>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina:16:30
Spotkanie: Islandia - Polska
Typ: Islandia
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza oferta jest bardzo bogata i można znaleźć kilka ciekawych pozycji, a jedną z nich chciałbym się z wami podzielić. Kolejny raz zdecydowałem się na piłkę ręczną i mecz towarzyski z udziałem naszej reprezentacji. Dzisiaj przyjdzie nam się mierzyć z reprezentacją Islandii, która również reprezentuje wysoki poziom i jest bardzo doświadczonym zespołem, dlatego nie daję ponownie naszym szczypiornistą jakichkolwiek szans na wygranie tego meczu, a kurs na Islandczyków tylko zachęca do grania tego spotkania w singlu. Wczoraj tak jak się spodziewałem Szwedzi bez większych problemów ograli nas 27:33 i nic nie zapowiada się abyśmy w tym meczu się przełamali i sprawili niespodziankę. Czas na kolejną lekcję gry tym razem w wykonaniu islandzkim, po wczorajszym meczu z Norwegami mimo że ulegli 36:30 grali bardzo ambitnie, a momentami jak równy z równym. Niestety nastał taki czas, że nasza reprezentacja będzie dostarczycielem łatwych punktów, gdyż tak jak wspominałem mamy mocno przebudowany skład i większość tych młodych chłopaków uczy się dopiero grania na najwyższym poziomie, a na to jak wiemy potrzeba czasu.Zauważyłem też ogromne ruchy kursów na to spotkanie, gdyż na Fortunie grałem ten mecz po kursie 2,17 w tej chwili mamy kurs 1,70 więc to też dużo nam mówi. Warto również dodać że z Islandią nie udało się nam nigdy wygrać i nie sądzę aby dziś to miało nadtąpić.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

scandynavian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja - 2 division: Norra Gotaland
Godzina: 18.30
Spotkanie: Stenungsund - Uddevalla
Typ: Stenungsund wygra lub zremisuje
Kurs: 1.56
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze co prawda sa obecnie w pięciu meczach bez wygrane, a trzy ostatnie spotkania przegrali, ale trzeba jasno napisać, ze w tych meczach grali z czołowymi zespołami ligi w tym trzy mecze z ekipami z pierwszej piątki tej grupy, wiec raczej nie powinien dziwić ich dorobek punktowy z tych meczy. Teraz przed własną publicznością mają szanse na jakieś punkty tym bardziej, ze rywal nie jest wielką drużyną w tej lidze.
Goście zupełnie w innych nastrojach przystępują do tego spotkania. Nie przegrali od pięciu kolejnych meczy ligowych a trzy ostatnie to wygrane, jednak wszystkie te mecze rozegrali z zespołami z miejsc od 10 do 14. Myślę, że szanse na choćby jeden punkt dla gospodarzy sa na tyle wysokie aby zagrać ten mecz w ten sposób.
⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Prostejov
Godzina: 14:00
Spotkanie: Eriksson M. - Delbonis F.
Typ: Delbonis F. wygra 2:0 w setach
Kurs: 1.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Szwed zajmujący 501 pozycję rankingu doszedł do finału challengera... To turnijowa rewelacja, gra tu od kwalifikacji.
Delbonis wraca na dobre tory po problemach zdrowotnych aktualnie 98 miejsce, regualarnie rywalizuje z zawodnikami na turniejach ATP a rywal w futuresach. Wielka szansa dla faworyta na finał i podreperowanie podupadającego rankingu. Nie powinien już zlekceważyć Szweda jak zrobili to jego poprzedni rywale, ma przewagę umiejętności, doświadczenia, świeżości - dla Erikssona to będzie 7 mecz w tym turnieju.
✅50
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis French Open
Godzina:15:40
Spotkanie :Nadal R-Thiem D
Typ:Thiem D wygra mecz
Kurs:4.6
Bukmacher:eFortuna
Analiza:
W dzisiejszym dniu mamy dwa bardzo ciekawe spotkania polfinałowe French Open .Ogladalem jedynie pojedynki Thiema a rafy nie mialem przyjemnosci ale po opisach widze ze ronierz gra dobrze no i po kursach widac ze jest zdecydowanym faworytem .Lecz ja uwazam ich szanse 50/50 no a ze kurs jest tak zachecajacy warto obstawic strone młodego austyjaka.Pewnie juz niedlugo beda tak wysokie kursy na niego .Gdyby zamiast thiema byl tu Djokovic kursy byly by zupelnie inne a mamy tu przeciez pogromce Djokovica i to 3:0 i nie byl to zaden przypadek . Czwarta i siodma rakieta a kursy tego nie pokazuja wiec uwazam ze kurs warty ryzyka .Dla ostroznych polecam +2,5 seta na Thiema kurs po kursie 1,5.
Powodzenia
⛔100
 
jeddite 447

jeddite

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzostw Świata Rosja 2018
Godz: 20:45
Spotkanie Białoruś-Bułgaria
Typ: 2
kurs 3.00
Bukmacher: bet-at-home


Analiza: Dla Białorusi marzenia o mistrzostwach świata w Rosji już dawno legły w gruzach, gdyż gospodarze tego meczu mają dorobek dwóch punktów po 5 spotkaniach, zaliczając bezbramkowy remis z Francją i skromny remis z Luksemburgiem 1:1, także jest to dla nich mecz o tak zwaną pietruszkę. W innej sytuacji są Bułgarzy, którzy wygrali 3 spotkania a w dwóch ponieśli porażki. Powiedziałbym nawet że jest to dla nich mecz o drugie miejsce i szansa na walkę o awans w barażach. Dlaczego ? Popatrzmy w tabele: prowadzi Francja z dorobkiem 13 pkt, druga jest Szwecja 10 pkt, trzecie miejsce Bułgaria 9 pkt. I tutaj trzeba wziąć pod uwagę drugie spotkanie grupy A czyli Szwecja - Francja. Faworytem do zwycięstwa jest Francja, która będzie chciała przypieczętować awans zwycięstwem i na to właśnie liczą Bułgarzy. Dlatego wyjdą na ten mecz z podwójna determinacją i nie pozostawiając złudzeń wygrają pewnie ten mecz.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna - Swiat-Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rumunia-Austria
Typ: Rumunia Powyzej 32.5 Punktow
Kurs: 3.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wyjasnie tylko ten typ ???? Dlaczego ide w tak wysoki over punktowy KOBIET? Z prostego powodu. Druzyna Austriacka ma w swojej kadrze zaledwie 5 zawodowych zawodniczek-reszta mozna powiedziec,ze sa to ,,amatorki&#39;&#39; z czego uwaga-bramkarka rowniez nie gra na najwyzszych szczeblach ;) I glownie to mnie przekonuje aby sprobowac to zagrac ???? Oczywiscie mozna nawet probowac over 34.5 po kursie 4.30-ale ja zdecydowalem sie zagrac takowa linie i przy takiej zostaje ???? Roznica klas obu zespolow jest diametralna-uwazam,ze Rumunki moga sobie dzis popunktowac ????
Moja stawka na ten typ: 2.5-3/10.
Jesli pomagam/pomoglem wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39; ;)
Typujacym jak i grajacym zycze powodzenia !
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
M 8

maestro92

Użytkownik
Dyscyplina: Volleyball - World League 2017
Godzina: 09.06.2017 - 20:30
Spotkanie: Francja - Rosja
Typ: 1 set handicap -2.5 pkt Francja
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Witajcie!
Dzisiaj typujemy Ligę Światową. Francja trzy gładkie zwycięstwa, Rosja tylko jedno. Bardzo kusząca linia z fajnym kursem.
Francuzi na trzy rozegrane spotkania tylko w pierwszym z Bułgarami nie pokryli tej linii. W pozostałych dwóch wchodzili w mecz jak rakiety! (do 13 z Rosją i do 17 z Argentyną). W pierwszym spotkaniu pokonali Rosjan 3:1, gładko wygrywając trzy sety, gubiąc tylko jednego po walce i rozluźnieniu. Jeśli nie nastąpi katastrofa linia spokojnie do zrobienia. Kuszący kurs. Polecam.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Towarzyskie
Godzina: 12:05
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: obie strzelą w pierwszej połowie - TAK
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotykają się dziś dwie czołowe drużyny świata. Brazylia jest w rewelacyjnej formie, wygrała 9 spotkań z rzędu. Argentyna gra w kratkę, ale po zmianie trenera mają szansę wrócić na właściwe tory. Do typu skłoniło mnie to, iż obie drużyny dużo bramek strzelają w pierwszych połowach meczu, a składy i to co prezentują obie ekipy w ofensywie skłania mnie do zagrania tego typu. Brazylia w ataku: Coutinho, Willian, Augusto, Gabriel Jesus. Argentyna: Higuain, Dybala, Messi, Di Maria. Aż nie chce mi się wierzyć, że ten mecz nie będzie otwarty, przynajmniej na początku meczu. Zawodnicy Argentyny będę chcieli pokazać się Sampaoliemu, a obrona Brazylii dziś wcale nie będzie najsilniejsza. Stawiam, że dziś mecz skończy się wynikiem 2-2.
⛔100
 
S 24

stskop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2018 Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Grecja
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
W meczu rozgrywanym w Grecji pomiędzy tymi 2 zespołami było 1-1. Grecy byli minuty od wyjazdowej wygranej z Belgią, jednak Lukaku doprowadził tam do remisu. Są wciąż niepokonani w grupie. Pauzują za czerwone kartki Tachtsidis i Tzavelas, ale zagra tym razem Papadopoulos.
Bilans Bośni w grupie to 3-1-1, jedyna porażka to również wyjazdowy mecz z Belgią. Będą dziś mieć w składzie Dżeko i Pjanicia, pomimo tego, że ten drugi nie wyglądał w 100% zdrowy, gdy opuszczał boisko w finale LM. Oprócz tego w bramce stanie Begovic, będą też mieć Ibisevica i Besica.
Bośnia to ciężki i gorący teren dla każdej przyjezdnej drużyny(niepokonani na własnym boisku od 8 spotkań), i chociaż Grecy są ogranym zespołem, to nie sądzę, by byli w stanie dziś oprzeć się ofensywnej sile gospodarzy(Dżeko strzelał bramki 6 ostatnich międzynarodowych meczach o stawkę). Oprócz czystej jedynki drugą propozycją ode mnie jest over 2.5.
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bol, Chorwacja
Godzina: 15:00
Spotkanie: K. Bondarenko - M. Minella
Typ: 2-0 w setach wygra K. Bondarenko
Kurs: 2.60
Buk: Unibet
Analiza:
Miał iść w pierwszym uderzeniu Wawrinka w handicapie, ale rezygnuje z RG a wybieram spotkanie WTA w Bol, Croatia. Dziwi mnie ruch kursów, tj spadki na Mandy Minelle. Po mojemu będzie to szybkie 2-0 dla Bondarenko. Mandy Minella już mnie irytuje od wielu lat. Na szybkich halach odwala takie numery i gra tylko siatka-siatka. Pod względem kordynacji przypomina już Ivo Karlovica. Kiedys się chyba zakochałem w jej siłowym tenisie, ale teraz to mnie na wymioty bierze i zawsze celuje przeciwko jej. Te spadki na nią sa związane chyba z jej poprzednim zwycięstwem na tym turnieju, ale to byla kompletna amatorka! Tutaj gram na Bonde... ponieważ widziałem jej ostatni mecz na RG. Uważałem ze ona nie umie grać na cegle, a pokazała dobry tenis na wysokim poziomie. Ona na tle Minelli ma 200% więcej talentu. Gra w punkt i jest bardzo sprawna , a serwisowo czy siłą uderzenia nie ustępuje, więc należy to pobrać i się nie zastanawiać. Aha chciałem skorzystać z okazji i pozdrowić moich fanów, dziękuję za podziękowania za trafne typy na PW, jesteście kochani! Pozdro dla kumatych....
⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Volleyball - World League 2017
Godzina: 09.06.2017 – 15:10
Spotkanie: Brazylia - Kanada
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Kanadyjczycy okazali się największą niespodzianką pierwszego weekendu ligi światowej, wygrali z wyżej notowanymi Belgami i USA a w ostatnim meczu z gospodarzem Serbią ugrali seta psując sporo krwi siatkarzom z Bałkanów. Z drugiej strony Brazylia, która nie jest już tak wielka jak jeszcze kilka lat temu, musza się liczyć z wszystkim zespołami w stawce i nie ma już dla niech łatwych przeciwników. Siatkarze z kraju kawy delikatnie mówiąc nie zachwycili formą w ubiegłym tygodniu, i dziś również uważam ze będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Kanadyjczycy są „w gazie” cieszą się siatkówką, Stefan umiejętnie poukładał ich grę. Sądzę ze spokojnie „urwąâ€ dziś seta Brazylijczykom
✅65
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2018 Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Grecja
Typ: x w 1 połowie
Kurs: 2.00
Bukmacher: forBet
Analiza:
A ja, inaczej niż kolega stskop, postawię na defensywne talenty Greków. Zwrócę uwagę na tę część analizy, w której pisze on o postawie Greków w eliminacjach. Na 5 meczów 0 porażek, w meczach wyjazdowych dwie wygrane i remis z Belgią, uratowany przez nią w dodatkowym czasie. I to nie Bośnia z gwiazdami a Grecja jest druga w grupie, więc ma czego bronić. Czy jej się uda - nie wiem (przyznaję rację co do ofensywnej siły Bośni), obstawiam więc to, czego będą bronić w pierwszej połówce - remisu. Jest on również prawdopodobny w całym spotkaniu.
✅100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina : 18:00
Spotkanie : Rosja : Chile
Typ : Chile over 1.5 gola
Kurs : 2.38
Bukmacher : Unibet
W dzisiejszej ofercie można wybrać sporo z piłki , ja pomimo iż są też eliminacje do MŚ wybrałem mecz towarzyski pomiędzy Rosjanami a piłkarzami z Chile , w/g buków faworytem są Chilijczycy ale kurs w granicach 2.40 to żaden murowany faworyt chociaż Chile może ten mecz wygrać , ja pójdę w stronę bramek bo te chyba powinny paść , z meczów rozegranych przez obie ekipy z czerwca to mamy 3:0 wygrana Rosjan z Węgrami i 3:0 Chile z Burkina Faso , ta wygrana Rosjan z Węgrami nie oznacza wcale że w drużynie jest wszystko OK bowiem od kiedy Czerczesow objął reprezentację to wyniki wcale nie są takie różowe , wiadomo Rosjanie nie muszą kwalifikować się do MŚ i zostają im mecze towarzyskie a tu z siedmiu meczów wygrał zaledwie dwa - pokonując po 1:0 Ghanę oraz Rumunię , wstydliwa była porażka z Katarem (1:2) czy Wybrzeżem Kości Słoniowej (0:2) , był też remis z Belgami 3:3 ale przegrywali 1:3 jednak zdołali zremisować , Chile natomiast wygrało z Islandią i po karnych Chorwatów , no i zajrzałem do światowego rankingu FIFA i tu , Chile na 4 miejscu a Rosjanie 63 , wiem ranking nie gra i ma może niewiele do typu ale jednak różnica robi wrażenie stąd też liczę na bramki jak już wspomniałem , a konkretnie 2 strzelone przez Chilijczyków !
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi - Play Offy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce - Besiktas
Typ: Fenerbahce -15,5 (handicap łącznie z dogrywką)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jedyny pewny faworyt do mistrzostwa ligi tureckiej to Fenerbahce. Zespół który bardzo pewnie wygrał najwyższe rozgrywki w Europie (Euroliga, po zwycięstwie w finale z Olimpiakosem 80:64), teraz pewnie zmierza do zdobycia tytułu mistrzowskiego w Turcji. Kilka liczb świadczących o tym, że Fenerbahce wygra ten mecz:
- 18 ostatnich meczów bez porażki w lidze tureckiej i Eurolidze
- 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków z Besiktasem wygranych przez Fenerbahce
- 19-krotny mistrz Turcji
Myślę, że do dość pewnie Fenerbahce wygra ten mecz. Dla ostrożnych proponuję mniejszy handicap. Powodzenia!
⛔100
 
T 52

thedon

Użytkownik
Indiana Fever - Seattle Storm
Bukmacher : Fortuna

Seattle Storm bedzie staralo sie dokonczyc trzy meczowa bitwe z Indiana Fever, dzisiaj o godz. 1:00.
Hisoria sezonu 2017.
Seattle - Indiana 94 - 70
Seattle - Indiana 87 - 82

Najlepsza zawodniczka w :
*Seattle
Lyod 18pkt, Reb 7.8, Ass 8.4
*Indiana
Dupree 14pkt, Reb 6.6, Ast 3.6

Poprzednie mecze dosc wyraznie wygraly zawodniczki Seattle.
Dzisiaj licze na powtorke. Nieznacznie ale powinno byc ok.
Typ : 2
Kurs : 1,75
Nieregulaminowy zapis typu
⛔100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2018 Kwalifikacje Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Francja
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,60
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Wczorajszy typ na Paragwaj wszedł, przypomniałem sobie że na tamtym kontynencie fajnie pograć. Dziś ELiminacyjny mecz Szwecja -Francja wg mnie zapowiada się na nieledwie kilka trafień, popieram to obecną formą Mistrzów Świata sprzed 19 lat, to zwycięstwo u siebie z Paragwajem 5-0 pozwala rościć coś do ich statusu czołówki światowej. Szwecja powiedzmy na straconej pozycji, będzie się musiała napracować żeby szybkonodzy Francuzi nie wklepali im paru goli do 70 min., ale jedna rzecz wg mnie przemawia za choć trafieniem dla nich, własne boisko a jeśli strzelą pierwsi, a wcale nie zdziwie sie gdyby był podział punktów. Ale jednak doceniając ekipę Kogutów typuję ponad 3,5 bramki
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Szwecja - Francja
Typ:
1x
Kurs:
2,23
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Już za kilkanaście minut zdecydowanie najciekawsze w moim odczuciu spotkanie eliminacyjne w dzisiejszym dniu. Ekipa trzech koron podejmuje Francuzów na swoim stadionie. Buki faworyzują tutaj trójkolorowych ale czy aż tak, żeby wystawić kurs oscylujący wokół 1,7? Bez dwóch zdań zawodnicy z Francji są na papierze dużo lepsi, fakt nie ma Ibrahimowica, owszem Szwedzi nie potrafią pokonać u siebie trójoklorowych od bodaj 50 lat ale... Szwecja zajmuje bardzo dobre drugie miejsce w swojej grupie. Mają ciekawy równy skład, może bez gwiazd światowego formatu ale myślę, że doping ze strony kibiców jak i motywacja zawodników powinna wystarczyć na remis a może kto wie na 3 oczka. U siebie w trzech potyczkach zdobyli 7 oczek ogrywając wysoko Białoruś i Bułgarię oraz remisując z Holandią. Francja w delegacjach ma podobny dorobek punktowy - zwycięstwa z Holandią i Luksemburgiem oraz remis z Białorusią. Zapraszam na to spotkanie bo myślę, że powinno się dziać i jeśli nos mnie nie zawiódł to Szwecja nie powinna przegrać tego spotkania. Pozdrawiam
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - FIFA World Cup Qualification. Europe.
Godzina: 20:45 CET
Spotkanie: Bosnia and Herzegovina - Greece
Typ: Over 6.5 Yellow Cards
Kurs: 2,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz z potencjałem na dużą ilość kartek, bo zapowiada się zacięty mecz walki w którym nikt nie będzie odstawiał nogi. W tabeli obie drużyny dzieli tylko punkt, ale to Grecja jest na razie na miejscu barażowym. Końcówka kwalifikacji, idealna i chyba jedyna szansa dla Bośniaków na przeskoczenie bezpośrednich rywali, grają u siebie, na gorącym bałkańskim terenie. Jeśli tylko wynik nie będzie sprzyjał okoliczności idealne do tego by puściły piłkarzom nerwy, a w obu ekipach gracze z krótkimi lontami jeśli chodzi o wybuch emocji. W pierwszym meczu obu ekip w Grecji właśnie mieliśmy do czynienia z taką erupcją emocji: w sumie 11 żółtych kartek i 2 czerwone. Dzisiaj może nawet większy ładunek presji na obu ekipach, bo coraz bliżej końca eliminacji. Sędzia Rizzoli też raczej nie wstrzymuje ręki w takich zaciętych meczach, w których kartki potrzebne do utrzymania piłkarzy w ryzach.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKA NOŻNA

✅155
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Islandia
Zdarzenie: Leiknir - Selfoss
Typ: I połowa over 1,5
Godzina: 21:15
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2.67
Analiza:
Bardzo intersująco zapowiada się nam pojedynek 6 kolejki Islandzkiej 1 Delid, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 12 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli drużyna Leiknir z 4 Selfoss. Gospodarze tego pojedynku bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon ligowy – 4 porażki w 5 dotychczasowych występach oraz 1 remis tracąc przy tym aż 12 bramek przy czy zdobyli 4. Goście natomiast aktualnie zdołali 3x zwyciężyć oraz 1x zremisowali 1x przegrywając strzelając przy tym 8 bramek a stracili 4. Jak pokazują nam w/w statystyki gospodarze tracą średnio ponad 2 bramki na każde spotkanie co pokazuje, że mają bardzo słabą linię obrony. Goście natomiast tracą średnio 1 bramkę w każdym pojedynku. Wszystko to sprawia, że bardzo trudno tutaj wskazać faworyta. Lekko faworyzowanym wydaje się być zespół gości, lecz gospodarze muszą wreszcie się przełamać i odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Reasumując wydaje mi się, że warto tutaj pobrać over 1,5 bramki już w I połowie tego spotkania stąd mój typ to 2 bądź więcej bramek po pierwszych 45 minutach meczu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom