>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby-Hull
Typ: 2DNB
Kurs: 2,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem. Dzisiaj jedziemy do Anglii by zobaczyć pojedynek Derby z Hull. Kursy na to spotkanie wyborne. Zagram na Hull z podpórką kurs 2,33 oczywiście nie gardzę. Hull ma dobrych strzelców: Bowen, czy nasz Kamil Grosicki, którzy potrafią strzelać bramki. 5 meczy a Kamil ma na swoim koncie 3 bramki. Wiem, że pewnie jest zawiedzony że nie przeszedł do Premier League, ale teraz powinno mu zależeć by jak najlepiej się wypromować i może w następnym okienku transferowym przejść gdzieś indziej. Najlepiej to udowodnić poprzez strzelanie goli. Okazja ku temu wyśmienita. H2H na stadionie w Derby na korzyść Hull. Ok widziałem że kontuzje trapią w drużynie Hull ale i w drużynie gospodarzy nie nadaje się do gry 4 zawodników. Więcej szczegółów odsyłam na flashscore.pl. Widzę w tym spotkaniu ogromne value, a jeszcze nikt tutaj tego nie zagrał także oby dopisało mi i wszystkim grającym ten typ szczęście.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bogota (Kolumbia), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Andrej Martin - Daniel Elahi Galan Riveros
Typ: 2
Kurs: 2,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj polecałem grać na Riverosa pisząc, że jest on dla mnie czarnym koniem tego turnieju i mnie nie zawiódł więc dziś nie pozostaje mi nic innego jak znów zagrać na jego wygraną. Owszem faworytem w tym spotkaniu pozostaje Martin, który jest teraz w niezłej formie ale ja znów próbuję iść w stronę zwycięstwa Kolumbijczyka. Riveros o czym pisałem już wczoraj mieszka i trenuje właśnie tutaj w Bogocie. Zna te korty doskonale i bardzo mu zależy aby pokazać się w tym turnieju z jak najlepszej strony i zajść jak najdalej. Napewno nie będzie odpuszczać w żadnym momencie meczu i będzie biegał do każdej piłki tego można być pewnym. W pierwszym spotkaniu na tym turnieju wyeliminował Chorwata Skugora, który też był faworytem tego mecz wygrywając 2-0 (6-4 , 7-6) a następnie we wczorajszej potyczce odprawił Nowo Zelandczyka Stathama wygrywając 2-0 (6-3 , 6-3). Słowak Martin z kolei w pierwszym meczu wygrał z Kolumbijczykiem Alejandro Gonzalezem 2-0 (7-6 , 7-5) a następnie we wczorajszym meczu wygrał z Peruwiańczykiem Varillasem 2-0 (6-3 , 6-1). Teraz pora na ten ćwierćfinał między Martinem a Riverosem i spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie. Martin jest tenisistą bardziej doświadczonym i utytułowanym i w tym momencie w dobrej formie, jednak Riveros z kolei gra u siebie, w swoim mieście, na kortach które zna doskonale, przed swoją publiką i z pewnością będzie grać z pełnym zaangażowaniem walcząc o każdą piłkę. Ja idę w tym spotkaniu w stronę niespodzianki i wygranej Riverosa. Jak pisałem wczoraj jest to dla mnie czarny koń tego turnieju więc nie wypada żeby przejść obok tego meczu obojętnie ;) Daniel jest młodym i utalentowanym graczem i jak da z siebie wszystko to jest w stanie z Martinem wygrać. Forma i doświadczenie jest z pewnością po stronie Słowaka ale myślę, że poświęcenie, ambicja i waleczność będzie po stronie Kolumbijczyka. Utalentowany jest więc myślę, że umiejętności do tego aby wygrać z Martinem mu nie zabraknie. Próbujemy znowu na Riverosa ????
✅ 194
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- Polska - Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Zagłębie - W. Płock
Typ : O 12.5 RR
Kurs : 2.75
Bukmacher : Totolotek
Analiza :
Dzisiaj nasza &quot;wspaniala&quot; liga gra w Lubinie. Miejscowe Zagłębie podejmuje Wisłę Płock. Zagłębie świetny początek sezonu, natomiast Wisła zawirowania w szatni i na ławce trenerskiej. To na pewno nie pomogło ekipie z Płocka punktowac. Zagłębie u siebie gra ofensywie i do przodu. Wisła gra dosyć odważny futbol i nie bawi się w murarza także może to być mecz przypominający pojedynek bokserski. Gram dzisiaj over 12.5 rzutu różnego również z tego powodu. Jednak mam i inne argumenty. W zeszłym sezonie Zagłębie zanotowalo 3 a Płock 6 miejsce pod względem cornerow 210 i 200 co daje średnia 5.5 na mecz. Linia bazowa wystawiona na 10.5 po 1.85 wygląda ciekawie. Co więcej obie ekipy w zeszłym sezonie spotkały się 3 razy a wyniki rogów to 11, 13 i 14. Wydaje mi się, że warto to atakować ponieważ zarówno Zagłębie i Wisła lubi grać że stałych fragmentów bo mają do tego odpowiednich ludzi np. W Zagłębie Starzyńskiego Jacha Guldana czy Woźniaka natomiast po stronie Wisły jest Furman który potrafi dorzeczu kopnąc stojąca piłkę także myślę że obie ekipy na to liczą i jak widać chętnie korzystają z tej broni.
⛔ 100
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, US Open
Godzina : 22:00
Spotkanie : Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
Typ : Pablo Carreno Busta
Kurs : 3.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Jak dla mnie to Hiszpan jest w tym spotkaniu faworytem. Wachlarz zagrań i umiejętności zdecydowanie po jego stronie. Kevin mimo wszystko zbyt sztywny. Piekielnie mocny serwis i to byłoby na tyle. Jak serwis nie pomoże to go nie ma. Carreno w tym turnieju gra znakomicie, mimo że rywali nie miał z najwyższej półki, to i tak pokonanie wszystkich po kolei do 0 budzi podziw i uznanie. Anderson także bardzo prosta drabinka, bez wielkich nazwisk, które poodpadały we wcześniejszych fazach turnieju. Jeden jak i drugi to debiutanci na tym szczeblu Wielkiego Szlema. Ich największymi sukcesami były ćwierćfinały. Carenno Busta osiągał takie wyniki w tym roku na AO i FO, a Anderson jakiś czas temu bo było to dwa lata temu na US Open. Hiszpan wyżej w rankingu, ten sezon jest jego. Osiąga świetne wyniki i notowany jest na 19 pozycji. W drodze do Londynu jest jeszcze lepiej, bo okupuje 14 miejsce. Natomiast Anderson jest 32, a tegoroczne występy to 28 miejsce. Tych dwóch zawodników dzieli prawie 700 pkt w Road to Londyn, aczkolwiek Carreno Busta zagrał o dwa turnieje więcej. Jak widać jest to typowy mecz na styku ze wskazaniem na kreatywnego Carreno Bustę.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Vardar - Meshkov Brest
Typ: Powyżej 55,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym jest ciekawa oferta. Na dzisiaj ponownie przygotowałem piłkę ręczną i mecz pomiędzy dwoma bardzo silnymi i znanymi w całej Europie klubami, a mowa o zeszłorocznym zwycięzcy Ligi Mistrzów macedońskim Vardar Skopje, a Meshkov Brest który w tych rozgrywkach również zaszedł daleko bo do półfinałów odpadając z czołowym zespołem Bundesligi Flensburg. W dniu dzisiejszym oba zespoły stoczą mecz ligowy w SEHA będzie to kolejka numer trzy. Goście otworzyli sezon niespodziewanie od przegranej z dobrze dysponowanym ostatnio Presov 24:23, w drugiej kolejce wygrali zdecydowanie na trudnym terenie z Celje 24:29, jednak dzisiaj przyjdzie najważniejszy sprawdzian gdyż będą mierzyć się z najsilniejszą drużyną na świecie, która zawsze odgrywa pierwsze skrzypce jeśli chodzi o domową ligę i tak naprawdę poza Białorusinami nie widzę innego godnego kandydat aby mógł zatrzymać Macedończyków. Vardar jak na najsilniejszy zespół przystało wygrał wysoko w pierwszym meczu ligowym,a zarazem derbowym z Metalurg Skopje aż 23:32, a w drugim meczu rozbił niespodziewanie wysoko Gorenje 32:19. Widać, że ich gra w tym sezonie będzie na podobnym poziomie który prezentowali w ubiegłym roku. Moja propozycja skierowana jest znowu w stronę bramek, bo w tych meczach pada naprawdę ich dużo, a linia 55,5 powinna zostać pokryta bez większych problemów gdyż spodziewam się tutaj wyniki nawet ponad 60 bramek. W zeszłym roku grano ze sobą sześć razy i tylko raz linia którą podaje nie pokryła się, 30:32; 29:26; 34:34; 31:27;30:35 i 30:26. Dzisiaj zmierzy się zespół który gra prawdopodobnie najbardziej ofensywny Handball, a Meshkov Brest w tym aspekcie daleko nie odstaje i jeśli myśli o nawiązaniu jakiejś walki będzie musiało dostosować się do warunków jakie dyktują gospodarze.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
dzien dobry mam pytanie dlaczego moj typ z niedzieli dostal punkty ujemne i podpis ze powtorzylem typ-nie zrobilem tego!
Dyscyplina:
Piłka Nożna - niemcy-bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie:
hamburg-lipsk
Typ: over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: unibet
Analiza:
gdy sie dlugo zastanawiam to wybieram nie ten typ,dzisiaj lece na szybko i mysle ze wejdzie-pierwsza mysl najlepsza.hamburg w dwoch pierwszych meczach zaskoczyl i wygral z augsburgiem 1-0 i mocnym koeln 3-1-zwieksza to pewnosc druzyny.lipsk zaczal od falstartu z schalke 2-0 ale freiburga pojechal juz 4-1-dzisiaj nie pozwola sobie na druga porazke na wyjezdzie i od razu rzuca sie z atakami na gospodarzy.mysle ze bramki padna szybko i duzo,sa to zespoly ktore graja do przodu i lubia sobie postrzelac.mecze miedzy tymi zespolami konczyly sie overkami-dzisiaj tez tak bedzie-kursik zacheca do zagrania.zycze trafnych typow-powodzenia
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: POJEDYNEK | P.nożna (bramki)
Godzina: 20:30 9mecz Anderlechtu) 20:45 (mecz PSG)
Spotkanie:
Paris SG - Anderlecht
Typ: PSG zdobędzie więcej goli w swoim meczu (domyślnie typ 1)
Kurs: 1.61
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dopiero od godziny 18:30 miałem okazje wejść na swojego PC i przygotować dla was analizę i zdecydowałem się na całkiem przyjemny i bardzo prawdopodobny typ - mianowicie, PSG strzeli więcej goli na wyjeździe z Metz, niż Anderlecht z Lokeren.
W tym sezonie Anderlecht gra dużo poniżej oczekiwań, zdobywają mało goli, tracą głupie bramki - i tak oto zeszłoroczny mistrz Belgii zajmuje dopiero 11 lokatę z zaledwie 1 zwycięstwem (w 5 meczach) oraz słabiutkim bilansem bramkowym (3-5)
Jeśli chodzi o rywali - bukmacher ewidentnie przewiduje tutaj przełamanie zespołu z Brukseli, co sprawia, że Lokeren ma kurs aż 10, ale wcale nie stoją na straconej pozycji - w lidze radzą sobie całkiem nieźle jak na swoje możliwości 2-0-3 (bilans bramkowy: 6-9), jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki, to w ostatnim czasie był lepszy Anderlecht, ale bramek padało jak na lekarstwo 1 gol Anderlechtu w 4 ostatnich meczach (w tym 2 remisy), no i rodzynek w postaci 2-1 - nie wykluczam tutaj wyniku np. 3-0 / 3-1 dla zespołu z Brukseli, ale przewiduje, że PSG poradzi sobie dużo lepiej ze słabiutkim Metz.
W przypadku drugiej rywalizacji - PSG w ostatnim czasie zdobywało przynajmniej 3 gole na mecz z tą drużyną - nie jest to drużyna, która im idealnie leży, jednak biorąc pod uwagę potencjał kadrowy i formę zespołu, oraz b. słabą dyspozycję gospodarzy (nawet zakładając, ze skład PSG może być delikatnie okrojony po meczach reprezentacyjnych), to takie 3 gole powinny być minimalnym wymiarem kary, tym bardziej że PSG nie może dopuścić do sytuacji sprzed roku, gdy to Monaco triumfowało w lidze - właśnie przez głupie straty punktów zespołu z Paryża.
Pomogłem? Zapropsuj!
✅ 61
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburger – RB Lipsk
Typ: 2 handicap (-2) (wygrana 2 bramkami – zwrot)
Kurs: 6,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Początkowo miałem stawiać na Hull, ale jakoś nie znalazłem argumentów. Z kolei RB Lipsk ma ich mnóstwo, drużyna tworzona za dużą kasę, ale z rozsądkiem. Hamburger osłabiony brakiem Mullera. RB wystąpi prawdopodobnie w najmocniejszym składzie z Wernerem z przodu, który jest w bardzo dobrej formie. Ostatni wynik na stadionie HSV zakończył się zwycięstwem Lipska 4:0. Dziś liczę chociaż na 3:0, bo w końcu to nowy sezon i nowe emocje. Lipsk przegrał pierwszy mecz z Schalke, ale szybko wrócił na właściwe tory i kolejny mecz wygrał już 4:1. A więc skoro już ruszyli to mam nadzieję i głęboko wierzę, że Hamburger, który ledwo utrzymał się w lidze dziś nie zagra meczu sezonu.
Zwrot
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpanią -LALIGA
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leganes - Getafe
Typ: Leganes
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza
:
Witam po 3 trafnych typach s kosza wczoraj trochę typowanie na siłę i niestety typ nie wszedł niepotrzebnie no ale cóż, dziś wytypowałem mecz 3 kolejki ligi hiszpańskiej po 2 kolejkach zespół Leganes z kompletem punktów, pokonał Alaves i Espanyol po 1-0 natomiast drużyna gości Getafe beniaminek tego sezonu zremisował 0-0 z Atl. Bilbao oraz przegrał z Sevilla 1-0. Drużyja beniaminka jest bez formy przegrali nawet poniekąd towarzysko o trofeum z Huelva 1-0 natomiast zespół Leganes pokonał 3-1 drużynę Guadalajara. Sądzę że aktualna forma pozwoli gospodarzom pokonać zespół beniaminka i odnieść 3 zwycięstwo z rzędu.
Powodzenia i wysokich wygranych ????

Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 22:00
Spotkanie: Benfica vs Portimonense
Typ: Benfica -2,5 handi
Kurs:
2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 4 kolejki portugalskiej ekstraklasy. Wysoki kurs na to zdarzenie , wyzszy niz u innych bukow. Warto pograc.
Tydzieb temu Benfica zgubila punkty na wyjezdzie i zremisowala 1-1 z Rio Ave. Strata punktow przez Benfica czy FC Porto sprawia , ze w nastepnym meczu szczegolnie u siebie chcą rywala zdominowac i strzelic kilka bramek. Benfica poza tym mecze 3x wygrala w tym sezonie. Porto i Sporting są przed nimi , wiec to tez bedzie mialo wplyw na ich grę. Generalnie na swoim stadionie Benfica czesto strzela sporo bramek.
Portimonense jest beniaminkiem .Ostatni mecz w pucharze wygrali , a pozostale spotkania na wyjezdzie w tym sezonie przegrali.
Bilans bramkowy Benfici 10-2 , a ich rywali 4-7 . Powodzenia.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis -ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Anderson K. (Rsa) -Carreno-Busta P. (Esp)
Typ: Carreno-Busta 1set/mecz - 2/2
Kurs: 4:20
Bukmacher: Fortuna
WITAM,
Krótko bo nie ma czasu. Mecz za moment, a już kolega powiedział co nieco.
Himeryczny Carreno w życiowej formie, w tym turnieju nawet seta nie stracił.
Myślę ze dziś tak kolorowo nie będzie, ale zwycięstwo w zasięgu. Dla mnie 50/50, z lekkim wskazaniem na Hiszpana, mocny serwis Andersona przy specyficznej grze Busty, nie bedzie tak gigantycznym atutem.
Że kolega dał czystą dwójkę, to trzeba inaczej.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom