>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.09.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna plażowa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: powyżej 8,5
Kurs:
1,68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Szwajcarzy dość niespodziewanie wczoraj męczyli się z Estonią wygrywając tylko 5:3 natomiast Polska prowadząc 2:0 z Portugalią niestety stracili 4 gole z rzędu przegrywając 2:4. Dziś mecz ważny dla obu zespołów, obie drużyny mają ogromny potencjał w ataku - oczywiście Szwajcaria dużo większy, graja najmocniejszym zestawieniem, niektórzy zawodnicy wrócili do gry w ostatnim turnieju nie zagrał pełny skład.
Liczę, że dość szybko jedna bądź druga drużyna strzeli bramkę i worek z bramkami rozwiąże się na dobre, wczoraj nieco mało goli padło i liczę, że dziś będzie właśnie poprawa w tym aspekcie.
Ostatnie 5 spotkań między obiema drużyna to spokojne pokrywanie właśnie takiego overa.

68
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2205
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPortugalia 2 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: UD Oliveirense - Penafiel
Typ: Over 1 w 1 połowie
Kurs: 2.06
Bukmacher: fortuna
Analiza: Czas na wizytę w Portugalii. Naprzeciw siebie stają dwa doświadczone zespoły. W ostatnich tygodniach swoją postawą imponują goście. Penafiel w 3 meczach zdobyło aż siedem punktów i w pełni zasłużenie zadomowiło się w ścisłej czołówce. Co ważne, dzisiejsi przyjezdni sporo strzelają, pokonując 3:0 Trofense, 2:0 Covilhe i robiąc bramkostrzelny remis z BSAD (3:3). Oliveirense ostatnio bolesna porażka z Moreirense (1:4), lecz co ważne 4 z 5 przypadków kończyło się btts, a 4 z 6 btts/2,5+. Oba teamy mają spore perspektywy, by ruszyć od początku i zaatakować linie. Przyjezdni z pewnością murować się nie zamierzają, UD zaś potrafi u siebie zacząć mocno. Dodając do tego bramkostrzelne H2H (wyjątkiem tylko ostatnia potyczka) wydaję się, że możemy zobaczyć 2 gole do przerwy. Ja spróbuję odrobinę łagodniej, lecz dla odważnych proponuję obie gol w 1 połowie po 4.20. Do konkursu daję over 1, ratując się ewentualnym zwrotem. Zieloności!

106
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3251
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alanyaspor - Ankaragucu
Typ: X2
Kurs: 2.21
Bukmacher: TOTOLOTEK
Analiza:

Alanyaspor spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań w tym sezonie. Odnieśli oni tylko jedno zwycięstwo w 5ciu pierwszych kolejkach. Obecnie notują serię 2 porażek z rzędu. Pierw przegrali oni z Istanbulspor i to u siebie co było ogromnym zaskoczeniem, bowiem do tego meczu Istanbulspor nie miał na swoim koncie nawet strzelonej bramki w obecnym sezonie i wszystkie swoje mecze przegrał. Dziś Alanyaspor podejmuje beniaminka, który jest obecnie na ostatnim miejscu w tabeli z 1 pkt oraz bilansem bramkowym 3:8. Ankaragucu ma moim zdaniem potencjał, który dziś powinna pokazać. Przegrali oni co prawda 3 z 4 spotkań ale 2 z nich przegrali różnicą tylko jednego gola. Choćby w ostatnim pojedynku z Besiktasem pokazali charakter i potrafili strzelić obecnemu liderowi rozgrywek 2 gole, lecz koniec końców ulegli 2:3. Dziś stawiam, że ze słabo dysponowanym rywalem uda się im wywalczyć przynajmniej 1 pkt.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Widzew - Cracovia
Typ: Widzew
Kurs: 2.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Cracovia w poprzednim spotkaniu sprawiła mega sensacje rozbijając u siebie Raków aż 3:0. Czyżby znowu coś drgnęło w ekipie Jacka Zielińskiego?. Cracovia miała świetny start, ale potem zapanowała zadyszka i zaczęli tracić regularnie punkty. Teraz wygrali w PP oraz ostatnio w lidze. Jednak jestem zdania, że Widzew dzisiaj wygra i umocni się w górze tabeli. Cracovia ma ciekawy zespół i na dodatek młody, aby to jeszcze wszystko fajnie trybiło.
Widzew punktów mógł mieć zdecydowanie więcej, ale w kilku spotkaniach zabrakło postawienia tej przysłowiowej kropki nad ''i''. Liderem drużyny stał się Pawłowski, który dobrze zna ekstraklasę, a więc nic w tym dziwnego. Widzew co prawda u siebie nie jest wcale taki mocny bo wygrał zaledwie raz, ale tak jak pisałem, gdyby zespół ten nie tracił głupio goli i punktów to dzisiaj w łodzi byśmy mieli lidera ekstraklasy. Jestem zdania, że beniaminkiem dzisiaj pokaże po raz kolejny charakter i walkę o ligowe punkty, a ciężką praca i skutecznością wygrają to spotkanie.

183
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3182
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis US OPEN MIKST
Godzina: 22:00
Spotkanie: McNally/Townsend - Dolehide/Sanders
Typ: McNally/Townsend 2:0
Kurs: 3,40
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Jak dla mnie zdecydowanymi faworytkami w tym meczu jest para Amerykanek, która w tym turnieju gra znakomicie, szczególnie McNally jest w bardzo dobrej formie. Wczoraj Sanders i McNally spotkały się w mikście i zadecydowały detale na korzyść Sanders. Jednak Sanders w tym meczu wyglądała dużo gorzej niż Amerykanka stad jestem przekonany, ze dzisiaj weźmie rewanż i wraz ze swoją partnerka rozprawia się z rywalkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +560
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy , Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Palermo - Genoa
Typ: 1X
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam , dziś mamy piątek , 9 września . Mój kolejny typ pochodzi z ligi włoskiej , a mianowicie z Serie B . W tych rozgrywkach dziś odbędzie się jedno spotkanie . O godzinie 20:30 na stadionie Renzo Barbera zmierzą się Palermo oraz Genoa . Według bukmacherów faworytem do wygranej jest drużyna gości , ja natomiast typuję remis lub wygraną gospodarzy . Jest to spotkanie pomiędzy ekipami , które kolejno awansowało z Serie C , oraz spadło z Serie A . Po 4 rozegranych kolejkach Serie B wyżej w tabeli są zawodnicy Genoi , którzy zdobyli 8 oczek i zajmują 5 miejsce . Palermo ma tych punktów 4 , i plasuje się na 13 miejscu . Palermo przegrało dwa ostatnie mecze z Regginą 0:3 i z Ascoli 2:3 , a wcześniej zremisowali z Bari 1:1 oraz pokonali Perugię 2:0 . Genoa pokonała 2:1 Venezię i 1:0 Pisę , a zremisowało z Benevento 0:0 oraz z Parmą 3:3 . Palermo na swoim stadionie radzi sobie bardzo dobrze , pomijając ostatnią porażkę z Ascoli 2:3 poprzednia porażka domowa miała miejsce bardzo dawno temu . Uważam , że stać gospodarzy na zdobycie dziś jakichkolwiek punktów , typuję w tym spotkaniu wygraną gospodarzy lub remis .

78
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1605
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Werder Brema - Augsburg
Typ: over 3,5 gola w meczu
Kurs:
2.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj biorę się za spotkanie niemieckiej Bundesligi. Mecz został już opisany przez jednego z kolegów, który poszedł w kartki, ja spróbuję pograć tutaj na gole. Werder z wielkim przytupem wrócił w szeregi zespołów Bundesligi. W pięciu rozegranych meczach Bremeńczyków padało średnio aż 4,4 gola na mecz! Bardzo mocno do tego wyniku przyczyniali się sami gospodarze dzisiejszego pojedynku, którzy są jedyną drużyną w tym sezonie Bundesligi, która zdobyła co najmniej dwa gole w każdym meczu ligowym. Liczę na podtrzymanie skuteczności ekipy z Bremy, a wydaje mi się, że goście też dorzucą coś. W jednym tylko meczu na pięć rozegranych przez Werder nie padł zakładany przeze mnie over.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom