>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.04.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 9. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Dania
Godzina: 12:00
Spotkanie:Randers- Horsens handicap [7,5-0]
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza.Dzisiaj typuje drugi pojedynek poółfinałowy fazy playof Dani.W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Horsens odniesło zwycięstwo na swoim parkiecie 102-97.W sezonie zasadniczym gospodarze Randers zajęli 5 miejsce w tabeli z 18 punktami zdobytymi.Na ich dorobek złożylo się 9 zwycięstw i 12 meczy przegrali.Następnie w ćwierćfinale pokonali w seri do 3 zwycięstw Hørsholm 3-1.Ich rywal Horsens po rundzie zasadniczej zajmował 1 miejsce z bilansem 19 zwycięstw i 2 poniesionych porażek.W ćwierćfinale gładko 3-0 pokonali Stevnsgade .Myśle że to drugie spotkanie będzie bardzo zacięte,a jak Randers przegra ten pojedynek to minimalnie.
04/04/18 BP Horsens IC - Randers Cimbria 102:97
04/03/18 BASK Randers Cimbria - Horsens IC 85:93
28/12/17 BASK Horsens IC - Randers Cimbria 102:76
27/09/17 BASK Horsens IC - Randers Cimbria 89:87
28/03/17 BP Horsens IC - Randers Cimbria 88:87
✅79
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Turcja Super Lig
Godzina: 19:00
Mecz: Genclerbirligi - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 1,56
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam serdecznie. Z powodu dość ubogiej oferty na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w tureckiej Super Lig gdzie zmierzą się drużyny Genclerbirligi oraz Galatasaray.
Gospodarze to ligowy outsider, zajmują przedostatnie miejsce w lidze. Drużyna gości to jedna z ikon tureckiej piłki klubowej co roku z aspiracjami na mistrzostwo Turcji i drużyna regularnie grająca w europejskich pucharach.
Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo gości, którzy takie mecze z takimi drużynami po prostu muszą wygrywać chcąc zdobyć mistrzostwo kraju.
Genclerbirligi walczy o utrzymanie,jednak jest jeszcze trochę meczy do rozegrania i nie sądzę, aby byli w stanie urwać choć punkt drużynie Galatasaray.
Dla bardziej odważnych polecam typ z handicapem po kursie około 2.30.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina : Piłka nożna, Dania - Superliga
Godz: 19:00
Spotkanie : Midtjylland - FC Kopenhaga
Typ: 1
Kurs : 2,44
Buk : fortuna
Zgodnie z moimi przypuszczeniami Brondby pewnie ograło Horsens aż 5:1 i odskoczyło rywalowi w walce o mistrzostwo na 3 punkty. Midtjylland jutro musi wygrać by ponownie zrównać się punkami z zespołem z Kopenhagi, podejmując drugi zespół ze stolicy Danii.
Zespół gospodarzy rewelacyjnie spisuje się w meczach domowych wygrywając aż 11 potyczek w 13 spotkaniach, ulegając jedynie obecnemu liderowi - Brondby.
FC Kopenhaga przeciętnie spisuje się w delegacjach ponosząc 6 porażek w 13 spotkaniach, 4 miejsce w ligowej tabeli dające prawo gry w eliminacjach ligi europy.
Oba zespoły spotkały się już w tym roku w rundzie zasadniczej, dwa miesiące temu zespół Midtyjlland wygrał u siebie z FC Kopenhagą 3:1.
Bardzo atrakcyjny kurs na zespół gospodarzy, wydaje się, że do jutro może spaść bo już u niektórych bukmacherów w okolicach 2,30...
Jeśli gospodarze chcą zachować szanse na pierwsze miejsce, muszą w poniedziałek wygrać.
Pozdrawiam
✅144​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie RB Lipsk-Leverkusen
Typ: 2
Kurs 3.10
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 29 serii spotkań w Niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej , które zapowiada nam się niezwykle ciekawie RB Lipsk podejmował będzie drużynę Bayeru Leverkusen. Gospodarze po 28 kolejkach mają na swoim koncie 46 punktów, są obecnie na 5 miejscu w ligowej klasyfikacji. U siebie ich bilans to 8 wygranych 4 podziały punktów oraz 2 porażki , jest to wynik bardzo dobry według mnie, do wicelidera gospodarze tracą 6 punktów, jeszcze kilka spotkań im do rozegrania zostało , więc mogą jeszcze powalczyć o wicemistrza, dlatego to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bo ekipa przyjezdnych ma tylko jeden punkt straty do Lipska i tu na pewno będzie chciała wygrać, do tego gospodarze sa po spotkaniu pucharowym i goście są zespołem zdecydowanie bardziej wypoczętym i według mnie mogą tutaj sprawić niespodziankę , przegrali co prawda ostatnie spotkanie wyjazdowe do Kolonii,ale wcześniej mieli bardzo dobry bilans kilku spotkań bez porażki . Odnośnie osłabień to możliwe że w Lipsku nie zobaczymy Ilsankera, Halstenberga, Coltortiego oraz Laimera natomiast w ekipie przyjezdnych nie zagrają najprawdopodobniej : Bender, Tah, Alario, Pohjanpalo. Goście według mnie powinni w tym meczu wygrać, chociaż gospodarze sa tutaj stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, ja stawiam na dokładny wynik 0:1 po pierwszych 45 minutach oraz 1:2 na koniec meczu.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grruber 28

grruber

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie: FC Villareal - Athletic Bilbao
Typ: over rzutów rożnych 9,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam, po trafnym niedzielnym typie na handicap rzutów rożnych Realu Madryt pozostaje dalej w lidze hiszpańskiej. Oczywiście mój typ to over 9,5 rzutów rożnych w meczu Villareal- Bilbao. Dzisiaj szybko bez zbednego biadolenia jest to moje czucie w tym meczu. Statystyki sumy rzutów rożnych w meczach domowych przedstawia sie na nastepujaco: Atl. Madryt 9, Girona 9, Getafe 10, Alaves 15. Jak widac w 2 przypadkach over został pokryty a w 2 pozostałych zabrakło jednego cornera.
Statystyki Bilbao na wyjeździe to: Barcelona 11, Sevilla 12, Atl. Madryt 7, Girona 6. Jak widać także w 2 przypadkach over wszedłby bez problemu a 2 niestety toche zabrakło.
Moim zdaniem mecz bedzie wyrównany, pełen walki i ataków na bramke z obydwu stron. Villareal u siebie potrafi nabić troche rożnych, Bilbao także dołoży coś od siebie. Ostani mecz miedzy tymi zespołami rozgrywany w Bilbao dał nam 16 rzutów rożnych. Mam nadzieję, o powtórkę z rozrywki i nabicie chociaż 10 cornerów. Powodzenia.
⛔100
 
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Waalwijk – Fortuna Sittard
Typ: 2
Kurs:
1,50
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Lider wyjeżdża do przedostatniej ekipy w tabeli. Goście w ostatnich 10 meczach mogą poszczycić się bilansem 7-3-0. A gospodarze 1-4-5 do tego trzy ostatnie mecze to trzy porażki w tym dotkliwe 0:4 u siebie z Almere, czyli ligowym średniakiem. Myślę, że drużyna z czołówki aspirująca do awansu do najwyższej ligi holenderskiej również nie będzie miała większych problemów. Ostatnio w grudniu 2017 Sittard rozbili u siebie Waalwijk aż 6:0. Powtórki aż tak wysokiego rezultatu nie przewiduję, ale spokojna wygrana gości powinna paść bez najmniejszego problemu.
⛔100
 
marcuson 36

marcuson

Użytkownik
Dyscyplina: EKWADOR: Serie A - pierwsza runda
Godzina: 00:00
Spotkanie: Barcelona SC - Emelec
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie odbędzie się na Estadio Monumental Isidro Romero Carbo - Stadionie gospodarzy.
Patrząc na ostatnie wyniki gospodarzy i gości, śmiało można wskazac faworyta po stronie tych którzy grać będą u siebie.
Drużyna Barcelona SC była niepokonana w swoich ostatnich 7 meczach, co oznacza, że nie pozwoli sobie na przegraną u siebie z druzyną, która w ostatnich 3 meczach nie potrafi przechylić szali na swoją strone.
Ostatnie mecze to dwie porażki oraz remis, remis zdarzył się ostatnio gdzie Emelec również grał na wyjeździe, i udało im się tylko zremisować z drużyną, która poszczycic sie dobrym miejscem nie może.
Kurs bardzo przyjemny, a wygrana gospodarzy dzisiaj według mnie jest dogodnym i pewnym typem na kilka stówek przez tą noc.
Powodzenia - Tylko i Wyłacznie Gospodarze.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania - Superliga
Godz: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - FC Kopenhaga
Typ: +2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: fortuna
Analiza: Tym razem wybrałem się w podróż do ligi duńskiej. Meczem kończącym zmagania w ramach 28. kolejki grupy mistrzowskiej jest starcie Midtjylland z FC Kopenhagą. W zdecydowanie lepszej sytuacji są gospodarze, którzy ekipę ze stolicy wyprzedzają o 16 punktów. Goście jednak są ostatnio w dobrej dyspozycji, wygrali 6 poprzednich spotkań w lidze, z tego 3 na wyjeździe. Midtjylland u siebie to bardzo silny zespół. W meczach domowych ustępuje tylko drużynie Brondby, która de facto jest liderem tabeli, jednak ma rozegrany jeden mecz więcej. Oznacza to, że Midtjylland może jutro wskoczyć na pierwsze miejsce, stąd też motywacji nie powinno im zabraknąć. Biorąc pod uwagę siłę rażenia gospodarzy oraz dobrą dyspozycję gości, upatruję w tym spotkaniu przynajmniej 3 bramek. Wydaje mi się, że Midtjylland wygra ten mecz, jednak Kopenhaga też coś strzeli, czyli reasumując nie powinno być problemu z pokryciem typu over 2,5 gola.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, Koszykówka
Godzina: 00:00
Spotkanie: LA Lakers - Utah
Typ: Utah -8,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: unibet
Analiza: Lakersi z kontuzjami, kadra bardzo wąska a nie walczą juz o nic. Utah zaś musi wygrać przynajmniej ten mecz bo Portland uległo dzisiaj Spurs wiec mogą podbudowac czwarte miejsce na Zachodzie. Poza tym grają naprawdę solidnie, zespół jest zgrany, w ofensywie tez mogą potrafią dużo pokazać. Ponadto radzą sobie z Lakersami. Na wyjazdach również solidny bilans w ostatnim czasie.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: RB Lipsk-Leverkusen
Typ: RB Lipsk lub remis
Kurs: 1,41
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Proponuję inny typ na spotkanie, które już zostało wcześniej opisane.
Myślę, że aktualnie Lipsk prezentuje się lepiej niż Leverkusen, po krótkiej zadyszce na koniec lutego ( 3 przegrane mecze z rzędu ) gospodarze już nie przegrali żadnego spotkania, na te 7 ostatnie spotkań mierzyli się z mocnymi rywalami, chociażby z Bayernem, gdzie zaprezentowali się świetnie odrabiając straty . Oglądałem ten mecz i wynik był jak najbardziej sprawiedliwy, cała ekipa zagrała bardzo dobre spotkanie , a na ogromne wyróżnienie zasługiwał Keita, który jest perełką w drużynie.
Licząc od marca Lipsk zanotował 4 wygrane i 3 remisy, jeśli chodzi o gości wygrali 3 spotkania , raz zremisowali i również raz uznali wyższość rywala.
Jak słusznie kolega zauważył, na korzyść gości przemawia mniejsze zmęczenie, natomiast za drużyną pod szyldem Byka przemawia atut własnego boiska, oraz wynik trzech bezpośrednich spotkań( 2 wygrane RB i 1 remis ).
Nie jestem na tyle pewien, aby zagrać &quot; czystą 1 &quot; , ale uważam, że taki kurs warto dorzucić do jakiegoś dubla.
Standardowo boisko zweryfikuje ????
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Meksyk
Godz: 3:00
Spotkanie: Atlante - Leones
Typ: Leones DNB
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Play offy meksykanskiej ligi. Co sklania mnie do zagrania w strone gosci? Przede wszystkim to, ze sa to druzyny o bardzo podobnym potencjale co oddaja miejsca w tabeli, kolejno szoste i trzecie, a miedzy nimi tylko 2 punkty roznicy. Pozatym, w ciagu 4 ostatnich spotkan ligowych druzyny te odnosily identyczne wyniki - po dwie wygrane, po remisie i po jednej porazce. W zwiazku z tym, ze gospodarze dzisiejszego meczu grali ze slabszymi druzynami widze spora szanse na podtrzymanie dobrej formy Leones i wywalczenie 3 punktow. Nie ma co grac tego grubo bo tutaj zdarzyc moze sie absoultnie wszystko, jednak po takim kursie jestem w stanie zarzykowac pare groszy na gosci, w przypadku remisu zwrot stawki.
⛔100
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Holandia
Godz: 20:00
Spotkanie: Nijmegen - FC Oss
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To już 35 kolejka w Eerste Divisie i niestety piłkarze Nijmegen przespali ostatnie 3 mecze więc dziś liczy się tylko zwycięstwo, a także rehabilitacja za ostatnią porażkę. W tym meczu idę w stronę Overa, ponieważ ta liga słynie z wysokich wyników, a dziś możemy spodziewać się otwartego meczu z wieloma sytuacjiami na zdobycie bramek. Dzisiejszy gospodarz póki co robi ze swojego podwórka twierdzę nie do zdobycia, ponieważ nie zanotowali oni jeszcze porażki u siebie, a ich bilans robi wrażenie 43:11! O drużynie gości można tyle napisać, że są przeciętną drużyną w tej lidze, a na wyjazdach w tym sezonie nie radzą sobie jakoś rewelacyjnie, no i tracą sporo bramek na wyjazdach - 34. Podsumowując, Nijmegen to drużyna, która zapewne liczy na awans i powrót do Erevidise i myślę, że ta drużyna powinna się starać i wygrywać, aby zapewnić sobie bezpośredni awans, a po ostatniej porażce zapewne dziś kibice liczą na pewne zwycięstwo, wynik jaki przewiduję to: 4-0, lub 4-1.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ROSJA: Premier Liga - Kolejka 25
Godzina: 18:30
Spotkanie:
CSKA Moskwa - Dyn. Moskwa
Typ: 2 ,remis=zwrot
Kurs: 5,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
proponuję spotkanie w rosyjskiej premier lidze. Na pierwszy rzut oka Cska wydaje się być faworytem z racji miejsca w tabeli oraz bycia gospodarzem. Jednak fakt,że są to derby w których h2h ostatnich 5 spotkań w takim rozstawieniu Dynamo wygrywa 4-1, kusi mnie do spróbowania tej linii. Dodatkowo fakt, że jeśli chodzi o formę ligową ostatnich 5 spotkań Cska plasuje się na 2 miejscu ,a Dynamo tuż za nimi na miejscu 3.
Cska jest po męczącym czwartkowym wyjeździe do Londynu i laniu 4-1 jakie zaserwował im Arsenal....myślę ,że gdzieś w głowach na pewno im siedzi czwartkowy rewanż u siebie,chęć pokazania się z jak najlepszej strony i mogą dzś nie &quot;wyprówać flaków &quot; w celu wygrania.
Pozdrawiam.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia 2 liga
Godzina : 20:00
Spotkanie : Eindhoven FC : Helmond
Typ : Helmond strzeli over 1.5 gola
Kurs : 2.18
Bukmacher : Unibet
Mecz o pietruszkę bo obie drużyny ani nie spadną ani nie włączą się do play-off tak więc mecz który tylko trzeba rozegrać , w pierwszym ich meczu w Helmond niespodziewanie bez bramek 0:0 ale dziś liczę że parę tych bramek możemy się spodziewać , gospodarze mają najgorszą obronę w lidze , w 34 meczach stracili aż 77 bramek i to jest mój główny argument aby liczyć na 2 bramki Helmond , ostatnie mecze Eindhoven napawają optymizmem , z Graafschap u siebie 2:4 , tu sie nie ma co dziwić patrząc na bramki Graafschap bo ci mają swój cel , z Cambuur wyjazd i wynik 3:2 , i tu również 3 bramki Cambuur nie mogą dziwić ale w meczu u siebie Eindhoven z Jong Utrecht 5:2 to 2 bramki gości mogą dziwić bo Jong Utrecht to najgorsza ekipa w lidze 6-5-23 i br 35:73 tak więc obrona Eindhoven dosyć dziurawa , i na koniec moje ( może nie zawsze sprawdzające się ) H2H i zaglądając tutaj to nie raz Helmond strzelał tutaj przynajmniej 2 bramki tak czy siak liczę na otwarty mecz z bramkami !
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Bogota - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anna Blinkowa - Maria Camila Osorio Serrano
Typ: 2
Kurs: 7,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Bogocie. Spotykają się tutaj ze sobą dwie bardzo młode zawodniczki 19-letnia Rosjanka Blinkowa z reprezentantką gospodarzy 16-letnią Kolumbijką Serrano. Zdecydowaną faworytką buków jest tutaj Anna ale ja spróbuję niespodzianki i mam duże nadzieje co do tego typu. Jakoś grubo nie polecam tego grać ale za niską stawkę idzie spróbować. Serrano występuje tutaj dzięki temu, że organizatorzy przyznali jej dziką kartę. Zagra u siebie przed własną publicznością i zna tutejsze warunki gry doskonale. Zawodniczka ta oczywiście ze względu na swój wiek gra przede wszystkim w turniejach juniorskich, gdzie odnosi sukcesy i póki co dobrze się zapowiada. W tamtym roku zagrała nawet na kilku turniejach ITF. W tym roku jest w gazie i wygrała juniorskie turnieje w Sao Paulo (Brazylia), Cricumie (Brazylia), Lambare (Paragwaj), Barranquilla (Kolumbia) i San Jose (Kostaryka). Wszędzie były to turnieje grane na cegle oprócz Kostaryki, gdzie jest nawierzchnia twarda. Tak więc widać, że całkiem dobrze poczynia sobie na turniejach juniorskich w Ameryce Południowej. W Sao Paulo oprócz tego, że wygrała w singlu to zwyciężyła jeszcze w deblu w parze z Argentynką Carle. No ale wiadomo juniorskie turnieje to całkiem inna bajka niż te seniorskie. Dzisiaj jednak myślę, że może pokusić się o niespodziankę i wygrać z Blinkową. Rosjanka w tym roku jeszcze na cegle nie wystąpiła a więc nieco ogrania na tej nawierzchni może jej brakować. Do tego warunki w Bogocie nie są łatwe dla europejskich zawodniczek. Stolica Kolumbi leży na wysokości 2 640 m n.p.m. więc z pewnością Anna nie jest przyzwyczajona do gry w takich warunkach i ciekawi mnie jak sobie poradzi. Serrano z tym problemów nie powinna mieć i myślę, że czym dłużej to spotkanie będzie trwać tym szanse na niespodziankę tutaj rosną. Blinkowa jest faworytką ale na cegle i w tych warunkach myślę, że jest spora szansa na niespodziankę. Zobaczymy jak będzie ale ja mocno wierzę tutaj w Serrano.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Plus Liga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Kielce - Zawiercie
Typ : (Handicap -2.5 seta Zawiercie)
Kurs : 3.45
Bukmacher : Fortuna
Dzisiaj nappada mi powiedzieć parę słów odnośnie dzisiejszego meczu w Kielcach. Kielczanie niestety spadają z ligi. W tym meczu pożegnają się z Plus Liga czy godnie o tym sie przekonamy okolo godziny dwudziestej. Według mnie Kielczanie są w głębokim dołku i Zawiercie które nie raz pokazywało ,że potrafi zwyciężać z drużynami aktualnie będących w pierwszej szóstce. Zawiercie ma jeszcze szanse na zajęcie dziesiatej pozycji. Katowice graja z Cuprum wiec ciezki mecz. Wczoraj Cuprum pokonało drużyne ktora nie ma jeszcze zapieczętowanego grania w play-offach. Bez watpienia spora niespodzianka. Beda grali na wlasnej hali Lubinianie. Dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo Zawiercia i radość beniaminka z narawdę udanego sezonu gdzie priorytetem było utrzymanie w Plus Lidze. Polecam dzisiaj pograć rownież handi -1.5 seta w strone Zawiercia oraz dwójkę na Zawiercie do dubelka. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19.45
Spotkanie: FCSB - Universitaeta Craiova
Typ: 1
Kurs: 1.88 1xBET
Analiza: Dziś proponuje mecz na szczeblu Rumuńskiej Ekstraklasy. Steaua w bardzo dobrej okazji do objęcia fotela lidera. Wczorajszy mecz CFR Cluj zremisował na własnym stadionie z Astra. Dla dzisiejszych gospodarzy jest to świetna okazja na wspięcie się w tabeli. Goście mają serie 8 meczów bez porażek jednak H2H pokazuje że to utytułowany niejednokrotnie mistrz Rumunii ma wystarczające umiejętności i &quot;patent&quot; na Craiovie. FCSB spisuje się bardzo dobrze pomijając mecz pucharowy czy odpadnięcie z LE z Lazio z którym u siebie i tak wygrali. Wyprzedzenie rywala jakim jest Cluj i objecie prowadzenia jest na wyciągnięcie ręki.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela, Primera Division - Apertura
Godzina: 21:30
Spotkanie: Caracas FC - Monagas SC
Typ: Caracas
Kurs: 1.65
Bukmacher: forBet
Analiza:
Ostatni mecz w 2 lidze chilijskiej wszedł pewnie i wypada mi tylko żałować, że nie obstawiałem dokładnego wyniku 2:0; bo tak zakończyły się 4 ostatnie mecze Cabresal. Dziś podobne rejony świata - najwyższa klasa rozgrywkowa Wenezueli i spotkanie Caracas FC (5-3-2, 18 pkt) z Managas SC (1-5-5, 8 pkt).
Gospodarze z jednym meczem zaległym, w przypadku zwycięstwa awansuje z 5 na 2 miejsce w tabeli. Ich 5 ostatnich meczy to 4 wygrane i remis na wyjeździe z aktualnym liderem Carabobo (0:0).
Goście przeciwnie, 10 ostatnich meczy bez wygranej (5 remisów, 5 porażek), a w lidze wygrali tylko raz (1 mecz), z sąsiadem w tabeli - Estudiantes Caracas.
Miedzy sobą grali wielokrotnie i zdecydowaną większość tych meczy wygrała drużyna Caracas (w tym 2 ostatnie: 2:0 i 2:1). Dlatego i teraz prognozuję zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - WCH IA Kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Austria K - Węgry K
Typ: Powyżej 5.5 bramek
Kurs: 1.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Obie drużyny we wczorajszych spotkaniach oddawały mnóstwo strzałów na bramkę rywali. Węgierki potrafiły odrobić dwubramkową stratę, by wygrać spotkanie przeciwko Norweżkom 5:4. Natomiast faworyzowane Austriaczki przegrały 3:2 przeciwko Słowaczkom. Jako, że są to kraje sąsiadujące ze sobą, spodziewam się należytej motywacji z obu stron. W ostatnich 4 bezpośrednich konfrontacjach, trzy razy padł wyniki z minimum 6 bramkami w rozrachunku końcowym.
Podsumowując liczę na atrakcyjne dla oka spotkanie z minimum 6 bramkami w rozrachunku końcowym.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom