>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 9.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 9. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bettinggod 22

bettinggod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rusza pierwsza kolejka Premier League po przerwie reprezentacyjnej i od razu zaczynamy od hitu. Dla takiego kursu jestem w stanie zaryzykować czystą wygraną ekipy z Liverpoolu. Każdy dobrze pamięta jak radzili sobie czerwoni w poprzednim sezonie przeciwko TOP6. Wystarczy spojrzeć na gre Citizens - obrona słabo ustawiona, akcje ofensywne przychodzą z wielkim trudem, nie mają w ogóle ze sobą zgrania jest to zlepek gwiazd. Z drugiej strony ekipa Liverpoolu bardzo dobrze zorganizowana, może nie najlepsza defensywa ale za to robotę, jaką robią w ofensywie Mane, Salah i Firmino jest niesamowita, a może nawet zobaczymy Coutinho. To będzie otwarty mecz, osobiście widzę wynik 1:3.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna NIemcy
Godz: 18:30
Spotkanie Hoffenheim-Bayern
Typ: over 3.5
Kurs 2.06
Buk Fortuna
Analiza: Bayern na wyjazdowe spotkanie w tej kolejce pojedzie do zespołu Hoffenheim, goście oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktow pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie. Po dwóch kolejkach oba zespoły nie doznały jeszcze goryczy porażki, gospodarze zanotowali wygraną oraz remis a goście dwa zwycięstwa. Oba zespoły grają w najbliższym tygodniu w europejskich pucharach i myślę że w tym meczu również nie zabraknie emocji bowiem oba zespoły są usposobione raczej ofensywnie , gospodarze na swoim terenie bramkę strzelają praktycznie w każdym spotkaniu, natomiast o ofensywe gości chyba nie musimy się obawiać bowiem Bayern niezwykle często pokonuję bramkarzy swoich rywali, myślę że w tym meczu również oba zespoły strzelą minimum po jednej bramce ale zespołem któremu dawałbym znacznie większe szanse na zdobycie kompletu punktów będzie ekipa przyjezdnych z Monachium , która jest zespołem znacznie mocniejszym oraz bardziej doświadczonym, ogólnie Hoffenheim w ostatnich latach tylko 1 raz było w stanie ograć ekipę z Monachium, miało to miejsce w poprzednim sezonie, myślę że w tym meczu taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Stawiam na dokładny wynik 1:3.
⛔100
 
pinio1111 73,1K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, ME
Godz: 14:15
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Niemcy +6,5
Kurs: 2.15
Buk: Fortuna

Jest to typ bardziej przeciwko Francji, niż na Niemcy. Francuzi na tych mistrzostwach wyglądają jak do tej pory bardzo przeciętnie. Przegrana z Finami, wymęczone zwycięstwo z naszą reprezentacją i ostatnia porażka ze Słowenią obnażyły słabe strony francuzów. Szczególnie mecz ze Słowenią wyglądał bardzo źle w wykonaniu podopiecznych Vincenta Colleta. Nie sądzę, żeby coś się nagle miało zmienić w ich grze i zaczną grać dobry basket. Niemcy natomiast grają zaskakująco solidnie. wygrali z Włochami, Ukrainą i Gruzją przegrali minimalnie z Izraelem i zdecydowanie z Litwą. Myślę, że jutro zobaczymy znowu Francję bez pomysłu na grę i dlatego kursy na poziome 1,28 na ich wygraną są dla mnie niezrozumiałe. Może być tu duża niespodzianka w postaci wygranej Niemców, ale ja zabezpieczam się handicapem +6,5, co wydaje mi się dość pewną opcją!!!
✅115
 
Z 602,7K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 14:15
Spotkanie Niemcy - Francja
Typ:under 148,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Forbet
Analiza.Niemcy w fazie zasadniczej zajęli 2 miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.Na ten dorobek złożyny się 3 zwycięstwa i 2 mecze przegrali.W ostatnim pojedynku w grupie przegrali wysoko z Litwą 72-89.Ale trzeba powiedzieć że w tym turnieju poza ostatnim spotkaniem ich gra wygląda dobrze.Teraz bedą mieli w ćwiecfinale bardzo trudnego rywala jakim jest Francja.Jednak w rozgrywkach w grupie prezentowali się bardzo przeciętnie zajmując 3 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa i 2 pojedynki przegrali.W ostatnim spotkaniu przegrali wysoko z Słowenią 95-78.Teraz w tym pojedynku stawka jest wysoka ponieważ przegrywający zespół odpada z turnieju.Myśle że padnie zdecydowanie mniej niż 148,5 punkta.
27/08/17 MmM
Niemcy - Francja 79:85
30/06/16 MmM
Francja - Niemcy 74:61
30/08/15 MmM
Niemcy - Francja 63:68
28/08/15 MmM
Francja - Niemcy 76:52
⛔100
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aldershot - Dover
Typ: 2 AH -1
Kurs: 5,80
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Po trafnym typie na dziś idę znów za ciosem. Przed nami 9 kolejka National league, i bardzo ciekawe spotkanie można powiedzieć niemal na szczycie tabeli. Obie drużyny zgromadziły tyle samo pkt. jak i bilans spotkań jest identyczny 4-2-2, normalnie są to drużyny z tej samej półki. Gospodarze są jak to się mówi szpitalem na to spotkanie, brak 2 top-scorers plus pozostałe absencje nie świadczą najlepiej o ich możliwościach w sobotni spotkaniu. Artykuł z brytyjskiej prasy na ten temat, wraz z wypowiedziami trenera: http://www.getsurrey.co.uk/sport/football/football-news/dover-athletic-ebbsfleet-united-up-13568792
Zadziwiająco wysoki kurs na drożynę gości którzy jak już wspomniałem prezentują ten sam poziom co gospodarze ( w pełnym składzie), gram AH -1 a kurs miazga, w razie wygranej 1 golem mamy zwrot. Można też na pewniaka x2 po @ 1.76 PS nie ma pewniaków ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA,Tipico Bundesliga
Godzina: 16
Spotkanie: LASK Linz - Sturm Graz
Typ: 2- wygra Sturm Graz
Kurs: 2,60
Bukmacher: forBET
Analiza :
Witam,
dziś stawiam na lidera tabeli. Bukmacherzy albo nieźle ściemniają tym kursem......lub &quot;coś wiedzą&quot; ;) .
Ja jednak dam się nabrać i zaryzykuję . Sturm ogrywa wszystkich do tej pory ( w 6 spotkaniach ) i nawet jeśli beniaminek się zepnie aby zaznaczyć swą obecność w najwyższej klasie rozgrywek ;) to i tak lider powinien pokazać mu miejsce w szeregu.
Dla amatorów większych kursów Sturm wygrana jedną bramką.
Wysokich wygranych.
⛔100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: spotkanie/obie dr. strzelą gola 2/tak (wygra Legia / obie drużyny strzelą gola)
Kurs: 4,0
Bukmacher: Fortuna
Witajcie, no i co? Zagłębie prowadziło 2:0 z Płockiem i skończyło się remisem? Przypadek?
Zapomnijmy o tym i wróćmy do neverending story. Legia gra, Legia wygrywa. Wszystko co wiedziałem napisałem już o CWKS w poprzednich postach. Ciągła krytyka, Pan trener Magiera zawodzi, z pucharów odpadaja a w tabeli są już na TRZECIM miejscu i jeżeli wygrają to zrównaja się z Zagłębiem, które zdobyły tylko jeden punkt z Płockiem a mnie pozbawiły kolejnych stu pkt w konkursie. Śląsk natomiast zawsze coś strzeli, coś straci, średniak taki ze środka tabeli. Urban contra Magiera? Ciekawy pojedynek - 1:2 - dobrzmie brzmi? Całkiem realne a kurs doskonały. Grajmy i .... nie płaczmy. Pozdrawiam.
⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 11.30
Spotkanie: Kunlun - Jokerit
Typ: strzeli gola (razem z dogrywka i decydującym rzutem karnym ) - Tak Brain O&#39;Neill
Kurs : 3.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza :
Po kolejnym moim hokejowym typie na plus postanowiłem dzisiaj również zagrać na strzelca. Moją uwagę przykuł dobry kurs na bramkę O&#39;Neilla ,29 letni amerykański hokeista jest w dobrej formie strzeleckiej na początku sezonu. W 5 meczach strzelił już 3 gole i zanotował 2 asysty. Jutro na ciężkim terenie nie będzie łatwo o bramki, ale jak już Jokerit coś strzeli to myślę że właśnie ,jednym ze strzelców będzie Amerykanin. Gdy przychodził do Jokerit był podstawowym graczem (grał w pierwszej 5) ,w tamtym sezonie miał 18 goli i 21 asyst, słaby wynik i napewno w tym sezonie będzie chciał go polepszyć aktualnie gra w 2 piątce co powinno go zmotywować do szczelania.
Dla bardziej odważnych proponuję jeszcze spróbować zagrać że strzeli +2 gole kurs 12
Polecam
⛔100
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Tottenham
Typ: Rooney otrzyma kartkę - TAK
Kurs: 3,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawie zapowiadające się spotkane na Goodison Park, gdzie Evrton podejmie V-ce mistrza Anglii z ubiegłego sezonu - Tottenham. Goście są faworyzowani przez buka i w sumie nic dziwnego w tym nie ma, gdyż Londyńczycy w ubiegłym sezonie po raz kolejny udowodnili, że są ścisłą czołówką w Premier League. Gospodarze to solidna ekipa, przede wszystkim bardzo groźna u siebie co pokazali w poprzednim sezonie. Mimo iż dla mnie Tottenham również jest lekkim fowortyem w tym spotkaniu powstrzymam się od typowania wyniku.
Wybieram u buka opcję na kartkę dla danego zawodnika - Rooneya.
Dlaczego ? Już piszę.
W poprzednim sezonie Rooney zobaczył żółty kartonik 8 razy, z tego 4 w ważniejszych spotkaniach - 2x przciwko Leicester, raz przeciwko Aresenalowi i raz w meczu.... MANU z TOTTENHAMEM.
W tym sezonie Wayne zobczył żółtko już dwa razy, a za nami dopiero 3 kolejki w dodatku dostał je w meczach z czołowymi drużynami - City oraz Chelsea. Tottenham również jest czołówka o czym już wcześniej pisałem i na taki mecz z pewnością piłkarze w tym Rooney będą inaczej naastawieni i nie zabraknie walki. Dodatkowo uważam, że Goście mają lepszą ekipę i to oni przeważać w tym spotkaniu. Tottenham stać na to żeby szybko strzelić gola i prowadzić w tym spotkaniu. Może być również tak, że gospodarzom nie będzie szło w tym spotkaniu, co by sprzyjało typowi, bo Rooney już w meczu z Chelsea pokazał swoją flustracje gdy gra nie wychodzi.
Warto jeszcze wspomnieć o sytuacji podanej przed kilkoma dniami przez media, a więc porwadzenie auta prze Rooneya pod wypływem i bawienie się z jakąś małolatką. Kto wie co Wayne ma teraz w głowie, bo z pewnością między innym jego żona z tego powodu zadowolona nie jest i podejrzewam, ze w życiu prywatnym po tym &quot;incydencie&quot; zbyt wesołej atmosfery nie ma.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP US open
godzina 00.00
typ : Del Potro - 1.5 seta
kurs 5.5
unibet
analiza :
Nie chcę się wymądrzać , biorąc pod uwagę 4 sety JUANA z Rogerem i 5 setów z Theimem do tego stan zdrowia
jest to typ bardzo ryzykowny .Wiele na to nie postawie ale kurs mnie skusił i zdziwię się bardzo jeśli wejdzie a jeśli wejdzie to będę wkur..... ze za mało postawiłem.
Mogę uzasadnić ten typ na śilę ale towarzyszyć temu będzie tak pokrętna logika że nie będę się błaznił.
Ta analiza jest gorzej niż kiepska i nawet nie będę polemizował z moderatorem.
Ale tak obstawiam.Przeczucie ? intuicja ?
Intuicja (z łac. intuitio – wejrzenie) – sądy oraz przekonania pojawiające się bezpośrednio, niebędące świadomym operowaniem przesłankami, rozumowanie bez uświadamiania procesu dochodzenia do rozwiązania problemu[1].
Intuicja objawia się w postaci nagłego przebłysku myślowego, w którym dostrzega się myśl, obraz, rozwiązanie problemu lub odpowiedź na nurtujące pytanie. Często mylona jest z przeczuciem o podłożu emocjonalnym. Natura intuicji wynika z tego, że jest ona procesem podświadomym, którego nie można kontrolować, można jedynie dopuszczać lub odrzucać podawane rozwiązania. Intuicja służy kreatywności i działa na różnych poziomach (ang. basic, proimitive i sofisticated).
Intuicję, jaka jest bardziej pojęciem potocznym i beletrystycznym aniżeli naukowym, wiąże się czasem z wyróżnianym we współczesnej psychologii kognitywistycznej rozumowaniem intuicyjnym, zwanym też &quot;doświadczeniowym&quot; lub skojarzeniowym, nad którym prowadzone są w ostatnich czasach liczne badania empiryczne, w tym i pod względem korzystania z tzw. informacji nielokalnych[2]
Część analizy zerżnąłem z wikipedi
Mam nadzieję że mecz nie będzie tak nudny jak ta analiza.
W ubiegłym roku na Igrzyskach było fascynująco wynik 7:5 4:6 6:7 (5:7)
było bardzo , bardzo blisko a Nadal przegrał mecz mimo że w meczu zdobył minimalnie więcej punktów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
urbi07 0

urbi07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: US Open (USA)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Fortuna
Wymarzony finał dla gospodarzy turnieju. Obie Amerykanki w tym roku na twardej nawierzchni poniosły tylko 3 porażki. Keys przegrała z Muguruza, Arruabarrena, Wozniacki natomiast Sloane dwa razy z Halep i Wozniacki. Dotychczas spotkały się raz i górą była Stephens wygrywając 2:0. Nie wiem dlaczego bukmacherzy tak faworyzują Keys, dla mnie szanse są równe dlatego przy takim kursie stawiam na Stephens która dysponuje dobrą kondycją i siłą fizyczną co w przypadku finału będzie jej sporym atutem
✅189
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Valencia - Atl. Madryt
Typ: 2/-2,5 bramki
Kurs: 4,3
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piątkowy typ wszedł.. Na sobotę biorę Atl. M. Dlaczego? Ano dlatego, że praktycznie cały tamten sezon oglądałem ligę hiszpańską na Eleven i wiemy jak grają.. Bardzo dobrze, ale zawsze im na koniec sezonu brakuje do Barcy i Realu. W czym problem? Problem to właśnie kluczowe mecze.. W Pierwszych dwóch meczach Atl. strzeliło aż 7 bramek! Ale w sobotnim meczu będzie inaczej. Simeone wie, że kluczem będzie obrona i zadowoli go wynik nawet 0:1.. Valencia w tym sezonie jeszcze nie raz pokaże dobrą formę ... ale nie w tym meczu. Mecz będzie wyrównany i kluczem do sukcesu będzie ta jedna akcja.. Być może wynik 0:1 lub 0:2.. Nie będę też wchodzić w szczegóły.. W Atl. nie zagra Griezmann. Na pewno sobota zapowiada się emocjonująco .. od 13 do 24 Liga Hiszpańska!! Liczę na dobre mecze! Powodzenia panowie!
⛔100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - FC Koln
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Krótka Analiza oba zespoły nie mogą tego przegrać i obu nie zadowala remis będzie otwarty mecz cios za cios.Jednak dla tych którzy będą chcieli zagrać za kaskę proponuje dać x2 na forum daje taki typ bo kursik większy;) Koln z rozbudzonym apetytem poprzedniego sezonu i faltstarcie obecnie nie przegra tego meczu na pewno uwierzcie wchodzić na grubo;)
kiepska analiza
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Boliwia
Godzina: 23:15
Spotkanie: The Strongest-Guabira
Typ: Powyżej 5.5 Bramek
Kurs: 7.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na wstępie zaznaczam,że spotkanie jest mocno ,,podejrzane&#39;&#39;. W typowaniu w tym miesiącu mam pecha,więc podam to co dostałem w Informacji.
Domniemanym typem był over bramkowy 3.5 po kursie 2.20. Ja natomiast zwłaszcza w meczach tych drużyn lubie podnieść ten over i to mocno.
Coś z aspektów sportowych?
A no na pewno spotykają się drużyny z według mnie najlepszymi potencjałami ofensywnymi w lidzę. Absolutne petardy. Vargas/Alonso/Escobar-to tylko niektore nazwiska,ktore w Boliwii znaczą tyle co w naszym kraju chociażby Lewandowski.
Nie widzę szans,aby ten mecz zakończył się niską zdobyczą bramkową. The Strongest po kilku wpadkach musi gonić. Mają ultra mocną kadrę i będą chcieli znowu walczyć o Libertadores.
Guabira natomiast poprawiła się w meczach wyjazdowych,gdzie jej nie szło wybitnie. Strzelili dwie bamki Bloomingowi,strzelili bramke Sucre-grają na prawdę bardzo dobrze.
Bardzo cieszy mnie fakt iz ostatnie mecze Strongest byly bardzo Underowe. Pora,aby wystrzelili w tym meczu. Między tymi ekipami nie raz i nie dwa padały wyniki 6scio,7dmio czy nawet 9CIO BRAMKOWE !
Po przerwie na kadry może wkraść się rozprężenie,chaos-idealne warunki aby strzelać.
Podsumowując-tempo będzie szybkie,strzałow duzo-oby skutecznych ????
Domniemany typ to Over 3.5 Bramek-na to stawka 7/10.
Na ryzykowniejszy over przyjmuje stawke 3/10.
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
Ponadto na Eurobaskecie Handicap dodatni na Niemcy czy zwycięstwo Niemiec to bardzo fajne Value,natomiast kurs na Finlandie uważam,że to prezent-nie widzę szans dla Włochów.
Wiele ,,szwindli&#39;&#39; może być także w koszykówce w Afryce-jednak kursów jeszcze nie widzę,więc ślepakami strzelać nie będę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks
Godzina: 22:00
Spotkanie: Oleksandr Usyk - Marco Huck
Typ: walka potrwa poniżej 5,5 rund
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z pozoru wydaje się, że to powinno być zacięte starcie, ale wystarczy spojrzeć na kurs, żeby się dowiedzieć, że to Oleksandr Usyk jest zdecydowanym faworytem w tym pojedynku. Widziałem jego walkę z Głowackim i byłem pod wrażeniem tego, jak dobry bokser to jest. Według mnie jest to zdecydowanie najlepszy bokser wagi cruiser. Nie bez powodu to on jest głównym faworytem do wygrania całego turnieju. Marco Huck w najlepszej formie miałby jakieś realne szanse, ale od momentu przegranej z Głowackim wydaje się, że to już nie jest ten sam zawodnik. Takie porażki niszczą pewność siebie zawodnika. Huck swojej szansy poszuka w jakichś desperackich atakach. Takich ataków powinien szukać już od pierwszej rundy, bo potem będzie już rozbity. Widzę to tak, że Huck od początku mocno przyciśnie. Wobec tego Usyk będzie miał dobre szanse na kontratak, a cios on ma przyzwoity. Do tego Huck jest już rozbity, łatwiej z nim teraz wygrać przed czasem. Myślę, że ta walka zbyt długo nie potrwa i under 5,5 ma szanse powodzenia.
⛔100
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: SC Freiburg vs Borussia Dortmund
Typ: win 2
Kurs: 1.43
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam wszystkich uczestników konkursu. To mój pierwszy typ i liczę że wejdzie gładko jak odzwierciedlają to bukmacherzy.
Zdecydowanie typ nie jest grywalny w singlu. Jednak do taśmy jest jak znalazł. Tak też mi zamyka tasiemkę ????
Zacznę od gospodarzy którzy zdecydowanie nie błyszczą w tabeli. Zajmują 15 pozycję: 1 remis z Frankfurtem, 1 porażka z Lipsk. Natomiast goście dwie wygrane i jak narazie rządzą w tabeli na 1 miejscu. Dwie wygrane na wyjeździe z Wolfsburgiem i u siebie z Berlinem.
Nie ma co tu dużo pisać. Przewaga kilku lvl po stronie Dortmundu, do tego są w gazie i na pewno będą chcieli nabierać punkty na ogórkach ????
⛔100
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: totolotek. pl
Analiza:

Drugi dzień 8mej kolejki ekstraklasy w którym zagra Śląsk z Legią. Legia pod dużą presją ze strony właścicieli, kibiców, podsycana w mediach i na sparingu w Karczewie gdzie piłkarze prosto w twarz usłyszeli niezadowolenie z ich postawy w Pucharach. W lidze nie tracą jakoś dużo pkt do fotela lidera, a nic im poza Pucharem Polski w tym sezonie nie zostało oprócz Ligii. Myślę, że po przerwie reprezentacyjnej dziś wyjdą wściekli na to co sie ostatnio działo i będą walczyć do upadłego.
Śląsk gra przeciętnie, przegrał z Arką w PP i nie awansował dalej, remisowal z Niecieczą, Piastem. Nie mówię że Legia jet w życiowej formie ale tutaj w tym spotkaniu więcej atutów ma Legia która jest pod wielką presją i tylko dobrą grą i wysokie zwycięstwem może się zrehabilitowac za ostatnią zła postawę w Europie, Superpucharze...
Stawiam na zwycięstwo Legii 0:2
⛔100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Anglia 3 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fleetwood - Oldham
Typ: Fleetwood
Kurs: 1.75
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Fleetwood to jeden z kandydatów do awansu do drugiej ligi angielskiej. W tamtym roku grali w barażach, lecz przegrali w pierwszej rundzie z Bradford. W obecnym sezonie po raz kolejny zawalczą o awans, a świadczy o tym chociażby początek rozgrywek, w którym w trzech pierwszych kolejkach zdobyli komplet punktów. Co prawda - w ostatnim meczu przegrali z Bristol Rovers na wyjeździe, ale w takich ligach nie ma zespołów niepokonanych. Tym razem grają przed własną publicznością i wydaje mi się, że po raz trzeci w tym sezonie zdobędą u siebie komplet punktów. Okazja do tego wyczynu jest wspaniała, bowiem zespół gości - Oldham - zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli z 0 pkt na koncie. Gdy spojrzymy na ich ostatnie mecze to wszystkie widnieją na kolor czerwony. Ewidentnie drużyna jest w dołku, pokazuje to zarówno w tym sezonie, jak i w poprzednim (ukończyli go tylko 4pkt nad strefą spadkową).
Kurs na zwycięstwo Fleetwood całkiem dobry, pewnie byłby niższy, ale statystyki H2H wcale nie są na ich korzyść. To kolejna motywacja, aby wygrać to spotkanie, póki przeciwnik przechodzi gorszy okres.
Jeśli grasz ze mną - Reputacja będzie mile widziana. Powodzenia i oby przed 18 nasze portfele były grubsze.


⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Francja-Ligue1
Godzina : 17:00
Spotkanie : Nice vs Monaco
Typ : bramki over 3,5
Kurs : 2,4
Bukmacher : totolotek
Analiza:
spotkanie 5 kolejki francuskiej league1 pomiedzy Nice zajmujaca 17 pozycje 3 punkty ( 1-0-3 bramki 3:6 ) z zajmujacym 2 miejsce Monaco ( 4-0-0 bramki 14:4 ).Nice rozpoczelo fatalnie sezon zdobywajac tylko 3 punkty grajac u siebie po zwyciestwie 2:0 z Guingamp,ponad to przegrali 2:1 z Troyes wiec w meczu z Monaco sa bez szans na zwyciestwo.Monaco wspaniala seria zwyciestw i duza liczba strzelonych bramek stawia ta druzyne w roli zdecydowanego faworyta.Do zespolu 29 sierpnia dolaczyl srodkowy napastnik reprezentant Czarnogory Stevan Joventic co jeszcze podniesie sile ataku Monaco.Zespol jest niepokonany od 5 spotkan. Z Nice spotkali sie 35 razy ( 16 zwyciest Monaco 7 remisow i 12 wygranych Nice ).Ostatnie spotkanie tych zespolow zakonczylo sie wynikiem 3:0 dla Monaco ( 04.02.2017 ).Dzisiejszy mecz powinien zakonczyc sie wygrana Monaco i duzo iloscia strzelonych bramek.
Pow i pozdrawiam
✅140
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom