>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 9. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 569,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Elim. Mistrz. Świata - CONCACAF - 5 Runda.
Godz: 04:00
Spotkanie: Kostaryka - Panama
Typ: Kostaryka -hc 1.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: iforBet
Analiza:

W 5 kolejce 5- ej rundy rozgrywek dojdzie do bardzo ważnego spotkania dla układu tabeli. Obydwa zespoły sklasyfikowane są aktualnie w pierwszej 3- ce dającej bezpośredni awans na MŚ. Gospodarze ( 2 m - 7 pkt. ) wygrywając ten mecz odskoczą rywalowi na 5 pkt. ( Panama 3m - 5pkt. ) i mocno zwiększą przewagę w bezpośrednim wyścigu o awans. Zważywszy że w grupie znajduje się jeszcze między innymi liderujący Meksyk i zajmujące aktualnie 4 barażowe miejsce USA a więc dwie ekipy będące faworytami do awansu , wyraźnie widać jak kluczowy to pojedynek w kontekście końcowego układu tabeli.
Oczywiście to samo można powiedzieć o drużynie gości , niemniej jednak uważam że na własnym terenie Kostaryka jest zdecydowanym faworytem . Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt że w ubiegłorocznym meczu rozbiła drużynę USA 4:0
.
Obydwie ekipy spotkały się w poprzedniej rundzie kwalifikacji i w analogicznym domowym spotkaniu Kostaryka pokonała rywala 3:1 , mimo tej porażki Panama wraz z pogromcą awansowały do tego etapu rozgrywek.
W kadrze gospodarzy na to spotkanie pojawia się wszystko co najlepsze a więc bramkarz Keylor Navas , obrońca Giancarlo Gonzalez , pomocnicy Celso Borgos i Bryan Ruiz oraz rewelacja ostatnich MŚ napastnik Joel Campbel.
To wszystko jeszcze bardziej przekonuje mnie do powyższego zakładu.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Brazylia – Serie A
Godz: 02:00
Spotkanie: Bahia - Cruzeiro
Typ: Bahia
Kurs: 2.52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejny mecz z ligi brazylijskiej, który przyciągnął moją uwagę. Mam przeczucie, że będzie to ciekawe spotkanie.
Bahia, które zajmuje aktualnie 10 miejsce w tabli podejmuje Cruzeiro, znajdujące się dwa oczka wyżej.
Gospodarze, póki co doskonale wykorzystują atut własnego boiska. Rozegrali na nim 2 spotkania i oba wygrali, uzyskując bilans bramkowy, który może robić wrażenie, bo to aż 9-2.
Cruzeiro w meczach wyjazdowych jest niepokonane, 1 zwycięstwo i 1 remis z bilansem bramkowym 2-1. Jednak przystępować oni będą do tego meczu w nie najlepszych nastrojach. Przegrali bowiem ostatnią ligową potyczkę na swoim stadionie z Chapecoense 0-2.
Przeciwnie ma się sprawa z Bahią. Pewne zwycięstwo 3-0 i po raz kolejny mnóstwo stworzonych okazji do strzelania bramek.
Trzeba zaznaczyć, że dzisiejszy przeciwnik, to całkowicie inna klasa. Cruzeiro stać na wiele i potrafią zaskakiwać. Goście, po rozegraniu 4 spotkań odnotowują bilans bramkowy tylko 3-3. Ciężko powiedzieć, czy wynika to z pasywnego stylu gry, czy z niemocy stwarzania sytuacji bramkowych.
Bahia ma przed sobą ciężką przeprawę. Mam jednak przeczucie, że w tym sezonie brazylijskiej Serie A ekipa z Salwadoru może uczynić ze swojego stadionu prawdziwą twierdzę, tak samo jak miało to miejsce w poprzednim roku w Serie B. Wiadomo – inny poziom, jednak początek sezonu potwierdza, że Bahia ma SPORY potencjał ofensywny.
Mam nadzieję, że ofensywa o której wspomniałem, weźmie w tym meczu górę nad siłą obronną Cruzeiro.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna , eMS - Europa , Grupa A ⚽
Godz: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Francja
Typ: Francja powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zapraszam na jedno z ciekawszych spotkań weekendu gdzie gospodarze czyli Szwedzi podejmują ekipe Francji.
Szwedzi przystępują obecnie do meczu z pozycji barażowej mając 10 pkt i w razie wygranej zrównają się z liderami grupy czyli Francuzami.
Bilans dotychczasowych spotkań pomiędzy obiema reprezentacjami przemawia dość wyraźnie za aktualnym liderem grupy A. Trójkolorowi wygrali bowiem dokładnie połowę z 20 konfrontacji, przy pięciu remisach i takiej samej liczbie zwycięstw reprezentacji Szwecji. Szwedzi na domowe zwycięstwo nad Francją czekają już prawie 50 lat – po raz ostatni, Niebiesko-żółci pokonali Les Bleus przed własną publicznością w 1969 roku
Przewidywane składy:
Przewidywane składy:
Szwecja (1-4-4-2): Olsen – Olsson, Granqvist, Lindelof, Lustig – Forsberg, Hiljemark, Ekdal, Durmaz – Berg, Toivonen
Francja (1-4-2-3-1): Lloris – Mendy, Koscielny, Varane, Sidibe – Pogba, Matuidi – Payet, Griezmann, Sissoko - Giroud
Patrząc na składy , na pierwszy rzut oka to Francuzi mają zdecydowanie mocniejszy skład.
Długo się zastanawiałem czy dać czyste zwycięstwo Francji po kursie 1.67 czy też zagrać na bramki. Ostatecznie zdecydowałem się na typ powyżej 1,5gola Francji po przyzwoitym kursie.
Powodzenia !
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, Międzynarodowy
Godzinna: 12:05
Spotkanie: Brazylia – Argentyna
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Buk: unibet
Analiza:

Argentyna przechodzi prawdziwą rewolucje a tą najważniejszą jest nowa postać na ławce trenerskiej Jorge Sampaoli, które już swoje czystki w reprezentacji robi. Wielu graczy do tej pory powoływanych regularnie zabraknie Sergio Agüero, Ramiro Funes Mori, Pablo Zabaleta, Facundo Roncaglia, Enzo Pérez, Ezequiel Lavezzi czy Lucas Pratto. Na starcie trener dostaje ogromne wyzywanie i mecz z Brazylią będąc w wyśmienitej formie.
Ten trener to może być strzał w dziesiątkę patrząc na styl gry ekip które do tej pory prowadził. Na ten moment ogromne problemy będą w defensywie bo ten styl który Jorge preferuje wymaga zgrania i pracy a tego w reprezentacji za dużo nie ma, dla mnie jakościowo też ta formacja nie wygląda rewelacyjnie a już na pewno dla tych piłkarzy będzie to nowy styl gry, druga linia tez nie ma takiego typowego defensywnego pomocnika. Odpalić w takiej grze i systemie mogą za to w ofensywie i to bardzo z tym składem Messi, Higuaín, Icardi, Dybala, Di Maria można robić cuda w ataku i czuje że Sampaoli będzie umiał to wykorzystać od pierwszego dnia. Ogólnie patrząc na kadrę powołaną na ten okres reprezentacyjny tutaj jest więcej jakości w każdej formacji w grze do przodu. Warto tutaj wspomnieć od początkach pracy w Sevilli gdzie też dopiero uczono się tego stylu gry a początek był taki 3:2 Real Madryt czy 6:4 Espanyol a tutaj w ataku jest dwa razy więcej jakości.
Brazylia po wielu rozczarowaniach znalazła swojego człowieka na ławce i można powiedzieć że Brazylia wreszcie odzyskała swoją radość w grze. Imponująco wygląda ich ostatnia gra w eliminacjach leją każdego jak chcą i awans już mają w 14 spotkaniach 25 bramek zdobytych, wróciła po prostu skuteczna bawiąca się w ofensywie Brazylia. Dziś towarzysko a więc moim zdaniem fantazji nie zabraknie w ofensywie mimo kilku ubytków min. brak Neymara ale wraca głodny gry Gabriel Jesus, no i w składzie są reżyserzy tej kombinacyjne gry Coutinho, Paulinho, Augusto. Problemy mogą pojawić się w defensywie bo zabraknie Casemiro, Marcelo, Alvesa, Mirandy oraz Marquinhos czyli podstawowego zestawienia defensywnego tej ekipy, ale to mecz towarzyski i jestem przekonany ze Brazylia skupi się na ataku tym bardziej że rzadko w Melbourne można oglądać takie starcia, kibice przyjdą zobaczyć spektakl.
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, finał
Godzinna: 02:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Nashville Predators
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: bet-at-home
Analiza:
Niestety w piłce wciąż nie idzie, dziś Anglicy chyba zostali jeszcze &quot;w szatni&quot; na pierwsze minuty i under został pogrzebany już w 3 minucie ???? skoro tak to zmieniam dyscyplinę na hokej na lodzie i finał pucharu Stanleya
Dotychczasowe mecze tego finału to zdecydowana dominacja gospodarzy. Pens u siebie dwa razy pokonali Predators (5-3, 4-1) by z kolei gładko polec w Nashville (5-1, 4-1). Co warto zauważyć - w każdym z tych spotkań przekroczony over 4.5, w dwóch przekroczony 5.5
Najbardziej wyrównane było spotkanie numer 1 w Pittsburghu gdzie po wysokim prowadzeniu gospodarzy po 1 tercji (3-0) gościom udało się na 6,5 minuty przed końcem wyrównać stan meczu, ale było to wszystko na co wówczas było ich stać. Pingwiny wyprowadziły 2 ciosy i ostatecznie nie dały odebrać sobie punktów na swoim lodzie. Kolejne mecze to już gładkie zwycięstwa gospodarzy (choć wcale tak być nie musiało). Wydaje się, że Predators są bliżej wyszarpania tego upragnionego meczu w Pittsburghu jednak do tej pory im się to nie udaje i ufam, że nie uda się również dziś.
Liczę na przebudzenie ataku Pens (zwłaszcza Crosby, Malkin i może Kessel mogliby prezentować się w finale zdecydowanie lepiej). Zapewne nie zagra Bonino. Zagadką pozostaje obsada bramki Penguins, choć Murray nie zawalił żadnego meczu (owszem mógł coś tam więcej wyłapać, ale nie można powiedzieć, że przegrali przez niego). Myślę, że dziś znów Pittsburgh będzie się cieszył zwłaszcza, że drugi mecz w Nashville był do wygrania a Pingwiny prezentowały się naprawdę dobrze (druga sprawa, że jeszcze lepiej w bramce Predators prezentował się Rinne). Myślę, że Pingwiny dziś już w pierwszej tercji go przestrzelą i ułożą sobie mecz pod siebie a co za tym idzie pewnie sięgną po zwycięstwo nr 3. Dla chętnych mecz do obejrzenia w tvp 1 o godz. 2:00, polecam nie tylko fanom hokeja
pozdrawiam i powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Rolland Garros
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dominic Thiem - Rafael Nadal
Typ: Thiem ha +6,5 gema
Kurs: 1,83
Buk: Unibet
Analiza:
Absolutnie najlepszy tenisista w historii kortów ziemnych. Jako jedyny potrafił powstrzymać Rogera Federera kiedy ten był po za zasięgiem innych. Najwięcej razy w historii sięgał po tytuł w Paryżu i uważam że sięgnie po ten tytuł po raz kolejny, ale myślę że nie pójdzie mu tak łatwo jak łatwo szło w poprzednich rundach. Dla mnie takie zestawienie półfinału to przedwczesny finał mimo niższych numerów rozstawienia. Obaj grają fenomenalny tenis na kortach imieniem Rollanda Garrosa. Młody Austriak rozstawiony z numerem 7 jeszcze w tym turnieju nie stracił choćby jednego seta. Ogrywał kolejno: Tomicia, Bolellego, Johnsona, Zaballosa a w ćwierćfinale wyeliminował dominatora z ostatnich lat Novaka Djokovicia. Dominic właśnie z Serbem pokazał pełnię swoich umiejętności. Imponował szybkością agresją i precyzją swoich zagrań, przewidywał zagrania Djoko bezbłędnie. Doświadczony Hiszpan również do tej pory bez straty seta. Eliminował kolejno: Paire, Haase, Basilashvili, Bautiste a w ostatniej przy stanie 6:2, 2:0 dla Rafy skreczował Correno Busta. Obaj z całej czwórki półfinalistów spędzili na korcie najmniej czasu (Murray najwięcej) i na pewno nie będzie można mówić w ich przypadku o jakimkolwiek zmęczeniu. Myślę że obejrzymy fenomenalne spotkanie, być może 5-cio setowe pomiędzy dwoma zdecydowanie najlepszymi tenisistami na kortach ziemnych w tym sezonie. Moim zdaniem kto wyjdzie jutro zwycięsko z tej batalii finał powinien wygrać na spokojnie. Czekając z niecierpliwością na ten mecz życzę wszystkim powodzenia w typowaniu tego spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: nie wcześniej niż 15:30
Spotkanie: Nadal - Thiem
Typ: Zakłady na set 3-0
Kurs: 2,38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niestety 2 ostatnie typy na tenis nie weszły ale były dosyć ryzykowne. Jeszcze raz spróbuję na przełamanie.
Nadal pewnie zmierza do finału turnieju w Paryżu. W całym turnieju nie przegrał jeszcze seta! Myślę, że z Thiemem też nie odda ani jednego i będzie gładkie 3:0. Tym bardziej, że pojedynek półfinałowy dla Hiszpana trwał zaledwie 1 godzinę i rywal poddał grę. Także Nadal jest mega wypoczęty, w rewelacyjnej formie, Thiem mimo rewelacyjnego serwisu nie ma najmniejszych szans.
Powodzenia.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Kwalifikacje
Godz: 20:45
Spotkanie Białoruś-Bułgaria
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
kurs 4.10
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie pomiędzy ekipami Białorusi oraz Bułgarii w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Gospodarze z dwoma punktami są na przed ostatniej pozycji w tabeli i już dawno zaprzepaścili szanse na awans do Mundialu, goście natomiast są na 3 pozycji i niespodziewanie na swoim koncie po 5 spotkaniach zgromadzili 9 oczek . NIe ma się co sugerować tym iż Białoruś na swoim stadionie zremisowała z zespołem Francji bowiem gospodarze praktycznie nie wychodzili z własnej połowy i praktycznie ani razu nie zagrozili bramce Francuzów, tutaj na pewno zagrają odważniej bowiem nie mają nic do stracenia, jednak Bułgaria jest zespołem w znacznie lepszej dyspozycji pokonali Holandię a do tego w tym meczu grają praktycznie o awans bowiem wygrana z zespołem Białorusi i korzystny wynik w spotkaniu Szwecji i Francji może ich wywindować na 2 pozycję , dlatego myślę że goście powinni być znacznie bardziej zmotywowani niże ekipa gospodarzy, która jak już wspomniałem wczesniej nie ma szans na awans, po tylu porażkach, ja stawiam w tym spotkaniu na dokładny wynik 1:2, dla zespołu przyjezdnych.
⛔100
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Kwalifikacje MS-Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Luksemburg
Typ: Under 4.5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Większość osób spodziewa się tutaj pogromu Luksemburga, ja temu wyjdę ciut na przekór mimo że też spodziewam się zdecydowanej wygranej Holandii. Fakty są takie że Holandia ostatnimi dni się rozstrzelała i wbiła WKS-owi aż 5 goli, z drugiej jednak strony Luksemburg musi być też w nie najgorszej formie gdyż wygrał z Albanią. Ważny jest dla mnie fakt iż w ekipie gości nie zagra ich chyba najlepszy zawodnik i napastnik - Aurelien Joachim(koleś w klasyfikacji strzelców ze swoimi 4 trafieniami jest koło Costy, Bale&#39;a czy Mandzukicia :grin: ). Myślę że skutkiem tego będzie większe cofnięcie i barykadowanie się Luksemburczyków, a dodatkowo bardzo mocno zmniejsza to ich szanse na choćby gola honorowego który prawdopodobnie zniweczyłby ten Under. Nie sądzę też że drugi mecz z rzędu Holendrzy wbiją przeciwnikowi 5 goli, mam nadzieję i typuję że zatrzymają się na 3:0 ;)
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria: Liga Regionalna Central
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stadl Paura - Hartberg
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
W cieniu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji jutro w pięknej Austrii będzie rozgrywana 30 kolejka tamtejszej 2 ligi - półamatorskiej. W oko wpadło mi spotkanie lidera tych rozgrywek z zajmującym 4 miejsce zespołem Stadl Paura. U tamtejszego bukmachera widać delikatne spadki i myślę, że kurs na drużynę gości w tym spotkaniu będzie systematycznie spadać. Już tylko trzy mecze dzielą klub Harberg od awansu do pierwszej ligi. Żeby jednak awansować muszą wygrać. Stawka jest wysoka i wydaje się, że bilans bramek 70:31 robi wrażenie i przemawia wprost za drużyną gości.
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
A 4

adam693

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open
Godzina: 15:30
Spotkanie: Nadal R. - Thiem D.
Typ: Thiem D. poniżej 16,5 gemów
Kurs: 1.75
Bukmacher: Forbet
Dwóch najlepszych tenisistów tego sezonu na mączce. Zapowiada się wspaniały mecz, jednak jego wynik jest praktycznie pewny, 3:0 dla Nadala ale bezpieczniejsza jest opcja na gemy.
Nawet w przypadku 4 setów mamy szanse, przykładowo 6:4 6:4 4:6 6:2.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:05
Spotkanie: Boston Red Sox (Price) vs New York Yankees (Pineda)
Typ: Boston win
Kurs: 1.96
Bukmacher: LVBET.pl
Dziś 3 mecz w sezonie Price, dla mnie ścisła czołówka ligi. W pierwszym meczu po kontuzji niby oddał 3 runy ale przy tylko 2 hitach. W poprzednim meczu 7 IP z mocnym w ofensywie Baltimore i tylko 3 hity i 1 ER. Więc o jego forme jestem spokojny. Po drugiej stronie Pineda, który u siebie też bardzo solidnie w tym roku ale regularnie oddaje kolo 3 Runów w 6 IP co na Price może być za dużo. Jasne, że NYY są bardzo mocni u siebie ale gram tu po prostu na Price, myślę że warto
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyzn
Spotkanie: A. Murray - S. Wawrinka
Godzina: 12:45
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: eFortuna
Przed nami czas na wielkie półfinały Roland Garros. W pierwszym półfinale zmierzy się 1 rakieta na świecie A. Murray z 3 rakietą S. Wawrinką. Może się mylę ale dla mnie zdecydowanym faworytem tego półfinału jest właśnie Stan.
Moim zdaniem jest w zdecydowanie lepszej formie, może nie grać dobrze w turniejach mniejszej rangi ale w Wielkich Szlemach Stan Wawrinka wchodzi na taki poziom dla wielu nieosiągalny w ostatnich 3 latach. W każdym roku zwyciężył jakiegoś Wielkiego Szlema ostatnio, wiele razy w półfinałach się plasuje. Teraz także kapitalna gra z meczu na mecz coraz lepiej się prezentuje, nie przegrał jeszcze nawet 1 seta a grał już z przeciwnikami mocnymi: Kovalik 3:0, Dolgopolov 3:0, Fognini 3:0, Monfils 3:0, Cilic 3:0.
Jesli chodzi o Murraya to ograł już: 3:1 A Kuznecova, 3:1 Klizana, 3:0 Del Potro, 3:0 Chaczanova i 3:1 Nishikoriego.
Nie wiem czemu ale mnie się cały czas wydaje, że Murray nie jest w swojej formie, sporo mu brakuje do optymalnej formy a w takim stanie nie ma szans z Wawrinką dlatego pobieram ten kurs.
Powodzenia.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna el
Godz: 20-45
spotkanie Andorra - Węgry
typ: Węgry -2
Kurs 1,85
Buk Forbet
Analiza:
Węgrzy po udanych mistrzostwach Europy we Francji z pewną dozą optymizmu przystali do eliminacji do mistrzostw świata. A już w pierwszym meczu zaliczyli spora wpadkę zaledwie remisując ze słabymi Wyspami Owczymi. Ta strata z pewnością bardo boli, bo bardzo oddaliła ich od prowadzących w tabeli Szwajcarów i Portugalczyków, którzy wygrali już bezpośrednie mecze w Węgrami. By zachować jeszcze choć jeszcze cień nadziei na wywalczenie chociażby drugiego miejsca barażowego nie ma mowy by dzis zaliczyć wpadkę z kelnerami z Andorry. Ci już sie cieszą, bo ugrali punkt na wyspach Owczych (remis 0-0), a wiadomo ze te zespoły dobrym zespołom dają punkty i niezły trening strzelecki. W pierwszym meczu było 4-0, a mogło, a nawet powinno być więcej, bo bramkarz gości był bombardowany przez graczy gospodarzy (łącznie blisko trzydzieści strzałów oddanych przez Węgrów). Moim zdaniem dziś będzie podobnie i trzy gole dla gości wydają sie pewnym rozwiązaniem
⛔100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Baltimore Orioles vs. Washington Nationals
(Alec Asher vs. Joe Ross)
Godzina: 01:05
Typ: Baltimore Orioles handi + 1,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chory kurs na win Baltimore - 2,38.
Chłopaki odzyskali przecież formę - 15 runs w dwóch meczach.
Epicki 2run hr pinch hit Trey&#39;a Manciniego natchnie pozostałych kolegów do ofensywnej kreatywności...,
...którą będzie można przećwiczyć na Joe Rossie.
Chłopak nie miał ostatnio dobrych występów - 7 zmian i 11 ER + porażki ze słabiakami.
Aaa.. i Washington 7 runs w ostatnich trzech grach.
Asher z kolei, ostatnio zanotował Wina z Bostonem. Tym czerwcowym Bostonem. I zanotował z nimi 5Ks.
Liczę na gładkie wejśćie :smile:
⛔100
 
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Elim. Mistrz. Świata - CONCACAF - 5 Runda.
Godz: 04:00
Spotkanie: Kostaryka - Panama
Typ: Kostaryka
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kostaryka swietnie prezentuje sie na swoim stadionie. Swiadcza o tym statystyki:
Na 10 ostatnich spotkan u siebie nie dala sie pokonac az 9 razy i ulegla tylko raz z RPA.
Forma gospodarzy jest na dosc wysokim poziomie, a dodac mozna rowniez, ze w dzisiejszym meczu wystapia wszyscy podstawowi zawodnicy. Uwazam, ze Kostaryka rozgromi dzisiaj przyjezdna Paname, jednak bezpieczniej pograc czysty win.
Powtórzony typ
(wcześniej podany typ na handi -1.5, odsyłam do Regulaminu)

⛔100
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Liga Światowa
Godzina : 18:40
Spotkanie : Iran - Belgia
Typ : Iran -6.5 pkt
Kurs : 1.85
Bukmacher : Totolotek
Analiza :
Czas na drugi weekend z Ligą Światową. Do Iranu zawitały ekipy Serbii , Argentyny oraz Belgii . W pierwszym dniu gospodarze zagrają z belgami. Tydzień temu we Włoszech , Iran mimo iż wywiózł z całego weekendu 3 punkty, zaprezentował się bardzo dobrze. Nawet w pierwszym starciu z gospodarzami (0-3) ich gra nie wyglądała źle i wynik mógłbyć zupełnie inny. Przeciwko Brazylii , persowie zagrali kapitalnie w bloku , jednak znów po zaciętej walce musieli uznać wyższość, podrażnionej wcześniejszą porażką z biało-czerwonymi , ekipy Canarinhos (1-3). W ostatnim , niedzielnym pojedynku Polska , zdecydowanie faworyzowana przez bukmacherów (ok 1.15) została sprowadzona na ziemię przez ekipę Kolakovica , Iran wygrał 3-1. Podsumowująć tamten weekend , o drużynie dzisiejszych gospodarzy trzeba powiedzieć , że wyglądali naprawdę bardzo dobrze na siatce oraz popełniali niewiele błędów własnych i z optymizmem mogą spoglądać na kolejne pojedynki. Ich dzisiejszy rywal , Belgia , ostatni weekend może z pewnością zaliczyć do udanych. 7 punktów wywiezionych Serbii to duże osiągniecie drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena. Zaczęło się źle bo od porażki z Kanadą (2-3) jednak dzień później sensacyjna wygrana z gospodarzami (3-0) by w niedzielę pokonać USA (3-1). USA ,które do LŚ przystąpiło w mocno odmłodzonym składzie. Biorąc pod uwagę występy obu drużyn skłaniałbym się jednak ku ekipie prowadzonej przez serbskiego szkoleniowca. Oprócz formy , kluczem w tym starciu może okazać się przewaga własnej hali. Przewaga którą Iran chyba jak żaden inny zespoł potrafi wykorzystywać. Wspierani przez 12 000 fanatycznych perskich gardeł potrafią wygrywać tu z najlepszymi ekipami globu. Dziś o 18 belgowie zagrają w prawdziwym siatkarskim piekle i sądze , że łatwo nie będzie im się zaaklimatyzować . Jak już wspomniałem , obie ekipy zaprezentowały się dobrze w ubiegłym tygodniu , jednak to Iran miał zdecydowanie bardziej wymagających rywali. W moim odczuciu dysponują silniejszym zespołem a na własnym terenie nie są w zasięgu Belgii. Spodziewam się tu gładkiego zwycięstwa gospodarzy. Kurs 1.40 jednak mnie nie zadowala ( czuje , że jeszcze spadnie) i uważam , że najlepszym rozwiązaniem jest zagranie handicapu punktowego . 7 punktów w obrazie całego meczu to naprawdę niewiele a przy tak fanatycznym dopingu , Iran będzie walczył o każdą piłkę i jeden set w moim przekonaniu zakończy się na pewno ich zdecydowanym zwycięstwem a to nam wystarczy w zupełności. Typ godny polecenia , powodzenia!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Volleyball - World League 2017
Godzina: 09.06.2017 - 18:10
Spotkanie: Bulgaria - Poland
Typ: 2 - PoLaNd
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witajcie typerzy, witajcie pakerzy, witajcie hejterzy!
Dzisiaj typujemy mecz Bulagaria vs Polska - krótko.
1. Bulgaria 3 mecze =&gt; 1w(Rosja) 2p(Argentyna i Francja)
2.Polska 3 mecze =&gt; 2w(Włochy i Brazylia) 1p(z iranem)
3. H2H ostatnie spotkanie na korzyść Polski, wcześniejsze 5+ na korzyść Bulgari ???? To o niczym nie znaczy tak naprawdę na tym etapie turnieju. Składy się zmieniają, gra się zmienia, my jesteśmy starsi.
Więc jak to widzisz JustPositive? Widzę to bardzo dobrze w kolorowych barwach wygrywa dzisiaj Polska, która gra lepsza siatkówkę, jedyne co musza zrobić chłopaki to wytrzymać ciśnienie. Ale ja w to wierzę i tak będzie. Personalnie typuje 1:3 dla Polski. A wieczorem myślę, że zaczyniemy konkretny B-A-L ???? .
&quot;Gdyby nie było jutra, co dałbyś z siebie dzisiaj?&quot; &lt;- Motto na dzisiaj z balem włącznie ????
Pozdrawiam JP
⛔100
 
N 45

najlepszygracz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis French Open
Godzina: 12:45
Spotkanie: Andy Murray - Stanislav Wawrinka
Typ: Andy Murray -1.5 seta
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idę inną drogą i nie zgadzam się z przedmówcą i faworyzowaniem Stana. Mój typ nie jest jakimś super pewniakiem dnia, ale sam kurs na zwycięstwo Andy Murray 2.25 zakrawa o kpinę i żart. Dla mnie faworytem meczu w 65% jest Brytyjczyk. Nie jest on może wybitnej życiowej formie. Odpadł w Rzymie w pierwszej rundzie z Włochem Fabio Fognini (29 ATP), ale on przeżywa powrót formy i wzbił się wyżyny swoich umiejętności. O Włochu można pisać wiele np. o podejrzanych meczach - &quot;ustawionych&quot;, oczywiście ze słabszymi zawodnikami i na turniejach niższej rangi. Wracają do mojego typu, Andy odpadł też w Barcelonie w meczu z Dominiciem Thiem, ale patrząc na jego ostatnie popisy (pokonanie Serba i byłej rakiety nr 1 przed długi czas) jest ona całkowicie uzasadniona. Przejdę do Stana, on wygrał przed turniejem wielkoszlemowym we Francji turniej w Szwajacarii - Geneva, ale zawodników miał dosyć łatwych Silva D.R. Querrey S. (załamanie formy), Kuznetsov A. i Mischa Zverev (miał serie ponad 10 meczy przegranych pod rząd). Szwajcar ma dosyć słabą psychikę i na korcie rozstrzyga wiele prywatnych spraw i łatwo go wyprowadzić z równowagi. Pamiętam dwie afery. Jedna z Nickiem Kyrgiosem, który powiedział, że jego kumpel (Kokkinakis) sypia z jego narzeczoną, to by się pobili na korcie. Druga z francuzem, bodajże z Tsongą gdy zaczął mówić, żeby przestał się na jego gapić i wywiązała się kłótnia, kto pierwszy się zaczął gapić i dlaczego. Czy tak może postępować profesjonalny tenisista? Sami sobie odpowiedzcie. Brytyjczyk może też nie jest święty, ale nie pamiętam większych afer i zazwyczaj jakieś docinki, to się szybko kończą i nie dochodzi do dłuższych utarczek.
Dla mnie kurs, że Andy Murray wygra co najwyżej w 4 setach jest sporym valuebetem. Normalnie typowałbym czyste zwycięstwo, ale w konkursie zaryzykuje, bo chcę zgarnąć jak najwięcej punktów. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom