>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8 października (piątek)

Status
Zamknięty.
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Portugalia - Dania
Typ: Nicklas Pedersen to score
Kurs: 3.90
Buk: bwin
Analiza:
Dzisiejszego dnia o godzinie 21:45 odbędzie się arcyciekawy pojedynek eliminacji Euro 2012, w którym zmierzą się zespoły Portugalii oraz Danii. Po raz kolejny bukmacherzy faworyzują słabych Portugalczyków. Czemu słabych? Nie sądzę, żeby po fatalnych grach z Cyprem oraz z Norwegią nagle zaczęli grać tak, aby zasłużenie wywalczyć awans do polsko-ukraińskiego czempionatu. Jednak nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy, gdyż Duńczycy będą osłabieni brakiem ważnego obrońcy Daniela Aggera. W ataku też mają niezły problem, stąd typ na Pedersena, który prawdopodobnie pojawi się w wyjściowej jedenastce w ramach absencji Bendtnera i Tomassona. Duńczycy prawdopodobnie 4-1-3-1-1. Będą próbowali ukłuć z kontry, a wtedy Pedersen jeżeli się postara może strzelić. Portugalczycy zapewne zdominują spotkanie, lecz dwa ostatnie tak grane mecze zakończyły się sukcesem Danii(3:2, 1:1). W bramce Portugalczyków najprawdopodobniej Eduardo, co może nie za bardzo pomóc obronie gospodarzy.
⛔ 100
 
S 5

sccentrum

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy-Turcja
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie zmierzą się reprezentacje Niemiec i Turcji. Spotkanie jest traktowane, jako swego rodzaju derby, ze względu na dużą ilość obywateli Turcji w całych Niemczech, a zwłaszcza w stolicy. Obie drużyny rozpoczęły od kompletu zwycięstw. Niemcy pokonali Azerbejdżan 6-1 oraz Belgię 1-0, natomiast Turcy pokonali Belgię 3-2, a także Kazachstan 3-0. Na stadionie zasiądzie około 30 tysięcy tureckich kibiców, co zmniejszy atut własnego boiska Niemcom. Wielu piłkarzy mogło wybierać między grą w obu reprezentacjach i będzie to dla nich szczególny mecz. Bardzo dużym atutem Turków oprócz ich nieustępliwości i waleczności jest osoba trenera Guusa Hiddinka, który z każdą reprezentacją, którą prowadzi osiąga sukcesy. Niemcy są stawiani w roli faworyta, jednak zagrają bez Michaela Ballacka i Bastian Schweinsteigera. Uważam, że obie drużyny zachowają status niepokonanych i podzielą się w tym spotkaniu punktami.
⛔ 100
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Węgry(-3.5 gola) - San Marino
Typ 1
Kurs - 1.65
Buk - Bet365
W tym spotkaniu faworyzowani Węgrzy podejmą u siebie drużynę z San Marino. Druzyna przyjezdna nie ma zbyt dobrych wspomnień w starciach z Węgrami. Oba przegrali stosunkiem 0:5 i 3:0. Węgrzy powinni wbić gościom co najmniej 4 bramki. Druzyna z San Marino ostatni raz przegrała stosunkiem mniejszym niż 4 gole w meczu z Cyprem 15/10/2008 w eliminacjach MŚ 2010. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy ????
✅ 65
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: USA - Niemcy
Typ: USA -1,5 seta
Kurs: 2,26
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dziś w spotkaniu o miejsca 5-8 MŚ Siatkarzy USA zagra z Niemcami. Znacznie lepszą i bardziej utytułowanym zespołem są Amerykanie i to oni moim zdaniem spokojnie wygrają to spotkanie. Może na MŚ nie prezentują się najlepiej, jednak to wystarcza na słabsze ekipy. W poprzedniej fazie przegrali z Włochami, choć wygrali bardzo wysoko pierwszy set, a także pokonali bardzo wysoko Francuzów. Ich gra opiera się oczywiście na Claytonie Stanleyu, ale Priddy czy Rooney także robią swoje. Zespół jest na pewno bardzo solidny, choć chyba nie najlepiej trafił z formą. Niemcy z kolei w poprzedniej fazie znaleźli się dzięki sporej dawce szczęścia. Ekipa ta po ograniu Czechów, którzy byli wyraźnie zmęczeni przed meczem z nimi, liczyła nawet na awans do czwórki, jednak ich złudzenia rozwiali Brazylijczycy, zmiatając ich z parkietu. Nie mam wątpliwości, że USA ma w swoim składzie nieporównywalnie lepszych graczy i jest dużo bardziej klasową ekipą, toteż uważam, że spokojnie pokona dziś Niemców, u których sztucznie napompowany wygranymi ze słabymi zespołami balonik pękł, gdy przyszło zmierzyć się z Brazylią.
✅ 126
 
L 0

lowca4

Użytkownik
El. ME 2012
Czarnogóra - Szwajcaria
Typ: 2
William Hill - 2,80
Dzisiaj o godzinie 20.30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Czarnogórą a Szwajcarią. Obecnie Czarnogóra ma na koncie 6 pktów po 2 meczach, a Szwajcaria jest bez punktu, jednak rozegrała tylko jedno spotkanie.
Czarnogóra zaliczyła swoje wygrane po 1:0 z Walią i Bułgarią, które bądź co bądź nie są reprezentacjami znaczącymi coś wielkiego w Europie. Podobnie z Czarnogórą, wg mnie jest to bardzo przeciętna drużyna, której nie stać na sprawienie niespodzianki w tych eliminacjach.
Szwajcaria jest za to drużyną jest za to stabilną drużyną, może nie super ofensywną, jednakże potrafiącą wygrywać mecze, gości również coraz częściej na wielkich imprezach. Nie można tutaj pominąć wygranej na ostatnich mistrzostwach z Hiszpanami (jako jedyni!), późniejszymi zwycięzcami, minimalna przegrana z Chile, której gra bardzo mi się podobała no i niefortunny remis z Hondurasem. W obecnych eliminacjach sprawcą porażki była Anglia, która ostatnimi czasy prezentuje przyzwoitą formę.
Szwajcarzy z pewnością myślą o awansie do ME, więc nie mogą sobie pozwolić na wpadkę w dzisiejszym spotkaniu. Tracąc 9 punktów do lidera sytuacja stałaby się dramatyczna. A zatem jestem przekonany o sukcesie Gości.
⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie: USA - Niemcy (Suma punktów - Handicap)
Typ: USA -4,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Data: 2010-10-08 21:00
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21 w spotkaniu o miejsca 5-8 w MŚ Siatkarzy zmierzą się zespoły USA i Niemiec. Faworytem bukmacherów jak i moim jest drużyna USA. Chciałem zagrać USA -1,5 seta, ale za dużo było już niespodzianek na tych MŚ, więc zdecydowałem się zagrać bezpieczniej po dobrym kursie. Zespół USA jest znacznie lepszy od drużyny Niemiec. Grają tylko o miejsca 5-8 gdyż mieli bardzo silną grupę z Włochami i Francuzami. Tych ostatnich zresztą pokonali wysoko. Z Włochami próbowali ale im się nie udało. Niemcy natomiast mieli w grupie silną Brazylię i nieprzewidywalnych Czechów. Ze zmęczonymi Czechami im się udało, lecz z Brazylią już nie było tak łatwo. Jednym słowem drużyna USA powinna poradzić sobie z ekipą Raula Lozano i wygrać te spotkanie przynajmniej różnicą 5 punktów.
✅ 85
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Turcja (Ile goli padnie w 1. połowie?)
Typ: Mniej niż 1.5
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwim
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 20:45 rozegrane zostanie spotkanie eliminacyjnej grupy A piłkarskich Mistrzostw Europy. W pojedynku tym zmierzą się drużyny Niemiec oraz Turcji. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania jednak myślę, że ekipa Turcji długo stawi im opór. Mecz ten jest bardzo ważny dla obydwóch krajów nie tylko ze względu na punkty, ale i honor. W końcu Niemcy zamieszkuje wielu Turków. Myślę więc, że obydwie drużyny będą bały się odsłonić i w pierwszej połowy będą chciały &quot;zbadać&quot; przeciwnika. Dopiero w drugiej połowie powinna zacząć się agresywniejsza gra. To są tylko gdybania, jednak myślę, że po tym kursie bardzo opłaca się zagrać, że w pierwszej połowie nie padnie więcej niż 1 gol. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy. Chropowaty.
✅ 50
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Turcja
Typ: powyżej 1,5 bramki w 1 połowie
kurs: 2,50
buk: bet365
Analiza: Witam co to za mecz wiadomo. 2 pierwsze drużyny z tabeli grają o pierwsze miejsce. Niemcy genialna ekipa. Każdy pamięta ich występy na mistrzostwach świata w RPA. Potrafią w małym czasie gry strzelić sporo goli. W tym upatruję mój typ. Turcy mocna ekipa z jeszcze lepszym trenerem. Bardzo mnie ciekawi ten mecz. Niemcy mają przewagę taką iż większość zawodników gra w jednej lidze i zgranie zawsze jest ich mocną stroną. Zawsze mówiło się, że każdy gra pięknie a i tak wygrywają Niemcy. Ostatnio nie dość że wygrywają to i grają pięknie. Pierwsze minuty wydaje mi się, że będą ostrożne jednak każdy będzie chciał coś wsadzić. Jak padnie gol to wtedy nie ma przeproś - posypią się bramki - jak nie z kontry to z pozycyjnego. Wszystko zależy kto wyjdzie na prowadzenie. Stawiam, że będzie ciekawie już w 1 połowie i zobaczymy 2 gole.
⛔ 100
 
B 0

blkakabelek

Użytkownik
spotkanie: Czechy - Szkocja 1 połowa/ Pełny czas
typ: 1/1
kurs: 2.21
Buk: Betsson
Analiza: Czesi bardzo źle zaczeli eliminacje. Na początek przegrali z Litwą , czyli drużyna która nie jest zaliczana do faworytów tej grupy. Myśle ze w meczu ze Szkocją beda sie chcieli zrehabilitywac kibica i od poczatku siądą na rywala. Pozatym maja w grupie Hiszpania, więc jeśli myślą o awansie dzisiejsza wygrana jest dla nich priorytetem. Szkoci natamisat zdobyli 4 punkty remisująć z Litwą i wygrywając z Lichtensteinem ten mecz pokazał ze drużyna ma wielkie problemy ze zdobywaniem goli (bramka na 2:1 w 96 minucie) myśle ze w dzisiejszym meczu Czesi pewnie pokonają Szkotów strzelając bramke juz w 1 połowie
⛔ 100
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Spotkanie : Niemcy - Turcja
Typ : Czas pierwszej bramki : Od 31-szej minuty lub później
Kurs : 2.20
Buk : Expekt
Analiza :
Już za dosłownie kilka minut rozpocznie się spotkanie w ramach eliminacji do Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Dzisiaj na przeciwko siebie staną reprezentacje Niemiec i Turcji , jak wiemy mecz ten zapowiada się bardzo cieakawie i to nie tylko z aspektów sportowych , ale także tego , iż w Niemczech mieszka bardzo dużo Turków , dodaje to dodatkowego &quot;smaczku&quot; temu meczowi.
Obydwie reprezentacje są typowani jako faworyci do wyjścia z grup i jak narazie w poprzednich meczach obyło się bez niespodzianek i zarówno Niemcy i jak i Turcja mają na swoich kontach komplet punktów.
Kolejną ciekawostką dotyczącą spotkania , jest występ Mesuta Oezila w reprezentacji Niemiec , choć jest on rodzonym Turkiem , jak sam się wypowiadał jest podwójnie zmobilizowany na to spotkanie.
Wydaję mi się , iż dzisiaj zobaczymy wbrew kursom wystawionym przez buki wyrównane spotkanie i , że żadna z drużyn nie będzie chciała się odkryć , stąd też mój typ.
Co do absencji na pewno trzeba zaznaczyć brak w dzisiejszym meczu lidera reprezentacji Niemiec Bastian Schweinsteigera.
pozdrawiam.
✅ 120
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom