>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.08.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
L 14

lawrence80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar Ligi
Godzina: 20:45
Spotkanie: Coventry - Blackburn
Typ: 1-1 podwójna szansa
Kurs: 2,66
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś spotkanie w pucharze Anglii pomiędzy Coventry a Blackburn. Na pierwszy rzut oka faworytami są goście ale ja uważam dokładnie odwrotnie. Oczywiście wszystkie statystyki pomiędzy oboma zespołami nie mają sensu ponieważ ostatni wspólny mecz odbył się w 2009r. Oczywiście na siłę można przypomnieć że statystyki na korzyć Coventry 6-5-4. Niemniej jednak dziś będzie decydowała forma dnia a tu widzę przewagę Coventry które dobrze weszło w sezon wygrywając pierwszy mecz w przeciwieństwie do Blackburn które pierwszy mecz przegrało. Poza tym Coventry budowane pod awans do League One i to dobry sprawdzian czy są w stanie walczyć z drużynami tej ligi,uważam że TAK i dziś obejrzymy tego dowód dlatego stawiam podwójną szansę na Coventry 1-1
Powodzenia.
⛔ 100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina:18.00
Spotkanie: Wisła Puławy - Legia Warszawa
Typ: Legia strzeli w obu połowach
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siemaneiro ???? Każdy wie jak jest teraz z Legią . Niestety Legia przespała okres budowania zespołu czy też formułowania właściwych transferów . Złudzeniem było ,że Odijda zostanie w zespole . Pan Mioduski moim zdaniem taką swoją otoczką marketingową próbował sprawić ,że jednak piłkarz , który kreował gre Legii w ostatnim sezonie zostanie, mając i tak chęć odejścia i małą kwotę odstępnego .Mówiło się o rekordowym jak na polskie warunki kontrakcie wartosci miliona euro , jednak rosjanie gdzie ostatecznie Vadis nie &quot;zahaczył&quot; proponowali na dzieńdobry 2 i pół milina euro za sezon , więc normalka ,że to się nie udało . Gdyby Legia poszła &quot;transferową drogą&quot; podobnie jak Lech Poznań to teraz inaczej by to wyglądało. Transfery moim zdaniem w Legii póki co nie trafione . Wydaje mi się ,że trzeba czasu ,aby ta drużyna zaczęła grać jak na mistrza przystało . Po odpadnięciu z El.Ligi Mistrzów przyszła porażka z Termalica i moim zdaniem to już Legia niżej w tym sezonie nie upadnie ,że ten mecz z Wisłą Puławy musi być przełomowym dla Legii . Wisła Puławy póki co w tym sezonie w 2.Lidze dwie porażki ,jest to kontynuacja złej passy z poprzedniego sezonu . Bez strzelonego gola .W zeszłym sezonie spadli z 1. LIgi ,ale mimo wszystko trzon zespołu z ostatniego sezonu pozostał ... O niebo lepiej grają w Pucharze Polski .Przeszli już dwie rundy wygrywając z Rakowem oraz Siedlecką Pogonią ,ale mimo to trener Buczek mówił po wygranych meczach pucharowych ,że najważniejsza jest dla niego liga i na te rozgrywki szykuje drużynę. Czyli przeciwnik idealny dla mistrzów Polski ,aby zacząć chyba najpierw porządkować myśli w głowach piłkarzy bo, nawet zwycięstwo z pozornie słabszym rywalem może być iskrą, która w rezultacie pozwoli drużynie na wyjście z kryzysu. ***** naprawdę szkoda tych eliminacji ... Astana była do ogrania w tym dwumeczu ... no ,ale zabrakło dwóch, trzech piłkarzy , którzy mogli by dać wiecej jakości Legii . Reasumując ... Nie ma co tutaj patrzeć na jakiekolwiek statystyki . Ten mecz Legia musi wygrać i jeżeli tak się nie stanie to znaczy ,że w legła Warszawa ... Mój typ na ten mecz 1:4 .Do przerwy 1:2 . Powodzenia ????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Mielec - Piast Gliwice
Typ: Piast Awans
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W meczu Stali Mielec z Piastem idę w stronę tych drugich. Piast gra według mnie na prawdę dobrze, może nie pokazuję tego tabela, ale tak na prawdę to powinni punktów mieć o wiele więcej. Z Cracovią karny nie strzelony, ostatnio ze Śląskiem druga połowa całkowicie zdominowana przez drużynę z Gliwic i znów Vassiljev nie wykorzystał karnego na 2-1. Z Lechem w drugiej połowie też zaczęli dobrze, ale po 3 golu już się posypali. Stal ostatnio w Tychach słabiutko. GKS zagrał zdecydowanie lepiej, zadecydował gol w końcówce spotkania. Pierwszy mecz z Ruchem drużyna z Mielca wygrała ledwo 1-0. Męczyli się nieźle, ostatecznie wygrali minimalnie jednym golem. Stal na pewno powalczy, ale tu jestem przekonany że Piast awansuje dalej. Niestety kurs już trochę spadł, wczoraj bodajże wieczorem kurs był jeszcze coś około 1,6 ale do taśmy bądź dubla się nada, i tutaj niespodzianki według mnie nie ma co szukać.
✅ 45
 
C 0

cris238p

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka
Godzina:
22:35
Spotkanie:
800 m finał
Typ:
Kszczot V
Kurs: 6
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Adam Kszczot jest najbardziej doświadczonym z zawodników w tym biegu. W tym roku SB bez szału, ale w Londynie Polak wygląda mocno. Adam jest w stanie pokonać wszystkich zawodników startujących w tym finale, zwłaszcza w biegu bez zająca. Jeśli nikt nie narzuci mocnego tempa i będzie bieg na 1.44.5- 1.45 Kszczot jest dla mnie faworytem. Ma finisz i co ważne wie w którym momencie go odpalić. Umie świetnie rozgrywać biegi taktycznie. Jednak ten finał najprawdopodobniej będzie rozegrany w ten sposób, że Bosse i Mcbride ruszą mocno pierwsze 600m nie wierzę, że ich nie pościna. Wtedy faworytem wydaje się być Amos. Jedyny zawodnik, którego obstawiał bym na 1.43 w tym biegu jednak tylko i wyłącznie jeśli będzie mocne tempo od początku. Ta druga opcja mimo wszystko moim zdaniem nie wyklucza zwycięstwa Adama, ponieważ Amos lubi się pogubić w trakcie biegu. Polak po srebrze z przed dwóch lat pobiegnie dziś po wszystko. Po takim kursie można zaryzykować.

⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;piłka nożna PP
GODZ;17,00
spotkanie;Ruch Zdzieszowice-Górnik Łęczna
typ;1/tak wygra gospodarz i obie strzelą
kurs;5
Bukmacher;Fortuna
Analiza;
1/16 Pucharu Polski.
Łęczna dopiero zaczyna rozgrywki,Ruch jest już po 2 kolejkach./dotyczy PP/
Argumenty za wygraną;
1/Spadek Górnika
2/Trudności finansowe klubu,obniżka pensji zawodnikom
3/Odejscie dużej grupy zawodników z podstawowego składu do innych klubów
4/rezygnacja Smudy/dostał za mało kasy/
5/Nowy trener od paru tygodni/Kafarski z Bytovii/
6/dobra postawa gospodarzy w PP i dużo goli
7/Następny przeciwnik to prawdopodobnie Legia i zasilenie budżetu z biletów i największe wydarzenie roku w Zdzieszowicach.Oczywiście jak wygrają z ŁĘCZNĄ.........DOTYCZY TO RÓWNIEŻ LEGII,czy poradzi sobie z Wisłą Puławy/nigdy nic nie wiadomo/
Argumenty ,że obie strzelą
1/Górnik to jednak spadkowicz z ekstraklasy
2/Ostatni mecz gości to wygrana 2-1 z Zagłębiem Sosnowiec w lidze
3/Dużo goli Gospodarzy w PP/5 w 2 meczach/
Myślę,że ŁĘCZNA ma za duzo kłopotów i powinna się skupić na lidze,ale bramkę powinna zdobyć.
Kurs jak na prawdopodobieństwo zdarzenia bardzo wysoki.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Erste Liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Neustadt - Hartberg
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 2.57
Bukmacher : Fortuna
Chyba jedno z ciekawszych spotkań w 2 lidze Austrii , gospodarze liderują z bilansem 3-0-0 i br 8:2 natomiast Hartberg czyli beniaminek który w tym sezonie wszedł z 3 ligi i spisuje się również bardzo dobrze , wiadomo beniaminki tak mają iż początek sezonu raczej są jeszcze w euforii awansu i tak jest z Hartberg , ich bilans to 2-0-0 i br 4:1 i tak po cichu liczę że Hartberg dziś powinien przynajmniej jednego gola strzelić jak nie więcej .
W poprzednim sezonie Neustadt zakończyli rozgrywki na odległym 8 miejscu a ich gra u siebie nie zbyt dobra bo 7-3-8 i br 24:31 co prawda ten początek tego sezonu jest lepszy bo 1 mecz i 1 zwycięstwo 4:0 ale z BW Linz które nie zachwyca no a jedna jaskółka wiosny nie czyni i zobaczymy jak będzie dziś , jedno jest chyba obiecujące że w pierwszym meczu gospodarze strzelili aż 4 bramki co napawa optymizmem , ale tak czy siak liczę że trochę tych bramek powinno dziś paść ja liczę na over 3.5 !
⛔ 100
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina : Mistrzostwa Europy U19 Kobiety
Godzina 16:00
Spotkanie : Włochy K - Anglia K
Typ : Dokładny wynik 0-2
Kurs : 7

Bukmacher : Unibet
Kapitalne piłkarki z Anglii rozpoczną dziś Mistrzostwa Europy U19 z Włoszkami. Mają genialne zawodniczki np. z Manchesteru City. Przez kwalifikacje przeszły jak burza,
- 7:0 z Czechami
- 2:0 z Danią
- 3:0 z Turcją.
Grają kapitalną piłkę, widać, że system szkolenia w Anglii stoi na kapitalnym poziomie. Włoszki awansowały bezpośrednio strzelając bramkę w 92&#39; na 2-1 Norwegii.
Obie drużyny grały ze sobą mecz towarzyski miesiąc temu, wówczas Anglia wygrała 4-0. Dziś nie spodziewam się innego rezultatu niż łatwe zwycięstwo dziewczyn z Anglii, handicap -1.5 po kursie 1.80 jak najbardziej do mocnej gry, dla konkursu podaje typ o fajnym kursie :-
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa U19
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gruzja-Algieria
Typ: Wygrana Gruzji
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No i w końcu mamy konkrety w ofercie ! Turniej,na który czekałem i od razu taki kurs na dzień dobry. 4.35 na gospodarzy młodzieżowego turnieju? No wydaję mi się,że za wysoki.. I uwaga-Bet 365 w chwili obecnej na wygraną Gruzinów proponuje KURS 3.20 !
Chyba Fortuna zaspała.. Ale ja to pobieram i liczę na remis/wygraną Gruzinów.
Powiem szczerze-niewiele wiem o tych chłopcach,widziałem kilku z nich w akcji w swoich klubach i rzuciło mi się w oczy mega zaangażowanie tych chłopaków-typwe gruzińskie charaktery-bardzo ostra walka,nie odpuszczanie piłek,walka do ostatnich sekund niezależnie od wyników. Ta drużyna ma dwóch bardzo szybkich i ruchliwych skrzydłowych,którzy będą rozciągać grę swojego zespołu-bardzo duży atut.
Niestety obrotowi gospodarzy są ich największą bolączką-mało zwrotni. Dlatego liczę na główne zagrożenia ze skrzydeł oraz rzuty z dystansu.
Algierczycy natomiast wszystko co mieli najlepsze rzucili na mistrzostwa u siebie,któe odbywaly się bodajże 2 tgodnie temu. Tam wyszli z grupy,zrobili kilka niespodzianek ( a raczej sędziowie ) i ogólnie ich występ oceniono na duży plus. Tutaj nie wróże im podobnego sukcesu.
Dziś sędziowie oczywiście za Gruzją. Liczę,że mecz będzie dość wyrównany do końca.
Moja stawka: 3/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅ 335
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
asdabahasda 7

asdabahasda

Użytkownik
[CENTER]Dyscyplina: Superpuchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Manchester United
Typ: Kartka - Victor Lindelöf
Kurs: 4,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:[/center]

Ważne spotkanie dla obu drużyn. Ostatni &quot;sparing&quot; przed wystartowaniem ligi.
Manchester bardzo dobrze sobie poradził w tournee i jestem pewien, że jest odpowiednio przygotowany na Real. Do kadry królewskich wróci Bale oraz Ronaldo.
Niektórzy może oglądali występy Victora w sparingach, jest jeszcze niepewny i nieograny. Dzisiaj United zapewne zagra w formacji 3-5-2, co zapewni wejście Lindelöfa w pierwszej XI.
Sędzią będzie Włoch - G. Rocchi, który lubi sypać kartkami.
Zespoły są jeszcze nie zgrane w defensywie a stawka jest wysoka, żeby pokazać się z jak najlepszej strony.
Manchester na pewno będzie chciał udowodnić, że są gotowi, a Mourinho będzie chciał w końcu unieść puchar.
Do zagrania jeszcze kartki: Herrera @3,0 oraz Valencia @3,5
⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina Koszykówka kobiety Mistrzostwa ameryki
Godzina: 18:35
Spotkanie: Wyspy Dziewicze- KolumbiaHandisap [0-10,5]
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Forbet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek koszykówki kobiet mistrzostw Ameryki.Wyspy Dziwicze w dotychczas rozegranych pojedynkach przegrały wysoko z Argętyną 48-80 ,a następnie niesp
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Forbet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek koszykówki kobiet mistrzostw Ameryki.Wyspy Dziwicze w dotychczas rozegranych pojedynkach przegrały wysoko z Argętyną 48-80 ,a następnie niesp[odziewanie pokonały Wenezuele 73-59.Obecnie daje to im 2 miejsce w tabeli i dalej liczą się w walce o awans.Ich przerciwniczki kolumbia rozegrała tylko 1 spotkanie przegrywając z Brazylią 47-68.myśle że w tym pojedynku zawodniczki Wysp Dziewiczych uskrzydlone zwycięstwem z Wenezuelą pójdą za ciosem i pewnie pokonają zespół Wenezueli.Mocną stroną tej drużyny są częste rzuty za 3 punkty z bardzo dobrą skutecznością.Kolumbia przeciesz rok temu przegrała z tą Wenezuelą 67-59
⛔ 100
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar Europy
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Manchester United
Typ:2-mecz bez remisu(remis-zwrot)
Kurs:2.33
Buk: Fortuna
Analiza:

Nie jestem fanem ani jednej ani drugiej ekipy,wiadomo jednak jak to jest z takimi pucharami wygrywa ten ktoremu bardziej sie chche go wygrac.Mysle ze w takim okresie gdzie poprzedzajace mecze byly tylko sparingami ciezko o jednoznaczny werdykt.Manchester zrobil swietny transfer chodzi o Lukaku i w nim upatruje lidera tak samo jak pokladam duze nadzieje w Pogbe.Ostatnio Manchester ogladalem jak grał jeszcze Giggs a trenerem byl Ferguson wiec podchodze do tego meczu na chłodno^^ i mam nadzieje ze zagraja z polotem jak kiedys grali.Temperatury w Skopje sa ostatnio ponad 35stopniowe wiec wytrzyma ekipa ktora zostala lepiej przygotowana fizycznie,a umiejetnosci indywidualne graczy zostawiam dzis na 2 planie.
Co do Realu patrzac po wynikach sparingowych to pelne rozluznienie,strzelaja gole ale defensywa wydaje sie byc lekko dziurawa.Dla mnie podpora defensywy Byl Pepe nie lubie goscia ale mam dziwne wrazenie ze to on byl najbardziej twardym obronca Realu i bez niego duza traca.Tak czy siak oby widowisko bylo dobre.Ktos juz pisal o rzutach roznych i w zupelnosci sie z nim zgadzam mysle ze over powyzej 10,11 powinien tez wpasc.Powodzenia.
ps.Mistrzostwa u19 odbywaja sie w Olympic Palace w Tbilisi
⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Europy
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt-Manchester United
Typ:
podwójna szansa 0-0
Kurs:
1.73
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Wczorajszy debiut udany,postaramy się iść za ciosem. Na dziś próbuję mecz Realu z MU i typ na podwójna szansę 0-0 czyli,że pierwsza połowa lub cały mecz zakończą się remisem.Jest to pierwszy poważny test w nowym sezonie dla obu drużyn i raczej nie spodziewam się zbyt otwartej gry tylko spokojnego wyczekiwania na to co zrobi przeciwnik.Niedawny mecz towarzyski obu drużyn zakończył się remisem po 90min. Nie obrażę się dziś na powtórkę.Mourinho nie zwykł przegrywać finałów ale Real na pewno łatwo nie odpuści. Liczę,że pierwsze 45min załatwi mój typ na +.Powodzenia

⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -islandia pepsideild
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vikingur Reykjavik-Vestmannaeyjar
Typ: over 2.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj liga islandzka to stawiam overek-jest to liga obfita w bramki.wybralem to spotkanie bo oba zespoly od poczatku ligi bardzo duzo strzelaja-na 13 meczy maja 9 overkow co daje ok.70% overowych wynikow,uwazam ze to dosc duzo jak na kurs ktory proponuje bukmacher.biorac pod uwage ostatnich 10 meczy miedzy tymi zespolami az 7 konczylo sie overkiem,a teraz mecze rozgrywane u gospodarzy w historii bylo ich 10 to 8 zakonczylo sie overkiem.swoj typ opieram tylko na statystyce,nie ogladam ligi islandzkiej ale lubie stawiac ja na bramki i bardzo czesto wyniki wchodza,zycze trafnych typow-pozdrawiam
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS - WTA TORONTO
Godzina: 20:30
Spotkanie: Radwańska - Vandeweghe
Typ: RADWAŃSKA -1,5 SETA
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 20:30 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiedzy Agnieszką Radwańską, a Coco Vandeweghe. Bukmacherzy wystawili kursy mniej wiecej po rowno na to spotkanie. Jednak ogromna ilosc ludzi zdecydowala sie zagrac na Coco stad tez kursy diametralnie sie zmienily. Teraz na Amerykanke mamy zaledwie 1,60. Według mnie bedzie to mecz w ktorym zadecyduje 1 set. Uwazam, ze Radwanska jest w stanie wygrac 1 seta jak i cały mecz. Jak wiemy Amerykanka rozegrała w ostatnim czasie bardzo duzo spotkan. Na pewno odczuwa zmeczenie, a upaly w Toronto nie beda pomagac. Mysle, ze to czas na regeneracje dla tej zawodniczki, ktora fizycznoscia nie grzeszy. Aga nie dawno wziela slub. Wiec wypoczeta i przede wszystkim oczyszona głowa i szczesliwa wyjdzie na kort i bedzie grała swoj najlepszy tenis. Jak dla mnie po takim kursie warto sprobowac. Cmon!
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar Europy
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Manchester United
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola
Kurs: 2.00
Buk: Fortuna
O tym meczu napisano już chyba wszystko. Ja jednak nie jestem zdecydowany na kogo postawić, postaram się więc wytypować strzelca bramki. Padło na CR7. Już wielokrotnie w historii spotkań między tymi klubami wpisywał się na listę strzelców, wielokrotnie również ratował Real zdobywając ważne gole. Lubi też strzelać gole w ważnych meczach, a Superpuchar Europy jak najbardziej do takich nale ży.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina:*WTA Toronto
Godzina:*21.30
Spotkanie:*Pliskova/Bouchard va Cibulkova/Flipkens
Typ:*Pliskova/Bouchard
Kurs:*1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak na moje Bouchard męcząca te deble ma szansę na jakiś sukces,zwłaszcza ze Karolina nie gra z siostra tylko z nią,wiec pół genów serwisowych ma praktycznie wygranych. Na przeciwko mają Cibule i Flipkens. Obie skupia sie na singlu zwłaszcza,ze przeszły 1 rundę.
✅ 82, następnym razem napisz więcej i bardziej uargumentuj, kolejnym razem dostaniesz 0 pkt za to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom