>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 9. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna / Paragwaj - Apertura
Godzina: 22:00
Spotkanie: Deportivo Capiata - CA 3 de Febrero
Typ: pow. 1.5 gola w obu połowach.
Kurs: 3.80
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Ryzykuje powyższy zakład. Goście na ostatnim miejscu w tabeli z dwoma remisami i trzema porażkami , z bilansem bramkowym 3:10 . W dwu ostatnich spotkaniach zebrali niezły oklep po 1:4 ( Sol de America , Libertad Asuncion) i sądzę że nie inaczej będzie dzisiaj. Deportivo prezentuje się dużo lepiej , aktualnie 4 miejsce z 10 - ma punktami ( 10:7 br.). Jak widać gospodarze potrafią strzelić , ale i stracić . Liczę że radosny futbol w tyłach po stronie gości zaowocuje dwoma bramkami w każdej z połówek , być może dorzucą oni coś od siebie na ten bilans w trakcie całego spotkania.
W bezpośrednich pojedynkach obu ekip w 2014 r. , gdy gospodarzem tak jak dzisiaj było Deportivo zanotowano odpowiednio wyniki 2:2 ; 2:3 fakt miało to miejsce jakiś czas temu ale z doświadczenia wiem że może to być jakimś wymiernikiem i często taki schemat lubi się powtarzać. Nie namawiam zbytnio , ale sam zaryzykuję.
⛔100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona - La Coruna
Typ: Girona
Kurs: 1,63
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Na piątek trochę ostrożniej i dość krótko. Beniaminka z Girony spokojnie można nazwać rewelacją tego sezonu. 7 miejsce w tabeli i szansa nawet na europejskie puchary w przyszłym sezonie. Tydzień temu ważna wygrana na wyjeździe z Villarreal. Girona na własnym stadionie radzi sobie ostatnio bardzo dobrze wygrywając np. z Celtą Vigo, Leganes czy A.Bilbao. Z drugiej strony Deportivo La Coruna. Przedostanie miejsce w tabeli, od 12 spotkań bez zwycięstwa. Seedorf nie przekonuje mnie jako trener i ciężko widzę pozostanie tego zespołu w La Liga. Liczę na to, że Stuani, Portu i spółka pokażą się z dobrej strony i bez większych problemów wygrają to spotkanie. Powodzenia.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Heracles - Twente
Typ: Heracles
Kurs: 2.49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie derbowe pomiędzy Almelo a Enschede.
Kibice obu klubów nie są w dobrych stosunkach, tak więc nie sądzę, by gospodarze zechcą pomóc gościom w ich trudnej sytuacji.
Heracles zajmuje 11 pozycję. Na własnym obiekcie w tym sezonie ulegli jedynie PSV oraz Feyenoord. Zespół zapewnił sobie pobyt w Eredivisie na przyszły sezon a teraz mogą pokusić się o walkę o miejsce premiowane fazą play-off do eliminacji LE. Bez problemów kadrowych na to spotkanie.
Twente zajmuje 16 miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do bezpiecznej strefy i tylko jeden punkt przewagi nad ostatnią Rodą. W tym roku nie wygrali ani jednej potyczki ligowej. Mają problemy w szczególności w formacji obronnej. Ponadto na to spotkanie zabraknie ich najlepszego zawodnika tj. Assaidi, który jest kontuzjowany.
Podsumowując aktualną formę oraz atut własnego boiska, gospodarze są faworytem tego pojedynku.
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Girona - Deportivo La Coruna
Typ: 1 [EH -1]
Kurs: 2.80
Bukmacher: Milenium

Analiza:

Piątek, piąteczek, piątunio. A wraz z weekendem nowa, bogata oferta. Wybieram jak to często bywa hiszpańską La Liga i spotkanie otwierające 28 kolejkę. Na Municipal de Montilivi miejscowa Girona podejmie mizernie prezentujące się Deportivo La Coruna.
Patrząc z zewnątrz w ligową tabelę i ostatnie wyniki, jasno widać, że zwycięstwo gospodarzom powinno przyjść łatwo. Girona, siódma siła ligi, dobra forma, moc w meczach przed własną publicznością. Co do formy, ostatnio na wyjeździe wygrana 2:0 z Villarreal oraz domowe zwycięstwo 1:0 nad Celta Vigo. Był taki mecz, w którym przegrali aż 1:6... no ale z Barceloną na Camp Nou. U siebie na potwierdzenie tezy Girona wygrała 7 z 13 spotkań.
Deportivo boryka się z bardzo słabą pozycją w lidze, zmianami trenerów, z których chyba praca tego pierwszego była najowocniejsza. Aktualnie zespół przejął Clarence Seedorf ale pięć spotkań pod jego wodzą to bilans 0-2-3. Efektu nowej miotły zatem nie było i trudno oczekiwać poprawy wyników. Od zmiany trenera Depor zdobył zaledwie jedną bramkę - w poprzedniej kolejce u siebie zremisował 1:1 z Eibar. Statystyki meczowe nie pokazują jednak, że zespół ten szuka zwycięstw. Mało strzałów, słaba skuteczność podań no i posiadanie zaledwie w okolicach 30 procent - tak grali w osłabieniu od 40 minuty ale mimo wszystko nie jest dobrze.
Girona w poprzednim meczu nie nabiła znakomitych statystyk - jeśli już o nich mowa. Mimo to wygrali na wyjeździe z faworyzowanym Villarreal. Ich wyniki są dobre a w niezłej dyspozycji wyglądają czołowi strzelcy klubu - Stuani oraz Portu. W ostatnich meczach regularnie któryś znich wpisuje się na listę strzelców. Dwa wyjazdowe mecze Deportivo pod wodzą Seedorfa to porażki 0:3 z Getafe oraz 0:1 z Alaves. Może i nie należy oceniać zbyt szybko pracy nowego menadżera ale nic nie wskazuje na sukces w zbliżającym się meczu. W całym sezonie Deportivo w meczach wyjazdowych prezentuje fatalne wyniki - bilans 1-3-9 a bramkami 11:35.
Na dodatek wyniki spotkań bezpośrednich. W tym sezonie Girona na wyjeździe pokonała Deportivo 2:1 Tym meczem z Deportivo pożegnał się pierwszy szkoleniowiec Pepe Mel [zapewno wiedziano już o tym wcześniej ale nie byłem na bieżąco i nie chce mi się teraz doszukiwać info na ten temat]. Nie wiem jaka jest sytuacja w przypadku obecnego szkoleniowca ale z pewnością nie jest ciekawa. Girona podejmowała już dwukrotnie Deportivo i oba mecze wygrali.
Moim zdaniem wszytko wskazuje na pewne, wysokie zwycięstwo gospodarzy. Liczę na bramki zdobyte przez któregoś z dwójki Stuani/Portu. Typuję w zwycięstwo wyższe niż jedną bramką z europejskim handicapem. Typ kolegi wyżej jak dla mnie pewniaczek jednak liczę, że wygrana może być wyższa niż różnicą jednego gola.
Powodzenia;)

✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Torino
Typ: 1/1
Buk Fortuna
Kurs 2.40
Analiza: Roma na własnym stadionie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Torino. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, pomimo iż grać będą bardzo wazne spotkanie w lidze mistrzów z zespołem Szachtara Donieck to w tym meczu powinni powalczyć o komplet punktów, tym bardziej iż w poprzedniej kolejce ograli niespodziewanie Napoli 2:4 na ich stadionie, a gospodarze są poważnym kandydatem do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie Roma natomiast na tytuł nie ma już praktycznie szans, więc na chwilę obecną walczą o miejsce które da im bezpośredni awans do Ligi mistrzów w przyszłym sezonie i o jak najdłuższy udział w tej edycji, wiadomo iż w pierwszym meczu przegrali z zespołem Szachtara,ale wystarczy im wygrana 1:0 i grają dalej, w meczu ligowym nie będzie na pewno łatwiej bowiem Roma zagra bez Fazio,Dzeko, Karlsdorpa oraz Pellegriniego, jednak goście są zespołem, który na wyjazdach nie punktuje szczególnie ostatnio nie potrafi tego robić, 5 spotkań wyjazdowych i ani jednej wygranej, tu łatwo im o punkty ne będzie, ale myślę że bramkę zdobyć spokojnie powinni, stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po koncowym gwizdku sędziego, nie sądzę żeby Roma straciła punkty w tym spotkaniu.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Indian Wells Kobiety
Godzina: 04:05
Spotkanie: Williams S. vs Diyas Z.
Typ: Williams/-20 genów
Kurs:
2.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na piątkowy wczesny poranek proponuję ten mecz. Williams wraca do gry po ponad 4oku przerwy i nie wydaje mi się by ciąza mogła źle wpłynąć na jej wyniki. Wręcz przeciwnie. Kurs na nią i tak jest zawyzony że względu na tą przerwę. Diyas nie ma szans w tym pojedynku. Liczę na szybkie 2:0.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy ,1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dukla-Jihlava
Typ: 2
Kurs: 3.9
Bukmachera 1xbet
Analiza:

Witam,
analiza jest taka, 3 winy w tej kolejce ,ze Spartą ,Pilznem oraz Teplicami. Z dwoma pierwszymi zespołami były to zwycięstwa jedną bramką ,strzeloną szybko raz koło 10 raz koło 20 minuty. Dowozili te prowadzenie grając jak wiemy z drużynami teoretycznie silniejszymi.
Z Teplicami nie wykorzystali karnego i wygrali 3-1 strzelajac wszystkie gole w pierwszej połowie. Teplice mają lepszą difens o około dziesięć bramek od Dukli.
Myślę , że kurs dodatkowo zachęca , zagram sobie również w handi i 2/powyżej 1.5 za wyższe ursy do afery z np Cork City ;)
Pozdrawiam.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria 2 liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Wattens - Wacker Innsbruck
Typ : Wacker wygra / obie strzelą
Kurs : 3.40
Bukmacher : Fortuna
Ważny mecz dla obu drużyn , dla gospodarzy w walce o utrzymanie natomiast dla gości o awans do Bundesligi . gospodarze ostatnie 3 mecze u siebie to 3 porażki co nie stawia ich dziś w roli faworyta do zwycięstwa , Wattens ma zaledwie 2 pkt przewagi nad spadkiem natomiast goście na pozycji lidera z przewagą 2 oczek nad drugim Ried ale jak wiemy nr 1 i 2 wchodzą bezpośrednio a przewaga nad 3 Neustadt to 4 pkt a Neustadt ma 1 mecz mniej rozegrany tak więc punkty są potrzebne i gdzie jak nie na Wattens które przegrywa mecz za meczem u siebie , jednak na gole ze strony gospodarzy liczę ale po stronie gości win .
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells
Godzina: 00.30

Spotkanie: Shapovalov( hand -3,5)- Berankis
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Typ na Psg w reczną już padł. Wejdzie zapewne choć mocno zniesmaczonym można być po ich ostatnim meczu z THW. Powiem tak- mam nadzieję, że odbije im się to &quot;czkawką&quot;, za sprawą vive oczywiście...
Do rzeczy.
Uczciwie mówiąc dawno obu tenisistów nie widziałem. Shapovalova jedynie fragmenty w AO.
Berankis to wieczny challengerowiec. Choć jest już 106 w rank. ATP. Jego gra nigdy mnie nie przekonywała.
Wyniki Shapovalova są niezłe. Ograł m.in. Nisikoriego (wracającego po kontuzji, ale już w niezłej dyspozycji), no i odpadł w AO po 5 setówce z samym Tsongą..
Mecz myślę wygra, ale jest jedynie 1,38. Szukając godnego kursu idę w handicap, który też powinien pokryć..
Dla mniej zorientowanych wygrana jego np.75 75 daje &quot;wygraną&quot;.
Powodzenia
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
plichciu 31

plichciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Torino
Typ: Remis
Kurs:
3.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W piątkowy wieczór odbędzie się mecz pomiędzy trzecią drużyną Serie A a dziewiątą. Roma ostatnio zaliczyła dwie porażki, w meczach, w których to była raczej faworytem (Szachtar Donieck, Ac Milan). Może to nie byli najsłabsi rywale, ale jak na 3 drużynę w tabeli Włoskiej powinni sobie poradzić z tymi drużynami, nie zapominajmy też, że wygrali z Chelsea w tym sezonie Ligi Mistrzów. Roma nie spisuje się u siebie zbyt dobrze, na 5 ostatnich spotkań ligowych wygrali tylko raz oraz przegrali aż trzy mecze. Mieli nie tak dawno dołek, bo nie zasmakowali zwycięzca od 6 meczy. Wybrnęli się z dołka zwyciężając 3 mecze pod rząd. Ale teraz moim zdaniem znowu nie są w optymalnej formie, szczególnie w roli gospodarza. Roma na pewno nie należy do bramkostrzelnych drużyn, świetnie grająca u siebie Sampdoria zajmująca 6 miejsce ma więcej zdobytych bramek niż zespół z Rzymu.
Co do gości, jest to drużyna która najczęściej remisuje w Serie A, bo aż prawie połowa spotkań to remisy. Ostatnio przegrali dwa mecze, w tym z bardzo słabo grającą Veroną. Nie licząc tych dwóch ostatnich spotkań, to w 8 wcześniejszych meczach przegrali tylko raz. Na wyjazdach Torino zremisowało 6 na 10 meczy. Więc tutaj moim zdaniem w tym spotkaniu też zobaczymy remis.
5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami wygrywała częściej Roma (3), natomiast Torino wygrało ostatni mecz w Copa Italia oraz pokonali Rzymian w sezonie 16/17.
Liczę, że tutaj Roma będzie się męczyła z Torino, i ciężko będzie im strzelić bramkę. Liczę na to że goście wywiozą 1 pkt z Rzymu.
⛔100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Oslo
Godzina: 19:30
Spotkanie: Zwycięzca kwalifikacji
Typ: Johansson R.
Kurs: 9,00
Bukmacher: forBET
Analiza:
Kurs wprost kosmiczny na wąsacza!!! Pewnie podyktowany ostatnim nieco słabszym występem w Lahti, ale....Właśnie to &quot;ale&quot; - wydaje mi się że Robert celuje w Raw Air i ostatnio nie pokazał pełni swoich możliwości. Ma życiowy sezon i podbudowany trzema medalami na IO jest dla mnie pewniakiem na podium w całym skandynawskim cyklu. Nie tak dawno wygrał na tej skoczni Mistrzostwa Norwegii deklasując swoich rywali. Widać,że ta skocznia mu bardzo pasuje.W poprzednim sezonie swój najlepszy wynik w dwuseryjnym konkursie, osiągnął właśnie tutaj i było to 6miejsce. Owszem wcześniej stał na podium, ale to było w jednoseryjnym, loteryjnym konkursie w Innsbrucku. Wiadomo że zdecydowanym faworytem, po tym co pokazał tydzień temu, jest Kamil, ale żeby wyceniać jego wygraną w kwalifikacjach na 1,60 to lekka przesada. Nasz Mistrz jeszcze nigdy w Oslo nie wygrał więc chyba ta skocznia do jego ulubionych nie należy? Wiem, że tutaj każdy skok się wlicza do ogólnej klasyfikacji,więc nikt jutro nie będzie odpuszczał, ale wolę zaryzykować typ na Johanssona niż grać Stocha po tak mizernym kursie. Uważam że jutro będzie zupełnie inna bajka niż w Lahti i wszystko jest możliwe.
⛔100
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: Wisła
Kurs:
1.87
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ale jestem podrażniony tym dzisiejszym typem..szkoda słów.
Dziś zastanawiałem się pomiędzy dwoma spotkaniami, ale ostatecznie wybrałem mecz Wisły, która wydaje mi się po prostu lepsza i skuteczniejsza w tym co robi. Śląsk nie ma zbyt dobrego sezonu, pierwsza ósemka już im raczej nie grozi, natomiast Wisła ciągle musi szarpać i walczyć o to, by znaleźć się w tym &quot;zaszczytnym&quot; gronie. Polska piłka bywa bardzo często nieprzewidywalna i oglądanie boiskowych wyczynów momentami podchodzi pod czysty masochizm, natomiast lubię te rodzime &quot;smaczki&quot;. Śląsk traci do Wisły 8 punktów, uważam też, że traci po prostu swoją grą do gospodarzy. Ci ostatnio w Białymstoku z liderem całkiem nieźle się zaprezentowali, a poza tym mają asa w postaci Carlitosa, który jest prawdziwą perełką pośród tego piachu. Śląsk prawdopodobnie będzie też osłabiony, z przewidywań wynika, że występy kilku zawodników są zagrożone, co na pewno osłabi ich morale. Liczę na dobrą grę gospodarzy i skromną wygraną.
✅87
 
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Superliga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Godoy Cruz – Arsenal Sarandi
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
19 kolejka w argentyńskiej superlidze. Gospodarze zajmują 6 miejsce a goście ostatnia 28 lokatę. Różnica jest ogromna i potwierdzają ją zdobyte punkty 31 kontra 11 w minionych 18 kolejkach. Godoy Cruz u siebie zdobyli 21 punktów w ośmiu meczach zaliczając 7 zwycięstw i porażkę z sąsiadem w tabeli Racing Club. Arsenal w 9 spotkaniach wyjazdowych zdobył tylko 5 punktów z bilansem 1-2-6 i 7:13 w bramkach. W ostatnim meczu H2H było 2:1 dla Goday Cruz w meczu wyjazdowym. Dlatego liczę, że u siebie też bez problemu darzą radę Arsenalowi.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: 1 i ilośc goli 1,5+
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
A więc dzisiaj pod lupę wezmę nasze podwórko, cudowną ektraklasę. Liga na której może i ciężko się dorobić, ale teraz gdy faza zasadnicza wchodzi w decydującą fazę obstawianie ekstraklasy staje się ciut łatwiejsze. W tym meczu zmierzy się ekipa która cały czas walczy o górną &quot;ósemkę&quot; oraz ekipa, która raczej zostanie w grupie spadkowej.
Co do Wisły. Rozpoczęli bardzo dobrze po przerwie zimowej, 3 remisy i zwycięstwo, jednakże w ostatni poniedziałek przyszła porażka z rewelacją ligi - Jagiellonią. Ten mecz mógłby się potoczyć całkowicie inaczej gdyby pan Carlitos na początku spotkania wykończył chociaż jedną z dwóch stuprocentowych sytuacji. Wisła ma mocny skład, sporo obcokrajówców, głównie Hiszpanów, liczę, że jutro w koncu odblokuje się Carlitos bo według mnie to najlepszy piłkarz tej ligi. Oglądałem Wisłe w meczu z mocną obecnie Koroną i wyglądało to bardzo dobrze, powinni ten mecz nawet wygrać, Korona miała sporo szczęścia.
Przejdźmy do Śląska. Drużyna która zawodzi, ostatnie 5 meczy Śląska to 3 porażki i 2 remisy... Drużyna ta jak już wspomniałem raczej wystąpi w grupie spadkowej, ostatnio oglądałem mecz Śląska z Sandecją u siebie. Ciężko mi było jakimkolwiek słowem opisać ten mecz. Kolejny argument, który stawiam przeciwko tej drużynie to ich gra na wyjazdach. W całej ekstraklasie pod tym aspektem są najgorsi. W 13 meczach w delegacji zdobyli tylko 4 punkty(!). Nawet Sandecja, czy Pogoń mają na wyjazdach odpowiednio po 10 i 11 punktów. Śląskowi nie leży obce boisko i jest to drużyna własnego obiektu.
Nie oszukujmy się. Wisła chcąc grać w grupie mistrzowskiej takie mecze jak ten ze Śląskiem musi wygrywać, potem już ciężki terminarz, mecze z Legią i bodajże Lechem.
Liczę, że w tym meczu Wisła pokaże dobry futbol, bo z tymi zawodnikami, których mają nie przystoi nie wygrywać meczów.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01.00
Spotkanie: New Jersey Devils - Winnipeg Jets
Typ: Laine Patrik strzeli gola (razem z dogrywka i decydujacym karnym)
Kurs: 2.35
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Już za dwie godziny rozpocznie się spotkanie pomiędzy Diabłami i Odrzutowcami. Szczerze uważam, że dogrywki w tym meczu nie będzie, padnie sporo goli (over 5,5) i dwoma bramkami wygrają hokeiści z New Jersey. Ale litości... Po tym jak Patrik zamiótł Rangersów wczoraj, obiecałem sobie, że podam ten typ.
Ja znów nie wyśpię się przed pracą, a fiński, 20 letni hokeista Odrzutowców pokaże nam jak się strzela.
Powodzenia, gdyby ktoś się skusił. Pozostałym życzę dobrej nocy.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01;00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn/Hornets
Kurs: 5.25
Bukmacher: forbet
Analiza:
Nie sądze by Hornets mieli łatwą przeprawe, Nets ostatnio w dobrej dyspozycji, choć wiadomo że ostatecznie będą chcieli przegrać więc proponuje taki łamaniec na dziś. Nets ostatnio wygrali pierwszą połowę nawet z GSW więc dlaczego dziś nie mogli by znów tego dokonać. Hornets ostatnio troche słabiej wypadają, więc spore szanse na to że goście dziś wygrają pierwszą połowę i przegrają spotkanie. W 3 ostatnich pojedynkach górą zawsze byli Hornets, w spotkaniu czy też w 1 połowie. Dziś liczę że będzie inaczej. Powodzenia
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka, USA - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves vs Boston Celtics
Typ: Boston i over 217,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Atakuje dzisiaj znowu bardziej ryzykowny kurs. Moim zdaniem Boston gra bardzo dobrze po tej tygodniowej przerwie. Poprawili ofensywę, fajnie ławka punktuje, widać że celność się poprawiła. Grają szybciej i więcej w tym luzu jest. Zdobyli średnio w tych 6 meczach 116,5 pkt. Ostatnio wypadł Irving na mecz z Chicago, ale teraz powinien wrócić. Generalnie wszyscy zdrowi (oprócz Gordona) i wkraczamy w decydujący moment sezonu. Trener Stevans, coach Bostonu, bardzo dobry fachowiec i taktyk testuje nowe rozwiązania i wychodzi to interesująco. Z najlepszymi Houston Rockets na wyjeździe postawili się jak równy z równym, grali kosz za kosz i zabrakło chłodnej głowy w końcówce. Minnesota bez Butlera gra zupełnie inaczej, ale jedyne co pozostało na niezmiennie słabym poziomie to ich defensywa...co dziwne to ich trener preferuje twardą grę i jego drużyny słynęły z żelaznej defensywy. Po wypadnięciu lidera dalej jest komu rzucać. Na pewno u siebie są mocni, mają świetny bilans. Moim zdaniem trochę brakuje im argumentów w tej chwili. Wiadomo to jest jeden mecz, różnie to może być ze skutecznością, zależy od dnia. Ich mecz ze stycznia i ten wynik może być troche mylący, bo Boston tam wygrało 91:84. Moim zdaniem to będzie overowy mecz, bo drużyny walczą o lepsze miejsce w rozstawieniu, a Wilki to walczą o przetrwania bez swojego lidera. Ja idę w stronę Bostonu, którzy na ten moment prezentują się ciekawiej i ich skład jest bardziej zbilansowany. Przekonamy się rano co z tego wyjdzie! Powodzenia!
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells USA
Godzina: 00:50
Spotkanie: Paire - Krueger
Typ: Paire
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mimo ,iż Krueger występuje przed własną publicznością ja tutaj widze zwycięstwo chimerycznego francuza. Ostatnio Paire przegrał z Coricem w dwóch setach ,ale dzisiaj chorwat pokazał ,że jest w formie pokonując jednego z gospodarzy turnieju - Younga w dwóch setach. Young zdobył w meczu zaledwie dwa gemy. Wygrana z walczącym Nishioka w trzech setach. Porazka z Pouille w dwoch setach. Zwycięstwo z Milmanem i Mischa Zverevem. Jak widać Paire prezentuję się całkiem dobrze.
Krueger czy to jest zawodnik ,który pokona Paire? Według mnie nie już z samym Bublikiem widać było męczarnie Kruegera. Na jego szczęscie Bublik skreczowal po siedmiu rozegranych gemach w poprzednim meczu w kwalifikacjach. W kwalifikacjach wygrał z Basicem. Teraz czas zmierzyć się z zawodnikiem ,który jest bardziej doświadczony i według mnienjest tutaj różnica klas, mimo że w Cincinnatii przegrał gładko z Kruegerem rok temu. Myślę że Paire dzisiaj się odegra i wygra pewnie dzisiejszy mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tirreno Adriatico
Godzina: 10:00
Spotkanie: Chris Froome - Davide Formolo
Typ: Davide Formolo
Kurs: 2,10
Bukmacher: forBet
Analiza:
Profil etapu i ostatni podjazd w dziale
Froome nie jest jeszcze w najwyższej formie, co pokazał wyścig w Andaluzji. Do tego dwa razy taka krótka ścianka? Brytyjczyk nie potrafi dynamicznie ruszyć na takich podjazdach - on lubi się zbierać długo i młynkiem dochodzić. Tutaj nie będzie czasu na młynek - skaczesz albo zostajesz. Myślę, że w jego wykonaniu będzie druga wersja.
Formolo mi pasuje na taki profil. Góralem wielkim jeszcze nie jest ale skoczyć potrafi. W AbuDhabi na jedynym górskim etapie poradził sobie dość dobrze. Tutaj na trasie wcześniej raczej nie ma takich przeszkód, których nie będzie w stanie pokonać. Walka będzie dwa razy na Trevi - tam widzę wyżej talent z Włoch.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom