>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.10.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
K 13

kamilos24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Austria
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z dzisiejszych dwóch meczy w miarę wyrównanych zespołów wybieram pojedynek między Serbią i Austrią. Typ na powyżej 3,5 gola, teraz dlaczego:
-najpierw wyniki ostatnich spotkań:
Mołdawia - Serbia 0:3
Katar - Serbia 3:0
Serbia - Irlandia 2:2
i Austrii:
Austria - Walia 2:2
Gruzja - Austria 1:2
Islandia - Austria 2:1
Jak widać drużyny potrafią strzelać bramki - w ostatnich 3 meczach padały przynajmniej 3 bramki. Dzisiaj nieco ryzykowniej w meczu bedą musiały paść 4. Grupa w której znajdują się obie drużyny jest jedną z najbardziej wyrównanych, bez jednego faworyta co potwierdza obecny układ:
Walia, Serbia, Austria, Irlandia wszystkie mają na koncie po 4 punkty. Również ich ostatnie spotkania to wyniki 2:2. W tej grupie bilans bramkowy będzie miał bardzo duże znaczenie dlatego zarówno Serbia zmotywowana podwójnie (gra u siebie + absencja na ostatnim euro) jak i Austria (szarpany mecz z Walią u siebie zremisowany).
Która drużyna wygra ten mecz obejmie prowadzenie w tabeli grupy, w której każdy punkt a nawet każda bramka jest ważna.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godz: 17:00
Spotkanie: Pick Szeged - Vive Kielce
Typ: Pick Szeged (HT)
Kurs: 2,35
Buk: Oddsring
W ciekawie zapowiadającym się meczu 3. kolejki Grupy B Ligi Mistrzów Pick Szeged podejmie Vive Kielce. Węgrzy po remisie z Rhein-Neckar oraz zwycięstwie na trudnym terenie w Zagrzebiu zajmują 3. miejsce. W zespole gospodarzy doszło do sporych przetasowań kadrowych. W drużynie prowadzonej przez Pastora zagrają m.in. Buntić oraz Sego, czyli byli zawodnicy... Vive Kielce. Zresztą jakościowo kadra wygląda porównywalnie, jedynie szkoda iż zespół opuścił Ancsin no i Bombac, który dziś stanie po drugiej strony barykady. Kielczanie wygrali oba swoje spotkania, jednak byli to rywale z nieco niższej półki. Goście nadal muszą sobie radzić bez kontuzjowanego Jureckiego, który napędzał zespół. Urazu nabawił się także Piotr Chrapkowski i obrotowy - Patryk Walczak. Niedawno po kontuzji do kadry powrócił Bombac. Kolejna sprawa to brak wartościowego zmiennika dla Lijewskiego. Przez kontuzje wyhamowała się nieco kariera Paczkowskiego. Ostatnie mecze między tymi zespołami były niezwykle wyrównane. Jednak myślę, iż Sierra/Sego zrobią różnicę na korzyść gospodarzy. Kielczanom zazwyczaj brakuje nieco koncentracji w pierwszych połowach, dlatego stąd taki typ.
⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - USA, ATP Challenger - Stockton
Godzina: 21:30
Spotkanie: Frances Tiafoe - Noah Rubin
Typ: Frances Tiafoe -2.5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Kontynuując wczorajszy typ na Frances&#39;a Tiafoe idę dalej w jego stronę w dzisiejszym finale Challenger&#39;a w Stockton. Noah Rubin i Mackenzie McDonald (wczorajszy rywal Tiafoe) to zawodnicy o bardzo podobnej charakterystyce - obaj mierzą dokładnie 178 cm wzrostu, praworęczni, oburęczny backhand. Wczorajszy mecz wygrany pewnie 2-0. Noah Rubin zajmuje obecnie 192 miejsce w rankingu ATP. W drodze do finału w trzech na cztery rozegrane mecze wygrywał stosunkiem 2-1. Natomiast Frances Tiafoe jedynie w 1/16 turnieju na samym początku stracił seta z Blaz&#39;em Rolą po czym wygrał 8 setów z rzędu z kolejnymi rywalami. Tiafoe jest w świetnej formie i nie wyobrażam sobie aby mógł nagle &quot;obniżyć loty&quot;. Kuszący kurs 2.31 na zwycięstwo Tiafoe 2-0 ale ja wybrałem trochę niższy ale bezpieczniejszy moim zdaniem typ na wygraną w gemach.
✅ 90
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Finlandia - Chorwacja
Typ: Chorwacja i over 2,5
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj znowu idę w mecz Chorwacji i mam nadzieje, że panowie mnie nie zawiodą. Skąd taki typ?
Chorwaci w poprzedniej kolejce rozgromili drużynę Kosowa 6:0 a świetną skutecznością popisał się Mandzukić, który to opuścił boisku już w 60min dlatego dzisiaj będzie wypoczęty. Mecz Chorwatów z Kosowem wprowadził dobrą atmosferę do drużyny, pozwolił ustawić celowniki i poćwiczyć założenia trenera.
Dzisiaj zmierzą się z drużyną Finlandii która to w poprzedniej kolejce przegrała na wyjeździe z Islandią 3:2, wynik niezły ale obraz gry nie odzwierciedlał tego bo na boisku panowała Islandia.W drużynie dobrze znani polskim kibicom Hamalainen i Arajuuri.
Chorwaci faworyt do zwycięstwa aczkolwiek nie będzie im łatwo, liczę na ciekawe spotkanie i ilość bramek powyżej 2,5, może coś Finlandii uda się strzelić.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Segunda B Grupa IV
Godzina: 17:30
Spotkanie: La Hoya Lorca - Marbella
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Marbella to lider ligi. Na 7 rozegranych meczy komplet zwycięstw, bramki 14-5. Widać wyraźnie że goście złapali życiową formę. Wspaniała seria 7 zwycięstw z rzędu. Oczywiście jak to z każdą serią bywa kiedyś musi być przerwana ale mam nadzieję że to nie nastąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Gospodarze w 7 spotkaniach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i ponieśli 3 porażki. Bramki 8-11. Szczególnie kiepsko wyglądają na własnym boisku gdzie wygrali tylko raz, i to ze słabym zespołem który zajmuje 18 miejsce na 20 drużyn, i ponieśli dwie porażki. Dużo lepiej spisują się na wyjazdach.
Ostanie bezpośrednie pojedynki:
Marbella-La Hoya Lorca 1:1
La Hoya Lorca-Marbella 1:3
La Hoya Lorca-Marbella 1:0
Marbella-La Hoya Lorca 1:0
na korzyść Marbelli. 2 wygrane, remis i porażka. Patrząc na obecną formę zespołów typuję zwycięstwo gości. Nie mam żadnych informacji o składach typ typowo statystyczny. Można zagrać DNB też po przyzwoitym kursie ok. 2. Powodzenia.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - 1 liga
Godzina:
15:00
Spotkanie:
GKS Katowice-Pogoń Siedlce
Typ:
GKS Katowice&amp;BTS
Kurs:
4.33
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Podczas gdy wszystkie oczy skierowane są na eliminacje do MŚ, ja zaglądam na nasze krajowe podwórko. Dzisiaj ostatni mecz tej kolejki w 1 lidze i spotkanie GKS Katowice z Pogonią Siedlce. W Siedlcach zabraknie za kartki Bajdura i Wrzesińskiego, natomiast z powodu kontuzji Łukasza Wójcika, Damiana Świerblewskiego i Luki Štefanaca.
Podopieczni Jerzego Brzęczka w ostatniej kolejce ulegli GKS Tychy 1:0 i była to ich pierwsza porażka w tym sezonie. Mają szansę na szybką rehabilitacje w tym meczu u siebie z osłabioną Pogonią. GKS notuję przy Bukowej serię 3 zwycięstw z rzędu i myślę, że dzisiaj tą serie podtrzyma. Pogoń stać na strzelenie choćby jednej bramki, liczę że zagra Burkhard i dzięki temu Pogoń uda się choćby trochę postawić faworytowi, a my obejrzymy ciekawe widowisko z bramkami obu ekip, ale w końcowym rozrachunku po 3 pkt sięgną Katowiczanie.
⛔100
 
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia - Gruzja
Typ: Bale zdobędzie gola w meczu
Kurs: 3.2
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam,
dzisiejszego nudnego niedzielnego wieczoru proponuję Państwu zasiąść głęboko w fotelach i poświęcić dwie godzinki na spotkanie Wali z Gruzją. Proponuję pograć za drobne,że Bale ukąsi co najmniej dwie bramki. Wczoraj popis dali wielcy piłkarze z topowych drużyn europejskich. Mowa tu dokładnie o Tomku Milerze oraz Robercie Lewandowskim. Dlaczego dzisiaj Bale nie miałby tego zrobić? Walijczycy grają u siebie,z drużyną o klasę niżej. Drużyna z wysp pokazała co potrafi na rozgrywkach Euro 2014,odpadając w półfinale z Portugalią ,a przed turniejem nikt nie dawał ich szans na wyjście z grupy. Od początku sezonu Gareth w Królewskich ma dopiero 3 bramki ale jest głodny bramek. Gruzini nie są zbyt wymagającym rywalem i sądzę,że dziś będzie grad bramek i wieczór Bale ????
-----------------------------------------&gt;
Albo grubo albo wcale ;]
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godz: 18:00
Spotkanie: Finlandia - Chorwacja
Typ: Asian Handicap -2 Chorwacja
Kurs: 4.20
Buk: Unibet
DZisiaj szeroka oferta w Buku i kilka ciekawych meczy wybrałem na dziś spotkanie Finlandi z Chorwacja.A czemu taki typ ? Moim zdaniem reprezentacja chorwacji jest w formie co było widać w meczu z Kosovem.Po tym spotkaniu drużyna Chorwacji zdecydowanie nabrała wiatru w żagle i dzisiai będą iść za ciosem i ponownie pokaża nam dobry rezultat.Wiadomo też że kosvo to nie taki sam rodzaj przeciwnika jak finlandia, ale warto dodać że Finlandia w meczu z Islandia straciła 3 gole i 2 strzelili.Porównująć dwie drużyny Islandie pomiędzy Chorwacja obrona Chorwatów jak i atak jest zdecydowanie lepsza od Islandi.Wieć nasuwa mi się myśl na taki typ żeby dać handicap -2 na chorwacje.Ja lubię ryzyko jeżeli ktoś nie to śmiało można dać handicap - 1,5 lub - 1 na chorwacje bo jestem niemal pewny ze Finlandia dzisiaj na pewno nic nie strzeli,a chorwacja ustrzeli wysoko. Powodzenia !
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna,el
Godz;18,00
Spotkanie;Finlandia-Chorwacja
Typ;więcej jak 2,5 gola
Kurs;2,10
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
Ostatnie mecze z Kosowem obydwu drużyn;
Kosowo -Chorwacja 0-6
Finlandia -Kosowo 1-1
Te wyniki mówią same za siebie.
Finom w ostatnim meczu poprawiła się zdolność strzelecka
Islandia -Finlandia3-2,gdzie w doliczonym czasie gry stracili 2 bramki,to jest naprawdę ,,sztuka,,
Mandzukic po zdobyciu 3 goli /z Kosowem/zszedł z boiska żeby zachować świeżość na mecz z Finami.
Chorwaci są w stanie sami pokryć taki handicap,a nie wykluczona jest również bramka gospodarzy.
Jedynym osłabieniem gości jest pomocnik Realu Madrid Luka Modric/uraz kolana/
Kurs bardzo ,,przyjazny,,jak na prawdopodobieństwo
⛔100
 
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Austria
Typ: Austria lub remis
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybieram spotkanie chyba najciekawsze bowiem moim zdaniem w tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta, oczywiście u buków minimalnym faworytem są Serbowie z racji atutu pod postacią własnego boiska, ale ja polemizowałbym z tym. Oglądałem mecz Austriaków z Walią i wywarli na mnie dobre wrażenie, byli drużyną lepszą od gości, jedyne czego im zabrakło to zwycięstwa. Ogólnie w moim mniemaniu Austriacy są drużyną piłkarsko lepszą od Serbów. Grali oni na Euro które jak wiadomo było dla nich niewypałem no ale Serbii nie było tam wcale. Ogólnie szanse dzisiejszego meczu oceniam na 50/50 ale z racji tego że kurs na zwycięstwo Austriaków lub remis jest bardzo przyzwoity to kieruje się w tę stronę. Jak dla mnie spore Value. Pozdrawiam ????
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ, Grupa I
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Ukraina – Kosovo
Typ: rzuty rożne over 4 azjan pierwsza połowa
Kurs: 1.750
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ukraina po dwóch remisach będzie dziś wkurzona bo były to bardzo pechowo stracone punkty, ta reprezentacja ma nowego trenera, wybitnego reprezentanta tego kraju Shevchenko – wybitny napastnik który na pierwszej konferencji stwierdził jak to snajper że będzie chciał reprezentacje grająco do przodu. Oczywiście potrzeba czasu ale dziś właśnie dostaje okazje na ćwiczenie wariantów ofensywach bo Kosowo to będzie dostarczyciel punktów co pokazał mecz z Chorwacją. Ja to widzę tak od pierwszej minuty Ukraina ruszy do ataków na skrzydłach Konoplyanka – Yarmolenko będą robić szum i to już jest dobra okazja do wywalczenie kilku rogów od samego początku. Będzie po prostu siedzenie na rywalu od początku i takie cztery rogi to nie powinny być problemem tym bardziej że Ukraińcy też często próbują strzelać z dystansu a to zawsze jakiś rykoszet czy parada bramkarza. Kosowo z kontry też może coś dorzuci w pierwszej połowie bo na pewno siły na wyjście z jakąś kontrą będą. Na koniec szukając jeszcze pewnej analogi do tego spotkania to gospodarze w ostatnim czasie podejmowali podobne ekipy poziomowo do dzisiejszego rywala San Marino gdzie w pierwszej połowie było 6 rogów oraz Luksemburg z 9 rogami po 45 minutach a wówczas moim zdaniem była to bardziej zachowawczo grająca reprezentacja.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Turcja
Typ: czerwona kartka / tak
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Co tu dużo opisywać na temat kartek bo wiadomo iż to tak jak z ilością bramek jedna niewiadoma ale w/g mnie fauli tutaj nie powinno zabraknąć , patrząc na wcześniejsze &quot;osiągnięcia &quot; obu drużyn pod względem dyscyplinarnym to śmiało możemy liczyć i dziś na sporo kartek gdyż obie drużyny są znane z ostrej gry no i brutalniejszych wejść i tak w meczu Turków z Ukraińcami zostało pokazanych aż 7 żółtek natomiast mecz Islandii z Finami również 7 karteczek ( bez czerwieni ) a dziś liczę na czerwień zresztą jak to u mnie lubię ten kolor kartki . kto sędziuje niestety nie wiem bo nie mogę dotrzeć do tej informacji ale nie ważne ja liczę na tą kartę zresztą z H2H pomiędzy nimi ten kolor kartonika już nie raz został pokazany ( wiem dziś nie musi ) ale ja tak stawiam !
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Peru Segunda Dywizja
Spotkanie: Atletico Torino – Sport Victoria
Godzina: 19:30
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 22 kolejki Peruwiańskiej Segundy dywizja, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 14 pozycję w tabeli zespół Atletico Torino z 12 Sport Victoria. Gospodarze tego pojedynku mają za sobą 11 ligowych spotkań na własnym stadionie, w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo a 5x zremisowali zdobywając przy tym 17 bramek a stracili 7. Goście natomiast jak dotąd rozegrali 11 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 7x ponieśli porażkę strzelając przy tym 10 bramek a stracili 20. Gospodarze tego pojedynku to bardzo groźna drużyna co widać zresztą na w/w statystykach. Goście natomiast tracą sporo bramek w pojedynkach wyjazdowych – średnio prawie 2 na każde spotkanie co pokazuje, że linia obrony kompletnie sobie nie radzi na obcym terenie. Spojrzałem jeszcze na historię ostatnich pojedynków pomiędzy tymi drużynami rozegranymi u dzisiejszych gospodarzy i tak w 3 ostatnich 3x zwyciężył ekipa Atletico. Reasumując i tym razem zaryzykuje i pobiorę tutaj wygraną niesionych dopingiem własnej publiczności gospodarzy.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 3

mussolini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia -Turcja
Typ: Obie strzelą i remis
Kurs: 4.15
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Ofensywna Islandia, która cały czas na fali entuzjazmu podejmuje Turcję będzie mieć cięzki orzech do zgryzienia. Turcy również dojrzali jako zespół na czele z Calhanoglu, Preferujaca wesoły futbol Islandia zapewne strzeli bramkę (bramki?) ale mocno prawdopodobne jest, że również stracą. Suma summarum potencjały obu drużyn dośc zbliżone, wynik jak najbardziej realny.
⛔100
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina : 20:45
Spotkanie : Serbia - Austria
Typ : Austria DNB
Kurs : 2,75
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Tutaj jak dla mnie to wielkie nie porozumienie te kursy w stronę Austri. Dla mnie ten mecz to 40/60, tak samo było w ich pierwszym meczu, gdzie grali z Gruzją, tam kursy były 2+ na nich. Już tam pisał, że Austriacy, to bardzo dobra drużyna, w poprzednich eliminacjach do ME, pewnie zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali, bilans 9-1-0 (22:5), potem gdzieś na Euro się pogubili, w pierwszym meczu niespodziewana porażka z Węgrami, potem z przyszłymi Mistrzami Europy remis, i w ostatnim meczu o wszystko, porażka z Islandią, gdzie porażka wynikła z tego, że w końcówce poszli całym zespołem do przodu, bo tylko zwycięstwo dawało im awans. Serbowie dobrze rozpoczęli te eliminacje, ale maksymalnie co tutaj według mnie ugrają to remis, ostatnie eliminacje do ME bardzo słabe w ich wykonaniu, porażka u siebie z Portugalią i Danią, tylko wygrana z Armenią. Austriacy narzucą swoje tępo i swoje warunki w tym meczu.
⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Austria
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
W eliminacjach do mistrzostw swiata zmierza sie dzisiaj dwie druzyny Serbia z Austria. Serbowie znacznie poprawili swoja gra od czasu kiedy grali eliminacje do mistrzostw Europy we Francji, w ktorej to zajeli przedostatnie miejsce, bowiem byli tylko lepsi od Ormianczykow. W grupie jak do tej pory wygrali jeden mecz z Mołdawia i zremisowali z Irlandczykami. Ostatnie mecze miedzy tymi ekipami mialy miejsce dosc dawno, bo w 2008 i 2009 roku w eliminacjach do mistrzostw swiata w RPA. Serbowie wygrali z Austriakami dwukrotnie. Jednak ja dzisiaj swoj typ daje na Austrie. Patrzac na statystyki goscie dosc dobrze radza sobie w wyjazdowych meczach. Na ostatnie 10 meczow jakie grali Austriacy liczac od 2013 roku wygrali az 8 spotkan. Dodatkowa motywacja dla gosci moze byc fakt, ze jeszcze nigdy w histori nie wygrali z Serbami i beda to wlasnie chcieli zrobic dzisiaj. Dla mniej ryzykownych polecam granie x2.
Prawdobony wyjsciowy sklad Austriakow:
Alaba D.
Arnautovic M.
Baumgartlinger J
Dragovic A.
Hinteregger M.
Janko M.
Junuzovic Z.
Klein F.
Ozcan R. (B)
V. (B)Sabitzer M.
Wimmer K.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Austria
Typ: 1 &amp; bts
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obydwa zespoły overowe w tych eliminacjach. Serbia zremisowała 2-2 z Irlandią i wygrała 3-0 z Mołdawią.
Austria wygrała 2-1 z Gruzją i zremisowała 2-2 z Walią.
Zgromadziły tyle samo punktów i zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce w tabeli za Walią, która dzisiaj niespodziewanie zremisowała z Gruzją 1-1.
Serbowie powinni skorzystać z takiego prezentu i wyjść na czoło tabeli.
H2h na korzyść Serbów 1-0 i 3-1.
Spodziewam się spotkania z dużą ilością goli, w które to jednak gospodarze wygrają. Tadic i Kostic powinni coś strzelić.
Po stronie austriackiej liczęna Arnbautowica
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A - kolejka 29
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Flamengo - Santa Cruz
Typ:
Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 1.5
Kurs:
1.52
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Klasycznie rozpocznę od przypomnienia, że czekam bardzo cierpliwie na powrót czołowych europejskich lig... a w tym czasie możemy się przyjrzeć spotkaniu 29 kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy Flamengo ( 2 mce w ldize ) a Santa Cruz ( 19 mce w lidze ). Zacznijmy od ekipy Gospodarzy - własna murawa jest ich asem z rękawa, ostatnie 8 ligowych spotkań na własnym stadionie zakończyli zwycięstwami zdobywając w nich 14 goli notując średnią 1,75 goli/mecz a 4 ostatnie z nich miało wyniki: 2:1 2:0 2:1 2:1 czyli dokładnie to czego wypatruję dzisiaj. Przy okazji mieliśmy jeszcze mecze Copa Sudamericana w których Flamengo zaliczyło 4 gole w 2 meczach u siebie. Ogólnie rzecz biorąc - dotychczasowe 14 spotkań ligowych rozegranych u siebie zapisali zdobyciem 22 goli z średnią ~1.57gol/mecz. Z drugiej strony mamy zespół Santa Cruz, którego ostatnie 7 meczy ligowych było upiększone stratą łączną 18 goli czyli ~2.57goli/mecz. Przyjrzyjmy się 4 ostatnim spotkaniom wyjazdowym : 3:1 2:0 3:2 5:3, wszystkie przegrane. Patrząc na cały sezon, zaliczyli 14 meczy na wyjeździe i stracili tam 29 goli ~2,07gol/mecz.
Podsumowując, Flamengo w meczach u siebie gra bardzo dobrze i osobiście liczę na 2 gole zdobyte przez nich w dzisiejszym starciu, a ich przeciwnik Santa Cruz jest w stanie im to umożliwić.

✅ 52
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom