>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mecz Towarzyski
Godzina : 18:00
Spotkanie: Egipt - Węgry
Typ: over 54.5 bramki
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś ostatni mecz towarzyski przygotowywujących się do mistrzostw świata
drużyn Egiptu i Węgier. Egipt w 3 meczach towarzyskich na 5 (3/5) pokrył ten over; ostatnio z Danią 26:36 i z Islandią 27:30 przegrane. Węgrom udała się ta sztuka w 3/4 ostatnio rozegranych meczach towarzyskich. 2 dni temu wygrana z Islandią 30:27. Dziś też widzę w tym meczu przynajmniej 55 bramek. Drużyny nie powinny twardo bronić, żeby się nie nabawić jakichś poważnych urazów na 5 dni przed pierwszymi meczami turnieju. Węgierski handball stoi jednak wyżej niż egipski i myślę, że Węgrzy powinni drużynie z Afryki rzucić te 30 goli, a nie broniąc jakoś zaciekle dostępu do swojej bramki Egipcjan stać na te 25-26 goli. W obu meczach z w &#39;13 i &#39;14 roku over został pokryty.
Przewiduję dziś zwycięstwo Madziarów 30:25
Powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Puchar Francji 1/32
Godzina. 21:00
Spotkanie. Olympique Lyon - Montpellier
Typ. Lyon -1 HA
Kurs. 2.20
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczór zaproponuje wam zakład
w meczu Pucharu Francji pomiędzy Lyonem a Montpellier.
Stawiam na dzisiejszych gospodarzy z paru względów i postaram sie was do tego przekonać. A więc pilkarze Lyonu posiadają w swoich szeregach zdecydowanie lepszych zawodników niż ich dzisiejszy rywal, zawodnicy pokroju Valbueny czy Lacazette potrafią w pojedynkę przechylić szale zwyciestwa swej drużyny. Obecnie ekipa Maćka Rybusa w lidze spisuje się poprawnie zajmując 4 pozycję z dorobkiem bramkowym 34/19 wiec na plus.
Tego samego niemożemy napisać o drużynie Montpellier która jest obecnie na 11 miejscu mając na swym koncie 22pkt lecz to zaledwie 4pkt przewagi nad 19nastym Caen ktore znajduje się w bezpośredniej strefie spadkowej. Ponadto dzisiejsi goście na swych ostatnich 5 delegacji,poniesli 4 porażki i 1 remis, tracąc w tych meczach 8 goli, a strzelając zaledwie 3 ! Jeśli spojrzymy na bezpośrednie pięć ostatnich spotkań, rzuca się w oczy ze Lyon wygrał czterokrotnie przy czym za każdym razem pokryl proponowany przeze mnie handicap. Powodzenia.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅120
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chorwacja - Tunezja
Typ: Powyżej 56,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich w kolejnym dniu, jak to w weekendy bywa oferta jest znacznie większa od tej na tygodniu, dlatego jest sporo dyscyplin z których można coś ciekawego wybrać. Ponownie zdecydowałem się na szczypiornistów i ich ostatnie mecze towarzyskie przed mistrzostwami świata we Francji. Przyjrzałem się poszczególnym spotkania i miałem dylemat między jednym meczem, a obecnym na który się zdecydowałem. Mecz pomiędzy bardzo solidną i dobrze grającą reprezentacja Tunezji , a silną i doświadczoną reprezentacją Chorwacji . Mój typ na to spotkanie to propozycja overowa, gdyż jedni jak i drudzy podczas meczów towarzyskich rzucili mnóstwo bramek, a mecze z ich udziałem kończyły się pokryciem overu nieraz nawet z nawiązką.Spójrzmy jak to wyglądało ze strony Tunezji, z Danią 36:26 oraz Islandią 27:30, więc z zespołami które grają dosyć defensywna piłkę, a mimo to wyniki były bardzo wysokie. Natomiast Chorwaci przegrali z Duńczykami 24:21 i wygrali 27:30. Tunezyjczycy w perspektywie kilkunastu lat radykalnie zmienili swoją grę i bardzo mocno się rozwinęli na tle innych dobrze dysponowanych reprezentacji z dalekiego wschodu m.in Egipt , Katar, Arabia Saudyjdka. Dziś jest to reprezentacja kompletna i nie jednemu faworytowi do wygrania meczu zepsuje nerwy bądź nawet urwie punkty, dlatego jestem przekonany, że do tego meczu podejdą ambitnie i zagrają o pełna pulę, co na pewno doświadczeni wegrzy wykorzystają licząc na wyprowadzanie szybkich kontr ataków. Uważam, że mecz będzie obfitował w wiele bramek i linia 56,5 zostanie spokojnie pokryta.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers
Typ: Brooklyn Nets
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 08.01.2017/18:00
Analiza:
Dzisiaj o 18:00 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie NBA pomiędzy zespołami
Brooklyn Nets i Philadelphia 76ers. Kursy dość wyrównane, jednak mimo spadków na gości ja idę tutaj w stronę gospodarzy. W tym meczu spotkają się dwa najsłabsze zespoły konferencji wschodniej. Gospodarze tego pojedynku w 35 spotkaniach tego sezonu wygrali zaledwie 8 spotkań i zajmują ostatnie- 15 miejsce w swojej konferencji. Goście tego pojedynku plasują się jedynie jedną lokatę wyżej mając 9 zwycięstw w 34 spotkaniach. Dlaczego stawiam na Brooklyn Nets? Przede wszystkim ze względu, że grają u siebie gdzie wygrali 7 spotkań z 17 rozegranych . Goście natomiast na wyjazdach z 14 spotkań jedynie w 3 wychodzili zwycięsko. Dlatego mam nadzieję, że Netsi dzisiaj przełamią serię 5 porażek z rzędu i pokonają graczy z Philadelphi. Tym bardziej, że 3 ostatnie spotkania między tymi zespołami rozegrane w Barclays Center wygrywali właśnie gracze Brooklyn Nets. Motywacji na pewno nie zabraknie.
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Celta Vigo - Malaga
Typ: 1/1
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Analiza na szybko bo mecz juz za półgodziny. wybrałem mecz LaLiga Celta Vigo - Malaga. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli jednakże wg mnie to gospodarze są faworytem spotkania i powinni je gładko wygrać. Celta w 5 ostatnich meczach u siebie 3 zwycięstwa, remis i porażke natomiast Malaga na wyjazdach słabo.. 3 porażki i dwa remisy. Celta miała udany początek sezony z powodzeniem radzi sobie w LE teraz skupi się na La Liga i z Malagą powinna sobie poradzić a nawet prowadzić jużod 1 połowy, tym bardziej że goście bez Kona, Kuzmanovica, Riccy, Wellingtona i Keko. wg mnie wynik 2:1, 3:1 jak najbardziej możliwy ale nie mam nic przeciwko żeby mecz potoczył się tak jak ostatni mecz między tymi zespołami gdzie Nolito strzelił gola w 1 połowie i wynik się utrzymał. Powodzenia!
✅200
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie:Villarreal-Barcelona
Typ: kto pierwszy 7 różnych: Barcelona
Kurs: 2.95
Bukmacher: betano
Analiza:
Ciężkie spotkanie czeka Luisa Enrique i jego Barcelonę, bo udają sie do czwartego w tabeli Villareal. Barca nie ma juz żadnego marginesu bledu, bo Real wciąż jest bezbłędny i wygrywa kolejne mecze i utrzymuje pewny, szesciopunktowy dystans nad odwiecznym rywalem. A Barca choć gra swoje to ma często problemy o końcowy wynik, bo zespoły wiedzą jak należy sie ustawić przeciwko nim. I właśnie dziś na przeciw nim staje kolejny zespół, ktory na pewno stawi wielki opór. Villareal to bowiem najlepiej zorganizowana defensywa w całej lidze z zaledwie jedenastoma straconymi golami. Tak wiec dla atakujących Barcy prawdziwy test swoich możliwości. Moim zdaniem moze byc ciężko przełamać mur gospodarczy. Dlatego idę w kierunku kornerow gości. Im dłużej będzie sie utrzymywał niekorzystny wynik dla gości tym wieksze parcie będzie na bramkę gospodarzy. Tak bylo chociażby w ostatnim meczu w Bilbao, gdzie Barca pod koniec meczu osiągnęła miażdżącą przewagę i biła korner za kornerem (dobijajac w sumie do dziewięciu). Moim zdaniem przebieg tego meczu moze byc bardzo podobny i wcale nie jestem pewien, czy gosciom uda się zgarnąć pełną pulę
⛔100
 
T 18

tomk-148912

Użytkownik
Dyscyplina : hokej, USA - AHL
Godzina: 21.00
Spotkanie : Toronto Marlies - Rochester Americans
Typ: Toronto Marlies
Kurs: 1.79
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wracam po małej przerwie do analizowania na tym forum. Dziś pojedynek odpowiednio 10 i 12 drużyny konferencji wschodniej AHL (drugiej ligi amerykanskiej). Obie drużyny delikatnie mówiąc nie błyszczą formą w tym sezonie jedynie dzisiejsi gospodarze potrafią zagrać ładny mecz na swoim stadionie czego dowodem był wczorajszy mecz między tymi drużynami(AHL ma bardzo porąbany terminarz) który skończył sie wynikiem 5:0 dla Toronto. Wynik ten nie był przypadkiem gdyż Rochester wyjazdy gra naprawde fatalnie na ostatnie 10 wyjazdowych meczy przegral 8. O gospodarzach można powiedzieć tyle że są konsekwentni: jeśli wygrywaja wysoko w pierwszym meczu(5:0) to w drugim także wygrywają ( tzn. nie robią tego co często robi np. Frolunda że wygrywa wysoko w pierwszym meczu by za 2 dni z tym samym rywalem się podłożyć tak jak dziś to uczyniła)
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Hiszpania 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sevilla B - R.Oviedo
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie na zapleczu La Liga . Mecz miedzy 12 i 13 zespolem. Oba zespoly spisuje sie w tym sezonie dobrze. Sevilla B bilans 21-22 , a R.Oviedo 19-20 .Maja podobne ilosci zwyciestw , ale Oviedo przegralo jedno spotkanie wiecej niz Sevilla B.Sevilla B przegrala trzy ostatnie mecze - jest to najgorsza seria w tym sezonie . Nigdy tak nie przegrywala , wiec pewnie w tym meczu przelamie sie i wygra ! Na swoim stadionie przegrali tylko z zajmujacym wyzsza pozycje Reus Deportivo . Wiekszosc meczow u sibie wygrali. R.Oveido natomiast slabo spisuje sie na wyjazdach. Przewaznie przegywaja . Udalo im sie wygrac jedynie z Ucam Murcia , Mallorca i bedace wtedy w slabszej formie Girona czy Cadyz. Powodzenia.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 22:40
Spotkanie: NY Giants - GB Packers
Typ: Packers (-5)
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Typ przeciw drużynie z NY. Zazwyczaj obwiniałbym o porażkę Giants w dzisiejszym meczu Eliego, ich rozgrywającego. Rzuca INT za INT, fumbluje, generalnie nie gra tak, jak powinien grać tej klasy QB. Ratuje go za to bardzo dobra defensywa, która zbyt często musi się spinać, by zamortyzować wpadki Manninga. Lecz tym razem jako powodowi ich kłopotów obstawiam totalne rozprężenie w ich drużynie. Kilka dni temu do internetu wyciekły filmiki z główną gwiazdą tej drużyny, Odellem Beckhamem, który wraz z koleżkami oraz Jutinem Bieberem balowali w Miami. Niby nic złego, każdy ma prawo się odprężyć... ale nie w takim momencie i taki sposób. Blanciki, pudrowane noski, podfruwajki, a za tydzień być może najważniejszy mecz sezonu. Skrytykował ich nawet sam Eli Manning, który mimo wszystko powinien stać po ich stronie. Pokazuje to nam niezbyt ciekawy obraz drużyny i ich totalnego rozprężenia. Wygląda na to, że chłopaki pomylili ,,Clinched Playoff Berth&#39;&#39; z ,,SuperBowl win&quot;.
Z drugiej strony barykady GB. Packers w ogromnym gazie. Po kiepskim starcie sezonu, gdzie mało kto dawał im szanse na wejście do playoffów, spięli się jak tylko mogli i od 6 meczy są niepokonani, jednym słowem w ogromnym gazie. Aron Rodgers gra swój życiowy futbol, jego running back&#39;y grają bardzo siłowo, co powinno sprawić bardzo wiele problemów defensywie NYG (można było to już zobaczyć w meczu przeciw Bears). Trochę martwią drobne braki na ławce GB, ale wynagradza to ich domowe boisko (warto wziąć pod uwagę, że gra odbędzie się grubo poniżej zera, co jest delikatną przewagą dla Packerów, Wisconsin jest jednak chłodniejsze, co przyczynia się do zahartowania ich drużyny).
Podsumowując, typ jak najbardziej do pokrycia.
✅100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Meksyk - LNBP
Godzina: 23:00
Spotkanie: Fuerza Regia - Santos de San Luis
Typ: Santos de San Luis +12.5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betano
Analiza:
Analiza krotka bo krotka niema co zaduzo o tym pisac. Ale do rzeczy zespol gospodarzy Fuerza Regia to zdecydowany faworyt tego spotkania. Goscie Santos de San Luis to sredniak zajmujacy obecnie 6 miejsce wlidze, ale teraz wslabszej dyspozycyjii. Fuerza grala wczoraj tez z zespolem Santos wygrywajac 19 punktami. Na 7 spotkan miedzy obiema ekipami tylko 3 konczyly sie porazkami Santosu 12 punktam. To uwazam ze dzis spokojnie gospodarze tez wygraja z przewaga ponad 12 pkt. Mysle ze typ warty zagrania
✅87
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (USA - NCAA)
Godz : 23:00
Spotkanie : Central Florida Knights - Connecticut
Typ : over 126 pkt
Kurs : 3.30
Buk : Bet365
Analiza : Jak to mawia klasyk &quot;no risk no fun&quot;, nie jest to bardzo pewny typ, ale też nie sądzę by to był coś w kategorii mission impossible, a jeżeli może coś takiego wejść, trzeba próbować.
Zdecydowanym faworytem mimo dosyć równych kursów wydają się być goście z Florydy, wygrali 5 ostatnich meczów, naturalnie należy na to jednak wziąć lekką poprawkę w postaci tego, że aż 4 mecze grali na swoim parkiecie, gospodarze jednak są dużo bardziej chimeryczną drużyną. Tylko jedna wygrana na 5 ostatnich gier, 2 porażki co prawda po dogrywkach, ale ja osobiście spodziewałem się nieco więcej.
Jeżeli popatrzymy na sól tej dyscypliny czyli na punkty to typ wydaje się wzrastać na prawdopodobieństwu.
Florida w ostatnich pięciu spotkaniach rzucała (48,77,72,71,66 bez dogrywki) w tych meczach tylko dwa razy nie przekraczało overa punktowego padało wtedy 112 i 93 punkty. Jeżeli zejdziemy dalej i dodamy kolejne 5 gier to tam over nie padł tylko raz, a średnia punktowa na mecz była w okolicy 70 na mecz, niezły wynik. Jeżeli dodamy do tego, że dziś też wydają się być faworytem to jest szansa na kolejny niezły wynik w ofensywie.
Gospodarze, jak już powiedziałem na wstępie w mojej opinii nie są faworytem, dużo lepszą mieli wcześniejszą &quot;piątkę&quot; od obecnej w której wygrali tylko, tamtą mieli 3 wygrane 2 porażki. Punktowo wygląda to nieźle ale bez szału. (61,56,46,60,80) tylko 2 mecze kończyły się overami, ogólnie jeżeli na szybko zerkniemy na wyniki, to nie są drużyną, która pcha do obręczy niczym Charlie Sheen po następną działkę, jeśli jednak dziś dobrnęli by do wyniku 55-60 pkt a jest na to szansa, wszak to ledwie 15 pkt na 10 minut gry, to over może zostać pokryty.
H2H : (113,108,127,130,145), wyniki meczów z ostatnich spotkań, widzimy 3 overy i 2 undery, czyli z leciutką przewagą na nasz typ. Tylko to nie pokrywa się też z moim przypuszczeniem bo ostatnie 5 meczów, to 5 wygranych Connecticut, czy dziś zrobią to po raz 6? Nie wykluczone, mam nadzieję, że nawet jeśli to po wyrównanym i naładowanym w punkty meczu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom