>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sevilla- Real Madryt
Typ: 1

Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam.
Myślę, że dobrym pomysłem jest zagrać win Sevilli. Sevilla walczy jeszcze o kwalifikacje do LE, a nawet jak Villareal da pupy to o grę bez kwalifikacji w LE. Inaczej sezon dla nich będzie zupełnie stracony. Real nie walczy praktycznie o nic. Jako potwierdzenie moich słów skład Realu poniżej.
Bramkarze: Casilla i Luca
Obrońcy: Vallejo, Ramos, Nacho, Theo, Achraf, Tejero i Quezada
Pomocnicy: Casemiro, Llorente, Asensio, Kovačić, Ceballos i Óscar
Napastnicy: Benzema, Lucas Vázquez i Borja Mayoral
Powodzenia!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.50
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Jeśli jakiś zespół miałby powtórzyć drogę Górnika z zeszłego sezonu, to największe sznase ma właśnie Zagłębie. Bilans ostatnich spotkań 4-0-1 i na 5 ostatnich meczów 4 z ekipami, które albo grają o pietruszkę, albo o utrzymanie, ale przecież im bliżej końca, tym bardziej te sprawy będą się klarować. Warunek: wygrywać, wygrywać, wygrywać. teraz jest 5. miejsce, ale tylko punkt mniej niż druga Stal Mielec.
Drutex Bytovia na wyjazdach leży, a przynajmniej od 5 meczów wyjazdowych daje sobie strzelić gola przed prrzerwą (z wyjątkiem remisu 0:0 z GKS). Zagłębie odwrotnie: w swojej serii 3 wygranych u siebie w kwietniu, i to nie z byle kim (Raków-Odra-Stal) regularnie zdobywała gole przed przerwą.
Trudno jest typować tę ligę, ale jest ona na ostatniej prostej. Jeśli w Sosnowcu myślą o ekstraklasie, muszą te swoje teoretycznie łatwe mecze wygrywać i to w tak zdecydowanym stylu, jak ostatnio.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Wisła Płock
Typ: drużyna 1. strzeli w pierwszej i drugiej połowie
Kurs: 2,75
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Hejka witajcie w środku tygodnia! Wczorajsze mecze underowe mogłyby sugerować, że cała kolejka będzie tak wyglądać. Jak dla mnie nic bardziej mylnego. Wczoraj kilka drużyn podeszło bojaźliwie, nastawili się na obronę, żeby tylko nie stracić. Sądzę, że to była przyczyna niewielu bramek choć zwycięstwa były pewne po 2:0 poza remisem w Niecieczy. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy zupełnie inny obraz gry. Drużyny, które są underdogami właściwie nie mają nic do stracenia. Mam tu na myśli Korone i Zagłębie Lubin. Dlatego w tych meczach spodziewałbym się strzelaniny. Dodatkowo drużyny, z którymi grają są w gazie i nawet Grónik bez Angulu strzela jak na zawołanie. Poza tym spodziewam się dzisiaj pewnych wygranych Legi i Lecha. Jak dla mnie Wisła Płock zaszła o wiele za daleko i dzisiejszy mecz powinna przegrać z kretesem. Legie jest tutaj zdecydowanym faworytem. Myślę, że ostatnia wygrana Wisły to wypadek przy pracy. Dwie bramki dla Legii zobaczymy na pewno i mam nadzieję, że przynajmniej po jednej w każdej połowie. Pozdrawiam!
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zaglębie Sosnowiec-Drutex Bytovia

Typ: Zagłębie Sosnowiec i obie drużyny strzela gola
Kurs: 3,7
Bukmacher: fortuna

Witam! Na dzisiaj zapraszam do Polski - do drugiej klasy rozgrywkowej. Na Stadionie Ludowym Zaglebie Sosnowiec podejmowac bedzie Drutex Bytovie. Moj typ na to spotkanie jest bardzo prosty... Zaglebie walczy o awans do Ekstraklasy, wiec z pewnoscia bedzie chcialo to spotkanie wygrac. Jesli chca ten cel osiagnac to musza dzisiaj zdobyc 3 punkty. Na swoim stadionie podopieczni Dariusza Dudka spisuja sie naprawde dobrze w ostatnim czasie. Jesli chodzi o Bytovie to maja oni bezpieczna zaliczke przed strefa spadkowa, wiec moga grac na luzie, ale na pewno tanio skory nie sprzedadza i dzisiaj chociaz jedna bramke wbija do siatki. Czeka nas dzisiaj ciekawe spotkanie. Obie druzyny maja tutaj sobie cos do udowodnienia. Moim zdaniem Zaglebie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, aczkolwiek Bytovii uda zdobyc sie chociaz jednego gola.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sturm Graz - Salzburg
Typ: 2/btts
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W tym meczu faworyt może być tylko jeden. Salzburg ma szansę poprawić sobie nieco nastroje po pechowym odpadnięciu z Ligi Europy (po dogrywce z Marsylią). Dokładnie 3 dni temu Salzburg podejmował ekipę Sturmu na własnym boisku. Efektem była przekonująca wygrana 4:1. Myślę, że i dziś wynik będzie podobny, to znaczy wygrana Salzburga, lecz nie do zera. Sturm potrafi grać ofensywnie, o czym świadczy ilość zdobywanych przez nich goli. Poza tym jest to wicemistrz kraju (mistrzem ich dzisiejszy rywal). Wydaje mi się, że podrażniony Salzburg nie pozwoli sobie wydrzeć kolejnego trofeum, jednakże Sturm powinien dojść do głosu w tym spotkaniu i chociaż raz pokonać bramkarza przeciwników.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ⚽ Puchar Włoch / Finał
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Juventus - Milan
Typ. Juve win &amp; over 1.5 gola w meczu
Kurs. 2.25
Bukmacher. Fortuna
Analiza.

Witam wszystkich, po kilku konkursowych propozycjach np. że CR7 trafi w aluminium, wracam do typowania zdarzeń realnych. ;)
W dniu dzisiejszym na Stadio Olympico w Rzymie zespół Juventusu Turyn może zdobyć jeden z dwóch tytułów, które odniesie w tym sezonie na krajowym podwórku.
Piszę dwóch, ponieważ kolejne Scudetto jest już w ich kieszeni i choć po porażce z ekipą Napoli można było mieć nadzieję walki do końca sezonu, to niestety ale czar prysł ... Dzisiaj podopieczni Allegriego wyjdą w całkiem optymalnym ustawieniu, trójką ofensywnych graczy z Dybała i Costą po bokach a także wysuniętym z przodu Gonzalo Higuainem.
W pozostałych formacjach raczej również bez żadnych absencji ( choć niewiadomo...)
Wybrałem dziś opcję wygraną Juve bo ten bet jest ( jeszcze prezentem ) bo kursy do wieczora spadną do maksimum @1.60. Milan ostatnimi czasy bardzo cieniuje, mimo iż w jakimś stopniu zmazali sporą plamę po porażce przed własną publicznością z autsiderem Benevento, to mnie akurat dwa kolejne zwycięstwa nad Bologną oraz Veroną wcale nieprzekonują także w tym meczu nie liczę na to że będą w stanie strzelić 1 gola. Gdybym w takiego wierzył pobrałbym Juve + bts po 4 z hakiem. Obecnie goście zajmują miejsce które tylko gwarantuje kwalifikacje do Ligi Europy do końca dwie kolejki, za plecami Atalanta 1pkt straty, oraz Fiorentina ma trzy oczka mniej.
Podsumowując powyższe wypociny, wiem że dzisiaj Puchar wzniesie drużyna &#39;Starej Damy&#39;
Uważam też że nastąpi to w regulaminowym czasie i że zdołają pokryć powyższy over.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 46

dawidwk

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Chorwacja.2HNL
Godzina : 17:00
Spotkanie : Solin vs Hajduk Split 2
Typ : 2 remis nie ma zakladu
Kurs : 4
Bukmacher : unibet
Analiza :
Zupełnie nie rozumiem skąd taki kurs na drużynę gości skoro są oni w takim gazie. Gospodarze nie zanotowali wygranej od 7 meczy (5 przegranych 2 remisy) i to z drużynami z dolnej części tabeli. W ostatnich meczach bukmacher też uznawał ich za faworytów i wystawiał niskie kursy a mimo to nie wygrywali. Mają 10 miejsce w tabeli i klasyfikują się do spadku. W koncu muszą się przełamać ale nie sądzę że to będzie w tym meczu z taką druzyna, co najwyzej może być remis ale w takim przypadku mamy zwrot. Z kolei drużyna gości plasuje się na 5 miejscu i wygrali swoje 4 ostatnie mecze, między innymi ograli pierwsza i druga druzyne w tabeli. Widac że są w gazie i powinni na spokojnie poradzić sobie w dzisiejszym meczu. Pojedynki bezpośrednie są na korzyść gospodarzy bo wygrali 3 mecze ale to było w 2017 roku z czego dwa to byly mecze towarzyskie. Goście tego spotkania wygrali tylko raz w marcu tego roku 1:0. Ale tym bym nie sugerował się za bardzo.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Wisła Płock
Typ: Legia -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 2,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Liczę dziś na wygraną Legii oraz na trzy punkty Lecha. Zapewne mecz o mistrzostwo rozstrzygnie się w Poznaniu przy Bułgarskiej.
Ale skupmy się na dzisiejszym meczu. Legia po bardzo kiepskim meczu w Białymstoku dziś musi wygrać z Wisłą Płock. Płocczanie po niezłych wynikach z początku rundy byli przez wielu wskazywani jako drużyna, która może zamieszać na podium. Jednak dwa ostatnie mecze wszystko zweryfikowały i prawdopodobnie zakończą sezon poza podium. Wisła w weekend zremisowali z Lechem co można uznać za korzystny wynik, jednak wcześniejsza porażka przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin była dla kibiców z Mazowsza małym zaskoczeniem, w dodatku że trafienie na 2-1 miało miejsce w doliczonym czasie gry. Wisła w tej chwili ma 54 punkty i traci 4 oczka do trzeciej jagi, 5 do Lecha i 6 do liderującej Legii. Oczywiście wygrana pozwoliłaby im pozostać w walce o puchary, ale szczerze mówiąc wątpię w to.
Legia poza dzisiejszym meczem z Wisłą będzie miała jeszcze jedno spotkanie przy Łazienkowskiej – z Górnikiem Zabrze. W ostatniej kolejce jadą do Poznania. Przypomnę, że przy równej liczbie punktów lepszy jest zespół Lecha, gdyż był liderem po 30 kolejkach. Krótko mówiąc Legia już wykorzystała limit potknięć przed ostatnią kolejką i dziś trzeba wygrać. W Legii nie zobaczymy dziś Turzynieckiego, Kopczyńskiego oraz Iloskiego. W ekipie gości brak Sylwestrzaka, Stępińskiego (Karola), Lasickiego oraz Merebashvili. Stawiam na 2-0.
▶zwrot
 
okomat 2

okomat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2.Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Błękitni - Legionowo
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj przygotowałem mecz drugiej ligi polskiej. Błękitni Stargard na własnym stadionie podejmą słabiutką Legionovię Legionowo. Obie drużyny ostatnio w słabej formie. Sytuacja drużyny z Legionowa jest fatalna i musiałby się stać jakiś cud żeby utrzymać 2.ligę. Na wyjazdach grają bardzo kiepsko - przegrali ostatnie 7 meczów! Błękitni to bardzo underowa drużyna. U siebie jeśli wygrywają to po 1:0 / 2:0 i na taki wynik dziś liczę. Błękitni u siebie grają nieźle (5-5-3), jednak ich sytuacja w lidze nie jest najlepsza. Mają 6 pkt przewagi nad strefą spadkową i myślę, że z kim jak z kim, ale z takimi drużynami jak Legionovia będą mocno zdeterminowani by zdobyć 3 oczka i nie patrzeć dłużej w dół tylko zapewnić sobie spokojne utrzymanie. Drugą opcją jaką pokusiłbym się postawić byłoby obie drużyny strzelą gola - NIE. Powodzenia.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sevilla- Real Madryt
Typ: 1/-4.5 gola w meczu
Kurs: 3.05

Bukmacher: Forbet
Analiza:

Ja również idę w stronę Sevilli. Szkoda, że zostałem uprzedzony, ale na tym nie kończę wywodu. Liczę na to, że ten mecz z RSO dał wiatr w żagle ekipie z Pizjuan. Sevilla na swoim terenie jest niezwykle groźna i na pewno pamięta tę upokarzającą porażkę na Bernabeu w tym sezonie. To nie może się powtórzyć, nawet nie ma takiej możliwości i żaden z kibiców gospodarzy nie bierze tej opcji pod uwagę. Wszyscy wiemy jaka panuje atmosfera na Ramon Pizjuan. Tam kibice chcą wygrać i w dodatku w dobrym stylu. Do rzeczy. Argument jest jeden na to spotkanie - kadra Realu:
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Carvajal, Isco i Cristiano
Decyzją trenera: Keylor, Marcelo, Varane, Modrić i Kroos
Zawieszeni: Bale
W kadrze są tacy gracze jak: Achraf, Tejero i Quezada, Óscar oraz atak będą reprezentować Benzema, Lucas Vázquez i Borja Mayoral. To nie żarty. Zidane daje odpocząć przed finałem i wprawdzie mówiąc, pogodził się już z 3 miejscem w La Lidze. Natomiast brak pucharów w Sevilli... ktoś w ogóle umie to sobie wyobrazić? Ćwierćfinalista LM nie awansuje nawet do Ligi Europy. No way, dzisiaj stawiam na 3 punkty dla Sevilli, ale 5 bramek się nie spodziewam. W kadrze Sevilli zabraknie kontuzjowanego Kjaer&#39;a oraz pauzującego za kartki Sarabii.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: Górnik i obie strzelą
Kurs:
3,40
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W Zabrzu może być prawdziwe święto... Moga zagrać w Europejskich Pucharach i przy okazji mają szansę jeszcze na podium, całkiem realną widzac co robi Jagiellonia.
Przeciwnika mają położonego na deski.. Korona nie gra nic od kilku spotkań, ostatnio porażka 0:3 u siebie z Wisła Kraków, z Legią 1:3, z Jagiellonią 0:3 z Arką 0:1. Widać, że zawodnicy są już wykonczeni sezonem i nie mają siły.
Cały stadion i widać, że drużyna jeszcze w pełnym gazie, 2 ostatnie wygrane jakże ważne w Poznaniu z Lechem 4:2 i z Zagłębiem Lubin 2:0.
Stawiam na zwycięstwo Górnika. Może zobaczymy też sporo bramek jak to miało miejsce w poprzednich 2-óch spotkaniach między obiema drużynami w rundzie zasadniczej 3:3 i 2:2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Chorwacja- 1HNL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Osijek-Cibalia
Typ: Cibalia Wygrana
Kurs: 7.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawie zapowiadajace sie spotkanie w Chorwacji. Dlaczego? A no dlatego,iz Cibalia bardzo mocno potrzebuje punktow,aby znalezc sie na miejscu barazowym,ktore pozwoli im zagrac o utrzymanie w lidze-w tej chwili znajduja sie na miejscu spadkowym.
Osijek specjalnie punktow nie potrzebuje-sa w strefie,w ktorej maja gwarantowany udzial w kwalifikacjach do ligii Europy i wyzej juz byc nie moga. Sa na swoim miejscu dosc bezpieczni.
Co wiecej-dzisiaj oszczedza swoich najlepszych zawodnikow: Zabraknie: Sikuneca,Bobana,Lopy i Ejupiego.
Podejrzanie spadaja rowniez kursy na gosci. Bywaly juz uklady miedzy tymi ekipami,ze w poszczegolncyh sezonach obie ekipy ,,dawaly&#39;&#39; sobie nawzajem punkty-dzis jest okazja aby to zrobic ponownie,bo goscie potrzebuja tych punktow na gwalt.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
TYpujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, MOL Cup - finał
Godzina: 20:15
Spotkanie: Slavia Praga - Jablonec
Typ: Slavia Praga
Kurs: 2,38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo dobre starcie w finale czeskiego pucharu. Będące w gazie drużyny mierzą się dzisiaj ze sobą i bardzo jestem ciekaw kto wygra. Slavia odniosła ostatnio w lidze bardzo ważne zwycięstwo z Pilznem, które zbliżyło ich do aktualnego lidera na różnicę i tak wielką, bo 6 punktów. Slavia może jednak wygrać trofeum, pokonując dziś Jablonec. H2H nie podpowie nam zbyt wiele – 8 zwycięstw Slavii, 7 Jablonca i aż 19 remisów. Drużyny mierzyły się w listopadzie w lidze, na stadionie Jablonca i padł remis 1-1, ale to Slavia sprawiała tam o wiele lepsze wrażenie. Obie drużyny bardzo mało przegrywają ostatnimi czasy, to będzie z pewnością bardzo zacięty mecz, ale taki kurs na zwycięstwo Slavii, która w moim odczuciu jest zespołem kadrowo lepszym od Jablonca biorę w ciemno. To jest finał i tutaj trzeba dać z siebie wszystko, a jak wyjdzie – zobaczymy ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa, Polska
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze – Korona Kielce
Typ: over 3.5
Kurs: 2.88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Korona meczem z Wisłą ostatecznie zakończyła sezon w którym jeszcze coś można było ugrać, teraz pozostaje gra dla kibiców, dla siebie, dla zabawy a wiemy że Korona jest ekipą która ofensywie potrafi grać a sytuacja w tabeli powinna im dać luz. Bardzo im zależy na przełamaniu tej ostatnio bardzo złej passy trzy mecze przegrane z rzędu z koszmarnym błędami w defensywie czyli najmocniej to rozluźnienie czuć na tyłach. Widać jak już z Wisłą chcieli i było ofensywnie przez co było sporo luk w obronie które rywal świetnie wykorzystał. Dziś widzę tą samą grę, te same problemy z nadzieją że wróci skuteczność bo tego chyba nawet bardziej brakuje niż jakości w bronieniu bo brak bramek ich mocno otwiera i denerwuje przez co coraz mocniej właśnie atakują. Trener oraz zawodnicy na przedmeczowej konferencji mocno mówili o tym że czeka ich spotkanie otwarte i pełne bramek dla mnie nie ma powodów by tym słowom nie wierzyć. Górnik myślałem że mocno dopuści na koniec ale tutaj nadal ta modra polityka stawiania na młodzież działa, to że nie zmienili swojego nastawienia do gry czyli momentami naprawdę szalonej gry też mocno cieszy. Widać w ich grze radość przez cały sezon a ostatnio jakby wróciło trochę sił i znowu ten beniaminek jest skuteczny, szybki w ofensywie nie martwiący się tym co się dzieje na tyłach bo ich bronią przez cały sezon był atak i strzelanie bramek. Kibice czekają od czterech spotkań na zwycięstwo tutaj, z takim rywalem który mocno się gubi gdy jest naciskany w defensywie muszą i chcą zagrać o komplet punktów bo tak naprawdę dla nich ciągle jest otwarta walka o podium a nawet przecież mistrzostwo tez mogą zdobyć i tak szczerze dla mnie najbardziej na to zasługują – nie chodzi tylko o to że grają ofensywnie ale ta ich gra przez cały sezon z kilkoma wahaniami jest tak naprawdę najrówniejsza chodzi o to że cały sezon trzymają się swojego pomysłu na grę. Wracając jeszcze do tych słów wypowiedzianych przez obóz Korony czyli znowu powinno być żywo – w tym sezonie dwa mecz to dwa remisy 2:2 oraz 3:3.
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Nigeria
Godzina: 17:00
Spotkanie: Akwa vs Plateau
Typ: Akwa -1,5 handi
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Akwa - 8 miesjce , a Plateua -5 .
W poprzednim sezonie jeden z najlepszych druzyn w lidze .
W tym sezonie lepiej na razie w lidze raddzi sobie Plateua .
Obie dobrze tez radzily sobie W puchrze CAF.
Jednak widze tutaj win Akwy . Sa u siebie grozni i sa dzis bardzo zmotywowani.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna austria
Godzina: 18:30

Spotkanie: Aon fivers-krems
Typ: aon fivers

Kurs: 1.50
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy czas polfinalow austryjackiej pilki recznej w ktorym aon fivers podejmnie krems.dla mnie zdecydowanym faworytem meczu sa gospodarze aktualni wicemistrzowie kraju,bardzo dobrze graja u siebie-w rundzie zasadniczej nie przegrali meczu wygrywajac wszystkie 9 spotkan,krems przegral 5/9.kolejnym atutem gospodarzy sa bezposrednie pojedynki-z kremsem nie przegrali od 24 spotkan(2 remisy)jest to przeciwnik ktory im w ostatnich latach bardzo lezy.uwazam ze niespodzianki nie bedzie i gospodarze wygraja mecz.pozdrawiam
✅50
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 18:37 czas PL, 17:37 czas UK
Spotkanie: Monmore, S1 - 630m
Typ: 1. Spa Road Piper wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Na torze w Monmore pora postawic na czarnego konia wg bukmacherow. Bede staral sie skupiac na kursach min. 3.50 przy tej skutecznosci. Na torze 3 pobiegnie faworytka wg bukmacherow Sameagain Totti, ktora z dywizji S2 raptem weszla tydzien temu wygrywajac bieg z czasem 38.57 do dywizji S1 dnia dzisiejszego. Jest duzym zagrozeniem, lecz wiekszosc biegow szybko spala, wiec raczej w mizernej formie i lekkiej wadze to tylko przeblysk. Lecz na torze 4. pobiegnie kolejny faworytka z takim samym kursem 3.00 - Droopys Fafe. Duzo szybsza na wyjsciach z klatki, lecz z gorszymi czasami 38.70 srednio. Na torze 2. Stellas Dynamo, ktora to biega co nawyzej bardzo przecietnie, 38.80 to max na co ja stac. Wolniejsze wyjscia daja pozycje na starcie mojemu faworytowi z toru 1. Spa Road Piper. Doswiadczony pies, obyty w buegach z bardzo dobra forma 23322 i przede wszystkim duzo ciezszy z racjo tego, ze jest psem od poprzedniczek. Ponad 3-4kg wagi roznicy bedzie widoczne po wewnetrznej, a Stellas Dynamo z toru 2 nie ma wiekszych szans na starcie przy roznicy wagi 6kg. Psy z torow 5. I 6. to kompletni outsiderzy. Bez niespodzianek. Pozycja inside okaze sie kluczowa? Z predykcji i schematu wyscigu na to wygladu. Dzis 1. Spa Road Piper. Dla odwaznych Forecast 1 - 3, 1 - 4 nawet 1 - 2, gdyz kursy sa bardzo wysokie na kazdego z nich.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa, Polska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie DNB
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Finisz zmagań w Ekstraklasie, większość oczu zwrócona na Legie, Jagiellonie czy inne Lechy, ale ja spróbuję wytypować mecz o przysłowiową pietruszkę w Krakowie.. Chociaż przepraszam, w Krakowie po dwóch wyjazdowych zwycięstwach kibice zaczęli wieszczyć walkę o puchary ???? Jest tylko jedno ale.. po co w obecnej sytuacji finansowej Wiśle ten &quot;problem&quot; ? Perspektywa wylotu w jednej z pierwszych rund eliminacyjnych na drugi koniec świata i bardzo możliwy oklep od amatorow? Liga Europy to nie LM, aby taką perspektywą kusić np, Carlitosa do zostania na dłużej... Kolejna sprawa - Wisła jest słaba w meczach na własnym stadionie, bo musi atakować, a nie może grać swojej piłki z kontry (czytaj długa piła na Carlitosa). Dodatkowo lubinianie Wiśle po prostu nie leżą, bo nie mają dobrych bocznych obrońców na wahadłowych Zagłębia, którzy dziś zapewne będą gryźć trawę, bo: Pietrzak jest z Wisły wypożyczony i uważany tam za zupełnie zbędnego oraz Alan Czerwiński, który kiedyś był już nawet po testach medycznych w Wiśle, ale temat ostatecznie upadł mimo, że ten chciał zagrać z Białą Gwiazdą na piersi,,, powodzenia
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Ukrainy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Dynamo Kijów - Szachtar Donieck
Typ: Under 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.80
Bukmacher: forbet
Analiza:
Rano sprawdzałem kurs wynosił 3.2.. teraz już jest 2.80.. każdy z Nas wie , że obie drużyny to czołówka ligi ukraińskiej , nikomu nie trzeba przedstawiać obu drużyn.. obie ekipy mają solidnych zawodników przy czym uważam , że Kijów ma lepsza defensywę natomiast Szachtar ofensywę.. to się wiąże z tym , że między tymi drużynami trzy ostatnie mecze kończyły się bardzo underowo poniżej 1.5 bramki.. dzisiaj do tego mamy finał pucharu gdzie każdy do siebie podejdzie z respektem.. myślę , że mecz może zakończyć się remisem bezbramkowym i ewentualnie dojdzie do dogrywki lub nawet karnych.. po prostu myślę , że finały rządzą się swoimi prawami - drużyny grają bardzo zachowawczo , myślę , że tak będzie i dzisiaj kolejny mecz zakończy się underem 1.5... Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Super League
Godz: 20:00
Spotkanie: Thun 1898 - FC Zurich
Typ: Thun 1898
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szwajcarii gdzie w tamtejszej Super League w 34 kolejce ligowej na Stockhorn Arena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Fussballclub Thun 1898 a w gości przyjedzie drużyna Fussballclub Zurich.
Thun w tym sezonie ligowym w swoich 33 meczach zdobyło 39 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast Zurich plasuje się na 5 pozycji w szwajcarskiej Super League ze zdobytymi 42 oczkami w swoich 33 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 zwycięstw, 4 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 21-24 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 5 remisów oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 17-22.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnimi czasy grają lepiej bo w pewnym momencie ich sytuacja w tabeli ligowej była zła i jeśli wygrają to spotkanie to przy dobrych porywach mogą się nawet załapac jeszcze wyżej w tabeli ligowej niż są obecnie ale muszą najpierw wygra to spotkanie a potem pozostałe które im zostały do rozegrania a goście na wyjazdach średnio nawet powiedziałbym bardzo średnio i moim zdaniem to spotkanie na terenie gospodarzy przegrają i to Thun dopisze sobie do tabeli ligowej komplet 3 ligowych oczek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom