>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7 sierpnia 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Radwanska Agnieszka - Peer Shahar
Typ:1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Interwetten
Analiza:​

Spotkanie 3 rundy turnieju z z cyklu WTA w San Diego. Nasza rodaczka Agnieszka Radwańska aktualnie turniejowa &quot;4&quot; zajmuję aktualnie 10 pozycję w rankingu WTA podejmuję reprezentantkę Izraela Peer Shahar, rozstawiona z numerem 7 w turnieju aktualnie sklasyfikowana na 17 pozycji rankingu WTA. Isia ostatnio złapała wiatr w żagle i w końcu zaczęła grać jakbyśmy tego od niej wymagali. Tydzień temu doszła do pół-finału turnieju w Stanford przegrywając po walce z Sharapovą 1-6 6-2 6-2. Peer w tym samy turnieju odpadła już w drugiej rundzie przegrywając z Kirilenko 6-4 6-3, która w kolejnej rundzie nie sprostała naszej Agnieszce przegrywając gładko 7-5 6-0. W turnieju w San Diego Polka pierwsze dwie rundy przeszła spacerkiem pokonując w dwóch setach Scheepers oraz Safinę. Obie panie mogą się pochwalić bardzo dobrym bilansem spotkań na hardzie, choć Isia tutaj wygląda nieco lepiej. Jak wiadomo na kortach twardych bardzo dużą rolę odgrywa serwis a Isia trzyma go na poziomie 70 % także nie jest łatwo ją przełamać, co u kobiet jest zjawiskiem dość niespotykanym. Widać, iż Radwańska odzyskała formę, po za tym uwielbia grać na twardych kortach. Dla odważnych proponuje 2:0 na Polkę.

✅ 70
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Spotkanie: Toulouse - Brest
Typ: 1/1
Kurs: 2,65
Buk: bwin

Toulouse poprzedni sezon zakończyło na niskiej pozycji, jednak tym razem zawodnicy mają aspirację, aby osiągnąć coś więcej. Są ku temu podstawy, a już w sobotę pierwszy sprawdzian - wizyta beniakinka Brest.

Zespół z Tuluzy w minionym sezonie co prawda nie zawojował Ligue 1, ale potrafił sensacyjnie wygrywać z takimi tuzami, jak chociażby Lyon, Bordeaux czy Marsylia. Teraz klub dysponuje silną kadrą, a kibice najbardziej liczą na młodych i utalentowanych pomocników: Moussa Sissoko i Etienne&#39;a Capoue, o których walczy Barcelona.

W sparingach Toulouse pokazało się z dobrej strony i potrafiło pokonać nawet 4:2 zespół Marsylii, Mistrza Kraju. W spotkaniu z Brest na żadną niespodziankę się nie zanosi i liczę na dobry start tej drużyny, mimo braku Cheikha M&#39;Bengue, Yohanna Pele, Sörena Larsena oraz Etienne&#39;a Capoue. Goście też nie przystąpią do tego meczu w optymalnym zestawieniu, gdyż do Tuluzy nie pojadą Tomas Micoli, Yoann Bigne, Fodie Traore i Bruno Grougi.

✅ 165
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Spotkanie:Korona Kielce-Zagłębie Lubin
Typ:1
Kurs:2,10
Buk:Bwin
Analiza:


W sobotę o godzinie 19:15 na murawę Areny Kielc wybiegną piłkarze Korony Kielce i Zagłębia Lubin.Według mnie faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy.Z jednej strony zespół Korony w przerwie letniej stracił dwóch podstawowych graczy a mianowicie Jacka Kiełba i Cezarego Wilka.Pozyskał jednak również bardzo klasowych graczy:Andrzeja Niedzielana i Macieja Korzyma.Zagłębie przystąpi do zmagań bez swojego najlepszego strzelca w poprzednim sezonie,Ilijana Micanskiego,który odszedł do niemieckiego Kaiserslautern.Sądzę też,że na drużynę Zagłębia niekorzystnie wpłynęła wiadomość o osobistej tragedii trenera Bajora.Korona ma też niechlubną serię spotkań z Zagłębiem.W ostatnich 8 spotkaniach zespół Zagłębia 4 razy wygrywał i 4 razy padał remis.Mam nadzieję,że jutro Korona przełamie złą passę a mój typ okaże się trafiony.

⛔ 100
 
G 0

galganov567

Użytkownik
Spotkanie: Widzew - Lech
Typ: Lech i under 2.5
Kurs: 4,33
Buk: Bet365

Jutro w Łodzi będzie miał miejsce bardzo ciekawy mecz. Widzew jest benjaminkiem i od razu wpadł w pierwszej rundzie ekstraklasy na Lech. Lech trochę rozbity przegraną ze Spartą, ale jednak Lech to Lech. Peszko i spółka mają wielki potencjał, szczególnie na tle polskiej ligi. Myślę, że będzie podobnie jak w dzisiejszych dwóch meczach czyli wygrana faworytów i under 2.5.

⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: Milan - Panathinaikos
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Jutro o 2:00 zmierzą się ze sobą włoski Milan i grecki Panathinaikos, nie znacznym faworytem tego meczu wg bukmacherów jest Milan, ja także uważam że Milan wygra ten mecz, mimi tego że Panathinaikos świetnie zaprezentował się w ostatnim meczu w którym wygrał 2:3 z Interem. Jednak pozycja Leonardo w Milanie nie jest zbyt mocna więc na pewno na każdym kroku chcę budować swoją reputację u kibiców także w meczach towarzyskich, poza tym Milan bardzo dobrze grał w turnieje na Emirates Stadium gdzie zremisował z Lyonem i Arsenalem, więc z drużynami mocniejszym od Panathinaikosu. Milan może nie zagra w najmocniejszym składzie ale kilka gwiazd zagra więc obstawiam że Milan nieznacznie wygra, choć boję się remisu 0:0. ????

⛔ 100
 
J 0

jolikopio

Użytkownik
Spotkanie:Widzew Lodz - Lech Poznan
Typ:1
Kurs:2,95
Buk:Bet-at-home
Analiza

Jutro o godzinie 15 45 na stadionie przy al.Piłsudzkiego dojdzie do spotkania pomiędzy Widzewem Łódz a Lechem Poznań.Będzie to mecz beniaminka z mistrzem Polski.W moim odczuciu faworytem tego pojedynku będzie Widzew.Na razie to co prezentuje Lech jest jedną wielką porażką.Zespół nie ma napastnika.W ostatnich 11 meczach potrafili strzelić tylko 4gole.W meczach eliminacji do ligi mistrzów Lech pokazał że majstra już raczej nie zdobędzie .Jutro w Lechu nie zagra jeszcze Artjoms Rudnevs ostatnia chyba nadzieja kolejarza na strzelanie bramek i znów od początku prawdopodobnie jedynym napastnikiem będzie Artur Wichniarek pozostający tak jak cały Lech bez formy.Lech Poznań z Widzewem nie wygrał od 13 lat.W ostatnich 10 spotkaniach gdy to Widzew był gospodarzem najczęściej padał remis bo aż 6 krotnie 3 razy górą byli jutrzejsi gospodarze a raz tylko wygrał Lech .Widzew prze dwa ostatnie sezony grał na zapleczu ekstraklasy i dwukrotnie zdobył tam mistrzostwo.Na 34 mecze u siebie w ciągu tych 2 sezonów przegrał tylko raz.Myślę że Widzew to będzie taki typowy średniak tego sezonu,który jednak na swoim stadionie będzie zdobywał większość punktów a to zdobywanie zacznie już od jutra .Kurs wysoki myślę ze w miarę bezpieczny.

⛔ 100
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Paris SG - Saint Etienne
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: expekt

Analiza: Paris Saint Germain rozpoczęło sezon od porażki w meczu o Superpuchar Francji z Olympique Marsylia. W sobotę podopieczni Antoine&#39;a Kombouare przed własną publicznością będą mieli okazję do rehabilitacji, a ich przeciwnikiem będzie AS Saint-Etienne, które w poprzednim sezonie do końca walczyło o utrzymanie. Drużyna gospodarzy po raz kolejny liczy, że ten sezon będzie lepszy od poprzedniego, kupili kilku dobrych zawodników takich jak : Bodmer, Nene wrócił także Rothen. Kadrowo PSG wygląda całkiem przyzwoicie i widać, że ta drużyna ma potencjał. Również dobrze prezentowali się w sparingach, efektownie ogrywając Sporting Lizbona (4:2) i belgijskie Malines (4:0), a także remisując z Romą (1:1) i Legią Warszawa (2:2). Kibice PSG na pewno liczą na dobry sezon, zwycięstwa i oczywiście w mistrzostwo, ale o nie na pewno będzie trudno. Co do przeciwników Paryżan, nie byli jednak aktywni na rynku transferowym. Ostatecznie stracili takich piłkarzy jak: Mirallas czy też Tavlaridis. Niestety w tamtym sezonie Zieloni mieli problem ze zdobywaniem bramek, tak więc liczę, że to tylko PSG będzie w tym meczu zdobywać gole. Dobra obrona, w środku Makalele i atak HOARAU wraz z NENE będą na pewno groźni pod bramką przeciwnika. Oprócz tego trochę statystyk: PSG wygrali dwa poprzednie mecze z Saint Etienne na Parc des Princes (3:0, 2:1), a w ostatnich sześciu pojedynkach z tym rywalem w Ligue 1 przegrali zaledwie raz, we wrześniu 2008 roku (0:1). Wiadomo jest to pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, obydwie drużyny będą chciały się pokazać i zdobyć punkty, ale PSG lubi i potrafi wygrywać z Saint Etienne dlatego liczę na to, że drużyna gospodarzy bez większych problemów pokona osłabioną drużynę gości.

✅ 65
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie: Bałtyk Gdynia - Chojniczanka Chojnice
Typ: Chojniczanka lub remis
Kurs: 2.10
Buk: Tobet

Już jutro długo wyczekiwane derby Pomorza w II. lidze Zachodniej. Na Stadionie Narodowym Rugby, w Gdyni - Bałtyk zmierzy się z beniaminkiem, Chojniczanką Chojnice. O drużynie z Chojnic rozpisałem się już w odpowiednim dziale analizując poprzedni mecz zremisowany z Polonią Słubice 1:1. Chciałbym dodać, że dokonano kolejnego transferu, już dwunastego. Do drużyny Grzegorza Kapicy dołączył Robert Sierant, który kilka ładnych sezonów spędził w ŁKS Łódź. Skład Bałtyku w porównaniu do zeszłego sezonu bardzo się zmienił. Przede wszystkim odeszło dwóch najlepszych snajperów: Darek Kudyba i Łukasz Nadolny (razem w zeszłym sezonie strzelili 23 gole). Prócz nich nie ma także Michała Chamery, kiedyś dobrze zapowiadającego się bramkarza (miał nawet epizod w Chojniczance). Bałtyk w miejsce tych najlepszych ściągnął bardzo młodych, perspektywicznych zawodników. Doszedł także Łukasz Kowalski, dobrze znany w Trójmieście z długich występów w Arce Gdynia. W pierwszej kolejce Bałtyk ledwo co wygrał z Zdzieszowicami (beniaminek) 3:2. Ja myślę jednak, że z Chojniczanką już tak łatwo nie będzie. To zespół z dużym potencjałem, ale brakuje jeszcze odpowiedniego zgrania. W Derbach bywa różnie, moim skromnym zdaniem Chojniczanka nie jest na straconej pozycji. Gdynia to nie żadna twierdza.

⛔ 100
 
P 0

pila44

Użytkownik
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Sokół Sokółka
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz drugiej ligi grupy wschodniej, godzina 17:00. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. W poprzednim sezonie nie udało sie awansować o klase wyżej, w tym sezonie celem również jest awans. W pierwszym meczu Resovia wygrała z Motorem 2:0. Następnie w pucharze Polski odpadli po karnych z Concordią Piotrków Trybunalski, lecz trzeba dodać że grali w składzie rezerwowym i na dodatek od 33 minuty w dziesięciu. Po 120 minutach był remis 2:2. Karne lepiej strzelała Concordia. Sokół to kopciuszek, w tej lidze jak nie spadną w tym sezonie to mocno sie zdziwie. W pierwszej kolejce nie grali (mecz przełożony), w pucharze Polski porażka w Olsztynie ze Stomilem 1:2. Sokół w poprzednim sezonie awansował bez problemu, ale poziom jaki prezentowały inne zespoły w ich grupie trzeciej ligi był dramatycznie słaby. Widziałem pare spotkań na żywo i powiem szczerze że to był dramat. Sokół na tle innych zespołów sie w jakiś sposób wyróżniał i jako jedyny chciał awansować, to wystarczyło. Lecz to już jest wyższy poziom i w meczu z jednym z kandydatów do awansu na wyjeździe nie wróże im niczego dobrego. Stawiam zdecydowanie na Resovię.

⛔ 100
 
K 26

kubal-43323

Użytkownik
Spotkanie :pSG - AS Saint Etienne (0:1)
Typ : 1
Stawka : 3,10
Buk: bwin

W sobote rozgrywki rozpocznie Ligue 1. W pierwszym meczu Paryżanie podejmą Saint Etienne. Goście w ubiegłym sezonie do końca bronili się przed spadkiem. W letnim okienku nie byli zbyt aktywni na rynku transferowym. Gospodarze natomiast ambicje na ten sezon mają spore. To , że potrafią wysoko wygrywać pokazały mecze sparingowe w których strzelali dużo bramek ( np . wygrana 4:2 ze Sportingiem) . Grają na własnym stadionie co jest dużym atutem tej drużyny. Myśle , że z nie najsilniejszym rywalem gospodarze wygrają i to ięcej niż jedną bramką.

✅ 210
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Samara - Lok. Moscow
Typ: under 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Ruszają ligi a także underki ;) Mecz w lidze Rosyjskiej między Samarą a Lokomotivem zapowiada się bardzo underowo ;).Samara w 15 kolejnych meczach strzeliło zaledwie 9 bramek i zajmują przed ostatnią pozycję w lidze.Lokomotiv w 5 ostatnich wyjazdowych meczach zdobył zaledwie 5 bramek. Za typem przemawia tez fakt ze w druzynie gosci nie zagra najlepszy strzelec zespou Alijev ktory z 20 strzelonych goli przez zespol Lokomotivu sam strzelil 11.

polecam!

✅ 75
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Phoenix Mercury- San Antonio Silver Stars
Typ; 2
Kurs;5,00
Buk;Bet-at-home


Analiza;

Już dziś do Phoenix przyjeżdża drużyna San Antonio Silver Stars. Ostatni mecz ekipa SA przegrała wysoko u siebie 92-103. Phoenix 3 wygrane z rzędu uważam, że 4 nie będzie. SA to jest drużyna kompletna, wygrywaja wtedy kiedy się na nich nie stawia. Uważam, że dziś SA będzie podrażnione ostatnia porażką i za wszelką cenę będą chcieli pokonać Phoenix, co będzie nie lada wyzwaniem, ale Silver Stars już pokonały Phoenix w ich hali. Uważam, że będzie to zacięty mecz jeśli sa nie wygra to przegra go róźnicą max 8 pkt, buki oferują +10 na SA za 1,90 co moim zdaniem jest bardzo dobrym zdarzeniem i sam na to postawiłem. Jednak ja skusiłem się postawić na ekipe SA po takim dobrym kursie który oferuje Bet-at-home ;) Pozdrawiam i licze na dobry mecz. DO Boju SAS

⛔ 100
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Spotkanie: Middlesbrough - Ipswich
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmcher: Betclic

Analiza:

Typowane przez wielu na zwyciezce npower Championship Middlesbrough prowadzone przez Gordona Strachana zmierzy sie na wlasnym obiekcie z zespolem Ipswich Roya Keana.
W druzynie gospodarzy zobaczymy kilka debiutow. Menedzer Boro polowal glownie na graczy z Glasgow :cool:: z Rangers pozyskano Kevina Thompsona i Krisa Boyda, z Celticu Stephena McManusa, Nickiego Baileya z Charltonu.
Co do oslabien to na pewno nie zagra pomocnik Rhys Williams (30 wystepow w poprzednim sezonie) ktory wypadl ze skladu na kika miesiecy, rowniez Tony McMahon (20 meczy) i Gary O&#39;Neil (34 mecze) nie wystapia w tym meczu, pomoc moze na tym ucierpiec.
Debiutu w Boro nie doczekaja sie tez Tarmo Kink oraz Andy Halliday.

Ipswich przez wiekszosc ostatniego sezonu walczylo z widmem spadku, ostatecznie druzyna zajela 15 miejsce co bylo sporym rozczarowaniem. Podczas okienka transferowego odszedl bramkarz Richard Wrigt, w jego miejsce pozyskano z Sunderlandu Martona Fulopa, doszedl tez lewonozny Mark Kennedy. W meczach sparingowych z dobrej strony pokazal sie junior Luke Hyam i jego wystep w lini pomocy rozwaza Keane. Kontuzjowani sa mlody napastnik Connor Wickham oraz podstawowy obronca Damien Delaney(36 meczy) ktory z powodu skrzepu krwi w nodze musi poddac sie operacji.

Na niekorzysc gospodarzy przemawia historia. Tylko dwa razy w ostatnim dziesiecioleciu Boro wygralo mecz otwarcia. Statystyki bezposrednich starc: 15 zwyciestw Middlesbrough na 50 gier z Ipswich choc ostatni raz Ipswich wygralo z Boro na Riverside w 2004. W otatnim sezonie podpieczni Strachana wygrali 3-1, licze ze tym razem na Riverside Stadium bedzie podobnie.

⛔ 100
 
m@rcin 14

m@rcin

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Sparks – Tulsa Shock
Typ: Los Angeles Sparks -3.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dziś, po raz kolejny, zdecydowałem się zagrać na LA, dlaczego ? dlatego że w dalszym ciągu są krok za Minnesotą, na pewno chcą pograć w play-off, a gwarantuje im to dopiero 4 miejsce w konferencji (na chwile obecną zajmują 5 pozycje na zachodzie). Jeśli nie z Tulsą to z kim ? Wydaje mi się że ich mobilizacja na mecz ze słabszymi drużynami będzie większa, wiadomo że w tym sezonie nie grają zbyt rewelacyjnie 9 wygranych i 17 porażek... więc nie będą szukać wygranej w meczu ze Seattle czy Atlantą tylko z ostatnią w tabeli Tulsą. Ostatnia wygrana Tulsy ze Seattle, wzrost formy ? obstawiał bym raczej spadek formy Seattle, wcześniej przegrali z Minnesota, czyli rekordu Houston już nie pobiją, wiadomo że kiedyś przegrać musieli, na pewno kwestia zmęczenia, tyle wygranych na koncie to spory wysiłek całej drużyny, a to tylko ludzie. Tulsa niczym pozytywnym w tym sezonie nie zaskoczyła, wygrywać na chwile obecną też im się nie opłaca ponieważ jako najgorsza drużyna w lidze zgarną wysoki numer z draftu. Przegrać z najgorszą drużyna sezonu u siebie przed publicznością przyzwyczajoną do kompletowanie pierścieni mistrzowskich przez Lakers, może nie kompromitacja ale na pewno wstyd. Jak na razie asekuracyjnie i spokojnie -3,5 na LA z oferty handicapów dodatkowych bet365.

✅ 40
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
spotkanie: AC Milan- Panathinaikos Ateny
typ: remis
kurs: 3.40
buk: bwin
analiza:
Witam!!!
Już za kilka dosłownie chwil rozpocznie się towarzyski mecz pomiędzy włoskim Milanem a greckim Panathinaikosem. Bukmacherzy za fowryta dają Milan, ja jednak do końca się z tym nie zgadzam. Milan to kolokwialnie mówiąc &quot;dziadki&quot;. Średnia wieku wynosi tam ponad 30 lat! Swoim kibicom ( mi również ) przysporzyli jakiejś radości w lidze, kiedy liczyli się w walce o końcowy tryumf. Jak się skończyło wszyscy wiemy, 3. miejsce. Polityka transferowa Milanu nie powala. Żadnego znanego nazwiska, a pierwszy zespół już nie pierwszej młodości. Coś tu jest nie tak. Na meczu z Panathinaikosem nie będzie Ronaldinho oraz bardzo prawdopodobne że nie zagra Pato, przynajmniej od 1&#39;. Tak więc są to bardzo duże osłabienia. No więc skoro takie wielkie osłabienia, słaba forma to dlaczego stawiam na remis a nie na zwycięstwo Panaty? Panathinaikos 3 dni temu rozegrał mecz z Interem, który na pewno zostawił ślad, no bo nie da się nie dawać z siebie wszystkiego w starciu z mistrzem Włoch. Milan miał więcej odpoczynku, ostatnio grali w niedzielę 1.08.2010r. Jedno jest wg mnie pewne, Milan tego meczu nie wygra. Być może uda się ta sztuka greckiej ekipie ale myślę że najbardziej prawdopodbny jest tutaj wynik remisowy. Myślę że będzie to 1-1 lub 0-0, szansę na wejście typu oceniam na 51%,
pozdrawiam zilzil

✅ 240
 
fab 48

fab

Użytkownik
Aalborg BK - Silkeborg
Aalborg BK
1.90
Bet365

Mile jestem zaskoczony takim kursem. Nie wygrywając takich meczy gospodarzom może być ciężko być w TOP6 przynajmniej na półmetku sezonu. Kopenhaga i o dziwo Nordsjaelland grają świetnie, tuż za nimi Brondby, z dobrej strony pokazali się Sonderjyske. Midtjyland miał łatwych rywali, stąd tak wysoko, będą niżej zapewne. Do tego Odense, które mimo pucharów na głowie musi coś grać, bo w ligowych pojedynkach poza 1 meczem z Esbjergiem, który teraz na dole tabeli, błysku nie było i Randers, po pucharach pójdą w górę, bo skład mają na to. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim są gospodarze. Silkeborg o ile z Nordsjaelland dostali baty zasłużone, o tyle w meczu z Midtjyland na tle rywala nie wyglądali źle. Mid grali słabo, wygrali 2:0. Tydzień temu remis z cienkimi Lyngby i mamy obraz Silkeborga - TOP 3-4 dołu tabeli. Tak patrze bilans Aalborga z rywalem i mam 5/7 wygranych w domu ostatnimi czasy. Większość po 1:0, no ale Silkeborg nie idzie na wymianę ognia, tylko czają się na kontrę. Taki ich, często zgubny, styl. No i atak, poza samolubnym wręcz Lekiciem za bardzo nie istnieje do tej pory. Gospodarze z Lyngby zrobili swoje, aplikując im 4 bramki. Meczu z Brondby nie widziałem, ale dwa gole w 4 minuty gości mocno musiały ustawić mecz. A defensywa Brondby poza meczem z Randers działa bez zarzutu. Tydzień temu zasłużony remis w Kopenhadze, gdzie gospodarze byli już myślami w meczu z BATE. Czy mogli go wygrać ?. Gdyby po pierwszym golu poszli za ciosem, śmiem twierdzić, że na jednym(kapitalny gol obrońcy Bogelunda) celnym strzale w siatce by się nie skończyło. Ważny ten mecz dla Aalborga. Jak zagrają tak jak się od nich oczekuje, to można liczyć na ich punkty za tydzień, gdzie czeka ich wyjazdowy pojedynek z Midtylandem. Silkebord poszuka szansy na punkty za tydzień u siebie z Horsens. Tu mają duże szansę na odniesienie zwycięstwa. Horsens to drużyna własnego obiektu, wygrana z Odense szczęśliwa(Odense puchary + trochę nonszalancji w kończeniu akcji, na stojąco momentami chcieli wygrać). Się rozpisałem, późno jest. Gospodarze zgarną 3 punkty i tyle.

⛔ 100
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łodz - Lech Poznan
Typ: Widzew i powyzej 2.5 goli
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzis o 15:45 dojdzie do bardzo ciekawego meczu w ktorym to rozgrywki ligowe zainaguruja Łodzki Widzew i Lech Poznan.Ciezko tutaj wskazac faworyta bo obie druzyny wydaja sie byc mocne jak na Ekstraklasie.Lech Ponzan to obecny Mistrz Polski a Widzew Łodz jest beniaminkiem ktory wywalczyl 2 razy zrzedu Mistrzostwo w 1 lidze.Lech Poznan ostatnimi czasy prezentuje sie beznadziejnie.Niema tam kto pociagnac zespolu bo wiekszosc zawodnikow jest bez formy.Slabe wystepy w Elimiacjach Ligi Mistrzow nie najlepiej rokuja na ten sezon ligowy.Wydaje sie ze po odejsciu Lewandowskiego nie bedzie mial kto tam strzelac bramek.Transfery ktorych dokonali Poznianiacy nie robia na mnie zadnego wrazenia.Wypalony Wichniarek i Chibamba ktory jest parodia napastnika.Do tego dochodzi Rudnevs ktory jeszcze niemial okazji sie wykazac.Na ostatnich 11 meczych liczac spotkania kontrolne Lech Poznan wygral zaledwie raz strzelac tylko 4 gole.Widzew Lodz prezentuje sie o niebo lepiej .Ciagna dluga serie bez porazki liczac mecze ligowe i towarzyskie w Niemczech i nie tylko tam w ktorych to wypadli naprawde znakomicie.Widzewiacy pokonali 2 zespoly z 2 ligi Niemieckiej oraz z jedna zremisowali.Wyniki te robia wrazenia bo uwazam ze 2 Bundesliga jest mocniejsza od Ekstraklasy.Do tego dochodzi remis z mocna Legia oraz wysokie zwyciestwo nad Belchatowem i remis z holenderskim NEC Nijmegen.Wyniki te robia wygladaja imponujaca jak na Polski zespol.Widzew potrafil strzelac gole natomiast Lech Poznan nawet druzynie z Baku mial problem ze strzeleniem bramek i wymeczyli awans dopiero w drugim meczu po rzutach karnych.To pokazuje slabosc i beznadziejnosc tej druzyny na obecna chwile.Lech ma niestety pecha bo na takiej druzynie jak Widzew nie zdola sie odbudowac psychicznie bo gospodarze u siebie nie zwykli przegrywac z Kolejorzem..Spodziewam sie dobrego meczu jak na Ekstraklase i mysle ze tym razem obie druzyny sobie postrzelaja.Stawiam na Widzew ktory jednoczesnie powinien zapewnic over bramkowy.Kolejorz musi sie przelamac a Widzew od dluzego czasu strzela sporo goli .

⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa – Arsenal Londyn
Typ: Handicap 1:0 - Arsenal Londyn
Kurs: 2.65
Buk: BWIN
Analiza: Mecz na otwarcie stadionu w Warszawie. Legia, ktora slabo spisywala sie w sparinagach podejmie jedna z lepszych druzyn Ligi Angielskiej. Arsene Wenger do Polski zabral swoj najmocniejszy mozliwy sklad do zabrania, zabraknie jedynie Robina Van Persiego i Cesca Fabregasa, a takze Songa, Djorou, Diabiego... Mimo, to nadal Arsenal ma dobrych pilkarzy, ktorzy sami moga wygrac mecz ( Wallcot,Nasri,Arshavin,Chamakh) Arsenal gra bardzo dobra pilke widac, ze sa zgrani, nareszcie. Mauroane Chamakh nowy nabytek pokazal sie z dobrej strony , podobnie jak Laurent Koscielny, mimo , ze to mecz otwarcia stadionu i Legii Wypadalo by wygrac nie widze najmniejszych szans na to.
Przed Arsenalem to ostatni wazny sprawdzian przed zmaganiami ligowymi. Mimo iz to otwarcie stadionu mysle, ze legia przegra... wysoko.

⛔ 100
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Spootkanie: Widzew Łódź - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home:

Pozornie Widzew ma niespotykaną szansę na ogranie Mistrza Polski w I kolejce. Lech pokazał brak formy i kompletną nieskuteczność w przedsionkach europejskich pucharów. Mam jednak teorię, niezbyt optymistyczną, że to nie tyle poziom Lecha tak drastycznie obniżył się od wiosny, tylko rywale byli silniejsi. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Czesi czy nawet Azerowie potrafili zneutralizować mocne punkty Lecha i lokomotywa przestała jechać. Podejrzewam, że przy Widzewie Lechici dostaną dużo więcej swobody i nawet grając na stojaka zaprezentują kilka zrywów i odniosą zwycięstwo w Łodzi. Widzew może nie czuć pewności siebie po banicji w I lidze i podobnie jak wczoraj Górnik spodziewam się niezłej, ale nieskutecznej piłi

⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Elgin City - Arbroath
Typ: 1
Kurs: 3.51
Bukmacher: PinnacleSports
Czas: 16:00


Analiza:


Bardzo interesujące spotkanie rozpocznie się o godzinie 16 w Szkockiej III dywizji rozpoczynające nowy sezon w tamtejszej lidze. W pojedynku tym zmierzą się Elgin City z Arbroath. Gospodarze tego spotkania uplasowali się w ubiegłym sezonie na 9 pozycji wyprzedzając tylko Montrose. Warto wspomnieć tutaj o tym, że najlepszy strzelec ligi ubiegłego sezonu Craig Gunn który z 18 trafieniami był najskuteczniejszym napastnikiem pozostał w Elgin po mimo wielu ofert z innych zespołów co niewątpliwie będzie sporym wzmocnieniem. Dzisiejsi gospodarze rozegrali już 2 oficjalne spotkania w pucharach Szkocji kolejno przegrali po bardzo dobrym spotkaniu 1:2 z Ross County który występuje na co dzień w I dywizji po czym zwyciężyli 3:2 z Ayr United które spadło w minionym sezonie również z I do drugiej dywizji. Goście natomiast to spadkowicz z II dywizji który po barażach ostatecznie spadł na rzecz Forfar Athletic. Goście również rozegrali w ostatnim czasie 2 oficjalne spotkania oczywiście również pucharowe w których to 1:0 z Dunfermline i następnie w kolejny pucharze również natrafili na Dunfermline i również przegrali lecz tym razem już troszkę dotkliwiej bo 5:2. Reasumując wydaje mi się, że gospodarze dadzą z siebie wszystko w dzisiejszym spotkaniu i to oni ostatecznie niesieni dopingiem własnej publiczności odniosą zwycięstwo a my możemy pobrać ten typ po dobrym kursie 3.51 jaki znaleźć możemy w PinnacleSports.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom