>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.09.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna: ekstraklasa
Godz: 18;00
Spotkanie: Cracovia-Lechia
Typ: kto pierwszy zdobędzie 7 rożnych?Cracovia
Kurs: 4.15
Buk:Betano
Analiza:
Po przerwie na zmagania reprezentacyjne wraca ekstraklasa z dosyć dużym przytupem gdyż pojedynek Cracovii z Lechią na pewno należy do jednych z ciekawszych w ósmej kolejce, mecze między tymi klubami ostatnio stały na ciekawym poziomie i dostarczały mnóstwo emocji, tak właśnie na wiosnę obie ekipy spotkały się w ostatniej kolejce walcząc o występ w europejskich pucharach, z którego zwycięsko wyszła Cracovia, a Lechia plany na euro występy musiała odłożyć na przyszły sezon.
W nowym sezonie obie ekipy nie grają poniżej oczekiwań, choć Lechia w ostatniej kolejce zawiodła zaprzepaszczając szansę objęcia samodzielnego lidera przegrywając na własnym terenie z Termaliką, obecnie po 7 kolejkach mają 13pkt więc prócz ostatniego potknięcia ich dotychczasowe występy należy ocenić za dobre.
Cracovia ma obecnie 9 pkt, zaczęła dobrze ogrywając Piasta 5-1, późniejsze wyniku napawają już mniejszym optymizmem, choć wciąż dla nich 9 zdobytych punktów to dobry wynik, to ekipy z którymi grali i nie zdołali wygrywać też w pewnym sensie może określać ich formę, po wygranych derbach które jednak nie były jednostronne w czterech kolejkach zdobyli 2pk z Pogonią w Szczecinie i Ruchem w Krakowie.
Cracovii z Lechią grało się dobrze, zwłaszcza na swoim boisku.Myślę że dzisiaj wyjdą z tą myślą i się zmotywują na ten prestiżowy mecz.Choć osobiście nie podejmuje się wytypować wyniku (dla mnie NoBet) pójdę w zakład na rożne Cracovii, która z pewnością będzie się brała za ataki w tym meczu.W ostatnim spotkaniu z Lechią nabili ich 5, wcześniej 9, więc idę tutaj w ryzyko licząc na większą aktywność z ich strony w atakach.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W drugim piątkowym meczu Lotto Ekstraklasy wicelider Zagłębie Lubin, podejmie przed własną publicznością 11 zespół tegorocznych rozgrywek. Zagłębie rozpoczęło sezon idealnie, zachwycało skuteczną grą w ofensywie oraz solidną grą w defensywie. Jednakże kadra zespołu jest niezbyt szeroka, co musiało się odbić na wynikach po tym jak Miedziowi długo walczyli w Europejskich Pucharach, czego następstwem była gra systemem co 3 dni. Widać było po grze tych zawodników co grają w każdym meczu brak świeżości (Łukasz Piątek, Jarosław Kubicki, Łukasz Janoszka, Lubomir Guldan czy Djordje Cotra). Myślę że ta przerwa na rozgrywki Reprezentacji w Eliminacjach MŚ pomogły zawodnikom Piotra Stokowca odzyskać świeżość i już dziś zobaczymy tę grę, którą widzieliśmy na początku sezonu. Natomiast Wisła pokazała w pierwszych kolejkach że potrafi grać bardzo dobrze w przednich formacjach, ale popełnia szalenie dużo błędów w defensywie, które te zespoły które mają dużo do zaoferowania w ofensywie wykorzystują te błędy (3 gole stracone z Legią, 2 z Ruchem ze Stępińskim w składzie, 2 z Piastem, no i 4 gole stracone ze Stalą Mielec w PP). Dziś spodziewam się dobrej gry od poczatku zespołu z Lubina i myślę że zespół Piotra stokowca wygra pewnie i bezboleśnie.
⛔ 100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina Tenis, US Open
Godz: ~23:00
Spotkanie: Wawrinka, Stan - Nishikori, Kei
Typ: Dokładny wynik: 1:3
Kurs: 4.38
Buk: bet-at-home
Analiza:
Witam witam dziś co nietypowego bo rzadko się zdarza że stawiam na tenis, ale kiedy chodzi o Keia to nie omieszkam bo jest to mój ulubiony tenisista.
Przechodząc do rzeczy wiemy nie od dziś że japończyk często wygrywając traci seta a podczas meczu ma swoje wzloty i upadki w dodatku w meczach z Wawrinką zawsze dochodzi do Tie-Breaka w przynajmniej jednym secie tutaj dzięki serwisowi Wawrinka ma szansę na urwanie jednego seta. Tylko jednego. Ktoś może poweidzieć że Nishikori w meczu z Murrayem, dostał w prezencie wygraną i że nic nie grał, nic bardziej mylnego polecam nie oglądać Eurosportu w polsce jakość tamtejszych komentatorów jest bardzo niska. W meczu ze Szkotem, Japończyk w pierwszym secie został rozgromiony owszem ale ile wtedy popełnił błędów w porównaniu do innych setów, mnóstwo. Return Keia wygląda niesamowicie, tutaj będzie miał gorszą sprawę bo Andy w meczu z japończykiem ciągle palił pierwszy serw przez co Nishikori miał łatwiej przy returnach, aczkolwiek w meczu z Karlovic&#39;em wygrywając 3:0 pokazał że mocny serwis nie jest mu straszny.
Patrząc na zmagania na USO trudniejszych przeciwników miał japończyk i wypadał w nich o wiele lepiej niż Wawrinka w swoich, ale to spotkanie to półfinał i grają ze sobą jedni z najlepszych więc oczekuję zaciętego spotkania.
Nishikori jeśli wygra dziś to na pewno wskoczy na 4 miejsce rankingu, a jeśli wygra całe US OPEN o co jestem przekonany zawalczy to będzie numerem 3 ATP i poprawi swój dotychczasowy rekord 4 miejsce.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Tenis
Godz: 21:00(oby)
Spotkanie: Djokovic vs Monfils
Typ: over 34,5 gema
Kurs: 1,80
Bukmacher: Sporting
Analiza:
Witam
Z racji iż wszystkie wielkie i dochodowe w moim przypadku ligi czekają na weekend, postanowiłem zajrzeć na korty tenisowe. Dzisiaj gra tam Monfils - mój króliczek. Gonię tego zawodnika od początku rozgrywek na Flushing Meadows i zawsze czmychnie...
Do rzeczy. Monfils grając z Djokovicem często urywał seta, a co dopiero tutaj, gdzie Serb nie dość, że gra w kratkę po kontuzji i pewnie w pól do drugiej(obawiam się trochę o krecz.) Wróćmy jednak do mojego symbolicznego króliczka. Każdy mniej lub więcej zorientowany w tenisie wie, że wraz z rękami musi zagrać doskonale i głowa...z Monfilsem nigdy nie grała, to wariat, sztukmistrz i klaun w jednej osobie. Szukałem overów setowych i handi w stronę przeciwnika już od początku, już od Mullera. Później był zawsze groźny Almagro(Satrala nawet nie liczę), a kiedy Pouille wyszedł na kort przeciwko Gelowi, już byłem pewien cztero/pięcio setówki. Nic z tego! Monfils do tej pory nie oddał nawet seta, a do loteryjnego tiebreaka dopuścił zaledwie raz. Teraz zmieniam strategię i zamiast ciskać w sensacyjnego Francuza dzidami, zamierzam coś uszczknąć z jego fantastycznych pięciu minut trwających nadspodziewanie długo. Myślę, że Novak wygra ten mecz, ale będzie to epicki pojedynek i pierwszego seta urwie Gael. Jeśli nie pierwszego, to drugiego, a jeśli nie urwie seta, to padanie po trzech wyrównanych - mój typ łyka każdą z możliwości 8)
⛔ 100
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna: Niemcy - Bundesliga
Godz : 20:30
Spotkanie : Schalke - Bayern.M
Typ : Bayern(-1,5)
Kurs : 1,90
Buk : Bet365
Analiza :
Moim zdaniem niema co na siłę szukać niespodzianki. Wystarczy tylko spojrzeć na ostatni mecz jednych jak i drugich. Mecz Bayernu to koncert, spokojnie rozmiar porażki Werderu mógłby być większy. Schalke natomiast przegrało 1:0, mogło być 2:0 gdyby ich rywale karnego nie wykorzystali, dodatkowo grali 11vs10 od 79 minuty, ale i tego nie dali rady wykorzystać.
Widać, że przyjście Carlo, to było świetne posunięcie, zawodnicy mu ufają, jest większy luz w tej grze, nie milion podań, chęć zdobywania bramek, a dzisiaj kolejny rywal, który wszedł bardzo słabo w sezon. Myślę że HA -1,5, to idealna propozycja. Wyniki które obstawiam 0:2/1:3/1:4. Jeśli nawet Bayern nie da rady strzelić większej ilości bramek rywalowi, to wtedy nie powinien stracić bramki, natomiast jak piłka będzie wpadać, to przy stanie 0:3+, mogą trochę spuścić z tonu i bramka honorowa dla Schalke może wpaść.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina : Ice Hockey / Czech R
Godz : 17:30
Spotkanie : Zlin - Kometa Brno
Typ : 2 ML
Kurs : 1,80
Buk : Bet365

Ruszają rozgrywki za naszą południową granicą ! Zlin poprzednie rozgrywki w sezonie zasadniczym zakończył na 7 miejscu w play-off odpadając w 1/4 ze Sparta Praga . Kometa tamtego sezonu nie może zaliczyć do udanych dopiero 9 miejsce po sezonie zasadniczym i o wejściu do play-off musieli grać z 8 Chomutov przegrywając 3-1 w meczach i kończąc rozgrywki . By nie dopuścić do podobnej sytuacji w tym sezonie klub pokusił się o kilka transferów i obecnie w oczach fachowców z Czech są oceniani jako faworyci do walki o medale w tym sezonie
Kometa przyszli:
Martin Erat (Omsk),
Marek Kvapil (Nizhnekamsk),
Ondrej Nemec (Cherepovets)
Jan Stencel (Vitkovice)
Marcel Haščák (Karlovy Vary)
Michał gulasz (Karlovy Vary)
Martin Zaťovič (Toljatti)
Tomáš Vincour (Nowosybirsk)
Jak widać spory zaciąg hokeistów z KHL może robić wrażenie i na pewno będzie sporym wzmocnieniem . Kometa przed sezonem rozegrała 11 spotkań zaliczając serie 6 porażek z rzędu oraz wygrywając 5 spotkań na pewno nowe transfery potrzebują trochę czasu jednak wyniki ostatnich dwóch spotkań przed sezonem to wygrane 4-1 ze Znojmo oraz 4-1 Mountfield HK wszystko powinno wyglądać coraz lepiej
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super Liga
Godzina:
13:35
Spotkanie:
Chongqing Lifan - Yanbian
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj polecam zagranie na gospodarzy w meczu chińskiej Super Liga. Chongqing zajmujące 10 pozycję podejmie u siebie ekipę Yanbian będące dwie lokaty wyżej. Zaznaczam, że nieczęsto oglądam zmagania w tych rozgrywkach, ale zaciekawiła mnie statystyka ich bezpośrednich pojedynków. Otóż we wszystkich meczach, które udało się odnaleźć w statystykach na terenie dzisiejszych gospodarzy Chongqing okazała się lepszą drużyną:
Cho - Yan 5:1;
Cho - Yan 4:1;
Cho - Yan 2:1;
Cho - Yan 2:0;
Cho - Yan 4:1;
Cho - Yan 4:3;
Te ostatnie podałem dla ciekawostki gdyż odbyły się dawno temu, jednakże pokazują że Chongqing nie leży gościom na ich stadionie. Yanbian także nie pokazuję się z dobrej strony na wyjazdach:
Cha - Yan 1:0;
Shi - Yan 1:3;
Hen - Yan 1:0;
Tia - Yan 1:0;
Heb - Yan 1:0;
Dodatkowo buki mogą coś wiedzieć gdyż kurs spadł z 2,2 na 1,8. Myślę, że brazylijski duet Fernandinho z Kardec Alan znajdą drogę do bramki przeciwnika pomagając w tym swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Pozdrawiam

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis, US Open
Godz: ~23:00
Spotkanie: Wawrinka, Stan - Nishikori, Kei
Typ: Wawrinka S.
Kurs: 2.24
Buk: Pinnaclehttps://forum.bukmacherskie.com/Betathome
Analiza:
H2H 3:2 z lat 2012-2016. Grali ze sobą już tutaj 2 lata temu i padło 5 setów, w 5 secie Wawrinka miał 3 BP, ale ich nie wykorzystał. Teraz liczę na małą zemstę, bo przykładowo rok temu na Australian Open padło gładkie 3:0 dla Szwajcara. Spotkali się dość niedawno bo w kanadyjskim Mastersie w Toronto, Stanisław mega &quot;spusiaczył&quot;, bo w 1 secie prowadził już 2:5 i ostatecznie przegrał mecz 0:2.

Nishikori bardzo często zawodzi swoich typerów, pamiętam jak w tym roku na Australian Open zagrał genialny mecz z Tsongą. Wchodziło mu wszystko, gładkie 3:0, mecz perfekcyjny. Następna runda i Djokovic... Mnóstwo błędów, dużo UE, kompletnie inny tenisista niż z przed meczu wcześniej. Po cichu na to samo liczę tym razem.

Myślę, że magiczne &quot;value&quot; jest w Wawrince, który jak już dobrze wiemy dochodząc do półfinału turnieju wielkoszlemowego to nikt mu już groźny nie jest, nawet Djokovic. Rozegrał się już chyba na dobre i kto wie czy nie sięgnie po tytuł. Różnica między nim, a Murrayem jest taka, że Szwajcar jest o wiele bardziej agresywniejszy w swojej grze, potrafi niespodziewanie przyśpieszyć tempo w przeciwieństwo do Szkota który jest pasywnym defensorem. Nishikoriemu też dużo wchodziło zagrań przy linii, co nie znaczy, że dzisiaj też to się powtórzy. Szykuje się ciekawy długi mecz, przynajmniej na papierze tak wygląda.
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, European Tour 8
Godzina: 13:30
Spotkanie: Ronny Huybrechts vs. Kamphuis
Typ: Ronny Huybrechts
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ostatnio pisałem, że starszy z braci Huybrechtsów rzadko pojawia się na ET. W zeszłym tygodniu jednak udało mu się awansować do 2 rundy, gdzie miał naprawdę spore szanse na pokonanie Thorna jednak spalił się w nieodpowiednim momencie. Teraz kolejny tydzień z rzędu udaję mu się przejść do turnieju głównego a na jego drodze pojawia się niedoświadczony Holender. W zeszłym tygodniu po raz pierwszy zakwalifikował się do turnieju głównego i dostał wciry od Kyle Andersona. Średnia przerażająca, bo zaledwie 78. Do tego w tamtym spotkaniu ledwie 22% na kończących. Ronny potrafi grać spokojnie na AVG 90-95, więc bez większego problemu powinien pokonać swojego rywala.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja - 1HNL
Godz: 18:00
Spotkanie: Inter Zapresić - Hajduk Split
Typ: poniżej 2.5 bramki
Kurs: 1.75
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
1. Kursy już lecą.
2. Powody sportowe: Inter Zapresić z faworytami (Dinamo, Rijeka, Hajduk) zawsze gra na remis, najlepiej bezbramkowy - i często mu się to udaje. Jako jedyny zespół urwał w pierwszych meczach punkty obecnemu liderowi, Rijece. W ogóle w ubiegłym sezonie na 36 spotkań 14 zremisował.
3. Statystyka mówi, że na 10 ostatnich spotkań między tymi zespołami w lidze, która ilością goli nie powala, od 2011 roku, w ośmiu padło mniej niż przepisowe 2.5 bramki. Dwa razy było 0:0, dwa razy 1:1, dwa razy 1:0, dwa razy 2:0 (dodajmy, że nie zawsze wygrywał Hajduk). Raz 2:1 i raz, zupełnie od czapy 4:0. Ja w to wchodzę.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godz: 18:30
Spotkanie: CSKA - St. Petersburg
Typ: over 4.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Początek sezonu hokejowego w Rosji CSKA zaczęło bardzo dobrze. Na 7 rozegranych spotkań odnieśli 6 zwycięstw w regulaminowym czasie i tylko 1 porażka z obrońcami tytułu z Magnistogorska. Zawodnicy z Petersburga róznież zalczyli niezły start. W 6 spotkaniach uzbierali 14 punktów. Własnie w drużynie gości upatruję powodzenie w dzisiejszym typie gdyz w ostatnich meczach z ich udziałem padało dużo goli. Na 6 meczów tylko raz ponizej 4,5, reszta spotkań to przekroczona linia 5,5 gola. Co prawda grali te mecze u siebie, ale liczę że w Moskwie uda im się wbić krążek do bramki z 2 razy. Warto zwrócić uwagę, że Moskwianie u siebie z Petersburgiem nie przegrali od 4 meczów. Stawiam na 3-2 dla CSKA.

⛔ 100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Polska, I LIGA, kolejka.8
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chojniczanka – Stal Mielec
Typ: over 3,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Rzadko grywam overy w polskich ligach, szczególnie tak wysokie, ale ten mecz zapowiada się wyjątkowo bramkowy. W I lidze Chojniczanka podejmuje beniaminka z Mielca.
1… Gospodarze dopiero w ostatniej kolejce doznali 1-ej porażki w tym sezonie – grając na wyjeździe w Legnicy , przegrali 0:2 z Miedzią. Generalnie mimo tamtej porażki , Chojniczanie nieźle sobie radzą i po 7 kolejkach zajmują 5.miejsce z bilansem bramkowym 13:13 ( w sumie 26 goli). Szczególnie w meczach u siebie padają dosyć obfite wyniki, gdyż w 4 rozegranych tu spotkaniach strzelono aż 21 bramek , zatem widać ogromną różnicę w porównaniu z wyjazdami ( tylko 5 goli).
2:2 z Zaglębiem,
5:4 ze Stomilem

czy 3:3 z Wisłą Puławy
na pewno robią wrażenie ; i właśnie dzisiaj również upatruje wysokiego wyniku, szczególnie , że przeciwnik jest w niezłym dołku i ostatnio dostaje bęcki od każdego.
2… Goście właśnie to drużyna, która jeszcze w tym sezonie nie zaznała zwycięstwa , a ostatnie wyniki nie zapowiadają tego, aby miałoby się to wydarzyć w meczu w Chojnicach. A wręcz przeciwnie, wydaję się , że i tym razem dziurawa obrona Stali straci czucie w obronie i przynajmniej kilka razy piłka wyląduje w ich siatce. Stal tylko w ostatnich 4 meczach straciła aż 15 bramek !!! A złożyły się na to spotkania:
z Chrobrym 1:4,
z liderem z Suwałk 0:6,
z Bytovią 2:2
czy z Olimpią 1:3.
Trener Białek mówi w wywiadach, że jego drużyna po straci 1-ej bramki nie jest w stanie się podnieść , przez co popełnia dużo błędów , a rywale to skrzętnie wykorzystują. W zespole brakuje zawodnika, który mógłby krzyknąć do kolegów i uspokoić zespół, przez co drużyna popełnia kolejne błędy i traci kolejne bramki.
3… Obie drużyny spotkały się w Chojnicach dokładnie miesiąc temu w meczu pucharu Polski. Wtedy górą byli gospodarze i wygrali 2:0, ale to było jeszcze przed niechlubną serią Mielczan.
Nie sądzę , aby dzisiaj goście mieli coś do powiedzenia, stawiam, że gospodarze po ostatniej porażce będą głodni sukcesu i zanotują wysokie zwycięstwo, szczególnie , że przyjeżdża zespół , który ewidentnie nie potrafi jak na razie wskoczyć na odpowiednie tory i wygrać choćby jedno spotkanie.
Ja na pewno zagram tu over 2,5 , ale że biorąc udział w konkursie nic nie tracę , to podaję trochę wyższy typ i mam nadzieję , że w meczu zobaczymy co najmniej 4 bramki.
Powodzenia !
⛔ 100
 
M 0

malepiwko

Użytkownik
Dyscyplina: Bułgaria, parva liga
Godz: 20:15
Spotkanie: Cherno more -“ Ludogorets
Typ: 1
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ludogorets 13.09 czyli za 4 dni pierwszy mecz w Lidze Mistrzów i to od razu z niebyle kim, mianowicie FC BASEL. Cherno more - doskonałe wejście w sezon, u siebie niepokonani od 8 - miu kolejek. Spodziewam się dziś łatwego zwycięstwa gospodarzy, wobec oszczędzających siły na wyjazdowy mecz Ligi Miszów gości. Kursy od paru dni systematycznie spadają, ja zdążyłem złapać nawet po 6,42 u naziemnego buka.
Pozdrawiam, życzę wysokich wygranych.
⛔ 100
 
cimonekxd 7

cimonekxd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US Open
Godzina: 23:00
Spotkanie: Wawrinka - Nishikori
Typ: DW 3:2
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Analiza:Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich - Kei Nishikori - w półfinale US Open zmierzy się ze szwajcarskim zawodnikiem - Stanem Wawrinką. Dotychczasowe ich mecze to 2. zwycięstwa Nishikoriego oraz 3. zwycięstwa Wawrinki.
Oby dwóch zawodników miało ciężką przeprawę w ćwierćfinale. Japończyk wyeliminował mistrza Olimpijskiego - Murraya, zaś szwajcar odprawił z kwitkiem wracającego do formy Del Potro.
Dwa lata temu zawodnicy spotkali się w ćwierćfinale US Open, gdzie górą był Nishikori. Po bardzo ciężkim pojedynku wygrał 3:2 i awansował dalej.
W tym turnieju zawodnik z Lozzany musiał bronić już piłki meczowej w spotkaniu przeciw 64. w rankingu Danielowi Evansowi. Pojedynek jednak zakończył się dla niego szczęśliwie.
Moim zdaniem więcej energii w tym turnieju zachował Wawrinka. Nishikori musiał rozgrywać bardzo ciężki mecz z Murrayem, kosztowało go to bardzo dużo energii. W tym meczu wyczuwam kilka tie-breaków, w których Stan Wawrinka jest lepszy i tym kieruje się podczas obstawiania tego typu. Potrafi bronić piłki setowe, meczowe. Niepotrzebnie się nie podpala, czego nie można powiedzieć o Nishikorim.
⛔ 100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dunkerque - Sedan
Typ: gospodarze strzelą bramkę w obydwu połowach - tak
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet

Na dzisiejszy typ wybieram mecz z ligi, która nie słynie z wielkiej ilości bramek na mecz, jednak to spotkanie może być pod tym względem owocne. Gospodarze są faworytem spotkania o czym świadczą nie tylko kursy ale także ich dyspozycja. Po 5 kolejkach sezonu zajmują 1 miejsce w tabeli przy czym ich rywal okupuje zagrożone spadkiem 15 miejsce. Sedan już w tamtym sezonie ocierało się o spadek, jednak ostatecznie zajęli bezpieczne 12 miejsce. Tym razem początek sezonu nie wróży jednak nic dobrego dla tej drużyny. Ich gra głównie w defensywie zwłaszcza na wyjeździe pozostawia wiele do życzenia. Na 3 mecze na obcych stadionach zanotowali fatalny bilans bramek 1-7. Dunkerque po dobrym wejściu w sezon powinni dziś wyjść ofensywnie nastawieni i zapewne od początku to oni będą przeważającą stroną, zwłaszcza biorąc pod uwagę dyspozycje ich dzisiejszych rywali.
⛔ 100
 
trickme 0

trickme

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna: Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wiener Neustadt - Austria Lustenau
Typ: Austria Lustenau
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Analiza:

Na dziś wybrałem coś z drugiej ligi austriackiej, mecz zapowiada się dość interesująco, gdyż spotkają się dwa bardzo młode zespoły (22.5 lata średnia Wiener, 23,8 l Austria). Jednak zdecydowanie lepiej wygląda to w zespole gości, który w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz. Trener zastosował bardzo dobrze znany nam system z polskiej ligi tzn. mieszanka doświadczenia z młodością, co przynosi coraz lepsze rezultaty. Natomiast Wiener na domiar złego, dość przeciętnie radzi sobie na swoim boisku w tym sezonie, ostatni mecz przegrali aż 3-0. Co jeszcze przemawia na korzyść Austrii Lustenau ? Jest to formacja ataku, która w 7 meczach zdarzyła już strzelić 10 goli. A zagrają na jedną z gorszych defensyw w lidze, tylko jeden zespół stracił więcej goli od naszego gospodarza w tym sezonie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gości, będę traktował jako sporą niespodziankę.
✅ 80
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Będzin vs Barkom Karpaty Lwów
Typ: Zwycięzca pierwszego seta? Barkom Karpaty Lwów
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 09.09.2016/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/foW2aUlI/#szczegoly-meczu
Analiza:
Na wstępie zaznaczę, że gdyby była możliwość grania w tym meczu handicap setowy +1,5 seta na Ukraińców to bym się zdecydował w ten sposób analizować to spotkanie, jednak w ofercie jest tylko +2,5 seta po 1,53 i do tego proponuję w meczu: Zagłębie Lubin vs Wisła Płock under 2,5 bramek po 1,62 i wychodzi nam piękne AKO: 2,48, ale przechodząc już do samej analizy ,,mojego&#39;&#39; spotkania:

Dziś w Radomiu zaczyna się trzydniowy turniej z udziałem MKS-u Będzin, Kazhany Barkom Lwów, Ślepsk Suwałki, oraz Czarni Radom. Turniej upamiętnia zmarłego Janusza Sobolę. W pierwszym meczu zagrają wyżej wymienione drużyny, a więc przyjrzyjmy się sytuacji kadrowej Będzinian. W drużynie zaszły znaczące zmiany. Odeszło jedenastu zawodników, a ze starej ekipy zostali: Mateusz Piotrowski, Jakub Peszko i Paweł Stysiał. Do drużyny dołączyli juniorzy reprezentujący obecnie Polskę na mistrzostwach Europy oraz kilku zagranicznych zawodników: Nathan Roberts, Jonah Seif, Kyle Russell i Rafael Araujo. Zawodnicy z pewnością w trakcie sezonu będą stanowili kolektyw, ale obecnie w okresie przygotowawczym podejrzewam, że nie są jeszcze tak zgraną drużyną o czym świadczy ostatnia porażka z GKS-em Katowice 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 23:25). Było to spotkanie sparingowe, ale przede wszystkim materiał do analizy. Czy wnioski zostaną wyciągnięte? O tym przekonamy się za kilka godzin. W Lwowie był ostatnio rozgrywany turniej siatkówki. Gospodarze nie zaprezentowali się zgodnie z oczekiwaniami publiczności i przegrali z ekipą z Radomia 0-3. Najbardziej wyrównany był trzeci set, w którym zdobyli pięć punktów z rzędu, byli bliscy do doprowadzenia do remisu w decydującej fazie trzeciego seta, ale niestety skończyła ona przegraną 22-25. Tak jak wspominałem wyżej, granie na wygraną pierwszego seta przez ukraiński zespół jest być może ryzykowny, jednak warto zauważyć, że sporo zależy od wejścia w mecz, zależy jak będzie działała zagrywka i odbiór. Barkom potrafi zdobywać punkty z rzędu i myślę, że dziś wykorzysta brak zgrania Będzinian zwłaszcza w pierwszym secie-powodzenia
⛔ 100
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Niemcy - Bundesliga
Godzina. 20:30
Spotkanie. Shalke - Bayern M
Typ. Bayern wygra i obie strzela
Kurs. 2.80
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, dzisiejszego wieczoru na Veltins-Arena zostanie rozegrane spotkanie otwierajace druga kolejke w niemieckiej Bundeslidze w ktorym to Shalke Gelsenkirchen podejmowac bedzie obecnego mistrza kraju Bayern Monachium. Wiele juz napisano na temat tego meczu a wiec nie bede sie specjalnie rozwodzil tylko wrzuce od siebie kilka zdan.
Wiec tak gospodarze w ostatnich pieciu pojedynkach odniesli 4 zwyciestwa i jedna porazke strzelajac swoim rywalom 13 bramek a 6 stracili. Na inauguracje sezonu ulegli na wyjezdzie ekipie z Frankfurtu i pomimo iz mecz byl bardzo wyrownany zabraklo im szczescia aby wywiezc chociazby jeden punkt z tej delegacji. Do druzyny pod koniec sierpnia dolaczyl napastnik Evgen Konoplyanka ktory trafil tam z Sevilli a takze dwojka pomocnikow Stambouli z PSG i Bentaleb z Totenhamu.
Teraz troszke o druzynie z Monachium ktorzy pod okiem selekcjonera Carlo Ancelottiego wygladaja naprawde wysmienicie co prawda bilans ich ostatnich pieciu potyczek jest taki sam jak dzisiejszych rywali to widac zdecydowana roznice w ilosci strzelonych goli przez oba te kluby. Bayern w tych spotkaniach bowiem strzelil az 17 bramek tracac zaledwie dwie!!!
W pierwszej kolejce rozgromili Werder przy czym nasz &quot;eksportowy as&quot; ustrzeli hat-tricka dajac tym samym sygnal ze i w tym sezonie powalczy o kolejna korone krola strzelcow.
Wydaje mi sie ze dzisiejsze widowisko bedzie obfitowalo w spora ilosc sytuacji pod bramka z jednej jak i drugiej strony co przelozy sie ostatecznie na gole obydwu druzyn. Pomimo iz buki strasznie faworyzuja pilkarzy Bayernu osobiscie przeczuwam dosyc wyrownany pojedynek zakonczony jednobramkowym zwyciestwem gosci; mozliwe 1:2 lub 2:3.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Niemcy - Bundesliga
Godzina. 20:30
Spotkanie. PSG- St. Ettiene
Typ. PSG - 2 (AH)
Kurs. 2.96
Bukmacher. Pinnacle
Analiza.
Paryżanie to bezapelacyjny faworyt ligi a już zdarzyła im się wpadka z chyba najgroźniejszym rywalem jeśli tak można nazwać Monako. Gra piłkarzy ze stolicy kraju nie jest słaba jedynie zawodzi Edison Cavani który marnuje sytuacje za sytuacją trudno powiedzieć czy przeszedł zbyt duży szok jak Zlatan odszedł i to on się stał w pełni odpowiedzialny za strzelanie bramek czy po prostu chwilowy spadek formy jaki zdarza się każdemu piłkarzowi jadak musi się to zmienić i wydaję się że mecz z St. Etinne będzie meczem, w którym paryżanie będą chcieli budować moralee zdobywając wiele bramek. Według mnie podany typ po tym kursie jest warty uwagi i polecam go zagrać.
⛔ 100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Schalke - Bayern
Typ:
Bayern under 6,5 RR
Kurs: 1.72
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Jest to typ typowo statystyczny.W poprzednim sezonie na wyjazdach Bayern nabijał następującą liczbę rzutów rożnych:

Hoffenheim 1 - 2 Bayern Darmstadt 1 - 5 Bayern Mainz 3 - 4 Bayern
Werder Bremen 2 - 3 Bayern Ein Frankfurt 5 - 5 Bayern
Schalke 04 4 - 6 Bayern M&#39;gladbach 3 - 9 Bayern Hannover 5 - 5 Bayern Hamburg 2 - 7 Bayern
Leverkusen 6 - 8 Bayern Augsburg 2 - 5 Bayer Wolfsburg 1 - 7 Bayern Dortmund 2 - 6 Bayern
FC Koln 0 - 5 Bayern Stuttgart 7 - 4 Bayern Hertha 1 - 3 Bayern Ingolstadt 4 - 3 Bayern Munich
Wynika z tego że na 17 spotkań w 13 meczach linia została pokryta. Ktoś powie że to poprzedni sezon, inny trener i styl gry. W takim układzie zobaczmy mecze towarzyskie + puchar i superpuchar Niemiec, przed sezonem:
Jena-Bayern 2-5
Borusia-Bayern 7-2
Real M.-Bayern 1-2
Inter-Bayern 2-1
AC Milan-Bayern 4-4
Manchester City-Bayern 5-2
To pokazuje również, że Bayern nie zdobywa dużej ilości rzutów rożnych. Oczywiście każdy mecz jest inny i różnie może być ale jak pierwsi obejmą prowadzenie to nie będzie hura ataków na bramkę Schalke. Myślę że jest szansa na ok 70% powodzenia tego typu( pod warunkiem że nie będą przegrywać). Powodzenia


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom