>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.07.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godz: 12;30
Spotkanie; Dimitrov-Sela
Typ: over 29,5 gema w meczu
Kurs: 1.58
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jak dla mnie bet dnia nic tylko grac.30 gemow w tym meczu to powinien byc pikus.Sela gra naprawde dobry tenis na Wimledonie pokonal juz tu Granollersa i Isnera.Dobrze trzyma serwis i tu moze byc to klucz to wejscia beta.Co do Dimitrova jak wiadomo zawodnik dobrze grajacy na trawie utrzymujacy sie w czolowce ATP.Pokonal juz tu Bagiete i Schwartzmana czyli nie mial jeszcze jakiegos wymagajacego przeciwnika grajacego w miare dobrze na trawie.H2H 4;0 dla Dimitrova.Od siebie moge dodac ze Sela calkiem dobrze wygladal z Isnerem i tu wlasnie widze ze tego meczu szybko nie przegra.Dla odwazniejszych over 3,5 seta w meczu to dobre wyjscie.Sela w tym roku bilans na trawie 9/1 co robi wrazenie.Z kolei Dimitrov w tym roku 5/2 ma bilans na trawie.Po meczu podziekowac dla buka za lokate ???? .Dima mial wpadki w tym roku np z naszym Jurkiem.Podsumowujac szanse wejscia beta to 70/30 i ja w to wchodze grubo.Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.:grin:
ZWROT
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szwecja - Allsvenskan
Godzina. 18:00
Spotkanie. Hacken - Malmo FF
Typ. Malmo FF + BTTS
Kurs. 4.15
Bukmacher. Fortuna
Analiza;
Witam,
dziś wytypowałem sobie spotkanie do zagrania, wchodzę na forum, a tutaj widzę, że czaro82 napoczął to spotkanie ???? na szczęście jednak mój typ nie koliduje z podanym tutaj wcześniej typem więc jedziemy z analizą.
Oba zespoły grają otwarty futbol.
Gospodarze w 8 na 10 ostatnich spotkań u siebie zdołali strzelić bramkę. Uważam, że dziś po raz kolejny ta sztuka się im uda. Jeśli chodzi o samą formę to w ostatnich 10 spotkaniach na swoim boisku 4 razy wygrywali, 2 razy remisowali oraz 4 razy przegrywali (były też spotkania pucharowe). W samej lidze w meczach u siebie mają 7 miejsce z 3 wygranymi, 2 remisami i 2 porażkami. Bramki 11-6. Przegrywali z Norrkoping i Ostersund, więc zespołami które są wyżej w tabeli, podobnie jak ich dzisiejszy przeciwnik Malmo.
Malmo z kolei w delegacjach w tym sezonie nie przegrali w lidze (4 zwycięstwa, 3 remisy) legitymują się przy tym bilansem bramkowym 10-4. To przemawia za tym, że spróbuję zagrać ich zwycięstwo. Patrząc na ich ostatnie 10 występów na wyjazdach to udało im się wygrać 5 razy (1 to poprzedni sezon) przegrali 1 (poprzedni sezon) i zremisowali 4 razy.
W 10 spotkaniach wyjazdowych jedynie 2 razy nie udało im się strzelić bramki z czego 1 raz to również poprzedni sezon. Jak widać więc są drużyną, która lubi i potrafi grać na boiskach rywali.
Stawiam dziś na zwycięstwo gości i mecz bogaty w bramki, a przynajmniej jedną gospodarzy i dwie gości
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godz: 15:30
Spotkanie: Djokovic - Gulbis
Typ: Powyżej 3.5 seta w meczu
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Dzisiaj kolejne spotkania trzeciej rundy Wimbledonu. Rozstawiony z dwójką Novak Djokovic zmierzy się dziś z 589 rakietą świata - Ernestem Gulbisem, który korzysta do tej pory z zamrożonego rankingu. Litwin, zmagał się ostatnio z kontuzją jednak ostatnio pokazał wszystkim, że pamięta jak grać w tenisa. W 2014 roku był przecież w pierwszej dziesiątce rankingu ATP. Już w pierwszej rundzie Gulbis zachwycił, pokonując Estrellę 6-1 6-1 6-2 W drugiej rundzie trafił na Del Potro i wydawało się że Litwin zakończy swój udział w turnieju. Ten jednak pokonał Argentyńczyka 6-4 6-4 7-6 Djokovic także nie miał problemów z awansem do trzeciej rundy Wimbledonu. W pierwszej rundzie pokonał Klizana 6-3 2-0 (krecz), a w drugiej ograł Pavlaska 6-2 6-2 6-1 Djokovic przed Wimbledonem wygrał na trawie w Eastbourne. Świadczy to także o jego wysokiej formie. Jednak myślę, że dziś nie będzie tak łatwo jak było do tej pory. Gulbis z pewnością wierzy w swoje umiejętności po łatwych wygranych meczach z Del Potro i Estrellą i z pewnością nie spakował się już do wyjazdu z Londynu. Liczę na to,że Litwin powalczy dziś z Djokovicem jak równy z równym i ugra jednego seta, a kto wie może i więcej. Powodzenia ;)
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis - ATP Wimbledon 2017
14:30
Gulbis E. - Djokovic N.
Gulbis E. +2,5 seta
2,28 w Unibet


Kto wie czy nie zobaczymy tutaj niespodzianki. Gulbis swego czasu był w topie, ma talent do gry, jednak jest on z pogranicza zawodników typu Klizan, Janowicz, Paire, Dolgopolov. Potrafią wystrzelić ze świetną formą. U Łotysza jednak to było bardzo dawno, ale pokonanie JMDP o czymś świadczy. W jakiej formie jest Serb w 2017 każdy chyba widzi, czy po FO coś się u niego zmieniło?
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kamerun - Wenezuela
Typ: 2
Kurs: 2,90
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza z tenisa okazała się trafiona i mecz zakończył się w czterech setach. W dniu dzisiejszym jest bardzo bogata oferta z dyscypliny która jest jedną z moich ulubionych, a mowa o siatkówce. Moja propozycja dotyczy zagrania czystej dwójki na Wenezuelę, która w ostatnim czasie prezentuje się nadzwyczaj dobrze mimo, że nie wygrała ostatnio żadnego meczu to ich gra zrobiła na mnie duże wrażenie, a przeciwnicy nie byli wcale słabeuszami. Najlepszym przykładem są ostatnie mecze Wenezueli, pierwszy mecz na otwarcie World Grand Prix grały z reprezentacją trójkolorowych i to co się tam działo tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to reprezentacja która jest w stanie powalczyć z dużo silniejszymi zespołami, a z Francją przegrały po bardzo dobrej grze w pięcio setówce 3:2, wcześniej grały z Trynidadem z którym uległy 3:1 jednak ten mecz pozostawia niesmak gdyż rywalki były jak najbardziej w ich zasięgu, następnie mocno przeciwstawiły się murowanymi faworytowi do wygrania tego spotkania Kanadzie w Pan American Cup, a wynik po dwóch setach był sensacyjny 0:2 dla Wenezueli, jednak Kanada wzięła się w garść i wygrała ciężki mecz 3:2. To wszystko sprawia że Wenezuela w moim odczuciu powinna dziś bez większych problemów ograć Kamerunki, które w tym roku rozegrały zaledwie jeden mecz z bardzo przeciętną Algerią którą pokonały 3:0, natomiast panie z Ameryki Południowej mają za sobą już występ w Pan American Cup i sześciu meczy rozegranych, a z meczu na mecz widać wyraźny progres i dzisiaj liczę na łatwe zwycięstwo.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- Norwegia- Eliteserien
Godzina : 18:00
Spotkanie : Aalesund FK vs Molde FK
typ : Aalesund
kurs : 2,3
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie 5 i 4 druzyny w tabeli.
Gospodarz Aalesund 5 pozycja z dorobkiem 22 punktow ( 6-4-5 ) i bramki 21:16 ,Grajac u siebie 4-0-3 i bramki 14 :8 dysponuje dobrym atakiem i slabsza obrona co nie pokazuje statystyka bramek druzyna lepiej sie spisuje w meczach wyjazdowych przed ostatnia porazka 1:0 z Songdalem nie przegrala 6 spotkan.Dzis grajac u siebie powinna pokazac &quot;pazur&#39; i zainkasowac 3 punkty ( od Molde dzieli ich tylko 2 punkty ).
Druzyna gosci Molde na wyjazdach gra w kratke ( 2-3-3 ) i bramki 9:12.Ich ostatni mecz wyjazdowy zakonczyl sie remisem 1:1 z Stromsgotset zajmujace 14 miejsce w tabeli, dlatego tez w dzisiejszym meczu miedzy tymi druzynami obstawiam wygrana gospodarzy po calkiem niezlym kursie.Pomimo ze w bezposrednich starciach jest nastepujacy rezultat Aalesund vs Molde ( 7-9-19 )
pozd. i zycze powodzenia
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, kobiety
Spotkanie: Dominikana - Japonia
Godzina: 20:30
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: eFortuna
Wczoraj Japonki ograły Tajlandię po 5 setowym boju 3:2 (25:19, 18:25, 25:14, 22:25, 15:9). Dominikanki przegrały 0:3 z gospodarzem turnieju Holenderkami (21:25, 19:25, 21:25).
Mnie osobiście Japonki nie przekonały w tym wygranym meczu. Fakt wygrały ten mecz ale grały jakoś tak dla mnie bez polotu... Nie było tego co Japonki potrafią najlepiej na świecie czyli bronić, wystarczyło, że Tajlandia przycisnęła je dobrą i agresywną zagrywką a Japonki się zaczęły gubić i tak było w 2 i 4 secie.
Dominikana w swoim najmocniejszym składzie z De La Cruz na czele.
Kurs już spada, rano można było złapać jeszcze o 20-30 gr wyższy.
Dla mniej odważnych +1,5 seta dla Dominikany po kursie 1,45.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- ME u19 Mezczyzn
Godzina : 18:00
Spotkanie : Czechy vs Gruzja
typ : spotkanie/ilosc bramek 1/-3.5
kurs : 3
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Analize opieram na dotychczas rozegranych meczach. Czechy wygraly ze Szwecja 2;1/przegraly z Portugalia, Gruzja również wygrala ze Szwecja 2;1 i przegrala z Portugalia 0;1, pora na mecz rozstrzygajacy awans druzyny z drugiego miejsca. Czechom wystarczy nawet bezbramkowy remis z Gruzinami aby awansowac, przez co mysle ze podejda do tego spotkania na luzie - mysle ze to Gruzini beda od poczatku starali sie mocno cisnac- ze Szwecja im wyszlo z Czechami mysle ze juz im nie wyjdzie(moim zdaniem wygrali jeden mecz ze Szwedami w turnieju- i to by bylo na tyle-jak z Polakami na Me u21- Gruzini jak Polacy nie mieli szczescia co do rywali w grupie, albo sa za slabi?:razz ???? Po krotce typuje 1;0/2;0/2;1 dla Czech i ponizej 3.5 bram w meczu.
✅200
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Inter Turku- JJK Jyvaskyla
Typ: Inter Turku handicap (-1)
Kurs: 2,00
Bukmacher: forBET
Analiza:

Na dziś mam do zaproponowania mecz w lidze finlandzkiej pomiędzy Inter Turku- JJK Jyvaskyla. Obie drużyny dołują. Gospodarze na 7 meczy u siebie maja stosunek 1-4-2 bramki 10-9. Troszkę lepiej radzą sobie na wyjeździe 4-1-3, choć 2 ostatnie mecze przegrali (2-0 z Rovaniemi i aż 5-0 z Mariehamn, które wcale takie mocne nie jest wczoraj zremisowało u siebie 2-2 z Ilves). Pomimo tych wszystkich nienajlepszych wiadomości gospodarze zmierzą się dziś z drużyną, która odstaje od ligi okupuje ostanie miejsce i gra słabo zarówno u siebie jak na wyjeździe. Po 15 meczach ma 34 stracone bramki i stosunek meczów 1-4-10 w tym na wyjeździe na 8 meczy 0-3-5 bramki 6-16. Ponadto gospodarze w ostatnich meczach potrafili zremisować usiebie z HJK (1 miejsce w lidze) i Lahti ( 3 miejsce w lidze) dlatego liczę, że z ostatnią drużyną sobie poradzą. Druga kwestia dlaczego zdecydowałem się postawić na gospodarzy to mecze bezpośrednie na 9 meczy na własnym terenie Inter Turku wygrało aż 8 w tym 4 różnicą min. 2 bramek. Mój typ to wygrana gospodarzy minimum 2 bramkami.
✅100
 
M 2

miikoo

Użytkownik
Moje granie na mouse nie wyszło najlepiej, ale w meczu NIPu nie rozumiem czemu nie zbanowali cashe, cashe była to jedyna mapa na jakiej NIP potrafił wygrać na tym turnieju .
Dyscyplina : CS:GO ESL ONE Cologne
Godzina : 16:00
Spotkanie : Navi - Cloud9
Typ: Cloud9
Kurs: 2.25
Bukmacher : Fortuna
analiza :
Navi radzi sobie całkiem nieźle co mnie w sumie zadziwia, ale w meczach które wygrali mieli dobry początek przez co nie mieli się o co kłócić, dziś myślę że cloud9 przynajmniej na swojej mapie postawi opór w kilku rundach co zdekoncetruje Navi i cloud9 wygra . Navi już się spotkało z c9 na tym turnieju, był to jeden z najlepszych meczy jakie oglądałem ( 6 dogrywek ), to pokazuje jak równo grają oba teamy, lecz Navi ma bardzo ograniczony map pool tego nie grają, to im nie idzie itd. dlatego myślę że Navi wygra swoją mapę, c9 swoją a 3 mapą wygra c9 bo mają większy map pool, przewidują 2:1 dla c9, jedyne czego się boję to pick traina przez c9 bo oba teamy lubią tą mapę, c9 powino pomyśleć i zostawić train aby to navi go wybrało, ale nie wiadomo co zrobią . Jeżeli nikt nie wybierze tej mapy jest to na korzyść c9 ze względu na większy map pool .
✅125
 
mglisty 59

mglisty

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K. | Wimbledon-singiel
Godzina: 16:50
Spotkanie: Wozniacki C. - Kontaveit A.
Typ: Kontaveit A.
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kontaveit idzie na razie jak burza. Woźniacki męczyła się w pierwszym swoim meczu na Wimbledonie z Węgierką Babos, a ostatnio rzadko wygrywa gładko 2-0, nawet ze słabszymi rywalkami. Estonka grała już raz z Dunką na trawie rok temu wygrywając 2-1. Lekką faworytką u buków jest Woźniacki, ja jednak stawiam na zwycięstwo Kontaveit.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna | URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio
Godzina: 21:00
Spotkanie: Penarol - Defensor Sp.
Typ: OVER 2,5+
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Mimo słabej oferty w tym meczu widzę potencjał ze względu na to, że jest to starcie na szczycie 1 i 2 drużyny w tabeli, które wyraźnie odbiegają umiejętnościami od innych.Obie prezentują ofensywny futbol i żadnej nie satysfakcjonuje remis, ponieważ do wyższej ligi awansuje tylko 1 miejsce. Średnia bramek na mecz obu drużyn wynosi 3+ poza tym w drużynie gości jest świetny zawodnik, który na 6 meczy zdobył 5 bramek jest to Carneiro G. ich ostatnie spotkania były bardzo miłe dla oka ze względu na właśnie wyżej wspomniany ofensywny futbol, co potwierdzają ich poprzednie wyniki 2:2,0:2,5:1. Dodatkowo dodam, że gospodarze w 3 ostatnich meczach strzelili AŻ 11 BRAMEK co jest naprawdę godne podziwu. Polecam, sam gram i życzę wam powodzenia.
✅70
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, Kobiety
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Kanada
Typ: 1 h- 2,5 seta
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Polska jest zdecydowanym faworytem meczu z Kanadyjkami i bez dwóch zdań ten mecz wygra, uważam, że zobaczymy pewne zwycięstwo i wynik 3-0, Kanada w żeńskiej siatkówce to słaba drużyna, daleko im do Męskiej siatkówki w tym kraju. Na IO w Rio przegrywały z Portoryko czy z Dominikaną. W poprzednim sezonie Word Grand Prix przegrały wszystkie 6 meczy, w których wywalczyły zaledwie 1 punkt i 3 sety, więc wynik kompromitujący. Polska gra u siebie i uważam, że wygra 3-0 tak jak wczoraj rozgromiły Chorwację. Kanadyjki sprawiły dużą niespodziankę wygrywając 3-0 z Argentyną, jednak Argentyna prezentuje ostatnio tragiczną formę i nie ma co się tym meczem zbytnio sugerować.
✅94
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gold Cup
Godzina: 22:30
Spotkanie: USA - Panama
Typ: REMIS
Kurs: 3,7
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Mimo ubogiej oferty i myślenia , myślenia ... bo myślałem nad innym typem jeszcze .. zdecydowałem podać się ten typ na forum . Przede wszystkim każdy z Nas widzi , że Amerykanie w ciągu ostatnich lat dosyć często spotykali się z piłkarzami z Panamy. W czasie Gold Cup w 2015 zremisowali oni aż dwukrotnie z Panamą w grupie oraz później w drabince gdzie co najlepsze Panama ich pokonała w rzutach karnych sic! Jeśli chodzi o składy to USA wcale nie wystawia najmocniejszego składu i zabraknie wielu przysłowiowych gwiazd bo moim zdaniem takowych nie ma akurat ta reprezentacja ale : Dempsey , Altidore , Howard, Jones czy Bradley poszli w odstawkę. Większość piłkarzy a w zasadzie chyba wszyscy piłkarze , którzy wystąpią w tym pucharze gra w ojczystej MLS, która poziomem też jest słaba.. mimo zatrudnienia gwiazd , które tak naprawdę odcinają tam raczej kupony. Możliwy skład z tej kadry , którą wystawił trener B. Arena na Gold Cup w ogóle mnie nie przekonuje .. kurs 1,55 na Amerykanów to jakieś podpuszczanie na typowego Janusza bukmacherki .. co do Panamczyków jestem pewny , że nie odpuszczą, oglądałem ich kilka meczów i naprawdę mimo , że nigdy nie są stawiani w roli faworyta walczą na 100 % nawet żeby urwać punkt. Większość piłkarzy co ciekawe też gra w MLS albo południowoamerykańskich klubach . Myślę , że E. Davis z Panamy , który gra w słowackiej lidze i zahaczył o europejski futbol , dobrze pokieruje młodszymi kolegami z zespołu i uda im się urwać chociaż punkt dobrą grą w obronie.... Powodzenia ! Weszło? Proszę daj lajka to motywuje !
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 23:00
Spotkanie: Vasco-Flamengo
Typ: Flamengo Powyzej 2.5 Bramek
Kurs: 4.42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ oczywiscie bardzo ryzykowny,gdyż Vasco u siebie prezentuje sie kapitalnie,jednak są przesłanki ku temu,aby potawić dziś pieniądze przeciwko Nim,a ja nawet spróbuję postawić,że stracą 3 bramki. Dlaczego tak sądzę? Po pierwsze dlatego,iż w tym meczu zabraknie dwóch bardzo ważnych ogniw w zespole dzisiejszych gospodarzy-Jeana i Douglasa-obaj są kluczowymi zawodnikami środka pola-nadają rytm akcjom swojego zespołu oraz pomagają zabezpieczać defensywę-bez nich uważam,że może wkraść się chaos w poczynania graczy Vasco.
Wedlug mnie kurs warty gry.
Moja stawka: 3/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom