>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 8. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders
- Edmonton Oilers
Typ: New York Islanders i powyżej 5.5 gola
Kurs: 3.70
Bukmacher: forBet
Analiza:

O 1:00 w nocy pojedynek dwóch średniaków NHL: New York Islanders i Edmonton Oilers. Obecnie wyżej w tabeli znajduje się drużyna gospodarzy, którzy w konferencji wschodniej zajmują pozycję 6 (7 pojedynków wygranych, jeden wygrany po dogrywce, 5 przegranych i 1 przegrany po dogrywce), natomiast drużyna gospodarzy zajmuje pozycję 14 w konferencji zachodniej (3 pojedynki wygrane, 1 wygrany po dogrywce, 8 przegranych i jeden wygrany po dogrywce). Ostatni pojedynek między tymi drużynami rozegrany został 8 marca, gdzie górą była drużyna z Nowego Jorku, którzy na wyjeździe rozgromili przeciwników 4:1. Ostatnio mecze tych drużyn z innymi drużynami obfitują w dużą liczbę goli. Stawiam tutaj na wygraną gospodarzy i dużą liczbę goli. Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Polska PLK
Godzina: 12:35
Spotkanie Miasto Szkła Krosno Dąbrowa Górnicza razem z dogrywka
Typ:1
Kurs: 3,45
Bukmacher Unibet
Analiza.Jest to pojedynek naszej ligi PLK.Gospodarze tego meczu koszykarze Miasto Szkła Krosno w tym sezonie spisują się bardzo przeciętnie i zajmują dalekie 14 miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa,w tym 1 po dogrywce i przegrali 4 pojedynki.W ostatniej kolejce przegrali wysoko wyjazdowe spotkanie z Zielona Górą 100-76.Ich rywale drużyna Dąbrowa Górnicza też niczego specjalnego niepokazuje i zajmuje 12 miejsce z 3 zwycięstwami i 2 poniesionymi porażkami.W opstatnim swoim pojedynku przegrali na wyjeżdzie z Polpharma Starogard 90-79.Myśle że gospodarze jeżeli zagrają dobrze w obronie i bedą z dobrą skutecznością rzucac za 3 punkty to są w stanie odnieśc zwycięstwo.
15/04/17 PLK
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 74:79
08/01/17 PLK
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 75:81
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Washington Capitals

Typ: Washington Capitals
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Ostatnio się nie udało z NHL, ale próbuję dalej. Tej nocy stawiam na zespół z Waszyngtonu, który jest w lepszej formie od drużyny gospodarzy. Buffalo zajmuje ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 8 porażek na koncie i trzema zwycięstwami. Waszyngton zajmuje 8 pozycję z 5 zwycięstwami i 6 porażkami. Na dodatek w ekipie z Buffalo zabraknie 7 zawodników którzy są kontuzjowani.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Nashville Predators
Typ: zwycięstwo Nashville Predators (łącznie z dogrywką)
Kurs: 2,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, znowu gram NHL , mecz o 1 w nocy pomiędzy Columbus Blue Jackets - Nashville Predators. Gospodarze dzisiaj w nocy ulegli New York Rangers 5-3.
Generalnie spisują sie dobrze, są mocną ekipą i każdemu stawiają twarde warunki. Ich bilans to : 51 strzelonych i 43 stracone z 19 punktami zajmują 3 miejsce w
konferencji wschodniej, a więc wysoko. Dzisiaj jednak stawiam na zespół gości. Dlaczego? Goście ostatni mecz rozegrali 3 dni temu, są wypoczęci i w 100% przygotowali
sie do tego spotkania, a na wyjeździe spisują sie dobrze (4 drużyna pod tym względem). Ostatnio zwycięzyli na wyjeździe z Los Angeles Kings i Anaheim Ducks.
Gospodarze na pewno stracili sporo sił na wyjeździe z Rangersami, tu dzisiaj upatruje szanse Nashville. Kurs na gości wysoki, ja jednak gram tu bezpieczniej w zwycięstwo Nashville(łącznie z dogrywką)
po kursie 2,0. Oby na plus !
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Montreal - Vegas
Typ: over 5.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pierwszy w historii road trip Vegas pomału się kończy. Zostały ostatnie 3 tercje w Montrealu i mozna wracać do Nevady. Tak pokrótce tytułem wstępu zacznę dzisiejszy mecz.
Jak widzę dzisiejszy mecz Złotych Rycerzy na trudnym terenie (mimo iż Habs dołują) w Montrealu ? Spodziewam się bramek, mam nadzieję że nie przejadę się aż tak na tej pewności. Pechowo zmieniłem nocny mecz z sumy goli meczu Toronto na Winnipeg, trudno. Dzisiaj powtarzam bet na bramki, a argumentów ku temu mam co najmniej kilka.
Ofensywa obu drużyn wygląda bardzo fajnie, Vegas 3,57 gola na mecz, Habs 2,73 gola na mecz - ale to gracze Juliena oddają średnio 38 strzałów na mecz. Biorąc też pod uwagę nazwiska jakie pojawią się na tafli to liczę CO NAJMNIEJ na te 6 bramek.
W bramce Montrealu po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością zagra Charlie Lindgren ściągnięty do Canadiens jako backup Montoyi po informacji o kontuzji Price&#39;a. Wjazd 23-latka do ligi w tym sezonie iście szalony. Shootout na wyjeździe z Hawks gdzie tam są dość mocne nazwiska w ataku robi wrażenie, zobaczymy jak będzie dziś. Amerykański goalie w AHL z bilansem 3.53 gola na mecz, oraz .885 skutecznością strzałów. Co ciekawe w trakcie swoich 4 spotkań w historii Habs nie przegrało z Lindgrenem meczu i stracili tylko 1.24 gola na mecz. Nieźle.
Obsada bramki przyjezdnych w trakcie pisania tyych kilku zdań jeszcze nie jest znana. Na pewno ktoś z dwójki Lagace, Dylan Ferugson. Szwed Dansk po meczu z Islanders znalazł sie na injury list, ale pomału powinien szykować się do gry.
Moim zdaniem trener Vegas znów postawi na Maxima Lagace (1-3-1) średnia 4.03 na mecz i .861 skutecznością strzałów w tym sezonie. Dodatkowo 24-letni rookie może czuć zmęczenie częstym graniem na takich obrotach, 5 mecz (o ile zagra + nie liczę zmiany Dansk&#39;a z Islanders) a może to mieć kolosalny wpływ na przebieg meczu
The total has gone OVER in 6 of Las Vegas&#39;s last 7 games
The total has gone OVER in 4 of Las Vegas&#39;s last 5 games on the road
The total has gone OVER in 9 of Montreal&#39;s last 11 games
Montreal O/U 10-4-1 (3-2 at home)
Vegas O/U 9-5 (4-3 at away)
Gram over.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie: Clevland-Milwaukee
Typ: over 222.5
Kurs 2.00
Buk Totolotek
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie z NBA w którym ekipa Clevland na swoim parkiecie podejmowała będzie drużynę Milwaukee Bucks. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, pomimo tego iż ostatnich spotkań nie mogą zaliczyć do udanych , w poprzednich 6 spotkaniach zanotowali tylko 1 zwycięstwo i aż 5 porażek, goście natomiast 2 zwycięstwa oraz 4 porażki, widać gołym okiem iż oba zespoły są pod formą. Gospodarze tak nisko w ligowej klasyfikacji się już dawno nie znajdowali , okupują dopiero 13 pozycję goście są o 3 pozycję wyżej ,ale nie zapominajmy iż gospodarze są finalistą poprzednich rozgrywek NBA i kwestią czasu jest zanim zaczną iść w górę tabeli . Tym bardziej motywacją powinny być 3 kolejne porażki z rzędu na własnym parkiecie , co takiej ekipie jak Clevland za często się nie zdarzało do tej pory. Myślę że tutaj Clevland powinno sobie poradzić i wygrać wysoko, bo gdzie jak nie na swoim boisku i z drużyną , która również ma swoje problemy z tym sezonie NBA. Stawiam również na over w punktach oraz na handicap dla gospodarzy , są w stanie wygrać w tym meczu wysoko.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja play-off
Godzina : 19:00
Spotkanie : Mjallby : Orgryte
Typ : Mjallby over 1,5 gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : Unibet
Pierwszy mecz pomiędzy Mjallby a Orgrete o dla jednych awans z 3 ligi do 2 ( Superettan ) a dla gości o pozostanie , patrząc na to jak spisywali się w swoich ligach obie drużyny to wiadomo lepiej wygląda trzecioligowiec Mjallby który zakończył sezon na drugim miejscu a do bezpośredniego awansu zabrakło 6 pkt ale mówi się trudno i trzeba jeszcze marząc o awansie wykrzesać z siebie maksa 200 % , dziś grają na swoim terenie gdzie w lidze byli najlepiej grającym zespołem z bilansem 11-1-1 no i bramki 32:9 i chyba ta statystyka może mówić wiele , wiadomo mecz meczowi nie równy a statystyki to tylko statystyki , ten dzisiejszy też swoją napisze ale jedno jest pewne że aby awansować trzeba zwłaszcza u siebie wyrobić sobie dobry wynik stąd patrząc na bilans 32 zdobytych bramek pokuszę się że dziś Mjallby powinno te dwa gole zdobyć i najlepiej żadnego nie stracić a że w tym sezonie pojawiła się im szansa awansu to niestety ale trzeba ją wykorzystać , Orgryte natomiast w meczach wyjazdowych grało jeden wielki piach 1-6-8 no i bramki 9:29 stąd u mnie pokusa na over 1.5 gola Mjallby !
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie: Clevland-Milwaukee
Typ: Khris Middleton powyżej 17.5 pkt
Kurs: 1.82
Buk: Fortuna
Boston, a przede wszystkim All Horford pozwolili dzisiaj zarobić łatwe pieniądze. Dziś sporo spotkań czego osobiście nie lubię, bo jest strasznie dużo betów, które mogą namieszać w głowie. Postanowiłem, więc, że się skupię na spotkaniu Cavs z Bucks. Przede wszystkim jest to spowodowane, że obie drużyny widziałem dość często, a Bucks są mi dość bliską drużyną i śledzę ich na bieżąco. Za nim jednak przejdę to samego spotkania to warto wspomnieć, że Bucks pozyskali Bledsoe w zamian za Monroe i pierwszorundowy pick w kolejnym drafcie. Co do samego spotkania to jest to drugi pojedynek obu ekip w tym sezonie. Pierwszy Cavs wygrali dość pewnie choć tak naprawdę dopiero w 4 kwarcie odjechali młodym Kozłom. Aktualnie obie ekipy są jednak w sporym dołku, gdyż zanotowały zaledwie 1 wygraną w poprzednich 5 spotkaniach i aktualnie znajdują się poza PO. Takie coś oczywiście niedługo się zmieni i to być może właśnie od dzisiejszego zwycięstwa. Bukmacherzy sporego faworyta widzą w gospodarzach i mnie osobiście trudno się z tym zgodzić. Cavs mają straszne problemy w obronie tracąc ponad 113 pkt w spotkaniu! Jest to aktualnie najsłabsza obrona na wschodzie co może martwić kibiców Cavs. Sporo mówi się również o tym, że Tyron Lue ma spore problemy z rozrysowywaniem akcji dla swojej drużyny i tak naprawdę są oni skazani tylko i wyłącznie na Lebrona. James pokazał w meczu z Wizards, że to nadal on jest królem wschodu jednak dzisiaj będzie miał przeciwko sobie poważnego konkurenta, a mianowicie Giannisa. Pierwsze starcie indywidualnie wygrał młody Grek, który zdobył 34 pkt trafiając 15 z 22 rzutów z gry! Pojedynek między dwoma Panami może jednak przyćmić człowiek na, którego dziś inwestuję swoje pieniądze, a mianowicie Khris Middleton. Linia 18.5 moim zdaniem jest idealna do zagrania choć wielu może powiedzieć, że jest sztucznie nabita 43pkt występem przeciwko Hornets. Trudno się z tym nie zgodzić. Przedstawię wam jednak pewną zależność. Bucks od momentu kontuzji Monroe przegrali 3 z 4 spotkań. Giannis zaczął częściej faulować, mniej punktować oraz ustępować miejsca właśnie Middletonowi. W tych 4 spotkaniach zdobył on odpowiednio 27, 8, 43 oraz 16 pkt. Średnia dużo powyżej tego co mamy choć zaledwie 2 razy pokryty over. Spotkanie 8 pkt to spotkanie z OKC, gdzie musiał grać sporo z rezerwami i tak naprawdę nie miał swojej gry, którą ma ze s5. Biorąc pod uwagę poważny kryzys Cavs w obronie oraz fakt, że pozwolili oni trafić rywalom prawie 13 trójek na mecz w ostatnich 5 spotkaniach to wydaję mi się, że Khris będzie miał szansę ich trochę postraszyć. Co prawda w tym sezonie trafia on najgorsze 27% zza łuku (przy 40% w karierze) to od momentu braku Monroe poprawiło się to do 36% (9/25). Osobiście szukałem linii na same rzuty zza łuku obwodowego Bucks jednak niestety nie znalazłem. Gdyby ktoś znalazł taki bet to poproszę na PW. Znalazłem jednak coś dużo ciekawszego co dla mnie jest sporym value.Boston, a przede wszystkim All Horford pozwolili dzisiaj zarobić łatwe pieniądze. Dziś sporo spotkań czego osobiście nie lubię, bo jest strasznie dużo betów, które mogą namieszać w głowie. Postanowiłem, więc, że się skupię na spotkaniu Cavs z Bucks. Przede wszystkim jest to spowodowane, że obie drużyny widziałem dość często, a Bucks są mi dość bliską drużyną i śledzę ich na bieżąco. Za nim jednak przejdę to samego spotkania to warto wspomnieć, że Bucks pozyskali Bledsoe w zamian za Monroe i pierwszorundowy pick w kolejnym drafcie. Co do samego spotkania to jest to drugi pojedynek obu ekip w tym sezonie. Pierwszy Cavs wygrali dość pewnie choć tak naprawdę dopiero w 4 kwarcie odjechali młodym Kozłom. Aktualnie obie ekipy są jednak w sporym dołku, gdyż zanotowały zaledwie 1 wygraną w poprzednich 5 spotkaniach i aktualnie znajdują się poza PO. Takie coś oczywiście niedługo się zmieni i to być może właśnie od dzisiejszego zwycięstwa. Bukmacherzy sporego faworyta widzą w gospodarzach i mnie osobiście trudno się z tym zgodzić. Cavs mają straszne problemy w obronie tracąc ponad 113 pkt w spotkaniu! Jest to aktualnie najsłabsza obrona na wschodzie co może martwić kibiców Cavs. Sporo mówi się również o tym, że Tyron Lue ma spore problemy z rozrysowywaniem akcji dla swojej drużyny i tak naprawdę są oni skazani tylko i wyłącznie na Lebrona. James pokazał w meczu z Wizards, że to nadal on jest królem wschodu jednak dzisiaj będzie miał przeciwko sobie poważnego konkurenta, a mianowicie Giannisa. Pierwsze starcie indywidualnie wygrał młody Grek, który zdobył 34 pkt trafiając 15 z 22 rzutów z gry! Pojedynek między dwoma Panami może jednak przyćmić człowiek na, którego dziś inwestuję swoje pieniądze, a mianowicie Khris Middleton. Linia 18.5 moim zdaniem jest idealna do zagrania choć wielu może powiedzieć, że jest sztucznie nabita 43pkt występem przeciwko Hornets. Trudno się z tym nie zgodzić. Przedstawię wam jednak pewną zależność. Bucks od momentu kontuzji Monroe przegrali 3 z 4 spotkań. Giannis zaczął częściej faulować, mniej punktować oraz ustępować miejsca właśnie Middletonowi. W tych 4 spotkaniach zdobył on odpowiednio 27, 8, 43 oraz 16 pkt. Średnia dużo powyżej tego co mamy choć zaledwie 2 razy pokryty over. Spotkanie 8 pkt to spotkanie z OKC, gdzie musiał grać sporo z rezerwami i tak naprawdę nie miał swojej gry, którą ma ze s5. Biorąc pod uwagę poważny kryzys Cavs w obronie oraz fakt, że pozwolili oni trafić rywalom prawie 13 trójek na mecz w ostatnich 5 spotkaniach to wydaję mi się, że Khris będzie miał szansę ich trochę postraszyć. Co prawda w tym sezonie trafia on najgorsze 27% zza łuku (przy 40% w karierze) to od momentu braku Monroe poprawiło się to do 36% (9/25). Osobiście szukałem linii na same rzuty zza łuku obwodowego Bucks jednak niestety nie znalazłem. Gdyby ktoś znalazł taki bet to poproszę na PW. Znalazłem jednak coś dużo ciekawszego co dla mnie jest sporym value.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie: Clevland-Milwaukee
Typ: Cavs handi -11.5
Kurs 3.45
Buk Unibet
Analiza:
Podzielam opinie odnosnie wygranej gospodarzy w tym meczu i troche podkrecam handicap zwyciestwa Cleveland. Nie wiem czemu tak slabo zaczeli sezon, ale gorzej chyba juz byc nie moze wiec pora zeby Lebron i spolka powrocili na miejsce dla zwyciezcow. Druzyna Kozłów na wyjezdzie ma bilans 2-2 a Kawlerzysci u siebie stoja 2-4 co jestdosyc niespotykane w ost latach. Ciekawe czy otrzezwienie przyjdzie dzisiaj czy widownia w hali Quicken Loans Arena przyjmmie kolejna gorzka pigulke od swoich ulubiencow. Stawiam zdecydowana wygrana Cleveland i powrot na droge dluzszych wygranych - Milwaukee to odpowiedni rywal zeby taka serie zaczac...Ahoj!
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zenit Petersburg - Tofas Bursa
Typ: Zenit (-5.5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No dobra... jak idzie z tym koszem, to i kolejny typ w tej dyscyplinie. Wybrałem ponownie mecz w Europucharze, ale tym razem w grupie D. Koszykarze rosyjskiego Zenitu podejmują prowadzących po 4 kolejkach Turecki Tofas. Rosjanie aktualnie zajmują 4 miejsce z dwoma wygranymi i dwoma przegranymi meczami, jednak rozegrali aż 3 spotkania na wyjeździe. Notabene jak już przegrywali na wyjazdach, to naprawdę niewielką ilością punktów.
Tofas ma 3 zwycięstwa (2 domowe) i jedną porażkę. Ich wygrane były niezwykle &quot;wymęczone&quot;. Pokonali u siebie
Lyon-Villeurbanne 1 punktem, Cran Canaria 4-ma punktami i na wyjeździe najsłabsze w grupie Trento 3-ma punktami. Po za tym w wygrywaniu sprzyja im własna hala i fanatyczni Tureccy kibole. Natomiast zupełnie inaczej w wykonaniu koszykarzy Tofas wyglądają mecze wyjazdowe, w których wypadają dużo gorzej niż u siebie. Dlatego też, stawiam na pewne zwycięstwo koszykarzy Zenitu Petersburg. Powodzenia!
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: - Piłka nożna - Urugwaj
Godz: 21:00
Spotkanie: Defensor - Racing Montevideo
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Chciałbym się z wami podzielić ciekawym typem z ligi urugwajskiej wpadł mi w oko atrakcyjny kurs, gospodarze są aktualnie na 2 pozycji w tabeli 6-1-1 przegrali tylko raz z liderem tabeli który wygrał wszystkie swoje spotkania więc nie z byle kim dodatkowo atut własnego boiska na którym nie przegrali i chęć zrewanżowania się przed swoimi kibicami i zgarnięciu 3 pkt powinien dać im zwycięstwo. Goście plasują się na 12 miejscu 1-4-3 o dziwo w 3 wyjazdowych spotkaniach jeszcze nie przegrali choć w każdym meczu tracili bramkę a grali z mało wymagającymi przeciwnikami a Defensor to jest już dużo poważniejszy rywal i według mnie zanotują pierwszą przegraną na wyjeździe jak by tego było mało to 2h2 też jest po stronię gospodarzy w mojej opinii wygrana przemawia na korzyść gospodarzy po atrakcyjnym kursie. Powodzenia.
✅ 95
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-norwegia
Godzina: 20:30
Spotkanie: drammen-arendal
Typ: 58.5-

Kurs: 1.60
Bukmacher: unibet

Analiza:
na wstepie przepraszam za moja pisownie w wczesniejszym poscie ale przewaznie nie przykladam do tego uwagi-wazne ze typ wszedl i nastapilo przelamanie ???? na srode proponuje szczypiorniaka w lidze norweskiej-przyznam ze srednio ja sledze ale znalazlem ciekawy mecz w ktorym drammen podejmnie arendal.uprzedzam ze moj typ bedzie opieral sie tylko na statystyce-gospodarze swietnie zaczeli sezon-zajmuja 4 miejsce za arendalem.goscie to druzyna ktora zawsze liczy sie w walce o medale i w meczu beda faworytem ale ja stawiam na bramki.sprawdzilem historie w bezposrednich pojedynkach i na 19 spotkan tylko 3 razy przykroczyli prog,ktory typuje,ostatnio goscie wygrywali pewnie ale licze ze drammen postawi sie ostro w obronie wicemistrzowi i niepozwoli na wrzucenie sobie duzo bramek.kurs moze nie powala ale uwazam za pewny,pozdrawiam
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger - Kobe
Godzina: 04:20
Spotkanie: Zhang Ze - Daniel Taro
Typ: Daniel Taro
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obaj grali ze sobą bodajże trzy razy i Daniel wygrał wszystkie spotkania.Jest w bardzo dobre formie pokonał Jasike,Bolt,Banes,Ghema moze i nie są to zawodnicy z wysokiej rangi ale Taro naprawdę pokazywał dobra forme.W Australii swietny turniej pokonał 4 zawodników a przegrał z Ebdenem w dwoch setach.Zhang nie szczyci się jakoś rewelacyjną forma dotychczasową przegrywa mozna powiedziec mecz za meczem. Mysle ze Daniel powinien ogarnąć ten mecz nawet w dwóch setach.Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia under 97,5
Kurs: 2,20
Buk: fortuna
Analiza:
Wydaje mi się, że wyszukałem perełkę na dziś. Do Utah przyjeżdżają 76ers, drużyna mocna w tym sezonie, po kilku latach tankowania wreszcie nadszedł czas na walkę o play off. Zaliczyli serię 4 zwycięstw ????, ale niestety (stety ???? )tutaj pozytywy się kończą. Garstka statystyk - ostatnie dorobki punktowe przeciwko Jazzmanom to - 94,83,84,86,91,71,78,83,71,74,92. Ktoś zarzuci, że to było za czasów gdy, Phila zamykała tabele, a teraz jest dużo silniejsza. Dzięki komu stała się taka mocna? Zwłaszcza dzięki olbrzymowi z Kamerunu - Embiidowi. Ma on największą liczbę: średnio zdobytych pkt, zbiórek, bloków i trafionych rzutów wolnych w drużynie (i to przy ciągłych limitach minutowych). Pech 76ers polega na tym, że przeciwko kozackiej obronie Utah Embiid nie wystąpi. Czyżby kontuzja? Na szczęście nie, jest to tylko przerwa odpoczynkowa. Do tego dochodzi absencja Baylessa, który średnio dorzuca 11pkt. Czyżby delikatne &quot;odpuszczenie&quot; meczu gdzie nawet w pełnym składzie byłoby ciężko o zwycięstwo. Od razu pomyślałem, że mają jakiś ważny następny mecz na który trener &quot;restuje&quot; Embiida. Sprawdzam... a tu wyjazd do Sacramento Kings (ich bilans to 0-3 u siebie i strasznie słaba forma). Czyżby coach wyczuł szanse? Tylko takie moje przypuszczenia... Kolejna sprawa, Utah w poprzednim meczu zostało rozstrzelane (137pkt) i wręcz ośmieszone przez Houston z Hardenem (56) na czele... Życie nauczyło, że w NBA nic nie zdarza się dwa razy, mecz po meczu. ???? powodzenia
⛔ 100
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Philadelphia 76ers
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Chciałem grać z handicapem jednak Utah w ofensywie nie wygląda imponująco więc z pokryciem może być różnie. Ciekawiej wygląda HT/FT. 76ers w końcu odnaleźli rytm gry i liczą się po raz pierwszy od dawna w walce o PO. Grają fajnie, przyjemnie dla oka, drużynowo, efektownie i efektywnie. Jednak dzisiaj są spisani na porażkę gdyż wypada dwóch graczy z startowej 5. Embiid i rozgrywający Bayless. Embiid raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, wypada najlepszy punktujący i zbierający, no i do tego będzie dziura pod koszem, bo Phila nie ma innego nominalnego podkoszowego. Prawdopodobnie piątką będzie Johnson ale z niego to żaden center, Gobert będzie miał ułatwione zadanie zarówno w ofensywie jak i defensywie. W miejsce Baylessa wejdzie Saric który po słabym starcie nieco odbudował formę jednak nadal przeplata dobre mecze słabymi. Nieobecność tych dwóch znacznie skróci rotacje 76ers bo albo sięgną po głębokie rezerwy albo będą musieli rozegrać całym mecz 7 graczy. Wszystko zależy od dyspozycji Simmonsa i skuteczności na obwodzie. Po drugiej stronie jednak jedna z lepszych defensyw w lidze więc o otwarte trójki nie będzie łatwo. Rubio wpasował się do zespołu niesamowicie. Nawet nieco poprawił rzut co zawsze było jego słabym punktem. Nutki nie mają klasycznego shootera dla tego stawiają na drużynową moc. Sześciu graczy notuje double digit Rubio, Gobert, Ingles, Hood, Favors i Mitchell. Zdecydowanie w dzisiejszym meczu więcej opcji w ataku jest po stronie gospodarzy. W pomalowanym pod nieobecność Embiida 76ers nie będą istnieć, do tego mała rotacja myślę, że od początku do końca Utah będzie kontrolować to spotkanie.
⛔ 100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka,NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie:Utah Jazz vs Philadelphia 76ers
Typ: Zwycięstwo Utah 6-10 punktami
Kurs: 3.0
Bukmacher: iForBet
Analiza:

Dzis pod lupę biorę mecz Jazzmenów przeciwko młodziakom z Philadelphii. Po pierwsze myślę że Utah poradzi sobie z osłabionym zespołem 76ers,więc po wyższym kursie typuje wysokość zwycięstwa. Nie zagra dzis Embiid , co jest największym osłabieniem zespołu.Gra będzie się opierać na Simmonsie ,ale w tym rola Goberta ,żeby nie narzucał dziś za dużo.Drugie osłabienie to Fultz ,a kolejne to Bayless.Wiadomo Utah słynie z bardzo dobrej defensywy i nie liczę dziś na ogrom punktów,ale mam nadzieję ,że Utah na początku zrobi sobie przewagę ,a później bedą kontrolować spotkanie ????
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: New Jersey Devils vs St. Louis Blues

Typ: Schwartz.L (strzeli gola razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.80
Bukmacher: fortuna
Analiza: Lider Konferencji Zachodniej zmierzy się z Vice Liderem Konferencji Wschodniej. Ciężki mecz do wytypowania, liczę w tym meczu na grad bramek. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami kończyły się równo 7,5,7 bramkami.
Schwartz.L - 25 latek w 15 meczach w tym sezonie strzelił 8 goli i aż 12 razy asystował. Rozgrywa zdecydowanie najlepszy sezon w swojej karierze. Ostatnio nic nie strzelił, a pokonali Toronto Maple Leafs 6:4. Myślę, że w tym meczu strzeli, w poprzednim 3 razy asystował.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Brazylia - Serie B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Ceara vs Guarani
Typ: Wygrana Ceara
Kurs: 1.7
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na noc jeszcze jeden typ z drugiej ligi brazylijskiej. Drużyna Ceara radzi sobie całkiem nieźle w tym sezonie i obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli, które daje jej awans do ligi wyżej. Drużyna dzisiejszych gospodarzy nie zwykle rzadko przegrywa u siebie w lidze (3 spotkania na 16) i sądzę że tym razem będzie podobnie. Natomiast drużyna Guarani ma tyle samo pkt co drużyna CRB która znajduje się na miejscu spadkowym. Warto jednak podkreślić że bez tego meczu do końca pozostało jeszcze 4 kolejki, a ścisk drużyn które walczą o utrzymanie jest niesamowity jeszcze około 10drużyn na 4 kolejki przed końcem rozgrywek może spaść do Serie C. Ale najważniejsze mecze przed drużyną gości dopiero przed nimi, ponieważ za 3 dni czeka ich mecz z drużyna CRB(który muszą wygrać) i moim zdaniem bardziej skupią się na tamtym spotkaniu, niż na spotkaniu wyjazdowym z ekipą która ma aspirację na awans. Ważną informacją również na której opieram swój tym jest liczba absencji w drużynie gości nie zagrają dzisiaj z powodu urazów Alef(0/0), Eron(2/0), Leite(5/0), Juninho(17/0), Paulinho(5/0), Genilson(15/1), Eliandro(20/3). Wobec tych absencji w drużynie gości oraz ważnego spotkania na weekend jestem pewien w 90%, że dzisiejszej nocy zwycięży walcząca o awans drużyna Ceara !!
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Dallas Mavericks
Typ: Washington Wizzards wygra 1 kwarte (-1.5 handicup)
Kurs: 1.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Szybka analiza bo zaraz mecz. Szukałem dziś handicupów w meczu Toronto i OKC ale ten bet daje taki sam kurs jak -8/9 na w/w drużyny a szansa nawet i większa. Czarodzieje lubią mocno zaczynać, często dominują wręcz pierwsze kwarty nawet i 13-15 pkt!!! Kosmos! Goście to latarnia całego NBA 1-10 chłopcy do bicia i najwięksi tankerzy obecnie. Wraca Wall który oglądał z ławki jak się powinno grać w Toronto i mam nadzieję że dał ten mecz trochę jemu do myślenia. Druga sprawa że dobrze szybko załatwić sprawę i odpoczywać bo tutaj zagrożenia nie powinno być żadnego więc po co się męczyć do końca. Jeszcze dodam że dwa ostatnie spotkania przegrali w swojej hali więc czas na okazałe zwycięstwo i takie handi powinno być pokryte bez wysiłku.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom