>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy - Challenger Series
Godzina: 09:50
Spotkanie: M. Merotohun - Gabor Gerold
Typ: Gabor Gerold
Kurs: 1,4
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kurs nie zachwyca ale to lokata ???? Monday Merotohun to czarny zawodnik z nigerii. Oglądałem dzisiaj go w akcji i powiem tak, jego forma to kpina. Spora nadwaga, spowolnione ruchy... cudem wygrał z Huzjakiem który tym swoim marnym stylem nic nie zwojuje. W drugim pojedynku jaki rozegrał Monday, szybko Placek pokazał mu miejsce w szeregu.
Monday zmierzy się dzisiaj z Gaborem który rozegrał wczoraj 3 pojedynki, wszystkie wygrane... 9:2 w setach... Pokonał groźnego Demetera, średniaka Sitaka i słabiaka Huzjaka.
Dziwi mnie troche ten kurs... wg mnie gdybym wystawiał kursy nie dałbym więcej jak 1,1 na Gabora. Nie sądze też aby Gabor odpuścił sobie walke w przypadku zapewnionego awansu. Nie widze tutaj innego wyniku jak 3:0 dla Gerolda.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport - Counter Strike - Red Dot Invitational
Godzina: 21:00
Spotkanie: Team dignitas - HellRaisers
Typ: DW 2:1 dla Team dignitas
Kurs: 2.87
Bukmacher: bet365
Analiza:
Do dzisiejszych typów dnia wybrałem mecz rozgrywany w formacie BO3, którego zwycięzca pojedzie na finały lanowe. Patrząc tylko i wyłącznie na ostatnie występy tych drużyn zdecydowanym faworytem wydaję się HellRaisers, które wygrało 4 z ostatnich 5 meczów, natomiast ich przeciwnicy wygrali tylko i wyłącznie 1 z 5 ostatnich spotkań. Patrząc tylko na suchę statystyki widać tu zdecydowanego faworyta, ale jeśli spojrzymy z kim zawodnicy dignitas rozgrywali mecze i na to, że potrafili oni wygrać mapę z EnVy, TSM i Fnatic i do tego dodamy zwycięstwo z mocnymi ukraińcami z NaVi to zdecydowanie duńska drużyna z dignitas kreuje się na faworyta dzisiejszego spotkania. HR to drużyna nieobliczalna, w swoich szeregach posiadają bardzo mocnego oskara, który dziś praktycznie w pojedynkę pokonał polaków z VP można zdecydowanie spodziewać się od nich walki, lecz wydaję mi się że wygranie jednej mapy to maximum ich możliwości. Dignitas to drużyna, która ostatnio po zmianach w składzie powoli zaczyna dorównywać topowym teamom i myślę, że motywacja będzie bardzo duża, aby wygrać z HR i pokazać na co ich stać na finałach LANowych.
W związku z formatem rozgrywania meczów w Counter-Strike wydaję mi się, że każda z drużyn wygra &quot;swoją&quot; mapę, natomiast na ostatniej mapie zadecydują detale i dignitas wygra 2:1
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Vancouver - Buffalo
Typ: Sedin strzeli + Van ml
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Vancouver Canucks z Buffalo Sabres. Faworytem tego spotkania są gospodarze, oczywiscie wg bukow. Z jednej strony to prawda bo Canucks sa na pewno bardziej klasowa druzyna z lepszymi zawodnikami, ale aktualnie sa bez formy. 3 zwyciestwa w 10 ostatnich spotkaniach to slaby wynik, choc mieli trzeba powiedziec ciezki terminarz np Canadiens, 2x Stars, Kings, Boston, Anaheim itd. Buffaloz kolei gra nadspodziewanie dobrze jak na siebie bo to zespol powiedzmy 27-30 jesli chodzi o NHL (na 30 zespolow), a na ten moment zdobyli tylko punkt mniej niz gospodarze. Jednak zla wiadomosc dla nich bo sa 2 dzien z rzedu w grze, wczoraj przegrali ze slabymi Oilers 2:4 i dzis Ullmark w bramce (ok 3 gole na mecz wpuszcza). Jesli chodzi o strzelca Sedin jest najlepszym strzelcem druzyny z 12 bramkami, drugi do typowania Vrbata ma tylko 6 wiec jego wybieram. Raczej cos zapunktuje (over 0.5 pkt) ale wierze ze wpisze sie tez na liste strzelcow.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Wolfsburg-Man Utd
Typ: 2
Kurs 3.3
Buk Unibet
Godz: 08.12.2015 / 20:45
Analiza:
Manchester United niezłe sobie skomplikował sytuacje w grupie remisując z Psv w poprzedniej kolejce. Całe szczęście awans jest wciąż zależny od nich i od ich dzisiejszego meczu z Wilkami, No chyba ze Holendrzy nie wygrają w meczu z Cska. Mimo wszystko uważam ze Czerwone Diabły nie bedą kalkulować i awansują dzis z pierwszego miejsca do 1/8 by uniknąć mocniejszego rywala. Obie ekipy w weekend zaliczyły wpadki. MU tylko zremisowało u siebie z West Hamem, a Wolfsburg przegrał z Dortmundem. Całkiem możliwe, ze oba zespoły miały już w głowach dzisiejszy mecz, który bez wątpienia jest dla nich najważniejszym w tym sezonie. Nie będę pisał o sytuacjach kadrowych gdyż nieważne kto wybiegnie w pierwszym składzie da z siebie sto procent. Dla odważniejszych polecam typ 2/2 po kursach powyżej 5. Pozdrawiam
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina:
15:00
Spotkanie:
AC Cesena - Trapani Calcio
Typ:
1
Kurs:
2.01
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Clean sheet w bułgarskim pucharze stał się faktem ????
Liga Mistrzów nigdy mi nie szła, dlatego omijam ją szerokim łukiem. Ale znalazłem coś dla siebie:
AC Cesena w Serie B w 8 meczach u siebie odnotowała 7 zwycięstw i 1 porażkę (z 3. w tabeli Bari), bramki 16:4.
Trapani Calcio z kolei na wyjazdach gra słabo: 7 meczów 1-3-3, bramki 3:10.
Ostatnie 5 meczów wyjazdowych:
11/10/15 Salernitana 0 - 1 Trapani
24/10/15 Cagliari 4 - 1 Trapani
31/10/15 Livorno 2 - 0 Trapani
15/11/15 Brescia 3 - 0 Trapani
29/11/15 Ascoli 0 - 0 Trapani
Remis z przedostatnim w tabeli Ascoli też nie należy do chlubnych osiągnięć. Z zespołami albo o porównywalnej pozycji w tabeli, albo lepszymi Trapani na wyjazdach przegrywa. I dziś przewiduję, że będzie podobnie. Oby i tym razem sport nie okazał się okrutny. Powodzonka! ????
PS Dla odważniejszych ciekawy typ: 1 z HC (0:1) po kursie 3.27, bo Cesena też lubi u siebie postrzelać (jak widać po bilansie bramkowym).
⛔ 100
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna KATAR: Pierwsza Liga - Kolejka 12
Godzina: 14:00
Spotkanie: Al Sailiya - Al Khor
Typ: Al Sailiya
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dziś nie będę typował ligi mistrzów, ponieważ za dużo tego już tu jest na forum. Wole zająć się takimi ligami można powiedzieć &quot;egzotycznymi&quot; :]
Do rzeczy. Al Sailiya przeciwko Al Khor zawsze strzela 2 gole! Tak było w 4 ostatnich spotkaniach nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe. Z tych 4 meczów 2 wygrali i 2 zremisowali. W drużynie gości pauzuje za czerwoną kartkę ŚO Lee. Osłabienie spore i typuje przez to gołą 1. Ostatnie mecze między nimi:
Al Sailiya - Al Khor 2:2
Al Khor Al Sailiya 0:2
Al Sailiya - Al Khor 2:0
Al Khor Al Sailiya 2:2
Al Sailiya - Al Khor 1:1
Dla tych co sobie chcą podnieść stawkę bez większego ryzyka polecam 1X.
Moje typy grudzień: 3/4 ✅⛔✅✅
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Młodzieżowa UEFA
Spotkanie: PSG U19 - Szachtar Donieck U19
Typ: over3.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: b e t 3 6 5
Godzina: 16:00
Chciałem napisać kilka słów w temacie o tym meczu i zrobiła mi się analiza, to wrzucam tutaj, w sumie dawno tu nie pisałem...
Ostatnia kolejka także w młodzieżowej LM.
PSG pewne awansu walczy o pierwsze miejsce w grupie z Realem, jeżeli dzisiaj wygrają to oczywiście pozostaną liderem, Ukraińcy nie mają szans na awans, co najwyżej mogą wyprzedzić Malmo i zająć 3 miejsce, mecz dla nich tylko o prestiż.
Na Ukrainie PSG wygrało aż 4-1, Szachtar w grupie rozgrywa szalone mecze, wszystkie wyniki wysokie przynajmniej 4 bramki:
25.11.15 Shakhtar U19 - Real Madryt U19 2 : 6
03.11.15 Shakhtar U19 - Malmö U19 3 : 1
21.10.15 Malmö U19 - Shakhtar U19 5 : 5
30.09.15 Shakhtar U19 - PSG U19 1 : 4
15.09.15 Real Madryt U19 - Shakhtar U19 4 : 0
PSG tak sobie:
25.11.15 Malmö U19 - PSG U19 0 : 3
03.11.15 Real Madryt - U19 PSG U19 2 : 0
21.10.15 PSG U19 - Real Madryt U19 4 : 1
30.09.15 Shakhtar U19 - PSG U19 1 : 4
15.09.15 PSG U19 - Malmö U19 0 : 0
Liczę tutaj na kolejny szalony mecz Szachtara i przynajmniej 4 gole, a kurs wysoki, spodziewałem się coś koło @1.75 na 4 gole. Strzelać na bogato!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: Karpat - Espoo
Typ: karpat (-2)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj oczy są skupione na ostatniej kolejce piłkarskiej ligi mistrzów ( co widać po typujących ???? ). Ale zanim rozpoczną się te mecze dojdzie do rewanżowych meczy ćwierćfinałowych w hokejowej lidze mistrzów i właśnie temu się przyjrzyjmy. Wybrałem mecz dwóch fińskich drużyn Karpat Oulu i Espoo Blues. W pierwszym meczu padł wynik 2-0 dla ówczesnych gospodarzy z Espoo. Teraz w rewanżu Oulu musi gonić wynik. W lidze fińskiej drużyny znajdują się na przeciwnych biegunach Karpat na 2 miejscu , Espoo jest przedostatnie. W lidze w całym poprzednim roku karpat wygrało wszystkie mecze z Espoo na własnym lodowisku. W tym sezonie drużyny grały ze sobą półtora tygodnia temu i karpat również wygrało i to 5-2. A kilka dni temu przejechali się po IFK Helsinki ( obecny lider ligi ) 8-2. Stawiam na Karpat i to że odrobi straty z pierwszego spotkania.
✅ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie: Benfica Lizbona - Atletico Madryt
Typ: X
Kurs: 3
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Bet-at-home
Dzisiaj najciekawiej zapowiada się spotkanie VfL Wolfsburg - Manchester United, którego nie mam zamiaru ruszać. Gdybym miał obstawiać cokolwiek w tym meczu, byłaby to czerwona kartka…
Ja wybrałem mecz Benfiki z Atletico. Obie ekipy mają zapewniony awans, pytanie pozostaje tylko jedno: kto awansuje z pierwszego miejsca. Oglądałem skróty ostatnich meczy, oraz cały ostatni mecz Benfiki z FC Astana (2:2). Benfika zagrała słabo. Myślę, że obie ekipy zagrają to spotkanie na remis. Nie będą cisnąć, ani grać o wszystko… Daję po prostu remis 1:1 i tyle..
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Avellino-Pro Vercelli
Typ: 2 (AH+1)
Kurs: 1,475
Bukmacher:bet365
Analiza:

Dziwi mnie troszkę tak wysoki kurs na gości aczkolwiek sam nie odważę się na nich grać. Typ jednak podparty HA +1 wydaje mi się ciekawy. Obie ekipy to dół tabeli Avellino niżej 17 miejsce z 16 pkt a Pro Vercelli na miejscu 14 z 20 pkt. . Gospodarze u siebie tez nie są nie do pokonania gdyż odnieśli 3 zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki . Ostatnie tygodnie są dla nich fatalne 4 porażki 1 zwycięstwo. Goście lepiej 3 zwycięstwa 2 porażki. I jestem pewny, że Avellino straci bramkę gdyż mają zamieszanie w bloku defensywnym nie zagra Petricciu, Viseont, Biraschi, Ligi, Reo wszyscy to obrońcy . Nie twierdze, że są to braki, które mogły by być od razu przyczyną porażki gospodarzy, ale na pewno nie będzie im łatwo dla tego HA +1 jest dla mnie bardzo bezpieczną opcją, aby nie straci $$$$ a troszkę podwyższyć saldo.
Zwrot
 
A 0

adrian1988

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie: Sevilla - Juventus
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betsson
Godz: 20:45
Analiza:
Ostatnia kolejka fazy grupowej LM przed nami. Juventus pewien awansu zagra na wyjeździe z Sevilla która walczy o dalszą grę w Lidze Europejskiej. Sevilli gra w LM w ogóle nie idzie, ostatnie miejsce w grupie i aby dalej grać w pucharach muszą dzisiaj wygrać i liczyć na przegraną Moenchengladbach w pojedynku z City. Myślę, że gracze Sevilli dadzą dziś z siebie wszystko, być może Juve nie wystawi najsilniejszej 11, w sobote czekach ich mecz z Fiorentiną i będą chcieli oszczędzić co niektórych piłkarzy.
Liczę na to, że Krychowiak i spółka zdobędą korzystny wynik i zagrają również wiosną w europejskich pucharach.
Powtórzony zakład ⛔ 100
 
C 9

cineslaw6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Shakhtar
Typ: Handicap PSG (-2)
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365

Analiza: PSG jak wiadomo niesamowity poziom, ale do rzeczy 5 ostatnich meczy PSG w Ligue 1 (u siebie):
PSG - Troyes 4:1
PSG - Toulouse 5:0
PSG - St. Etienne 4:1
PSG - Marseille 2:1
PSG - Guingamp 3:0
W LM (u siebie) grali z Malmo 2:0 gdzie stworzyli mnóstwo sytuacji bramkowych z Realem 0:0 można zrozumieć .., atutem jest mur w obronie tylko jedna bramka stracona w LM w fazie grupowej i to z Realem, 10 bramek strzelonych w tym 3 na wyjeździe z dzisiejszymi przeciwnikami
atutem będzie własne boisko więc liczę na lepszy rezultat jedynie można się bać że z pewnym awansem odpuszczą mecz lub zagrają na pół gwizdka Ale wierzę że nie oddadzą meczu co pokazują w Ligue 1 15pkt przewagi nad drugą drużyną w tabeli no i bilans 14-3-0 bramki 40-8.
Moje typy grudzień: ⛔
Jak wspominałem wcześniej sugerując się moim typem bierzcie pod uwagę że jestem laikiem, typ na pewno godny polecenia za drobne ;)
Pozdrawiam
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Manchester United
Typ: over 5,5 kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Manchester musi to spotkanie wygrać. To daje nadzieje na trochę inny obraz gry tej drużyny, niż oglądamy ostatnio... Wolfsburg z kolei zadowoli się choćby remisem. Przypuszczam, że Wilki trochę mocniej skupią się dziś na obronie i będą od czasu do czasu groźnie kontrować. Przy takim scenariuszu zapowiada się sporo ataków, a bramki stracić nikt nie chce. Myślę, że zarówno Van Gaal, jak i Hecking poinstruują swoich zawodników, że jak będzie trzeba, to nie ma co zważać na kartkę.
Kolejnym mocnym argumentem jest osoba sędziego. Serb Milorad Mazic rozdaje sporo żółtek, szczególnie w LM. W tej edycji pokazał 7 w meczu Benfica - Galatasaray, wcześniej 6 w potyczce Lyonu z Valencią, a jeszcze w sierpniu, w eliminacjach, aż 10 graczom Malmo i Celticu.
W tym momencie nie można odpuszczać. Oprócz fauli taktycznych, będą też takie, które mają zdeprymować rywala, czy wywrzeć na nim presję. Widzę tutaj też łokcie Fellainiego i grę na czas.
Polecam, dobra opcja do zakwalifikowania się na bonus na live. ???? Ja pobrałem.
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Młodzieżowa UEFA
Spotkanie: Man.City U19 -Borussia Mon. U19
Typ: handicap azjatycki , -3,-3,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: b e t 3 6 5
Godzina: 14:00
Analiza:
Młodzieżowe rozgrywki Ligi Mistrzów. City pewne awansu ale nie pewne pierwszego miejsca w grupie. Pierwsze miejsce gwarantuje bezpośredni awans do 1/8 finału natomiast drugie miejsce to awans do 1/16 finału. Także jest o co grać! Jeden dwumecz mniej w końcowej rywalizacji może być decydujący, mniej minut rozegranych, mniej kontuzji, świeżsi piłkarze. Borussia nie gra już o nic, nie udało im się wygrać nawet z Sevillą grającą w 10-tkę.W ostatniej minucie udało im się strzelić na 2-2. Borussia straciła w każdym z meczy przynajmniej dwie bramki, a w jednym aż 4. Myślę że grająca o pietruszkę Borussia zagra słabo a City będzie chciało udowodnić wyższość nad Sevillą bądź Juve. Wielki plus że oba mecze o awans trwają w jednej godzinie. City gra równocześnie z meczem Sevilli-Juve więc nie będą grali zachowawczo tylko zaatakują żeby wygrać bo tylko to im da 100% pierwsze miejsce. City u siebie już wygrało przewagą 3 bramek z Juventusem. Poczekałbym na składy te pół godziny ale niestety mam spotkanie przed 14. Tak więc liczę na dobrą dyspozycję strzelecką City i słabo zdeterminowaną Borussię.
⛔ 100
 
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie: Galatasaray - Astana
Typ: -2
Kurs: 4.4
Buk Bet365
Godz: 20:45
Kurs na sama jedynke urusl z 1.33 do 1.67 czego nie jestem w stanie zrozumiec. Dlaczego? Otoz w ekipe ze Stambulu brak jest znaczacych oslabien, spowodowanych kontuzjami. Co wiecej, Astana swoj ostatni mecz w lidze zagrala ponad 4 tygodnie temu. W ogole nie sa w trybie meczowym, skonczyli sezon i sa w okresie roztrenowania. Ten mecz jest ostatnim przed wakacjami, o ktorych de facto juz pewnie tylko mysla.
Galatasaray gra co 3-4 dni, moze nie imponuja forma ale graja. Czuja rytm, boisko, gre. U siebie graja solidnie i mysle, ze beda chcieli odniesc przekonujace zwyciastwo przed, jakby nie bylo wymagajaca publicznoscia. Nie udalo sie w LM, moze uda sie w LE. W kazdym razie, biorac pod uwage te czynniki, uwazam ze Galata wygra spokojnie 3:0, moze 4:0. Powodzenia.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg - Man. United
Typ: x
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spodziewam się bardzo wyrównanego widowiska, w którym żadna ze stron nie będzie zbytnio chciała zaryzykować. Żadna z tych drużyn nie jest pewna awansu do następnej rundy, gdyż w przypadku wygranej PSV jedna z tych ekip będzie musiała zadowolić się grą w Lidze Europejskiej. Jednakże trzeba przyznać, że zarówno Wolfsburgowi, jak i Manchesterowi brakuje stabilizacji na najwyższym poziomie. Wolfsburg przegrał na własnym boisku z Dortmundem prezentując się bardzo nierówno. Z jednej strony koszmarny błąd obrony, z drugiej niezła gra w ataku, gdzie jednak z pomocą musiał przyjśc im arbiter. Z kolei United przez 90 minut walili głową w mu i nie potrafili sforsować defensywy West Hamu. Ok obie drużyny nie miały łatwych rywali i niewykluczone, że nieco oszczędzały się na dzisiejsze spotkanie, ale powyższa obserwacja pokrywa się z tym co można było zaobserwować w ostatnich tygodniach - brak stabilizacji i jakości. Dlatego też mając na uwadze stawkę dzisiejszego spotkania spodziewam się bardzo zachowawczej gry z obu stron i meczu zakończonego remisem
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Paris SG - Shakhtar
Typ:
PSG -1 AH
Kurs:
1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz śmierdzi na kilometr, ale pomimo to wchodzę w niego jak typowy Janusz czyli faworyt wygra. Kurs z 1,38 podskoczył do ponad 1,50 co jest bardzo dużą zmianą jak na mecz z okazji Ligi Mistrzów. Sytuacja w grupie A jest dość jasna, Real dzisiaj prawdopodobnie u siebie pokona Malmo wychodząc z pierwszego miejsca, a Paryżanie z 2. Shakhtar to rozbita drużyna przez konflikt na Ukrainie, nie są w tym sezonie wcale tacy mocni, a walka o LE dla takich klubów nie jest żadnym wyróżnieniem przynajmniej w mojej opinii.
Ja od kilku sezonów piszę, że PSG ma wszystko by być w najbliższych latach potęgą piłkarską jak Barcelona, Real czy Bayern Monachium. Skład super wraz z ławką rezerwowych, w lidze nie ma tak naprawdę kto im zagrozić, a celem szejków jest triumf w europejskich pucharach. W tym sezonie nie zdziwię się jak to oni sięgną po najwyższe trofeum.
Pozostałe analizy na dzisiejszą kolejkę LM.
✅ 94
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie: Benfica Lizbona - Atletico Madryt
Typ: X/X
Kurs: 4.33
Buk Bet365
Godz: 20:45
Analiza:
Kurs na Atletico spadl za bardzo.Gospodarzom do pierwszego miejsca w grupie wystarczy remis i tak tez sie nastawia.Benfica u siebie w pucharach przegrywa niezwykle rzadko wiec Atletico czeka ciezkie zadanie, do tego oslabieni beda brakiem Tiago i Jacksona.Atletico na wyjazdach przewaznie zaczyna spokojnie i tu podejrzewam, ze tez tak bedzie i pierwsza polowa skonczy sie bezbramkowym remisem i dopiero w drugiej polowie rusza do zdecydowanych atakow ale to juz moze byc za pozno by zlamac zasieki gospodarzy, ktorzy beda szanowac remis wraz z uplywem czasu.Remis to value bo w pelni zadowoli Benfice.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Młodzieżowa LM
Godz: 16
Spotkanie: Benfica - Atletico
Typ: over 2,75 gola (azjan)
Kurs: 1,64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj przyjrzałem sie ofercie w młodzieżowej Lidze Mistrzów gdzie pewna awansu Benfica zmierzy się z pewnym awansu zespołem Atletico. Obydwie ekipy bardzo bramkostrzelne w fazie grupowej odpowiednio strzelili swoim rywalom 28 Benfica i 24 Atletico. Obydwie ekipy zmierzyły się już raz w tej fazie rozgrywek i mecz zakończył sie wynikiem 2-1 dla Benfici. Miałem okazję obejrzeć skrót tego właśnie meczu i strasznie raziła mnie nieskuteczność obu ekip, naprawdę mogło być tam dużo więcej bramek. Dzisiaj na zakończenie fazy grupowej licze że ekipy zapomną troche o defensywie i uraczą nas min. 3 golami. Powodzenia;)
⛔ 100
 
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Oberliga Hamburg
Godzina 19:30
- Halstenbek-Rellingen : SC Victoria Hamburg
- over 3.5 gola
- 2.25 Unibet
Oprócz elity piłkarskiej czyli LM grają inni i ja zagladam do tych innych a konkretnie do Oberligi w Niemczech a tu mamy mecz Halstenbek-Rellingen z SC Victoria Hamburg , obie ekipy w ostatnim czasie grają dobrze i tak gospodarze od 5 kolejek nie pokonani natomiast goście od 3 ale goście wyżej w tabeli bo na miejscu 3 i przed dobrą sytuacją bo mają dwa mecze mniej rozegrane od lidera Dassendorf a tracą do nich 6 pkt , gospodarze na miejscu 9 a na swoim terenie są niepokonani ich bilans u siebie to 5-3-0 no i te bramki 20:8 robi wrażenie no i na gole z ich strony powinniśmy chyba liczyć , co do gości i ich meczy w delegacji to 4-0-3 no i tu rónież imponujący bilans br. 20:11 no i tak jak na gospodarzy taki i na nich liczę na bramki no a w poprzednim sezonie był taki szalony mecz pomiędzy nimi gdzie padł wynik 5:2 dlatego na te 4 bramki dziś liczę po całkiem dobrym kursie !
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom