>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 9. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
A 47

amico47

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 Chiny
Godz: 13:35
Spotkanie: Guangzhou RF - Jiangsu
Typ: Spotkanie/obie strzelą: 1/TAK
Kurs: 2.95
Buk: Fortuna
Witam wszystkich fighterów walczących z bukami ???? . Dzis na tapecie egzotyczna liga chińska gdzie grają miliony wpakowane w byłe i obecne gwiazdy klasy światowej. Gospodarze to coś w stylu Glasgow w lidze szkockiej prawie dorównują absolutnemu dominatorovi tej ligi Gan... Ever. U siebie strzelają mnóstwo bramek zwykle wygrywając, ale i tracąc bramkę lub dwie (ostatnio Liaoning 4:1 i lider Ever 4:2). Biorąc pod uwagę, że grają u siebie powinni spokojnie wygrać jak zwykle nawet z liderem spokojnie wygrali a gonić lidera muszą nieustannie, a że goście z m.in Teixeir&#39;ą w składzie też na wyjazdach strzelać potrafią myślę, że też coś ustrzelą.
Statystyki RF u siebie:5:3:2 bramki: 23:14 w 10 meczach Jiangsu na wyjeżdzie: 1:5:3 i bramki: 10:16 do tego miedzy tymi drużynami od 5 spotkań zawsze obie strzelały. Kurs zachęca już wiele razy mi wszedł do tego biorąc pod uwagę obecną formę gości wysoką wygraną z liderem chęć przerwania dominacji Ever oraz bardzo overową ligę typ powinien wejść na 95% przewiduje 3:1 lub 4:1.
Powodzenia i coraz więcej smalcu ????
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Japonia J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Kobe : Kashima
Typ : Kashima wygra / over 3.5 gola w meczu
Kurs : 4.80
Bukmacher : Fortuna
Zespół goście jak wiadomo najlepszy w meczach wyjazdowych i tak na 9 spotkań do tej pory rozegranych bilans 8-1-0 no i br. 19:8 no i co tu dużo mówić dziś także wystąpią w roli faworyta , może kurs 2 o tym za mocno nie wskazuje ale w/g mnie powinni podtrzymać tą dobrą passę i nie przegrać , osobiście liczę że 3 pkt zapisze Kashima , gospodarze u siebie nie zbyt dobry bilans 4-1-5 za to bramki na mały plusik bo 13:12 tak więc liczę że coś ustrzelą a Kashima powinna sobie postrzelać stąd win w kierunku Kashimy a over 3.5 gola może trochę przesadzony ale to Japonia i wszystko możliwe !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Bundesliga
Godz: 20:00
Spotkanie: Heidenheim - Aue
Typ:1
Kurs: 1.90
Buk: Expekt
Analiza:
W dniu jutrzejszym zostanie dograna 2 kolejka, zaplecza niemieckiej Bundesligi.
Heidenheim podejmie u siebie Aue. Jako faworyt tego spotkania wskazany jest zespół gospodarzy. W pierwszej kolejce oba zespoły przegrały swoje mecze w stosunku 2:0, a gościom jutrzejszego meczu nie pomógł własny stadion i przewaga w posiadaniu piłki. Jeśli chodzi o Aue, to widać że drużyna jest w kryzysie i może minąć sporo czasu, zanim chłopaki się rozegrają. Widać to już po przygotowaniach do sezonu. Co prawda w ostatnich dniach lipca w ciągu dwóch dni udało im się wbić rywalom aż 49(!) bramek, odpowiednio (25 i 24 do 0) ale były to zespoły amatorów. Jeśli chodzi o meczę z realnymi przeciwnikami to mamy porażki z LASK Linz,Libercem i Magdeburgiem, a to co charakterystyczne dla tych spotkań to beznadziejna skuteczność Aue pod bramką.
Jest początek sezonu, wszystko może się zdarzyć, ale jutro zdecydowanie bliżej triumfu jest zespołowi Gospodarzy, który będzie chciał się zrewanżować przed własnymi kibicami, za słabe otwarcie sezonu. A Aue... no cóż na pewno jeszcze to nie jest ich moment, na dobrą grę.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 615,4K
Dyscyplina: Koszykówka Mistzostwa świata męzczyzni
Godz: 17,30
Spotkanie Estonia - Kosowo handicap [0-7,5]
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Forbet
Analiza.Dzisiaj obstawiam eliminacyjny pojedynek mistrzostw świata męzczyzn.Gospodarze tego spotkania Estonia jest zdecydowanym faworytem pojedynku z Kossowo.Narazie zajmują oni 1 miejsce w tabeli po wyjazdowym zwycięstwie 80-76 z Macedonią.Kossowo w 1 swoim spotkaniu spisało się też bardzo dobrze pokonując na swoim parkiecie wyżej notowany zespół Macedoni.Myśle że tak łatwo się oni niepodadzą i nawiążąwalke z faworyzowaną Estonią w tym pojedynku.Bardzo mocną ich stroną są rzuty za 3 punkty gdzie prezentują bardzo dobrą skutecznośc.W handicapie +7,5 punkta to oni powinni odnieśc zwycięstwo.Na Estoni będzie ciążyła bardzo duża presje ponieważ oni muszą,a Kosowo tylko może.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Bundesliga
Godz: 20:00
Spotkanie: Heidenheim - Aue
Typ:2 drużyna strzeli gola / Aue strzeli gola /
Kurs: 1.59
Bukmacher : Fortuna
Witam. Po Legii / skutecznie / nadal ostrożne typy. Tym razem dosyć ciekawy mecz w drugiej niemieckiej. O tyle interesujący, że w pierwszej kolejce oba zespoły bez bramek. Trzeba podkreślić, że obie drużyny nie strzelają dużo w meczach o stawkę. Warto zwrócić uwagę na napastnika drużyny Aue - Dimitrija Nazarova, który grał kilka sezonów w Karlsruher. Aue to typowy drugoligowiec, solidny i przewidywalny. Na jedną bramkę ich stać. I na to właśnie liczę. Powodzenia dla wszystkich.
✅ 59
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia, Primeira Liga
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Benfica – Sporting Braga
Typ: BTS – TAK
Kurs: 2.12
Buk: 1xbet
Analiza:
Przyznam że trochę się zdziwiłem kursem powyżej 2 na taką opcję w szlagierze pierwszej kolejki Portugalskiej Ekstraklasy w którym Benfica będzie podejmować Sporting Braga. Gospodarze długo się już zadomowili na pierwszym miejscu w Portugalii od 2013 roku w rok w rok mistrzostwo należy do nich, rzecz jasna to znowu murowany kandydat do tytułu. U siebie jak zwykle potrafią dominować rywali, grać do przodu i strzelać mnóstwo bramek przed rokiem to było 49 bramek zdobytych w 17 spotkaniach tego nie trzeba komentować. Ataku w żadnym stopniu nie osłabili kadrowo, tak więc nic z tej jakości nie utracili. Mają za sobą już Superpuchar Portugalii w którym ograli Guimaraes 3:1, nie zagrali wybitnego spotkania ale z tą mocą w ataku na tą ligę i tak strzelili trzy bramki. Tak więc podsumowując u siebie nie biorę scenariusza że nie trafiają po raz kolejny. Swoje musi zrobić Braga, i widzę tutaj naprawdę realne szanse może faktycznie mistrz kraju nie dość ze strzela mnóstwo bramek to traci ich bardzo mało, ale jest właśnie kilka ale za tym ze w tym spotkaniu czystego konta nie będzie. Zacznijmy od tego że jak wspomniałem super meczu nie zagrali ostatnio naprawdę rywal potrafi sobie kilka świetnych akcji stworzyć. Druga sprawa to początek sezonu a Benfica zawsze ciężej wchodzi w sezon tym bardziej ze zaczynamy wcześniej niż zwykle już w grach towarzyskich naprawdę mnóstwo bramek tracili min. w Emirates Cup w dwóch meczach siedem po stronie strat, defensywa nie jest w najwyższej formie zresztą wracając do tego spotkania o pierwsze trofeum to tam był spory babol bramkarza i defensywy. Poprzedni rok rozpoczęli z traconymi bramki ze słabymi ekipami min. w pierwszy meczu u siebie zremisowali 1:1 z Vitoria Setubal, dwa sezony temu też w defensywie słabo zaczęli. Kolejna sprawa w klubie nie ma już trzech kluczowych graczy formacji defensywnej z poprzedniego roku Semedo, Lindelöfa oraz bramkarza Ederson sam fakt za jakie sumy i gdzie odeszli świadczy jacy to byli kluczowi gracze. Co do Sportingu to te najlepsze lata mają za sobą ale dalej to top ligi który potrafi urywać punkty najlepszym, mają już przetarcie w postaci dwumeczu Ligi Europejskiej, z kontry zawsze potrafili grać bardzo skutecznie.
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - Montreal
Godzinna: 00:30
Spotkanie: Donaldson - Paire
Typ: Dokładny wynik 0-2 dla Paire
Kurs: 2.85
Buk: forbet
Analiza:
Jeżeli ktoś oglądał Wimbledon jak Paire sobie poradził z Janowiczem to dobrze wie co to za zawodnik. Z całym szacunkiem do Jareda Donaldsona ale , gra wspaniale na twardej nawierzchni jak na swój wiek ale w grze przeciwko takim zawodnikom nie ma moim zdaniem szans... Paire jest o klasę lepszy nawet na twardej nawierzchni , myślę , że tutaj bez problemu sobie poradzi z Jaredem mimo , że nie jest to jego ulubiona nawierzchnia. Jared w meczu z słabo ostatnio grającym Pouille wygrał szczęśliwie w dwóch tie breakach . Paire natomiast po zaciętym boju pokonał Younga i to w całkiem ciekawym meczu. Myślę , że skoro Paire już na początku pokonał takiego zawodnika jak Young a teraz trafił na Donaldsona nie będzie kalkulował i postara się go skończyć w dwóch setach. Warto podkreślić , że mniej więcej rok temu Ci zawodnicy się ze sobą zmierzyli na twardej i Paire gładko wygrał 2-0. Wejdzie dajcie propsa! Powodzenia ! ⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Sokół Ostróda-Górnik Zabrze
Typ:
(handicap 1:0) 2
Kurs: 2.06
Bukmacher:
Fortuna
Anal iza:

Spotkanie które ma zdecydowanego faworyta.Górnik grający obecnie chyba najlepszą piłkę w ekstraklasie jedzie do trzecioligowej Ostródy po tak mi się wydaje pewny awans.W poprzedniej rundzie w trochę przemeblowanym składzie spokojnie ograli ROW Rybnik i tym razem będzie podobnie.Trener Brosz mówi o poważnym traktowaniu Pucharu Polski i ja mu wierzę.Tym bardziej,że na drodze zabrzan do półfinału są teoretycznie słabsze drużyny i żal tego nie wykorzystać.Liczę na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo ekipy z górnego śląska.Zabrzańska młodzież da radę!

✅ 106
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japan J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Hiroshima - Gamba Osaka
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Siemaneiro ???? Dzisiaj zahaczymy o Japonie tam w ramach 21. kolejki zostanie rozegrany mecz pomiędzy Hiroshimą i Gambą Osaka. Tak w ogóle to zachęcam do zapoznania się z historią futbolu w Japonii , jest to naprawdę ciekawy temat , jak powstawały kluby , skąd wywodzą się &quot;legendy japońskiej piłki&quot; , transformacja rozgrywek w 93 roku ,historia pucharu cesarskiego i samo podejscie mentalne japończyków do gry... dużo ciekawych informacji ,ale to tak powiedzmy offtopic&#39;owo . Wracając do analizy ...Gamba Osaka jest obecnie drugim najbardziej utytułowanym klubem w kraju kwitnącej wiśni oraz zwycięzcą Azjatyckiej Ligi Mistrzów w roku 2008.
W tym sezonie piłkarze nadal mają szanse na wygranie rozgrywek , bo tylko 9 punktów straty do lidera , jeden mecz wiecej do rozegrania ,a i meczy zostało wystarczająco dużo ,aby sprostać temu zadaniu . Gamba więcej punktów zbiera na wyjazdach i dużą niespodzianką były dla mnie ostatnie dwie wyjazdowe porażki ,w których nawet nie strzelili ani jednego gola. Hiroshima ... bardzo słaba drużyna ,która nie wygrała meczu u siebie w tym sezonie jeszcze jako jedyna . Zajmują 17 miejsce ze stratą 6ciu punktów do bezpiecznego miejsca ,które dalo by im możliwe jeszcze utrzymanie . Reasumując ... Mimo ostatnio słabej formy Gamby ,wydaje mi się ,że dzisiaj powinni odnieść zwycięstwo ,bo jest to drużyna ,której historia jest wręcz genialna od 2002 roku cały czas w top 3 (nie licząc może dwóch słabszych sezonów) , fakt spadli z ligi jakiś czas temu , ale wrócili i od razu w następnym sezonie ją wygrali zdobywając przy okazji puchar . Wydaje mi się ,że w głowach piłkarzy jest to ,że dzisiaj rywal będzie słabszy , że mogą zdobyć ważne 3 punkty . Hiroszima nie wygrała u siebie spotkania w J League od 10 meczy . Ostatnio wyjazdowa wygrana z Iwatą skłania mnie jednak ku przekonaniu ,że dzisiaj coś ukłują . Ostatecznie stawiam na wynik 1:3 . Powodzenia ????
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szwajcaria - Super League
Godzina. 20:00
Spotkanie. Young Boys - Thun
Typ. gospodarze strzelą w obu połowach
Kurs. 1.92
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Dziś wieczorem zostanie rozegrane spotkanie 4ej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej Szwajcarii pomiędzy drużynami Young Boys Berno a ich rywalem będzie zespół FC Thun.
Gospodarze jak na razie w lidze niepokonani, po trzech kolejkach komplet pkt oraz bez straconej bramki, pomimo iż na inaugurację grali z FC Basel ogrywając ich przed własną publicznością 2:0. Ponadto prze tygodniem w dosyć szczęśliwych okolicznościach awansowali do kolejnej fazy kwalifikacji Champions League, strzelając gola ekipie Dinamo Kijów na wagę awansu w 90 min.
Po tym spotkaniu rozgrywali ligowy pojedynek z Lausanne gładko pokonując ich u siebie 3:0. Już za niespełna tydzień czeka ich zapewne najtrudniejsze zadanie od wielu lat, a mianowicie dwumecz o udział w fazie grupowej najbardziej prestiżowych rozgrywek czyli Ligi Mistrzów z rosyjskim CSKA Moskwa.
Pomimo tego uważam iż w dzisiejszym meczu zdobędą oni koleje 3pkt ogrywając swoich rywali którzy obecnie znajdują się na ostatniej pozycji z zerowym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramek 1/6. Drużyna gości ostatnie swoje spotkanie przegrała z obecnym mistrzem oraz hegemonem tej ligi Baselem 0:3 i jakoś nie wydaje mi się aby była ona się w stanie w jakikolwiek sposób przeciwstawić się liderowi tabeli. Na koniec dodam tylko iż po tym pojedynku w lidze, a przed pierwszym w LM, &quot;Młodzi chłopcy&quot; rozegrają jeszcze spotkanie pucharowe i uważam że to właśnie w nim trener da odpocząć swoim najlepszym graczom z wyjściowej jedenastki tak aby byli w pełni sił na domowe starcie z CSKA.
&quot;jeśli moja analiza pomogła Ci podwoić drobne - kliknij dzięki&quot;
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Korea Południowa
Godz: 13:00
Spotkanie Seongham-Mokpo
Typ: 1/1
Kurs 2.23
Buk Unibet
Analiza: Seongham na własnym stadionie w tym spotkaniu podejmował będzie ekipę Mokpo, gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym meczu, bowiem na swoim boisku nie przegrali od kilku kolejnych spotkań, ogólnie ekipa Seongham w lidze Koreańskiej zajmuję 4 pozycję w dorobkiem 33 oczek na swoim koncie, Mokpo na wyjazdach do pewnego momentu nie radziło sobie żle,ale coś się zepsuło i teraz goście przegrali 3 swoje poprzednie mecze wyjazdowe, na pewno spotkanie na stadionie wyżej notowanego od nich zespołu Seongham do najłatwiejszych należało nie będzie, gospodarze są zespołem znacznie lepiej poukładanym pod względem piłkarskim, na pewno to oni stworzą sobie więcej okazji do zdobycia bramki, sami podczas ostatnich spotkań nie strzelali dużo bramek,ale wiele ich też nie tracili, myślę że w starciu z zespołem Mokpo będzie podobnie i tylko oni zdołają strzelić tutaj gole, mój typ na to spotkanie do dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że goście nie zdobędą bramki, co warto tutaj pograć grubiej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bfred 299K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Islandia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fjolnir - KA
Typ: BTS
Kurs: 1.52
Bukmacher:: LvBet
Analiza:
Rzadko gram ligę Islandii ale tym razem spróbuję. Trzeba poprawić bilans ???? Fjolnir mało strzela i traci odwrotnie niż drużyna gości lecz myślę, że na pewno będą chcieli poprawić swoje miejsce w tabeli. H2H wskazuje że BTS już się zdarzało między tymi zespołami i liczę dzisiaj na podobne rozwiązanie tym bardziej że w ostatnich meczach drużyny te zawsze strzelały co najmniej jedną bramkę.
✅ 52
 
T 0

trikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Puchar Polski
Godz : 20.00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
TYP: Lech 1.5+ Bramki
Kurs: 2.15 PLN
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Nenad Bjelica trener kolejorza, bardzo szczęśliwy trener, bo mimo ostatnich niepowodzeń nadal na stołku. No właśnie, mimo posiadania sporej liczby niezłych graczy, niezłej i ofensywnej gry, coś nie idzie jeśli chodzi o wyniki. Dlatego, w spotkaniu pucharowym, na krajowym podwórku Lech musi grać o życie swoje i szkoleniowca. Jak już wyżej wspominałem posiadają szeroką i wyrównaną kadrę która lubi ofensywny football. Nie twierdzę, że Lech wygra to spotkanie łatwo i gładko stąd typ na min. 2 bramki w ich wykonaniu gdyż po drugiej stronie &quot;Portowcy&quot;, ekipa która grywa najlepsze spotkania głównie u siebie. Puchary żądzą się swoimi prawami, Pogoń musi się obudzić no i gra u siebie. Jak dla mnie Lech przejdzie dalej ale po meczu walki. Alternatywnym może być również typ: Lech + BTS z ładnym kursem.
Powodzenia !⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kofu - Urawa
Typ: Kofu lub remis
Kurs: 2.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejny raz nie pojmuję, dlaczego zostały wystawione takie kursy na to spotkanie. Podobnie miało to miejsce, gdy Urawa grała na wyjeździe z Sapporo, zagrałem tak samo jak dziś i Sapporo wygrało 2-0 i można powiedzieć, że wygrali „gładko”. Dziś spróbujemy jeszcze raz.
Do rzeczy: Kofu na swoim stadionie spisuje się średniawo. W meczach z ich udziałem pada bardzo mało bramek. Z bilansem meczy 3-4-3, bramkowy wynosi tylko 6-6!
Urawa jest drużyną overową, ze sporą siłą przede wszystkim w ofensywie. Często jednak zapominają o obronie, stąd najbardziej wybitny bilans bramkowy w lidze, który wynosi po 21 kolejkach aż 47:38.
W meczach wyjazdowych Urawa czuje się o wiele gorzej niż w domu i ich statystyki nie powalają. 3-1-7 w delegacjach to średni wyczyn, a i ze strzelaniem bramek zaczęły się tworzyć problemy w porównaniu do początku sezonu.
Typ ten jest ryzykowny, jednak po takim kursie warto zagrać na gospodarzy z podpórką. Dla nikogo nie będzie to spacerek, a Kofu pokazało w ostatniej kolejce, że ich stadion może być dla rywali groźny. Pokonali Gambę Osakę 1-0 i byli w tym meczu zespołem grającym bardzo dobrze.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Toronto
Godzina: 18;30
Spotkanie: Vesnina - Barty
Typ: Vesnina
Kurs: 2.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ciekawy mecz, bo będziemy oglądać 2 deblistki w walce o utrzymanie w turnieju. Nie wiem jak Vesnina, ale Barty już pożegnała się z turniejem deblowym. Wybrałem value bet w stronę Rosjanki, ponieważ taki lekko wolniejszy hard powinien być świetny w połączeniu z takim przeciwnikiem. Zacznijmy od tego, że Barty musiała się kwalifikować, jeszcze oddając seta po drodze słabej Brengle, natomiast wczoraj jej przeciwniczka kreczowała. Vesnina pewnie ograła Riske, która np. na trawie grała bardzo dobrze w tym sezonie. Martwią mnie jedynie kursy, bo wczoraj widziałem 2.4, dziś już 2.5 i nie do końca rozumiem co się dzieje, ale zamierzałem grać ten typ od wczoraj, więc pozostaje mi wierzyć, że to bait buków w Australijkę. Jak dla mnie Vesnina w 2.
⛔ 100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa Towarzyskie
Godzina: 16:30
Spotkanie: Włochy - Słowenia
TYP: Słowenia +2,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Powiem szczerze jestem w szoku ???? Ja wiem ze to tylko sparing nie wiadomo jaka forma kto zagra i rozumiem ale rożnica tych zespołow nie jest na tyle duza aby Słowenia nie wygrala seta. Słowency wygrali ostatni turniej i byli w mega gazie(3-0 z Finlandia,Egiptem,Japonia,Holandia) gdzie zadna z tych druzyn do slabeuszy nie nalezy do tego jeszcze zwyciestwa z Belgia 3-1 z ktorymy w przedostatnim meczu Wlosi przegrali 3-1, po drodze byla jeszcze portugalia,czechy. Uważam za zwyciestwo jednego seta to czysty interes na tym zakladzie. Dla bardziej odwaznych kurs na wygrana Słoweńcow 13,50. Ja zagram i jedno i drugie. Jak najwiekszych wygranych Panowie!!!
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Korei Południowej
Godzina: 12:30
Spotkanie: Suwon - Gwangju
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam. Dzisiaj w Korei Południowej mecze ćwierćfinałowe tamtejszego Pucharu. W jednym z czterech meczy zmierzą się drużyny Suwon Bluewings i Gwangju FC. Typuję tutaj zwycięstwo gospodarzy. Suwon Bluewings to jedna z lepszych drużyn koreańskich w tym sezonie . Głównym sponsorem jest koncern Samsung, więc finansowo na pewno nie narzekają. W K-lidze zajmują obecnie drugie miejsce, w ataku Brazylijczyk Johnathan który prowadzi w klasyfikacji strzelców- w 25 meczach strzelił aż 19 bramek. Niewiadomą jest jak podchodzą do Pucharu. Różnie to bywa ale patrząc na sponsora, który na pewno oczekuje wyników, oraz na zeszły sezon w którym Suwon doszedł do finału Pucharu, to myślę że sprawy nie oleją. Piłkarsko w chwili obecnej są dużo lepsi. Gwangju to obecnie czerwona latarnia ligi koreańskiej, w meczach wyjazdowych tylko cztery punkty i dziewięć strzelonych bramek w 25 meczach. Obecnie powinni raczej skupić się na utrzymaniu w lidze a nie na Pucharze. Na to też liczę w dzisiejszym spotkaniu, że nie będą się za bardzo spinać na Puchar i drużyna Suwon Bluewings spokojnie wygra ten mecz. ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

cris238p

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , mecz towarzyski
Godzina:
20:00
Spotkanie: Chorwacja - Litwa
Typ:
1
Kurs:
2.41
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Chorwacja po wczorajszej wygranej z Francją może podejść dziś do meczu z Litwą trochę ulgowo. Większą rolę mogą odgrywać rezerwowi. Litwa nie przekonała jednak w meczach z Polską, ani Gruzją na turnieju w Kłajpedzie. W spotkaniu z Polską której siłę szczerze to oceniam bardzo bardzo średnio strasznie się męczyła. W drugim meczu zamiast Valenciunasa zagrał Motiejunas i Litwini polegli z Gruzją, której pierwsza piątka wygląda bardzo przyzwoicie, ale ciężko mówić o Gruzinach jako o mocarzach europejskiej koszykówki. Dlatego też stawiam dziś na Chorwatów, którzy nawet jeśli dadzą odpocząć swoim gwiazdom to powinni walczyć z Litwinami co najmniej jak równy z równym.

✅ 141
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Godzina: 20:00
Typ: 2
Kurs: 2,04
Bukmacher: eFortuna

Przed nami drugi dzień z Pucharem Polski, wczoraj wszyscy faworyci awansowali dalej. Dziś grają takie drużyny jak Lech Poznań, Lechia Gdańsk czy Zagłębie Lubin i Jagiellonia. Ja przeanalizuję dość ciekawy mecz pomiędzy Pogoń Szczecin a Lechem Poznań.

Pogoń nie najlepiej rozpoczęła ten sezon 3 porażki na 4 mecze - z Wisłą u siebie 1:2, z Piastem na wyjeździe 2:1, z Jagiellonią u siebie 0:1 i z Zagłębiem Lubin na wyjeździe 0:3.
Ostatni mecz z Zagłębiem zagrali bardzo słabo, nie mieli nic do powiedzenia w tym meczu, Zagłębie prowadziło grę od 1 do 90 minuty.
Lech Poznań odpadło już z europejskich pucharów i mogą się już skupić na lidze oraz na pucharze Polski.
Lech po słabym początku w lidze grają coraz lepiej, rozpoczęli od 0:0 z Sandecją i 0:1 z Wisłą Płock by potem 2 mecze wygrać wyraźnie u siebie z Piastem aż 5:1 i na wyjeździe z Cracovią 2:0.
Dziś Lech Poznań ma zagrać podstawowym składem czym trener pokazuje, że puchar Polski znowu traktuje bardzo poważnie, może będzie 1-2 zmiany ale nic więcej.
Lechowi akurat Pogoń ostatnio bardzo leży nie ważne czy grają u siebie czy na wyjeździe, ostatnie 5 meczy wygranych i tylko 1 stracona bramka i 12 strzelonych.

Dziś Lech postara się o wygraną i awansowanie do 1/8 finału pucharu Polski.
Stawiam na 2:0 dla Lecha.
Powodzenia.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom