>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 8. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna / Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Milan - Arsenal
Typ: Milan/+1.5
Kurs: 2.58
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Biorąc pod uwagę aktualna formę obu ekip , ani przez moment nie wahałem sie nad tym betem. To co &quot; Kanonierzy &quot; wyprawiają w tym roku w rodzimych rozgrywkach woła o pomstę do nieba. Zaledwie szósta lokata w lidze z żadnymi szansami na grę w LM w przyszłym sezonie. Zakończony udział w FA Cup ( porażka 4:2 z 1 ligowym Nottingham) , zakończony udział w Carabobo Cup ( domowe 0:3 z M. City) , ligowy bilans 13-6-10 z czego w meczach wyjazdowych takich jak dzisiejszy 3-4-8 , to wszystko nie przystoi drużynie o takiej nazwie i historii. Gdy dodamy że w delegacjach Arsenal znajdował pogromców w ekipach takich jak Brighton , Tottenham , Swansea , Bournemouth czy wspomniany wcześniej Nottingham wyraźnie uwidacznia sie skala problemu i zadanie jakie staje przed Londyńczykami w dniu dzisiejszym.
Gdzie bowiem znaleźć jakiekolwiek przesłanki na dobry wynik w konfrontacji z tak wymagającym przeciwnikiem jak Milan i to na jego terenie ?
Mediolańczycy odwrotnie do rywala ostatnio w wyśmienitej formie. Co prawda nie mogą poszczycić sie wyższą lokata w lidze na chwilę obecną od Arsenalu , jednakże jest to wynikiem słabego początku rozgrywek . Natomiast od 27.12.17 w 13 - stu kolejnych potyczkach na wszystkich frontach ( liga , Copa Italia , LE) nie znaleźli pogromcy wygrywając ostatecznie 10 z nich i 3 remisując. Po trzech wygranych w lidze pod rząd , odprawili po serii rzutów karnych z Pucharu Włoch w ostatnią Środe z kwitkiem rzymskie Lazio na jego terenie . To wszystko musi budzić podziw i szacunek , jednocześnie wprawiać w zakłopotanie i ból głowy Arsena Wengera. Nie wiem czy Francuz jest w stanie wymyślić jakąś receptę na dobry wynik w tej konfrontacji , i szczerze powiem że będę mocno zdziwiony jesli Arsenal wywiezie choćby jeden pkt. z Mediolanu.
Podsumowując uważam że zdecydowanym faworytem do wygranej jest dzisiaj Milan , myślący zapewne podobnie jak rywal o zdobyciu trofeum w tych rozgrywkach i grze w następnej edycji LM. Prawdopodobnie to jedyna droga dla obu zespołów na osiągnięcie tego celu , ale dużo większe szanse na końcowy sukces a co za tym idzie zwycięstwo w dwu meczu daje gospodarzom.
⛔100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AC Milan - Arsenal
Typ: AC Milan
Kurs: 2,18
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Widać, że silny charakter Gattuso podziałał na chłopaków i Milan w końcu zaczął coś grać. Ostatnio dobra forma: pewne odprawienie Łudogorca w poprzedniej rundzie LE, awans do finału Pucharu Włoch, wygrane w lidze np. z Romą, Lazio czy Sampdorią. W tym roku jeszcze bez porażki. Dodatkowo mieli więcej czasu na odpoczynek od rywali ze względu na odwołane derby Mediolanu z wiadomo jakich powodów. Natomiast Arsenal ostatnio słabiutko. W różnych rozgrywkach w tym roku zanotowali już 8 porażek. W weekend porażka z beniaminkiem - Brighton. Coś w tej drużynie nie funkcjonuje dobrze i to od dłuższego czasu. Przydałaby się świeża krew w postaci nowego trenera, bo po prostu widać, że Wenger trochę już nie ogarnia co się dzieje. Jeśli Milan marzy o awansie do kolejnej rundy to u siebie z Arsenalem w takiej kiepskiej formie trzeba wygrać. Powodzenia.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie Dortmund-Salzburg
Typ: over 3.5
Kurs 2.40
Buk Fortuna
Analiza: W tej rundzie piłkarskiej Ligi Europy Borussia Dortmund na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Salzburga. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Atalantę Bergami dwukrotnie strzelając bramki w ostatnich minutach spotkania, ale nie była to dla nich łatwa przeprawa, bowiem Włosi szczególnie w drugim spotkaniu na własnym stadionie mieli po prostu pecha. Salzburg natomiast wyeliminował Sociedad dzięki wygranej na swoim stadionie. Myślę że będzie to spotkanie w którym powinniśmy obejrzeć sporo bramek, myślę że gospodarze którzy często notują overy sami sporo strzelają,ale również sporo tracą tutaj powinni ze trzy gole gościom wbić, uważam też że goście mogą się pokusić o strzelenie w tym meczu co najmniej jednej bramki bowiem na wyjeździe Sociedadowi potrafili wbić 2 , stawiam na dokładny wynik 3;1 po 90 minutach rywalizacji, oraz na bardzo ciekawe spotkanie, bowiem każda z ekip jest raczej za zdobywanie bramek niż na skupieniem się na defensywnej grze.
⛔100
 
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia, Mistrzostwa Stanu Santa Katarina
Godzina: 01:45
Spotkanie: Chapecoense S.C. - Criciuma
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Mistrzostwa Stanowe w Brazylii to rozgrywki po zakończeniu Mistrzostw Brazylii rozgrywane pomiędzy drużynami z danych stanów z różnych poziomów rozgrywkowych. W czwartkowym spotkani spotka się gospodarz przedstawiciel Serie z ekipą z poziomu niższego – Serie B. W ramach tych mistrzostw Chapecoense zajmuje drugie miejsce z bilansem 7-3-1, ale jak spojrzymy na mecze u siebie to już bilans wygląda dużo korzystniej 6-0-0 i 11:1. Goście na siódmej pozycje , a mecze wyjazdowe z bilansem 1-2-3 i 8:10. W meczach H2H nie zanotowano w historii zwycięstwa gości, a remisy należą do rzadkości tylko 4 razy na 15 spotkań. Dlatego mocno przychylam się do typu na zwycięstwo gospodarzy.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AC Milan - Arsenal
Typ: wynik do przerwy/wynik końcowy - AC Milan/AC Milan
Kurs: 3.10
Bukmacher: forbet
Analiza:
I ja podobnie jak Panowie wyżej idę w Milan, który złapał formę. Z drugiej strony całkowite przeciwieństwo, klub w którym aktualnie panuje tragiczna atmosfera. Ostatnie występy to pasmo porażek, wszystko zaczęło się od kompromitującej przegranej przed własna publicznością w LE ze szwedzkim Ostersunds, później przegrana z City w pucharze, później znów z nimi w lidze gdzie w pół godziny dali się zgwałcić 0:3, oraz przegrana z Brighton, którą też przewidziałem i zarobiłem parę groszy. Wyniki beznadziejne, nastroje też, Wenger po mału może się pakować. Nie liczę tu na jakiś przełom w ich grze. Milan dobrze zdaje sobie sprawę z tego co dzieje się w u swojego rywala i myślę ze jutro to wykorzystają.
⛔100
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting Lizbona - Pilzno
Typ: pierwsza połowa - remis
Kurs: 2.27
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Drużyna z Portugalii w czwartkowy wieczór podejmie u siebie zespół z Czech - lidera Viktorie Pilzno. Wydawać by się mogło, że Sporting jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu, wystarczy spojrzeć na składy tych zespołów i wszystko widać jak na dłoni. Oczywiście, nie uważam, że cichym faworytem tego spotkania jest Pilzno, lecz mam nadzieję na ich dobrą, spokojną grę. Sporting nie powinien atakować ostro od początku spotkania, nie wydaje mi się także, żeby do końca poważnie traktowali czeskiego lidera, co jest błędem. Ci natomiast będą chcieli sami sobie coś udowodnić, pokazać swoją boiskową wartość i to, że potrafią grać w piłkę na wyższym poziomie niż swoje rodzime podwórko - jak wiemy czeska liga to niestety słaby wyznacznik. Viktoria ma to do siebie, że ich pierwsze połowy są bardzo spokojne, nie ma w nich zbyt wielu sytuacji. Wiedzą także z jakiego poziomu rywalem czeka ich spotkanie, a więc są nastawieni na ciężką przeprawę. Moim zdaniem będą chcieli zagrać na remis. Gospodarze mają kim postraszyć i mogą szybko zdobyć bramkę, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne. Tak jak wspominałem - mam cichą nadzieję, że nie traktują rywala zbyt poważnie. Dodatkowym atutem Czechów może być fakt, że Sporting w poniedziałek ma wyjazdowe spotkanie ligowe z ekipą z Chaves, która czasem potrafi ukąsić. Jak łatwo można porównać, tak wiemy, że gdy Sporting jedzie do Chaves to ma problemy, by odnieść tam zwycięstwo. Także liczę na spokojne spotkanie, nieobfite w sytuacje bramkowe i wynik remisowy, najpewniej 0-0 do przerwy. Życzę powodzenia we wszelakim typowaniu, pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
plichciu 31

plichciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia - Salzburg
Typ: Zwycięstwo gospodarzy oraz obie drużyny strzelą bramkę (1/BTTS)
Kurs:
2.89
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Przed nami czwartkowa Liga Europy. Borussia podejmie u siebie drużynę z Austrii, która niespodziewanie zwyciężyła z Real Sociedad awansując dalej. Gospodarzom zepsuł statystyki, dawny trener, widać to szczególnie w statystykach w roli gospodarza. Dortmundczycy nie przegrali spotkania od ostatnich 10 spotkań w lidze. Ale połowa z tego to były remisy. Gospodarze prezentują w ostatnich spotkaniach dobrą formę strzelecką.Tak jak napisałem w ostatnich 10 meczach, strzelali trochę bramek, bo aż w 9 spotkaniach widzieliśmy gole dla Borussii. Więc tutaj dużym prawdopodobieństwem jest to, że zobaczymy tutaj bramki żółto-czarnych. Dortmund nie gra dobrze w roli gospodarza na 12 meczów zwyciężyli tylko 5 razy oraz w tych spotkaniach tracą bramki częściej niż jako gość, ale tak jak wspomniałem to zasługa Bosza. Tutaj słaby punkt może wykorzystać właśnie Salzburg i strzelić bramkę. Nie zapominajmy, że w ekipie gości gra najlepszy strzelec austriackiej Bundesligi, Moanes Dabour. W lidze Salzburg przegrał tylko raz i wyprzedza drugi zespół o 10 punktów. Goście są zespołem, który ma najwięcej strzelonych bramek oraz najmniej straconych. Ale pomimo dobrej formy ekipy gości to moim zdaniem faworytem jest oczywiście Borussia. Pomimo słabych wyników u siebie, to widać poprawę, ostatni raz przegrali w grudniu, później nie przegrali żadnego meczu i mogą dodać do tego jeszcze jedno zwycięstwo, nie przegrywając w roli gospodarza po raz szósty. Borussii może pomóc nowy nabytek Batshuayi, który może teraz nie strzela, ale widać poprawę formy Marco Reus&#39;a, który zaczął zdobywać gole. W tym meczu możemy zobaczyć bramki obu zespołów, ale uważam, że bardziej bramkostrzelną drużyną będą gospodarze.
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Orlando Magic

Typ: Orlando Magic handicap +7,5 pkt.
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1 lutego miał miejsce mecz w Orlando gdzie miejscowi ograli Jeziorowców 127-105, tak wiem że było to przed trade deadline i że skład Lakers wygląda teraz trochę inaczej ale warto zauważyć, że byli wtedy bez A.Gordona i N.Vucevicia a to duża strata, nadchodzącej nocy obaj będą grać. Ok pewnie powiecie, że L.Ball też wtedy nie grał a teraz zagra, jak dla mnie to różnicy nie będzie, za to będzie różnica bez B.Ingrama, który dzisiaj nie zagra no i liczę na I.Thomasa - tak liczę na to, że zagra taki sam piach jak ostatnio a jakby mu się jakoś miało udać trafić tych punktów trochę więcej to zabezpieczam się handicapem.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria
Godzina: 16:30
Spotkanie: CSKA Sofia - Etar
Typ: CSKA Sofia -2ah
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze zajmują drugie miejsce w lidze. Ich największy rywal w walce o zwycięstwo w lidze wygrał ostatnie spotkanie, stąd zespół nie może sobie pozwolić na utratę punktów przeciwko dużo słabszemu rywalowi. Na własnym terrnie spisują się bardzo dobrze.
Goście zajmują przedostatnią pozycję. W tym roku nie zdołali odnieść zwycięstwa. Ponadto na to spotkanie zabraknie ich najlepszego strzelca tj. Badara, który jest zawieszony, zabraknie również podstawowego obrońcy tj. Gslabov.
Podsumowując jakość obu zespołów oraz atut własnego boiska spodziewam się zwycięstwa drużyny CSKA minimum dwoma golami.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Denver Nuggets vs Clevland Cavaliers

Typ: Clevland
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj wbrew swojej logice nie stawiania na Clevland idę na przekór. Co mnie zachęciło do tego typu rzeczy? A no już wyjaśniam. Nie tak dawno bo 4 marca te drużyny grały między sobą i Clevland u siebie przegrało w kiepskim stylu 117:126. Ich gra po przerwie na All Stars Weekend, podobnie zresztą jak Denver, bardzo faluje. Nie radzą sobie w defensywie, przeplatają dobre fragmenty długimi przestojami. Nie jest to gra godna niedawnych mistrzów, zresztą cały sezon taki mają. Tyle, że to jest jeden mecz. Denver jest dzień po dniu, gdzie przegrali z tankowcem z Dallas. Trochę wstyd i niby mogą być rządni rewanżu, ale Clevland też ma rachunki do wyrównania i muszą walczyć o pozycję w PO. Sytuacji robi się niewesoła i Lebron mam nadzieję, że zmobilizuje swoich kolegów do lepszej gry. Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować zagrać na gości bo sam mecz powinien przynajmniej być wyrównany. Wraca Jeff Green, egergizer z ławki. To powinien być overowy mecz, bo obie ekipy słabo bronią. Niby u siebie Denver ma dobry bilans i grają fajnie, ale to jedna z najgorszych ekip w całym NBA pod względem bronienia rzutów za 2, 3 oraz % z gry: opp FG % – 30 w NBA, opp 2pts FG % – 29, opp 3pts FG % – 26. Powodzenia!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mihau95 6

mihau95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympique Marsylia - Athletic Bilbao

Typ: 1
Kurs:
1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jutro do Marsylii przyjeżdża drużyna z Kraju Basków, która w tym sezonie spisuje się znacznie poniżej oczekiwań zajmując w lidze dopiero 14 pozycję. Ich gra zarówno u siebie jak i na wyjeździe wygląda przeciętnie. W 1/16 finału mierzyli się z Spartakiem Moskwa wygrywając na wyjeździe 1:3 i przegrywając u siebie 2:1. Natomiast Marsylia jest trzecia w lidze i do tej pory przegrała tylko jeden mecz w lidze na swoim stadionie. W 1/16 grali z portugalską Bragą wygrywając u siebie 3:0 i ulegając na wyjeździe 1:0. Myślę że dobra gra na własnym stadionie przesądzi o wygranej drużyny z Marsylii.
✅82
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lazio Rzym - Dynamo Kijów
Typ: Lazio wygra do zera
Kurs: 2.23
Bukmacher: Fortuna
Jutro celuję w zwycięstwo Lazio bez utraty bramki. Lazio jest ofensywnie usposobioną drużyną,
która z Immobile na czele potrafi bardzo skutecznie rozwiercać obronę swoich przeciwników, zwłaszcza
na własnym boisku. Dynamo natomiast bardzo słabo sobie radzi w ostatnim czasie, często gubią
punkty, kiepska skuteczność w ataku i dziurawa obrona. W ostatnich 20 meczach wyjazdowych zaledwie
6 razy wygrali, 8 razy padał remis i 7 razy doznawali porażki.. Oczywiście wszystkie te mecze rozgrywali
z kilkukrotnie słabszymi drużynami od Lazio. Zwycięstwa z Zirka Kropyvnytskyi, Stal Kamianske,
czy Desna raczej na nikim wrażenia nie robią. Niedawny mecz wyjazdowy z AEK Ateny pokazał w jakiej
formie są piłkarze z Kijowa, zostali oni stłamszeni, choć mimo tego potrafili wywieźć korzystny rezultat. Najlepsza strzelba Dynama - Mbokani - wciąż poza składem. Dynamo będzie się nastawiało na grę
z kontry, oczywiście są w stanie ukąsić Lazio, ale podejrzewam, że jutro im się to nie uda.
Powodzenia ;)
⛔100​
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, USA Indian Wells
Godzina: 00:30

Spotkanie: Bouchard E. vs Vickery S.
Typ: Bouchard
Kurs: 2.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie tych pań. 1/64 finału turnieju Indian Wells. Jak dla mnie kandydatką do dalszej rundy jest tutaj kanadyjka. Vickery znalazła się w turnieju przez kwalifikacje. Nie wydaje mi się aby dała radę pokonać Bouchard mimo iż ona nie grała od początku lutego. Liczę na dobre przygotowanie pani z kraju liścia klonowego i wygraną w tym meczu.
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: Milwauee Bucks - Houston Rockets
Typ: Over 220.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Zazwyczaj w ich pojedynkach pada sporo punktów, dziś myślę żę powinno być podobnie. Każdy czeka kiedy Houston się potknie i w końcu przegra, myślę jednak że tak się dzisiaj nie stanie, choć Bucks na pewno będą podejmą walke. Houston b2b, ale na pewno nie przeszkodzi to w skuteczności rzutów, a może lekko wpłynąć na defensywe, Oni znają swoją wartość i nawet jeśli natracą punktów to swoje wrzucą więc over wydaje się tutaj bardzo prawdopodobny Linia nie jest zbyt wysoka jak na ten kurs i myślę że to dobry typ na dzisiejszą noc. Pozdrawiam
⛔100




 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Houston Rockets

Typ: Houston Rockets (-5.5)
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Rakiety niepokonane od 16 spotkań, aktualnie najlepsza drużyna w NBA, zabójcze trójeczki, w niemal każdym meczu rzucają powyżej 100 punktów. Są b2b po wczorajszym zaciętym meczu z Oklahomą wygranym 122:112. U gości na bank nie zagra Anderson, mimo to jest Harden, Anthony czy też Gordon, którzy powinni poprowadzić dzisiaj Houston do zwycięstwa. Drużyna kompletna, waleczna i co najważniejsze efektywna.
Jeśli chodzi o Bucks tutaj już nie jest tak kolorowo. Trener nie może nadal skorzystać z Teletovica jak i Brogdona co niewątpliwie jest osłabieniem drużyny. Aktualnie 7 miejsce w Konferencji Wschodniej, a więc trzeba walczyć o utrzymanie się w PO. Ostatnie 11 spotkań to 4 zwycięstwa i 7 porażek. Ostatnie dni to trudny okres dla Milwaukee, gdyż oprócz niespodziewanego zwycięstwa nad 76ers na własnym parkiecie, same porażki. Tak jak w obronie nie ma jakiejś tragedii, tak problem jest na bank w zdobywaniu punktów. Mam wrażenie że Giannis jak i Bledsoe są lekko rozregulowani w tych swoich rzutach. Jak dla mnie rakiety połkną to dzisiaj, tak jak wczoraj OKC. Powodzenia!
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wimiezasad 194

wimiezasad

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Tirreno - Adriatico
Godzina: 12:10
Spotkanie: Sonny Colbrelli vs Sascha Modolo
Typ: Sonny Colbrelli
Kurs: 1.75
Bukmacher: iforbet.pl
Analiza:

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Colbrelli nie gra w tej samej lidze sprinterskiej co Modolo. Sonny imponuje w tym sezonie formą od klasycznych sprintów po północne klasyki. Jutro mamy krótki, płaski etap więc w tym kontekście trzeba analizować powyższe zdarzenie. W Dubaju na typowo sprinterskich etapach, z całą elitą najszybszych zanotował rezultaty: 8, 9, 5 i 7, gdzie często finiszował ze słabych pozycji tuż za najlepszymi. Modolo zaś sprinterską nogę sprawdzał na Andaluzji, gdzie stawka najszybszych była z 2 ligi, po świetnych rozprowadzeniach na 1 etapie zajął 2 miejsce przegrywając w ostatniej chwili z Boudatem i rewanżując się na 3 etapie pewnie wygrywając. Na T-A nie ma co liczyć na takie pozycje jak w Hiszpanii przed końcowym sprintem, myślę że pociągi Quick-Step, Mitchelton-Scott i Bory będą najskuteczniejsze na ostatnich 5 km i to koła ich sprinterów będą najlepszymi miejscami przed końcowym rozstrzygnięciem.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Houston Rockets

Typ: Giannis Antetokounmpo over 25,5 pkt
Kurs:
1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Uważam, że w dzisiejszym starciu Bucks w cale nie są bez szans. Ich styl gry jest zupełnie odmienny od stylu Rakiet. Goście głównie bazują na rzutach za 3pkt. Zdobyli najwięcej takich punktów ze wszystkich zespołów. Bucks rzadko podejmują próby zza łuku, bo po prostu nie trafiają. Są 3 od końca w tej statystyce. Bazują za to na wjazdach pod kosz - zwłaszcza Giannisa, który gdy zacznie sadzić swoje wielkie susy to jest praktycznie nie do zatrzymania. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi dwoma ekipami wynik był stykowy, a Greek Freak zabrał najwięcej, bo aż 22 rzuty kończąc z 28 oczkami. Kolejnym argumentem za wysokim wynikiem punktowym Greka jest jego słabsza forma w ostatnim meczu. Tak klasowy gracz rzadko miewa dwa słabsze występy pod rząd. Zwłaszcza, że wczoraj Rakiety rozegrały ciężki mecz w Oklahomie więc nie zdziwi mnie dziś trochę słabsza postawa w defensywie. powodzenia
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Francuska
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Raphael - PSG
Typ: PSG (handicap -1.5 goli w meczu)
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na czwartek zaplanowano bardzo jedno ciekawe spotkanie w męskiego handballu, a jest to starcie St. Raphael z PSG. Oczywiście idę w stronę gości z lekkim handicapem -1.5 goli. Ekipa ze stolicy, która w kadrze ma praktycznie same gwiazdy musi wygrywać wszystkie mecze do końca, aby mieć jeszcze szanse na mistrzostwo kraju. Niestety słabsza dyspozycja w pierwszej rundzie i teraz oczekiwanie na lidera Montpellier i ich potknięcie się. Aktualnie tracą 6 oczek, ale po ewentualnej wygranej z St.Raphael zmniejszy się dystans do 4 pkt. W poprzedniej kolejce łatwo uporali się własnie z liderem pokonując ich aż 26:19. Poza tym uzyskiwali takie sobie wyniki w Lidze Mistrzów, ale to wszystko przez zapewniony wcześniej awans do ćwierćfinału. Dzisiejsi goście też bardzo dobrze radzą sobie na arenie międzynarodowej, ponieważ w pucharze EHF w grupie wygrali wszystkie swoje mecze. Były to spotkania z Fuchse Berlin, Hiszpańską Anaitasuną i nieco słabszym Lugi. Więc wcale nie byli faworytami np w meczu z Fuchse na wyjeździe. Co do Ligi Mistrzów - Paryżanie mają teraz bardzo dużo czasu na regenerację i z pewnością jest ot ich cel numer jeden. Do tego czasu mogą powalczyć o te krajowe mistrzostwo i z reguły jest tak, że faworyci ćwiczą i traktują bardzo poważnie każde spotkanie na krajowym podwórku. Więc osobiście gram na PSG z większym handicapem, a tutaj nieco bezpiecznie -1.5 goli po kursie 1.56. Ostatnie bezpośrednie pojedynki były na korzyść ekipy PSG i mam nadzieję że podtrzymają tą serię. Powodzenia!
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSKA - Lyon

Typ: X
Kurs:
3.20
Bukmacher: Expekt
Mecz w ktorym moze zdarzyc sie absolutnie wszystko. Zreszta kursy na 1/x/2 bardzo do siebie zblizone, slusznie.
Gospodarze swietna forma u siebie. 4 ostatnie mecze to 3 wygrane i 1 remis. Lyon na wyjazdach zanotowal 2 remisy, zwyciestwo i porazke. Z waznych zawodnikow dla Rosjan wypada Berezutski (kartki) dla Francuzow na 90% jakze wazny Fekir... i to jeden z glownych czynnikow dlaczego ide w strone remisu. Kazdy kto oglada mecze Lyonu widzi jak wazna postacia jest Francuz. 16 bramek i 5 asyst w lidze w 27 meczach robi wrazenie. Bez niego w skladzie ofensywa Lyonu traci bardzo duzo, co widzialem wielkokrotnie. Oczywiscie zagra rownie dobry Diaz, jednak ostatnio zablokowal sie i watpie ze uda mi sie przelamac w Rosji gdzie temperatura bedzie roznila sie diametralnie od tej w Lyonie. Francuzi nie sa przyzwyczajeni do gry w takim mrozie, i mysle ze sprawe awansu beda chcieli rozstrzygnac w rewanzu. Widze tu nudne, underowe spotkanie.
Jak wiadomo te Liga Europy i tak jak wspomnialem na poczatku zaden wynik mnie nie zdziwi, dlatego remis po takim kursie wydaje mi sie wart ryzyka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom