>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Puchar Polski
Godz : 20.00
Spotkanie: Zag. Lubin - Jagiellonia
TYP: X
Kurs: 3,10 PLN
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam..
Dzisiaj szybka analiza. Lubin jak i Jaga to dwa równe zespoły. I nie będę tutaj patrzeć na wyniki ostatnich meczy, ale na grę tych drużyn. Widzimy, że jedni i drudzy celują w pudło w tym roku. Po stronie gospodarzy jest trener Piotr Stokowiec, który trenował Jagę przez rok czasu i może to być na korzyść Zagłębia.. Jednak Jaga łatwo skóry nie sprzeda i też na pewno meczu nie odpuści, tym bardziej po ostatniej wpadce z Sandecją będzie chciała się odkuć i przejść dalej. Mecz będzie wyrównany 53% - 48% tak ja to widzę. Wynik 0:0, lub 1:1 dogrywka i karne… a awans kogo? Zobaczymy. Jedynie co mnie denerwuje w Jagielloni to zawodnik Sheridan. Ten zawodnik przypomina mi trochę (nie obrażając tutaj nikogo) Rasiaka.. może się mylę i w tym meczu pokaże co nie co…
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Montreal (Kanada), twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jack Sock - David Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju tenisowym panów w Montrealu. W pierwszym pojedynku Sock ograł Francuza Herberta 2-0 (7-6 , 6-3), natomiast Ferrer wygrał nieoczekiwanie z Brytyjczykiem Edmundem 2-1 (5-7 , 6-4 , 6-3). Dla mnie to Edmund był faworytem tego meczu chociaż nie obstawiałem tego spotkania ale to, że Hiszpan wygrał było dla mnie niespodzianką. Dzisiaj w spotkaniu Davida z Sockiem myślę, że niespodzianki nie będzie i dalej awansuje Amerykanin. Jack jest ostatnio w dobrej dyspozycji i jego forma rośnie. Na ostatnim turnieju w Waszyngtonie doszedł do półfinału, gdzie po drodze wyeliminował solidnych graczy jak Copil i Donaldson a w ćwierćfinale pokonał bardzo dobrego na hardzie Kanadyjczyka Raonica. W półfinale musiał jednak uznać wyższść gracza z RPA Andersona z którym przegrał walkę o finał ale fajnie się na tym turnieju zaprezentował. To, że Sock na kortach twardych czuje się jak ryba w wodzie wiadomo chyba każdemu i na tej nawierzchni w meczu z Ferrerem jest bez wątpienia faworytem i ja tez idę w jego stronę. Dla Hiszpana jest to pierwszy turniej na tej nawierzchni od marca od turnieju w Miami. To, że David woli cegłę wiadomo nie od dziś ale teraz trzeba się przygotować pod US Open i występuje tutaj w Montrealu, gdzie w pierwszym spotkaniu sprawił niespodziankę. W tym spotkaniu jednak już uważam, że wygra faworyt. Ja wspomniałem forma Socka rośnie i ostatnio fajnie się zaprezentował. Ferrer ma już 35 lat i w tym sezonie częściej zawodzi niż prezentuje dobrą grę. Wprawdzie ostatnio zaskoczył i też teraz lepiej się prezentuje niż na początku roku, bo wygrał ostatnio turniej rozgrywany w szwedzkim Bastad ale to były korty ceglane, teraz zmiana nawierzchni i kontynentu i mimo niespodzianki w pierwszym spotkaniu ja w tym meczu idę w stronę Jacka. Na hardzie jednak na chwilę obecną jest to lepszy tenisista niż Hiszpan. Oczywiście to jest tylko moje zdanie nikt z nim nie musi się zgadzać ;) Ferrer już najlepszy okres gry ma za sobą i Sock tutaj powinien go ograć. W tym roku mimo wszystko Hiszpan rozczarowywuje i uważam, że na jednej niespodziance zakończy udział w tym turnieju.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Young Boys - Thun
Typ:
YB (-1)
Kurs:
1.9
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dzisiaj czwarta kolejka szwajcarskiej Premier League. Lider Young Boys Berno podejmuje u siebie &quot;czerwoną latarnię&quot; drużynę FC Thun. Stawiam tutaj na spokojne zwycięstwo gospodarzy. Uważam, że już w pierwszych trzech kolejkach pokazali moc i dobitnie zaznaczyli jaki jest ich cel w tym sezonie - Mistrzostwo. Bilans 9-0 pokazuje jasno, że w drużynie na obecna chwilę wszystko &quot;hula&quot;. Po przeciwnej stronie drużyna Thun. Trzy porażki - bilans 1:6 i ostatnia lokata. Czy podejmą rękawicę? Na pewno ale chcieć a móc to zupełnie inna historia. YB podbudowane awansem do następnej rundy w Europejskich Pucharach powinno ograć Thun bez najmniejszych problemów. Ludzie spekulują, że przed ważnym spotkaniem z CSKA trener może odpuścić podstawowym zawodnikom i wystawić zmienników, ale ten mecz dopiero 15.08 i uważam, że jeśli któryś z meczów ma &quot;odpuścić&quot; to ten pucharowy z Breitenrain 12.08. Stawiam na wygraną gospodarzy minimum dwoma bramkami. Pozdrawiam

⛔ 100
 
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - League Cup (w tym sezonie Carabao Cup).
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds : Port Vale
Typ: Leeds i powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.55
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzień doby!
Dzisiaj nie znalazłem żadnego wysokiego kursu wartego ryzyka, dlatego decyduję się na coś z niższym kursem i wysokim prawdopodobieństwem.
Mecz w pucharze ligi pomiędzy Leeds United a Port Vale występującym dwie rozgrywkowe klasy niżej od gospodarzy.
Nie chciał bym się skupiać zbytnio nad meczami przed sezonowymi obu drużyn, ponieważ nie będzie to rzucało światła na dzisiejszy mecz, wspomnę tylko Port Vale zremisowało 1:1 z West Bromem, przegrali 0:1 z Derby. Większość spotkań remisowali, nie będę wymieniał poszczególnych drużyn ponieważ przeciętnemu zjadaczowi angielskiej piłki nic by nie mówiły. Leeds grało z między innymi z Eibarem, czy Borussiom Monchengladbach, odpowiednio przegrywając 4:2 i remisując 1:1. Przeciwnicy z wyższej półki co może świadczyć że w tym roku piłkarze Leeds będą chcieli wystrzec się potknięcia i ucieczki awansu w lidze.
Ale wracając do dzisiejszego meczu. Leeds ma bardzo szeroką kadrę, dzisiejszy mecz będzie szansą dla nowych zawodników jak i tych nie wykorzystanych w wygranym meczu ligowym z Boltonem.
Przy okazji będzie to debiut menadżera przed własną publicznością na Elland Road.
Podsumowując, chęć pokazania się nowemu menadżerowi przeciwko dużo słabszemu kadrowo rywalowi to musi skończyć się wygraną gospodarzy, sądzę też że padnie kilka bramek, co często ma miejsce w niższych klasach rozgrywkowych w Anglii. Leeds+1,5 over to bezpieczny wariant, można próbować Leeds+2,5&gt;
Pozdrawiam i z fartem ! ✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godz : 19:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
TYP: Sandecja Awans
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jeżeli chodzi o mecz Miedzi Legnica z Sandecją, to widzę tu ciekawe spotkanie. Drużyna z Legnicy znów była blisko awansu do Ekstraklasy, ale znów się nie udało i trzeba kolejny rok spędzić w 1 lidze. Sandecji natomiast udało się i awansowali klasę wyżej. Myślę że są tym mocno podbudowani, dodatkowo wynik w Ekstraklasie nie najgorsze, na takich rywali jakich mieli w początkowych kolejkach. Ostatnio 3 gole, wygrana z Jagą i to kolejny sukces zespołu z Nowego Sącza. Miedź zaczęła od 2 remisów lidze. Jest to drużyna która na prawdę potrafi zaskoczyć, czasami negatywnie czasami pozytywnie. Często ze słabszymi rywalami tracą punkty i to ich największy problem w awansie do Ekstraklasy. Jednak skupię się na spotkaniach poprzedzających ten mecz, które obydwie drużyny odbyły aby się tu znaleźć. Miedź pokonała 3-1 Stal Rzeszów, obyło się bez większych problemów, natomiast Sandecja bardzo pewnie 5-1 pokonała Warte Sieradz. Także oba zespoły awansowały tu łatwo, ale dzisiaj będzie tylko 1 zwycięzca i sądzę że to będzie drużyna z Ekstraklasy, ale nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, Miedź na pewno u siebie postawi trudne warunki. Myślę że przeważy tu doświadczenie, pewność siebie i Sandecja udźwignie tu rolę faworyta.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria-Super League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Young Boys-Thun
Typ: Young Boys Powyzej 3.5 Bramek
Kurs: 4.07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Podobny typ gralem w weekend-niestety tam Boys szybko strzelili dwie bramki i zwolnili tempo. Dzis jednak zagram podobnie ???? Dlugo nie bede sie rozwodzil,gdyz analizowalem niedawno gre Young Boysow-jest to druzyna stricte ofensywna-nie dbaja o defensywe-ich siłą jest atak. Strzelaja piekielnie duzo bramek oddajac ogromna liczbe strzałów na mecz. Wedlug mnie są w najlepszej formie od lat o czym swiadcza ostatnie wyniki. 2:0 z Basel 0:4 z Grasshoppers, eliminacja Kijova w lidze Mistrzów czy 3:0 ostatnio u siebie w lidzę-forma kapitalna. Nie sądze aby przez 3 dni zgubili nagle formę strzelecką ????
Dziś ponownie zagrają u siebie i ponownie z drużyną,która na początku kampanii nie jest w wybornej formie. 3 spotkania i 3 porazki. Z Baselem,Zurichem i Sionem. Dwie bramki strzelona i az 6 straconych. Warto dodac,ze dwa spotkania z tych trzech rozgrywali u siebie.
H2H również pokazuję,że Young Boys potrafią strzelać dużo bramek dla Ekipy Thun.
Moja stawka: 2/10.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel, Montreal, twarda (Kanada)
Godzina: 20:30 (Zapewne ulegnie zmianie)
Spotkanie: Shapovalov Dennis - Juan Martin Del Potro
Typ: Shapo
Kurs: @4.29
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Dziś w godzinach wieczornych czeka nas świetne widowisko, pojedynek 18 letniego Kanadyjczyka z doświadczonym i zawsze groźnym 28 letnim Argentyńczykiem Delpo. Powiem szczerze, czekając na kursy byłem przekonany, że buki odwalą kolejną szopkę dając +/- @2.50 na Dennisa, tak jak było w pierwszym spotkaniu Kangura, który z resztą typowałem (spory błąd). Dennis pokazał zimną krew i chłodną głowę, TB w II secie to było coś co pokazało, że ten zawodnik jest kompletny, a sam ranking, bo jest już 143 pokazuje, że niedługo będzie o nim głośno. Umiejętności i styl tego zawodnika przypominają mi grę młodego Zvereva, wczoraj grał z typowo mocno bijącym zawodnikiem, uśmiałem się jak zobaczyłem kursy, bo Shapo często słabo wchodzi w te większe turnieje, może trema - nie wiem, ale dał radę i jest już w kolejnym etapie. Dzisiaj czeka go spotkanie z lubiącym pograć piłką Delpo, On nie będzie szukał skrótów na siłę, często będzie gasił piłkę i tu właśnie widzę ogromną szansę dla młodego Denisa. Pojedynek Isnera z Delpo, jak dla mnie było to przeciętne widowisko. Serwis Isnera był dość słaby, a Delpo często nie miał nic do powiedzenia w prostych wymianach, przez co ten mecz tyle trwał. Wcześniejsze spotkanie z Nishikorim pokazało tylko, że Delpo nie jest w pełnej formie, oczywiście widowisko było pierwszej klasy, sporo świetnych wymian, ale mi z tego spotkania utkwiło w głowie to, że Delpo nie jest w 100% sobą i nawet mnie to zbytnio nie dziwi. Argentyńczyk od dawna zmaga się z kontuzjami, zawodnik ten często bierze medicale, ponieważ są to uszczerbki na zdrowiu , które mogą wyjść od tak, w trakcie spotkania. (krecz=brak zwrotu w Fortuna,jak ktoś pogra typ w ziemniaku)
Sam Denis od niecałego miesiąca przygotowywał się pod ten turniej, grał już 10 spotkań z czego wygrał, aż 9, jednak to może pokazać tylko świadomość Shapo, że ten turniej to dla niego ogromna szansa, bo żaden z tych zawodników nie dorastał do pięt jego dzisiejszemu przeciwnikowi. Kolejnym plusem będzie na pewno doping, publiczność wczoraj pokazała, że nie będą się oszczędzać w dopingowaniu Kanadyjczyka.
Gram to za 2j i jak się zacznie spotkanie dorzucam &quot;1 zawodnik wygra przynajmniej 1 set, też za 2j&quot;
Powodzenia! ;)
✅ 329
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Spartak Moskwa vs Arsienal Tuła
Typ: BTS = NIE
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na ten mecz wybralem typ = obie druzyny nie zdobędą bramki . Spartak w poprzedniej kolejce zostal rozbity 1-5 przez Zenit . O przegranej zadecydowaly przede wszysktkim bledy Spartaka - pod koniec 1 polowy , potem fatalny blad bramkarza . W tym meczu Spartak wyjdzie skoncentrowany od 1 do ostatniej minuty . Nie przytrfiaja im sie takie bledy w dwoch kolejnych meczach . Arsienial natomiast to zespol , ktory malo atakuje na wyjazdach , skupia sie na defensywie , oddają 2-3 celne strzaly w meczu max. Arsienal w ostatnich meczach w Moskwie nie zdobyl bramki . Na stadionie Spartaka ciezko sie gra gosciom , nawet Krasnodar nie umial strzelic bramki w tym seozonie w Moskwie , wiec nie spodziewam sie tutaj gola ze strony Arsienalu !
✅ 64
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina,tenis
godz;18,30
spotkanie;Nishikori-Monfils
typ;1set powyżej 9,5 gema
kurs;1,57
bukmacher;lvbet
analiza;
9rakieta świata kontra 22,Kanada korty twarde Montreal
Dotychczas wszystkie spotkania wygrał Nishikori/4/
Ostatnie dwa spotkania na kortach twardych w 2016r to wygrane po 2-1 Keya.
Miami 2-1 pierwszy set 6-4
RIO 2-1 i pierwszy set również 6-4.
Liczę na wyrównane spotkanie i spokojne pokrycie typu/6-4,7-5,7-6 dla obojętnie którego z tenisistów/
Spokojny kurs do dubla np z Górnikiem Zabrze
✅ 57
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - islandia pepsideild
Godzina: 22:00
Spotkanie: stjarnan-breidablik
Typ: over 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet
Analiza:
juz dwa razy pisalem ze to moja ulubiona liga na bramki i dwa razy umoczylem,do trzech razy sztuka.stajarnan zajmuje trzecie miejsce i gdy wygra to podskoczy oczko w gore i bedzie tracil do lidera 5pkt.breidablik zajmuje miejsce w srodku tabeli ale gry wygra to wskoczy na czwarte miejsce i bedzie tracil punkt do stjarnan-miejsce trzecie pozwala na gre w europejskich pucharach.mysle ze zespoly beda ostro grac do przodu i bedzie wpadac duzo bramek.na szesc meczy stjarnan u siebie strzelil 17 goli,a breidablik na wyjezdzie 12 bramek.jeszce historia miedzy tymi zespolami:na 10 ostatnich meczy ogolnie i na boisku gospodarzy padlo po 7 overkow.mysle ze bedzie ostara strzelanka moze nawet w pierwszej polowie,dzisiaj overek pewny,pozdrawiam
⛔ 100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Montreal (Kanada), twarda
Godzina: 18:35
Spotkanie: Polansky-Federer
Typ: over 21,5 gemów
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
analiza:
Mój typ skierowany głównie pierwszym meczem po Wimbledonie Rogera.Nie wiadomo w jakiej formie się znajduje na chwilę obecną.Polansky gra u siebie więc wykazać się będzie chciał.Roger potrafi grać na hardzie i potrafi czasem odpuscic czasami seta lub spotkanie.Peter na poprzednim turnieju w Meksyku postawił się mocnemu na betonie Kokkinakisowi ugrywając z nim seta.Kursy na taki over gemowy bardzo przyzwoity i moim zdaniem warto zaryzykować bo Peter jest ograny na betonie.Zaliczał na swojej ziemi dobre wyniki ale to głównie w challengerach.Dziś dostaje znakomitego Rogera,który zweryfikuje jego obecną formę.H2H 1:0 dla Szwajcara.Szwajcar 14 ostatnich spotkań na betonie to same zwycięstwa!!!Od ostatniego meczu serii minęły już prawie 4 miesiące i ciężko powiedzieć co dziś zaprezentuje Roger.Jedno wiadomo Polansky będzie grał na to jak mu Roger pozwoli.Powodzenia ⛔ 100
 
jeremis777 9

jeremis777

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna CARABAO CUP
Godzina 20:45
Spotkanie : Leeds vs Port Vale
Typ : over 3.5 gola w meczu
Kurs : 2,50
Bukmacher: forBet
Mecz pucharu Ligi Angielskiej w fazie 1/64 finał. Oczywistym faworytem w tym meczu jest drużyna gospodarzy. Leeds rywalizuje w Championship a Port Vale w League Two (różnica jest znaczna między tymi drużyna, bo to aż dwie ligi). Ogólnie patrząc na wczorajsze wyniki w pucharze ligi to padło mnóstwo bramek , było kilka niespodzianek i kilka dogrywek (z tego co widziałem to chyba tylko w jednym meczu do 90 minuty padł wynik 0:0). W Anglii drużyny z niższych lig przywiązują duża wagę do pucharów zarówno LIGI jak i FA CUP. Co tu więcej mówić, w weekend drużyny te mają swoje mecze ligowe i myślę że nie będzie im się chciało grać dłużej niż 90 minut. Myślę że mecz otworzy się szybko i minimum te 4 bramki powinniśmy zobaczyć.
Pozdrawiam ✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Toronto (Kanada), twarda - 1/16-finału
Godzina: 20:55
Spotkanie: Osaka N.-Sevastova A.
Typ: DW 1-2
Kurs: 4.15
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Spotkanie za niespełna 10 minut wiec nie mam wiele czasu za pisanie długich analiz. Spotkanie dwóch światów tenisowych siły oraz techniki. Faworytką moją jak i bukmacherów jest Sevastova. Jednak watpię, żeby to spotkanie wygrała gładko bez problemów, a już piszę dlaczego. Oczywiście jakiś procent szans, że wygra gładko są, ale Osaka musiałaby zagrać bardzo marnie robiąc przy tym masę własnych błędów. Sevastova jest lepsza technicznie bardziej doświadczona to przemawia za nią. Osaka z kolei to młodość siła brak kalkulacji. Na pewno seta urwie. Dla mnie stykowy mecz, ale uważam, że Łotyszka przechyli szansę zwycięstwa na swoją stronę swoim opanowaniem. Powodzenia!
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / GWATEMALA
Godz : 23.00
Spotkanie: Guastatoya - Marquense
TYP: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: forbet
W historii meczów obu drużyn może i niepadało wiele goli, szczególnie wśród tych ostatnich. Jednakże pokazały obie ekipy, że potrafią ukłuć siebie po kilka razy, chociażby w meczu z roku ubiegłego, gdziew meczu padło aż 7 goli, a rok wcześniej mieliśmy sytuację wyniku 3:0. Tutaj jednak chodzi bardziej o dyspozycję gości. Zrywają oni bowiem bardzo mocne bęcki od swoich przeciwników. Ostatni mecz 2:1, jeszcze wcześniej przegrana aż 4:0 i to na swoim boisku. Widać,że coś tam ewidentnie nie gra i jest nie na miejscu. Gospodarze zaś, mają w tym sezonie sytuację 1 do 1, wygrana i przegrana. Lecz myślę, że z tą formą możemy spodziewać się tutaj każdego wyniku. Mowa oczywiście o ekipie gości. To zależy ile będą w stanie tolerować tę fatalną defensywę i jak szybko wezmą się do roboty. 3 gole w meczu całkiem realne.
✅ 115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom