>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera C
Godzina: 19:30
Spotkanie:
Berazategui- Sportivo Italiano
Typ: -1.5 Sportivo Italiano
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Gospodarze notują fatalną passę. 3 ostatnie mecze przegrali po 4:1, 4:0, 5:0. Zajmują 18 miejsce w tabeli.
Trudno liczyć, że dziś nastąpi przełamanie, gdyż zmierzą się ze Sportivo Italiano. Goście przyzwoicie radzą sobie w delegacji. Bilans 3 ostatnich meczy wyjazdowych: 2-1-1.
Wiosną tego roku obie drużyny mierzyły się ze sobą. Sporting Italiano wygrało ten mecz 0:2.
Warto również zaznaczyć, że gospodarze tracą najwięcej bramek w lidze: 25, na 11 meczy. Goście natomiast potrafią strzelić, bowiem mimo, że zajmują 13 miejsce w tabeli, to w ilości strzelonych bramek: drugie.
Mecz będzie zacięty. Zaryzykuję i zagram (-1.5) na gości.

Można również spróbować czyste 2 po 2.05, ew. over 2.5 i 2.
Ciekawym typem wg mnie jest także u19 Czechy- u19 Armenia, 2 drużyna strzeli bramkę po kursie 3.05.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja play-off
Godzina : 19:00
Spotkanie : Mjallby : Orgryte
Typ : Mjallby wygra przynajmniej dwoma bramkami
Kurs : 4.70
Bukmacher : forBet
Ja podobnie jak kolega wyżej, biorę pod lupę mecz między Mjallby, a Orgete. Uważam że gospodarze dosyć pewnie wygrają dzisiejsze spotkanie. Patrząc na formę obu drużyn, możemy zauważyć, że obie są na zupełnie przeciwnych biegunach. Zespół Mjallby wygrywał ostatnio większość spotkań, dzięki czemu pojawia się dla nich szansa na awans do 2 ligi. Na swoim terenie tylko 2 razy w tym sezonie tracili punkty, więc widać że są drużyną która lubi grać na własnym boisku. Goście natomiast mają bardzo słaby sezon, o czym świadczy odległa pozycja w tabeli i dzisiejszy mecz barażowy o utrzymanie. Tak jak wspominał kolega kilka postów wyżej, na wyjazdach grają słabiutko. Co prawda zremisowali kilka meczy, ale myślę, że dzisiaj przegrają. Uważam że Mjalby strzeli bramkę jako pierwsze, po czym goście otworzą się, a gospodarze bezlitośnie to wykorzystają.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bilbao Basket - ALBA Berlin
Typ: ALBA
Kurs: 2,06
Bukmacher:
https://www.efortuna.pl/
Analiza:
Widzę Albę jako wygranego w tym pojedynu. Nie wiem, ale w moich oczach Bilbao wygląda co roku slabiej. Ich głównymi graczami są nadal Mumbru (38 lat), a Hervelle (34), grający prawie dziesięć lat w Bilbao, stają się coraz wolniejsi, nie mogą grać tej nowoczesnej, szybkiej koszykówki. Nadal są dobrymi graczami, ale nie mogą być liderami w swoich drużynach. Inni zagraniczni gracze też nie są najlepsi. Tabu miał wiele kontuzji w ostatnim sezonie, także w wieku 32 lat i jego kariera dobiegła końca. Kempton, Vučetić, Hammink, Redivo i Fisher są młodymi, utalentowanymi zawodnikami, ale myślę, że nie są jeszcze na poziomie Eurocup i prawdopodobnie jest to maksymalny poziom, który będą grać w karierze. Tylko dwóch graczy, którzy wyróżniają w tym momencie to Dejan Todorović i Pere Tomas. , posiadających dobrą umiejętność rozgrywania i zucania, również aktywnych w obronie. nie uważam ich dzisiaj za faworytów przeciwko Albie. Napisali o nich kilka razy w tym sezonie, nic nowego się nie dzieje, zagrywki Alby są tak proste i skuteczne, że oglądanie tego zespołu jest niesamowite. Forma jest dobra, Bayern jest po prostu lepszym zespołem, a strata była zasłużona, ale ogólna skuteczność w ostatnich tygodniach była dobra. Mogą grać bardzo dobrze w obronie, ale nie mogą powiedzieć tego samego w Bilbao. Wszystkie lepsze zespoły mogą zdobyć ponad 80 punktów. Alba powinna nieco zwolnić tempo i ukarać błędy z obrony Bilbao. Alba udało się wygrać w zeszłym roku z Caki, aw tym roku grają o trzy poziomy lepiej i mają lepszego trenera. Widzę, jak Alba wygrywa tę grę i w tym meczu stawia ich jako faworytów. Zasługują na wyższy szacunek dla tego, co pokazują w tym sezonie. Alba powinna nieco zwolnić tempo i ukarać błędy z obrony Bilbao. Alba udało się wygrać w zeszłym roku z Caki, aw tym roku grają o trzy poziomy lepiej i mają lepszego trenera. Widzę, jak Alba wygrywa tę grę i w tym meczu . Zasługują na wyższy szacunek dla tego, co pokazują w tym sezonie. Alba powinna nieco zwolnić tempo i ukarać błędy z obrony Bilbao. Alba udało się wygrać w zeszłym roku z Caki, a w tym roku grają o trzy poziomy lepiej i mają lepszego trenera. Widzę, jak Alba wygrywa tę grę i w tym meczu stawia ich jako faworytów. Zasługują na wyższy szacunek u buhmapera po tym, co pokazują w tym sezonie.
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Next Gen FInals - Milan ATP
Godzina: 19:30

Spotkanie: Shapovalov - Quinzi
Typ: Quinzi
Kurs: 4.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Patrząc na miejsce w rankingu można pomyśleć, że zwariowałem. Nic bardziej mylnego. Kto oglądał wczorajszy pojedynek Quinzi z Rublewem ten wie co mam na myśli. Włoch rozegrał znakomite spotkanie. W ogóle nie widać było, że jest zawodnikiem z czwartej setki.O mały włos a sprawiłby niespodziankę. Rublow gra strasznie nie równo. Jest młodym zawodnikiem, co widać w jego mieszanej formie. Potrafił pokonać gwiazdy pokroju Goffin, Dimitrow, Berdych, ale też i przegrywać ze słabymi zawodnikami. Dlatego uważam, że Włoch pokazał wczoraj, że gra u siebie, jest silny i dzika karta mu przyznana jak najbardziej się należała. Shapovalov natomiast jest bardzo młodym i dobrze zapowiadającym się zawodnikiem w sierpniu zauważyliśmy wysoką formę Kanadyjczyka- pokononał m.in. Tsongę, lecz ostatni czas nie potwierdza jego wielkiej siły. Porażka goniła porażkę.
Nie jest to typ za duże pieniądzę, raczej za jakieś dobre, ale według mnie naprawdę możliwy do wygrania.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Mężczyzn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Omonia - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel under 75,5 pkt w meczu
Kurs: 1.71
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Kolega wyżej już opisał całą sytuację z meczem i zgadzam się z nim. Omonia nie będzie tutaj aż takim chłopcem do bicia jak wskazują buki. Ja poszukam jednak innego zdarzenia w tym spotkaniu.
Jest to mecz Ligi Mistrzów i mimo tego, że obie ekipy podejdą do meczu poważnie to jest jednak między tymi zespołami spora różnica w poziomie gry. Start w lidze przez Węgiel słaby, jednak ten mecz to świetna okazja na podbudowanie morale.
Myślę, że Jastrzębie wygra spotkanie 3:0, a z całą pewnością powinno. Pójdę w zakład, że Jastrzębski zdobędzie mniej niż 75,5 pkt, czyli, że wygra spotkanie 3:0 bez gry na przewagi.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Kobiety
Godzina: 19.00
Spotkanie: Fiorentina-Wolsburg
Typ: Powyżej 14 Rzutów Rożnych
Kurs: 9.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cóż-wczoraj do kursu 11.00 zabrakło bardzo niewiele.. Rezerwy Tsmoki przegrały 2 punktami z Raplą :c
Dziś ponownie idę w mocno ryzykowny zakład,ale i ponownie uważam,że nie jest on bez szans ;)
Faworytem jest oczywiście Wolsburg. I nie ma tu wątpliwości,że spotkanie wygrają. Mają bardzo mocną ofensywę ( 12:2 z Atletico Madryt )-niech to będzie najlepszym tego dowodem.
Jednak paradoksalnie więcej rożnych zdobywają na wyjazdach-wtedy zespół gospodarzy próbuje się jeszcze bronić co prowadzi do bardzo wysokiej liczby rzutów rożnych. Oczywiście Wolsburg będzie gre prowadzić,będzie oddawać strzały-bardzo mocne skrzydła również zwiastują Nam rożne. Licze na bramkarkę Fiorentiny-piłki potrafi nieźle odbijać ;) Jeśli Wolsburg do spotkania podejdzie na poważnie to 9-11 roznych z ich strony jest możliwe ???? Liczę również na kilka ze strony gospodyń ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typujacym i Grajacym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock
Typ: 1 / handicap +12.5 (MKS przegra różnicą mniej niż 12.5 gola)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami mecz w PGNiG Superlidze z udziałem drugiej czołowej drużyny w kraju. Tym razem Wisła z Płocka udaje się na spotkanie z beniaminkiem z Kalisza. Oczywiście faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden, pytanie tylko jak dużą różnicą bramek wygra. Wczorajszy mecz Vive z Wybrzeżem pokazał, że nie musi to być bardzo wysokie zwycięstwo faworyta. Wczoraj postawiłem odwrotny typ w kierunku ekipy z Kielc i się przejechałem. Dzisiaj próbuję odwrotnego kierunku.
Wisła Płock podobnie jak mistrz kraju jest teraz uwikłana w mecze ligi mistrzów. W przerwie między jednym spotkaniem, a drugim zagra w Kaliszu. Przed wicemistrzami kraju ciężki pojedynek wyjazdowy z Kristianstad (w sobotę). Natomiast za Orlenem ciężki, niedzielny i minimalnie przegrany mecz z Nantes (30-32).
Myślę, że podobnie jak wczoraj Vive, Wisła nie zagra dzisiaj na 100% mając przed sobą jeden z ważniejszych momentów w tegorocznej edycji ligi mistrzów. Oczywiście gra na pół gwizdka wystarczy na gospodarzy, ale sądzę, że zwycięstwo nie będzie tak bardzo okazałe jak kilka poprzednich w lidze.
Szczególnie, że team z Płocka zagra na parkiecie beniaminka, który nazywany jest twierdzą. Oprócz mistrza kraju nikt z ligowych rywali nie wygrał w tym sezonie w Kaliszu. Podopieczni Pawła Ruska zawsze grają przy oszałamiającym dopingu najliczniejszej w kraju, niemal 2,5-tysięcznej publiczności. To sprawia, że zawodnicy grają bardzo ambitnie wkładając w mecze u siebie wszystkie siły. Tak fanatyczne wsparcie może sprawić, że z Wisłą również będzie dużo walki o każdy centymetr boiska. Nie pozwoli to oczywiście beniaminkowi wygrać, ale powalczyć o jak najniższy wymiar kary już tak. Nawet Vive do pewnego momentu męczyło się w Kaliszu, a wynik był na styku jeszcze w drugiej połowie. Gdy gospodarze opadli z sił kielczanie mocno zaatakowali i wygrali wysoko.
W dodatku w Kaliszu występuję były reprezentacyjny obrońca Zbigniew Kwiatkowski, który zespół z Płocki zna na wylot. To dlatego, że doświadczony defensor przez długie lata był podporą płockiej ekipy i dopiero przed obecnym sezonem postanowił zmienić klub na ten z Kalisza. Myślę, że też podpowie trenerowi jak zagrać przeciwko Wiśle, żeby wysoko nie przegrać.
Mimo, że trener MKS-u podkreśla, że zna miejsce w szeregu i uznaje dzisiejszy mecze za przetarcie przed kolejnym spotkaniem z Wybrzeżem, to uważam, że jego team tanio skóry nie sprzeda i powalczy o to żeby przegrać jak najniżej ????
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Godzina:20;45
Spotkanie: Carlisle-Fleetwood
Typ: 2
Kurs: 4,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:patrzac na tabele League Trophy gr.1 druzyna gosci prowadzi w tabeli z kompletem punktów i moim zdaniem prowadzenie utrzyma co mnie skloniło zeby zagrac ten mecz? Nic innego jak bardzo wysoki kurs na gosci 4,6. W dotychczasowych spotkaniach górą są gospodarze którzy wygrali dwa spotkania ( jeden po dogrywce) a jeden przegrali mam nadzieje ze pierwszy wysoki kurs mnie nie zawiedzie.
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Urugwaj - Primera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Montevideo Wanderers F.C. - C.A. Cerro
Typ: Montevideo Wanderers F.C.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 9 kolejkę ligową urugwajskiej Primera Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Alfredo Victor Viera zmierzą się ze sobą miejscowe Montevideo Wanderers Fútbol Club a w gościach pojawi się zespół Club Atlético Cerro.
Montevideo Wanderers F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyli 7 punktów co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej zaś C.A. Cerro plasuje się na 10 pozycji w tabeli urugwajskiej Primera Division zdobywając 9 oczek w sowich 8 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze w tym sezonie u siebie zwycięstwo, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 6-7 natomiast goście w delegacjach wygrana oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 2-4.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie nie grają najgorzej do tego mają na swoim terenie patent na ten zespół gości bardzo często ich ogrywając a goście na wyjazdach bardzo słabo do tego nie potrafią grać na terenie gospodarzy tego spotkania ligowego i moim zdaniem kolejny raz tam przegrają.
⛔ 100
 
gamen0 165,9K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: BRAZYLIA: Serie A - Kolejka 33
Spotkanie: Ponte Preta - Gremio
08.11.2017 22:30
Typ: 2 i over 1,5 gola
Kurs: 4,7
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 33 kolejce SERIE A w Brazylii pomiędzy zespołami Ponte Preta i Gremio. Gospodarze z dorobkiem 35 punktów plasują się na 18 miejscu w ligowej tabeli, goście natomiast są w tabeli na trzecim miejscu z dorobkiem 54 punktów. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki, natomiast goście dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę. Na ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami padały zróżnicowane wyniki. Dwa razy zwyciężali dzisiejsi goście, dwa razy padł remis i jedno zwycięstwo odnieśli dzisiejsi gospodarze. Gospodarze na swoim terenie będą chciał atakować i z pewnością stać ich na strzelenie bramki. W obecnej sytuacji ligowa tabela wręcz wymusza na drużynach które chcą walczyć o mistrzostwo zwycięstw z drużynami z dolnej części tabeli . Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na zwycięstwo i stworzenie sobie kilku sytuacji do strzelenia gola, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem Gremio. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Seria A
Godzinna: 22:30
Spotkanie: Ponte Preta – Gremio
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.82
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Powoli dobiega końca sezon w Brazylijskiej Seria A, w środku tygodnia rozgrywamy 33 kolejkę i rozpocznie jedną jeden z kandydatów do tytułu Gremio. Goście zajmują trzecie miejsce tracąc do lidera osiem punktów czyli już jeden punkt zaczepienie co do tego by zobaczyć dziś bramki mamy remis nie wchodzi w grę. Gremio jest ekipą bardzo skuteczną to druga siła w tej lidze to co najważniejsze że tej otwartej piłki jest zdecydowanie więcej w delegacji są skuteczniejsi niż w domu a także słabsi w defensywie po prostu overowi.
Gospodarze w strefie spadkowej gdzie walka jest zacięta i liczy się każdy punkt w by dziś przynajmniej na chwilę opuścić niebezpieczną strefę potrzebują zwycięstwa, dużo bramek ta ekipa nie strzela ale to dotyczy tylko i wyłącznie wyjazdów bo w domu mają bardzo wysoką skuteczność i po prostu tutaj punktują naprawdę potrafili tutaj napsuć krwi wielkim faworytą jak dotychczasowemu liderowi który tutaj przegrał ostatnio, Santos oraz Flamengo też tracili. Dziś powinni być bardzo aktywni w ofensywie bo mają dwa problemy czyli wypadają dwaj bardzo ważni defensorzy Naldo oraz Danilo. Przed rokiem na tym stadionie gładkie 3:0 gospodarzy, w pierwszym meczu tego sezonu 3:1 te bramki także dziś powinni paść.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Anglia U17 - Portugalia U17
Typ: 1(handicap 0-2)
Kurs: 6
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,
Dziś proponuję fajny kurs w spotkaniu towarzyskim.
Myślę ,że Anglia ,która w ostatnich występach podczas Mistrzostw Świata zaprezentowała się z świetnej strony jest zdecydowanym faworytem.
Jest szansa ,że grając towarzysko będą chcieli pokazać ,że forma się utrzymuje i wbić rywalom kilka fajnych bramek.
Dodam ,że U17 Anglii na ostatnie 20 spotkań ma same zwycięstwa prócz jednej porażki ( po remisie 2-2 z Chile)
Co do zespołu gości to nie pokazali się z najlepszej strony podczas wiosennych spotkań Mistrzostw Europy (porażki ze Szkocją i Hiszpanią 0-2...którą to Anglia w październiku rozbiła 5-2) .
Uważam ,że będzie pewna jedynka, z uwagi na konkurs podbijam stawkę do handi 0-2 ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia-Serie A
Godzina: 22:30
Spotkanie: Ponte Preta - Gremio
Typ: spotkanie/ilość bramek, 1/+2,5
Kurs: 3.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy &quot;typ dnia&quot; wybrałem te oto spotkanie. Do Campinas na Stadion Moisesa Lucarelliego przybywa 3-cia siła brazylijskiej Serie A - Gremio Porto Alegre. Dzisiejsi gospodarze potyczki znajdują się w strefie spadkowej i zajmują 18 miejsce. Tabela zatem nie przemawia za ekipą Ponte Preta, jednak biorąc pod uwagę mecze &#39;domowe&#39; to sytuacja wygląda już nieco lepiej. Na dowód dość dobrej dyspozycji w spotkaniach u siebie jest mecz sprzed tygodnia, gdzie Ponte Preta pokonało lidera - Corinthians 1-0, choć tym na wyjeździe ostatnio zupełnie nie idzie... Ale ok. Coś trzeba wybrać i stawiam na zwycięstwo ekipy gospodarzy i liczę na co najmniej 3 bramki w meczu. ;)
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Gibraltar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Manchester 62 vs Glacis United
Typ: remis
Kurs: 4,38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typuje tutaj remis , chociaz kazdy wynik jest tu mozliwy, jednak kurs 1,6 na zwyciestwo Glacis jest zbyt maly , poniewaz Glacis nie gra w tym sezonie dobrze.
Przed rozpoczeciem rozgrywek fachowcy mowili , ze Glacis bedzie 4-5 na koniec sezonu. Jednak na razie zawodzą. Ostatnio mecz z Lynx 0-0 = bardzo slaba gra , bez pomyslu . Moze dzis sie w magiczny sposob &#39;&#39;przebudzą&#39;&#39; , jednak sportowo nie powinni.
Manchester tez slabo na razie . Powinni walczyc dzis o punkty , bo 2 mecz przegrali z rzedu, Maja dobrego Adamsa , napastnika .
Obie ekipy graja wolna pilke , bez fajerwerkow.
✅ 338
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Brazylijska Seria A
Godzina: 22:30
Spotkanie: Avai - Bahia
Typ: 1 I UNDER 2,5
Kurs: 4.85
Bukmacher:
forBet
Analiza: Avai nie wygrało u siebie już od 5 spotkań, dzisiaj zdarza się dobra okazja aby przełamać tą nie moc, przyjeżdża do nch 3 drużyna od końca jeśli chodzi o pkt zebrane w grach wyjazdowych. Bahia nie wygrała na wyjeździe już od 8 meczy i moim zdaniem akurat z tym rywalem będą mieli ciężko przerwać tą passę. Sam gram czystą jedynkę, under\over to moim zdaniem chybił trafił i gram go aby podbić kurs, ale under wydaje mi się bardziej prawdopodobny bo avai rzadko wygrywa zdecydowanie, szczególnie u siebie i powinni pilnować pleców aby nie przekreślić szans już na starcie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom