>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-ACB
Godzina: 12.30
Spotkanie: Murcia - Valencja
Typ: Murcia -2.5 pkt OT
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pod lupę biorę spotkanie z ACB gdzie gdzie w 16 kolejce Valencje czeka bardzo trudne spotkanie w Murcii . Goście obecnie na 3 miejscu w tabeli ligi z bilansem 10/4 ale mam obiekcję co do ich formy i potencjału osobowego. On road Nietoperze dużo gorzej bo z bilansem 4-3 . Nigdy nie uważałem ich jako drużyny tak silnej aby dominować w meczach wyjazdowych. W tym sezonie obok Barcelony w delegacjach przegrywali z Joventutem czy Fuenlabradą które stawiam niżej od drużyny z płd wschodniej części Płw Iberyjskiego.
Murcia po słabiutkim początku ostatnie 2 tygodnie bardzo udane. Odzyskali rytm, trener dobrze wyrotował w końcu skład i jest to drużyna z którą trzeba się liczyć szczególnie nad Segurą. Na argumentację przytoczę wygrane 97:71 z Bilbao, 100:91 z Estudiantes czy ostatnio 87:75 z Fuenlabradą w Eurocupie którą zdominowali już w pierwszej kwarcie.
Murcia posiada kilku niezłych strzelców obwodowych, składem wcale nie ustępuje gościom którzy obecnie grają dużo gorzej niż wskazują na to ich wyniki. Vegas zbyt napompowało ten balonik i dziś pęknie .
Murcia u siebie w hali w 2016 roku wygrała 80:62 i była to jedna z 3 porażek Nietoperzy w tamtym sezonie. Kurs opiewał na gospodarzy w okolicach 3.00 co tylko potwierdza w/w słowa.
Dla mnie value bet! i warty pogrania .
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 2
Godzina: 12.00
Spotkanie: Alcorcon - UCAM Murcia
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w 2 lidze hiszpańskiej. W 20 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Alcorcon i UCAM Murcia. Gospodarze po 19 meczach plasują się na 18 miejscu, a goście są na przedostatniej 21 pozycji. Dla obu drużyn 3 punkty za zwycięstwo w tym meczu będą na wagę złota. Typuje na over 2.5 gola. Najbardziej do tego typu przekonuje mnie postawa gości. W ostatnich 4 meczach ligowych zaliczyli 4 razy z rzędu wyniki wyższy niż over 2.5 gola. Były to rezultaty 5:2, 1:2, 3:2 i 2:1. Jak widać za każdy razem tracili gole jak i potrafili strzelić. Dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. Zarówno gospodarze jak i przyjezdny ustrzelą co najmniej po jednym golu, a że remis nie satysfakcjonuje żadnej ze stron więc 3 gol powinien być kwestią czasu. Moim zdaniem mecz zakończy się wygraną przyjezdnych 1:2, a w całym spotkaniu zostanie przekroczona linia over 2.5 gola.
⛔100
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Włoska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn- Bologna
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.71
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam. Będzie to mój pierwszy typ w tym roku i od razu zacznę od mojego ukochanego Juventusu. Dziś na J stadium przyjeżdża Bologna która na wyjazdach spisuje się dość słabo (bilans 1-3-4) na 8 meczy na wyjeździe 4 razy pokryty był over. Teraz o Juve które u siebie nie zawodzi 9 meczy i 9 zwycięstw do tego w 8 z nich pokryty był over. Juve zapewne jest jeszcze podrażnione przegrana w Super Pucharze Włoch i myślę ze dziś będą chcieli sobie powetować tamtą porażkę i zagrają na maxa. W dodatku do podstawowego składu wraca Dybala a Juve z nim i bez niego w składzie to inna drużyna więc dziś powinno być 3-0 lub 3-1
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga włoska Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn- Bologna
Typ: Remis/Juventus (Do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnie dwa mecze (2014,2015 rok) pomiędzy tymi zespołami kończyły się remisami 1-1 , 0-0 w pierwszych połowach, a w drugiej Juventus wygrywał cały mecz. W dodatku tym drużynom często zdarzają się remisy do przerwy z innymi przeciwnikami.
kiepska analiza
 
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Genoa - Roma
Typ: Roma -0.5 (AH)
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet365
Analiza: Genoa w przerwie zimowej poważnie się osłabiła sprzedając swoich dwóch podstawowych zawodników - Rincona do Juventusu i Pavolettiego do Napoli, nie ściągając w ich miejsce nikogo klasowego. Dodatkowo w meczu z Romą zabraknie także Veloso. W Romie brak jedynie Salaha, który pojechał na PNA ale w jego miejsce zagra El Shaarawy więc nie powinni stracić zbyt dużo na jakości. Biorąc pod uwagę powyższe i ogólnie lepszą grę Romy w ostatnich meczach stawiam na nich.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Grecja
Godzina: 14:00
Spotkanie: PAOK Saloniki - PAS Giannina
Typ: PAOK -1.5
Kurs: 1.892
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pierwsze co zrobiłem w przypadku tego spotkania to sprawdzenie pogody. Tak, tak pogody ... W Grecji zima zaskoczyła piłkarzy. W tym wypadku jednak warunki atmosferyczne nie powinny jednak przeszkadzać. Murawa w Salonikach wygląda w porządku, słoneczko i delikatny mróz (-2). Po tych informacjach wiedziałem, że pogram coś w kierunku PAOKu. Podopieczni Vladimira Ivicia uporali się z kryzysem, który przydarzył im się na przestrzeni października i listopada, kiedy to w pięciu spotkaniach zanotowali cztery porażki. Co jednak nie wychodziło na krajowym podwórku, dobrze wyglądało w europejskich pucharach, dzięki czemu w lutym PAOK dalej będzie walczył o sukces na arenie międzynarodowej. Wspomniany kryzys PAOK ma za sobą i teraz imponuje formą. Trzy ostatnie ligowe spotkania, trzy zwycięstwa, dziewięć strzelonych bramek i zero straconych. Fajnie to wygląda. A teoretycznie powinno być tylko lepiej, bo z tygodnia na tydzień wracają kolejni zawodnicy, którzy wcześniej leczyli urazy. Dzisiaj PAOK zadanie powinien mieć ułatwione, bowiem Giannina przyjedzie tutaj bez niejako swojego szkieletu, bo tak można nazwać absencje: defensora Beriosa (12/0), pomocnika Jairo (13/1)[który jeszcze sezon temu reprezentował barwy PAOKu i dokładnie rok temu w wygranym przez PAOK meczu z Gianinna 3-1, zdobył jedną z bramek] oraz najlepszego strzelca Conde (12/6). PAOK raczej rzadko traci punkty u siebie i nie sądzę, by dzisiaj miał większe problemy z pokonaniem Gianniny. Powtórka z zeszłorocznego meczu, byłaby satysfakcjonująca.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie:Villarreal-Barcelona
Typ: ponad 3,5 rożnych gospodarzy
Kurs:1.75
Bukmacher:betano
Analiza:
Villarreal to niezwykle groźna drużyna na własnym terenie, walczą o topowe miejsce w LaLiga, Barcelona delikatnie mówiąc nie osiąga wyników i nie gra tego czego każdy oczekuje, tak więc dzisiaj aż kusi by pograć coś w stronę gospodarzy, być może nie na sam wynik a statystyki meczowe gdyż w dzisiejszym spotkaniu coś jednak do powiedzenia mieć powinni.Barcelona na pewno musi cisnąć na maxa jeśli chce walczyć o tytuł, poprzednie starcie z Bilbao też powinno podziałać na nich drażniąco, mają dobry H2h z dzisiejszym rywalem są to oczywiście argumenty które kreują kurs na gości, ale to nie będzie łatwa podróż po punkty Villarreal powinien postawić wysokie warunki.
Ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej odprawiła kilka tygodni temu Atletico Madryt aż 3-0, ryzykuję dzisiaj na ich stałe fragmenty z narożnika boiska, po ich atakach których na pewno dzisiaj nie braknie.
⛔100
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia F.A Cup
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Tottenham-Aston Villa
Typ: Tottenham i under 3,5
Kurs:
2.2
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Dziś długo zastanawiałem się jakie spotkanie wybrać.Intuicja podpowiadała,żeby była to Atlanta z Dallas w NBA ale nie zdążyłem z analizą,a szkoda.Wybrałem,więc mecz Tottenham z The Villans w pucharze.Bukmacherzy za zdecydowanego faworyta uważają graczy Tottenhamu.Zgadzam się z tym.Aston Villa to drużyna zdecydowanie własnego boiska.Z 35pkt.w Championship 24 zdobyła na własnym boisku(gdzie jest niepokonana).Na wyjazdach jest już bardzo ubogo.Wystarczy wspomnieć,że z 13 wyjazdów przywieźli raptem 7 bramek.Z drugiej strony rozpędzony Tottenham.White Hart Lane to prawdziwa twierdza,piłkarze Tottenhamu są tu niepokonani,w 10 spotkaniach stracili zaledwie 5 bramek(z czego 2 z Młotami).
Nie odkryję Ameryki stwierdzając,że puchary rządzą się własnymi prawami ale...nie chcę mi się wierzyć w to,że The Villans nie przegrają dziś w Londynie i czy stać Ich chociaż na bramkę.Upatruję faworyta w Kogutach,którzy nie chcąc za bardzo przemęczać się nie rozstrzelają Aston Villi.Stąd win Tottenham under 3,5.Pozdrawiam.
✅120

 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 16:15
Spotkanie: Real Betis - CD Leganés
Typ: Real Betis
Kurs: 2.10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do Hiszpanii na 17 serię gier tamtejszej Primera Division.
W ciekawym spotkaniu na Estadio Benito Villamarín zmierzą się ze sobą drużyna miejscowa Real Betis Balompié a w gości przyjedzie zespół Club Deportivo Leganés.
Betis w tym sezonie ligowym 16 spotkań w których zdobył 18 punktów co daje mu obecnie 14 pozycję w tabeli ligowej natomiast Leganés miejsce 16 i w swoich 16 ligowych meczach uzbierali 16 oczek.
gospodarze na swoim terenie wygrywali 3 razy, 3 razy remisowali oraz 2 razy schodzili pokonani i bilans bramkowy 10-12 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, 1 remis oraz 4 porażki z bilansem bramek 6-14.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo Real Betis Balompié którzy na swoim terenie zdobywają więcej oczek które będą im bardzo potrzebne w walce o utrzymanie i potrafili na swoim terenie zabierać punkty drużynom dużo lepszym jak remis z Celtą Vigo i ostatnio wygrana u siebie z zawsze groźnym Bilbao a ich dzisiejszy przeciwnik Leganés dość że ostatnio na wyjazdach gra słabo to ma kilka kontuzji co moim zdaniem wykorzystają gospodarze na swoim Estadio Benito Villamarín i zgarną w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu pełną pulę punktów.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Segunda Division Grupa 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gernika Club - San Sebastian Reyes
Typ: Gernika Club
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hiszpański klub z Kraju Basków zajmuje obecnie czwartą pozycję w tabeli zwyciężając w siedmiu ostatnich spotkaniach ligowych. Kadra zespołu oparta jest na zawodnikach hiszpańskich, oraz kilku młodych zawodników wypożyczonych z wyższych lig. Ich wiodącą postacią w ostatnich spotkaniach był Jon Etxaniz, który w pięciu meczach, aż siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Gernica w tym sezonie na własnym stadionie przegrała zaledwie dwa spotkania, aktualnie znajdują się w bardzo wysokiej formie, wygrywając z każdym, kto stanie im na drodze, zobaczymy jak tym razem wpłynie na nich trzy tygodniowa przerwa, jednak dla mnie są zdecydowanym faworytem. San Sebastian to beniaminek, którego zadaniem jest pozostanie w lidze. Zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym boisku, dlatego dzisiaj mogą mieć spore problemy w wyjazdowym spotkaniu. W ekipie San Sebastian, występuje rodzony brat Alvaro Negredo - Ruben Negredo, również napastnik, który w tym sezonie ma trzy bramki na swoim koncie. Wyjazdowy bilans San Sebastian to 2-1-6, a te dwa zwycięstwa odniesione były z zespołami z dołu tabeli.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie:Villarreal-Barcelona
Typ: 1 połowa under 0,5
Kurs:3.5
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Witam po krótkiej przerwie. Dzisiaj ciekawy pojedynek pomiędzy 3 i 5 drużyną hiszpańskiej La Ligi. Barcelona jedzie na piekielnie trudny teren, a w głowie muszą mieć to, że i Atletico i Real zdobyły komplet punktów. W ten rok nie weszli za dobrze, przegrywając z Bilbao 2:1. Teraz czeka ich niezwykle trudna przeprawa. Villareal bilans u siebie bardzo dobry 6-1-1 i potrafili u siebie pokonać 3:0 Atletico. Barcelona ma problemy w obronie, a w Villarealu defensywa to jest kluczowa formacja. Dlatego spodziewam się w pierwszej połowie spokojnego meczu z małą ilością okazji podbramkowych. Barcelona rozpocznie ostrożnie, aby nie dostać jak od Bilbao dwóch kontr, po których wpadały bramki. Villareal za to zagra tak jak zawsze, czyli pewna defensywa i od czasu do czasu wypad do przodu.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real Betis vs Leganes
Typ: Obie strzela
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Betis kontra Leganes czyli pojedynek druzyn,ktore sa raczej na tym samym poziomie pilkarskim.
Na chwile obecna pewniakiem do spadku wydaje sie byc ekipa Osasuny,ktora zdecydowanie jest slabsza na tle innych ekip,tak wiec nie sadze,zeby dali rade sie utrzymac mimo tego,ze to dopiero 17 kolejka.
Kto spadnie razem z nimi?Na ta chwile ciezko wskazac kolejnych kandydatow,jednak zapewne walka bedzie trwac do ostatniej kolejki.
Zwiekszyc swoja przewage nad spadkiem beda starac sie dzis ekipy wyzej wymienione.
Teoretycznie to Betis wydaje sie byc faworytem tego meczu,kadrowo wydaja sie byc zespolem nieco lepszym,poza tym graja u siebie.
Leganes jednak w tym sezonie zaskoczyl juz nie jednego kibica,mam tu na mysli glownie wygrana na wyjezdzie z Celta Vigo 1:0,czy remis bezbramkowy u siebie z Atletico Madryt.
Wrocmy jednak do gospodarzy.
Betis zajmuje obecnie slabe 14 miejsce z dorobkiem 18 punktow,nad spadkiem maja 6 punktow przewagi i jeden mecz rozegrany mniej od Gijonu,tak wiec na razie mozna powiedziec,ze panuje spokoj.
W nastepnych spotkaniach czekaja juz jednak m.in.Atletico,Barca,Valencia,Sevilla,Malaga,Sociedad czy Real Madryt,tak wiec tam o punkty bedzie ciezko.
Betis wielu goli nie strzela,powinni calowac po pietach Rubena Castro,ktory jako zywa legenda Betisu wciaz jest glowna postacia tego zespolu.Jesli chodzi o defensywe,to tutaj kolorowo rowniez nie jest - 29 straconych bramek.
Jesli chodzi o oslabienia,to zabraknie dzisiaj Gutierreza i Joaquin&#39;a.
Betis z pewnoscia bedzie chcial dzisiaj dopisac 3 punkty na swoje konto,tak wiec o gola z ich strony raczej jestem spokojny.

Leganes z kolei jest druzyna,ktora razem z Osasuna strzelila najmniej bramek - 13.
Ostatnio jednak poprawili swoja gre w ofensywie - w ostatnich 7 meczach tylko dwa razy nie trafili do siatki rywala,byly to mecze z Espanyolem i Villarrealem.
Poza tym strzelali dwa razy Valencii w pucharze oraz w lidze z Osasuna,Las Palmas i Eibar.
Obie ekipy mierzyly sie do tej pory z tego co widze 4 razy,byly to mecze rozgrywane w drugiej lidze,tylko raz nie zostal pokryty bts.
Ostatni raz mierzyli sie ze soba w 2015 roku,wowczas Betis polegl przed wlasna publicznoscia przegrywjaac 1:3,warto zaznaczyc,ze Leganes po 48 minutach prowadzil juz 3:0.
Dzisiaj zabraknie mi.in.Szymanowskiego i Diego Rico.

Moim zdaniem zobaczymy tutaj bramki z obu stron.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Anglii
Godzina: 14:30
Spotkanie: Liverpool - Plymouth
Typ: Divock Origi strzeli gola&amp;Liverpool wygra
Kurs: 1.79
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dawno nic nie grałem jednak dzisiaj buki wystawiły nam mały kurs promocyjny. Może zacznę od tego jakim składem zagra dziś Liverpool.
Karius, Alexander-Arnold, Gomez, Lucas, Moreno, Stewart, Can, Ejaria, Ojo, Woodburn, Origi
Klopp wystawia dzisiaj do boju bardzo młody skład, gdzie w sumie tylko Can, Lucas i Origi grają często w Premier League, bo Karius i Moreno swoją walkę o pozycję ewidentnie przegrywają. Cieszy także powrót Ojo i Gomeza po kontuzjach. W szczególności tego drugiego, który jeżeli wróci do optymalnej formy może być ważnym elementem układanki Kloppa. Jeżeli ktoś będzie oglądał to spotkanie to polecam się jemu przyglądać. Ale nie o tym tutaj. Znów uderzam w bramkę Origiego, bo po prostu trzeba. Belg strzela w prawie każdym spotkaniu pucharowym LFC, gdyż po prostu ma on w tych spotkaniach wiele swobody i cała gra jest ustawiona pod niego. &quot;The Reds&quot; są dziś faworytem, a młody Belg powinien dostać przynajmniej 70 minut (choć liczę na 90) i w mojej opinii w tym czasie strzeli bramkę. O tym, że &quot;The Reds&quot; dzisiaj wygrają to chyba wszyscy są przekonani, więc polecam taki zakład.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: CF Elche - CF Cadiz
Typ: 2
Kurs: 3,11
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj propozycja z mojej strony z drugiej ligi hiszpańskiej w piłce nożnej. Tabela wygląda tak:

Elche na własnym stadionie ma bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast Cadiz na wyjazdach 2 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki. Cadiz w grudniu wygrał swoje wszystkie 3 mecze a Elche w grudniowych meczach miał zwycięstwo, porażkę i remis. Jednak tak było przed przerwą, teraz znów rozgrywki w Hiszpani ruszają i ja w tej peirwszej kolejce po przerwie typuję tutaj zwycięstwo gości, którzy kadrowo są w lepszej sytuacji jak ich rywal. U gości nie zagrają dziś tylko obrońca Ruiz (6 występów w tym sezonie) i napastnik Santamaria (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Po stronie gospodarzy dużo więcej absencji i dzisiaj po ich stronie nie ujrzymy obrońców Lolo (7 występów w tym sezonie), Albacara (13 występów w tym sezonie) i Noblejasa (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocników Pedro (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Matillę (14 wystepów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Hadzicia (3 występy w tym sezonie) i Mandi (2 występy w tym sezonie). Kadrowo dla mnie dziś Cadiz na papierze wydaje się mocniejsze zwłaszcza w formacji pomocy i myślę, że dzięki temu dziś odniesie zwycięstwo.
✅211
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Tottenham - Aston Villa
Typ:
Tottenham(-1)
Kurs:
1.78
Bukmacher:
Betwin
Analiza:
W Anglii rozgrywki ligowe zostają zawieszone na rzecz Pucharu Anglii. Nie znaczy to, że będziemy musieli narzekać na brak emocji. O 17:00 W północnym Londynie odbędzie się mecz pomiędzy Tottenhamem a Aston Villą. Co tu dużo mówić &quot;koguty&quot; są zdecydowanym faworytem. Myślę, że spokojnie powinni ograć przeciwników, przechodząc tym samym do kolejnej rundy. Trzeba nadmienić, że Pochettino na konferencji prasowej wypowiadał się o konieczności rotacji w składzie co na pewno jutro zobaczymy ale nawet tzw.&quot;drugi garnitur&quot; powinien bez większych problemów pokonać &quot;The Villans&quot;. Przewidywany skład Tottenham:
Vorm - Trippier, Carter-Vickers, Wimmer, Davies - Dier, Winks - Sissoko, Son, Nkoudu - Janssen źródło: www.tottenham24.pl
Villa jest obecnie na 12 pozycji w tabeli i moim zdaniem bardziej się nastawią na rozgrywki ligowe niż na puchar. Zaznaczam, że to tylko moje przypuszczenia.
Forma domowa &quot;kogutów&quot; jest obecnie wyśmienita:
2:0 z Chelsea,
2:1 z Burnley,
3:0 z Hull,
3:1 z CSKA,
5:0 ze Swansea.
Ostatni mecz który przegrali u siebie odbył się 2.11.16 gdzie ulegli Bayerowi Leverkusen w rozgrywkach LM.
Ciężko typować mecze pucharowe, nigdy nie wiadomo jakie będzie nastawienie menadżera jak i piłkarzy. Uważam, jednak że rozpędzony Tottenham powinien spokojnie ograć przyjezdnych i pewnie przejść do następnej rundy. Pozdrawiam
✅78
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Włochy Serie A2 Women
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Filottrano W – Caserta W
Typ: Under 130,5 pkt

Kurs:
1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W Casercie sytuacja od jakiegoś czasu jest tragiczna. 4 ostatnie mecze – 4 porażki. Ostatnie 14 spotkań ogółem to 11 przegranych. Zwolniono trenera Francesco Russo, natomiast nowy cooach Bonafede mial bardzo mało czasu by zaznajomić się z sytuacją w zespole, samymi zawodniczkami i jakiekolwiek zmiany, nie mówiąc o zagrywkach. Dodatkowo z klubu odeszła Sonja Percan i ten brak będzie bardzo istotny w dzisiejszym meczu. Była to liderka zespołu (197 zdobtych punktów a druga w zespole zawodniczka pod tym względem dopiero 135). Filottrano z kolei to lider tabeli, w świetnej formie, do dyspozycji na dziś cały podstawowy skład oraz własna hala. W 12 meczach tego sezonu nie przegrały ani razu. Mało tego – oddały tylko 9 setów rywalkom, które prezentowały dużo wyższy poziom od dzisiejszego. Nie wydaje mi się aby zawodniczki Caserty były w stanie ugrać seta.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga Santander
Godzina: 20:45
Spotkanie: Villareal - Barcelona
Typ: Strzeli gola w obu połowach - Barcelona
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Panowie wyżej analizujący ten mecz spodziewają się underowego meczu. W pewnym sensie się zgadzam, ponieważ Villareal zagra bez Roberto Soldado, Cedrica Bakambu, Antonio Rukaviny i prawdopodobnie również bez Denisa Cheryseva. Z takimi brakami Madrycki klub nie ma innego wyjścia jak spróbować zamurować się przed własnym polem karnym i próbować grać z kontrataku. Bez kluczowych ofensywnych graczy, ciężko będzie stołecznym cokolwiek zdziałać w polu karnym Katalońskiego klubu, a po odejściu lidera defensywy - Erica Bally&#39;ego ta formacja nie wyglada już tak dobrze jak w ubiegłym sezonie. Wczoraj wygrał Real Madryt i utrzymał sześcio punktową przewagę oraz Sociedad pokonała Sevilla aż 4:0 i wyprzedziła Barcelonę o 2 &quot;oczka&quot;. To wszystko sprawia że podopiecznych Louisa Enrique do dzisiejszego spotkania nie trzeba będzie zbytnio motywować. Leo Messi i spółka moim zdaniem za wszelką cenę będą chcieli odnieść pewne zwycięstwo i zainkasować 3 punkty i wrócić na druga lokatę. Powodzenia!
Ps: Krótka analiza ze względu na brak czasu i fakt że piszę tę analizę z telefonu.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 16:15
Spotkanie: Real Betis - CD Leganés
Typ: over 2 (azjan)
Kurs: 1,98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Patrze i nie dowierzam na ten kurs wtf ? niby Betis to zespół który u siebie w ostatn1ich meczach pokrył linie tylko dwukrotnie ale jeżeli na tym stadionie z Celtą zagrali mecz w którym padło aż 6 goli (3:3) to dlaczego nie zaryzykować linii po takim kursie i w przypadku gdy padnie mniej bramek o 4 to będzie zwrot szczególnie że Leganes to zespół który na wyjazdach dostaje dobry oklep gdzie przeważnie pada 2,5 bramki +.
zwrot
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Gdańsk vs Będzin
Typ: Pierwszy set Będzin
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 08.01.2017/16:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/n3iqB9Z8/#szczegoly-meczu
Analiza:
To już 17 kolejka Plus Ligi mężczyzn. W kończącym spotkaniu naprzeciw siebie staną dwie drużyny, drużyny z innymi aspiracjami na ten sezon. Drużyny zbliżone do siebie miejscami w tabeli, ale różnica punktowa jest znaczna. Przyjezdni zajmują jedenaste miejsce z sześcioma zwycięstwami i jedenastoma porażkami. Nie ukrywajmy, że nie jest to zbyt optymistyczny wynik. Będzinianie cztery dni temu przegrali w Pucharze Polski z Zaksą 3-0, jednak wcześniej w ligowych rozgrywkach byli w stanie urwać punkt Skrze Bełchatów. Ostatecznie brązowy medalista sezonu 2015/2016 wygrał, jednak MKS przysporzył im trochę kłopotów. Najlepiej punktującym jest Araujo Rodrigues Rafael, który zdobywa średnio 15 pkt-ów na mecz. Najlepiej atakujący z Będzina jest Waliński Marcin. W ekipie gospodarzy należy zwrócić uwagę na Damian Schulza, oraz Mateusza Mikę. Gdańsk obecnie notuje serię czterech wygranych z rzędu. W ostatnim meczu wygrali z PWSZ Nysa ( mało znaczącym klubem) w Pucharze Polski 3-1. Ekipa z Nysa była w stanie urwać seta wyżej notowanym przeciwnikom, chwała im za to. Mecz trochę z podtekstami, niektórzy zawodnicy są wypożyczeni z jednego do drugiego klubu, jednak jak mówi kapitan MKS-u Artur Ratajczak: ,,Sentymenty są wszędzie, ale nie na boisku, chcą zagrać dziś dobry mecz&#39;&#39;. Gdańszczanie poprawili trochę swoją formę, jednak jeszcze jakiś czas temu zdarzało im się, że przegrywali pierwszego seta, uważam, że dziś będzie podobnie-powodzenia ⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej,Czechy Extraliga
Godzina: 17.00
Spotkanie: Mountfield HK - HC Ocelari Trinec
Typ: Hr. Kralove(łącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 1,72
Bukmacher: bwin
Lider tabeli Ocelari zagra dzisiaj w Hradec Králové. Drużyna Mounfield 6 miejsce w tabeli,lecz 3 mecze mniej rozegrane.Na przełomie roku brali udział w Spengler Cup i w lidze muszą nadganiać.Ostatnie 3 mecze u siebie to wygrane z mistrzem z Liberca(3-2),Pardubicami(5-1) oraz Karlove Vary(3-0). Ocelari natomiast świetne wyniki u siebie,natomiast na wyjazdach grają średnio_Ostatnio porażki z Libercem(3-0) i Zlinem(4-2) oraz mecz na styku ostatecznie wygrany (2-3) z Olomuncem. Przed Smokami z Trinca bardzo trudne wyjazdowe spotkanie,w którym dzisiaj według mnie stracą punkty.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom