>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Witam. W sumie to trochę zdziwił mnie kurs wystawiony na FC E. Dlaczego? A mianowicie, mam znajomego który mieszka w Oirschot niedaleko Eindhoven, jeździ na mecze 1 zespołu jak i Jung ze swoim synem. Gadałem z nim i już wczoraj pytałem się go właśnie o ten mecz i w sumie też się zdziwił (też obstawia), że jest tak wysoki kurs. Powiedział, że stawia 100e na czystą 2 ... ja idę trochę dalej i daję taki typ jak wyżej. Co jeszcze wiem? (nie patrząc na statystyki) Mówił, że już był parę razy oglądać te drużyny i grają ofensywny futbol, ale lepiej wygląda drużyna Jong PSV. BTS będzie na pewno w tym meczu... wynik: 1:2 lub 2:3 ... Tyle bez rozpisywania się i patrzenia w statystyki i podpierania się tylko tym.. Mam nadzieję, że intuicja mojego kumpla nie zawiedzie go i tyle.. Chłopaki! POWODZENIA W WEEKEND!
✅ 355
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 797

michailbialkov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Metz - Paris Saint Germain
Typ: Rzuty rożne handicap -1.5 w 1 połowie (PSG)
Kurs:
1,70
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Tak, jak kolega wyżej pisał, PSG to w tym sezonie maszyna, szczególnie w ofensywie. Tworzą masę sytuacji, co przekłada się na ilość rożnych. Metz jest baaardzo przeciętne, ale dość skutecznie się broni, tracąc w meczach zazwyczaj 1-2 bramki. Dlatego zamiast grać over bramkowy, lepiej skupić się na rożnych. Myślę, że Paryżanie spokojnie mogą nabić 3-4 rożne w pierwszej połowie, a wystarczą im dwa więcej od Metz, żeby typ wszedł. PSG od początku powinno rzucić się do ataku, a opór w obronie ze strony gospodarzy przyczyni się do wznawiania gry z rożnych.
⛔ 100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- Finlandia - Veikkausliiga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Kuopio PS v Seinajoen Jk
Typ : Koupio
Kurs : 1,85
Bukmacher : totolotek
Analiza :
25 kolejka Veikkausliiga spotkanie pomiedzy Koupio ( 4 miejsce w tabeli ) a Seinajoen ( 5 miejsce ).
Gospodarz spotkania po 25 meczach ma 36 punktow ( 10-6-8 bramki 34:26 ),U siebie na 12 meczy zgromadzil 21 punktow ( 6-3-3 bramki 19:13 ). Ostatnie ich spotkanie w domu zakonczylo sie wygrana 2:1 z Mariehamn.
Druzyna o silnej formacji defensywnej jak i nie najgorszej obronie.Z druzyna gosci spotkala sie dotychczas 14 razy ( 1 wygrana ! 6 remisow i 7 porazek ) ostatnie spotkanie 31.07.2017 to porazka na wyjezdzie 1:0.
Goscie Seinajoen zgromadzili 35 punktow ( 10-5-9 bramki 25:35 ),na wyjazdach w 11 spotkaniach 17 punktow ( 5-2-4 bramki 12:14 ).Jest to druzyna strzelajace duzo bramek jak i wiele ich tracaca.Ostatnie spotkanie wyjazdowe z druzyna Inter Turku zakonczylo sie sukcesem ( wynik 2:1 ),Seinajoan na wyjazdach jest niepokonany od 4 spotkan ( tylko 1 remis ),gospodarze na wlasnym obiekcie nie przegrali od 5 spotkan.
Bedzie wiec dzis bardzo emocjonujacy mecz ,mysle ze Koupio postara sie o kolejna wygrana i 3 punkty.
pozd. i zycze powodzenia.
✅ 85
 
E 3

extortion

Użytkownik
Kolega w swojej analizie &quot;zapomniał&quot; o dwóch kongijskich gwiazdach z NBA - Mudiay i Biyombo, które zagrają w dzisiejszym meczu.
Dla ludzi,ktorzy po zwyciestwach pisza mi pochwaly na kilka stron,a po przegranych wyzywaja oswiadczam,ze wiecej zadnemu z Was na PW nie odpisze. Moj nick na forum ,,Manipulation&#39;&#39; nie oznacza ze kazdy mecz ktory podam jest manipulowany-NIE! Probuje Was tego oduczyc. Bo owszem,mam doczynienia z takowymi spotkaniami,ale jest to 1-2 gora 3/4 razy w mesiacu i to glownie kiedy sa turnieje mlodziezowe,ligii poludniowoamerykanskie ala Boliwia czy od czasu do czasu pilka reczna. Mowie Wam to uczciwie,ze nikt,ale to nikt na swiecie nie posiada ustawionych spotkan co dziennie czy 4 razy w tygodniu. Nie ma osoby ktora by miala 3-4 dokladne wyniki/lamance czy kursy 5.00+ ktore by wchodzily jeden po drugim.
Oprocz tego,ze mam doczynienia z podejrznaymi spotkaniami rowniez jestem typerem jak Wy,tylko ze ja nie zajmuje sie Premier Leaguami,Ekstraklasami czy La Ligami,a staram sie wyszukac mozliwie jak najwyzszy kurs na bazie informacji ktore dostane lub ktore sam znajde. Nie gram na skutecznosci,a na kursach/Yieldzie i dobieranych stawkach. Niskie kursy mnie absolutnie nie zadowalaja,chyba,ze spotkanie jest na prawde pewne-to tytulem wyjasnien.

Dyscyplina: Koszykowka-Afryka
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dr Kongo-Mali
Typ:
Mali wygra roznica 6 lub wiecej punktow
Kurs: 3,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Absolutnie nie rozumiem wystawionych przez bukmacherow kursow. Moze jest cos o czym nie wiem.. Nie mam pojecia. Staralem sie przerzucic wszystkie argumenty za jedna i druga druzyna i z wszystkich kalkulacji wychodzi mi na to,ze to Mali jest tutaj faworytem,a nie jak to sugeruja bukmacherzy-Kongo.
A teraz dlaczego. Podstawowym aspektem dlaczego tak sadze sa oczywiscie zawodnicy jacy graja w obu reprezentacjach. Kto ma lepszych? No,moze nie lepszych,ale duzo bardziej ogranych? No wydaje mi sie,ze Mali... W druzynie Mali graja zawodnicy z USA,klubow Fracuzkich czy Marokanskich.
A wiec doswiadczeniem przebijaja zawodnikow Konga,ktorzy tulaja sie po wielu klubach,jednak wiekszosc z nich nie powachala jeszcze tych,w ktorych graja zawodnicy Mali.
Mali zdecydowanie bedzie mialo lepiej pukladana gre defensywna. Uwazam,ze ich kultura gry jest wyzsza anizeli kultura gry Konga. Kongo prawdopodobnie bedzie duzo faulowac.
Na dystansie rowniez uwazam,ze to Mali zdominuje te zawody. Mysle,ze bedzie to bardzo wazne,gdyz tempo tego meczu nie powinno byc wysokie.

Moja stawka: 4/10. Bezpieczniej-czyste Mali lu
Pomoglem? Zostaw prosze ,,reputke&#39;&#39;.
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !
Ponadto bardzo dobrym
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Hiszpania 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Amenabar - Palma del Rio
Typ: 2
Kurs: 2,77
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Jak wczoraj tak i dziś - totalnie nie rozumiem kursów, ale tym razem ładuje bez handicapu. Palma del Rio to bardzo ambitny zespół z niezłym trenerem, który cel na ten sezon ma jeden - awans do 1ligi. Poprzedni sezon skonczyli na 2 miejscu i niestety w play offach nie dali rady awansować do LIGI ASOBAL.
Duzo wzmocnień dokonanych, ta gra powinna wyglądać jeszcze lepiej, ale nie bede pisac tutaj nazwisk gdyż i tak nikomu nic one zapewne nie powiedzą :]
Gospodarze to sredniak 2ligi Hiszpanskiej, poprzedni sezon skończony na 12 miejscu i generalnie wiecej przegrywają aniżeli wygrywają.
H2H To pogrom w stronę w którą obstawiamy, w poprzednim sezonie dwa pewne zwycięstwa Palmy Del Rio (22:15,25:29), dwa lata temu (31:24,25:31).
Przede wszystkim goscie są bardzo ambitnym zespołem i typowymi walczakami, w pierwszym meczu sezonu na pewno nie będą chcieli tracić punktów tymbardziej na obiekcie, gdzie już nie raz wygrywali. Nic tylko korzystać, Powodzenia.
⛔ 100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czerepovec - St. Petersburg
Typ: 2/-6,5 (St. Petersburg wygra mecz i poniżej 6,5 bramki w meczu)
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wybieram drugi raz z rzędu dosłownie identyczny typ, a więc wygraną najlepszego w tym sezonie zespołu w KHL oraz liczbę bramek mniejszą niż 7. Kto śledził moje ostatnie analizy na pewno widział identyczny typ 2 dni temu w meczu z Dynamem Rygą (był on trafny i wszedł bez żadnego problemu, wynik 1:3). Czerepovec w tym sezonie nie błyszczy podobnie jak Ryga, natomiast ma te 3 pkt więcej (dlatego pewnie kurs jest minimalnie wyższy od tego sprzed 2 dni). Wygrał tylko 2 spotkania: ze słabym Dynamem Mińsk i z Jarosławem, który akurat jest dobrą drużyną. Mimo to obstawiam, że St Petersburg nadal pozostanie jedyną niepokonaną w tym sezonie drużyną. Na prawdę aby w końcu przegrać potrzebny jest im lepszy grajek, a nie drużyna z dalekich zakątków tabeli nieimponująca swoją grą od samego początku sezonu. Powodzenia.
⛔ 100
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ziemny - Challenger Alphen
Godzina : 14:00
Spotkanie : Tommy Robredo - Julien Cagnina
Typ : Robredo wygra pierwszego seta
Kurs : 1,5
Bukmacher : Forbet
Analiza :
Na pierwszy rzut idzie dziś spotkanie oldboja tenisa - 35 letniego Tommyego Robredo z 23 letnim Belgiem Julienem Cagniną. Jest to ciężki mecz do typowania, bo aktualnie hiszpański tenisista nie gra swojego najlepszego tenisa , występuje aktualnie tylko i wyłącznie w Chalengerach granych na nawierzchni ziemnej. Jest to oczywiście zrozumiałe, ponieważ dysponuje on słabym, bardziej rotowanym niż mocnym serwisem a swoje punkty opiera głównie o długie wymiany. Na przeciwko - bliżej nieznany zawodnik, który swoje rzemiosło opiera na grze głównie w turniejach rangi ITF i choć w jego przypadku statystyki wskazują na bilans o wiele lepszy ( 52-13 w roku 2017 ) od bilansu Hiszpana ( 17-17 ) to jednak odnosi on głównie zwycięstwa z zawodnikami z drugiej 500tki rankingu. Pomijając jednak fakt kto z kim gra i kto z kim wygrywa - najlepiej skupić się na dyspozycji w bieżącym turnieju. Tutaj sprawa wygląda tak, że Belg ma za sobą rozegrane już 4 spotkania, w tym jedno, które zakończyło się szybko po kreczu rodaka - de Greefa, więc je pominę. Póki co jednak rozegrał on 3 pełnowymiarowe spotkania - 2 spotkania - w kwalifikacjach z 600+ w rankingu Guillermo Olaso de la Rica i 366 w rankingu Aleksandarem Lazovem . W obu pojedynkach w pierwszym secie musiał uznać wyższość rywali. Oczywiście można to zrzucić na fakt nieznajomości gry rywala i początek turnieju ( zapoznanie się z nawierzchnią itd ). W dniu wczorajszym pokonał natomiast 32 letniego Holendra Boya Westerhofa w 2 setach 6:4 i 6:3 i na tym meczu się skupię. Jak wskazują statystyki Belg zanotował 2 asy, 2 podwójne błędy serwisowe, 72 % pierwszego trafianego serwisu i 78 % wygranych piłek z tychże. Z drugiego serwisu statystyka już nie jest taka korzystna bo 56 % wygranych piłek a przy returnie pierwszego serwisu zaledwie 16 % i 63 % przy serwisie drugim. Dodam, że Westerhof nie posiada szczególne mocnego serwisu, więc wskaźnik przy 1 serwisie jest dla niego niepokojący. W poprzednich meczach w turnieju Cagnina miał skuteczność trafionych pierwszych serwisów na mniejszym poziomie ( 57 % ) jednak skuteczność wygrywanych piłek przy 1 podaniu i drugim podobną, a wygrywane piłki przy returnie lepsze, tak więc widać, że zawodnik na bieżąco stara się w kolejnym meczu eliminować błędy z poprzedniego. Podejrzewam, że trener Belga zwróci na to uwagę analizując wczorajsze spotkanie z Westerhofem i skupi się na tym, aby bardziej ryzykował przy pierwszym serwisie co może skutkować dodatkowymi łatwymi punktami dla dzisiejszego rywala czyli doświadczonego Tommyego Robredo.
Po dramatycznym meczu w 1 rundzie z nieznanym Holendrem van den Zandschupem, w dniu wczorajszym Hiszpan w 2 setach, dość łatwo pokonał Niemca Jeremyego Jahna. Niemiec , podobnie jak Hiszpan poczyna sobie głównie w Challengerach i średnio zalicza 3 rundę na turniej. Warte uwagi jest to,że Tommy nie tylko nie oddał żadnego gema przy swoim serwisie w 1 secie , ale nawet nie miał żadnego break pointa . W 2 secie już tak kolorowo nie było bo zaczęło się od 1:3 dla Niemca, ale chwilę później Hiszpan odrobił straty i wygrał seta w Tiebreaku. Warto dodać, że Tommy zanotował wczoraj 3 asy, ani jednego podwójnego błędu,78 % piłek wygrał przy pierwszym i 81 % przy drugim podaniu, miał tylko 2 BP przy swoim podaniu podczas gdy Cagnina w dniu wczorajszym 5, 36 % wygrywanych piłek przy 1 podaniu rywala.
Podsumowując analizę za Tommym stoją statystyki turniejowe , a na tym w większości najlepiej opierać analizę czegokolwiek w tenisie. Fakt, że Cagnina jest stosunkowo nieznanym zawodnikiem wielkiej roli grać nie będzie, bo trzeba oddać, że doszedł do 3 rundy, a Hiszpan jak zawsze będzie chciał rozegrać go długimi wymianami . W tym przypadku Belg nie może sobie pozwolić na częste błędy bo go Tommy wypunktuje. W pierwszych setach mniej doświadczeni zawodnicy w starciach z wyżej notowanymi rywalami przeważnie są zbyt jednak zaskoczeni, by stawić czoła lepszym zawodnikom, co w dniu wczorajszym udowodnił mecz Robredo z Jahnem i podejrzewam, że tak samo będzie dziś. Stawiam na 6:4 na Tommyego
✅ 50
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Afrobasket
Godzina: 13:00
Spotkanie: Demokratyczna Rep. Kongo - Mali
Typ: Dem. Rep. Kongo -3,5 handi
Kurs: 2,12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kolejne mistrzostwa zaczynają się już dziś. Na początek DR Kongo zagra z Mali. Ruchy kursów na to spotkanie są ogromne, początkowo Kongo było dużym faworytem, ale teraz kursy na Mali systematycznie spadają i już prawie się wyrównały. Kongo to drużyna młoda, nieklasyfikowana w oficjalnym rankingu FIBA. Na mistrzostwach Afryki grają pierwszy raz od 10 lat. Nie zagrają największe gwiazdy tej drużyny - Biyombo i Mudiay (najprawdopodobniej), chociaż ten pierwszy jest mocno zaangażowany w odbudowę narodowej drużyny koszykarskiej. Pod ich nieobecność na lidera wyrasta M. Kabongo. We wszelkich power rankingach DR Congo poszła mocno do góry i w ostatnim przed mistrzostwami są już na 5 miejscu po Tunezji, Senegalu, Angoli i Nigerii. Co ciekawe w ubiegłotygodniowym sparingu Kongo pokonało Tunezję 79-69. Mali to zespół bez gwiazd, większość zawodników gra w niższych ligach hiszpańskich i francuskich. W przedsezonowych sparingach zostali zmiażdżeni przez Senegal 46-77 i wygrali z Rep. Środkowoafrykańską 65-60. W przed turniejowych rankingach notowani w rejonie 10-12 miejsca.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Metz - PSG
Typ: Over 1,5 w pierwszej połowie
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza
A więc patrząc na ofertę w oko wpadło mi to zdarzenie z przyjemnym kursem na początku myślałem żeby zagrać nawet over 2,5 ale wolę to brać w bezpieczniejszej wersji. Paris SG jak wiemy jest ultra ofensywną i bramkostrzelną drużyną 14 bramek w 4 meczach robi wrażenie do tego grają z ostatnią drużyną w tabeli 4 mecze 4 porażki 7 bramek straconych raczej nie mają czego szukać w tym meczu dodatkowo w ostatnim meczu tych drużyn PSG w pierwszej połowie miało aż 85% posiadania piłki i aż 11 uderzeń na bramkę rywala mało tego prawdopodobnie w pierwszym składzie zagra utalentowany wypożyczony z Monaco Kylian Mbappe a jak wiemy ten 18 latek jest świetnym napastnikiem rządnym gry i bramek na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i swoje 5 groszy dorzuci do wyniku. Myślę, że ta opcja jest bardzo prawdopodobna. Powodzenia
✅ 82
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ziemny - Challenger Sewilla
Godzina : 19:30
Spotkanie : Auger-Aliassime vs Krajinovic
Typ : Auger Aliassime wygra
Kurs : 2,55
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Moim zdaniem 17 letni Kanadyjczyk może i ma mniejsze doświadczenie od 25 letniego Serba ale ma o wiele większy talent do gry a niestety w przypadku tenisa czasem talentu nie da się pokonać doświadczeniem. Młokos z Kanady jak na swój niski wiek już może się pochwalić drobnymi sukcesami jak np. wygrana w Chellengerze w Lyonie właśnie w 2017 roku czy w 2016 wygrane dwa turnieje ITF. Krajinovic zaczynał karierę mniej więcej w tym samym wieku co Kanadyjczyk ale dopiero po 6 latach coś wygrał kiedy Auger już w swoim drugim sezonie zdobywa tytuł w Lyonie. Krajinovic w tym sezonie wygrał 3 Chellengery to też jakieś tam wrażenie robi ale tenis Kanadyjczyka jest naprawdę mocny i przebojowy, myślę , że może sprawić dużą niespodziankę i po raz drugi w tym sezonie zagrać na kortach ziemnych w finale. Kanadyjczykowi bardzo dobrze się gra na mączce i nie powinien mieć problemu z serwisem Krajinovica. Serb to typowy średniak tenisa jest w zasięgu tego młodego talentu. Wejdzie? Daj propsa ! Powodzenia !
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 10

kfiatek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia, Meistriliiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nomme Kalju - Levadia Tallin
Typ: Levadia
Kurs: 2.25
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam. Dziś w obroty biorę ligę estońską. Ryzykownie stawiam na team ze stolicy. W poprzedniej kolejce te kluby spotkały się w Tallinie, gdzie Levadia wygrała 2:0. Dla dzisiejszych gospodarzy - Nomme atutem raczej nie będzie własne boisko. Poprzedni mecz z Levadią, w maju, u siebie przegrali 1:2, a dwie kolejki temu przegrali z Florą 0:1. Dodatkowo Levadia ma dwóch niesamowitych strzelców - Hunta i Morelliego, którzy mają po 15 strzelonych bramek. Dzisiaj z pewnością powiększa swój dorobek.
⛔ 100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3. liga Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Munster - Zwickau
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie w to piątkowe południe. Wczorajszy typ z Finlandii okazał się trafny i Lahti pewnie wygrało 4:2. Kto odważniejszy był pisałem aby korzystać z typu 2 i over 1.5,po kursie 1.80 który pewnie został pokryty. Dziś pod lupę biorę mecz z 3. ligi niemieckiej. Drużyna Munster świetnie zaczęła nowy sezon; 1 remis i wygrane z rzędu. Później coś się stało, jakby piłkarze Munster dostali zadyszki i zaliczyli 2 porażki na własnym terenie i 1 remis na wyjeździe. Dziś mam nadzieję, że nastąpi przełamanie, już mówię dlaczego. Zwickau obecnie znajduje się na samym dnie tabeli z dorobkiem raptem 2. pkt po sześciu rozegranych kolejkach - 4 porażki i 2 remisy. Z drużyny Zwickau odeszło 2 obrońców, 2 pomocników do innych klubów, nie ma się co dziwić bo drużyna ma spore problemy finansowe. Pensje nie są wypłacane na czas no i dlatego właśnie to skutkuje tym, iż piłkarze się buntują i rozwiązują swoje kontrakty. Obie ekipy spotkały się już w tym roku - 4 miesiące temu i to drużyna Munster zmiotła z boiska Zwickau pokonując ich pewnie 5:1 ! W zeszłym roku Munster wygrało z nimi na wyjeździe 1:0, także widać, że Ci pierwsi mają dobrą &quot;receptę&quot; na gości. Liczę na przełamanie Munster w tym meczu, bo kiedy jak nie dziś z taką drużyną, która się sypie i przed własną publicznością ?
⛔ 100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga Rumuńska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arges Pitesti - Targu Mures
Typ: Targu Mures

Kurs: 5.10
Bukmacher: LvBet

Analiza:
Witam, zapraszam na spotkanie jednej z najbardziej popapranych lig pochłoniętych przez korupcje, ustawki, łamańce. Zdarzają się wyniki 4:4 jak i 20:0. Mowa tutaj o zapleczu Rumuńskiej ekstraklasy. W pierwszym meczu siódmej kolejki spotyka się beniaminek Arges Pitesti ze spadkowiczem z ekstraklasy - Targu Mures. Moją uwagę przykuły kursy 1.55 do 5.10 na korzyść gospodarzy za którymi tak naprawdę niewiele przemawia. Niestety nie mam listy graczy kontuzjowanych etc., ale wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbować. Aktualnie goście z Targu Mures na miejscu trzecim, zaś dzisiejsi gospodarze dwie pozycje dalej. Piąte miejsce gospodarze zajmują prawdopodobnie dzięki łatwemu terminarzowi. Z drużyną mającą w bramkach 2:40 po sześciu kolejkach wygrali ledwie 2:0 (alternatywnie nasi goście wywieźli 6:0), a gdy przyszło zmierzyć się z drużyną mocniejszą na poziomie dzisiejszego rywala, przegrali. Targu Mures zapewne na celowniku ma powrót do najwyższej ligi. Do tej pory przegrany tylko jeden mecz z vice-liderem 3:2 na wyjeździe. Jestem przekonany, że Targu Mures może bukom zrobić niespodziankę i wrócić z kompletem punktów.
✅ 400 (kurs wysoki 5.10 i jest zanizony automatycznie do 5.00 jak w regulaminie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
le_compadre 29

le_compadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Walia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: TNS-Druids
Typ: TNS (-1.0)

Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Aktualny mistrz ligi walijskiej będzie podejmował w czwartej kolejce ósmą drużynę poprzedniego sezonu. Historia spotkań pomiędzy oboma zespołami przemawia zdecydowanie na korzyść gospodarzy, szczególnie biorąc pod uwagę mecze rozgrywane właśnie na ich stadionie. Ostatnie dwanaście meczów zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, a dziewięć z nich różnicą dwóch, bądź ponad dwóch bramek. Porażkę TNS-u w pierwszej kolejce można swobodnie nazwać &quot;wypadkiem przy pracy&quot;. Nadal jednak na własnym podwórku od ponad roku nikt z ich terenu nie wywiózł ani jednego punktu, zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i pucharowych. Ich potencjał ofensywny jest naprawdę duży, zaś drużyna Druids na wyjazdach opiera się jedynie na głębokiej obronie, co można wywnioskować po liczbie strzelonych przez nich bramek. Im szybciej padnie pierwsza bramka, tym większe szanse na wyższy handicap (-2.5, -3.5) dla odważniejszych.
✅ 50
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga Izrael
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kfar Saba -Bnei Lod
Typ:
1 AH -1

Kurs: 2,73
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Drużyna gospodarzy to spadkowicz z 1 ligi, przed rozpoczęciem sezonu zmienił się właściciel który dokonał kilku wzmocnienie zwłaszcza w linii ofensywnej. Na początku sezonu są już stawiani jako faworyt do awansu co widać już po pierwszych wynikach 2-1-0 i stosunek bramek 7:1. Goście to typowy przedstawiciel środka tabeli jak co sezon. Do tej pory bilans 1-1-1 i stosunek bramek 3:2.
Dodatkowego smaku temu spotkani dodaje fakt iż gospodarze jeszcze nigdy nie wygrali na swoim boisku z dzisiejszymi oponentami, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Kiedy mają wygrać jak nie dziś, gdy motywacja jak i jakość oraz atutu własnego boiska są po ich stronie. Zawsze istnieje ryzyko że drużyna gości postawi autobus na bramce ale i tak sądzę że w takiej sytuacji Saba wygra przynajmniej 1:0. Dla mniej odważnych polecam gołą 1 po @ 1.85
✅ 173
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lada - Metallurg-Magnitogorsk
Typ: strzeli gola (razem z dogrywka idecydujacym karnym)- Tak Mozjakin
( napisałem nazwisko tak jak Fortuna podaje)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnio mój typ na strzelca khl wszedł bezproblemowo. Dlatego dzisiaj również myślę tak zagrać ????
Kto chociaż trochę interesuje się hokejem to napewno jest mu znane nazwisko Sergei Valeryevich Mozyakin. Ten 36 letni zawodnik jest motorem napedowym swojej drużyny. Można powiedzieć ,że strzela gole na zawołanie ???? . W tym roku kilku kluczowych graczy opuściło Metallurg ,ale jego główny filar jakim właśnie jest Mozyakin gra dalej i na jego barkach w tym sezonie spoczywa cała ofensywa (czyli sztrzelanie bramek).
W 7 meczach ma już 7 bramek i dzisiaj napewno powiększy swój dorobek ,grając że słabszym rywalem.
Od 2011 roku gra w metalurrgu i co sezon strzela więcej goli. W tamtym sezonie miał 56 i dodatkowo 54 asysty. Może jest już u schyłku kariery ,ale ten sezon napewno będzie jeszcze dobry w jego wykonaniu co pokazuje od początku. Polecam
✅ 115
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs:
2,71
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Zagłębie Lubin czyli w spół lider z Lechem Poznań podejmuje na własnym obiekcie zespół z Płocka czyli Wisłę Płock. Oczywistym faworytem wydają się być gospodarze, którzy mają świetny początek sezonu, na 7 kolejek zebrali 14 punktów - 4-2-1 (zwycięstwa-remisy-porażki) i w bramkach 11:4 czyli widać, że mają bardzo dobrą obronę zaledwie pół gola na mecz średnio tracą. U siebie jeszcze lepiej to wygląda bo rozegrali 3 mecze - 3 wygrane 7:0 bramki, 1:0 ze Śląskiem Wrocław, 3:0 z Pogonią Szczecin i 3:0 z Wisłą Kraków, szczególnie to ostatnie zwycięstwo robi wrażenie.
Jeśli chodzi o Wisłę Płock to póki co słabo to wygląda. Mają tylko 7 punktów - 2-1-4 (zwycięstwa-remisy-porażki) i zaledwie 3 bramki strzelone 9 straconych. Ostatnio S. Stilić przybył do Płocka co może być wzmocnieniem ale nie sądzę aby zagrał w tym spotkaniu.
Zagłębie jest dużo lepszym zespołem, świetnie się wzmocnili przed sezonem i to od samego początku owocuje...
Stawiam win Zagłębie.
⛔ 100
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Alphen
Godzina: 15:30
Spotkanie: Majchrzak - Zoop
Typ: Majchrzak wygra

Kurs: 2,02
Bukmacher: STS
Analiza : Jest to moja pierwsza analiza, chciałbym powitać wszystkich na forum i mieć nadzieje, że moje typy chociaż odrobinę komuś pomogą ???? . Majchrzak w tym turnieju już sprawił ogromną niespodziankę. Wygrał bowiem wczoraj z o wiele wyżej notowanym od siebie Berlocqiem. To pokazuje w jak wyśmienitej formie jest Polak. Zoop natomiast miał przed sobą troszkę słabszego rywala i poradził sobie z nim nie bez kłopotów. Moim zdaniem Polak ma o wiele większe szanse na wygranie tego pojedynku. Polecam zagrać za rozsądną stawkę. Z fartem!
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis -ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Godzina: 22:00
Spotkanie:

Anderson K. (Rsa) -
Carreno-Busta P. (Esp)

Typ: Carreno-Busta wygra

Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich forumiczow! Przepraszam za krotka analize ale mam malo czasu czekaja na mnie...
Proponuje do zagrania na hiszpana! Jest w formie! Ogladalem wszystkie meczy z jego udzialem.
H2H na korzysc afrykanera no dzisia to sie zmieni. Moja stawka 4/10.
⛔ 100 Kiepska analiza.
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Lille – Bordeaux (-1ah)
Typ: Bordeaux
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza
:
Gospodarze po wygranej 3:0 z Nantes w pierwszej kolejce, w kolejnych meczach musieli uznać wyższość Strasbourga (0:3) i Caen (0:2), a także zremisowali z Angers (1:1). Tymczasem ich dzisiejsi oponenci nie zaznali jeszcze w ty sezonie ligowym porażki. W meczach przed własną publicznością Bordeaux wygrywało 2:0 z Metz i 2:1 z Troyes. Na wyjazdach dzieliło się natomiast punktami z Angers (2:2) i Lyonem (3:3).
W zespole gospodarzy w piątkowym meczu nie zagra pięciu kontuzjowanych zawodników - Adamy Soumaoro, Thiago Mendes i Hamzy Mendyla, E. Bautheac, Y. Benzia , nie zobaczymy tez prawdopodobnie V.Enyeama. Tymczasem goście wystąpią osłabieni brakiem Milana Gajicia, zabraknąć może również G. Laborde&#39;a.
Jeśli Bordeaux chce się zadomowić w szczycie tabeli Ligue 1 to mecze z tak słabo dysponowanym przeciwnikiem musi wygrywać pewnie i wysoko a biorąc pod uwagę iż liga dla nich to w tej chwili jedyne wyzwanie nie powinno im to sprawić dziś dużej trudności, później będzie już zapewne tylko trudniej o punkty. Niewiadoma jest tak do końca forma piłkarzy Lille po przerwie reprezentacyjnej, mam nadzieję że jest tak samo słaba jak we wcześniejszych meczach.
⛔ 100

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom