>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 8.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Kobe
Godzina: 03:05
Spotkanie: Ito - Kwoon Soon

Typ: Ito
Kurs:
1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Oferta na środę trochę uboga, w tenisie głównie challengery. Typ na szybko. Japończyk Tatsuma Ito (151) zmierzy się z Koreańczykiem Kwon Soon Woo (189) w 1/8 challengera w Kobe (Japonia). Zawodnicy w sumie mało mi znani, a raczej Koreańczyk bo Japończyk czasami zaznaczy swoją obecność na turniejach w Europie. Zwykle obaj głównie grają w Azji i Ameryce. Japończyk na pierwszy rzut oka wydaje się delikatnym faworytem do wygrania tego spotkania i dlatego typ na niego. Z pewnością dodatkowym argumentem będzie to, że turniej rozgrywany w Japonii. Do tej pory zawodnicy grali ze sobą 2 razy - ostatni mecz wygrał Ito (H2H 1-1). Ogólnie myślałem, żeby odpuścić to spotkanie ale przekonał mnie wynik pierwszego spotkania Ito, w którym to pokonał innego Koreańczyka 6-2, 6-1 więc wygląda na to, że chyba bukmacherzy nie pomylili się lekko go faworyzując. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosa - Banvit
Typ: Banvit hc -4,5
Kurs: 1.84
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Spotkanie 11 drużyny ligi polskiej z 7 drużyną ligi tureckiej. Zdecydowany faworyt spotkania to Banvit. Drużynę tą obserwuję od kilku sezonów. W obecnym troszkę obniżyła loty. Jednak jej poziom jest zdecydowanie wyższy od zespołu radomskiego. Pomimo całej sympatii jaką dażę drużynę radomską za występy w europejskich pucharach w ubiegłym sezonie nie widzę żadnych szans na zwycięstwo Radomian. Jedynie zlekceważenie graczy radomskich przez koszykarzy zespołu tureckiego może doprowadzić, iż typ ten nie wejdzie. Na obecnym etapie rozgrywek uważam jednak, że Turcy jeszcze nie odpuszczą i pewnie wygrają w Radomiu ale po walce, ok. 10 pkt.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka // Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Incheon - Anyang
Typ: Anyang win i over 170,5 pkt
Kurs: 3,20
Bukmacher: forbet
Witam,
Dziś trochę bardziej egzotycznie. Obie druzyny w gazie, gospodarze aż 5 wygranych z rzędu a goście 3. Moim zdaniem to już i tak długa seria jak na Incheon, w końcu trzeba przegrać, tymardziej że na przeciw ekipa Anyang, jeden z głownych faworytów do mistrzostwa.
Bukmacherzy również faworyzuja gosci i chciałem pograć czysty win, jednak forbet proponuje ciekawy kurs na mini dubla, over +win. Obie w dobrej dyspozycje, obie sporo rzucają, w szczególności Anyang, stać spokojnie na zakrecenie się koło setki.
Ostanie bezposrednie pojedynki pokazują że są to widowiskowe, bardzo overowe spotkania.
Nie boję sie tu o gosci, byle by gospodarze nie wycieli takie numeru jak wczoraj Bonn.
Pełen wiary ????
POWODZENIA ????
Ps.
Oczywiscie zapraszam do sledzenia tematu &#39;win by emdex&#39;.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia 2 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie; Agres-Afumati
Typ; Afumati
Kurs: 2,83
Bukmacher: Millenium

Witam ponownie wszystkich. Wczoraj pisałem,że wygraną Catanii biorę na tzw. stary nos typera, więc powiedzmy,że dzisiaj typ na drugą dziurkę ???? bo zdarzenie trochę egzotyczne- czyli 2 liga rumuńska. A więc to co mnie przekonuje do tego typu, to fantastyczna forma drużyny Afumati. Ostatniej porażki doznali w sierpniu, od tego czasu rozegrali 12 spotkań z czego 10 wygrali i 2 zremisowali (10 meczy ligowych i 2 pucharowe) W lidze to 5 zwycięstw z rzędu i bilans bramkowy 10:1. Afumati na 4 miejscu i pewnie z taką formą myślą powoli o walce o 1 ligę ( 1 i 2 miejsce awansuje, 3 gra baraże ). Gospodarze natomiast na 10 miejscu, często lubią remisować. Jednakże kurs 2,83 na Afumati w takiej formie kusi by spróbować....
⛔ 100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Azji do lat 19
Godzina: 10:00
Spotkanie; Sri Lanka u19 - Bangladesz u19
Typ; over 3,5
Kurs: 1,99
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj egzotycznie ale ten typ wpadł mi w oko. Otóż patrząc na 3 dotychczasowe mecze młodziki z Bangladeszu radzą sobie nadspodziewanie dobrze co prawda strzelili tylko 1 bramkę słabym Malediwom ale takze w meczach z Tadżykistanem i Uzbekistanem stracili tylko 1 podczas gdy Sri Lanka aż 16!!! Dzisiaj zadanie jest proste - wygrać i strzelić jak najwięcej bramek bo mimo iz nie ma już szans na zajęcie 2 miejsca w grupie to jednak myślę, że ambicje i umiejętności wystarczą aby padło te kilka bramek dla Bangladeszu a nie wykluczam, że i Sri Lanka coś dołoży i over po dobrym kursie będzie pokryty. W ostatnim meczu bezpośrednim padł wynik 2-0 dla Bangladeszu a dzisiaj liczę ze tych trafień będzie więcej. Powodzenia.:cool:
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Mark Selby - Liang Wenbo
Typ: Liang Wenbo Over 0.5 Centuries
Kurs: 4,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Poziom zawodników i gry powinien rosnąć z każdym dniem, bo dolna cześć drabinki dużo bardziej obłożona talentem niż górna. Wystarczy spojrzeć kto dzisiaj będzie walczył o półfinał. Faworyci oczywiście klarowni, ale wobec nieobliczalności Wenbo i Brecela lepiej ostrożnie typować zwycięzców, zwłaszcza na tak krótkim dystansie. Szczerze mówiąc nie zdziwią mnie overowe wyniki dzisiaj. Dla mnie ciekawym typem na pierwszy mecz jest setka Wenbo, do czego ma on wrodzoną łatwość. Nawet jak forma w lesie to potrafi w każdym meczu wbić jakiś wysoki brejk, a ostatnio jest w tym bardzo regularny. W English Open 3 setki w 3 meczach w tym maks (105, 107, 147), w International Championship też mocno punktował 2 setki w 3 meczach (104, 118) i parę innych wysokich brejków 80+. Krótki dystans meczu to oczywiście mała przeszkoda, rywal również, ale taki wysoki kurs na takie breakbuildera to mocna przesada.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ludwigsburg - Chalon/Saone
Typ:
Ludwigsburg -12.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wczoraj Cavs wygrali ale nie takim handicapem jakim chcialbym. No nic, dzisiaj takze koszykowka w wydaniu europejskim. Pod lupe biore spotkanie w Niemczech gdzie druzyna gospodarzy podejmuje francuskie Chalon. Niemcy z bilansem w CL 3-1 a goscie 2-2. U siebie Ludwigsburg 2-0, natomiast goscie na wyjezdzie 0-2. Widac, ze Niemcy grozni u siebie i raczej powinni od poczatku zdominowac Francuzow. 12 punktowe zwyciestwo z liderem tabeli Neptunasem Kłajpeda biore za dobry omen, a wygrana ponad 30 pkt z PAOKIEM mowi ze u siebie Niemcy gniota gosci jak leci. Na to licze takze dzisiaj, wiec wuwuzele w rece, DEFENSE DEFENSE na trubunach ???? i jedziemy po wygrana. Kto nie lubi ryzyka moze brac podstawowe handi -8.5. Ahoj!
✅ 160
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Brazylijska Seria A
Godzina: 22:30
Spotkanie: Avai - Bahia
Typ: Obie strzelą i over 2,5 gola: Tak / Tak
Kurs:
2,5
Bukmacher: forBet
Analiza:

Przedostatnie w tabeli Avai podejmuje u siebie ekipę Bahia plasujaca się po trzydziestu dwóch kolejkach na dziesiątej pozycji w ligowej tabeli. Typ na over bramkowym i BTTS stąd, że w ostatnich dziesięciu starciach tych drużyn osiem razy padł over a obie drużyny siedem razy na dziesiec zakończyły pojedynek ze zdobyczą bramkowa. Warto dodać też ze zespół gospodarzy trafiał do siatki cztery razy w ostatnich pięciu meczach ligowych, a goście od ośmiu spotkań strzelają swoim przeciwnikom conajmniej jedna bramkę, także spore prawdopodobieństwo, że mój typ &quot;wejdzie&quot;. Powodzenia.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kędzierzyn Koźle - BBTS Bielsko Biała
Typ: under 125,5 pkt w meczu

Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ciężko było dziś wybrać typ. Żaden mecz sie do mnie dzis nie uśmiechnął oprócz tego. Lider siatkarskiej Plusligi w dotychczasowych siedmiu meczach stracił tylko cztery sety. Podejmują ostatnia drużyne która do tej pory cztery sety ograła! Dotychczasowe spotkania na tych dryżyn kończyły sie w trzech setach. Zawsze zespół z Bielska osiągał zdobyc pkt. W okolicach 50 pkt. Licze ze gospodarze podejda do meczu poważnie. Kolejny mecz prawie za tydzień więc oszczedzać sie nie muszą i jak na lidera przystało pokażą siłę. Życze powodzenia. Jesli pomogłem zostaw reputkę☺
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Mężczyzn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Omonia - Jastrzębski Węgiel
Typ: Omonia +19.5 pkt
Kurs: 1.57
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Dziś pod lupę biorę spotkanie siatkarskiej Ligi Mistrzów, gdzie polscy siatkarze z Jastrzębskiego wylatują do Cypru aby zmierzyć się z Mistrzem cypru oraz trzecią ekipą w obecnej tabeli Cypryjskiej ligi. W drugiej rundzie kwalifikacji pokonał czarnogórską Jedinstvo Bemax Bijelo Polje, wygrywając odpowiednio 3:0 i 3:2. Myśle że buk zawyżył nieco linie handicap i stawiam na +19.5 punkta dla Omoni. Oczywiście obie ekipy dzieli siatkarska przepaść, ale biorąc pod uwagę nie najlepsze wejście w lige gości (pomijając ostatnie spotkanie z Cuprum), atut własnej hali oraz publiczności a nawet bezpośrednie pojedynki ( 2 razy 3:0 dla Omonii w 2015 roku). Myślę że ekipa z Cypru nie będzie chłopcem do bicia i będą zdobywać przynajmniej po 15 pkt w każdym secie
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Puchar Karjala
Godzina: 18.00
Spotkanie: Szwecja - Czechy
Typ: powyżej 5 goli (w przypadku 5 goli zwrot)
Kurs: 1,72
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dziś oferta nas nie rozpieszcza. Spróbuję pograć hokej na lodzie. Puchar Karjala, to turniej rozgrywany w Finlandii. Dzisiejszy mecz zainauguruje rozgrywki. Wpadł mi ten mecz w oko ze względu na wiele goli jakie pada w pojedynkach Szwecji z Czechami. Jeśli popatrzymy troszkę wstecz, to w ostatnich 10 meczach kiedy Szwecja gra z Czechami, to tylko dwa razy nie było w meczu 6 goli, a tylko raz wynik zatrzymał się na 4 trafieniach. Jeśli ktos nie chce bawić się w zwroty, to over 4,5 można wyłapać po fajnym kursie 1.50.
Ostatni raz obie ekipy spotkały się tego roku w kwietniu, wtedy górą byli Czesi wygrywając 8-4, a w lutym zwyciężyli Szwedzi 5-2. Dzisiaj faworytem są zawodnicy ze Skandynawii. Dla odważniejszych polecam typ over 5,5 po kursach w granicy 2.0~. Pozdrawiam
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Partizan - Lokomotiv Kuban
Typ: over 168.5 ( razem z dogrywką )
Kurs: 1.67
Bukmacher: https://www.efortuna.pl/
Analiza:
Oferta uboga jak sklepy w Afryce, ale no cóż, trzeba poszukać czegoś. Po 3 trafieniach z rzędu trzeba podtrzymać passę. Dziś w Belgradzie spotkają się dwie ofensywne drużyny. Tempo ich gry jest bardzo szybkie, dużo rzutów za 3 punkty.Ostatnie 5 meczy poszczególnych drużyn to następujące ilości punktów:
Partizan - 184 / 175 / 164 / 188 / 221
Lokomotiv - 187 / 188 / 158 / 178 / 144

Co do tabeli, to dzisiejsi gospodarze zajmują ostatnie miejsce, goście - prowadzą w swojej grupie z kompletem wygranych. Liczę na otwarty mecz, w którym zwycięstwo rozstrzygnie się w ostatniej kwarcie - wbrew kursom, które wystawili bukmacherzy. Jak będzie ? Przekonamy się wieczorem
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja 2. Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Almtuna - Timra
Typ: Timra i -5,5 bramki
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj o 19:00 Almtuna - ósma drużyna w tabeli, będzie podejmowała na własnym lodowisku drużynę lidera. Faworytem jest tutaj zespół gości i tak też zamierzam pograć, dodając do tego zdarzenia, że w spotkaniu padnie mniej niż 5,5 bramki. Timra nie przegrała w ostatnich pięciu meczach, a w całym sezonie póki co tylko 3 razy, w tym raz po dogrywce. Gospodarze bilans mają znacznie gorszy, ostatnie 5 meczów to aż cztery porażki, więc nie można mówić o dobrej formie. W ostatnim meczu minimalna wygrana 2:1, pozostałe cztery spotkania to porażki więcej niż jednym golem. Pod tym względem wydaje mi się, że dzisiaj pomimo gry na własnym lodowisku ciężko będzie pokonać zdecydowanego lidera ligi.
Jeśli chodzi o ilość bramek, to pomimo pierwszego miejsca w lidze, Timra wcale nie strzela tak dużo. Mają strzelonych 40 bramek, co daje pod tym względem środek tabeli. Z drugiej strony najmniej tracą, we wszystkich spotkaniach tylko 20 bramek na minusie. Ostatnie pięć meczów Timry to -5,5 gola, z kolei w przypadku drużyny gości, na ostatnich pięć spotkań, tylko w jednym padło więcej bramek. Kurs całkiem przyjemny, a jak widać zdarzenie jest mocno prawdopodobne.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 15:00

Spotkanie: Groningen - Preussen Munster
Typ: Groningen
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Witam. Prezentuję bardzo ciekawy typ na dziś - Groningen - zeszłoroczna 8 drużyna najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii, remisowali z Ajaxem i z PSV bez problemu strzelali bramki. W tym roku troszkę słabiej jak do tej pory 15 miejsce z 9 punktami po 11 meczach ale nadal w grze. Przeciwnik to niemiecki 3-ligowiec w dodatku słaba forma 16 pozycja bilans meczy wyjazdowych też kiepski 5 pkt po 7 meczach z 6 bramkami na koncie. Jak dla mnie bardzo wysokie value w tym meczu. Niesamowicie wysoki kurs - polecam nawet 1/1 za 3.05.
POWODZENIA!!!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
15:45
Islandia - Czechy
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4,80
Buk: fortuna
Towarzyski mecz rozgrywany w Katarze. Zatem moim zdaniem nie będzie jakiejś wielkiej spiny w defensywie, ciepełko w Katarze więc dużo lepsze warunki do gry niż obecnie u nas w tej części Europy. Drużyny zagrają w zbliżonych składach z tymi, którymi koñczyly eliminacje do MŚ. Na stronie czeskiej federacji piłkarskiej awizowane są następujące składy:
ČR: Vaclík - Čelůstka, Brabec, Suchý, Novák - Souček - Kopic, Hušbauer, Barák, Jankto - Krmenčík.
Island: Halldórsson - Ingason, R. Sigurdsson, Árnason, Magnússon - B. Bjarnason, Gunnarsson (O. Skúlason), G. Sigurdsson, Gudmundsson - A. Finnbogason, Kjartansson.
Moim zdaniem za duże te kursy na ilość bramek, 2,30 na trzy bramki też fajnie wygląda. Czesi budują drużynę na kolejne eliminacje natomiast Islandczycy przygotowują się do MŚ. Islandczycy mogą być nieco rozluźnieni, gdyż gdy ostatnio byli razem świętowali ogromny sukces jakim był awans na tak wielka imprezę. Humory są na pewno świetne, myślę że będą dziś bawić się futbolem i trochę poluzują w defensywie. Czesi mają ciekawych ofensywnych zawodników więc powinni coś też dołożyć.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Shakhtior Soligorsk - Sir Colussi Sicoma Perugia
Typ: poniżej 131,5
Kurs:
2,38
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Oj coś mi się wydaje, że Fortuna nam troszkę zaspała. Poniżej 134,5 myślę, że Perugia nam pokryje spokojnie ja jednak idę na większe ryzyko i myślę, że pokryje również i ten underek...
Perugia to gracze światowej czołówki z Atanasijevicem, Zaytseve, Russelem, De Cecco czy Podrascaninem na czele.. Tam nie ma słabego punktu a już na pewno nie na mistrza Białorusi, którzy ten sezon nie zaczęli dobrze nawet u siebie w lidze... Na 8 spotkań mają już zanotowane 3 porażki.
Soligorsk miał już w poprzedniej rundzie problemy z pokonaniem....mistrza Izraela, przegrali na wyjeździe 2:3 i u siebie wygrali dopiero 3:0. Zawodnicy dla mnie No name...
Za to Perugia w lidze idzie póki co jak burza, 6 meczy - 6 zwycięstwo i tylko 1 set przegrany.
Myślę, że gładkie 3:0 nam się szykuje.
Powodzenia
⛔ 100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina:
15:45
Spotkanie: Islandia - Czechy
Typ: 1/+1,5
Kurs:
3.3
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pojedynek towarzyski Islandii, która zagra na mundialu w Rosji z reprezentacją Czech.
Dla Islandii jest to pierwszy test przed zbliżającymi się Mistrzostwami - ich rywal całkiem wdzięczny, ponieważ jest to typowo ofensywny futbol, który ma wyraźne braki w defensywie, a jeśli dodamy do tego dobrze przygotowaną murawę w Katarze (Doha) i sam status meczu, który jest bez presji dla obu zespołów, to możemy się spodziewać ofensywnego i radosnego futbolu po obu stronach - wyniki overowe jak najbardziej mają sens.
Gram pod reprezentacje Islandii, ponieważ powinni zagrać z większą motywacją - w końcu taki mecz to idealny test przed zbliżającym się mundialem, gdzie poziom wielu drużyn - może być zbliżony do tego, który prezentują Czechy.

Jest to szczególna szansa dla chłopaków, którzy są brani pod uwagę przy powołaniach, mimo że reprezentacja Islandii wydaje się kompletna, to nigdy nie można wykluczyć, że jakiś 20 latek zaprezentuje się dobrze w najbliższych meczach i dostanie upragnioną szanse.
Dodatkowo mam na uwadze przeciętną defensywę Czech, co tym bardziej ułatwia sprawę Islandii.
Przewiduje ciekawy i ofensywny mecz ze wskazaniem na Islandczyków. Przewidywany wynik: 2-1 / 3-1
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja , 2 liga
Godzina: 17:00

Spotkanie: Chimiki - Olimpiyets
Typ: Olimpiyets wygra i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 5.50
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dla wielu z Was zapewne ta liga nic nie znaczy... ja natomiast od ponad 2 lat ją śledzę i mniej więcej kojarzę progresy i regresy drużyn tej dziwnej egzotycznej ligi. Olimpiyets to beniaminek a uwierzcie mi , wydrzeć się z niższej ligi rosyjskiej jest jeszcze ciężej jak w polskiej czy angielskiej.. Chimki to stały bywalec tej ligi ale myślę , że drużyny są porównywalne jeśli chodzi o skład a nawet lepiej wygląda pod względem kadrowym zespół Olimpiyets.. Drużyna gości ma o wiele większe ambicje a w tym sezonie na wyjazdach drużyny typu Chimki pokonywali wynikiem 1-2 ( były to mecze Olimpiyetsa z Łucz Energiją i Volgogradem) Myślę , że dzisiaj bardzo prawdopodobny jest wynik jak w tych dwóch wcześniejszych wygranych spotkań Olimpiytsa.. w końcu te 3 pkt. musza im wpaść na konto , myślę , że będzie to dzisiaj tym bardziej , że w Chimki zabraknie w defensywie w środku pola ważnego piłkarza - Nikolaya Tyunina , który pauzuje za żółte kartki! Wejdzie? Zostaw reputkę !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport , Counter strike , ESL Pro League EU
Godzina: 22.30
Spotkanie: Faze Clan - Fnatic
Typ: Fnatic (mecz2 )
Kurs: 2.90
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam wszystkich traderów i typerów. Dziś mam przyjemność przedstawić wam krótką analizę przed starciem tytanów na arenie międzynarodowej a mianowicie Faze Clan oraz Fnatic. Obie drużyny zajmują aktualnie ex aequo pierwsze miejsce w tabeli ESL Pro League i niewątpliwie zasłużyły na miano faworytów tych rozgrywek.

Statystyki po obu stronach w zasadzie bardzo podobne, jednak podczas ostatnich meczy Faze notuje spadek formy, a Fnatic są świetnie zorganizowani na mapie Cache, dlatego celuje dziś w drugą mape na korzyść Fnatic na której zdecydowanie łatwiej zaczyna się grę po stronie antyterrorystów. Szwedzi są mocni w defensywie i niejednokrotnie udowodnili że potrafią przełamać w pojedynkę 2-3 graczy. To co cechuje e sport to nieprzewidywalność, bardzo często cała gra jest zależna od jednego gracza.

KRiMZ JW flusha Golden Lekr0- może nie są mega indywidualistami jednak nie raz udowodnili jak ważne jest wsparcie i taktyka w grze.


rain karrigan NiKo GuardiaN olofmeister
- czyli śmietanka graczy z całej europy, każdy z nich indywidualnie potrafi działać cuda, świetne AWP Guardiana, były gracz Fnatic olofmeister który stanowi filar drużyny, NiKo który też gra świetnie z AWP ...generalnie mega mocna drużyna.
To co skłania mnie do gry na Fnatic w drugim meczu to fakt, że Cache jest mapą bardzo dynamiczną o krótkim zasięgu, chłopaki nie mają problemu z wchodzeniem na Side jak do siebie a Faze 2 tyg temu przegrało Cache z Envyus a od 2 miesięcy nie wygrało ani jednej mapy, dostali lanie nawet od ukrainców z Hell Raisers które aktualnie jest dopiero na 10 miejscu, także 3mam kciuki za Szwedów na drugiej mapie bo mają wielki potencjał a bukmacherzy zapomnieli, że mapa Cache jest jak dom dla Fnatic.
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia-Serie A
Godzina: 22:30
Spotkanie: Ponte Preta - Gremio
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam, dzisiaj na celowniku Brazylia i spotkanie w lidze między Ponte Preta - Gremio. Gospodarze zajmują 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktòw. Goście zgromadzili do tej pory 54 punkty i znajdują sie na 3 miejscu.Ponte Preta u siebie spisuje się dobrze, w ostatnich 4 meczach 2 zwycięstwa, remis i porażka. Warto zaznaczyć, że mierzyli się z takimi potentatami jak Corinthians(1 miejsce w tabeli), Santos(2 miejsce w tabeli), Flamengo(7 miejsce). Co do gości 4 ostatnie spotkania na wyjeździe to zwycięstwo, porażka i dwa remisy( między innymi z sąsiadującym w tabeli z Ponte,Avai). W ekipie gospodarzy dzisiejszego spotkania nie zobaczymy Danilo i Naldo pałzujących za żòłte kartki. W tym meczu idę w stronę remisu, ponieważ nie widzę wyraźnego faworyta do zwycięstwa. Spodziewam się ròwnież małej liczby bramek. Powodzenia dla grających !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom