>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.01.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 8. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Pittsburg
h Penguins - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins (handi -2.5)
Kurs: 7.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak nie idzie to nie idzie, ostatnio klapy na całego ???? Niech już minie ta przerwa zimowa od większości lig w piłce nożnej. Od razu zaznaczę, iż typ jest bardzo ryzykowny, po prostu chciałbym mieć możliwość odrobienia tych strat punktowych w konkursie. Dzisiaj w nocy po północy pojedynek dwóch zespołów NHL takich jak: Pittsburgh Penguins i Boston Bruins. Analizując tabelę widzimy, iż to właśnie goście lepiej radzą sobie w tym sezonie, natomiast ekipa PINGWINÓW nieznacznie gorzej. Po jednej stronie drużyna zajmująca dziewiąte miejsce w tabeli - Pittsburgh Penguins z 21 pojedynkami wygranymi i 12 przegranymi, natomiast po drugiej stronie niesamowita drużyna z obecnego sezonu - Boston Bruins umiejscowiona jak na razie na najniższym stopniu podium w tabeli z 23 pojedynkami wygranymi i 16 przegranymi. Warto zaznaczyć tutaj, iż ekipa z Bostonu rozegrała jak na razie o 4 pojedynki mniej od obecnych rywali. Trwa wspaniała passa ekipy z Bostonu, którzy mają na koncie 3 bardzo wysokie zwycięstwa z rzędu, mam nadzieję, że jutro dopiszą do tego dorobku czwarte. Typ z handi, więc ekipa gości musi strzelić o 3 więcej bramek od gospodarzy. Powodzenia !!! :cool:
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Dallas-NY Knicks
typ: over 208.5
Kurs 2.00
Buk Totolotek
Analiza: Obie ekipy raczej na chwilę obecną ze słabą formą, gospodarze dwie kolejne porażki z rzędu, mnóstwo punktów rzucone ,ale jeszcze więcej stracone z Goldenami to dziwić nie może , ale z Chicago Bulls? widać iż jest problem w obronie , wcześniej go nie było bowiem mieli 4 wygrane z rzędu . Ofensywa jest mocna jak wspominałem rzucają w przedziale około 120 punktów w poprzednich 4 spotkaniach , goście natomiast zamykają się w granicach setki co spotkanie, jednak ich statystyka wygląda na prawdę niezwykle słabo , 1o poprzednich spotkań i tylko dwa mecze wygrane, poza tym tutaj dochodzi wieloletni problem gry w tej hali z zespołem mavericks, od 1999 roku w hali Dallas spotykali się ze sobą już 20 krotnie, gospodarze wygrali aż 16 razy, zanotowali zaledwie 4 porażki. Myślę że w dniu jutrzejszym znów Dallas okażę się zespołem znacznie mocniejszym i to oni wygrają, stawiam również na over w punktach jeśli gospodarze i goście utrzymają swoją formę to myślę że spokojnie granice over 208.5 punktu powinni przeskoczyć.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Hobart (Australia), twarda
Godzina: 1:00
Mecz: Babos T. - Tsurenko L.
Typ: Tsurenko L. wygra (krecz = zwrot)
Kurs: 1,84
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Babos wyglądała blado w zeszłym sezonie. W tym roku zaczęła lepiej w Shenzhen, wygrywając z Linette i Wangiem, a ostatecznie przegrywając w ćwierćfinale z Begu. Tsurenko była całkiem dobra w zeszłym roku i kontynuuje swoją passę w tym roku. Jej pierwszy turniej w tym roku odbył się w Brisbane, gdzie wygrała z Barty i przegrała w drugiej rundzie z Kanepi (która naprawdę była w formie). Chociaż Babos dotarła do ćwierćfinału, a Tsurenko tylko do drugiej rundy, nadal oceniam wyniki Tsurenko wyżej, z powodu przeciwniczek, z którymi się spotkała.
Grały już ze sobą trzy razy (wszyscy na twardym torze). Tsurenko wygrał ostatnie 2 razy z 7-5 6-4 i 6-3 6-1. Ich pierwsze spotkanie wygrała babos z 6-2 6-4.
Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest pogoda i klimat w Australii. Będą grać rano, a wtedy jest jeszcze 25 stopni. Babos grała w Shenzhen, gdzie warunki były bardzo różne, podczas gdy Tsurenko miał już kilka meczów i treningów, by dostosować się do upałów. To duża zaleta dla Tsurenko.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - super league
Godzina: 18:30
Spotkanie: Smyrnis - Atromitos
Typ: 2
Kurs: 2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Krótko, zwięźle i na temat.
Po 15 kolejkach Atromitos wysokie 4 miejsce z 20 strzelinymi i tylko 8 straconymi bramkami.
Na wyjezdzie spisuja sie bardzo dobrze w 8 meczach 17 pkt.
Atromitos ostatni raz porazki doznal 20.11.2017 roku z silnym PAOK-iem.
Smyrnis 14 lokata 12:19 12 pkt.
U siebie remisy, czasem wpadnie jakis win z nizej notowanymi zespolami.
Na tą chwile Atromitos jest zbyt silny na Smyrnis ktory jutro &quot;napewno&quot;;) nie wygra.
W roli przypomnienia Smyrnis to beniaminek, ja gram na bardziej doswiadczony i w lepszej formie zespół ATROMITOSU.
Do tego dorzucam Typ na cypryjski zespol Doxa i wychodzi dubel z fajnym kursem ????
Powodzenia
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Vegas Golden Knights - New York Rangers
Typ: Knights -1 HA (w przypadku zwycięstwa jednym golem zwrot)
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lider konferencji Zachodniej podejmuje u siebie drużynę ze środka tabeli konferencji Wschodniej. Gospodarze w bardzo dobrej dyspozycji - trzy z ostatnich pięciu spotkań wygrali bez problemów w podstawowym czasie gry, raz wygrali w dogrywce i raz zaliczyli wpadkę z dobrze dysponowaną drużyną St. Louis Blues. Jeśli chodzi o spotkania tylko na własnej hali to ostatnie pięć starć wygrali również w podstawowym czasie. Goście natomiast wyglądają trochę gorzej, grają w kratkę, jeśli wygrywają to po karnych lub dogrywce. W delegacji także nie zachwycają. Ogólnie widać, że forma jest nie równa. Ważne jest też, że bardzo możliwy jest brak najlepszego strzelca gości - Zucarello - ponieważ zmogło go jakieś choróbsko. Właśnie z tego powodu ryzykuję handicap. Liczę na podtrzymanie dobrej passy gospodarzy i brak snajpera gości. Powodzenia!
▶ ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia, A-League
Godzina: 9:50
Mecz: Brisbane Roar - Sydney FC
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Jutro o 9:50 czasu polskiego naprzeciw siebie staną Brisbane Roar i Sydney FC. Zdecydowałem się postawić na gości, którzy prezentują bardzo wysoką formę. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania tej drużyny, aby dojść do wniosku, że nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem kolejnych 3 punktów. 5 ostatnich spotkań to 4 zwycięstwa i remis: Newcastle Jets - 2:2, Perth Glory 6:0, Wellington Phoenix 4:1, Melbourne City 3:1, WS Wanderers 5:0.
2018 rok rozpoczęty od remisu. Czas na zwycięstwo i zapoczątkowanie kolejnej znakomitej serii.
PS. Dla odważnych proponuję handicap (-1.5).
Powodzenia
;)
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Malaga - Espanyol
Typ: X2
Kurs: 1.54
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W ramach osiemnastej kolejki na La Rosaleda przyjeżdża drużyna z Barcelony, Espanyol. Goście zajmują obecnie piętnastą pozycję w tabeli z pięcio punktową przewagą nad strefą spadkową. Espanyol w poprzednich pięciu spotkaniach zanotował dwie porażki, remis i dwa zwycięstwa - w tym 22 grudnia 1:0 z Atletico Madryt. Podopieczni Quique Floresa w ostatnich latach spisywali się świetnie w wyjazdowych meczach przeciwko Maladze. Pięć poprzednich spotkań na La Rosaleda to cztery zwycięstwa i jeden remis - możemy stwierdzić, że przyjezdni z Katalonii lubują sobie ten stadion i grę przeciwko Boquerones.
Malaga podejdzie do tego meczu zajmując miejsce w strefie spadkowej mając na swoim koncie razem z Las Palmas po jedenaście punktów - najmniej w całej stawce i na dzień dzisiejszy zdaje się, że walka o utrzymanie w La Liga będzie bardzo trudna. Zawodnicy Michela przystąpią do tego spotkania po dwóch porażkach przeciwko Alaves i Betisem. Również gra na swoim terenie nie idzie w tym sezonie Maladze - na osiem spotkań zdołali wygrać jedynie dwa. Patrząc na wszystkie za i przeciw stwierdzić można, że o zwycięstwo będzie piekielnie trudno i idę w stronę Espanyolu, gdzie zazwyczaj są ciężkim przeciwnikiem dla Boquerones.
✅54
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , WTA - Sydney
Godzina: 6:30
Spotkanie: K. Ahn - K. Bertens
Typ: Ahn Wygra 2-0 w setach
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Aż dziwi mnie , że buki dają taki kurs na zwycięstwo w setach Ahn 2-0... Amerykanka o azjatyckich korzeniach jest w mega formie co widać po jej trzech ostatnich pojedynkach - z łatwością rozprawiła się z Larsson 2-0 , Suarez Navarro 2-0 no i złotą medalistką igrzysk Puig również 2-0... leci ostro .. Holenderka Kiki Bertens jest w drabince wysoko tylko z tego względu , że ma dobry ranking.. ale myślę niedługo się to zmieni i zaliczy gruby spadek... Bertens jest bardzo kontuzjogenną zawodniczką czyli znając życie teraz też może mieć jakiś mikro uraz .. zazwyczaj zawodniczki wtedy nie grają na 100 % są o wiele słabsze również pod kontem sprawnościowym i kondycyjnym ... Ahn jest przygotowana na ten początek sezonu maksymalnie , myślę , że nawet na Australian Open ma szanse zaskoczyć.. warto sobie spojrzeć na ostatni pojedynek Bertens w Brisbane gdzie została gładko pokonana przez Konujh... myślę , że z taką formą Ahn wygra 2-0 ... Wejdzie ? Zostaw reputkę !
⛔100
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
DYSCYPLINA: Koszykówka
GODZINA:3:00
Spotkanie: Portland – San Antonio Spurs
TYP: under 193,5
KURS: 2,6
BUKMACHER: Unibet
ANALIZA: Spotkanie drużyn z bardzo dobrą skutecznością w defensywie. Oba teamy tracą mało pkt w porównaniu do innych zespołów. 21 grudnia Spurs grali z Portland i wtedy łączna suma punktów wyniosła 184 (91-93). Sądzę, że w tym meczu obie drużyny zachowają swoją skuteczność w defensywie, nie będą zbytnio forsować tempa i mój typ okaże się trafny.
⛔100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Sydney, Australia
Godzina: 06:00
Spotkanie: Lucie Safarova - Angelique Kerber
Typ: Kerber, Angelique -1.5 seta
Kurs:
2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Tenis w nowym roku mi służy, póki co wszystkie typy trafiłem i chciałbym zostać na dobrej passie jak najdłużej.
Na poniedziałek przygotowałem analizę spotkania pomiędzy Safarova i Kerber.
O Safarovej mogę napisać jedynie, że jest aktualnie 30 rakietą WTA, natomiast po przerwie od 16 września nie rozegrała jeszcze żadnego spotkania, natomiast swój ostatni mecz przegrała z Babos.
Więcej pisać można o zawodniczce , którą typuje , czyli o doświadczonej Niemce.
W tym roku rozegrała już 4 spotkania, wszystkie wygrała bez straty seta. Warto zauważyć, że grała przeciwko bardzo wymagającym rywalkom, wszystkie z top 100 rankingu WTA.
Na początku roku Angelika grała otwarty tenis raz po raz łamiąc serwisy z swoimi przeciwniczkami ( co w kobiecym tenisie jest często spotykane ) , natomiast widać, że łapię formę i zaczyna grać co raz lepiej.
Na Bencic dała złamać się tylko raz z początkiem meczu, natomiast na Gavrilovą oddała tylko 3 gemy, z czego żaden w którym serwowała.
Dla mnie te 2 argumenty są wystarczające, aby zaryzykować ten typ :
1) Angelique Kerber jest w bardzo dobrej formie
2) Safarova dawno już nic nie grała
Standardowo - kort zweryfikuje ????
⛔100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Pittsburg
h Penguins - Boston Bruins
Typ: Strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) - Patrice Bergeron (Boston Bruins)
Kurs: 3
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiejszy typ na rożne został pokryty, passa trwa i wierzę, że szybko się nie skończy.
Wracam do NHL, gdzie w nocy zmierzy się ekipa Pingwinów z Boston Bruins. Kolega wyżej bardzo odważnie podszedł do tego meczu, stawiając wysoki handicap na gości. Ja również upatruję ich w roli faworyta, typuję jednak na strzelca.
Patrice Bergeron - doświadczony 32-latek z 16. bramkami w tym sezonie. Jest w formie, w ostatnich 3 meczach 6 bramek w tym, uwaga, 4 trafienia wczorajszej nocy przeciwko Carolina Hurricanes.
Sądzę, że podtrzyma swoją świetną passę i przynajmniej raz trafi do bramki gospodarzy.
Boston w świetnej formie, w 10. ostatnich spotkaniach tylko dwa razy musieli uznać wyższość rywali i to po dogrywkach. Ostatnie ich mecze obfitowały w bramki, mam nadzieję, że tej nocy również tak będzie a swoją cegiełkę dołoży typowany przeze mnie Patrice Bergeron.
Kurs wysoki, polecam grać i pozdrawiam.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: USA, Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: LA Lakers - Atlanta
Typ: Kyle Kuzma liczba rzutów 3 punktowych - powyżej 1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza: Kuzma często rzuca zza linii 3 punktowej, szczególnie z takim rywalem jak Hawks - w meczu teoretycznie w którym Lakers mają dość realne szanse na zwycięstwo powinien być aktywny w ofensywie. Średnio oddaje mniej więcej dwa rzuty trzy punktowe, w ostatnich tygodniach przyzwoite zdobycze. Na parkiecie zapewne spędzi około 30 minut wiec myślę że jest w stanie trafić przynajmniej dwie trójki. Atlanta nie należy do zespołów które nie dopuszczaja do rzutów dystansowych. Jest must win dla Los Angeles jeśli chcą wrócić na dobre tory
⛔100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit Red Wings
- Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning (60&#39;)
Kurs: 2.04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kolejny mecz wyjazdowy Blyskawic. Poprzednie na terenie Kanady niezbyt szczęśliwe- dwie porażki. W konferencji Wschodniej są bardzo silni. Prowadzą w tabeli, a na koncie mają już 150 strzelonych bramek. Czas na przełamanie. Ostatni mecz z Ottawą bardzo emocjonujący. Przegrywali już 3:0, zdołali doprowadzić do remisu 3:3, żeby na końcu przegrać 6:3. Ottawa zagrała naprawdę dobry mecz, rzucając się na przeciwnika od pierwszych minut. Tym razem Przeciwnikiem TBL będzie zespół z Detroit. 12 miejsce w tabeli i ostatnio 4 wygrane z rzędu (dwie po dogrywkach). Nie jest to jednak zespół, który mógłby zagrozić dzisiaj rozjuszonym Błyskawicom. Zespół gości jest na tyle silną drużyną, że ze spokojem powinni poradzić sobie ze słabymi Red Wings, którzy do tej pory zdołali wygrać 17 meczy, przy 29 Bolts. Myślę, że warto zagrać nawet jakiś handicap, ale bezpieczniej czysta 1. Powodzenia ;)
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Meksyk
Godzina: 1:00
Spotkanie: Queretaro vs Club America
Typ: under 1,5 goals
Kurs: 3,2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwsza kolejka Clausura . W Apertura Queretao zajeli 16 miejsce , a America 3.
Under 1,5 goli jest zawsze ryzykowny , ale ten mecz wypatrzylem juz kilka godzin temu . Co ciekawe okolo 30 min temu wszedzie spadl under 1,5 do kursu okolo 2,8-2,7 .
Grajac ze soba bardzo czesto padaja wyniki underowe .
Gospodarze w Aperturze rzadko wygrywali w ostatniej fazie rozgrywek .
Club America prezentowal niezla gre obronną.
Idę tutaj w under takze z tego powodu , ze przewaznie w pierwszej kolejce , kolejkach oba zespoly rozpoczynaja od wynikow underowych , nie graja na maksymalnych obrotach , powoli wchodza w rytm meczowy.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: USA, Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: LA Lakers - Atlanta Hawks
Typ: Lonzo Ball suma asyst (8) lub więcej i drużyna 1 wygra (z dogr)
Kurs: 3,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj spróbuję wytypować mecz dwóch drużyn, które zamykają ligowe tabele na Wschodzie (Hawks) oraz Zachodzie (LAL). Uważam, że dziś serię 9 porażek zakończą gospodarze. Po pierwsze, każda seria się kiedyś kończy, a kto jest lepszym kandydatem na przełamanie niż ostatnia drużyna ze Wschodu podejmowana na własnym parkiecie? Hawks mają dramatyczny bilans gier na wyjazdach (3WINN-17LOSS) Kolejna sprawa to rozwianie wszelkich wątpliwości przez zarząd jakoby trener drużyny z Los Angeles był na wylocie. Publicznie dostał wsparcie, że w ogóle nie ma tematu zwolnienia, dlatego nawet jeśli zawodnicy grali pod zwolnienie coacha to dziś dostali jasny sygnał, że to na nic i pora brać się do gry. Mimo wielu kłopotów moim zdaniem główną przyczyną wielu porażek był brak reżysera gry - Lonzo Balla, którego nie było na 6 przegranych meczach. Czarna seria zaczęła się gdy rozgrywający jeszcze grał, ale były to minimalne porażki po walce z GSW (9pkt) oraz PTB (3pkt), więc raczej normalna sprawa. Wszystko co najgorsze zaczęło się od jego absencji.Lonzo wrócił na poprzedni mecz - też przegrany, ale zagrał tylko 27 minut (średnio notuje 34 min) mając i tak niezłe statsy, bo 11pkt, 5 asyst i 4 zbiórki. Sądzę, że po kontuzji nie ma już śladu i dziś dostanie normalną liczbę minut prowadząc LAL do zwycięstwa. Rzutu nie ma zbyt dobrego więc myślę, że skupi się na tym co naprawdę idzie mu dobrze, czyli kreowanie sytuacji dla kolegów. Pomimo, że gospodarze swoje mecze zazwyczaj przegrywają, bo grają z lepszymi drużynami (w przeciwieństwie do dzisiejszego rywala) to rookie Lakersów i tak notuje średnio 7 asyst na mecz... Uważam, że linia 8 asyst jest jak najbardziej w jego zasięgu. powodzenia
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:00
Spotkanie:
Shapovalov D. - Silva D. R.
Typ:
Silva D. R.
Kurs: 3,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Doświadczenie kontra młodość. Korty ziemne vs korty twarde. Stąd kursy 1,35 - 3,50. Ja stawiam jednak na Brazylijczyka który przeszedł kwalifikacje do Atp Auckland z pulą nagród pół miliona dolarów. Mistrz challengerów ogra moim zdaniem młodego Kanadyjczyka. Stąd typ jak powyżej.

http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/atp-auckland/shapovalov-denis-dutra-da-silva-rogerio-K41d54N6/
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Niżny Nowogród - Ufa
Typ: Enver Lisin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 4,00 fortuna
O meczu:
Wczoraj było blisko. Aspas zanotował asystę i nie strzelił karnego. Cóż. Dzisiaj wracam do hokeja. I wybrałem zawodnika, który nie jest &quot;pewniakiem&quot;, ale jego obecna forma pozwala mi wierzyć, że pokona dziś bramkarza. Zrobił to bowiem w czterech ostatnich meczach. Wiem, że każda seria musi się kiedyś skończyć, ale po takim kursie jestem w stanie zaryzykować, że to jeszcze nie dzisiaj. Strzelił jak dotąd 12 goli i dołożył 9 asyst. Forma gości jest słabiutka, liczę na kilka goli, i na to, że choć jeden z nich będzie autorstwa Lisina. Powodzenia!
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Brisbane Roar - Sydney FC
Typ: 2 do przerwy
Kurs: 2,10
Bukmacher: Totolotek
No to dzisiaj Australia. Moim zdaniem w dzisiejszej konfrontacji faworytem do zgarnięcia 3 oczek, to gość dzisiejszego spotkania, czyli obecny lider i obecny mistrz ligi. FC Sydney dysoponują mocnym składem, Ofensywnie piekielnie mocni (mają najwięcej bramek w lidze), a także defensywa nie zawodzi, bo również jest tą najlepszą w lidze. W ostaniej kolejce obecny lider rozgrywał spotkanie z Newcastle Jets i myślę, że z powodu remisowego wyniku u siebie ta drużyna zapewne w dzisiejszym spotkaniu zechce odpowiedzieć wygraną, stąd mój typ na prowadzenie gości już do przerwy. W grze Brisbane nie ma nic dobrego i przekonującego - bo grają słabo - najsłabiej u siebie w lidze, więc taka drużyna jak Sydney FC nie powinna mieć problemów z Brisbane Roar. Sorry za tak krótką analizę, ale pisałem ją na telefonie.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Z 608,7K
Dyscyplina: Koszykówka Izrael męzczyzni
Godzina: 19:10
Spotkanie Maccabi Ashdod Galil Gilboa- Galil Gilboa
Typ:eek:ver 162,5
Kurs: 1,75
Bukmacher :Forbet
Analiza.Gospodarze tego pojedynku zespół Maccabi Ashdod w tym sezonie grają przeciętnie i zajmują teraz 9 miejsce w tyabeli z 15 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniesli 4 zwycięstwa i 7 pojedynków przegrali,w tym 2 po dogrywce.Ich bilans koszy też nie jest najlepszy i wynosi 913:933.W ostatniej kolejce jednak pokonali na swoim parkiecie 95-87 Bnei Herzliya.Ich przeciwnik Galil Gilboa spisuje się zdecydowanie lepiej i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli z 18 punktami zdobytymi.Na ich dorobek składa się 7 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 4 spotkania.W ostatnim swoim pojedynku spisali się bardzo dobrze wygrywając na wyjeżdzie z Maccabi Rishon 88-83.Myśle że tutaj padnie bardzo dużo koszy.
09/10/17 SL
Galil Gilboa - Maccabi Ashdod 84:77 (Do)
08/05/17 SL
Galil Gilboa - Maccabi Ashdod 95:85
09/01/17 SL
Maccabi Ashdod - Galil Gilboa 87:63
17/10/16 SL
Galil Gilboa - Maccabi Ashdod 75:77
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom