>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Six-red Snooker World Championship 2017
Godzina: 10:00 CET
Spotkanie:
Mark Williams - Thepchaiya Un-Nooh
Typ: Total Frames: Over 13.5
Kurs: 2,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wczoraj już grałem na tytuł Un-Nooha i to po dużo wyższym kursie, więc dzisiaj nie ma sensu powielać typu, ale oczywiście go podtrzymuję. Wczoraj obejrzałem oba półfinały i faktycznie Williams wygląda naprawdę dobrze, korzysta z błędów rywali i czyści stół. Taka odmiana mu pasuje widać. Z kolei Taj zaimponował mi skutecznością na długich wbiciach, a to kluczowa sprawa w tej odmianie snookera: wbijasz pierwszą czerwoną i potem wystarczy wbić 3-4 czerwone z kolorami żeby wygrać frejma, a przynajmniej mieć komfortową przewagę. Plus to, że Un-Nooh już wie jak to jest grać w finale tego turnieju, bo przecież wygrał 2 lata temu ten tytuł i to po deciderze jak się nie mylę. Więc presja własnej publiki wydaje się go motywować a nie paraliżować. Zwykle finały to zacięte, overowe mecze i liczę że dzisiaj tej tradycji stanie się zadość.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz
Typ: over 1.5 Korona Kielce
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz przyjaźni na trybunach, ale mecz walki o ważne punkty na boisku tak rozpoczniemy Sobotnie zmagania na boiskach Ekstraklasy.
Korona zgromadziła dotychczas osiem oczek, byłoby by ich więcej ale ten zespół moim zdaniem jest mocno nieskuteczny, dlatego te dwa tygodnie przerwy były im bardzo potrzebne na dopracowanie wykończenia sytuacji bo ich tworzyć potrafią naprawdę sporo. Dodatkowo lista kontuzjowanych zmalała i wreszcie trener ma pełną rywalizację na treningu. Gospodarze są na pewno zespołem ofensywnie grającym, ta piłka potrafi im naprawdę bardzo fajnie i szybko chodzić w ofensywie, bardzo szybko potrafią ją przemieszczać z obrony tylko ta nieskuteczność czasami mocno denerwuje szczególnie na wyjazdach czyli ogromnej zmorze tej ekipy gdzie im się po prostu ciężko punktuje i strzela. Całkiem inny obraz gry widzimy w Kielcach co oglądaliśmy już w poprzednim sezonie kiedy to byli jedną z najlepszych ekip w domu. Z małą rewolucją kadrowo i trenerem ten styl się nie zmienił nadal od pierwszej minuty wychodzą ofensywie i tak grają przez 90 minut i co najważniejsze wraca skuteczność tylko na inauguracje nie strzelili chociaż oglądałem ten mecz i było mnóstwo sytuacji tak jak w każdym z czterech starć tutaj a trzech z nich już średnia wynosi ponad dwie bramki na mecz. Ten zespół ma pomysł na grę w ataku, szybkość w tych akcjach i wreszcie mniej problemów kadrowych i jestem przekonany że zobaczymy typową Koronę z dużą intensywności i wieloma otwartymi przestrzeniami do ofensywnej gry.
Co do beniaminka to Sandecja zaskakuje, zdobyła już punkty z na bardzo trudnych terenach i co najważniejszej z każdym meczem gra coraz odważniej. Już na starcie pisałem że beniaminek z Nowego Sącza nie jest ekipą która gra piłkę brzydką, szukają szybkiej wymiany piłki i naprawdę to wychodzi, imponują w kontrze. Tutaj trzeba wspomnieć że grali na wyjeździe już z pierwszą czwórką poprzedniego sezonu i ten bilans jest wyśmienity siedem punktów i dwa ostatnie zwycięstwa z Lechią 2:3, oraz Jagiellonią 1:3 pokazują że pomysł w grze ofensywnej jest. Dziś moim zdaniem też mocnego oporu w defensywie nie nastaną bo Korona na pewno w takiej piłce dobra nie jest tak więc znowu spodziewam się w wykonaniu ekipy Mroczkowskiego otwartej gry i szukania bramek. Jestem jakoś dziwnie przekonany że oba trenerzy postawia tutaj mocno na ofensywę a forma tych formacji jest naprawdę wysoka, a swoje liczne błędy obrona popełnia z jednej i drugiej strony.
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League / Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stoke - Man.Utd.
Typ: United -1.5 RR w pierwszej połowie więcej niż gosp.
Kurs: 2,15
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Siemka, wczoraj rumuńskie zaplecze nie zawiodło. Dzisiaj gramy trochę lżej, a pewniej. Typuje, że Czerwone Diabły szybko zaraz po pierwszym gwizdku siądą na drużynie Stoke i do czasu strzelenia bramki będą non stop atakować bramkę rywala. Typuje tylko pierwszą połowę na wypadek gdyby United wyszedł szybko na prowadzenie i do głosu doszli gospodarze. Stoke od pierwszych minut prawdopodobnie zamknie się w polu karnym i będą czekać na kontry. Ostatnie mecze United w kontekście dzisiejszego typu: z Leicester 2:0, Swansea 2:1 (tutaj minus) , West Ham 9:0. Stoke w meczu z Arsenalem w pierwszej połowie 0 RR, z West Bromwich 5:3 w plecki, jedynie z Evertonem udało im się nastukać trochę rogów. Ciężko się oprzeć na jakichkolwiek statystykach po 3 kolejkach, ale w zeszłym sezonie wiele razy grałem rożne pod Czerwone Diabły i nigdy mnie nie zawiedli. W obecnym sezonie znacząco się wzmocnili więc moc rażenia mają jeszcze większą. Powodzenia!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj u mnie na tapecie spotkanie ekip na zapleczu ekstraklasy. Odra Opole od paru lat to jedna z moich ulubionych drużyn do grania i analizowania. Zespół w sezonie 2015/2016 przeszedł rewolucje co zaowocowało awansem o klasę wyżej. Bilans w meczach u siebie na tamten sezon to 10-4-1, bramki 33-8, widać że mało kto wyjeżdżał z Opola zadowolony. Sezon 2016/2017 to już rozgrywki 2 ligi dla Odry i kolejny spacerek, bilans w domu 10-5-2 z bramkami 34-19 i awans do Nice 1 ligi już w pierwszym sezonie jako beniaminek. Ktoś miał głowę w Opolu i zbudował mocną ekipę, która gra ofensywny futbol bez kalkulacji i strachu. Sezon 2017/2018 dopiero się pisze, ale Odra u siebie nie zwalnia. Obecnie w domu 3-0-1 jedyna porażka 2-4 z bardzo mocną Miedzią która okupuje pozycje lidera, reszta meczy w domu to 3-0, 1-0, 2-1 bramki narazie 8:5, ale lwia część tej statystyki to porażka z w/w Miedzią, pomijając ten szalony mamy w domu 6:1. Ogólnie zazdroszczę im ekipy którą zbudowali, wiele miast z 2-3 ligi szuka recepty nawet mając pieniądze i rzadko udaje się zbudować dobrą ofensywną drużynę która gra piłkę miłą dla oka. Zagłębie to mocny przeciwnik stąd też dziś wysoki kurs u buka, dwa poprzednie sezony to występy w 1 lidze, tutaj historia jest krótsza. Obie poprzednie rozgrywki skończyli na bardzo wysokim trzecim miejscu i naprawdę niezle grali, ale w pierwszym sezonie brakowało im do lidera......17 punktów na koniec sezonu. Rok następny to już walka na noże z Górnikiem, zadecydował ostatecznie 1 punkt! Słabością ekipy z Zagłębia są.....wyjazdy. 7-4-6 to trochę za słabo na ekipę która chce awansować. Rok wcześniej było jeszcze gorzej 6-3-8, to jest słaby punkt ekipy z Sosnowca. Obecny trzeci sezon zaczyna się słabo, może projekt powoli się wyczerpuje? 13 pozycja, 6 na 7 wywalczonych punktów zdobyli u siebie wygrywając po 1:0, wyjazdy to 0-1-2 i bramki 4:8 także nie wróżę im dzisiaj sukcesu w Opolu. Tak to wygląda moim okiem, mecz może zakończyć się remisem przy złej dyspozycji Odry i bardzo dobrej Sosnowca, ale to jedyny inny scenariusz jaki sobie wyobrażam. Stawka jak na moje oko dużo za wysoka więc to jest mój dzisiejszy typ dnia, powodzenia.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Genua
Godzina: 11:30
Spotkanie: Stefanos Tsitsipas - Marton Fucsovics
Typ: 1
Kurs: 1,8
Bukmacher: Forbet
Analiza:

19 letni , utalentowany grecki tenisista idzie przez turniej jak burza. Przez cały turniej , a jak dotąd rozegrał on 3 pojedynki, oddał zaledwie 2 gemy przy własnym podaniu i to w pierwszej rundzie, gdzie jak wiadomo, zawsze pojawiają się problemy z przystosowaniem do gry na danej nawierzchni. Jak na Challengery jest to wynik bardzo dobry. W dniu wczorajszym w szybki i łatwy sposób odprawił jednego z faworytów do wygrania turnieju , rozstawionego z nr 1 Jana Lennarda Struffa 6:2 6:3, Po drugiej stronie Węgier, który jeszcze niedawno zanotował świetny występ w Winston Salem dochodząc od 1/8 finału startując od kwalifikacji, natomiast miało to miejsce na nawierzchni twardej w turniejach rangi US Open Series. Atutem Węgra jest na pewno serwis , w wymianach jest to zawodnik mocno średni. Po szybkim odprawieniu Włocha Caruso, któremu najlepiej gra się w tym sezonie na hali, Niemca Puetza, który pogrywa głównie w ITF w dniu wczorajszym zanotował rzadko spotykany w tenisie męskim comeback ze stanu 0-4 przy podaniu rywala do 7:5 z rodakiem Atillą Balazsem. Mecz powinien być wyrównany, ale daje 65 % szans na zwycięstwo Greka, biorąc pod uwage fakt, że pokonał on zawodników lepszych od rywala, posiada stabilny serwis i wygrywając sety dość gładko 6:2, 6:3 , wcześniej 6;2 6:4 udowodnił, że w wymianach i returnie ma równie wielki potencjał.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: Żużel - Grand Prix, Teterow
Godzina: 19:00
Spotkanie: E.Sajfutdinov sum. punktow
Typ: Powyzej 9,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: ForBET
Analiza:

Zaczne od tego ze zuzel rzadzi sie wlasnymi prawami lecz kursy na zawodnikow sa wygorowane. Jak wiemy w teterow caly dzien wczoraj padalo. Na dzis rowniez zapowiedziane sa opady deszczu do godziny 15. Sprawi to ze bedzie wilgotnie i przyczepnie, takie warunki pogodowe tylko beda sprzyjac emilowi. Sajfutdinov ktory nie schodzi ponizej wybranego poziomu jest w stanie bez przeszkod zrobic 10 pkt. Rusek ktory juz jest renomowanym zawodnikiem w ekstralidze pokaze nam jak jezdzic w teterow.
Powodzenia
✅90
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Eurobasket
Godzina: 11:30
Spotkanie: Słowenia - Ukraina
Typ: Słowenia -20,5 pkt handi
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami faza pucharowa mistrzostw. Ukraińcy są tam gdzie marzyła się dostać nasza ekipa. Co ciekawe przed rozpoczęciem turnieju mało kto dawał im na to szanse. W moim odczuciu wykorzystali fakt, że mieli naprawde słabą grupę...średnie Niemcy (przegrali 12), żenujący Izrael, ambitna ale słaba Gruzja, osłabione Włochy (tutaj znowu porażka 12). Jak dla mnie najbardziej miarodajny ich mecz to spotkanie z Litwą. Litwini obnażyli wszystkie braki Ukraińców i wygrali 94:62. W dzisiejszym meczu liczę na podobny wynik. Ukraińcy mają lekką przewagę nad Słowenią jedynie na centrze, bo Vidmar to dla mnie słaby gracz. Nie mam pojęcia natomiast jak trener Ukraińców chce zatrzymać duet Dragic - Doncic. Dragic jak narazie to kandydat do MVP - zdobywa ponad 24 pkt na mecz. Ukraińcy bedą zagęszczali środek pola, otwierając okazję do licznych trójek dla Słoweńców
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska - południe
Godzina: 16:00
Spotkanie: Pogoń Nowe Skalmierzyce - Rawia Rawag Rawicz
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj mam do zaproponowania spotkanie z IV ligi wielkopolskiej (gr. południowa). Gospodarze po rozegraniu sześciu spotkań mają na swoim koncie 10. punktów i zajmują szóste miejsce. Goście z Rawicza to aktualnie dwunasta ekipa tej ligi, która zdobyła 6. punktów. Pogoń w trzech meczach rozegranych na własnym boisku nie straciła punktów odnosząc komplet zwycięstw (bramki: 10-1!) Natomiast zespół Rawii w meczach wyjazdowych legitymuje się bilansem 0-1-2 (bramki 0:3).
Dla mnie dużym faworytem tego spotkania jest oczywiście Pogoń. I to nie tylko przez bilans spotkań u siebie w tym sezonie. Pamiętam jak w zeszłym roku ogólnopolskie media pisały o wielkim wyczynie tego zespołu. A mianowicie podczas gry w klasie okręgowej i 4 lidze Pogoń była (i w sumie jest bo rekordu nikt nie pobił) najdłużej niepokonanym zespołem we wszystkich rozgrywkach w Polsce. Podopieczni Mariusza Kaczmarka począwszy od 19 października 2014 roku nie przegrali 61 meczów z rzędu! Rekord zatrzymał się 19 października 2016 roku, kiedy to Nowe Skalmierzyce przegrały w 4 lidze z Obrą Kościan na wyjeździe 0:2.
Oto jak się przedstawiały bilanse meczów u siebie w rekordowych sezonach:
2014/15 klasa okręgowa: 11-2-2 (dwie porażki przed 19.10.2014)
2015/16 klasa okręgowa: 12-3-0
2016/17 IV liga: 7-5-2 (beniaminek, porażki 0:1 i 1:2 z czołowymi drużynami tej ligi)
Obecnie IV liga: 3-0-0
Jak widać, zespół ten zawsze dobrze czuł się na własnym boisku i w tym sezonie zaczyna być podobnie. Dzisiaj grają z drużyną, która mimo dużych jak na czwartoligowe warunki pieniędzy i w miarę dobrych zawodników jest zwykłym średniakiem. Jak już wspomniałem w tym sezonie Rawia na wyjeździe wywalczyła jak na razie tylko punkt i nie zdobyła ani jednej bramki. W poprzednich sezonach w IV lidze bilans wyjazdów był następujący: 5-2-7 i 5-1-9 (wcześniej występowali w klasie okręgowej).
No jak dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden. Kurs może trochę niski, ale ja się skuszę. Jeśli ktoś ma konto na sts to tam za zwycięstwo Pogoni płacą troszkę więcej (1.60). Dobry mecz do jakiegoś dubla ;)
Powodzenia ????

✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier Leauge
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brighton vs WBA
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dziś mamy mnóstwo meczy i to z jednej strony najgorsze dla typerów... Wiadomo, każdego dnia są niespodzianki i dziś łatwo będzie na takie trafić dlatego odpuszczam kursy poniżej 1.6.. Wybrałem ciekawy mecz w Anglii. Bieniaminek gra z drużyną, która od paru lat gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i radzi sobie przyzwoicie... Gospodarze przed sezonem porobili ciekawe transfery..Na bramce Mathew Ryan znany z Valencii a także z Club Brugge gdzie był mianowany na bramkarza większego kalibru i jak na razie źle mu nie idzie choć oczezkiwania były większe.. Obrona ? Doświadcenie czyli duży plus... Na prawej kapitan Bruno już 36lat ale dalej wysoki poziom.. na lewej Suttner, niemiecka austraicka liga.. doświadczenie ma.. a na środku Duffy i Dunk , oboje po 25lat i tworzą zgrany duet.. Za to pomoc moim zdnaiem jak na beniaminka bardzo dobra.. na środku Prooper, który ostatnio w repretancji bodajże 2 albo 3 bramki strzelil... obok niego doświadczony anglik Stephens.. pewnie grałby tu Sidwell ale kontuzja.. a na skrzydle Knockaert, szybki skrzydłowy, który jest jednym z najlepszych graczy w tej drużynie.. Na drugiej stronie albo March do którego przekonany nie jestem albo nowy nabytek z club brugge czyli kolubmiczyjk Izquriedo.. a na ataku prawodobnie Hemed.. tutaj bym wzmocnił bo nie jest taki pewny.. może tez tu grac Baldock ale kontuzja a także Glenn Murray.. Jak widać, drużyna ładnie ułozona..A WBA? No ładnie zaczęli ale więcej szczęscie niz rozumu.. 1 mecz jedynie dobry a później farta mieli trzeba przyznać.. Za to Brigton na razie ciezkie mecze ale z watofrdem ladnie to juz wygladalo i dzis juz wygraja..
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nice-Monaco
Typ: AS Monaco
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna

Witam. Mój pierwszy typ od dawien dawna.. dzisiaj moją uwagę przykuło spotkanie we Francji i postanowiłem się z Wami tym typem podzielić. O 17 w Nicei skonfrontują się ze sobą dwie ekipy ze szczytu tabeli w poprzednim sezonie. Monaco gra świetną piłkę i walczy o obronę tytułu.. muszą wygrywać, ponieważ PSG naszpikowane gwiazdami wczoraj pokonało Metz 1-5 i to oni zajmują 1 miejsce w tabeli - Monaco aby na nie wskoczyć i zrównać się punktami z ekipą Emerego musi dzisiaj WYGRAĆ. Monaco z Glikiem na czele do tej pory wygrali wszystkie spotkania w Ligue 1 i sądzę, że dzisiaj będzie tak samo. Nice bardzo słabo weszło w ten sezon, przegrywając trzy razy (tylko raz udało im się wygrać) i zajmują obecnie 12 miejsce w tabeli. Ponad to przegrali wysoko dwumecz z Napoli, który wyeliminował ich ze znalezienia się w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dodatkowy fakt słabości gospodarzy to to, że dzisiaj na boisku zabranie w ich szeregach dwóch podstawowych graczy Dante oraz Cypriena (zagrożony jest także występ Balotelliego). W Nicei po prostu dzieje się źle, a ekipa z Księstwa Monaco jest w niebywale wysokiej formie. Jak dla mnie czyta dwójka.
Powodzenia!
⛔100
 
mnishow 13

mnishow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester City - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: ForBET
Analiza:

Dopiero co zaczynaliśmy ligowe zmagania w Anglii, tymczasem sierpień już za nami i czas na 4 kolejkę, która zapowiada się pasjonująco. Zwłaszcza sobota obfitować będzie w niezwykle zacięte spotkania.
W sobotnie popołudnie obejrzymy m.in. mecz ex-mistrza, Leicester z broniącą tytułu w tym sezonie Chelsea. Ekipa Antonio Conte po wpadce z Burnley na inaugurację, wygrała 2 pozostałe spotkania. Najpierw pokonała Tottenham na Wembley, a tydzień później rozprawiła się na własnym stadionie z Evertonem. Do drużyny Chelsea w meczu z Leicester wraca kontuzjowany Eden Hazard. Ponadto The Blues wyglądają z meczu na mecz co raz lepiej i jeżeli będą ich omijały kontuzje to mają dużą szansę na obronę tytułu. Jednak by tak się stało muszą wygrywać takie właśnie mecze jak na King Power Stadium.
Leicester daleko do zespołu sprzed dwóch lat. Z mistrzowskiego składu zostały wyjęte „płuca” zespołu, czyli Kante i Drinkwater, a klubem, który je pozyskał jest właśnie londyńska Chelsea. Co prawda udało się zatrzymać Vardy’ego i Mahreza, dokonano także kilku wzmocnień, jednak póki co pozwoliło to na zdobycie zaledwie 3pkt i to w meczu z debiutującym w najwyższej klasie rozgrywkowej Brighton.
Między tymi zespołami widać różnicę klas i myślę, że podobnie jak w meczu z Manchesterem United, Leicester nie będzie miało za wiele do powiedzenia, a 3pkt pojadą do Londynu.
✅75
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurobasket
Godzina: 17:45
Spotkanie: Finlandia - Włochy
Typ: Finlandia
Kurs: 2,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam po trafnych typach w kosza WNBA i Eurobasket dziś typuję znowu kosza bo to wychodzi lepiej.Sorki za błędy bo piszę dziś z komórki.
Dziś Finlandia podejmuje przeciętny jak na dotychczasową grę i formę zespół z Włoch. Finlandia wygrywała w fazie grupowej po dogrywkach - Francja i Polska, przegrała minimalnie ze Słowenią oraz wygrała z Grecją i Islandią. Włochy wygrały w fazie grupowowej z Ukrainą oraz ledwo co z Gruzją oraz przegrały może nie wysoko ale jednak z Litwą i Niemcami. Myślę że Finlandia wygra dziś ze słabo spisującymi się Włochami. Finlandia ze swoim młodym liderem Markkanenem spisuje się bardzo rewelacjyjnie na tym turnieju natomiast Włochy grają bardzo przeciętny basket z przestojami.
Stawiam na ładny oraz bardzo dobry kurs i liczę na wygraną po emocjonującym spotkaniu.
Poza konkursem bardzo fajnie wygląda typ 3 ligi angielskiej Charlton- Southend typ 1 kurs 2.1
Pozdrawiam i wysokich wygranych.

Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 16.00
Spotkanie: Norwich - Birmingham
Typ: Over 3.5
Kurs:
2.55
Bukmacher: FORTUNA

Analiza:
Witam wszystkich. Uff, ciężko spotkanie do typowania. Obie ekipy dotychczas bez formy. Drużyny z takim samem dorobkiem bramkowym, a ich pozycje w lidze: Gospodarze 22 pozycja (spadek), goście 20. Biorę to spotkanie do typowania ponieważ, sądze, iż mecz będzie obfitował w sporo bramek, bo przecież obie ekipy będą próbowały wygrać to spotkanie i nawet (moim zdaniem) nie ma mowy na to by obie ekipy grały na remis, stąd mój typ na Over 3.5 gola. Norwich moim zdaniem to solidna ekipa, a dotychczasowe wyniki spowodowane są plagą kontuzji w tej drużynie, a co lepsze ta drużyna u siebie gra dobrze i strzela sporo bramek, ale też sporo ich traci, a dziś do Kanarków zawita drużyna z Birmingham która na ostanie 3 spotkania, 3 przegrane. Prosty typ ode mnie. Liczę na to, że obie drużyny się otworzą i mecz będzie ze sporym dorobkiem bramkowym. Z fartem !
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna / Polska III Liga
Godzina : 16:00
Spotkanie : Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Typ : Orlęta Radzyń Podlaski
Kurs : 2,0
Bukmacher : Totolotek
Analiza: mój typ na dziś opieram na pewnym artykule, do którego link jest u dołu :
&quot;..Główny problem Chełmianki to obecnie kontuzje. W zespole panuje prawdziwy szpital. Z gry na razie wypadli na pewno Michał Kowalczyk (5/0) i Michał Maliszewski (7/0). Wykluczony z gry jest też Przemysław Kwiatkowski (6/0), a pod znakiem zapytania stoją występy: Michała Kobiałki (4/0), Jakuba Niewęgłowskiego (8/1), a nawet poobijanego Pawła Jabkowskiego (5/0)..&quot;
- drużyna przyjezdnych z poważnymi absencjami w tym spotkaniu. Licze tu na dominacje Orląt od pierwszych minut. Orlęta bilans u siebie: 2/1/0 - 7:1.
#źródło: http://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-nozna/iii-liga-gr-iv/orleta-kontra-chelmianka-avia-i-podlasie-graja-u-siebie,n,1000205259.html
⛔100
 
le_compadre 29

le_compadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA, MLS
Godzina: 23:00
Spotkanie: Toronto-San Jose
Typ: 1 (-1.0)

Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W dużym skrócie - jedna z najlepiej grających ekip u siebie podejmuje jedną z najgorzej grających na wyjeździe. Toronto od kwietnia regularnie notuje zwycięstwa na własnym boisku i jest aktualnym liderem konferencji wschodniej. W drużynie gości może dać się odczuć brak Floriana Jungwirtha, filaru obrony, który nie zagra w tym spotkaniu z powodu kontuzji. Potencjał ofensywny wydawać by się mogło duży, między innymi reprezentant USA, Chris Wondolowski, lecz patrząc na historię tegorocznych wyjazdów San Jose można bardzo szybko dostrzec, że nie radzą sobie zarówno w ataku, jak i w obronie. Świadczy o tym między innymi liczba straconych bramek (30), która daje im drugie miejsce pod względem najgorszych defensyw. W ekipie z Kanady natomiast rozstrzelani w ostatnim czasie Sebastian Giovinco i Jozy Altidore, którzy w przeciwieństwie do Wondolowskiego przerwę reprezentacyjną spędzili w domu. Moim zdaniem duże value.
✅115
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Tipico Bundesliga
Godzina 16:00
Spotkanie : LASK Linz : Sturm Graz
Typ : Sturm Graz over 1.5 gola
Kurs : 2.32
Bukmacher Fortuna
Lider Austriackiej Bundesligi Sturm Graz nie zwalnia tempa i po 6 kolejkach z kompletem pkt prowadzi w tabeli , dziś przyjdzie im się zmierzyć z beniaminkiem LASK który także może robić dobre wrażenie po 6 kolejkach , LASK z bilansem 2-2-2 zajmuje 5 miejsce no i co najważniejsze to ich gra u siebie 2-1-0 i bramki 5 zdobytych i żadnej straconej no ale też patrząc z kim się do tej pory mierzyli u siebie ( Altach , St Polten i Admira ) to może i dobry wynik jednak dziś przyjeżdza lider i uważam że Sturm jest w stanie tutaj zdobyć przynajmniej bramkę ja jednak liczę na przynajmniej dwie w wykonaniu Sturmu bo na wyjazdach strzelili więcej bramek niż w domu ( DOM 6:3 WYJAZD 8:5 ) a ogólnie to liczę na wygraną gości którzy są zapewne uskrzydleni ostatnią wygraną u siebie z Salzburgiem !
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sunderland - Sheffield UtD
Typ: Sunderland wygra
Kurs: 2,15
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam! Sunderland ostatnio nie najlepiej wypadał ale drużyny angielskie mają to do siebie , że lubią przełamywać się z drużynami z którymi w historii spotkań zawsze im dobrze szło - tak jest w przypadku tego meczu. Bilans spotkań między tymi drużynami rzecz jasna wypada lepiej na korzyść Sunderlandu. Na swoich ostatnich osiem meczów u siebie przeciwko tej drużynie aż 7 razem wygrywali - !! Co ciekawe Sheffield ostatni raz strzelił bramkę Sunderlandowi w odległym 98 roku.. od tamtego czasu drużyny grały kilka razy ze sobą i Sheffield nic nie ustrzeliło .. zazwyczaj Sunderland kończył ich do zera.. Sunderland na pewno jest o wiele bogatszym i lepszym klubem. Do klubu w okienku przyszło kilku ciekawych zawodników i z tego co wiem w tym meczu trener będzie mógł z nich skorzystać chodzi tu o Marca Wilsona , Calluma McManamana i Jonnyego Williamsa.. Ogólnie Sunderland bez większych osłabień no może prócz McGeadyego ale Sheffield ma gorszy ból głowy gdyż brakuje ich mózgu w defensywie Evansa , który ma kontuzje. Historia spotkań mówi sama za siebie - ekipa z Sunderlandu nie leży Sheffield.. historii nie da się oszukać a kolejna przemawia za Sunderlandem. Wejdzie? Daj propsa ! Powodzenia !
⛔100
 
H 15

hotdog

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Francja Lique 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nice-Monaco
Typ: 2/BTS
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna

Mecz dwóch czołowych drużyn zeszłego sezonu, jednak w tym sytuacja wygląda zupełnie inaczej... Nice jest w końcówce tabeli i ma problemy ze zdobywaniem punktów, natomiast Monaco od początku sezonu prezentuje wysoką i równą formę w związku z czym są zdecydowanymi faworytami tego meczu. Jednak Monaco regularnie traci conajmniej 1 gola w meczu i w tym upatruję szanse dla Nice.
Moim zdaniem biorąc pod uwagę kurs i prawdopodobienstwo sukcesu typ jest warty uwagi. Myslałem też nad czystym typem na Monaco po kursie 1,8 ale już ktoś mnie tutaj na forum uprzedził ????
⛔100
 
black-star 40,1K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Maroko
Godzina: 17:00
Spotkanie: Berkane - Tanger
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 3,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciężko byłoby mi tego dziś nie zagrać, gdyż na ten moment szansa na wejście typu wydaje mi się naprawdę spora. Berkane przegrało u siebie zaledwie 1 na ostatnich 15 spotkań przed własną publicznością. Ostatnie spotkanie w pucharze zawodnicy tej drużyny zwyciężyli aż 4:0. Tanger na wyjeździe ostatnio gra albo na zwycięstwo albo na porażkę, nie remisując już na stadionach swoich przeciwników już 8 ostatnich spotkań. Gospodarze wygrali również 4 na 5 ostatnich spotkań. Przed własna publicznością w ostatnim sezonie spisywali się bardzo dobrze i strzelają u siebie dużo bramek. Tanger w ostatnim sezonie nie notował na wyjeździe długich serii zwycięstw, mając przy tym spore problemy z obroną. To dopiero początek tych rozgrywek. A ja liczę tutaj na trzy brameczki.
✅240
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przyjemny kurs na Totki poprzedni sezon mogą zaliczyć do udanych dobra forma, świetne zgranie. Początek tego sezonu nie jest dla nich najlepszy i właśnie dlatego skłaniam się do pogrania czystej 2 liczę na przełamanie i pewną wygranę muszą punktować by znów wrócić na szczyty tabeli. Gospodarze nie są jakoś szczególnie groźnym rywalem początek sezonu też nie jest w ich wykonaniu najlepszy w ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn Everton nie zwyciężył z dzisiejszym rywalem. Totki się odpalą i moim zdaniem wygrają dzisiaj i zaliczą komplet punktów.
✅96
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom