>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Serbia
Typ: Szwecja (-2.5) wygrania z handicapem
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Szwedki dysponują bardzo solidną defensywą, udowodniły to w dwóch pierwszych spotkaniach ME. O ile zwycięstwo nad zawsze niewygodnymi Hiszpankami różnicą sześciu goli mogło zaskoczyć, to przegrana ze Słowenkami była wielkim rozczarowaniem Mistrzostw. Szwedki sam początek meczu ze Słowenkami miały jeszcze poprawny, potem zacięła się strefa ataku, zbyt wiele strat i ilość niewykorzystanych szans przesądziła o wyniku. Gospodynie tych Mistrzostw stać jednak by zagrały solidnie, choćby tak jak w drugiej połowie z Hiszpankami, wówczas wygrana nad Serbią z zapasem punktowym jest możliwa. Siłą tego zespołu jest bowiem szczelna linia obrony, która dotąd nie zawodzi. Serbki z dwoma zwycięstwami liderują w grupie A. W meczu z Hiszpankami szybko narzuciły własny styl gry a, że rywalki były do granic nieskuteczne odjechały na prowadzenie dziewięciopunktowe. Dały się jednak dojść na dwa oczka przewagi z końcową syreną. Ze Słowenkami mecz był na styku, ale padło sporo bramek, także defensywa obu ekip nie spisała się na pozytywną ocenę. Tu widzę szansę dla Szwedek, które są faworytkami i z pewnością zechcą się zrehabilitować za wpadkę z poprzedniego spotkania. Historia podpowiada, że mecze między tymi drużynami zawsze były wyrównane z nie dużą ilością traconych bramek z obu stron.
Wyniki meczów pomiędzy drużynami, które awansują do dalszych rozgrywek, zostają zaliczone, także Serbki mimo zapewnionego awansu przed tym meczem będą walczyć. To powinno zmobilizować drużynę Trzech Koron do gry podstawowym składem w najlepszym wydaniu. Isabelle Gullden i Nathalie Hagman pokazały już się w dwóch pierwszych meczach, pora na trzecie mocne wejście. Serbki bez Andrei Lekić czy Dragany Cvijić i tak są groźne, ale podopieczne Dragicy Djurić chyba potrzebują jeszcze czasu, aby nawiązać grą do starych sukcesów.
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21.05
Spotkanie Southampton-H,Beer Sheva
Typ: Ile rzutów rożnych Southampton w 1. połowie ? over 2,5
Kurs 1.83
Buk: Bwin
Analiza: Mecz bezpośredni o awans, Southampton traktuje LE poważnie, widziałem ich mecz u siebie z Interem, zagrać w rozgrywkach Europy to dla tej drużyny duża sprawa. Anglicy celują w zwycięstwo, są zdecydowanie lepszą drużyną, poprzednie dwa mecze u siebie wygrali w LE, uważam, że będą cisnąć od początku, będą okazje na rzuty rożne, stawiam, że padną przynajmniej trzy dla gospodarzy w I połowie, typ bardzo prawdopodobny, myślę, że w I połowie, z Spartą Praga 1, ale w 5 minucie było 1-0, natomiast w 27 już 2-0 dlatego mecz ułożył się inaczej, niż przewiduję tym razem. Ogólnie w Anglii nabija się sporo rr. W I połowie najwięcej się będzie działo pod bramką gości, nawet przy 1-0 Anglicy się nie cofną. Polecam
✅83
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AZ Alkmaar - Zenit Petersburg
Typ: Zenit 0.0 (DNB)
Kurs: 2,06 w Pinnacle

Analiza:
Żałuję trochę, że nie podałem wcześniej typu Szachtar lub remis, bo właśnie skończyli mecz 2:4, ale mniejsza oto, bo sytuacja w tym meczu jest dość podobno.
Zenit 15 punktów, wychodzą dzisiaj pełnym składem, jest to ich ostatni mecz w tym roku, później dopiero grają z CSKA w marcu nie licząc meczów treningowych, towarzyskich.
AZ Alkmaar ma 5 punktów, 4 Dundal i tyle samo Maccabi więc walka o awans trwa w najlepsze. Można zastanowić się czy Zenit odpuści? Jednak patrząc na mecz Dynamo Kijów - Besiktas 6:0, Braga - Szachtar 2:4, to kluby ze wschodu Europy zagrały o pełną pulę. Na to samo liczę i dzisiaj.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka Ręczna - EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kobiety
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Francja
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Dzisiejszy mecz na który się zdecydowałem pochodzi ponownie z piłki ręcznej szypiornistek, a mianowicie wielkiego turnieju jakim niewątpliwie są Mistrzostwa Europy. Spotkanie które rzuciło mi się od razu w oczy, to na pewno dzisiejszy szlagier pomiędzy głównymi reprezentacjami które są typowane do zdobycia najwyższego podium, a konkretnie mowa o Holandii z Francja. Mój typ to zagranie czystej jedynki na holenderki które od kilkunastu lat zrobiły ogromny postęp jeśli chodzi o grę zarówno w obronie jak i ataku i obok Norwegii są moimi faworytkami i czarnym koniem tego turnieju. Oczywiście nie umniejszam tutaj doświadczenia i umiejętności ekipie trójkolorowych, którzy w tym sporcie jeśli chodzi o piłkę ręczną męską górują, dlatego Panią nie wypada tak odstawać. Tym bardziej, że holenderki postawione są pod ścianą, gdyż przegrały na otwarcie niespodziewanie z Rumunia 23:24, następnie uległy Niemką 27:30 i wygrali wysoko z naszą reprezentacją 21:30, a dobrze wiemy jak istotne jest zajęcie jak najlepszej pozycji w grupie w perspektywie dalszej fazy turnieju, dlatego wierzę że dziś podołają zadaniu i wygrają gdyż moim zdaniem jest to nieliczna z reprezentacji o olbrzymim potencjale i jest w stanie wygrać z każdym. Jeśli chodzi o reprezentacje Francji to turniej rozpoczęły świetnie wygrywając z Szwecją w pięknym stylu 21:27, rozbili naszą reprezentację 31:22 obnażając każdy słaby element gry, oraz pokonały Niemki 22:20 i z kompletem punktów pewnie objęły fotel lidera. Jednak wiem, że dzisiejszy mecz nie będzie spacerkiem, a zaciętym bojem do ostatnich minut z którego mam nadzieje Holandia wyjdzie zwycięsko.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Milano vs CSKA
Typ: Poniżej 164.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Milano kontra CSKA drużyny które lubią szybkie tempo jedno &#39;ale&#39;. Do tego meczu zarówno gospodarze jak i goście przystąpią bez superstrzelców. W szeregach Milano zabraknie Gentile(10.8pts) natomiast w składzie gości nie zobaczymy Teodosica(18.7pts) jak i De Colo(21pts). Są to bardzo ważne ogniwa obu drużyn a gra bez nich wygląda zdecydowanie gorzej. Wiadomo CSKA ma szeroki dobry skład ale w tym meczu brak 2 podstawowych zawodników powinien być odczuwalny i zdobywanie punktów nie powinno przychodzić z taką łatwością jak zawsze. Milano gra przed swoja publicznością i na pewno będą chcieli zrobić wszystko aby odnieść zwycięstwo z przetrzebioną kontuzjami drużyną z Rosji a żeby tego dokonać muszą zdecydowanie spowalniać grę i mocno bronić.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2017 - kwalifikacje
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: White, Michael - Highfield, Liam
Typ: Highfield, Liam
Kurs: 2,52
Bukmacher: unibet
Analiza: Kursy oparte chyba wyłącznie na rankingu i nie uwzględniają aktualnej formy obu zawodników.White się ślizga od początku sezonu, forma daleka od solidnej, a przede wszystkim nieregularna, co potwierdziło się w 1 rundzie w której męczył się strasznie ze słabym Zhe (5-4). Tym czasem za rywala będzie miał jedno z objawień ostatnich dni: Highfield 3 runda w English Open (ograł Selby’ego), a w ostatnim tygodniu 4 runda w UKC i parę setek na koncie. Obaj punktować potrafią, ale forma wyższa chyba u Anglika i to mnie przekonuje, nawet w dobrej formie White miałby problemy, a co dopiero teraz kiedy szuka formy. Dla mnie value w dogu oczywiste.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔100
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Salzburg - Schalke
Typ: dokładny wnik do przerwy: 0-0
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie zdążyłem wrzucić &quot;dwójki&quot; na Szachtar po kursie 4, no ale przynajmniej ugrałem dla siebie, a nie na konkurs ;)
Za godzinę rozpocznie się spotkanie w Austrii, gdzie mistrz tego kraju Salzburg podejmie Schalke 04 Gelsenkirchen. Goście to bezapelacyjny zwycięzca grupy z kompletem zwycięstw, a gospodarze już bez szans na awans niestety. Spojrzałem na składy i po obu stronach nie są to najsilniejsze zestawienia ze względu na kontuzje (brak Soriano czy Huntelaara). Niby mecz o pietruszkę, ale nie sądzę, że niemiecki perfekcjonizm pozwoli na zlekceważenie spotkania. Myślę, że dla dobra morali zespołu warto będzie dzisiaj nie przegrać w Salzburgu. W sile zespołu gości i razcej w tym, że gospodarze szczyt formy zgubili w poprzednim sezonie, upatruję tutaj szansy na spokojne pierwsze 45 minut. Badanie się, oszczędzanie sił, nóg, nie sądzę żeby był to porywający mecz. Schalke będzie pozwalało grać rywalom i samo czekało na kontry. W drugiej połowie może któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale do przerwy bramek nie zobaczymy ;)
⛔100
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Holandia
Typ: Francuzki
Kurs: 1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie wiem, nie wiem skąd bukmacherzy biorą te kursy na ME w ręcznej. Kolejny mecz z pięknym kursem wyłożony jak na tacy.
Francuzki w mega formie od pewnego czasu, na mistrzostwach wysokie zwycięstwo z Polkami, a także poza początkiem spotkania stłamszenie Niemek. Po drugiej stronie mamy Holenderki, które równie wysoko ograły Polki, jednakże w spotkaniu z Niemkami sobie zdecydowanie nie poradziły.
Spójrzmy też na sparingi przed ME. Francuzki ogrywają Szwedki, Dunki, Rosjanki, czyli top, topowy top świata. Nie ustrzegły się jednak porażek także ze światem topem czyli Norweżkami i w rewanżu z Rosjankami.
Natomiast Holenderki porażka ze średniakiem jakim są Rumunki i wygrana z Serbkami, które także postrachu nie budzą. We wcześniejszym okresie widzimy mega wynik Francuzek, jakim był finał IO. Holenderki w tamtym turnieju kompletny niewypał. Ten zespół ciągle jest przeceniany, ciężko stwierdzić na jakiej podstawie.
Warto też zabezpieczyć się remisem. Jeszcze go nie było na tych ME, więc nie ma co pomijać tego faktu. (x @ 8.50 )
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
(odsyłam do Regulaminu)

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Panathinaikos - Celta Vigo (-1)
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór przygotowałem dla Was typ, który powinien siąść a mianowicie, Celta Vigo wygra minimum 2 golami z Panathinaikos.
Zacznę od tego, że Grecy grają już o pietruszkę dlatego zmienili praktycznie 3/4 składu.
Celta Vigo walczy o 2 miejsce i awans do 1/16 finału a walczą ze Standardem Liege. Obie drużyny mają po 6 punktów i oba mecze zakończyły się remisami stosunkiem 1:1 i 1:1 a więc jeśli między nimi liczy się bilans bramek. Bilans póki co wygląda Liege +2 Celta +1 więc Celta Vigo musi wygrać minimum 2 golami a najlepiej 3 i wyżej.
Druga sprawa jest taka, że czysto piłkarsko Hiszpanie przewyższają Greków o 1 półkę a jeśli porównamy zmienników z Grecji a pierwszy skład Celty to już różnica jest kolosalna.
Panathinaikos u siebie w lidze europejskiej - 1:2 z Ajaxem i 0:3 z Liege natomiast Celta na wyjeździe - 1:1 z Liege i 2:3 z Ajaxem.
Pierwszy mecz między obiema drużynami wygrali gospodarze tamtego meczu czyli Celta Vigo 2:0 więc to jest dobry omen przez tym spotkaniem.
Powodzenia.

⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna LE
Godz ; 21.05
Spotkanie ; Southampton - H Beer Shewa
Typ ; Southampton do zera
kurs ; 2.60
Analiza ;
Ostatnia kolejka fazy grupowej LM. Awans daje Swietym zwyciestwo lub 0-0. Fundamentalne pytanie czy Anglicy maja zamiar zagrac na wiosne w Europie? Mysle , ze tak. Ligi juz raczej nie zawojuja , powinni skupic sie na innych rozgrywkach. Sa w polfinale PL , moga zagrac w dalszej fazie LE. Dzis dostaja szanse ci sami gracze co polegli w sobote w Londynie z Palace 0-3. Chec odegrania sie u Anglikow jest ogolnie znana. Mysle iz zagraja z zaangazowaniem. Izraelczycy ostatnio w dobrej formie , no ale to tylko zespol Izraelski i potencjal jest duzo mniejszy. Ostatni mecz w fazie grupowej , wiec Swieci to wezma , bo czemu by nie. Jedyne co martwi , to to ze wystarcza im 0-0. Jednak widze tu win Anglikow.
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Serbia
Typ: Serbia +3 AH bramki
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
Nie wiem czy ludzie nie oglądają spotkań ale ja tutaj nie widzę kompletnie tak przekonywującej wygranej Szwedek.
Mecz w moim odczuciu 50/50 i jeśli tylko Serbki nie przegrają tego meczu w głowach przed spotkaniem to presja przesunięta jest na Szwedki które tutaj w roli faworyta nie powinna sobie poradzić.
Szwedki oprócz Gullden nie posiadają składu lepszego od Serbek. Przegrana ze Słowaczkami także swiadczy o tym, że gospodarze turnieju to nie jest drużyna aby dojść tutaj do finałów. Serbki posiadają ciekawy skład z Radosavljevic i Krpez które w 2 spotkaniach rzucały na dobrej skuteczności. Ostatnie h2h z to pod dyktando Serbek i 2 ostatnie mecze to były remisy. Do tego h2h bardzo ciekawe na przestrzeni lat gdzie 1 raz wygrywały Serbki a 3 ostatnie spotkania to remisy.
Serbki mają mimo młodego składu ogromny potencjał co potwierdziły zwycięstwami ze Słowacją 36:34 i ostatnio także z Hiszpankami. COME ON SERBJA!
✅111
 
R 1

rayolites

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Primera Division
Spotkanie: Deportes Temuco - Universidad Catolica
Godzina : 22:00
Typ: HT/FT - 2/2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

15 kolejka chilijskiej ekstraklasy. 11 w tabeli Deportes podejmie na własnym stadionie lidera - Catolica. Gospodarze są najgorszymi gospodarzami w lidze - na 7 meczów granych przed miejscową publiką wygrali 2 i przegrali 5. Aktualnie mają serię 4 porażek (2 u siebie, 2 na wyjeździe). Spodziewam się, że nie inaczej będzie tutaj i goście wyjdą na prowadzenie już w pierwszej połowie. Na wyjazdach Universidad zagrał 6 meczów - 4 zwycięstwa remis i porażka, ładne statystyki bramkowe 19 strzelonych do 9 straconych. 2 ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami, które odbyły się we wrześniu zakończyły się zwycięstwem Universidad. Spodziewam się gładkiego zwycięstwa gości.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom