>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.02.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska - Pierwsza Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Al Wehda - Al Nassr Riyadh
Typ: Al Nassr Riyadh
Kurs: 1.47
Bukmacher: STS
Analiza:

Jak Ronaldo nie wygra tego spotkania to go kibice wywiozą na taczce gnoju. Już po porażce 3:1 z Al-Ittihad w półfinale SuperPucharu można było zobaczyć jak wielkie jest niezadowolenie z Ronaldo. Ostatni wyjazdowy mecz co prawda uratował od przegranej, strzelając karnego w 93 minucie. Lecz w klubie teraz wszyscy oczekują zwycięstw a nie obron przed przegraną. Dziś idealna okazja do przełamania serii dwóch spotkań bez zwycięstwa. Lider przyjeżdża dziś bowiem na stadion Al Wehdy, zespołu który znajduje się tuż nad strefą spadkową z przewagą 2 pkt. Al Wehda przegrała 3 z 4 ostatnich ligowych spotkań. Al Nassr wygrał 3 z 4 poprzednich bezpośrednich pojedynków z Al Wehda. Jeden pojedynek zakończył się remisem 1:1. Dziś nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo gości.

47
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1572
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Rumunia
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Abc Athletic Constanta - BCMU Pitesti
Typ: BCMU Pitesti wygra pierwsza połowę
Kurs: 1,96

Bukmacher: Totalbet
Analiza:



6 na 6 tyle pierwszych połów w ostatnich bezpośrednich spotkaniach wygrało pitesti i na tym głównie opieram swój typ. w dodatku w ogolnej historii z h2h pitesti przegrało tylko 3 mecze z constatnta z czego jeden po dogrywce, dlatego jest to bradzo wyrównana para i widze value w kursie na gości biore ht bo fajny kurs i licze na podtrzymanie serii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 685,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Grecji
G
odzina: 19:30
Spotkanie: AEK - Olympiacos
Typ: Olympiacos
Kurs:
4.20
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Witam , dziś mamy czwartek 9 lutego , tego dnia w Grecji zostanie rozegrany jeden mecz pucharowy , o godzinie 19:30 zagrają AEK Ateny z Olympiacosem Pireus . Bukmacherzy za faworyta stawiają gospodarzy , ja jednak widzę spore szanse na wygraną Olympiacosu , dlatego typuję ich wygraną po fajnym kursie . Wydaje się , że obie drużyny są w formie . AEK Ateny wygrał ostatnie 7 spotkań , natomiast Olympiacos nie przegrał meczu już od 18 spotkań . Jest to mecz półfinałowy , wydaje mi się że obie drużyny podejdą w 100 % do tego spotkania , Półfinał składa się z dwumeczu , w rewanżu rolę gospodarzy będą pełnić piłkarze Olympiacosu , z pewnością obie drużyny za wszelką cenę będą chciały uzyskać dziś korzystny rezultat. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie , to w 2022 roku obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy , dwukrotnie wygrywał Olympiacos oraz dwa razy mecz kończył się remisem . AEK ostatni raz pokonał Olympiacos w 2018 roku w lutym , a więc niemal 5 lat temu , a od tamtej pory drużyny mierzyły się 16 razy. Kurs jest zachęcający , według mnie mecz będzie bardzo wyrównany ale czuję że Olympiacos może go dziś wygrać . Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wisła Płock - SC Magdeburg
Typ: Wisła Płock lub remis (1x)
Kurs: 2,45
Bukmacher: Etoto

Wisła Płock, czyli przyszły prawdopodobny Mistrz Polski musi punktować w takich meczach, by pokazać że wywalczenie MP to nie będzie przypadek.

ze strony: https://sprwislaplock.pl/zapowiedz-stawka-arcywazne-punkty-orlen-wisla-plock-sc-magdeburg/

Płocczanie mają już za sobą dziesięć z czternastu kolejek fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do tej pory dwukrotnie zagrali z: Telekom Veszprem HC, C.S. Dinamo Bucuresti oraz HC PPD Zagreb oraz po razie z: FC Porto, PSG, GOG oraz SC Magdeburgiem. Po dwóch domowych zwycięstwach w meczach z Portugalczykami i Duńczykami, wyjazdowym remisie z Chorwatami oraz siedmiu porażkach, ORLEN Wisła Płock zajmuje siódme miejsce w grupie A i ma na koncie pięć punktów. Za Nafciarzami uplasowało się FC Porto, które traci do nich cztery punkty, zaś przed nimi jest HC PPD Zagreb posiadający osiem punktów. Na ten moment, najwięcej bramek dla Wiślaków w LM zanotowali: Sergei Kosorotov – 44, Tin Lućin – 41 oraz Lovro Mihić – 36.

Przed nami ciężki mecz z jedną z najlepszych drużyn w Bundeslidze. To niesamowity zespół, z zawodnikami z najwyższej półki, ale damy z siebie wszystko, aby zagrać dobrze i wygrać. Przygotujemy się do tego meczu najlepiej jak potrafimy i mam nadzieję, że z pomocą naszych fanów zdobędziemy ważne punkty! – powiedział Tin Lućin, rozgrywający Nafciarzy.

Ja podpieram remisem i wierzę że wejdzie ten mój typ

Pozdrawiam

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 57,7K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Arabia Saudyjska 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Al Wehda - Al Nassr Riyadh
Typ: 1 połowa l.goli 0.5: PONIŻEJ
Kurs:3.06

Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Na stadionie króla Abdula Aziza w Mekce miejscowi "Rycerze" podejmą stołeczny Al Nassr FC. Gospodarze to beniaminek obecnego sezonu, awansowali dopiero z trzeciego miejsca dorobkiem 80 strzelonych goli co dało jedynie 2.1/mecz (uplasowali się z tą skutecznością dopiero na 13 pozycji) jednocześnie będąc drużyną która najmniej goli straciła (29). Po 15 rozegranych spotkaniach w Saudi Professional League okazuje się że ten swój drugoligowy trend underowy przenieśli na obecny grunt, bo na półmetku rozgrywek osiągnęli poziom sumy goli 1.7 ( Al Nassr ma 2.5, a "najlepszy" Al Batin - 3.1). Gdy występowali w roli gospodarzy mamy jeszcze gorszej, bo 1.6/mecz, przy czym stracone jedynie 4 gole w 7 meczach jak na nowicjusza to pozytywny wynik pokazujący jak ciężką do zdobycia twierdzą jest Mekka. Tylko ekipie Al Fatech jak do tej pory udało się im włożyć dwie bramki, tyle że ta druga wynikła z osłabienia gospodarzy po czerwonej kartce i w dodatku dopiero w doliczonym czasie. Nawet liderujący po dopiero co zakończonym meczu Al Shabab wystarał się tylko o jedno trafienie, w dodatku przegrywając ostatecznie 2:1. Wehda i Al Nassr grały ze sobą ostatnio w maju 2021. Obie drużyny w tabeli dzieliła przepaść a mimo to padł remis 1:1 (oba gole z rzutów karnych). Była to przedostatnia kolejka i ciężar"batalii" ogromny, bo Rijad mieli wówczas jeszcze spore szanse na zajęcie min. 3 miejsca i wzięcia udziału w LM, Wehda z kolei chciała uniknąć spadku, co im się zresztą nie udało. Dzisiejszy mecz powinien przebiegać bez tak nadmiernej presji, obecność Ronaldo nie powinna znacząco wpłynąć na losy tego meczu, podobnie jak było to w ostatnim pojedynku Al Nassr z Al-Ettfaq. Oceniam że na próbę jego rozstrzygnięcia przyjdzie poczekać do drugiej połowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 659,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Hokej Euro Hockey Tour
Godzina: 19
Spotkanie: Czechy - Szwecja
Typ: powyżej 7.0 bramek
Kurs: 5.4
Bukmacher: fortuna
Analiza: dzisiaj rozpoczyna sie turniej nazywany Beijer Hockey Games rozgrywany w Szwecji. Szwedzi sa tutaj faworytem w tym meczu, ale nie lekceważylbym Czechow. Spodziewam sie bardziej wyrownanego spotkania i meczu w ktorym Czesi stworza sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. W przeszlosci obie druzyny potrafiły trafiać do siatki przynajmniej 7 razy. Licze, ze tym razem bedzie podobnie, bo Szwedzi powinni standardowo zagrac ofensywnie.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Puchar
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Braga – Benfica
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Wiele czynników dla mnie przemawia tutaj za overem, zacznijmy od tego dwie ekipy które dysponują ogromny potencjałem technicznym w ofensywie, ogólnie techniczne zespoły w Portugalii to zawsze świetnie wyglądają, do tego ten potencjał kadrowy jest wykorzystywany bo obie drużyny grają piłkę na tak, ciągle chcą atakować, szukać bramek. Forma w obu ekipach na fali wznoszącej szczególnie Benfica złapała ten swój zabójczy rytm w ataku. Jeśli chodzi o defensywę to jest świetne w starciach ze słabszymi inaczej to wygląda gdy są to hitowe starcia gdzie potencjał w obu ekipach w ofensywie jest świetny i tak Braga potrafiła stracić pięć bramek z Sportingiem a Benfica z tym samym zespołem zremisować 2:2. Kolejna sprawa nie ma rewanżu czyli każda bramka otwiera nam ten mecz, na koniec historia bezpośrednich starć bogata w bramki w tym roku 3:0 tutaj już było.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Puchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Lorient - Lens
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot stawki)
Kurs:
2.37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Powiem szczerze, że nie za bardzo mogłem wybrać dzisiaj coś dla siebie. Niby sporo tych wydarzeń (nie piszę o samej piłce, bo tego akurat mało) jednak ciężko się było zdecydować. Koniec końców postanowiłem zaufać dwóm ekipom z Ligue 1 i postawić na bramki w pucharze Francji. Obie ekipy można powiedzieć notują fajny sezon jak na razie. Gospodarze plasują się na siódmym "placu" i tracą tylko cztery punkty do strefy europejskich pucharów. Natomiast Lens ma taką samą ilość punktów, co druga Marsylia i z pewnością będzie do końca sezonu walczyć o miejsce dające prawo gry w Lidze Mistrzów. Jednak ostatnie tygodnie w wykonaniu jednych i drugich nie są takie jakich oczekiwaliby od nich kibice. Lorient wygrało tylko jedno z sześciu poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach, a ich rywale dwa z sześciu. Nie będę szukał tutaj zwycięzcy tej rywalizacji, pójdę w gole. Statystyka stoi po mojej stronie. W czterech z pięciu poprzednich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi zespołami rozgrywanymi na stadionie Lorient oba zespoły trafiały do siatki. Ponadto w czterech z pięciu ostatnich gier tych drużyn padał zakładany przeze mnie over bramkowy (5:2, 2:0, 2:2, 4:1, 2:3). Jak więc widać obie jedenastki lubią postrzelać przeciwko sobie. Mam nadzieję, że dzisiaj wieczór gracze obu zespołów będą mieli dobrze "nastawione celowniki".

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Taca de Portugal
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Braga vs Benfica
Typ: powyżej 6.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Dzisiaj wieczorem Braga podejmie Benficę. Dla gospodarzy jest to do tej pory bardzo udany sezon. W lidze sprawa mistrzostwa jest cały czas otwarta, ale celem jest zajęcia miejsca w top 2. To pozwoli znaleźć się w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. 2 punkty straty do Porto jest do nadrobienia, ale trzeba skupić się też na pucharach na krajowym i europejskim podwórku. Dzisiaj Braga zmierzy się z Benficą, a za tydzień w ramach Ligi Konferencji Europy gospodarze podejmą Fiorentinę. Bardzo napięty terminarz powoduje, że należy odpowiednio szanować siły, aby liczyć się w każdym rozgrywkach. W ten czwartek zadanie nie będzie łatwe, ponieważ lider Ligi Portugal, to klasa sama w sobie w tym sezonie. Orły pewnie zajmują pierwsze miejsce w lidze, a na dodatek w świetnym stylu awansowały do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jest szansa, aby na wiosnę osiągnąć coś wielkiego, ale po kolei. Benfica jest faworytem, niemniej jednak nie wolno lekceważyć dzisiejszego przeciwnika. Czy przyjezdni zameldują się w półfinale krajowego pucharu?

Zarówno Braga, jak i Benfica mają swoje argumenty, aby powalczyć o awans. Uważam, że żaden z zespołów łatwo nie sięgnie po zwycięstwo, dlatego skupiam się na kartkach. Pobieram linię 6.5 upomnień. Jest to jeden mecz, który zadecyduje o być, albo nie być w półfinale Taca de Portugal. Atmosfera z pewnością będzie gorąca, a to przełoży się na boiskowe popisy. Oby piłkarze nas nie zawiedli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Modus Super Series
Godzina : 23:40
Spotkanie: K.Keelan - A.Beeney
Typ : K.Keelan
Kurs: 1.90
Bukmacher: BetX
Analiza: Niestety w tym tygodniu nie mam czasu na oglądanie porannych sesji Modus Super Series, ale wieczorną nadrabiam. Pierwsze starcia w kolejnej grupie i mecz pomiędzy Kay Keelan i Aaron Beeney.Lepszy wydaje mi się być Kay widziałem go kilka razy , cytując klasyka coś nie coś potrafi ma naprawdę dobre lotki kończące z kolei różnie to wygląda na dystansie. Aarona przyznam bez bicia nie oglądałem jeszcze II jest on dla mnie zagadką, jednak to co wiem, że gra Kay pozwala mi wierzyć w jego wygrana w tym meczu , a kurs naprawdę interesujący. Granie 1 dnia to duża loteria , ostatnio mi to Alec udowodnił, który miał tragiczna formę, a jego rywal wyborna. Na dziś jednak to zdarzenia, a jutro już coś pewniejszego wrzucę. Gram to w dublu z M.Adamsem.Pozdrawiam i powodzenia!

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1541
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom