>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.10.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia, A-League
Spotkanie: Adelaide United - Melbourne Victory
Typ: over 3.5
Kurs: 2.95
Buk: unibet
Godz. 10:40
Analiza:
Wczoraj zainaugurowaliśmy rozgrywki Australijskiej A-League, dziś w drugim spotkaniu kolejki dojdzie do hitu w którym Adelaide United będzie podejmować mistrza kraju Melbourne Victory – w tym roku są to również główni kandydaci do tytułu mistrzowskiego. Gospodarze bez większych zmian kadrowych, jest nowy trener ale mający identyczną filozofię jak jego poprzednik czyli długie utrzymywanie się przy piłce, z dużą liczbą kombinacyjnych podań. Jest to jedna z najlepiej grających ekip techniczne. Wobec tego problemów ze zdobywaniem bramek nie mają, ich siłą wobec takiego stylu gry jest też to że nie ma lidera jeśli chodzi o zdobycze bramkowe jest tam pięciu graczy regularnie strzelających bramki. Poprzedni sezon skończyli z czwartą średnią bramkową na poziomie 2.9, u siebie ta średnia była jeszcze lepsza przekroczyła granice 3.0 a to za sprawą odważniejszej gry w przodzie. Melbourne jest głównym kandydatem do mistrzostwa, bardzo pewnie triumfowali w poprzednim roku po prostu byli najlepszą ekipą do tego grającą bardzo atrakcyjny i otwarty futbol. Najwyższa średnia bramkowa należała oczywiście do nich w sezonie zasadniczym, szczególnie fantastycznie wyglądają w ofensywie – wysoki pressing, ofensywni boczni obrońcy sprawiają że w ataku mają wiele rozwiązań. Do sezonu przystępują w takim samym składzie personalnym z fantastycznym atakiem – Thompson, Berisha, Barbarouses. Obie ekipy spotkały się niedawno w pucharze gdzie górą była ekipa mistrza kraju wygrywając 3:1, poprzednie starcia tych ekip to naprawdę masa bramek 2:2, 3:2, 4:3 – trzy ostatnie starcia ligowe.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - Czechy Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olomouc - Karlovy Vary
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: expekt
Analiza:
Na dzis wybralem mecz hokeja w extralidze czeskiej pomiedzy Olomuncem , a Karlowymi varami. W tym meczu stawiam na Olomuniec.Zajmuja 6 miejsce z bilansem 5 zwyciestw ( 2 po dogrywce ) i 2 porazki. Natomiast Karlove Vary to ostatnia druzyna w tabeli z bilansem 2 zwyciestwa i 6 porazek.
Olomuniec w tym sezonie bilans u siebie ma 3 zwyciestwa i 1 porazka, zas bilans Karlowych Varow na wyjezdzie to 1 zwyciestwo i 3 porazki.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Pekin
Godzina: 11 (planowano na 10)
Spotkanie: David Ferrer - Lu Y-H.
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W bezpośredniej rywalizacji obu tenisistów o dziwo jest 2:2, a dysproporcja kursów ogromna. Ponadto, oglądałem mecz Ferrera z Rosolemi Hiszpan grał w moim odczuciu bardzo przeciętnie. Lu z kolei pokonał w poprzedniej rundzie Troickiego 2:0. Turniej rozgrywany w Azji więc liczę na niespodziankę w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Magdeburg - Fusche Berlin
Typ: Fusche Berlin
Kurs:
3.00
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Derby Wschodu w niemieckiej bundeslidze, w których zmierzą się ze sobą Magdeburg z Fusche Berlin. Według mnie kurs na gości jest zdecydowanie przesadzony, w derbach żadna drużyna nie odpuszcza, a Fusche po znakomitym początku sezonu, na pewno będą chcieli kontynuować swoją dobrą passę. Prym w zespole wiedzie były rozgrywający Wisły Płock Nenadić, który w 7 spotkaniach zdobył już 58 bramek, w tym meczu również możemy ujrzeć show jednego zawodnika, tylko oby to doprowadziło do zwycięstwa. Magdeburg jak na razie wygrało 4 spotkania i tyle samo przegrało, w ostatnim meczu polegli z gorszym Wetzlar na wyjeździe. W tym meczu trochę śmierdzi mi remisem, ale myślę, że to Fusche Berlin wyjedzie dzisiaj z Magdeburga zwycięsko.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 10

grota_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - El. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Litwa
Typ: Słowenia wygra do 0
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Expekt
Analiza:

Słoweńcy Szwajcarów już raczej nie wyprzedzą (Szwajcarzy grają z Estonią i San Marino), ale wciąż walczą o 3. miejsce z Estonią. Dziś zagrają z Litwinami (3-0-5 i 6:14), którzy na wyjeździe w 4 meczach zdobyli tylko 3 punkty (wygrana 2:0 z San Marino) i strzelili tylko 2 bramki, tracąc przy tym 9. Skoro bramkę na wyjeździe potrafili strzelić jedynie San Marino i przegrali 4-0 ze Szwajcarią, Anglią i 1-0 z Estonią to liczę, że dzisiaj nie poprawią swojego dorobku strzeleckiego. Z kolei Słoweńcy u siebie stracili tylko 3 bramki (2-3 z Anglią), wygrali 3 mecze i strzelili 10 goli. W ogóle 6 ostatnich wygranych na własnych stadionie było do 0. Od sierpnia 2012 jeżeli Słoweńcy bramkę tracili to mecz przegrywali. Dziś nie przewiduję przegranej, Litwa już o nic nie gra, więc pozostaje utrzymać szczelne tyły i kolejny mecz wygrać do zera ???? Kurs 1.80 w takim meczu bardzo interesujący jak dla mnie :smile:
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: EURO- Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liechtenstein vs Szwecja
Typ: Zlatan Ibra. 3 lub więcej bramek
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie bardzo ciekawy typ na to spotkanie, a kurs jeszcze lepszy.....
Co tu dużo pisać, kto ma strzelać gole jak nie on....
Zlatan Ibrahimovic jest najlepszym graczem w historii Szwecji i jednym z najlepszych graczy w historii ( moim zdaniem ).
Zdobył obie bramki dla Paryża w ostatnim meczu przeciwko Marsylii w Ligue 1.
Ma już 6 goli strzelonych w eliminacjach, a ten mecz to doskonała szansa do podbicia sobie statów.
Tutaj Szwecja zagra w Liechtensteinie i są absolutnym faworytem.
Szwecja przegrała 1-4 w ostatnim meczu przeciwko Austrii i Zlatan Ibrahimovic zdobył jedyną bramkę dla Szwecji.
Liechenstein przegrał nawet 0-7 przeciwko Rosji w ostatnim meczu , więc musimy się spodziewać również dobrego spotkania ze strony Szwecji.
Ibrahimovic jest kluczowym graczem w reprezentacji, strzela z rzutów wolnych oraz karnych. Potrafi zdobyć bramkę z każdej możliwej pozycji ( już nam to udowodnił ).
Liechenstein już o nic nie gra w przeciwieństwie do ich rywali.
Gospodarze, mają aż 22 stracone gole.
Ostatni mecz obu drużyn zakończył się wynikiem 2:0 dla Szwedów, dziś powinni pokazać wyższość nad rywalem.
Myślę że, Zlatan wpisze się na listę strzelców co najmniej 3 razy.
⛔ 100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: AFRYKA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Pierwsza runda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gambia - Namibia
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Pojedynek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 pomiędzy 161 drużyną rankingu FIFA Gambią, a 125 Namibią. Ranking sugeruje, że faworytami są goście, jednak ich postawa w meczach wyjazdowych jest fatalna, a mianowicie ostatnie zwycięstwo zanotowali 11.11.2011 ze słabiutkim Dżibuti, a od tego czasu rozegrali 8 spotkań wyjazdowych w ramach różnych eliminacji w Afryce i zdołali zaledwie raz zremisować z Malawi 1:1.
Gambia znacznie lepiej prezentuje się u siebie, jak przegrywa to tylko z afrykańskimi potentatami jak Kamerun, Senegal, WKS czy Algieria, a drużyny niżej notowane od tych zespołów z reguły schodzą pokonane.
Drużyny te mierzyły się ostatnio między sobą w latach 2010-11 w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki 2012 i w tych meczach Gambia wygrała u siebie 3:1 oraz przegrała w Namibii 1:0.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakiś czas temu postanowiliśmy reaktywować działanie na Facebooku.

https://www.facebook.com/pages/Forum-Bukmacherskie/793446814102619

Wystarczy, że klikając przycisk &quot;Lubię to!&quot;, dodasz nas do swojej listy ulubionych na Facebooku a będziesz na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na forum, o zbliżających się turniejach, aktualnych promocjach u bukmacherów oraz o najciekawszych zdarzeniach sportowych wartych zagrania.

Zapraszamy!
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata LoL
Godzina: 14:00
Spotkanie: STK T1 - EDG
Typ: 1
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Dzisiejszy mecz rozpocznie II kolejke gier w grupie C i od razu zaczynamy od najciekawszego meczu. Te dwie ekipy spotkały się ze sobą tydzien temu i wtedy zdecydowane zwycięstwo odniosła koreańska drużyna SKT pokonując chińskiego giganta w około 30 min. Dla niewtajemniczonych w świat e-sportu SKT jest bodajże najbardziej utytułowaną drużyną w historii LoLa i także w tych mistrzostwach świata są zdecydowanymi faworytami. EDG przez wielu było uważanych za jednych z pewniaków do podium jednak chińskie druzyny podczas tej imprezy zmagają się z wieloma problemami i mam wrażenie, że dzisiejszy wynik ostatecznie wskaże najmocniejszą drużynę na tej imprezie.
✅ 52
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
⚽Towarzyskie klubowe
Godzina 15:00
- Mainz : FSV Frankfurt
- Mainz strzeli over 1.5 gola
- kurs 1.76 / Unibet
Dziś także sporo spotkań a ja wybieram mecz towarzyski pomiędzy dwoma ekipami z Niemiec i tak Mainz czyli 1 Bundesliga gra z FSV Frankfurt czyli 2 Bundesliga , Mainz w tym sezonie gra albo dobrze ( 4 zwycięstwa ) albo żle ( 4 porażki ) ostatnio polegli u siebie 0:3 ale też przeciwnik z najwyższej półki bo Bayern ale u siebie pokonali 3:1 Hoffenheim czy 3:0 Hannover tak więc z bramkami jest dobrze , FSV natomiast nie gra najlepiej a dwa ostatnie pojedynki to dwie porażki , najpierw wyjazd z Freiburgem 0:2 no i bolesna porażka u siebie z Heidenheim az 0:4 ale to wszystko liga a dziś mecz towarzyski ja jednak pomimo że to towarzyski liczę na gole a przede wszystkim Mainz bo kiedy ich przeciwnikiem jest drużyna z Frankfurtu to chłopaki z Mainz lubią sobie postrzelać i choć to trochę odległe czasy ale 5 meczy 5 zwycięstw Mainz i w kazdym spotkaniu przynajmniej dwa gole zdobyte a ubiegły rok wynik 4:2 dlatego tez patrząc na ostatnią porażkę FSV i to 4:0 pokazuje że z obroną nie wygląda najlepiej dlatego liczę na dwa gole ze strony Mainz !
⛔ 100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja - Białoruś
Typ: pierwsze 10 minut ponad 0,5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jednym z dzisiejszych meczów kwalifikacji do Euro 2016 zmierzą się reprezentacje Słowacji i Białorusi. Jak dotąd gospodarze plasują się na 2. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów, natomiast goście zajmują 4. miejsce z 7 punktami na koncie.
Do zagrania tego typu przekonała mnie właśnie sytuacja w tabeli grupy C. Lider grupy - Hiszpania - już praktycznie zapewniła sobie udział w Euro i tylko kataklizm mógłby ją tego awansu pozbawić. O drugie premiowane miejsce biją się Słowacja i Ukraina. W lepszej sytuacji jest Słowacja - na tą chwilę ma 3 punkty przewagi nad Ukrainą i jeżeli wygra dzisiejsze spotkanie to zagra we Francji, ponieważ była lepsza w bezpośrednich starciach z Ukrainą.
Myślę, że widmo zagwarantowania sobie awansu dzisiejszego wieczoru będzie dla gospodarzy wystarczającą motywacją, tym bardziej, że rywal nie jest zbyt wymagający. Mowa o Białorusi, która nie ma już żadnych szans choćby na baraże i nie sądzę, żeby wyszła na boisko jakoś mocno nabuzowana. Ich dotychczasowe mecze wyjazdowe też mnie nie przekonują - wymęczone zwycięstwo z ostatnią Macedonią, remis ze słabiutkim Luksemburgiem oraz porażki 3:0 z Hiszpanią i 3:1 z Ukrainą.
Podsumowując, liczę dzisiaj na dobry występ Słowacji, która na pewno będzie chciała ucieszyć swych kibiców awansem na turniej we Francji. Mój typ jest ryzykowny, jednak uważam, że ma spore szanse na powodzenie. Oprócz tego, polecam czystą 1 @ 1.57 lub handicap -1,5 @ 2.60, oczywiście w stronę Słowacji. Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: EURO- Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja Białoruś
Typ: Słowacja (-1) (handicap europejski)
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam,
Na dziś wybrałem spotkanie między Słowakami a Białorusinami. Słowacja ciągle w walce o pierwsze miejsce w grupie, jednocześnie ciągle musi uciekać goniącym ich Ukraińcom.. Obecnie tracą 2 pkt. do Hiszpanów którzy dziś podejmują Luksemburg (i chociaż piłka jest nieprzewidywalna to raczej możemy przypisać im kolejne 3 pkt.). Depczący Słowakom po piętach Ukraińcy dziś mierzą się z Macedonią - to też nie jest raczej wymagający rywal więc wielce prawdopodobne, że i ekipa z 3ciego miejsca w grupie zanotuje 3 pkt. Aby utrzymać dystans do lidera grupy i atakujących drugą lokatę Ukraińców słowaccy piłkarze muszą dziś wygrać na własnym terenie. Jak do tej pory raczej nie mieli z tym wielkich problemów. Jedyne punkty stracili w ostatnim meczu (po remisie z Ukrainą). Słowacy na swoim terenie tracą bardzo mało bramek (na razie jedynie 2), może nie są super skuteczni (7 strzelonych goli), jednak Białoruś to nie jest ekipa która potrafi się świetnie bronić (8 straconych goli na wyjazdach). W poprzednim pojedynku tych drużyn padł wynik 1-3 dla Słowaków. Tym bardziej sądzę, że są w stanie wygrać dwoma golami. Bo skoro dali radę na wyjeździe to dlaczego nie mają powtórzyć tego w domu.
⛔ 100
 
T 13

tianse

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME 2016
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Hiszpania - Luksemburg
Typ:
1 (-4 handi azjat)
Kurs:
2.25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Hiszpanie formą i bramkostrzelnością nie grzeszą w ostatnim czasie, jednak na ich teren przyjeżdża jedna z najsłabszych drużyn świata. Pierwszy mecz Hiszpanie wygrali 4-0, jednak przed własną publicznością będą chcieli udowodnić, że stać ich na więcej. Moim zdaniem wynik 5-0 lub 6-0 dla Hiszpanów jest jak najbardziej realny. Hiszpanie chcą w końcu powrócić do ich finezyjnej piłki, taki mecz przed własną publicznością jest ku temu idealną sposobnością.
zwrot
 
W 4

wronek922

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Estonia
Typ : Anglia LB 2,5 / 2 .
Kurs : 1.80
Bukmacher : Totomix

Zacznijmy od drużyny gości która jak do tej pory zdobyła 4 bramki w 8 spotkaniach. Dla porównania Drużyna gospodarzy Straciła tylko 3 bramki strzelając aż 26 ! Co za tym idzie 3 bramki stracone ze strony gospodarzy którzy są w wyśmienitej formie to tylko Formalność. Myślę też że mecz będzie jedno stronny a strzelać będą tylko gracze z Wysp ???? Można dodać że drużyna gospodarzy ma drugą najlepszą ofensywę(1.Polska) w tych eliminacjach 3,25 bramki na mecz.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa - towarzyskie
Godzina: 16:30
Spotkanie: ND Gorica - Carpi
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Carpi korzysta z wolnych terminów, dlatego dzisiaj odbędzie się ich spotkanie z Goricą, słoweńskim zespołem, który obecnie plasuje się na 2. miejscu w ligowej tabeli. Mecz odbędzie się na stadionie gospodarzy, a zaraz po zakończeniu, czyli późnym wieczorem Włosi wrócą do siebie.
Ostatnio Carpi zanotowało zwycięstwo u siebie z Torino. Myślę, że będą dzisiaj się oszczędzać żeby podtrzymać dobrą ligową passę oraz by żaden z zawodników nie padł ofiarą kontuzji.
Gorica ma młody zespół, brakuje tylko dwóch zawodników powołanych na mecze Słowenii U-21. Powinni powalczyć, bo nie co dzień ma się okazję na walkę z zespołem klasowym, mówiąc klasowym mam na myśli drużynę z najwyższej ligi. Spotkanie już za chwilę. Miałem odpuścić, ale kurs kuszący.
Początkowo nastawiałem się na granie 1X, ale teraz widzę, że dużo lepiej zainwestować w over.
GL!
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Pierwsza Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bohemians - St Patricks
Typ : X
Kurs : 3,50
Bukmacher : bet365

Bohemians długo już nie przegrał meczu u siebie, natomiast faworyci tego spotkania St Patricks od dłuższego czasu nie mogą utrzymać dobrej formy na wyjazdach i przegrali aż 4 z ostatnich 6 spotkań. Wprawdzie są faworytami, jednak to Bohemians gra u siebie i ma wsparcie kibiców. Ponadto remis to najczęstszy wynik w historii bezpośrednich spotkań obu ekip. Myślę, że dziś także takim wynikiem zakończy się to spotkanie.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria vs San Marino
Typ: Szwajcaria over 5.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Kiedy gra San Marino,to wiadomo,ze kazdy podaje dosc wysokie wyniki owerowe.
Jedni przesadzaja,inni graja bardziej rozwaznie.
Dzisiaj 6 bramek ze strony Szwajcarii to z pewnoscia zadanie do wykonania.
Gospodarze graja ofensywna pilke,dzisiaj na pewno beda miec sporo sytuacji bramkowych,pytanie tylko jak bedzie ze skutecznoscia.
3 gole na 45 minut,jesli Szwajcaria nie zagra minimalnym nakladem sil to typ wejdzie.
W grupie E awansowala juz Anglia,na drugim miejscu jest wlasnie ekipa Szwajcarii,ktorej depcze po pietach Slowenia.
Podopieczni Vladimira Petkovicia nie powinni miec juz zadnych problemow z awansem.

San Marino stracilo juz prawie 30 bramek,sa to oczywiscie amatorzy i dzisiaj zagraja jak zawsze z zaangazowaniem,to jednak umiejetnosciami pilkarskimi odbiegaja od rywala o jakies 4 klasy sportowe.
Szwajcaria gra pozegnalny mecz eliminacji przed wlasna publicznoscia i mysle,ze dla kibicow strzela dzisiaj z 6-7 bramek.
Rywal wymarzony do pogromu.
Wiecej nie ma co tu sie rozpisywac,jesli tylko Szwajcaria zagra na swoim poziomie,to moze sie skonczyc nawet na wyniku dwucyfrowym.
W pierwszym meczu bylo &quot;tylko&quot; 4:0,do przerwy bylo juz 3:0,pozniej goscie sie bawili i tylko dlatego nie bylo wyzszego wyniku,chociaz gdyby w 90 minucie Rodriguez strzelil karnego,to byloby 5:0,czyli minimum jakie dzisiaj powinno byc.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

sebaz22

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka , mistrzostwa europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Polska vs Belgia
Typ: poniżej 152.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Na dziś wieczór polecam mecz Polska - Belgia. Polacy ostatnio w Japoni zajeli najgorsze bo 3 miejsce(nie dostali awansu na IO 2016). W tym turnieju nie mogą sobie pozwolić na stratę setów w meczach.Dlatego uważam że spotkanie ze słabszą Belgia przebiegnie po naszej myśli i Polacy nie stracą żadnego seta. Nie pozwolą Belgom podjąć walki i każdy set będzie wysoko wygrywany.
✅ 85
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Dyscyplina:Rugby Puchar Świata
Godzina:21:00
Spotkanie:Nowa Zelandia-Tonga
Typ:handicap +42pkt. Tonga (zakład 3-drogowo)
Kurs:2,00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Chcę dzisiaj zaproponowac mecz pucharu Swiata w rugby miedzy Nową Zelandią a Tonga ,jest to ostatnie spotkanie grupowe tych drużyn . Nowa Zelandia oczywiście dominuję w grupie i zajmuje pierwsze miejsce w grupie z 3 zwycięstwami , z Argentyną 26-16, Namibią 58-14 i Gruzją 43-10 w porównaniu Tonga wygrała jedynie z Namibią 35-21 ,przegrali nieznacznie z Gruzja 10-17 no i porażka z Argentyną 45-16.
Z tego widać że Nowa Zelandia w tych 3 meczach tylko raz przekroczyła liczbę pkt dzisiejszego handicapu i to z najszłapszą drużyną w grupie z Namibią i to tylko dwoma punktami ,Tonga jest znacznie lepsza od Namibi i niesądze żeby w dzisiejszym meczu Nowa Zelandia przekroczyła ten handicap. W porównaniu dodam że obie drużyny spotkały się choć było to już kilka lat temu bo 2011 wtedy padł wynik 41-10 dla Nowej Zelandii.

P.S. Jeśli pomogłem Ci wygrać naciśnij (+dzięki)
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Austria
Typ: Austria wygra i padnie łącznie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 4.7
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Po wczorajszym trafnym typie w eliminacjach do Mistrzostw Świata na Urugwaj, dzisiaj pora na Europę.
Wybrałem mecz lidera grupy G Austrii z 4 w tabeli Czarnogórą.
W eliminacjach Austria idzie jak burza, bilans meczów 7-1 i bramek 16-3 mówi wszystko. U siebie strzela tylko po 1 golu, ale za to na wyjazdach już jest zdecydowanie lepiej, wygrali ostatnio ze Szwecją 4-1, Rosją 1-0, Liechtensteinem 5-0, Mołdawią 2-1. Poza spotkaniem z Rosją padały same over 2.5.
Czarnogóra (bilans meczów 3-2-3, bramek 8-8) u siebie wygrała tylko z zajmującymi kolejno ostatnie i przedostatnie miejsca w tabeli Liechtensteinem i Mołdawią.
Ruskim dali sobie wbić aż 3 gole (plus nietrafiony karny).
Typuję,że i dzisiaj stracą min.2 gole, a jeden uda im się wbić.
Chciałem dać podobny typ na Słowację,może i był bardziej prawdopodobny, ale ten kurs mnie przekonał (na wygraną Słowacji i over 2.5 był 2.6).
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom