>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg - Manchester United
Typ: Matteo Darmian (MU) otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Składy wystawione i już wiadomo, że od pierwszej minuty zagra Włoch, którego wziąłem pod lupę. Gra on w większości meczów po 90 minut, co w prosty sposób zwiększa szansę złapania &quot;żółtka&quot;. Dziś myślę, że powinno być podobnie, bo jeśli ma czegoś brakować to jakości z przodu, no i bramek i to w formacjach ofensywnych będą zmiany.
Matteo otrzymał w rozgrywkach Premiership 5 żółtych kartek w 13 występach (12 od pierwszej minuty), kolejną dołożył z Brugią w el. LM. W fazie grupowej jeszcze nie był karany, ale nie grał w aż dwóch grach przeciwko CSKA. Dziś myślę, że przyjdzie kolej na jego nazwisko w kajecie.
Co wpływa na ilość kartek? Często jest to stawka. Po piętach United depcze PSV i aby zapewnić sobie pewne wyjście, koniecznie będzie zwycięstwo, więc trener da wolną rękę, jeśli chodzi o ciągnięcie za koszulkę i środki przymusu (oczywiście poza polem karnym).
A Wilki będą często gościć pod bramką rywala. Raz, że są u siebie mocni (2 zwycięstwa w grupie, bez straty gola; w Bundeslidze bardzo dobre staty), a dwa, że Czerwone Diabły zawodzą i nie sieją postrachu.
Na jego flance pojawiać się będą Ricardo Rodriguez i Julian Draxler, o których nie można powiedzieć - cieniasy. Powodzenia!
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg - United
Typ: Under 0,5 do przerwy
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj mamy szansę oglądać ostatnią kolejkę w grupach Ligi Mistrzów. Ja skupiłem się na arcy ciekawym spotkaniu na Volkswagen-Arena. Wilki podejmą u siebie czerwone Diabły ???? Obje ekipy nie zagwarantowały sobie jeszcze awansu. Gospodarzom do tego wyczynu wystarczy remis, ale United musi brać pod uwagę drugi mecz w grupie czyli PSV vs CSKA. Gdyby PSV nie wygrało tego spotkania obie ekipy przechodzą do kolejnego etapu rozgrywek i właśnie dlatego myślę że w pierwszej połowie nie zobaczymy gradu bramek. Ba! Nie zobaczymy żadnej kapitulacji bramkarskiej. Wydaję mi się że do przerwy obie drużyny będą grać zachowawczo, zdecydowanie Wilki których wynik 0:0 premiuje bez względu na wynik w Eindhoven. Spodziewam się podobnej nudnej pierwszej połowy, która miała miejsce w ostatnim wyjazdowym spotkaniu graczy z Wolfsburga, grali oni wtedy z CSKA i do przerwy nie padła żadna bramka. Druga połowa to już inna bajka, przy prowadzeniu PSV, ManU będzie zmuszony do ataku, ale do tej pory nie myślę aby któraś z drużyn się otworzyła, bo przy stracie bramki jest duża szansa na pogrzebanie swoich nadziei na awans. Ponadto Man nie jest w najlepszej formie, ostatnio nie mają bardzo pomysłu na grę w ataku, nie ma Rooneya, to na pewno osłabia drużynę. W ostatnich 5 spotkaniach strzelili tylko 3 bramki. Drużyna której bardziej powinno zależeć na strzelaniu bramek jest właśnie United, którym wynik 0:0 może nic nie dać, za to Wolfsburg może spokojnie grać piłką i czekać do ostatniego gwizdka. Myślę że scenariusz 0:0 do przerwy jak najbardziej realny!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom