>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.09.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Torpedo Nizhnyi Novgorod - Amur Chabarowsk
Typ: 2
Kurs: 5,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ten miesiąc to narazie wielka lipa z typami dnia w moim wykonaniu ale nie poddaję się i dalej lecimy. Dzisiaj postanowiłem zagrać i zaproponować jako typ dnia niespodziankę w najwyższej klasie rozgrywkowej hokeja w Rosji.
Wprawdzie kursy, ostatnie wyniki i tabela przemawiają za gospodarzami to ja jednak widzę tutaj cień szansy dla gości. Jak dla mnie to nie grają oni, aż tak źle jak pokazują to kursy w tym meczu. Fakt patrząc tylko na gołe wyniki no to rzeczywiście drużyna z Chabarowska słabo się spisuje zajmując 13 miejsce w konferencji Wschodniej z bilansem 1 wygranej i 6 porażek. Torpedo z kolei jest na miejscu 5 w dywizji Zachodniej notując 4 wygrane i 1 porażkę. Jednak wyniki to nie wszystko a Amur, aż tak źle nie jak pokazuje tabela. W paru meczach zabrakło szczęścia, skuteczności i zgrania. Przed sezonem do drużyny dołączyło dwóch bardzo dobrych hokeistów z ligi fińskiej mianowicie Ramstedt z IFK Helsinki i Kuusela z Tappary i napewno na początku sezonu jeszcze nie są zgrani z resztą zespołu na 100% jednak z meczu na mecz powinno być coraz lepiej i myślę, że Amur zacznie w końcu wygrywać i punktować. Jest to groźny zespół i nie wolno go lekceważyć co w moim odczuciu uczyniły buki wystawiając takie kursy. Gospodarze tego meczu są w gazie i formie ale wszystkiego też nie da się wygrywać i liczę tutaj na przełamanie dobrej passy u jednych i złej passy u drugich. Jeżeli chodzi o absencje w tym spotkaniu no to u gości nie ma żadnych problemów kadrowych natomiast u gospodarzy nie zagrają napewno obrońcy Kurbatov, Makarov, Alyayev i Pepelyayev. Jedynie nieobecność Alyayeva może mieć jakieś znaczenie bo jest to hokeista pierwszej piątki, który rozegrał już w tym sezonie 3 mecze. Reszta zawodników póki co nie grała albo rzadko. Liczę dziś na przełamanie gości, bo jak już pisałem nie grają oni aż tak źle jak pokazują wyniki i w tym głównie upatruję tutaj szansy na niespodziankę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Challenger Genua
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ungur A. - Berlocq C.
Typ: Ungur
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Starcie dwóch różnych zawodników w ramach Challengera we Włoszech(Genua). Wyłapałem ciekaw starcie Rumuna z Argentyjczykiem i mimo wszystko zagram tutaj rumuna z rankingiem 229. Jak narazie gra dosycie ciekawie,ostatnio nawet pófinał w Como gdzie przegrał z francuzem Schepperem. Oglądałem jego jedno spotkanie i bardzo dobrze funkcjonuje u niego jednoręczny backhand. Oboje panów mierzyło się już 3 razy ze sobą. jest minimalna przewaga argentyjczyka w starciach 2-1. Uważam że Ungur jest w formie i dziś pokrzyżuje plany Berlocqowi który jak dla mnie gra fatalnie .Oczywiscie ranking 76 szacunek,ale co z tego jak nie może się coś w dalszym ciągu odnaleźć.Ostatnie pojedynki fatalne,przegrana z Lorenzim,Volandrim czy Lopez-Perezem. To są zawodnicy raczej challengerowi i moim zdaniem powinien zwyciężać w takich starciach.Z tego co widzę nie grał na clayu około miesiąca, wczoraj był jego pierwszy pojedynek z z Valutinem ranking 303,ale zdołał wymęczyć zwycięstwo 2-1. Jest dobre value nic tylko grać,argentyjczyk dziś odpada.
⛔ 100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia, Puchar Ligi
Godzinna: 19:30
Spotkanie: FC Botosani - Steaua Bukareszt
Typ: over 2.5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Oddsring

Po wczorajszym sukcesie w typowaniu overa 2.5 dziś też postanowiłem poszukać jakiegoś ciekawego wydarzenia pod tym kątem. Botosani zanotowało bardzo dobry start w rozgrywkach ligowych, po 6 kolejkach okupują 4 miejsce w tabeli a w ich meczach nie brakuje bramek z obu stron. O tym że Steaua jest faworytem tego spotkania chyba nie trzeba za wiele wspominać. W Rumunii jest to wielka marka i w większości spotkań są w stanie to udowodnić. Co prawda na wyjazdach prezentują raczej dość wyrachowany futbol, często koncentrując się na solidnej defensywie a z ich siłą ataku i różnicą między ich rywalami gole w ofensywie bywają kwestią czasu. Mimo to mecze pucharowe są trochę inne od ligowych, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z jednym meczem a nie dwumeczem. Jeżeli padnie w miarę szybko pierwsza bramka, przegrywający zespół nie ma nic do stracenia i będzie musiał postawić na odważniejszą grę w ofensywie co w naturalny sposób zwiększa szansę na powodzenia w tym typie.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Kamil Majchrzak vs Gerlad Melzer
Typ: Zwycięzca pierwszego seta? Majchrzak
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 08.09.2016/19:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/tE4z2DPD/#szczegoly-meczu
Analiza:
W dniu dzisiejszym na korcie nr 3 w Sewilli odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy wyżej wymienionymi zawodnikami. Kilka słów o obu zawodnikach: Kamil Majchrzak to młoda, polska nadzieje tenisa ziemnego. Polak ma skończone 20 lat. Dotychczas w rankingu ATP najwyżej był sklasyfikowany na 257 miejscu. Odnosił znaczące sukcesy w rozgrywkach młodzieżowych. Trzy miesiące temu wygrał turniej w Polsce w Sopocie. Dzisiejszy ćwierćfinał jest dla niego dużym osiągnięciem, ale jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. W ostatnim spotkaniu Majchrzak wygrał 2-1 z Michonem. Pierwszego seta Kamil wygrał 7-5, w drugim losy się odwróciły, i Michon wygrał 6-2. O losach partii decydował trzeci set, który fatalnie zaczął się dla Polaka. Przegrywał 3-1, ale nagły zwrot sytuacji sprawił, że Majchrzak wygrał pięć kolejnych gemów z rzędu i awansował do ćwierćfinału. Podczas tego długiego spotkania Polak zdobył 97 punktów. Majchrzak dysponuje oburęcznym backhandem, jest zawodnikiem praworęcznym. Gerald Melzer jest zawodnikiem wymagającym. Odnosił znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Austriak w dwóch dotychczasowych spotkaniach w Sewilli bez większych problemów pokonał swoich przeciwników. Bardzo dużo będzie zależało od tak zwanego dobrego wejścia w mecz. W pierwszym secie może dojść do tie-break. Radzę uważnie oglądać to spotkanie, może mieć ciekawy przebieg, a niech Polacy po dzisiejszym zwycięstwie Janowicza z pewnością ucieszą się z wygranej Majchrzaka-powodzenia
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis , ATP US Open DEBEL
Godzina: 21:45
Spotkanie: Herbert P.H. / Mahut N. - Murray J. / Soares B.
Typ: Over 2.5 setów
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Półfinał debla Wielkiego Szlema. Herberty raz straciły seta, a trzy razy wygrała do 0. Murray z Soaresem dwa razy 2:0, i 2:1. Niezwykle wyrównane starcie, ciężko wskazać faworyta. Spotkali się juz w finale w Monaco w tym roku, lecz tam była mączka, spotkanie zakończyło się 2:1 a więc 3 sety padły, również w tym spotkaniu mam nadzieję, że tak będzie.
1 para z rozstawienia z parą numer 4. W sumie szkoda bo to mógłby być finał, bo drugą pare tworzą, numer 8 z rozstawienia Lopezy vs nierozstawieni Hiszpanie(wyeliminowali Kubota). 3 sety biorę w ciemno, strasznie wyrównane pary, do tego już 3 sety w jednym H2H ich też padły, które do tego było spotkanie w tym roku.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom