>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 12.00
Spotkanie: Perth Glory-Melbourne City
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs:
5.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obowiązkowo muszę postawić na over w tym spotkaniu. Dla wielu H2H nic nie znaczy,jednak ja lubie na te spojrzeć i co widzę? Widzę,iż mamy tutaj doczynienia z jedną z najbardziej overowych par w lidzę-często pomiędzy tymi drużynami pada grad bramek-dziś liczę,że będzie ponownie.
Obie ekipy nie mają czego bronić-zwyczajnie muszą atakować,zdobywać bramki i wygrane-dziś z pewnością obie powalczą o całą pulę. Obie drużyny nie należą do szczlnych dfensywnie,a już zwłaszcza Perth,które straciło bodajże do tej pory 28 bramek ( o ile mnie pamięc nie myli)-dziś również stracą-mam nadzieję,że kilka ????
Co więcej kursy na overy zaczynają powoli spadać. Jutro ok 11.30 na ten over kurs powinien być już poniżej 5.00 ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Kooyong, twarda
Godzina: 6:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Bernard Tomic - Yoshihito Nishioka
Typ: Nishioka
Kurs: @2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siema. Dzisiejszym porankiem dojdzie do spotkania pomiędzy 25 letnim Australijczykiem Bernardem Tomicem, a 22 letnim Yoshihito &quot;Amino&quot; Nishiokim. Zdaniem bukmacherów faworytem w tym pojedynku jest reprezentant Australii, z czym do końca zgodzić się nie wypada. Tomic to bez dwóch zdań bardzo cwany i arogancki gracz, oczywiście handluje od dawien dawna, dlatego zawsze życzyłem mu szybkiego końca kariery, ale w to, że sam się tak pogrąży to nie przypuszczałem. Szukałem informacji na temat Tomica, ponieważ ostatnim spotkaniem jakie oglądałem z udziałem tego zawodnika był mecz z Gillesem Mullerem na ubiegłorocznym USO, gdzie po prostu odpuścił mecz i jak kawka padł kondycyjnie po I secie, ale do rzeczy. Znalazłem kilka artykułów na temat tego handlarza i teraz przytoczę same nagłówki, bo ciężko mi dalej w to uwierzyć - Bernard Tomic ostro krytykowany. &quot;Zostań w domu, jak ci się nie chce - Bernard Tomic zbyt zajęty, by zagrać dla Australii w Rio zagra na turnieju w Meksyku - Podejrzany krecz Bernarda Tomica w turnieju w Meksyku - Koniec Bernarda Tomica w reprezentacji Australii - Upadek Bernarda Tomicia. Nie dostał dzikiej karty do Australian Open i nie chce grać eliminacji. To nie wszystko, sam Tomic był widziany ze znanym Australijskim dilerem, a po meczu na Wimbledonie wszystkim oznajmił, że gra dla pieniędzy i nie chce mu się grać w tenisa, mało tego. Nie zagra w kwalach do AO, ani nie dostanie dzikiej karty, jak to zazwyczaj było, bo oczywiście Kokkinakis wrócił i zgadnijcie co zrobił, padłem jak to zobaczyłem - Bernard Tomic woli udział w reality show dla celebrytów niż grę w Australian Open. Tak właściwie to nie mam zamiaru więcej pisać na tego zawodnika i mam nadzieję, że zakończy karierę. Jego rywalem będzie jeden z moich ulubionych młodzików do obstawiania, czyli niejaki &quot;Amino&quot;. Gość choć ma ledwo 170 cm wzrostu może pochwalić się 3-krotnym połamaniem jednego z najlepszych gości od serwisu w historii tego sportu, czyli Ivo Karlovicia. Łamał też Isnera, Nadala, Wawrinke i długo by tu wymieniać, Japończyk po prostu na hardzie czuje się najlepiej, skąd więc taki kurs? W spotkaniu ze skarpetą &quot;Sock&quot; 25 marca 2017 roku, doznał poważnej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego w lewym kolanie, która wykluczyła go z zawodowej gry na ponad 9 miesięcy. Tutaj może być różnie z jego powrotem, jednak jak sam Amino twierdzi chce pokazać się i zagrać w kwalifikacjach do Australian Open. Był to niewątpliwie wielki talent, potrafił odbić każdą piłkę i świetnie się to oglądało, ja mu dziś zaufam i wierzę, że odprawi tego pseudo sportowca prosto do telewizji.
Powodzenia! ;)

✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamasutra10 561,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - A - League
Godzina: 9:50
Spotkanie : Newcastle Jets - Central Coast Mariners
Typ: Newcastle hc -1.5
Kurs: 2.47
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

W 15 kolejce rozgrywek wicelider w ważnym derbowym spotkaniu podejmuje ósmą drużynę rozgrywek i jest zdecydowanym faworytem do wygranej. Gospodarze w poprzedniej kolejce zdołali zremisować z liderem na gorącym terenie w Sydney (2:2) będąc blisko wygranej , tracąc gola w końcówce meczu. Goście po serii porażek w dwóch ostatnich spotkaniach zdołali wywalczyć po punkcie niemniej czeka ich bardzo trudne zadanie. Obydwie ekipy spotkały się już w tym sezonie w pierwszej kolejce rozgrywek gdzie Jets jako goście zdemolowali &quot; Marynarzy&quot; 5:1. Hat - trickiem popisał sie wówczas nieobecny od kilku tygodni ze względu na kontuzje O Donovan , jednakże bez tego zawodnika strzelanie bramek nie stanowi jak widać problemu. Do drużyny po urazach wracają bramkarz Nigel Boogaard oraz Jack Duncan , po przymusowej pauzie za kartki wraca także Ivan Vujica.
W ekipie gospodarzy zadebiutuje prawdopodobnie pozyskany z AEK Ateny Argentyńczyk Patricio Rodriguez , bardzo szybki skrzydłowy co dodatkowo wzmocni siłę ofensywną drużyny.
Wszystkie te czynniki sprawiają że będący na fali gospodarze powinni pewnie pokonać rywala i sądzę że uczynią to różnicą co najmniej 2 goli , gram zatem nieco bardziej ryzykowny typ niż kolega wyżej ( hc -1.0)
https://www.newcastlejets.com.au/news/preview-f3derby-hunter
✅147
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 10:30
Spotkanie: Chabarowsk – Barys Astana
Typ: over 5.5
Kurs: 2.46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz z gatunku musi to wygrać i tyle, obie ekipy walczą jeszcze o miejsce w play-off, w gorszej sytuacji są goście których strata jest spora ale zwycięstwo dzisiaj jeszcze ich w grze pozostawi, Amur natomiast spaprał trzy mecze w nowym roku i sytuacji sobie nie ułatwia. To starcie ma zadatki na to że nikt tutaj nie będzie chciał za szybko ruszyć ale gra przecież Astana do tego w takiej formie że po prostu nie wierze że tutaj nic szybko nie wpadnie a jak już to się stanie, to zrobi się nam otwarty hokej i wymiana ciosów przynajmniej na to liczę. Gospodarze jak wspomniałem umoczyli te trzy mecze szczególnie ten z Yugra to problem bo to trzeba było wygrać, gdzieś się zaciął atak bo te sytuacje i strzały były zresztą jak zawsze u siebie gdzie potrafią po prostu wykorzystywać miejsce rozgrywania spotkań, zresztą to zdobycz punktowa w tym sezonie to głównie bierze się właśnie w gier w domu. Tutaj zawsze ich było stać na bramki zresztą w Konferencji jeśli chodzi o grę w domu tylko Omsk oraz Astana ma więcej bramek strzelonych do tego mieli naprawdę świetnych grudzień gdzie wygrywali regularnie i strzelali, z takim przeciwnikiem jak dzisiaj sytuacji im nie będzie brakowało oby wróciła skuteczność. Astana klasyka strzela i traci tyle samo czyli bardzo dużo, aktualnie seria 6 porażek z rzędu w tym aż 5 u siebie to im się nie zdarzało, są bez formy, defensywa kompletnie nie istnieje, leje ich po prostu w ostatnim czasie każdy, poprawy nie widać na horyzoncie i nie wierzę w nią dzisiaj, jedyna nadziej w tym że obudzi się też trochę atak a wtedy Astana zdobywa punkty a ten teren w ostatnim czasie im leży.
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 12.00
Spotkanie: Perth Glory-Melbourne City
Typ: Perth over 1.5 gola
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet

No cóż parę informacji na temat tego pojedynku możemy przeczytać , ja zgodzę się z tym że na bramki chyba możemy liczyć , osobiście liczę na przynajmniej dwie ze strony gospodarzy , dlaczego ? a no patrząc na ostatnie 10 meczy w wykonaniu obu drużyn to lepiej wychodzi Perth 4 wygrane i 6 porażek natomiast goście 3 wygrane 5 porażek i remis , Perth dwa ostatnie mecze to 2 porażki i chyba czas na wygraną tym bardziej że grają u siebie ( 3-0-3 i br 5:8 / wyjazdy 2-1-5 ) co do gości to ci ostatni mecz wygrali 2:1 ale z ostatnią drużyną Wellington a na dodatek przegrywali do przerwy 0:1 tak więc liczę że dziś także coś stracą , sięgnę też do H2H tak jak kolega wyżej bo pomimo iż jest to tylko statystyka to może jednak na coś podpowiedzieć a tu na podpowiada iż goście nie zbyt miło wspominają mecze przeciwko Perth bo zwycięstw po ich stronie nie jest za wiele , w poprzednim sezonie na 4 spotkania 1 remis i 3 porażki z Perth , z tego sezonu w pierwszym meczu na City także lepsze Perth 3:1 dlatego liczę że i dziś Perth jest w stanie zdobyć 2 gole no i znowu ten kurs dosyć wysoki !
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - puchar ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nice - Monaco
Typ: awans Monaco
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Po pucharze Francji przychodzi pora na puchar ligi. Obie drużyny poradziły sobie w połowie w grudnia gdy grały kolejno z Lille (Nice wygrało po karnych) i z Caen (wygrana Monaco 2-0).
Dla obu drużyn mecze po przerwie jest alternatywą dla sparingów, dlatego skład powinien być budowany na piłkarzach, którzy grają regularnie.
W tym spotkaniu minimalnym faworytem jest według mnie Monaco, które w regulaminowym czasie lub po dogrywce/karnych wygra całe spotkanie.
Monaco odpadło z LM, a w lidze mimo wszystko góruje PSG, dlatego uratować sezon mogą tylko dzięki pucharom na krajowym podwórku.
Kadrowo bez większych niespodzianek.
Przewidywany wynik 0-1 lub 1-1 i gol w dogrywce dla Monaco
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , AFC Championship U23 (Azja)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Katara U23 vs Uzbekistan U23
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszy mecz tych druzyn w grupie.
Zaciekawily mnie ruchy kursow w tym meczu .
Pierwsze kursy na over byly w okolicach 1,6 wczoraj. Nastepnie w ciagu godziny urosly do 2,4 , a okolo godziny temu spadly do 1,9 -2,0 i potem lekki wzrost.
Zauwazylem rowniez , ze obie ekipy bardzo czesto maja pierwszy mecz w mistrzostwach U23 overowy.
Dodatkowo obie druzyny prawie w kazdym meczu zdobywaja bramki, a Uzbekistan U23 jest nawet ostatnio overową reprezentacją.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka RĘCZNA
Godzina: 16,00
Spotkanie : Katar-Iran
Typ:Katar,plus 33,5
Kurs: 2.67
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Gwiazdorzy z Kataru grają ze słabym Iranem.Szlifują formę przed MŚ.
Ostatnie mecze Kataru
Rzucili 48 Kubie i 40 Algerii.
Iran stracił ze Słowenią 31 i z Omanem 32/wygrali ten mecz./
Katar to jedna z lepszych drużyn i rzucają duzo.
Tyle statystyka i moje przemyślenia.
Dobry kurs i prawdopodobieństwo.
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia checkatrade trophy 1/8 finalu
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bury - Fleetwood
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Atromitos wczoraj wzorowo 0:3.
Na dzis proponuje spotkanie z anglii pomiedzy Bury a Fleetwood.
Obydwie druzyny z league one, Fleetwood calkiem niezle sobie radzi zas druzyna Bury w mega dolku w ostatnich spotkaniach same porazki, nawet nie potrafiał bramki strzelic.
Fleetwood ostatnio wyłapalo remisik z Leicester.
H2h pomiedzy tymi zespolami wyglada nastepujaco na 8 meczy - 5 wygranych Fleetwood i 3 razy padal remis.
Jak dla mnie patrzac jak cienkie jest Bury w gre wchodzi tylko wygrana przyjezdnych.
Pomoglem? Daj reputacje
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slovan Bratislava - Magnitogorsk
Typ: Magnitogorsk (60&#39;)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj typ z KHL- rosyjska liga hokeja. Mecz pomiędzy drużynami, które dzieli moim zdaniem ogromna przepaść. Magnitogorsk ubiegłoroczny finalista ten sezon zaczął bardzo słabo. W tym momencie po lekkim odbiciu zajmuje 5 miejsce w tabeli. Zaczęli grać dużo lepiej, co pokazuje wygrana wyjazdowa z CSKA. Zdarzają im się słabsze momenty, ale bardzo często potrafią się wybronić choćby remisem. Ich przeciwnikiem- gospodarze Slovan Bratislava. W tym sezonie bardzo słabo. Ciągle okupują dół tabeli, spowodowane jest zarówno słabą skutecznością (zaledwie 96 bramek strzelonych), ale też bardzo słabą obroną. Sa drużyną, która straciła najwięcej bramek w lidze (aż 158!!!). Nie licząć dwóch wygranych z Jokerit od początku grudnia wszystkie mecze przegrane. Magnitogorsk, aby trzymać formę i być blisko czołówki takie mecze musi wygrywać. Nie spodziewam się dużej przewagi, ale myślę, że spokojnie w regulaminowym czasie powinni sobie poradzić. Ostatnie bezpośrednie starcia na plus dla gości. Powodzenia

⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Venezia - Rosa Radom
Typ: Rosa Radom
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Radomianie jadą do Wenecji po zwycięstwo. W PLK wrócili na właściwe tory, i są już w strefie 1-8. Kursy na Rosę moim zdaniem są przesadzone, więc owe 6,75 w Unibecie trzeba brać z pocałowaniem w rękę. Do tej pory Rosa ma jedno zwycięstwo w ChL i najwyższa pora na następne. Pozdrawiam
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 21:30
Spotkanie: Valencia - Las Palmas
Typ: 1/obie strzelą
Kurs:
2,34
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Witam,
Przed nami rewanżowe spotkanie Pucharu Hiszpanii pomiędzy Valencia a Las Palmas, w pierwszym meczu gdzie Las Palmas było gospodarzem zremisowali 1:1 niby pechowo bo stracili gola na 1:1 dopiero w 85 minucie ale także szczęśliwie bo Valencia przeważała całe spotkanie... Las Palmas oddało tylko 1 celny strzał w tym meczu i na szczęście dla nich celny. Za Valencia przemawiało wszystko w tamtym spotkaniu prowadzili grę oddali dużo strzałów bo aż 17 ... ale wywieźli tylko i aż remis 1:1.
Dziś Valencia zaatakuje u siebie od pierwszej minuty i będą chcieli strzelić szybko bramkę aby prowadzić grę. W obu ekipach zapewne dojdzie do kilku roszad w składzie bo przed nimi za niedługo mecz w lidze... W weekend Valencia wygrała u siebie 2:1 z Girona natomiast Las Palmas przegrali u siebie 1:2 z Eibarem.
Wydaje mi się, że obejrzymy dość ciekawe i otwarte widowisko ze sporą ilością bramek z obu stron... Liczę, że gospodarze nie oleją tego spotkania a jeśli tak się stanie to widzę dość wyraźne zwycięstwo 3 może 4 do 1.
Powodzenia
⛔100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: HokejCzechy
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Sparta Praga - Chomutov
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 3.05
Bukmacher: efortunaę
Analiza: Witam, mój dorobek pkt oscyluje ledwo powyżej zera więc pora na trochę bardziej niebezpieczne typy, a zarazem bardzo prawdopodobne. Na dzisiaj proponuje mecz z hokeja gdzie miejscowa Sparta podejmie Chomutov. Sparta po 37 meczach zgromadziła 52pkt natomiast drużyna gości po 38 meczach 50pkt. Dlaczego tak duży kurs skoro drużyny dzieli 2pkt różnicy? Według mnie bukmacher kieruje się tutaj poprzednimi sezonami Sparty gdzie zazwyczaj klub ten plsaował się w czubie tabeli. Aktualnie Sparta jest na 7 pozycji, a Chomutov na 10. Typ generalnie opieram na aktualnej formie zespołów. Na 10 ostatnich spotkań Sparta wygrała zaledwie 4 i aż 6 przegrała. Natomiast Chomutov 7 wygranych oraz 3 porażki. W ostatnim spotkaniu między tymi zespołami padł remis 3-3 i po dogrywce okazał się lepszy zespół gości. Wynik po 1 tercji 1:0 dla Chomutov co pokrywało by mój typ. Szanse uważam na większe niż 50% a kurs ponad 3 jest zachęcający. Pozdrawiam. Typy w tym miesiącu 3/5 (60%).
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Austria - Alps Hockey League
Godz: 19:30
Spotkanie: EHC Lustenau - Die Adler Kitzbuhel (60)
Typ: EHC Lustenau
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Alps Hockey League gdzie w Rheinhalle zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Eishockey Club Lustenau a w gości przyjedzie drużyna EC Die Adler Kitzbuhel.
EHC Lustenau w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyli 38 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Die Adler Kitzbuhel plasuje się na 13 pozycji w Alps Hockey League zdobywając 32 oczka w swoich rozegranych 28 spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 wygranych w regulaminowym czasie gry, porażka po dogrywce lub karnych oraz 7 przegranych w regulaminowym czasie i bilans bramek 44-41 zaś goście na wyjazdach 3 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 10 porażek w regulaminowym czasie spotkania z bilansem bramkowym 22-54.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają w kratkę lecz tym zespołem gości u siebie nigdy nie przegrali do tej pory zawsze ich ogrywając w regulaminowym czasie spotkania a goście na wyjazdach grają tragicznie do tego nie potrafią grać na lodzie gospodarzy tego meczu zawsze tam przegrywając i moim zdaniem stanie się tak kolejny już raz.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt - Premier League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Nasr - Ismaily
Typ: Ismaily
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W dzisiejszym meczu aktualnie szesnasta drużyna egipskiej najwyższej klasy rozgrywkowej, podejmuje u siebie wicelidera, drużynę Ismaily.
Jak do tej pory drużyna Al Nasr rozegrała u siebie siedem meczów, z czego zdołała zremisować dwa oraz zanotować pięć porażek. Bilans bramkowy na swoim stadionie wynosi 7:15. Liczby nie powalają jak widać.
Goście za to są najlepszą wyjazdową drużyną w lidze. Do tej pory rozegrali oni bowiem 8 meczów wyjazdowych i wszystkie (!) udało im się wygrać. Legitymują się bilansem bramkowym 17:5. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść gospodarzy może być to, że jeśli dzisiaj wygrają, wskoczą na fotel lidera chociażby na tydzień czasu, a więc do kolejnego meczu obecnego lidera.
Nic nie wskazuje raczej na to, by dzisiaj miało wydarzyć się coś niespodziewanego i obie drużyny miały przerwać swoje serie, dlatego stawiam na wygraną przyjezdnych, którzy powinni poradzić sobie ze słabym przeciwnikiem i objąć przodowanie w ligowej tabeli.
✅60
 
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia, Get-ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Kongsvinger - Storhamar
Typ: Storhamar ah (-2.5)

Kurs: 1.57
Bukmacher: LV BET

Analiza:
Witam wszystkich. Moja analiza będzie krótka, ponieważ mecz zaczyna się za niecałe pół godziny. Jest to spotkanie dwóch drużyn z różnych światów. Ostatnia drużyna podejmuje u siebie lidera i będzie chciała zrobić wszystko, aby wyjść z twarzą z tego pojedynku. Niestety (dla nich) szansa na to, aby ten plan się powiódł jest nikła. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania tej ekipy, aby dojść do wniosku, że graja poniżej krytyki i nic nie wskazuje na to, aby miało się to dzisiaj zmienić. Ostatnie 5 meczów to 36 straconych bramek (średnia 7,2 na mecz). Stawiam na gości z handicapem azjatycki ah (-2.5). Myślę, że po dwóch tercjach powinno być już po sprawie.
✅57
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: tenis atp auckland
Godzina: 23:30
Spotkanie: johnoson - bautista
Typ: steve johnson
Kurs: 3,56

Bukmacher: 1 x bet
Analiza:

H2H 0:4 dla Hiszpana, ale ostatni mecz grali 3 lata temu. W 3 spotkaniach Steve urwał seta i były to dość zacięte mecze. Obaj w 1 rundzie mieli kelnerów i obaj też odpali w pierwszym meczu w ubiegłym tygodniu gry. W następnym tygodniu rusza Australian Open więc kto wie czy nie dojdzie do wielu niespodzianek w tym tygodniu. Steve może wyserwować sobie ten mecz. Do tego każda seria kiedyś się konczy i w ramach konkursu podaję wyższy kurs na Amerykanina. Nie raz potrafił zaskoczyć dobrą grą, a tym bardziej na hardzie.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newtown vs Cardiff Metropolitan
Typ: Newtown strzeli powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
To jest value moi drodzy koledzy... po takim kursie aż żal nie korzystać.. Wystarczy tylko spojrzeć na ostatnie spotkania u siebie... aż 4 razy z rzędu Newtown strzelało to 1.5 bramki na mecz , myślę że przy takiej predyspozycji dzisiaj będzie i 5 raz.. mecz jest o przysłowiową pietruszkę więc myślę i że sobie piłkarze postrzelają gdyż nie mają nic do stracenia .. to mecz będzie grubo overowy po dwóch stronach , myślę , że gra będzie otwarta gdyż oba zespoły mają zapewnione miejsce w grupach spadkowych i mistrzowskich.. Wejdzie? Zostaw reputkę !
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom