>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AC Milan - Arsenal
Typ: AC Milan - AH -1,0
Kurs: 3,25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Milan chcąc awansować musi wygrać więc ofensywny styl od samego początku spotkania. Tak jak wczoraj pisałem nie mam zaufania do klubów angielskich a po tym co &quot;robi&quot; Arsenal w lidze liczę na otwarty mecz i co najmniej dwie bramki dla włochów - 2:0 może być....
pozdrawiam typerów ????
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaKorea Południowa
Godzina: 11:00
Spotkanie: Samsung Blue Fangs - Woori
Typ: DW 0-3 Woori
Kurs: 4,25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tak, znowu ta liga ???? Typ na wariata, ale ostatnią analizę pisałem o dziwnych kursach na ekipę przyjezdnych, która absolutnie niczym nie mogła górować na gospodarzami, a była tam w kursach faworytem wygrała w takim właśnie rezultacie. Nie podeszli do meczu poważnie i w pełnym składzie.
Wyczytałem gdzieś w necie, że Bluefangs również mają do tego meczu przystąpić w niepełnym zestawieniu. Nie wiem, ilu zawodników i na jakich pozycjach zostanie wymienionych, ale coś na rzeczy musi być, bo kurs na Woori, którzy znowu nie wyróżniają się specjalnie wynosi 1,6 a na gospodarzy około 2,2.
Pewnego razu nie miałem co robić i oglądałem kilka meczy właśnie tej ligi siatkówki i naprawdę uważam, że mimo czasami rozstrzelonych wyników ta liga jest naprawdę równa, drużyny nie odstają, nie ma mowy o jakiejś przepaści, każdy gra naprawdę dobrze i zawsze może wygrać. Według informacji, które czytałem Woori, pomimo ogólnych wyników, zdają się być w formie i prezentują się ciekawie w spotkaniach. Ostatni mecz, to również delegacja w roli underdoga, gdzie przegrywając 1-0 z KB Stars wygrali 1-3, prezentując świetny poziom gry. Ostatni meczu Bluefangs, to również wygrana, ale przeciwko najsłabszej drużynie ligi, która akurat może trochę odstaje od reszty, wcześniej domowa porażka 0-3 z Jumbos.
Powiem tak, ostatnio połasiłem się ( w sumie dziś znowu to robię ???? ) i zagrałem gospodarzy, bo zdziwił mnie kurs, dziś spróbuję zagrać według kursu i przypuszczeń ludzi śledzących zdarzenia mające tam miejsce. Jeżeli faktycznie Bluefangs wyjdą chociażby z 2-3 innymi zawodnikami, na kluczowych pozycjach a oni nie zaprezentują się dobrze, to Woori przy dobrym podejściu do meczu może właśnie taki rezultat osiągnąć. Te mecze są tam tak stykowe, że może to mieć znaczenie. Woori wygląda na spięte by osiągnąć cel – możliwości wiem doskonale, że są, bo widziałem ich spotkania, ale czy się uda to inna sprawa.
Mimo wszystko, typ dorzucić do kuponu na aferę, żaden wynik mnie tutaj nie zdziwi, ale spróbujemy zagrać tak ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Milan - Arsenal
Typ: Milan strzeli w obu połowach
Kurs: 2.95
Bukmacher: forBET
Analiza: Na dzisiaj wybieram teoretycznie najciekawsze spotkanie z Ligi Europy pomiędzy AC Milan a Arsenalem, obie drużyny w ostatnich tygodniach są w całkowicie odmiennych nastrojach, gospodarze po słabym okresie i zmianie trenera wreszcie grają na miarę oczekiwań kibicow jak i właścicieli klubu, notują obecnie 13 meczy bez porażki we wszystkich rozgrywkach,w tym roku nie doznali jeszcze goryczy porażki, a w minionym tygodniu awansowali do finału Pucharu Włoch eliminując Lazio Rzym. Natomiast Arsenal ostatnio przegrywa wszystko co jest do przegrania, w lidze nie wygrali od ponad miesiąca, odpadli również z krajowych pucharów, a do Top4 w Anglii tracą już 13 punktów. Na ostatnie 5 meczy w lidze przegrali 4 i wygrali tylko z Evertonem, a w delegacji zanotowali 3 porażki pod rząd, w tym w ostatni weekend z Brighton. Milan w weekend &quot;odpoczywał&quot;, ponieważ po śmierci kapitana Fiorentiny wszystkie mecze niedzielne w Serie A zostały odwołane na znak żałoby. Jeśli chodzi o absencje to w Milanie nie wystąpi tylko kontuzjowany Conti, a w Arsenalu nie będą mogli zagrać kontuzjowani Cazorla i Lacazette oraz Aubameyang, który nie może grać już w tym sezonie w Lidze Europy.
Przewidywane składy:
MILAN (4-3-3): G. Donnarumma – Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Biglia, Bonaventura, Suso, Cutrone, Calhanoglu
ARSENAL (4-2-3-1): Ospina – Bellerin, Mustafi, Koscielny, Kolasinac, Ramsey, Xhaka, Mkhitaryan, Ozil, Iwobi, Welbeck.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze pomiędzy nimi to grali jak dotąd 7 razy, 2 wygrane Milanu, 2 wygrane Arsenalu i 3 remisy. Podsumowując liczę dzisiaj na wygraną Milanu, który jest w zdecydowanie lepszej formie aniżeli Kanonierzy, jak już wspomnaiłem Milan w tym roku nie przegrał, a w meczach u siebie stracił tylko jednego gola, wygrał 5 meczy (jeden po dogrywce) i raz zremisowal, zaś Arsenal w tym roku w delegacjach wygrał tylko jeden mecz w poprzedniej rundzie Ligi Europy z Östersunds, a poza tym raz zremisował i doznał pięciu porażek. Najpewniejszym typem na ten mecz wydaje mi się granie na czystą wygraną gospodarzy, ale typ jest już zajęty, więc postanowiłem zagrać, że Milan strzeli gola w obu połowach, wydaje mi się, że Rossoneri będą chcieli od początku wykorzystać atut własnego boiska oraz kiepską postawę w ostatnim czasie The Gunners i zaatakują od początku, strzelą conajmniej jednego gola w pierwszej połowie, a w drugiej dobiją gości, żeby na rewanż do Londynu jechać z bezpieczną zaliczką. Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie Dortmund-Salzburg
Typ: Salzburg over 1.5 gola
Kurs : 3.85
Bukmacher : Unibet
Zgadzam się z przedmówcami którzy już ten mecz opisywali co do tego że W tym meczu drużyna gości powinna coś ustrzelić , ja pójdę ryzykowniej i liczę na przynajmniej dwie bramki z ich strony , Dortmund nie raz czy dwa pokazał że z obroną nie jest najlepiej żywym przykładem może być 1/16 finału i mecz z Atalantą u siebie co prawda wygrany ale 3:2 a bramka na wagę zwycięstwa pada w doliczonym czasie gry , Salzburg natomiast może poszczycić się dobrą passą jeżeli chodzi o mecze pucharowe piłkarze Salzburga nie przegrali żadnego z ostatni dziewięciu spotkań wyjazdowych., natomiast Salzburg w 1/16 pokazał się z dobrej i obiecującej strony kiedy pokonał w dwumeczu Real Sociedad , najpierw remis na terenie Sociedad 2:2 i pokonanie ich 2:1 u siebie czyli 4 bramki zdobyte dlatego też liczę w dzisiejszym meczu również pokażą się z tej dobrej strony i strzelą 2 bramki !
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria 1 liga
Godzina: 11:30
Spotkanie: Slavia Sofia - Vereya
Typ: wygra Vereya
Kurs: 5.00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Do meczu dużo nie pozostało więc tak na szybko.. Obydwa zespoły jeszcze nie mają zapewnionego awansu do grupy mistrzowskiej ale już są na ostatniej prostej.. bliżej ku temu jest drużynie Vereya , która jeśli dzisiaj wygra mecz jest spokojna o awans... jeśli chodzi o Slavie to tutaj tak naprawdę są marne szanse na to, że do niej wejdą nawet jeśli dzisiaj wygrają mimo , że mają statystycznie minimalne szanse... zespoły mają porównywalne składy.. sezon temu Vereya wygrała w Sofii z Slavią 0-1 więc jak widać Slavii nie leży granie przeciwko temu klubowi.. ich ostatni mecz zakończył się remisem. Myślę , że może tutaj dojść do niespodziewanej niespodzianki a do takich w lidze bułgarskiej często dochodzi.. w Sofii jest w miarę ciepło więc warunki są optymalne dla obu zespołów. Vereya potrafi u siebie pokonać mistrza kraju Łudogorec więc myślę , że i na wyjeździe z takim średniakiem jak Slavia również może sprawić niespodziankę tym bardziej , że już pewien czas minął od ich ostatniego zwycięstwa. Wejdzie? Zostaw reputkę !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie Atletico Madryt - Lokomotiv Moskwa
Typ: over 2 azjan
Kurs : 1,45
Bukmacher : Lvbet
Na dzisiejszy wieczór z szerokiej palety wybrałem typ, który wydał mi się niemal pewny. Siła Atletico jest ogromna. Na każdej pozycji 10-krotnie przewyższają swojego dzisiejszego rywala. Wiem, że w lidze Lokomotiv spisuje się całkiem przyzwoicie, ale niekoniecznie jest to drużyna grająca na 0 z tyłu. Skoro cieniutkie bączki z ligi rosyjskiej potrafią rozmontować obronę Lokomotywy to co dzisiaj zrobi Atletico, które do mroźnej krainy będzie chciało pojechać raczej dla z czystej formalności. Dwumecz między tymi rywalami powinien rozstrzygnąć się już dzisiaj. Samo Atletico powinno trafić 2-3 razy do siatki. Pozdrawiam!
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina koszykówka Euroliga mężczyzn
Godzina: 18:30
Spotkanie Efes - Maccabi
Typ: Efes -4,5 pkt (łącznie z dogrywką)
Kurs : 3.2
Bukmacher : fortuna
Analiza
Minuta do końca meczu finałowego, Twoja drużyna prowadzi 10 punktami. Fani dwóch drużyn mogą się spodziewać że ich drużyna tego nie wygra. Jedną z nich są Khimki Moskwa a drugą Maccabi Tel Aviv. Maccabi to jedna z najbardziej pierułowatych drużyn z Europie. Nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy wygrają a kiedy przegrają. Dziś jadą do Stambułu na mecz z ostatnim w tabeli Efesem. Dodatkowo to oni walczą o pierwszą ósemkę. Teoretycznie mecz do odfajkowania i odniesienia kontrolowanego zwycięstwa, ale:
- grają na gorącym tureckim terenie;
-historia ich meczy z Efesem jest mocno nieciekawa. W ostatnich dwóch sezonach zawsze wygrywał Efes, a w tych rozgrywkach ograł Maccabi na wyjeździe różnicą 20 punktów;
-Maccabi wydaje się kompletnie bez formy....w ostatnim czasie w Eurolidze wygrali z mającymi swoje problemy Barceloną, Brose i Crveną. Oprócz tego same porażki w tym ostatnie dwie kolejki Euroligi to wtopad u siebie z CSKA 20 punktami i 14 punktów na wyjeździe z Malagą;
- oglądając mecze Maccabi w tym sezonie da się zauważyć, że zespół jest słabo zbudowany. Nole i Jackson to zawodnicy którzy swoją streetbalową grą częściej szkodzą niż pomagają. Dotyczy to głównie Jacksona i jego miliona rzutów z nieprzygotowanych pozycji. Duet w sam raz na ligą chińską, a nie sukcesy w Eurolidze. Pozostali gracze to dla mnie solidni wyrobnicy, którzy przy słabszych agentach graliby w lidze francuskiej lub niemickiej.
- Efes wiadomo...cień drużyny sprzed dwóch sezonów, ale ostatnio wzmocnili się Weemsem.
Reasumując mecz może być bardziej wyrównany niż sądzą buki, a w równej końcówce głowy graczy Maccabi mogą się zagotować
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja , 2 liga.
Godzina: 14:00
Spotkanie: Altinordu-Istanbulspor
Typ: 1
Kurs: 2.6
Bukmacher: 1Xbet
Analiza:

Witam,
gram jedynkę w drugiej turcji. Uważam ,że gospodarze prezentują lepszy poziom w ostatnim czasie . Lepsze wyniki z silniejszymi/będącymi w lepszej formie zespołami. Wygrane wyjazdowe z Adana i Rize,Ankaragucu, wszystkie w handi. U siebie z Bali oraz Elagzi. Od 8 spotkań jedna porażka z Bolu ,które ma najlepszą formę i ciśnie wszystkich. Plus jeden remis,reszta winy ;)
Natomiast goście bez polotu wygrywają co prawda z zespołami z dołu tabeli,lecz już z solidniejszymi zespołami jest im ciężko.


Pozdrawiam.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rogle - Farjestad
Typ: Over 4,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj udało się złapać fajny kurs. Dzisiaj na spokojnie proponuje typ na podbicie kuponu. Mam nadzieję, że okaże się trafiony. Do końca rundy zasadniczej w SHL pozostały dwie kolejki. Wciąż jest kilka niewiadomych.
Rogle gra o przysłowiową pietruchę, gdyż maja 11 punktów straty do miejsc Play Off, i 8 przewagi nad miejscami barażowymi. Co innego drużyna Farjestad, która gra o utrzymanie swojej czwartej pozycji. przy niesprzyjających wynikach mogą opuścić top 6 i grać w Play Off dopiero od 1/8 finału. Myślałem nad czystą dwójką po kursie 2.10, ale ich ostatnie dwa mecze sprawiły, że wolę iść w stronę bramek.
Na lodowisko wyjadą dziś dwa zespoły, które mają najwyższą średnią ilość goli na mecz. Rogle ma 5,6 gola, a Farjestad 5,9. Co ciekawe Farjestad od 3 meczów notuje undery, więc dziś czas na przełamanie i strzeleniu kilku goli. Rogle ma drugą najgorszą defensywę w lidze. Stracili 162 gole. Farjestad natomiast, ma najlepszą ofensywę z 168 golami, ale także dużo tracą. Mimo swojego 4 miejsca w lidze stracili aż 139 goli - gorzej mają tylko 4 ekipy.
Dodatkowo możemy spojrzeć na ich ostatnie mecze: 5-1, 4-2, 5-2, 2-1, 3-3, 5-3, 3-3, 4-1,4-2.
Osobiście gram ten mecz razem z Frolunda (SHL) czysta 2 oraz Ilves czysta 1 (hokej Finlandia).
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Dart - PL
Godzina:
23:00 - może ulec zmianie.
Spotkanie:
Cross R. - M.Smith
Typ: Liczba 180 - over 6.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejna kolejka PL w której zmierzy się obecny lider Smith z czarnym koniem ostatnich mistrzostw świata - Crossem.
Zdaniem bukmacherów faworytem jest Cross, ale moim zdaniem szanse rozkładają się 50/50 .
Typem na którym chce się skupić to popularne 180&#39;s czyli 3 rzuty za 60 punktów w 1 podejściu.
Obaj zawodnicy zdobywają ich naprawdę sporo - co przy wyrównanej rywalizacji i ilości legów - spokojnie pozwala im zdobyć minimum 7 takich elementów.
Mecz jest przewidziany na 12 legów, dlatego do zwycięstwa potrzeba minimum 7 legów, ale może być także remis 6-6.
Przewiduje wysoki poziom spotkania i wysoką średnią z 3 lotek + 180&#39;s, których nie powinno zabraknąć w meczu takich specjalistów.
Przewidywany wynik 6-6
✅65
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Flensburg vs Wetzlar
Typ: 2(+6.5)
Kurs:
1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejny dzień i kolejna ręczna.. Przełożony mecz z przed tygodnia bodajże.. Flensburg podejmuje u siebie nieobliczalne Wetzlar.. Faworytem tego spotkania są gospodarze oczywiście ale Wetzlar w tym seoznie gra naprawdę dobrze.. Dwie wygrane z THW Kiel.. oczywiście Kiel w tym sezonie gra naprawdę w kartkę ale i tak pokonąc ich na własnym terenie? to jest osiągnięcie.. Flensburg u siebie ostatnio nie dal rady Hannoverowi i przegrał z Kiel 8oma bramkami? I dziś mają niby pokonać na takim spokoju Wetzlar? Wątpie w to ze goście urwą punkty ale nie będzie tu pogromu.. Najbardziej liczę oczywiście na norwega bjornsena czyli bramkostrzelnego zawodnika... Wetzlar na wyjeździe niby nie zachwyca bo ma 3-0-7.. W 1spotkaniu Wetzlar przegrało 5oma bramkami ale po 1 pol prowadzili i w 2 wszystko sie posypało.. Powodzenia ????
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie Dortmund-Salzburg
Typ: Michy Batshuayi strzeli gola (zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs 1.90
Bukmacher: fortuna
Dortmund wrócił na właściwe tory, po kryzysie nie ma już śladu. W dzisiejszym meczu jest zdecydowanym faworytem. Salzburg radzi sobie co prawda fenomenalnie w lidze, ale Bundesligę niemiecką od austriackiej dzieli przepaść. Michy przyszedł na miejsce Aubameyanga i na razie radzi sobie całkiem nieźle. 5 meczów w lidze - 3 gole, 2 mecze w Lidze Europy - 2 gole. Salzburg uporał się co prawda w poprzedniej rundzie z Realem Sociedad, ale dał sobie strzelić 3 gole w dwumeczu. Dziś też liczę, że BVB strzeli 2-3 gole, żeby mieć dobrą zaliczkę przed rewanżem. Chciałem dać do konkursu, że strzeli dwa (kurs 4,20), ale ostatecznie postawiłem bezpieczniej na jedno trafienie. Ostatnio mam fatalną passę, więc chciałbym żeby się wreszcie odwróciła. Powodzenia!
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sporting - Victoria
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55
Bukmacher: forbet
Analiza:
Jeden z kolegów podał typ na remis do przerwy, ja próbuję na remis po 90 minutach. Faworytem jest Sporting, u siebie nie przegrał jeszcze w tym sezonie ale zdarzały mu się remisy nie tylko z Juve czy Porto ale także ze sredniakami: Steaua, Astana czy w lidze z Maritimo i Braga. Pilzno dziś bez braków kadrowych, w tym sezonie na wyjeździe we wszystkich rozgrywkach tylko 2 porażki. Remis jest mozliwy, jeśli wygra Sporting zwrot.
▶ZWROT
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AC Milan - Arsenal
Typ: BTS

Kurs: 1.60
Bukmacher: Milenium

Analiza:
Szybka analiza bo już wiele typów na ten mecz padło więc nie chcę aby mnie ktoś ubiegł;)
Milan podejmie Arsenal. Gospodarze są w lepszej formie niż Kanonierzy. Ale czy ligowe zmagania przynoszą zawsze odzwierciedlenie na mecze pucharowe? Milan z pewnością będzie tutaj szukał sposobności aby wypracować zaliczkę przed rewanżem w Londynie.
Do 1/8 Milan awansował po gładkim odprawieniu w play-off Ludogorets - 3:0 i 1:0. W fazie grupowej pierwsze miejsce jednak nawet u siebie tracili bramki z zespołami Austrii Wiedeń czy Rijeka. Liczę zatem, że ekipa Wengera pomimo słabej formy ustrzeli gola w Mediolanie.
Arsenal w słabej dyspozycji. W lidze bardzo słabo i o ile się nie mylę bez szans na TOP4. Zostaje walka w LE - do upadłego;) Tak naprawdę tylko to im zostało aby uratować sezon. W Premier League 13 punktów straty do miejsca dającego promocję gry w Lidze Mistrzów to zbyt wiele do odrobienia na kolejek przed końcem. Tak więc uważam, że Kanonierzy dołożą wszelkich starań i podejdą tutaj skoncentrowani w stu procentach a odpuszczaniu tych rozgrywek nie ma mowy. Liczę, że te starania przełożą się na zdobycie choćby jednej bramki co w efekcie przyniesie BTS.
Powodzenia;)

⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Godzina: 23:00
Spotkanie: Lacko - Lajovic
Typ: Lajovic
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obaj teoretycznie bez formy, bo przegrywają ostatnie mecze, jednak ja widzę tutaj zwycięzcę w osobie Lajovicia. Lacko to gracz o mentalności czajnika, przegrał ostatnie mecze z Gulbisem, Gojowczykiem i Kovalikiem, natomiast Lajovic przegrywał z Jarrym (finalistą turnieju w Sao Paulo), z Thiemem, Monfilsem, a w Australian Open pięciosetówka z Schwartzmanem (9:11 w piątym). Trochę ta pechowa seria już trwa, w każdym z tych spotkań walczyl, ale czegoś zabrakło. Moim zdaniem on się tutaj przełamie. Słowak to chyba najsłabszy z tych zawodników na ten moment. Nie przeceniałbym faktu, że ograł w AO Raonicia, bo on akurat jest w tragicznej formie. W następnej rundzie poległ z Kickerem, czego nikt się nie spodziewał, bo dla Kickera to był chyba pierwszy sensowniejszy występ na tej nawierzchni. Lacko w ostatnich dwóch turniejach w Indian Wells odpadał z ,,ziemniakami&#39;&#39; w pierwszych meczach - Gimeno Traverem i Garcią Lopezem. Tutaj są wolne korty, co faworyzuje graczy lubiących wolne nawierzchnie a takim jest Lajovic, natomiast Lacko preferuje raczej szybsze hardy i nawierzchnie trawiaste. Serb przed rokiem wygrał tu pięć spotkań, przeszedł kwalifikacje, ograł Pospisila i Feliciano Lopeza, przegrał dopiero z Carreno Bustą po walce. Podobną sytuację widzę w meczu Kickera z będącym bez formy Veselym i luźno mogę zaproponować grę na Kickera.
✅78
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Lyon

Typ: CSKA wygra do zera
Kurs: 4

Bukmacher: Fortuna

Po LM nadszedł czas na Ligę Europejską. Spotkań dużo i większość na prawdę trudno przewidzieć wyniki, tym bardziej że to nie jest Liga Mistrzów i można zauważyć że wielu zespołom jakby na LE nie zależało. Ja pod lupę wziąłem mecz CSKA Moskwa z Francuskim Lyonem. Rosjanie u siebie są mocni, ostatnie porażki do jeszcze grupowe w LM z United czy z Basel. Ostatni mecz pucharowy na własnym terenie to wygrana 1-0 z Crveną po którym awansowali właśnie do tej fazy rozgrywek. Pogoda na dzisiaj to ok -6 stopni. Porównując to do Lyonu gdzie ostatnio jest ok 12-14 stopni to spora różnica. Taka zmiana klimatu może mieć znaczący wpływ na piłkarzy gości. Oprócz tego CSKA miało długą przerwę w rozgrywkach ligowych, i mieli więcej czasu na przygotowywanie się pod LE. Gospodarze w lidze mają dopiero 5 miejsce, jednak straty do podium są nie wielkie, a do lidera czyli Lokomotiv to 8 punktów. Z tyłu nikt raczej nie zagrozi zespołowi z Moskwy także mogą oni skupić się na lidze Europy i swojej. W tej edycji LE myślę że CSKA ma szanse na finał, ale dużo będzie właśnie zależało na meczach u siebie. Lyon nadal będzie bez Fekira który jest na prawdę silnym punktem Francuzów. Prócz tego w lidze trochę osłabli i chyba jednak bardziej skupią się na walce o podium niż LE gdzie nie są pewniakami. Dodatkowo w lidze są na 4 miejscu i raczej jego nie oddadzą a ta pozycja gwarantuje faze grup. LE. Też Lyon ma ostatnio słabsze wyjazdy i potrafią zagrać na prawdę źle a dzisiaj na takim terenie jakim jest Moskwa może być jeszcze trudniej. Typuję to wynik 1-0 lub 2-0, CSKA już przyzwyczaiła do minimalnych wygranych ale też do solidnej obrony, i myślę że Lyon będzie raczej chciał ugrać 0-0 albo chociaż przegrać jak najmniej aby być może postawić się w rewanżu u siebie i odmienić losy dwumeczu. Kursik ładny więc pobieram i nic tylko czekać jak wejdzie
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Marsylia (-1) - Bilbao
Typ: 1
Kurs:
2,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na 1/8 finału w lidze europejskiej. Liga mistrzów dość niespodziewanie zakończyła się w tym tygodniu...
Dziś myślę, że nie powinno być za dużo niespodzianek - kto chciał odpaść to już odpadł w 1/16.
O Bilbao już pisałem w ramach poprzedniej rundy gdzie spotykała się ze Spartakiem Moskwa i stawiałem na Spartak, dla mnie dość nieoczekiwanie wygrali na wyjeździe 1:3 a u siebie przegrali 1:2 i awansowali dalej.
Dziś moim zdaniem przeciwnik jeszcze bardziej wymagający, drużyna z Francji, która zajmuje 3 miejsce w lidze.

Marsylia w poprzedniej rundzie wygrała w swoim pierwszym meczu u siebie ze Sportingiem Bragą 3:0 i dość pewnie weszli do następnej rundy.
Bilbao to dla mnie największe rozczarowanie w Hiszpanii w tym sezonie, mimo, że mają dobrych piłkarzy to nie potrafią tego wykorzystać. Francuzi także mają świetnych zawodników w swoim klubie i u siebie grają naprawdę bardzo dobrą piłkę.
Myślę, że Marsylii zależy na tym pucharze i u siebie będą chcieli wypracować sobie już dość solidną zaliczkę. Myślę, że 2:0 będzie bardzo dobrym wynikiem dla Marsylii przed rewanżem.
✅196
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AC Milan - Arsenal
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Najbardziej popularne dziś chyba spotkanie i w tym temacie napisano już sporo. Wszyscy stawiają na rozpędzony Milan i zapowiada się lanie Arsenalu, ale czy słusznie? Być może koledzy wyżej mają rację, ja typuję jednak na małą ilość bramek, pokusiłbym się nawet o wynik 0:0, ale asekuruję się nieco i wybieram taki oto typ. To nie będzie według mnie srogie lanie, a raczej zachowawcza gra z obu stron. Wkrótce się przekonamy.
⛔100
 
V 0

vidok

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-WTA - SINGIEL: Indian Wells
Godzina: 21:30
Spotkanie:Makarowa E.-Flipkens K.
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Niestety Ekaterina Makarova dzisiaj przegra, a jeśli tak nie będzie to Kirsten Flipkens i tak wyrwie jej jednego seta w meczu. Ekaterina ostatnio gra w kratkę tzn.: raz wygrywa, raz przegrywa, ale jaką będzie miała formę na turnieju w Indiana Wells to nie wiem, a nawet jeśli jest w znakomitej formie to dzisiejszy mecz z Kirsten Flipkens i tak będzie dla niej trudny. Trudny mecz będzie dla Ekateriny, bo Kirsten Flipkens jest wymagającym przeciwnikiem z tego względu, że na korcie twardym świetnie jej się gra+ma bardzo dobry serwis. Mało tego Kirsten Flipkens, chociaż do najszybszych zawodniczek nie należy to po korcie tenisowym biega jak Pavlyuchenkova.Ekaterina na pewno jest ogólnie lepsza w wymianach, podaniach od Flipkens ale silnie uderza Flipkens forhendem w głębi pola, na boki, przez co tak zdobywa przewagę i wygrywa punkty. Dodatkowo dzisiaj będzie można zobaczyć jak przy serwowaniu Ekaterina nie będzie sobie radziła, bo odbiór Flipkens serwisu jest dosyć dobry i być może dopasowany do Ekateriny.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja - SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vaxjo - Malmo
Typ: 2
Kurs:
3,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z ligi szwedzkiej , a dokładniej pojedynek pomiędzy Vaxjo a Malmo które odbędzie sie o godz. 19 , to co skłoniło mnie do takiego typu to fakt ze zostały tylko dwie kolejki przed rozgrywką play off. Gospodarze już dawno sobie zapewnili awans z pierwszego miejsca , natomiast goście cały czas walczą o awans i jak najlepszą lokatę . Patrząc po spotkaniach tych drużyn możemy zauważyć ze goście bardo dobrze sobie radzą na Vida Arena , 5 ostatnich spotkań to 4 wygrane drużyny z Malmo . Wydaje mi się ze gospodarze nie będą za bardzo sie przemęczać w tym spotkaniu i goście zmobilizowani walką o awans i wygraną spokojnie to wykorzystają .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom