>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.04.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godz: 15:30
Spotkanie: Dortmund - Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam , wczoraj zgodnie z planem Lech i Górnik dali sobie po razie, dziś przenoszę się za zachodnią granicę gdzi zmierzy się Borussia ze Stutgartem.
Co tu dużo mówić- gospodarze po klęsce w Monachium za wszelką cenę będą starali się zrehabiilitować przed własną publicznością i jestem pewien, że są na maksa zmotywowani by dziś wygrać.
Goście plasują się na 9. miejscu w tabeli z passą 8. spotkań bez porażki jednak każda passa kiedyś się kończy i uważam, że ten dzień nadejdzie właśnie dziś. Co prawda jest jeszcze trochę punktów do zdobycia jednak nie sądzę by gracze ze Stuttgartu byli w stanie zawalczyć o europejskie puchary.
Gospodarze natomiast nie są jeszcze pewni gry w Lidze Mistrzów i takie mecze jak dziś muszą wygrywać. Dla odważnych polecsm typ z handicapem.
Powodzenia i pozdrawiam
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
_re_ 50

_re_

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka BLK K. play-off
Godz: 16:00
Spotkanie: Śleża Wrocław - Toruń
Typ: 1/1 HT/FT
Kurs: 1.94
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam , na dziś wybrałem 4 plejofowy mecz koszykówki kobiet Śleża Wrocław - Toruń. Ślęża prowadzi 2-1 i może u siebie awansować do półfinałów. W trzecim meczu wrocławianki pewnie wygrały 87-65 i czują się mocne we własnej hali. Zespół gospodyń poza liderką Dikeoulakou jest w miarę wyrównany. W drużynie z Torunia główną role odgrywają trzy zawodniczki: dwie amerykanki Cain i Hornbucklei oraz litwinka Grigalauskyte. Jedyną szansą dla zespółu z Torunia jest to,że wszystkie trzy zagrają dobry mecz i każda zdobędzie przynajmniej naście punktów. Powodzenia.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godz: 15:00
Spotkanie: Nice - Rennes
Typ: btts
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie ekip prezentujących obecnie zbliżony poziom. Do Nicei przyjeżdża Rennes. Oba zespoły walczą bezpośrednio o miejsce gwarantujące udział w kwalifikacjach do Ligi Europy. Na ten moment Rennes ma jeden punkt więcej niż gospodarze dzisiejszego starcia. Nicea u siebie gra nieźle, choć ostatnie wyniki jakoś wyraźnie tego nie potwierdzają. Niemniej jednak strzela bramki, a to jest przedmiotem moich rozważań. Rennes z kolei jest naprawdę solidnym &quot;wyjazdowiczem&quot;. Zdobywali bramki w 11 ostatnich delegacjach ligowych, przegrywając tylko 3 z nich. Wydaje mi się, że o bramkę gości nie muszę się martwić. Nicea powinna się jednak zmobilizować, bo taki mecz jak ten może być decydujący w kontekście gry w europejskich pucharach. Zresztą Nicea ostatnie przez 2 sezony meldowała się w Lidze Europy, znają te rozgrywki i z pewnością chcieliby powtórzyć ponownie sukces, jakim jest gra w nich. Obie ekipy przystąpią do tego spotkania w najsilniejszych składach (nikt ostatnio nie wypadł). Kursik niezły, można kombinować.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godz: 12:30
Spotkanie: Torino - Inter
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: 1xBet
Analiza: Rozpędzony Inter przyjeżdża umocnić swoją pozycje w powrocie do Ligi Mistrzów. Ostatnie mecze pokazują że Inter kryzys ma już za sobą. Rozbicie na wyjeździe 0-5 Sampdorię, pewna wygrana z 3-0 z Hellasem i nieszczęśliwie zremisowane derby 0-0. Nieszczęśliwie ponieważ Inter zdominował spotkanie i pech sprawił że nie wygrali 2-0. Na dodatek Inter nie stracił bramki w ostatnich 5 spotkaniach. Obrona jest solidna a o atak się nie martwię bo Icardi strzelił 6 goli w ostatnich 3 meczach. Forma Torino również uległa zmianie. Po serii 4 porażek zanotowali 2 wysokie zwycięstwa 0-4 z Cagliari i 4-1 z Crotone. Jednak Inter dysponuje mocniejszą kadra i wczorajsza porażka Romy sprawia że po dzisiejszym wygranym meczu awans do LM będzie dużo łatwiejszy.
⛔100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina : Piłka nożna, Dania - Superliga
Godz: 16:00
Spotkanie : Brondby - Horsens
Typ: 1/+2.5
Kurs : 1,78
Buk : fortuna
Według mnie najpewniejszy mecz na dzisiaj to zwycięstwo Brondby w duńskiej Superlidze, kurs co prawda marny bo lekko powyżej 1,30 ale zważywszy na okoliczności, na to, że gospodarze walczą o mistrzostwo kraju wraz z Midtjylland które swój mecz gra dopiero jutro, oba zespoły mają po 63. pkt. więc każda strata punktów może kosztować tytuł mistrzowski dla rywala.
Brondby gra dzisiaj z ostatnią drużyną grupy mistrzowskiej z Horsens które gra już o nic.
Gospodarze każdemu aplikują co najmniej dwa gole w meczu i więcej, bramkostrzelny Pukki i Wilczek powinni dzisiaj rozstrzelać rywala. Nie jest powiedziane, że goście też nie strzelą bramki bo potrafią to robić, na ostatnie 10 meczów na wyjazdach aż ośmiokrotnie pakowali piłkę do bramki rywala.
Wszystko wskazuje, że zobaczymy dzisiaj pokaźne zwycięstwo gospodarzy a wynik moim zdaniem będzie oscylował w okolicy 3:0 3:1.
Pozdrawiam.​
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia
Spotkanie: Lincoln City – Shrewsbury
Typ: Shrewsbury i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 4.10
Bukmacher: forBet
Godzinna: 16:00
Analiza:
Dzisiaj w ramach pucharu FL Trophy w Anglii mecz pomiędzy zespołem Lincoln City grającym obecnie w League Two, a ekipą Shrewsbury nieźle poczynającą sobie w League One. Oba zespoły nieźle prezentują się w swoich ligach, jednak lepiej wiedzie się jednak ekipie Shrewsbury, która nieśmiało zmierza w kierunku Championship. Zajmują oni obecnie 3 pozycję ze stratą tylko 2 punktów do wicelidera i 4 punktów do lidera - naprawdę świetnie dają sobie radę i myślę, że jednak wywalczą ten awans. Z drugiej strony natomiast zespół zajmujący obecnie 6 pozycję w League Two z możliwościami awansu do League One. Jest to jednak różnica jednej klasy i myślę, że jednak Shrewsbury dzisiaj sobie poradzi z przeciwnikiem. To już finał i walka będzie do samego końca i liczę na dobre widowisko. W tym sezonie dużo razy zdarzało mi się stawiać na Shrewsbury i mało razy się zawiodłem, bo w tym sezonie prezentują formę i poziom, który musi dać im awans do Championship i wygraną w pucharze (a przynajmniej na to zasługują moim zdaniem) ⚽⚽⚽
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Luxemburg
Godz: 16,00
Spotkanie:Union Titus Petange-US Horstert
Typ: powyżej 3,5 gola/TAK
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBET
Analiza:
Liga luxemburska,pewnie ma tu wielu zwolenników i znawców,jak ja/ha,ha/.
Popatrzyłem w tabelę,wyniki hokejowe.
Us po 18 meczach zajmuje 7 pozycję bramki 25-25/50 bramek ogółem/
Union jeszcze lepiej zajmuje 9 pozycję,bramki 30-36/66goli w 18 meczach.
Wesołe wyniki i radosna gra.
Liczę na dużą ilość goli jak do tej pory.Kurs warty ryzyka.
O 16tej wszystko się wyjaśni.
Typ oparty tylko na statystyce,zobaczymy
⛔100
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrainu - wyścig niedziela 17:10
Romain Grosjean - Stoffel Vandoorne
Typ: Grosjean
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1xbet/Millenium
Analiza:

Jak zwykle w tym sezonie ciezko cos sensownego wylowic ale mam dla was jeden fajny kąsek. Pojedynek na linii Haas vs McLaren. Wg mnie kurs jest bardzo przyjemny w porownaniu do ryzyka. Wczoraj nie udaly sie kwalifikacje Romainowi i dzisiaj bedzie chcial sie zrehabilitowac. Potencjal tego bolidu widac po Magnussenie ktory wykrecil 7 czas. McLaren po przejsciu na silniki Renault mial ogromne nadzieje na wlaczenie sie do rywalizacji z najlepszymi. Jest lepiej niz w ostatnich sezonach ale na pewno nie jest to to czego oczekiwali. Haas ma duzo lepszy bolid na ten moment i przewiduje ze jesli nie bedzie zadnego crasha na starcie to lekko powinno to wejsc. Vandoorne startuje z 14 a Grosjean z 16 miejsca wiec straty nie sa duze a potencjal bolidu zdecydowanie po stronie Francuza. Mam nadzieje ze klucze do dokrecania kol w garazu Haasa zadzialaja tym razem jak nalezy bo szykuje sie wyscig na 2 pit stopy.. ????
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, OBOS-ligaen
Godz: 18:00
Spotkanie: Floro SK - Kongsvinger IL
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W Norwegia sezon dopiero rusza. Jest to spotkanie 2 kolejki. W pierwszym spotkaniu Floro szczęśliwie zremisował na wyjeździe z Mjondalen 1-1, natomiast Kongsvinger przegrał u siebie z Viking Stavanger 0-2. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gości, którzy dla mnie na papierze są zespołem mocniejszym. Według mnie Floro w tym sezonie to jeden z kandydatów do spadku. W tamtym sezonie uplasowali się na koniec rozgrywek na 8 miejscu, natomiast Kongsvinger był na miejscu 10. Floro przed tym sezonem stracił swojego najlepszego strzelca napastnika Kupena (23 występy w tamtym sezonie, 14 goli na koncie), który przeniósł się do Bodo Glimt co jest bardzo dużym osłabieniem i teraz ofensywnie zespół ten wygląda dużo gorzej. Wprawdzie w jego miejsce ściągnięty został drugi najlepszy strzelec w całej lidze Wysp Owczych Johannesen, który w tamtym sezonie grał w barwach B36 Torshavn i w 13 spotkaniach strzelił 16 goli ale wątpię, że będzie w stanie zastąpić Kupena. Kongsvinger zatrzymał swoich najlepszych graczy i strzelców w zespole Guvena i Castro i zdecydowanie groźniej wyglądają w ofensywie niż ich dzisiejszy rywal. Myślę, że w tej 2 kolejce Kongsvinger wygra i zdobędzie pierwsze 3 punkty.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt, 1 liga
Spotkanie: Misr Elmaqasah - Zamalek
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Godzinna: 17:00
Analiza:
Gospodarze to drużyna, dołu tabeli, nie ma większych aspiracji, przynajmniej na ten sezon. Mają dosyć bezpieczną przewagę nad strefą spadkową (8 pkt). Natomiast goście walczą o puchary. Aktualnie znajdują się na 3 miejscu. Jeżeli wygrają ten mecz to zniwelują stratę do 2 miejsca (dającego awans do LM) do tylko 3 punktów. Aktualne miejsce promuje ich grą w Pucharze Konfederacji, jednak to nie jest szczyt ich ambicji. Na dodatek są gonieni przez El Masry. Ta drużyna jest 5 punktów za dzisiejszymi gośćmi, ale mają 3 rozegrane mecze mniej, więc jest to kolejny fakt, który powinien dodatkowo zmotywować Zamalek do dania z siebie wszystkiego. Moim zdaniem są oni faworytami dzisiejszego spotkanie i powinni sobie poradzić z grającymi na niezbyt wysokim poziomie gospodarzami. Z fartem! ;)
⛔100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godz: 15:15
Spotkanie: Arsenal - Southampton
Typ: Arsenal i poniżej 4,5 gola w meczu
Kurs: 1,85
Bukmacher: forbet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Arsenalem i Southampton. Gospodarze w ostatnich meczach prezentują dobrą formę. Wydaje się że gorszy okres mają już za sobą. Ostatnie ich 5 spotkań to pięć pewnych zwycięstw. Co prawda w zeszłą niedzielę długo nie mogli dobrać się do skóry Stok ale ostatecznie skończyło się na wyniku 3-0. W tygodniu rozbili w Lidze Europy CSKA Moskwa wygrywając 4-1. W tym spotkaniu wynik został ustalony już do przerwy. Arsenal u siebie przegrywa bardzo rzadko. W tym sezonie na 16 meczy granych w roli gospodarza 12 zakończyło się zwyciętwem Arsenalu w dwóch padł remis i 2 kończyły się zwycięstwem gości. W ostatnich 5 meczach Arsenalu padało mniej niż 4,5 bramki co też przemawia za moim typem. Ta statystyka jest nieco gorsza jeśli popatrzymy na domowe mecze Arsenalu. W osotanich 5 takich meczach w 3 padał under a w 2 over 4,5 gola.
Broniące się przed spadkiem Southampton będzie dzisiaj miało ciężkie spotkanie. Do tej pory na wyjazdach wygrali zaledwie dwa mecze, 6 zremisowali i 7 przegrali. Bilans bramkowy to 13-26. W meczach Southampton granych na wyjeździe tylko w 2 spotkaniach padło więcej niż 4,5 gola (ostatnia taka sytuacja miała miejsce 3 lutego w wygranym 3-2 spotkanie u West Bromwich) a w aż 13 wynik był underowy. Jeśli chodzi o skład personalny to u gości nie ma większych ubytków. W drużynie Arsenalu nie zobaczymy Mkhitaryana który nabawił się kontuzji w meczu z CSKA. Liczę jednak że jego nieobecność nie wpłynie na dyspozycję gospodarzy i że dzisiaj zobaczymy ciekawe spotkanie.
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 18:00
Rozgrywki: piłka nożna, Dania, Superliga, grupa spadkowa A
Spotkanie: AGF Aarhus - Silkeborg IF
Typ: Silkeborg AH (+0,5)
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza: mecz ma duży ciężar gatunkowy dla obu ekip. Stawką jest 2. miejsce w tej grupie, wygrana Aarhus mocno przybliży ten zespół do utrzymania się w Superlidze po rozgrywkach grupy spadkowej. Silkeborg nie może przegrać tego meczu, jeśli chce zachować realne szanse na utrzymanie się już na koniec tej fazy rozgrywek. Powinien jednak walczyć o zwycięstwo. Na stadion Ceres Park, liczący 19.433 miejsca przychodzi średnio 7.858 osób. Tworzą 3. największą widownię w tej lidze. W porze meczu będzie częściowe zachmurzenie, +8&#39; C, wiatr 22 km/h.
Tabela (4 drużyny):
2. Aarhus: 27 8-8-11, br. 26:37 w domu 13 3-4-6 br. 10:17. To 2. najsłabsza drużyna domowa w sezonie zasadniczym.
3. Silkeborg: 27 8-4-15, br. 34:52 wyjazd 13 2-2-9 br. 10:26. To 2. najsłabsza drużyna wyjazdowa w sezonie zasadniczym.
H2H: w latach 1993-2017 było 56 meczy 14-12-30 br. 77:92, w Aarhus 26 8-7-11 br. 44:47. Ostatnie 3 mecze wygrywali gospodarze spotkań.
Forma po wznowieniu rozgrywek wiosną:
Aarhus: 8 3-4-1 br. 6:3, w domu 3 0-2-1 br. 0:1. Mecze domowe z trudnymi rywalami.
Silkeborg: 8 2-2-4 br. 11:15, wyjazd 3 1-1-1 br. 3:4. W środę 4 kwietnia awansowali do 1/2 finału Pucharu Danii po wyjazdowym zwycięstwie, po dogrywce z Randers FC, 1:3.
Kadra Aarhus: liczy 29 graczy, 9 obcych, wycena wynosi 8,68 mln. euro, średnio 299 tys. Snajperzy: Sana (26/6), Bundu (24/3), Spelmann (24/3). Absencje: lewy obrońca Moller (17/1/0) - nie gra od grudnia, stoper Juelsgaard (18/0/3) - nowa absencja. &quot;Nie zagra&quot; 0,80 mln. euro. Szkoleniowcem od października 2017 r. jest 41-letni David Nielsen. Wcześniej był trenerem Lyngby.
Kadra Silkeborg: liczy 26 piłkarzy, 8 obcych, wycena to 7,40 mln. euro, średnio piłkarz wart jest 285 tys. Snajperzy: Gammelby (27/5), Rochester Sorensen (23/4), Nilsson (23/4), Rodić (8/4). Absencje: ofensywny pomocnik Sloth (25/0) - nowa, kartki, defensywny pomocnik Moro (23/0) - nowa, kartki, lewy obrońca Nambishi (4/0) - nie gra od marca, lewy obrońca Dahl (4/0) - nie gra od sierpnia, lewy obrońca Cramer (5/0) - nie gra od września. Razem &quot;nie zagra&quot; 1,45 mln. euro. Szkoleniowcem jest od września 2015 r. 45-letni Peter Sorensen, kilka lat temu trenował Aarhus.
Ciekawostką jest fakt, że zimą przeszedł z Aarhus do Silkeborga Rodić, nominalnie prawoskrzydłowy, który w tym pierwszym zespole się nie sprawdził. W Silkeborgu gra bardzo efektywnie. Znalazł się oczywiście w kadrze Silkeborga na ten mecz.
Podsumowanie i wnioski: do Aarhus przyjeżdża niewygodny rywal, jak wskazują statystyki H2H. Gospodarze są w tym sezonie słabą drużyną domową, od 20 sierpnia wygrali tylko 1 mecz u siebie - 18 listopada pokonali właśnie Silkeborg 3:1. Także goście słabo spisują się na wyjazdach, ale ostatnio lepiej . Forma wyjazdowa Silkeborga wydaje się nieco lepsza niż domowa Aarhus. Goście będą mieli w tym meczu problem z linią pomocy, bo wykartkowani ostatnio zostali środkowi: Moro i Sloth. Jednak dostępny jest Skytte, trzeci regularnie występujący na tej pozycji (najczęściej zamiast Slotha), a jego partnerem będzie, jak sądzę, doświadczony Vandelbo. Na lewej obronie, w miejsce Vandelbo pojawi się Sikosek, który od września do lutego był pierwszym wyborem na tą pozycję. Widać więc, że trener Silkeborga ma możliwość manewru. Silkeborg ma też potencjał ofensywny, wzmocnił go zimą! W Aarhus zabraknie stopera Juelsgaarda, ważnego jesienią, wrócił tydzień temu, ale dzisiaj ponownie nie zagra. Silkeborg nie ma solidnej obrony, tylko raz wiosną nie stracił bramki, w 8 meczach tylko 4 razy mniej niż 2. Z kolei Aarhus jest drużyną wyraźnie underową: wiosną tylko w jednym spotkaniu zdobył więcej niż bramkę, przy tym ma bardzo solidną obronę (5 razy nie stracił bramki, 3 razy stracił jedną). Bet na rynku goli jest moim zdaniem trudny do mocnego uzasadnienia. Za to moją uwagę przyciągnęły niskie kursy na zwycięstwo Aarhus - obecnie średnio 1,56. Moim zdaniem rynek zbyt optymistycznie ocenia szanse gospodarzy i w konsekwencji stworzył wartość po stronie typów na gości. Stawka umiarkowana (3/10).
⛔100
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
zas zdarzenia: godz. 15:00
Rozgrywki: piłka nożna, Włochy. Seria A
Spotkanie: Udinese - Lazio
Typ: WIN
Kurs: 1.75
Bukmacher: FORTUNA
Mam na oku mecz serii A.
Udinese - Lazio. Win 2. @1.75.
Udinese przegrywa wszystko jak leci u siebie oraz na wyjazdach. Ostatnich 8 spotkań w plecy. Od lutego 2018 same porażki. W tabeli jest na 13 miejscu z ilością 33 pkt.
Lazio wygrywając mecz zdobędzie 59 pkt wyprzedzając inter o 1 pkt. ( inter właśnie przegrywa z Torino 1:0). Jeżeli ich wyprzedza wejdą do stawki do Lm.
Ostatnie mecze wygrywają ale głównie u siebie. Na wyjazdach idzie gorzej. Dwie wygrane w Le i lidze oraz dwa remisy i trzy porażki z Milanem, napoli i FCSB. Na tą chwilę Nie zagra lokalu i marchetti i Wallace.
Wydaje mi się ze ten skład co mieli w ostatnich meczach w zupełności wystarczy aby wygrać z Udinese. 3;4:2. Imobile na ataku z Alberto lub andersonem. Oraz wsparcie parolo oraz Luca leiva.
Moim zdaniem Lazio ma w planie wygrać ten mecz gdyż zależy im aby dostać się do lm. Kurs @1.75 jest okazją moim zdaniem.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Gorzów vs Get Well Toruń
Typ: Martin Vaculik over 10.5 (Pierwsze 5 startów)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W 1 biegu jedzie z Doylem... Vaculik u siebie klasa zawodnik.. Musi minimum 2 punkty ale sądze, że zdobędzie w tym biegu 3pkt.. Koejny bieg to łatwe 3 pkt.. Holta Linus i junior... Następny to Holder stary, Linus i Iversen.. 2 punkty minimum ale sądze ze kolejna 3.. i w 13 biegu znowu musi być walka o 3pkt... także dla mnie to bet dnia...
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - LOL EU
Godzina: 17:00
Spotkanie:Fnatic - G2
Typ: Fnatic
Kurs: 1,72
Bukmacher: Iforbet
Opis:
Zespół Fnatic jest faworytem tego spotkania, pomimo braku swojego podstawowego toplanera. Myślę, że właśnie tam G2 będzie szukać swojej przewagi i tam będą prowadzić swoje ataki, ponieważ dolną linię według mnie przegrają na 100%. Rekkles jest aktualnie w takiej formie że potrafi sam wygrywać mecze, wystarczy powiedzieć, że jego KDR to 13..... Dominacja. Na midzie jest najbardziej wyrównana para ponieważ i Perkz i Caps są w świetnej formie. Mecz jest do 3 zwycięstw, dlatego upatruję wieksze szanse w Fnatic. Dużo będzie zależeć dziś od JNG, a forma naszego polaka w barwach G2 Jankosa jest niestabilna. Dziś trzymam kciuki by zagrał dobry mecz, ale rozum podpowiada, że Fnatic bierze to 3-1 ???? GL
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Udinese-Lazio
Typ: Lazio do zera
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Inter nieoczekiwanie przegrał z Torino i Lazio wygrywając dzisiejszy mecz ma szanse przeskoczyć go w tabeli wskakując na 4 miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów! Powinni dzisiaj zagrć z wielką determinacją.
Udinese przegrało 7 ostatnich meczów ligowych. Gola udało się strzelić tylko Sampdorii i Sassuolo. Reszta to porażki do zera. Fakt, nie z byle kim, bo Roma, Sampdoria, Juventus, Atalanta i Fiorentina to silne zespoly.
Ale Lazio jest równie dobre, jak i od co niektórych lepsze i dzisiaj powinno zdobyć 3pkt.
Wygrało 9 z 15 wyjazdowych w tym sezonie spotkań.
Zaryzykuję, że wygrają i dzisiaj i to bez straty bramki.
H2H to 3 wygrane Lazio...do zera.
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 4,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Sprawa mistrzostwa wyjaśniona, bo Barca już tego nie odda. 12pkt przewagi to przy klasie Barcy zbyt dużo, aby jej ktoś zagroził. Pozostaje walka o 2 miejsce, które obecnie okupuje Atletico. W dzisiejszych derbach Madrytu Real może odrobić 3pkt i zbliżyć się do Atletico na 1pkt. Pytanie czy rozegrany 3 dni temu mecz z Juve i perspektywa rewanżu już za parę dni nie spowoduje, że Zidane będzie chciał się skupić na Lidze Mistrzów. Co prawda wygrali z Juve aż 3-0 i rewanż odbędzie się na Santiago Bernabeu, ale to nie znaczy, że zagrają rezerwami,a dzisiaj mogą mocno eksploatować gwiazdy..Nie wydaje mi się, aby poszli na wymianę ciosów i nie spodziewam się szybkiego meczu z gradem goli. Coś bardziej w rodzaju wyniku Barcelona-Atletico 1-0.
Atletico ma w tej chwili przewagę 4pkt i remis bęzie im na rękę, a wiemy, że mają dobrą obronę.
Podsumowując Real gra ciężkie mecze co kilka dni, Atletico zadowloli dzisiaj remis. Liczę na nudne spotkanie i brak bramek ????
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Spotkanie: Waasland - Zulte Waregem
Typ: Waregem i obie strzelą
Kurs:
3,10
Godz: 20;00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Waasland ma zły czas, 4 porażki z rzędu 2:9 w bramkach, przyjeżdżają do nich bardzo niewygodni rywale, którzy na pewno będą chcieli zebrać 3 punkty.
W rundzie zasadniczej w pierwszym meczu Waasland wygrał na wyjeździe aż 5:2 by u siebie zremisować 2:2 więc widać, że obie ekipy potrafią strzelać w meczu między sobą.
Ostatnio słabość gospodarzy obnażył Kortrijk, który wygrał aż 4:1 a morale zespołu nie są najwyższe..
Goście natomiast zremisowali 2:2 u siebie z Leuven dość pechowo bo nie dość, że stracili bramkę na 2:2 w końcówce bodajże w 88 minucie to jeszcze w 93 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Dziś będzie doskonała okazja aby zrehabilitować się. Waregem ostatnio rzadko przegrywa, na ostatnie 5 spotkań ulegli tylko Anderlechtowi 2:3.
Obie ekipy dużo bramek strzelają oraz dużo tracą więc o bramki powinniśmy być spokojni.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Puchar Francji kobiet
Godz: 18:15
Spotkanie: Toulon - Nice
Typ: Nice -3,5 handi
Kurs: 2,35
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam , kurs na to wydarzenie systematycznie spada. Mecz półfinałowy. Toulon gra w tym sezonie słabo w efekcie czego będzie musiał grać w grupie walczacej o utrzymanie. To jest teraz ich priorytet, za piec dni graja z Havre. Ich droga do pólnifału to prawdziwa autostrada...grały tylko z druzynami z niższych lig, a mimo to dwukrotnie ledwo wygrywały. Nice, po pozyskaniu sponsora przed sezonem nabrał siły i stał sie praktycznie czwarta, piata druzyna we Francji. Obie drużyny grały w tym sezonie dwukrotnie. W paźdxierniku Nice na wyjeździe wygrało 27:22. W marcu Nice u siebie łatwo rozprawiły sie z dzisiejsxymi rywalkami 25:17 prowadzac juz do przerwy sześcioma bramkami. Mysle ze dzis wygrana Nice co najmniej 5 golami jest bardzo prawdopodobna.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Esport LOL NALCS
Godzina: 22:00
Spotkanie: Team Liquid - 100 Thievs
Typ: 100 Thievs
Kurs: 2.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Finały amerykańskiej ligi NALCS obie ekipy nie są tutaj z przypadku grają bardzo dobrze i stabilnie. Przemawia za mną wygrana 100 Thievs z kilku powodów, support 100 Thievs został MVP całego sezonu co jest niesamowite gdyż po raz pierwszy gracz na tej pozycji został właśnie MVP co daje dodatkową motywację i udowodnienie w finale, że to nie przypadek, ADC teamu Liquid przeżywał ostatnio cieżkie chwile gdyż jego mama zmarła a ojciec trafił w ciężkim stanie do szpitala gracz ten jest chyba najważniejszym ogniwem w drużynie po takich wydarzeniach na pewno nie jest w pełni przygotowany wątpię aby wtedy trenował i skupiał się na grze na początku miał w ogóle nie grać w finałach lecz ostatecznie wystąpi. Drużyny te grał w regularnym sezonie ze sobą 2 razy ich bilans wynosi 1:1. Widzę mega value w tym becie, osobiście pograłem też DW 1:3 po @7.0. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom