>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 8.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 8. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 8
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs: 3.15
Bukmacher: totolotek.pl
Analiza:

Wraca ekstraklasa po przerwie na reprezentacje, i drugi piątkowy mecz zagrają drużyny po których kompletnie nie wiadomo czego się spodziewać, Arka która w pewny sposób zrobiła trochę zamieszania w pucharach i nieźle wystartowała z sezonem, ale teraz po dwóch dość wysokich porażkach i po przerwie ciężko ocenić jak to będzie z ich strony wyglądać, myślę jednak, że będą za wszelką cenę zamazać te dwie porażki z Lechem i Pogonią z drugiej strony Wisła, która od dawna chyba nie miała takiego startu (przynajmniej nie pamiętam), na tą chwile mam takie przeczucie, że o podium będzie walczyć Wisła, Legia i Lech ale to tego jeszcze daaaleko.
Mimo to że oba zespoły dzielą 6pkt w tabeli na korzyść Wisły, uważam że są w podobnej dyspozycji, zarówno Wisła jak i Arka w 7 meczach Ekstraklasy przegrały 2 mecze. Tak więc mój typ jest taki że jutro oba zespoły podzielą się pkt, a remis będzie zapewne bramkowy, strzelam 2:2
Poleciłbym zagrać również że obie strzelą.
Powodzenia
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Portugalia
Godz: 20:00
Spotkanie Fairense - Sporting
Typ: x/2
Kurs 3.95
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Portugalskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Fairense na własnym stadionie podejmowała będzie drużyna Sportingu Lizbona. Goście naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , są w tym momencie liderem w ligowej klasyfikacji wygrali wszystkie 4 spotkania mają 10 strzelonych bramek i zaledwie 1 straconą , gospodarze również nie zanotowali porażki w tym sezonie wygrali 2 spotkania zanotowali 2 podziały punktów , ogólnie goście są jednak na zdecydowanie wyższym poziomie niż ekipa gospodarzy i mają lepszy skład , w tym sezonie priorytetem jest gra o tytuł mistrza kraju , więc takie spotkania jak wyjazd do Fairense po prostu trzeba wygrywać , gospodarze pomimo tego że dobrze weszli w obecny sezon wcale nie są zespołem mocnym bowiem w poprzednich rozgrywkach radzili sobie różnie w ligowych spotkaniach , gospodarze zajęli 8 pozycję w ligowej klasyfikacji . Tutaj stawiam na wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, którzy jak wspomniałem wcześniej jeżeli na prawdę myślą nad zajęciem w obecnych rozgrywkach 1 lokaty to takie spotkania jak to wygrywać muszą.
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ,Dania,Superliga
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Hobro - Sonderjyske
Typ:
1- wygra Hobro
Kurs: 2,35
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,
dziś stawiam na drużynę która w wyrównanej i często nie przewidywalnej Duńskiej lidze u siebie na 21 ostatnich spotkań wygrała 14 razy przegrywając 2 i remisując 5 spotkań. Co prawda od tego sezonu w superlidze, lecz świadczy to według mnie o zgraniu ,gdyż jedyne 3 spotkania w tym sezonie to wygrane i to w superlidze właśnie. Ktoś może zauważyć ,że nie były to drużyny z czołówki,aczkolwiek te drużyny u siebie pokonywały Sonderjyskie, więc wniosek jest jasny.
Wysokich wygranych.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Filipiny
Godzina: 10:15
Spotkanie Alaska Aces - Globalport Batang Pier handicap[0-6,5]
Typ 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w lidze Filipin.Gospodarze zespół Alaska Aces spisują się fatalnie i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali tylko 1 zwycięstwo i 6 pojedynków przegrali.Jednak w swoim ostatnim spotkaniu zasygnalizowali żwyżke formy pokonując San Miguel Beermen na wyjeżdzie 90-79.Ich przeciwnicy zespół Globalport Batang Pier zajmuje aktualnie 9 miejsce.W swoim dorobku ma 3 zwycięstwa i 4 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie z wiceliderem tabeli NLEX Road Warriors 99-109.Licze na to że Alaska która jest dobrym zespołem przełamie się i odniesie pewne zwycięstwo w tym pojedynku.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 5:40
Spotkanie: USA - Rosja
Typ: - 1,5 Rosja
Kurs: 5,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam. Wkoncu cos zaczyna sie dziac. Mozna powiedziec ze po poczatkowych niepowodzeniach zaczynam wracac na wlasciwe tory a szkoda ze z tym Hanoverem zagralem tak asekuracyjnie bo kurs 14,50 byl bardzo kuszacy. Wniosek prosty albo bede grał grubo z ryzykiem i zdobede tłumy ???? albo bede typowym &quot;Dzastinem&quot; jak zdobywac to góry. Przejdzmy do meczu. Ogladalem ostanie potyczki oby reprezentacji i nie wiem skad takie kursy. Rosjanki zagrały dobry mecz przeciwko Japonkom i zasluzenie wygraly z kolei USA pokonaly najslabsze w calym zestawieniu Koreanki. Na pewno lepsze wrazenie po sobie zostawily Rosjanki. Maja dwie bardzo dobre atakujace i nie sposob je zatrzymac. Ostanie spotkanie miedzy tymi ekipami bylo rozegrane w tym roku i zakonczylo sie zwyciestwem 3-2 USA. Czuje ze dojdzie do udanego rewanzu bo nas ten moment Rosjanki graja po prosu lepsza siatkowke jest tez jedno ale to kobiety;D a co za tym idzie graja seriami potrafia zdobyc 10 pkt gdy przeciwniczki w tym czasie 2. Mimo wszystko licze to na wygrana a maksymalnie co USA ugra to 1 set. Dla mniej odwaznych zwyciestwo Sbornej po kursie 3,25 uwazam za doby typ. Oby pykło! Powodzenia!
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 8
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Wisła P.
Typ: Zagłębie (-1.0)
Kurs: 2.85
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Na początek 8 kolejki Zagłębie podejmie płocką Wisłę, lubinianie będą chcieli udowodnić, że przegrana w Warszawie była wypadkiem przy pracy i przynajmniej do niedzieli ponownie zasiąść na fotelu lidera. W tym sezonie Zagłębie w meczach u siebie zdobyło komplet punktów, nie stracili jeszcze gola, a zdobyli 7, natomiast Wisła w delegacji zdobyła 4 oczka, bramki 2:5. W Zagłębiu wypaliły praktycznie wszystkie letnie transfery Czerwiński, Kopacz, Świerczok, dobre zmiany daje Pawłowski, który uważam, że niedługo powinien wskoczyć do podstawowej jedenastki, a w obwodzie są dochodzący jeszcze do pełni formy Matuszczyk i Tuszyński. W tygodniu z klubu odeszli Nespor, który został wypożyczony do albańskiego Skënderbeu Korcza oraz Vlasko, który rozwiązał kontrakt i wrócił do swojego byłego klubu Spartaka Trnawa. Jeżeli jeszcze w przypadku Nespora można mówić w kategorii osłabienia to Janek przez 2 lata pobytu w Lubinie praktycznie nie zaistniał. Dodatkowo Zagłębie będzie chciało wziąść rewanż za przegraną z Wisłą u siebie w poprzednim sezonie. Jeżeli chodzi o nieobecnych w obu zespołach to u gospodarzy nie zagrają kontuzjowani od dłuższego czasu Bonecki, Madera i Mucha, czyli można przyjąć, że trener Stokowiec ma wszystkich piłkarzy do dyspozycji, a u gości nie zagrają kontuzjowani Rogalski i Sylwestrzak. Powodzenia.
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: spotkanie/ilość bramek 1/+1,5 (wygra Zagłębie / +1,5 bramek w meczu )
Kurs: 2,04
Bukmacher: Fortuna
Witam. Z koszykowką się udało, dobry znak. Po krótkiej przerwie wracamy do prawdziwych zmagań czyli piłki nożnej w naszej kochanej piłkarskiej rzeczywistości. Legia w piątek nie gra ale jest druga drużyna z Mazowsza - Wisla Plock. Mecz w Lubinie nie powinien przynieść niespodzianki. Zagłębie jest faworytem i myślę, że wygra. U siebie jest bardzo skuteczne, zwycięstwa z Wisłą Kraków, Pogonią Szczecin oraz z Jagielonią w Pucharze Polski dobitnie o tym swiadcza. Wiślacy z Płocka w ostatnim meczu z Górnikiem nie popisali się i nie zebrali zbyt dobrych opinii. Na dodatek w siedmiu ligowych meczach tylko trzy bramki. Słabiutko, oj, słabiutko. Dla Zagłębia to mecz o liderowanie w naszej lidze. Oni wygrają i my wygrywajmy... Pozdrawiam.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Williams - Stephens
Typ: Stephens
Kurs: 2.4
Bukmacher: Unibet
Kto by się spodziewał cztery Amerykanki w półfinałach w latach kiedy tylko nieobecna Serena często ratowała honor USA. Dzisiaj ciekawy półfinał pomiędzy przeżywającą druga młodość Venus oraz wracająca po kontuzji Stephens. W bezpośrednich meczach prowadzi Stephens. W Nowym Jorku obie wygrywają przed US Open lepsze wrażenie sprawiała młodsza z jankesek. Styl gry bardzo podobna mocny serwis moim zdaniem lepsza Williams oraz silne uderzenia z głębi kortu. Moim zdaniem w dłuższych wymianach lepsza Sloane. Nie zapominajmy o wieku 13 lat różnicy na korzyść Stephens a to już 6 mecz zaś wymiany tutaj bywają długie i wyczerpujące to nie trawa na Wimbledonie.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Lille – Bordeaux
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Koło takiego kursu po raz kolejny nie przejdę obojętny, co prawda dwa ostatnie mecze na minus ale oglądałem te starcia no i były po prostu one pechowe bo gra Lille jest cały czas taka sama. Oglądałem wszystkie spotkania ekipy Bielsy i trzeba sobie powiedzieć jasno ta młodzież na razie kompletnie nie łapie stylu gry który preferuje Argentyńczyk, mam tu na myśli to co wyprawiają w defensywie rywale toczą zazwyczaj pojedynki jeden na jeden bo nie ma asekuracji z żadnej strony. Luk i przestrzeni jest cała masa i ten wynik bramek straconych w tych spotkania to naprawdę najmniejszy wymiar kary a trzeba też zaznaczyć że rywale z żadnego topu tej ligi. Naprawdę ciężko to opisać mi bo po prostu na boisku jest mnóstwo miejsca a sytuacji całe mnóstwo i to w obie strony. Ofensywnie ten młody zespół źle nie wygląda są mocno nie skuteczni to największy problem bo okazji też maja mnóstwo. Najlepsze jest fragment w którym jako pierwsi tracą bramki no i wtedy robi się autostrada do bramki. Do tego wszystkiego dochodzi mnóstwo kontuzji przez co nie mogą się zgrać a strata piłki w środku pola przy tej taktyce i grze to pewna bramka. Bordeaux to pierwszy z tych trzeba przyznać mocniejszych rywali który jest w świetnej formie strzeleckiej w każdym meczu do tej pory strzelało po dwie bramki. Doświadczenie i młodzież daje dobre efekty, już poprzedni sezon był bardzo udany z ofensywną grą na wyjazdach. Wracając jeszcze do tego sezonu to w delegacji remis 3:3 z Lyonem oraz Angers 2:2 czyli jak wspomniałem poziom w ataku świetny w defensywie na pewno w kontekście tego typu to co wyprawiają też mnie nie martwi. Przed rokiem 2:3 na tym stadionie z całkiem innym Lille
⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Francuska - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Metz vs PSG
Typ: PSG over 6,5 Rzutów rożnych
Kurs: 1,82
Bukmacher: Lvbet
ANALIZA:
Witam
Po tygodniowej przerwie wracają do gry najlepsze ligi świata!
Dziś pod analizę biorę mecz ligi Francusikej - Ligue 1 Metz kontra PSG !
PSG po 4 kolejkach z kompletem zwycięst plasuje się na 1 pozycji strzelajac dotąd aż 14 bramek tracąc tylko 2 !
Metz po 4 meczach jest na ostatniej pozycji przegrywajac wsyztskie 4 spotkania strzelajac tylko jedną bramkę a tracąc aż 7 !
Dziś postanowiłem , że stawiam na over rzutów rożnych PSG.Dlaczego ? PSG powoli robi się maszyną do wygrywania jak i strzelania baramek maja niesamowitą siłę ofensywną w postaci zakupionych ostatnio 2 gwiadz Naymara za 222 mln euro oraz Kyliana Mbappe wyporzyczonego na rok z Monaco.
W ostatnich swoich meczach PSG wrecz delkasuje swoich przeciwników nie tlyko wygrywajac i strzelajac sporo goli ale także nabijając sporo RR!
==&gt;Ostatnie mecze PSG:
-&gt;PSG - Amiens ...PSG-&gt; 8 RR
-&gt;Guingamp vs PSG ...PSG -&gt; 6 RR
-&gt;PSG vs Toulouse ...PSG-&gt; 7 RR
-&gt;PSG vs St. Etienne ...PSG-&gt; 8 RR
Na 4 rozegrane spotkania 3 razy PSG pokrylo linię 6,5RR istna maszyna !
Dzis grają z najsłabszą druzyną w lidze oczekuje sporo akcji ofensywnych goli jak i sporo rzutów roznych !
POWODZENIA !
✅ 82
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie (2 liga)
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Emmen - Fortuna Sittard
Typ: over 3.5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem spróbować swoich sił w Holandii i wybrałem mecz z Eerste divisie. Zajmujący siódme miejsce zespół Emmen zdobył w trzech kolejkach 5.punktów (bilans 1-2-0, bramki 5:3). Rywal - Fortuna Sittard ma na koncie oczko więcej i znajduje się na 5-tym miejscu (bilans 2-0-1, bramki 9:6).
Podałem taki typ, a nie inny gdyż mecze pomiędzy tymi drużynami są w ostatnich sezonach mocno overowe. Na ostatnich 15. spotkań obu zespołów (licząc tylko od roku 2010 bo dalej to chyba nie ma sensu) wyniki +3,5 gola padały aż 10 razy ( np. w poprzednim sezonie dwukrotnie). Raz mecz zakończył się nawet wynikiem 8:1. Myślę, że tym razem padnie również sporo goli.
Grałbym trochę ostrożniej over 2.5, ale kurs jest bardzo niski. A po ostatnich wpadkach potrzeba trochę punktów w konkursie ;)
Tak więc liczę, że i tym razem oba zespoły pokażą ofensywny futbol, a jeden z liderów klasyfikacji strzelców obrońca Stefan Ashkovski z Fortuny (3 bramki) powiększy po tym spotkaniu swój dorobek strzelecki ????

⛔ 100
 
L 0

laki183

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 20:00
Spotkanie: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Finał)
Typ: zwycięzca Maksym Drabik
Kurs: 1.3
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Moim zdaniem jutrzejszy finał będzie należał do Maksa Drabika. Swój typ argumentuje przede wszystkim faktem że wygrał on RK do Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach. Poza tym ten młody żużlowiec świetnie prezentuje się w lidze, w ostatnim meczu fazy play off zdobył on 10pkt w 5 startach i było widać że jest w dobrej formie. Myślę że zobaczymy go na 1 stopniu podium. Życzę powodzenia.

Nieregulaminowy kurs (min.1.40)
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Premier Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Amkar - CSKA Moskwa
Typ: CSKA (-1) EH
Kurs:
2,80
Bukmacher: STS
Amkar to zespół który systematycznie co roku walczy o utrzymanie w lidze. Ten sezon zaczęli nie inaczej, ostatnie miejsce w lidze i tylko 5 punktów po 8 kolejkach, gdzie w ostatniej zdobyli pierwszy w tym sezonie komplet pkt z podobnym pod względem umiejętności piłkarskich zespołem Arsienału Tuła. Fakt, iż było to zwycięstwo na wyjeździe pozostawia ich jako jedynych w lidze, którzy na własnym stadionie nie zdobyli jeszcze żadnej bramki. Co prawda 2 z 3 tych spotkań były przeciwko rywalom z górnej półki (Zenit, Rostow), ale czy CSKA nie jest?
To, że ekipie z Moskwy ostatnio idzie dość przeciętnie, wcale nie oznacza że coś złego u nich się dzieje. Według mnie liga rosyjska jest dość specyficzna (i z roku na rok mocniejsza) i takie wejście w nowy sezon, wcale nie wiąże się z niemożliwym końcowym sukcesem.
Co do H2H z ostatnich lat to bez wątpienia CSKA u siebie rządzi, lecz kiedy gra na wyjeździe - potrafi być różnie.

Dodatkowym argumentem za gośćmi wydaje mi się być fakt, iż w przerwie na reprezentacje, trener zorganizował spotkanie towarzyskie z Tosno, które piłkarze pewnie wygrali 4:2. W tym czasie ekipa Amkaru &quot;odpoczywała&quot;.
Kurs na samo zwycięstwo CSKA jest równie interesujący (1.70), ale tutaj zaryzykuję i stawiam na ich zwycięstwo co najmniej 2-ma bramkami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 3

munhi

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport - ESG Tour Mykonos
Godzina: 15:30
Spotkanie: BIG - EnVyUs
Typ: EnVyUs

Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Statystyki mówią, że jest to mecz 50/50 obie drużyny nie pokazał nic specjalnego dotychczas. Francuskie EnVyUs przegrało z Virtus.Pro 6:16, a Nimieckie BIG 14:16 z Liquid. Można zaobserwować chęć pidtrzymania passy z Major&#39;a przez drużynę BIG, która właśnie na tym turnieju z grupy wyszła z wynikiem 3:0, a następnie uległa drużynie Immortals 1:2. EnVyUs nie brało udziału w tym turnieju, ponieważ ... w kwalifikacjach przegrali właśnie z BIG. Fani E-Sportu, dokładniej CS:GO wiedzą jak BIG wywalczyło sobie wyjście z grupy. Moim zdaniem zawodnicy EnVyUs mają większe doświadczenie z turniejami online niż gracze drużyny przeciwnej. Jest to również system BO3 gdzie wszystko może się wydarzyć, dlatego moim typem jest zwycięstwo EnVyUs.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dla ludzi,ktorzy po zwyciestwach pisza mi pochwaly na kilka stron,a po przegranych wyzywaja oswiadczam,ze wiecej zadnemu z Was na PW nie odpisze. Moj nick na forum ,,Manipulation&#39;&#39; nie oznacza ze kazdy mecz ktory podam jest manipulowany-NIE! Probuje Was tego oduczyc. Bo owszem,mam doczynienia z takowymi spotkaniami,ale jest to 1-2 gora 3/4 razy w mesiacu i to glownie kiedy sa turnieje mlodziezowe,ligii poludniowoamerykanskie ala Boliwia czy od czasu do czasu pilka reczna. Mowie Wam to uczciwie,ze nikt,ale to nikt na swiecie nie posiada ustawionych spotkan co dziennie czy 4 razy w tygodniu. Nie ma osoby ktora by miala 3-4 dokladne wyniki/lamance czy kursy 5.00+ ktore by wchodzily jeden po drugim.
Oprocz tego,ze mam doczynienia z podejrznaymi spotkaniami rowniez jestem typerem jak Wy,tylko ze ja nie zajmuje sie Premier Leaguami,Ekstraklasami czy La Ligami,a staram sie wyszukac mozliwie jak najwyzszy kurs na bazie informacji ktore dostane lub ktore sam znajde. Nie gram na skutecznosci,a na kursach/Yieldzie i dobieranych stawkach. Niskie kursy mnie absolutnie nie zadowalaja,chyba,ze spotkanie jest na prawde pewne-to tytulem wyjasnien.

Dyscyplina: Koszykowka-Afryka
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dr Kongo-Mali
Typ:
Mali wygra roznica 6 lub wiecej punktow
Kurs: 3,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Absolutnie nie rozumiem wystawionych przez bukmacherow kursow. Moze jest cos o czym nie wiem.. Nie mam pojecia. Staralem sie przerzucic wszystkie argumenty za jedna i druga druzyna i z wszystkich kalkulacji wychodzi mi na to,ze to Mali jest tutaj faworytem,a nie jak to sugeruja bukmacherzy-Kongo.
A teraz dlaczego. Podstawowym aspektem dlaczego tak sadze sa oczywiscie zawodnicy jacy graja w obu reprezentacjach. Kto ma lepszych? No,moze nie lepszych,ale duzo bardziej ogranych? No wydaje mi sie,ze Mali... W druzynie Mali graja zawodnicy z USA,klubow Fracuzkich czy Marokanskich.
A wiec doswiadczeniem przebijaja zawodnikow Konga,ktorzy tulaja sie po wielu klubach,jednak wiekszosc z nich nie powachala jeszcze tych,w ktorych graja zawodnicy Mali.
Mali zdecydowanie bedzie mialo lepiej pukladana gre defensywna. Uwazam,ze ich kultura gry jest wyzsza anizeli kultura gry Konga. Kongo prawdopodobnie bedzie duzo faulowac.
Na dystansie rowniez uwazam,ze to Mali zdominuje te zawody. Mysle,ze bedzie to bardzo wazne,gdyz tempo tego meczu nie powinno byc wysokie.

Moja stawka: 4/10. Bezpieczniej-czyste Mali lu
Pomoglem? Zostaw prosze ,,reputke&#39;&#39;.
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !

Ponadto bardzo dobrym
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburg - Lipsk
Typ: Hamburg zdobędzie ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lipsk to wicemistrz swojego kraju, więc bukmacherzy będą ich faworyzować w większości spotkań. Ja jakoś wątpię, by ten sezon był dla nich udany. Już pierwszy mecz z Schalke pokazał, że to może być trudny sezon dla nich. Z Schalke przegrali 0:2. Potem wygrali u siebie z Freiburgiem 4:1. Jak widać ich obrona na początku sezonu nie jest najlepsza. Hamburg wreszcie liczy na lepszy sezon, a nie tylko na walkę o utrzymanie. Początek sezonu mają obiecujący, gdyż wygrali dwa pierwsze mecze. Ostatni mecz wygrali 3:1 z Koln i już w pierwszej połowie strzelili dwa gole. Hamburg lubi tego typu mecze, gdzie gra z czołowymi drużynami u siebie. Oni potrafią się zmobilizować i wygrywać takie spotkania, wystarczy przejrzeć ich wyniki z poprzednich sezonów, gdzie niejedną niesodziankę sprawili. Uważam, że Hamburg strzeli w tym meczu przynajmniej dwa gole.
⛔ 100
 
H 15

hotdog

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga rosyjska
Godzina: 16:30
Spotkanie: Amkar Perm-CSKA Moskwa
Typ: 2/over 1,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie ostatniej drużyny tabeli z 5 drużyną. Amkar nie gra dobrze, ma problemy z strzelaniem bramek. Ich bilans to 2:8. Natomiast bilans CSKA to 11:9. Też nie zachwyca ale trzeba wziąć pod uwagę że CSKA toczyło batalię o ligę mistrzów, batalię wygraną, więc atmosfera w zespole jest dobra, wraca wiara w swoje umiejętności. Moim zdaniem CSKA wykorzystało już limit błędów w lidze conajmniej na pierwszą połowę sezonu. CSKA musi dzisiaj udokumentować swoją przewagę w postaci bramek i liczę że tak zrobią.
⛔ 100
 
bfred 294,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Veikkauslliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: HIFK - Mariehamn
Typ: x2
Kurs:
1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Wczoraj nie wyszło brakło 1 gola. Dzisiaj ponownie atakujemy fińską ekstraklasę. Drużyna HIFK (11 miejsce) gra z aktualnym jeszcze mistrzem kraju. Jeśli Mariehamn wygra to będzie miało tylko 3 punkty straty do miejsca 3 premiowanego awansem do kwalifikacji Ligi Europy. Z kolei HIFK ma aż 10 punktów straty do dziesiątego bezpiecznego miejsca. Wiem że goście grają naprawdę słabo w tym sezonie ale wciąż mają szansę na miejsce w pucharach więc uważam że tego meczu co najmniej nie przegrają a i też jeśli chodzi o liczbę strzelanych bramek to też nie jest tak tragicznie inaczej niż HIFK, które ma z kolei najmniej strzelonych w lidze bramek chociaż niewykluczone że strzelą jednak mam nadzieję że nie wygrają.
✅ 47
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: karny w meczu / tak
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
No to wracamy do kraju . w pierwszym meczu Zagłębie podejmuje Wisłę P , ja tutaj upatruję rzut karny , przeglądając statystki z tego sezonu to w meczach obu drużyn jest ciekawie jeżeli chodzi o takie rzeczy jak karny czerwona kartka , już na inaugurację nowego sezonu Wisła P a konkretnie Dominik Furman w przeciągu 4 min gry dostał żółtko i w konsekwencji 2 żółtej czerwień , w drugiej kolejce Wisły z Lechem - czerwień dla Lecha , w 3 kolejce z Arką - rzut karny dla Wisły ......... tak więc jest ciekawie , Zagłębie natomiast w pierwszym meczu wygranym z Koroną 1:0 bramkę zdobyło po rzucie karnym , w drugiej kolejce czerwona kartka dla Zagłębia no i wreszcie w ostatni mecz w Warszawie z Legią ... czerwień dla Legii i karny dla Zagłębia , sędzią dziś jest Zbigniew Dobrynin , sędzia który rzadko sędziuje w LOTTO E , jest to jego pierwszy w tym sezonie mecz w LOTTO a ile ich będzie nie wiadomo ? z jego statystyk wynika iż dosyć często wskazuje na 11 metr boiska a z rubryki w/g klubów to sędziował 6 spotkań z udziałem Wisły P i pokazał 26 żółtek 1 czerwoną i podyktował 1 karnego , natomiast mecze z udziałem Zagłębia ( 2 mecze ) i 15 żółtek i karny ( dla Zagłębia ) stąd liczę że może i dziś piłka zostanie ustawiona na 11 metrze boiska !
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom