>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.12.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MHL
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ladya - Sibirskie Snaipery

Typ: 2/+4.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu młodzieżowej hokej ligi w Rosji wicelider z Nowosybirska zmierzy się z drużyną Ladya. Obie ekipy mierzyły się w tym samym formacie wczoraj, goście odnieśli zwycięstwo 3:2. Myślę, że dziś również się tak stanie. Wystarczy spojrzeć na tabelę aby zobaczyć jaka różnica dzieli oba zespoły. &quot;Snaipery&quot; mają zgromadzone do tej pory 72 oczka, natomiast Ladya ma tych oczek 39. Różnica bramek również jest widoczna, bilans gości to 107:72 a gospodarzy to 85:112 co przekłada się na wysoką średnią bramek na mecz, obie ekipy mają średnią powyżej 5 gola na mecz. Widać, że w tej lidze nie kładzie się zbytniego nacisku na defensywę dlatego wygrywają przeważnie drużyny które dysponują lepsza ofensywą a ta zdecydowanie leży po stronie gości. Trio Lapin-Shashkov-Mikhailov strzeliło w sumie 50 bramek gdzie najskuteczniejszetrio gospodarzy zgromadziło w sumie tych bramek tylko 28. Z tych informacji można wywnioskować że dziś to goście okażą się znów lepszą drużyną przy overo&#39;wym wyniku. Myślę że to spotkanie zakończy się wynikiem 1-4.
✅ 115
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bordeaux - Strasbourg
Typ: 2.druzyna 1.bramka-minuta 1-72
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Faworytem w tym spotkaniu jest Bordeaux - atut własnego boiska i fakt, że Strasbourg nie gra zbyt dobrze meczów wyjazdowych, jednak ostatnio to goście są w lepszej dyspozycji - remis na trudnym terenie w St.Etienne oraz sensacyjna wygrana z PSG, wyniki które na pewno zwiększyły pewność siebie zespołu gości.
Bordeaux nie jest regularne - typowy przeciętniak ligi francuskiej, który zagra 1 dobry mecz z TOP6, by przegrać z ostatnim zespołem w tabeli. Strasbourg jest beniaminkiem ligi francuskiej, dla nich priorytetem jest utrzymanie w lidze (obecnie 2 punkty nad strefą spadkową).
Ostatnie 10 meczy Bordeaux u siebie to zaledwie 2 czyste konta - ze słabym na wyjazdach St.Etienne oraz najsłabszym zespołem w lidze Metz.
Jeśli chodzi o wyjazdy gości - bez gola z Monaco,Guinamp,Troyes i Lyonem - w przypadku Troyes można ich usprawiedliwić czerwoną kartką w 31 minucie (do tego czasu utrzymywał się wynik 0-0).
Osobiście gram typ gol Strasbourga (bez przedziału czasowego) - kurs 1.54, dobry do tasiemki.
Potencjał kadrowy i brak większych kontuzji daje szanse temu typowi ????
Przewidywany wynik 2:1
✅ 91
 
W 0

wit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna MŚ-kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: Rumunia(+2,5) win
Kurs: 3,05
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam dzisiaj o 18:00 odbędzie się ostatni mecz grupowy dla obu zespołów.Rumunki z kompletem zwycięstw zajmują pierwsze miejsce, Francuzki z dwoma zwycięstwami, remisem i porażką okupują 3 lokatę.Dla rumunek można powiedzieć mecz o nic, ponieważ mają pewne pierwsze miejsce.To właśnie przez ten fakt kursy na rumunki aż taki wysoki, bo patrząc po grze zdecydowanie zawyżony.Francuzki grają średnio, żeby nie powiedzieć słabo.Myślę, że francuzki jak nie pokażą nic ciekawszego w grze w ataku, mogą śmiało ten mecz przegrać.
⛔ 100
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, Counter strike, ćwierćfinał ESL Pro League S6
Godzina: 19.45
Spotkanie: Misfits - HellRisers
Typ: Misfits to win 2:1
Kurs: 4.00
Bukmacher : Unibet
Analiza:

Misfits od początku Championshipów i grupy podkłada nogę najlepszym drużynom. Dynamiczna gra i taktyki których wcześniej nie stosował żaden team, bostowanie w innych miejscach niż standardowe bardzo mile zaskakują i cieszą oczy widza (zaleta gry bez trenera - szersze możliwości w perspektywie gry indywidualnej i w parze).
O HellRaisers trzeba powiedzieć, że małymi kroczkami ale do celu... od 9.11 po przegranej mapie z G2 (1 mapke wygrali) chłopaki nie przegrali aż do 06.12 z Faze Clanem, także stabilna forma i świetne wyniki pozwoliły na udział w finałach ESL i mam nadzieję, że nie spoczną na laurach i wygrają jedną mapkę przeciwko drużynie zza oceanu.
Na kuponik ako stawiam tu over map 2,5 ze względu na wysoki poziom obu drużyn a także możliwość gry na mapie faworyzowanej, jeśli ktoś lubi grać live to proponuje zagrać na Misfits na mapie Cobblestone. Bardzo rzadko to robię ale dziś spróbuje swoich sił obstawiając dokładny wynik. Zaciekawił mnie fakt, że kursy na spotkanie były obliczane przez system na podstawie w/l bo średnio u każdego buka po 1,5(HR) i 2,4(Mis) a jak dla mnie oczywistym jest że faworytem powinni być amerykanie, ale HR wygrali z Fnatic i Astralis w tym tygodniu i bezpośrednim pojedynku w tym roku pokanali Misfits tylko,że wtedy w HR grał jeszcze Zero i STYKO (aktualnie świetne wyniki w Mousesport) więc wyraźnie buki idą w stronę formy a nie ogólnego % prawdopodobieństwa zdarzenia, a przecież od tamtego czasu w drużynie z Ukrainy zmieniło się 3 graczy natomiast w Mistfits wzmocniło się o dwóch graczy( z vexed i Envy) a reszta jest częścią dawnego SoloMid( ECS 3 miejsce 2016 r), także liczę na finał z udzialem Misfits i Fnatic , bo chłopaki o pietruszkę nie grają a pula wynosi 750 000 $ + udziały w kolejnych ESL na zaproszenie(bez kwalifikacji), w końcu nadeszła szansa żeby się zrewanżować za spotkania w tym sezonie i poprawić statystyki w H2H i Global Rank.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zapresic-Cibalia
Typ:
over 2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarze to druzyna ktora duzo strzela u siebie i duzo traci .
Ostatnim meczem u siebie w ktorym nie strzelili byl mecz z Belupo 29.07 , a tak strzellali i 6/8 meczy pokryty over 2.5 .
Cibalia na wyjazdach nie strzelila tylko Dinamo i Rijece oraz 1x nie stracila bramki w sierpniu z Istra .
Na ostatnich 10 meczy wyjazdowych over pokryty zostal w 7 meczach .
Druzyny na zblizonym poziomoe , zadnej nie bedzie trudno strzelic jak i stracic bramke .
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- Dania 1 liga
Godzina: 19:00

Spotkanie: fortuna
Analiza:
Trochę strat ostatnio więc dzisiaj przy piątku sobie zaszaleje. Zostaje dalej przy piłce ręcznej. Typuje mecz 1 ligi Duńskiej. Zmierzą się ze sobą ekipy Mors- 7 miejsce w tabeli i Sonderyjske -13 miejsce w tabeli. Teraz wspomnę o formie obu drużyn. Gospodarze ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa, oraz 2 porażki, natomiast goście 4 porażki i jedno zwycięstwo. Nie będę sie rozpisywał z kim mierzyły się te drużyny. Dla mnie najważniejsze w przypadku tego typu są pojedynki bezpośrednie. Od razu rzuciło mi się to w oczy. Na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań tych drużyn 2 kończyły sie remisem, a w jednym też nie wiele brakowało, zakończyło się przewagą tylko 2 bramek. Widać, że pojedynki między tymi drużynami są zacięte. Wiadomo, że w piłce ręcznej typując remis jest tylko jakieś 10 % szans na trafienie go, ale po takim kursie i przy takim H2H aż żal nie spróbować za rozsądną stawkę.
⛔ 100
 
A 17

adamjas30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja 1.HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Inter Zaprešić-Cibalia
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.84
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Witam, zapraszam na spotkanie w Chorwacji. Zmierzą się między sobą drużyny z 5 i 8 miejsca. Skłaniam się w tym spotkaniu na typ w stronę bramek. Obydwie drużyny mocno overowe, Cibalia średnio 3,3 bramki na mecz, Zapresic 2,8. W roku 2017 obydwie te drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy, w każdym spotkaniu bts był pokryty. Zapresic w ostatnich 7 meczach u siebie strzelał i tracił minimum jedną bramkę, to samo Cibalia w swoich ostatnich 5 wyjazdowych meczach. Liczę dziś na podobny scenariusz.
✅ 84
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20.00
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Real Madryt

Typ: Kwarta z najniższą ilością punktów powyżej 32,5pkt ? TAK
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Bardzo ciekawą ofertę na to spotkania przedstawił nam bukmacher - LV Bet. Po kursie 1.85 można zagrać iż w kwarcie z najniższą sumą punktów będzie ich powyżej 32,5 - oznacza to że w każdej kwarcie padnie minimum 33 punkty. Gram ten typ. Dlaczego? Po pierwsze w dzisiejszym spotkaniu mierzą się ze sobą dwie drużyny które nie grają falami - co to oznacza? Nie mają zrywów gdzie pada 10 - 12 punktów w dwie minuty aby następnie przez trzy nic nie rzucić. Grają cały czas swoją grę i systematycznie zdobywają punkty. Real jest drużyną nastawioną bardzo ofensywnie, lubią wchodzić w wymianę ciosów, oddawać dużo szybkich rzutów, grać ścięcia do kosza a następnie odrzut na rzut trzypunktowy. Grecy w tym sezonie Euroligi są bardzo mocni, wygrali osiem spotkań z dotychczas rozegranych dziesięciu i pokazali się z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o ofensywę. Jedynie ich dwa spotkania (jedno ligowe, jedno w Europie) z Panathinaikosem były mocno underowe ale to bardziej wynikało ze specyfiki tych rywalizacji. Co ważna, nawet w ostatnim meczu Euroligowym - wygranym na wyjeździe z Valencią 72:64 (suma: 138) typ by wszedł ponieważ mimo niskiej ilości punktów rozłożyły się one równo na wszystkie kwarty. Dodatkowo to był mecz wyjazdowy, u siebie zawodnicy Olympiakosu są o wiele groźniejsi, Real natomiast potrafi przyśpieszać grę przeciwko każdej obronie. Podczas poprzedniej wizyty w Grecjii przegrali w Atenach 82-80 zapraszając do wymiany ciosów niechętny temu Panathinaikos. Obstawiam dziś wyrównane spotkanie gdzie w każdej kwarcie ilość punktów będzie powyżej 33.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Cuprum Lubin
Godzina: 18:00
Typ: powyżej 182,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Przed nami 13 kolejka Plus Ligi, Bydgoszcz podejmuje we własnej hali będące w bardzo dużym kryzysie - w głównej mierze spowodowane jest kontuzjami w zespole ( 2 główni zawodnicy Kaczmarczyk i Taht) no ale niestety wyniki pokazują, że nie jest dobrze już 5 porażek z rzędu a w ciągu ostatnich 8 spotkaniach aż 7 porażek. Oczywiście przeciwnik nie jest z najwyższej półki dlatego idę w tym meczu w over meczowy. Spowodowane jest to słabą formą gości i brakiem Tahta, nie wiadomo czy zagra Kaczmarczyk jeśli tak to i tak nie zagra na 100 % swoich możliwości a gospodarze z Bydgoszczy jeśli wejdą w swój rytm meczowy potrafią napsuć dużo krwi najlepszym. Co prawda zaledwie 3 zwycięstwa na 12 meczy wygląda blado ale ostatnie spotkania z Olsztynem 2:3 i z Resovią 1:3 pokazują, że potrafią zagrać poszczególne sety na dobrym poziomie.
Dziś ich nie skreślam z powodu kłopotów gości i tylko dlatego wchodzę w ten over. Nie wydaje mi się aby Lubin ograło na wyjeździe w 3 setach.
Powodzenia
⛔ 100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter Strike e-sport
Godzina: 19:50
Spotkanie: hellraisers - mistits
Typ: suma map: powyżej 2.5
Kurs:
1.90
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Wszystkich fanów e-sportu zapraszam na analizę ćwierćfinału ESL Pro League odbywającego się w Danii.
Naprzeciw siebie staną drużyna z Europy kontra drużyna z Ameryki północnej. Obydwie drużyny mozna powiedzieć że nie są faworytami do wygrania tego turnieju, aczkolwiek bardzo miło nas zaskakują swoją grą. Drużyna z USA pokonała taka potęgę jak Ninjas in Pyjamas oraz trochę mniej utytyuowana lecz bardzo skillowa drużyna North.
Natomiast HR również bardzo Dobrze się zaprezentowali pokonując Australis, liquid i fnatic.
Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami wyrównanego widowiska, które nie powinno skończyć się na dwóch mapach gdyż potrzebna będzie trzecia decydującą!
Polecam i pozdrawiam ????
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Francja
Spotkanie: Tourcoing vs Nantes
Godzina: 20:00
Typ: Nantes +1,5 handi setowe
Kurs: 2,14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na zwyciestwo Tourcoing to 1,35 . Kurs bardzo maly . Ludzie laduja w ich win jakby gralo Chaumont z Nantes.
Gospodarze to beniaminek . Bardzo dobrze sobie radza w lidze do tej pory.Obecnie maja serie 4 zwyciestw z rzedu. Jednak ja bym nie stawial pieniedzy na zwyciestwo Tourcoing po takim kursie , bo nie jest to moim zdaniem jeszcze stabilny zespol.
W ogole we Francji nie oplaca sie za bardzo stawiac na win po takich kursach malych , bo rozne rzeczy sie tu dzieja .
Dodatkowo zauwazylem , ze jest to drugi mecz Tourcoing w tym sezonie , gdzie wystawiono na nich tak maly kurs , Poprzedni mecz przegrali , gdy mieli kurs 1,3-1,4 . czyli nie wytrzymuja &#39;&#39; cisnienia kursu &#39;&#39; ????
Nantes natomiast w tym sezonie nie zachwyca , gra w kratke . Poprzedni mecz przegrali. Walczą w meczach - ugrali seta z Paris i Chaumont .
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Waasland Beveren - St. Liege
Typ: St. Liege wygra
Kurs: 2.40
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam Was! Na dzisiaj w miarę myślę przystępny typ , bez fajerwerków ale z większą szansą powodzenia. Drużyna z Beveren ostatnio dostała zadyszki - Morioka lider w klasyfikacji kanadyjskiej również nie jest już tak skuteczny w drużynie gospodarzy jak był w początkowych miesiącach.. myślę, że drużyny belgijskie po prostu przejrzały i nie dają temu zawodnikowi już tyle swobody co kiedyś... Gra drużyny opiera się właśnie na Japończyku gdy on wypada z gry - zazwyczaj Beveren ma problem z inną koncepcją gry... St. Liege to drużyna składająca się z wielu ciekawych indywidualności jak chociażby Orlando Sa , myślę , że dzisiaj coś ustrzeli a drużyna z Liege będzie się cieszyć z 3 pkt. Tym bardziej , że bilans między tymi drużynami znacząco przemawia za drużyną gości! Wejdzie? Zostaw reputkę
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 2 - Kolejka 18
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Paris FC - Lens
Typ:
1
Kurs: 2,85
Bukmacher:UNIBET
Analiza:

Witam,
Dziś stawiam na Paris FC które u siebie w 7 ostatnich ligowych spotkaniach 6 krotnie wychodziło zwycięsko.
Lens na 7 wligowych wyjazdów tylko 1 zwycięstwo,dwa remisy i porażki.
Paris zajmuje 4 (30 pkt) miejsce w tabeli Lens 16 (17 pkt) , uważam ,że solidnie grające u siebie Paris FC wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
Pozdrawiam,
⛔ 100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Typ: -1,5 Górnik
Kurs: 4,1
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Lechia zawodzi w tym sezonie. Miejsce poza pierwszą ósemką... Porażka.
6 wygranych w 18 meczach to zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Górnik natomiast tylko 3 porażki! U siebie jeszcze nie przegrał.
Dowalił Jagiellonii i Lechowi po 3-1.
To dlaczego nie miałby wygrać 2 bramkową przewagą z Lechią?
Ostatnio Chojniczankę pogonił do zera 3-0.
Są w formie, warto na nich grać.
Lechia przegrała ostatni wyjazd 1-2 z Cracovią, drużyną, która na
dzień dzisiejszy zajmuje 12 miejsce.
Czysta jedynka wydaje się być kapitałem, ale ja zaryzykuję, że Górnik pokona Gdańsk podobną różnicą, co Jagę i Lecha.
Kurs kusi ;)
⛔ 100
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja 1 Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee FC - Aberdeen
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2
Bukmacher: forbet
Analiza: Dziś najwięcej emocji i typów wzbudza mecz w Zabrzu i już wszystko zostało o nim napisane, dlatego też musiałem poszukać typu gdzie indziej. Mój wzrok na dłużej zatrzymał się przy spotkaniu w szkockiej Premiership. Faworytem goście, którzy prezentują się w tym sezonie przyzwoicie i po dwóch porażkach w starciu z głównym kandydatem do vice-mistrzostwa są na pewno mocno nabuzowani i wyjdą po swoje. Garść statystyk, co by nie być gołosłownym. Dundee u siebie w 8 meczach bilans w bramkach 10-11, a Aberdeen na wyjazdach 13-10. Jedni i drudzy dużo tracą i dużo strzelają. Nie pokuszę się o dokładny wynik, bo jak dla mnie to 2:1 w każdą stronę jest możliwe jak i gładkie 0:3 dla faworytów. Toteż gram na gole, a kurs niezły.
⛔ 100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bordeaux - Strasbourg
Typ: Poniżej 9.5 rożnego
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Średniak i ligowy słabeusz... Oba zespoły nic ciekawego nie prezentują, choć po ostatnich wynikach, to przyjezdni prezentują się lepiej. Wybrałem rzuty rożne, ponieważ skrzydła w obu drużynach nie są mocnym atutem. Nie nabijają w meczach sporo rożnych. W tym meczu widzę dużo walki i akcji środkiem pola. Mimo, że przyjezdni słabiutko radzą sobie na wyjazdach, to będą czekać na kontry, bo gospodarzy nie wolno zlekceważyć. Mimo, ze Boreaux gra w kratkę, to wciąż jest zespołem lepszym.
Patrząc na TOP, to oba zespoły dużo nie strzelają i tych akcji w meczach typowo groźnych, to dużo też sobie nie stwarzają.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom