>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.12.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie L- Piast G
Typ: REMIS
Kurs: 3,30

Bukmacher: fortuna
Witam, zrobiłem parę dni przerwy bo już dawno nie miałem tak pechowych typów, może przerwa zmieni złą passę.
Dzisiaj gram remis w ekstraklasie między Zagłębiem Lubin a Piastem Gliwice. Zagłębie w końcu się przełamało i wygrało mecz z ostatnim w tabeli imiennikiem z Sosnowca a Piast na własnym boisku tylko z nimi zremisował. Pomimo to raczej Piast jest w tym meczu uważany za faworyta, ma 29 punktów, Zaglębie 20 oczek. Jednak należy zwrócić uwagę na to że Piast 20 z tych 29 punktów zdobył u siebie na Tesco Arenie. W listopadzie 2017 roku także między tymi drużynami padł remis (2:2), ogólnie na 6 meczów między nimi były aż 4 remisy.
Pisałem już o tym kiedyś, w piątki w ekstraklasie bardzo często pada remis w jakimś meczu, można sprawdzić że na 10 kolejek jest 7-8 remisów, oczywiście to nie jest żadna reguła ani powód do dzisiejszego remisu, ale myślę że w tym spotkaniu drużyny podzielą się punktami....powodzenia
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Czerepowiec - Kunlun
Typ: Czerepowiec OT (razem z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna
Na początek trochę poza tematem. Gdybym wcześniej, a nie wczoraj obejrzał powtórkę meczu Sewierstali z Kazaniem to na 120% nie zagrał bym wczoraj niczego w kierunku Kazania w meczu z SKA. Tak więc pamiętajcie - oglądajcie co najmniej skróty - bo to pozwala na najlepszą ocenę sytuacji i formy zespołu. Do rzeczy. Spróbuję pograć na gospodarzy. W ostatnim meczu z Kazaniem mimo przegranej 4:2 Czerepowiec wyglądał całkiem nieźle. Gdyby nie zmarnowane okazje (słupek Trubachyova i nie trafienie w krążek przez Vovchenko strzelając do praktycznie pustej bramki) mecz mógł się skończyć zupełnie innym wynikiem. Nie ma co się oszukiwać - gospodarze to zespół z problemami - finansowymi, kadrowymi i z zarządem - jeden z najgorszych zespołów w lidze, ale zawodnicy (tak myślę) chcą się jednak pokazać z jak najlepszej strony - czy to skautom innych klubów - czy z innych powodów i na lodowisku dają z siebie wszystko. Zresztą z Niżnekamskiem ostatnio też powalczyli z dobrym skutkiem. Ekipę z Chin również oglądałem kiedy grali z Dynamem Moskwa. Kunlun gra całkiem niezły hokej - szybki z niebezpiecznymi kontrami. Trzeba przyznać, że mają też dużo szczęścia (a to się krążek fortunnie od kija odbije, a to szczęśliwe podanie, które doprowadza do sytuacji sam na sam). Sporo grają &quot;na aferę&quot;. Nie twierdzę, że mogą polegać tylko na szczęściu, bo grajków mają solidnych. Po ostatnim spotkaniu w Moskwie można mieć zastrzeżenia tylko do bramkarza, który według mnie zachowywał się w bramce co najmniej dziwnie (o ile częste wypuszczanie się daleko przed nią można nazwać grą w bramce). Spotkanie jest ciężkie do wytypowania - na początku chciałem zagrać w stronę Chińczyków, ale po obejrzeniu powtórek zmieniłem zdanie. Mecz może zakończyć się różnie, ale daje duże szanse ekipie gospodarzy. Dwa ostatnie mecze o stawkę w Czerepowcu zakończyły się porażką Kunluna w regulaminowym czasie, a dzisiaj mamy trzecią delegację gości. Jeśli Sewierstal wykorzysta błędy gości i wykaże się lepszą skutecznością to wygra to spotkanie. Powodzenia!
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka nożna – 2 Bundesliga
Godzina: 18.30
Hamburger SV (1) – Paderborn (9)
Typ: Hamburger wygra
Kurs: @ 1.80
Bukmacher: Unibet
Hamburger SV od kiedy po serii trzech mecz w których zdobyli tylko dwa punkty i zmieniono trenera Pod przewodnictwem Hannesa Wolf’a ma bilans 6-2-0 bramki 14-5. Sa obecnie liderami tabeli ale ich przewaga nad FC Kolne zaledwie jeden punkt. Co ciekawe ich dorobek domowy jest gorszy od wyjazdowych zdobyczy, ale ostatnie cztery mecze bez porażki z tym, że aż trzy to remis wiec pewnie chcieliby ten bilans poprawić. W zespole nie ma nowych urazów czy zawierzeń wiec na liście nieobecności pozostają „starzy” nieobecni to znaczy Gideon Jung, Jairo Samperio, Kyriakos Papadopoulos i Matti Steinmann, Pierre-Michel Lasogga.
Paderborn przegrał co prawda tylko raz w ostatnich ośmiu meczach ligowych, ale w spotkaniach z TOP 3 ligi porażka z Koln 3-5 i remis na własnym boisku z Union 0-0. Większość punktów gromadzili z niższych rejonów tabeli. Pomimo tego, że pozostali niepokonani na własnym terenie (dwa zwycięstwa, sześć remisów) wszystkie swoje trzy ligowe porażki to wyjazdowe spotkania ligowe. Zespół również nie ma nowych nieobecności.
Myślę, ze gospodarze są obecnie zbyt silną ekipą aby mieli tutaj jakieś problemy ze zdobyciem kompletu punktów. Oczywisty zakład na ich wygraną tutaj jak dla mnie.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
Typ: ONICO Warszawa
Kurs: 1.66
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

ONICO z duzymi aspiracjami w wlaczenie się o walkę o top 3 a moze nawet i coś wiecej. Do zespołu dołączy człowiek ktory jest na ten moment fabryka do zdobywania punktów. Mówie oczywiscie o Bartoszu Kurku ktory zagrał kapitalne Mistrzostwa. Na pewno wzmocni klub ktory gra ostatnio dosc przecietnie. Gdansk rozegrał ostatnio mimo iz wygrali w trzech setach dosc przecietne spotkanie. Według mnie ten mecz bedzie wyrownany z lekka przewaga ONICO. Nie wiem czy dzisiaj zagra Bartek Kurek ale mimo to bez niego takze ONICO powinni poradzic sobie z Lotosem. Ostatnio Gdansk wygrali dwa spotkania z dosc przecietnymi zespolami Szczecinem i Lotosem. ONICO natomiast wygrali z GKS Katowice w czterech setach na swoim obiekcie. Według mnie warto pograc po takim kursie na ONICO. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Hiszpania / 1 liga
Godzina : 21:00
Spotkanie : Leganes - Getafe
Typ : remis
Kurs ; 2,8
Bukmacher : totolotek
Analiza :
15 kolejka hiszpanskiej 1 ligi .Gospodarz spotkania Leganes zajmuje w tabeli 16 pozycje z 16 punktami ( 4-4-6 bramki 14:18 ) Ich ostatnie domowe spotkanie to wygrana 1:0 z Deportivo Alaves,i to bylo 4 spotkanie bez porazki.U siebie zdobyli na 6 meczy 11 punktow ( 3-2-1 bramki 7:5 ).Druzyna ta lepiej sobie radzi w meczach u siebie niz na wyjazdach.Oslabieniem bedzie brak obroncy Jonathana Silvy ( pauzuje z kartki ).Natomiast zespol gosci Getafe jest na 9 miejscu w tabeli z 20 punktami ( 5-5-4 bramki 15 11 )Grajac na wyjazdach w 7 meczach zgromadzilo 10 punktow ( 2-4-1 bramki 8-7 ).w spotkaniach wyjazdowych ma serie 6 meczy bez porazki ale w tym
tylko 2 zwyciestwa.Ich ostatni wyjazd to remis 1:1 z Athletic Bilbao. Obie druzyny spotykaly sie medzy soba 11 razy
Leganes wygral 5 z tych spotkan 3 razy padl remis a 3 razy gora bylo Getafe.Ostatni mecz to wlasnie remis 0:0 ( 04.02.2018 r)Mysle ze i w dniu dzisiejszym spotkanie zakonczy sie remisem.
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Z 615,8K
Dyscyplina: Koszykowka Korea KBL
Godzina: 11:30
Spotkanie:KT Sonicboom - Mobis Phoebus handicap[ 8,5 -0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:To napewno będzie szlagierowy pojedynek w Lidze KBL Korei.Spotkają się w nim zespoly które w tym sezonie grają bardzo dobrze i teraz zajmują 2 pierwsze miejsca w tabeli.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Sonic Boom grają nadsporziewanie dobrze i zajmują 2 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 12 zwycięstw i 6 pojedynków przegrali.W swoim ostatnim pojedynku pokonali na swoim parkiecie 91-84 KCC Egis.Ich rywale Mobis Phoebus to doskonała drużyna i główny faworyt do wywalczenia tytulu mistrzowskiego w tym sezonie.Obecnie pewnie plasują się na 1 miejscu w tabeli z 15 odniesionymi zwycięstwami i tylko 43 pojedynki przegrali.Moim zdaniem Sonic Boom jest w stanie sprawi niespodzianke i odnieśc zwycięstwo.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy (Serie A)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventus - Inter M.
Typ: Powyżej 5.5 żółtych kartek w meczu
Kurs: 1.98

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś w ten jesienny, deszczowy piątek organizatorzy najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej zadbali o to by choć trochę rozweselić i poprawić nastrój w postaci meczu na ścisłym topie. Spotkają się drużyny Juventusu i Interu, co zawsze budzi wiele emocji, ale budzi ich tym razem nawet jeszcze więcej biorąc pod uwagę ostatnią formę obu zespołów. Juventus - wiadomo, od kilku lat hegemon we Włoszech, marchewka, cel gonitwy dla reszty &quot;osłów&quot; czyli pozostałych zespołów że tak to metaforycznie ujmę. Ale do rzeczy - ten mecz ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o tabelę i punkty, Juventus może odskoczyć jeszcze bardziej i pozbawić Inter złudzeń, z drugiej strony Inter w przypadku wygranej dostaje kopa, dogania będące na 2gim miejscu Napoli i wtedy jeszcze wszystko jest możliwe. Chodzi o to, że na pewno nie powinno brakować w tym meczu emocji, gorących głów i spóźnionych nóg. Jeśli spojrzymy na 5 ostatnich meczów tych drużyn to linia sześciu kartek została przekroczona w każdym z nich. Mi to wystarcza by spróbować i w tym, szczególnie że stawka punktowa jest tym razem jakby jeszcze cenniejsza niż zwykle.
⛔100
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: Marcelo Brozović otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 2,5
Bukmacher: Milenium
Analiza:
4 typy do tej pory i niestety tylko 2 skuteczne, a 2 bardzo pechowe. Ostatnio zabrakło jednej kartki, wczoraj jednej bramki Dunek. No cóż, bawimy się dalej i staramy się poprawić te statystyki ???? . Na dziś pod lupę bierzemy hit włoskiej Serie A: Juventus kontra Inter. Goście po kilku słabszych latach w końcu wyglądają na tyle dobrze, żeby po raz kolejny walczyć o ligowe podium. I bardzo dobrze, bowiem każdy kibic, który nie interesuje się futbolem od wczoraj wie, że Inter to potężna marka, której miejsce jest właśnie we włoskiej, a nawet europejskiej czołówce. Dziś na przeciwko siebie napotkają najsilniejszą z możliwych przeszkód. Juventus zdominował włoską piłkę i w tym roku nic nie wskazuje na to, by ktokolwiek mógł przeszkodzić im w zdobyciu kolejnego tytułu mistrzowskiego. Dziś także to Juventus jest faworytem i sądzę, że wygra ten mecz. Natomiast moją uwagę w tym spotkaniu przyciągnęła osoba pewnego chorwackiego osobnika. Marcelo Brozović to defensywny pomocnik Interu, który w ostatnich 10 meczach 5-krotnie został ukarany żółtą kartką. Jego zadaniem jest rozbijanie akcji przeciwnika, a tych z pewnością w dniu dzisiejszym brakowało nie będzie. Od jakiegoś czasu obserwuje tego gracza i rzuciła mi się w oczy pewna zależność. Mianowicie - często dostaje kartki w meczach z silnymi przeciwnikami. Spójrzmy bowiem z kim został ukarany. Anglia (mecz reprezentacji) - czyli mecz decydujący o wszystkim w grupie Ligi Narodów, Atalanta (zespół będący na fali, który z łatwością uporał się z Interem 4-1), dwukrotnie Barcelona (starcie Ligi Mistrzów z hegemonem), Lazio (prestiżowy włoski zespół). Jak widzimy nie są to przypadkowe nazwy typu Chievo, Frosinone tylko mocniejsze zespoły. Dziś z Interowi przyjdzie się zmierzyć z kolejnym silnym rywalem i uważam, że Brozović jest najpoważniejszym kandydatem do otrzymania kartki w tym spotkaniu.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Pro League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Padideh Khorasan - Machine Sazi
Typ: Padideh Khorasan
Kurs: 1.55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Lubię w różnych,często egzotycznych ligach wyszukiwać meczy z dużym prawdopodobieństwem trafienia, jednak nauczony doświadczeniem nigdy nie napiszę, że to pewniak.
Najwyższa 16-sto zespołowa liga Iranu i mecz pomiędzy aktualnym wiceliderem w tabeli Padideh Khorasan (29 pkt, 9-2-2), a 12-tym zespołem Machine Sazi (13 pkt, 1-10-3).
Gospodarze tylko z 2-ma przegranymi; w 1-szym meczu sezonu z trzecim w tabeli zespołem Persepolis (0:1) i w ostatnim meczu z liderującą drużyną Sephan (1:0). Po drodze przydarzyły im się również 2 remisy z zespołami z czołówki tabeli.
Goście to &quot;mistrzowie remisów&quot; (aż 10), tylko z jedną wygraną i trzema porażkami. Czeka ich ciężkie wyjazdowe (co zdecydowanie nie jest atutem) spotkanie, w którym raczej skazani są na porażkę. Powodzenia!
⛔100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mountfield HK - Mlada Boleslav
Typ: Mountfield HK
Kurs: 1.75
eFortuna
Analiza: Bardzo dobry kurs oferują dzisiaj bukmacherzy na zwycięstwo Mountfield HK więc nie pozostaje mi nic innego jak z niego skorzystać. Gospodarze w zeszłej kolejce ograli w przyzwoitym stylu lidera 4:2 na własnej tafli i dzisiaj mają kolejna okazje do zgarnięcia kompletu punktów gdyż przyjezdza drużyna z dołu tabeli która im wyjątkowo leży co zresztą wyraznie pokazuje H2H pojedynków w ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach HK wygrało aż 9 z nich. Gospodarze na własnej tafli prezentują się najlepiej w lidze w 14 spotkaniach zgromadzili 32pkt ( 11zw/3p ) w bramkach 49/32. Goście ostatnio coś tam rozpoczeli punktować na wyjazdach i sprawili kilka niespodzianek jak chociażby trzy dni temu ale to nadal tylko Mlada. Zespół na pewno ciekawy który moim zdaniem do play-offów się załapie, posiada kilka doświadczonych nazwisk jak Vondrka czy Klepis którzy ciągną ten zespół ale mają swoje mankamenty i to wyraznie pokazuje tabela. Gospodarze to zdecydowanie mocniejszy zespół kadrowo, u siebie piekielnie mocni, przeciwnik im leży jak nikt inny w tej lidze. Kadry bez zmian aniżeli w ostatniej kolejce.
⛔100
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Plusliga
Godzina : 20:30
Spotkanie : Gdańsk - Warszawa
Typ: Gdańsk
Kurs: 2.25
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Zupelnie sie nie zgadzam z opinią kolegów wyżej. Po pierwsze Kurek w tym meczu jeszcze nie zagra wiec jego dojscie do zespolu nie ma kompletnie zadnego znaczenia. Fakt , Onico jest wyzej w tabeli ale zadajmy sobie pytanie z kim przegrywal Gdansk? No i prosze... Skra, Zaksa, Jastrzebski... Czyli zespoly personalnie lepsze... To co mieli wygrac wygrali. W dodatku mecz graja u siebie a szostke maja na pewno lepszą od graczy Onico. Moim zdaniem kursy na Gdansk powinny byc delikatnie nizsze niz na Onico...
⛔100
 
jestemmort 86

jestemmort

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: Inter powyżej 4 rożnych ( 4 rożne=zwrot)
Kurs: 1.77
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Hit Serie A już w piątek między niepokonanym w tym sezonie Juventusem, a zajmującym trzecie miejsce Interem. Faworytem oczywiście zdecydowanie gospodarze, lecz goście nie pozostają bez szans.Dziś stawiam że goście nabiją przynajmniej 4 rożne. Inter to drużyna która nabija najwięcej rożnych w lidze bo aż 7.93 rożnego na spotkanie. Mając na skrzydłach takich piłkarzy jak Persic,Politano i Keita Balde nic dziwnego że nabijają tyle rożnych. Juventus powinien w dzisiejszym spotkaniu dominować, a Inter będzie czekał na kontry z ktorych bedą niebezpieczne akcje które przyniosą rożne dla Interu.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Dania / Superleague
Godzina: 19 : 00
Spotkanie: Midtjylland - Odense
Typ: Midtjylland i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 1.96
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś wieczorem dojdzie do ciekawego starcia w duńskiej &quot;ekstraklasie&quot;, wicelider Midtjylland będzie podejmował na własnym stadionie zespół Odense.
Goście tuż za dzisiejszym rywalem zaledwie jedną pozycję niżej, lecz różnica to aż 11pkt! Wygląda na to że walka o majstra odbędzie się pomiędzy drużyną Kopenhagi a gospodarzem tego meczu.
Do końca zaledwie osiem kolejek, na tę chwilę ich strata do lidera to 3pkt więc powinny powalczyć dzisiaj o pełną pulę aby gonić lidera ze stolicy.
W ostatnich pięciu pojedynkach zdecydowanie górą ekipa Midtjylland, cztery zwycięstwa i jeden tylko remis kiedy grali na wyjeździe. Ponadto faworyt ma sporo lepszy bilans bramek gdyż strzelił ich o 19 więcj niż przeciwnik a stracił tyle samo.
Zagrałbym ten typ nawet z handi, lecz patrząc na dobrą formę Odense pozostanę przy bardziej bezpieczniejszej opcji jaką opisałem powyżej.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk wygra lub zremisuje i będzie over 2.5 gola
Kurs: 4.05
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Śląsk przegrał w Pucharze z Miedzią to fakt. Natomiast przypomnę, że Lech Poznań został wyeliminowany z tych samych rozgrywek przez Raków Częstochowa.
Obie drużyny grają by wygrać, to oczywiste że każdy będzie chciał zdobyć 3 punkty. Goście nie grają źle na wyjazdach i wypadałoby zapunktować w Poznaniu, zwłaszcza że dla trenera Tadeusza Pawłowskiego ważą się losy pozostania w klubie. Jednym słowem jego sytuacja jest nieciekawa.
Nawałka nie jest cudotwórca i odrazu tej lokomotywy nie rozpędzi. Przekonaliśmy sie o tym w jego pierwszym meczu z Kolejorzem w Krakowie. Lech na tle dosyć średniej Cracovii wyglądał bardzo słabo a obronę zostawiam bez komentarza . Co zatem możemy powiedzieć o Śląsku, który tylko na własne życzenie zremisował z Pasami 1:1. Drużyna Tadeusza Pawłowskiego właściwie zdominowała Cracovie na ich własnym terenie. Szczęśliwie dla zespołu z Krakowa, że w końcówce spotkania po strzale Hernandeza z rzutu wolnego - piłka trafiła w poprzeczkę i dobił ją Datković. Myślę, że weterani Robak i Piech w ataku znajdą sposób na bardzo słabą w tym sezonie defensywę Lecha, której brakuje podstawowych cech takich jak krycie, nie wspominając już o współpracy z pomocnikami, której nie ma. Napastników Śląska święnie wspierają skrzydła i myślę, że to dzisiaj będzie sposób na Lecha.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ukraina
Godzina: 16:00
Spotkanie: Mariupol- Szachtar
Typ: Mariupol strzeli gola
Kurs: 2,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie w 1 lidze ukraińskiej pomiędzy Mariupolem a liderem tabeli- Szachtarem. Mariupol to drużyna skreślana przez bukmacherów, według mnie zupełnie niesłusznie Zespół gospodarzy zajmuje 6 miejsce, w 17 meczach zgromadzili 24 punkty. Mariupol nienajgorzej radzi sobie też w ofensywie, pokazują to chociażby statystyki z ostatnich 12 meczów domowych, w których tylko raz nie zdobyli bramki. Myślę, że mogą dzisiaj powalczyć z Szachtarem przynajmniej o gola, tym bardziej, że ten w meczach wyjazdowych wypada zdecydowanie słabiej niż w domowych. Szachtar ma też w ostatnim meczu 2 stracone bramki z Olimpikiem Donetsk który radzi sobie w tym sezonie dużo gorzej niż Mariupol. Ja stawiam dziś na ich gola, a taki kurs na pewno do tego zachęca.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś jak zwykle biorę pod lupę rzuty rożne. Nie mam dużo czasu więc nie będę dużo pisał. Uważam, że taka linia to gładko wchodzi można pomyśleć o wyższej. Do rzeczy Gospodarze wykonali średnio na 5 ostatnich spotkań 6,4 rzuty rożne a Goście 6,4 więc same liczby pokazują, że lekko z tymi rożnymi ???? Patrząc dalej na mecze bezpośrednie na 5 ostatnich spotkań 3 z nich zakończyły się większą ilością niż 9,5 rzutów rożnych. Sprawdziłem jeszcze wszystkie mecze w tym sezonie w lidze tych drużyn. Juventus średnio przekraczał taką linię w 50% wszystkich meczy w lidze w tym sezonie a Inter 78,6%. Dlatego uważam, że dziś warto pooglądać a potem liczyć kasę ???? Powodzenia !!
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Zagłębie - Piast
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 1,7
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Ostatnia wygrana Zagłębia nie zmienia mojej opinii o tym zespole. Pokonali w końcu tylko Sosnowiec, a chyba najgorszy zespół Ekstraklasy w tym sezonie i nie był to wielki występ drużyny z Lubina. Dziś rywal znacznie bardziej wymagający, bo Piast to ścisły ligowy typ ligi i widać tu efekt Fornalika, który jest ponadprzeciętnym szkoleniowcem jak na warunki Ekstraklasy. Piast jest przede wszystkim uporządkowany. W dodatku zespół gospodarzy nie może dziś skorzystać z usług Filipa Starzyńskiego. Lider środka pola pauzuje za kartki i to duże osłabienie. Ostatecznie to tylko Ekstraklasa i wybieram opcję z Draw No Bet, lecz remis to moim zdaniem maksimum na co stać dzisiejszych gospodarzy.
▶zwrot
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna /ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: 1 drużyna poniżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,89
Bukmacher: fortuna
Analiza: Lech w tym sezonie u siebie nie zdobył więcej niż 5 rzutów rożnych, wiadomo każda seria kiedyś się kończy, ale mam nadzieje, że to jeszcze nie dziś ;) Myślę tak samo jak Waldi, że raczej stroną dominującą pod względem rzutów rożnych będzie Śląsk, w tym sezonie gdy te drużyny grały ze sobą Lech zdobył 3rogi.
Powodzonka
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 Bundesliga
Godzina: 18;30
Spotkanie: Regensburg-FC KOLN
Typ: hendicap -1 KOLN
Kurs: 3.4
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam po wczorajszym typie w koncu przelamanie bo juz te remisy mnie draznily ;/ A wiec przenosimy sie dzis do Niemiec a dokladnie do Regensburga gdzie to gospodarze podejmowac beda spadkowicza z BUNDESLIGI co tu powiedziec o Regensburg dosc rowna druzyna ostanio zaliczyli sporo remisow nie przegrali juz od 10 spotkan prawie zawsze potrafia strzelic gola bo na te ostanie 10 razy 9 razy trafiali do bramki ale mysle ze czas na baty w koncu i uwazam ze FC KOLN jest idealna druzyna zeby im te lanie sprawic poniewaz ostatni mecz jaki ze soba grali byl w 2013 r i h2h nie biore pod uwage natomiast KOLN poczatek swietny 3 kolejki temu widzielismy lekka zadyszke bo gra sie nie ukladala no ale teraz mamy wystrzal 3 ostanie mecze pokazuja ze chyba jednak chca wrocic na salony Bundesligi i gracze powaznie wzieli sie do roboty w ostanich 3 meczach strzelili 15 bramek i stracili jedna z dresden wygrali 8;1 potem darmstad 3;0 na wyjezdzie i 4;0 furth u siebie w domu trzeba zaznaczyc ze wszystkie te druzyny to sasiedzi rRegensburg z tabeli wiec forma podobna .Dla teko uwazam ze Koln wygra dzis wiecej niz jedna bramka przewiduje wynik 3;1 dla Koln . Dla mniej odwaznych polecam czysta 2 grac kurs okolo 2 zl
Polecam pozdrawiam .
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Piłka nożna – 2 Bundesliga
Godzina: 18.30
Spotkanie Hamburger SV – Paderborn
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet
Zgadzam się z kolegą Zbyszkiem, że faworytem jest Hamburger ale ze względu na ostatnią dobrą formę Padeborn próbuje remisu w tym meczu. Hamburger ma przeciętny bilans u siebie, zremisował 3 z ostatnich 4 spotkań. Padeborn natomiast dobrze radzi sobie na wyjazdach w tym sezonie, 4 zwycięstwa w tym z FC Koln. Liczę, że goście postawią trudne warunki i wywiozą remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom