>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 9. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy Seria C grupa B
Godzina: 18:30
Spotkanie: Reggina - Vicenza
Typ: I połowa over 0.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 7 kolejki Włoskiej Serii C, w którym to zmierzą się zajmująca obecnie 15 pozycję ekipa Reggina z 6 Vicenza. Gospodarze tego pojedynku w 6 dotychczasowych występach ligowych zdołali 1x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili 7. Goście natomiast w swoich 6 jak dotąd rozegranych spotkaniach ligowych zdołali 4x zwyciężyć a 2x zremisowali strzelając przy tym 9 bramek a stracili 3. Goście tego pojedynku bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon ligowy pewnie plasując się w górnej części tabeli dzięki skuteczności dwójki napastników Pietro De Giorgio oraz Gianmario Comi oboje po 3 bramki. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że Vicenza to spadkowicz z poprzedniego sezonu, który zapewne będzie chciał powrócić do Serii B. Gospodarze natomiast poprzedni sezon ligowy zakończyli dobrej 5 pozycji co premiowało ich udziałem w ćwierćfinałowej serii baraży o udział w Serii B, w których to Reggina odpadła w półfinale z Alessandrią. Obecny sezon jak już w/w Reggina rozpoczęła bardzo słabo szybko spadając do dolnej części tabeli. Wszystko to sprawia, że pojedynek ten będzie zapewne zaciętym spotkaniem a osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę over 0,5 bramki już po pierwszych 45 minutach meczu.
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina-Chorwacja
Typ: remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W meczu, w którym nie ma faworyta najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis.Decydujące starcie o drugie miejsce w grupie.Chyba nikt nie wierzy w zwycięstwo Kosowa na Islandii. Oba zespoły zdobyły do tej pory po 17 punktów-wygrały po 5 spotkań,2 zremisowały i 2 przegrały.Jednakże to Chorwaci mają lepszy stosunek bramek, a także wygrali pierwsze starcie tych drużyn 1-0.Chorwacja na Ukrainie jeszcze nie wygrała.Zanotowała 2 remisy i raz przegrała.Chorwatom remis gwarantuje awans do baraży.Ukraina musi to spotkanie wygrać.
Gdyby nie musiała mój typ byłby inny,ale przewiduję remis,który zadowoli Chorwatów. To zapewne będzie mecz walki-nikt tutaj nogi nie odstąpi.Może być sporo fauli i kartek.
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: NY Rangers-Montreal Canadiens
Typ: Shea Weber(Canadiens) strzeli gola
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.Dziś fajny i jedyny meczyk tej nocy w NHL tak że spróbuje coś wam zaproponować.Świetny Kanadyjczyk w poprzednim sezonie uzbierał 45pkt(18 goli,27 asyst) co jak na obrońce można uznać za naprawdę dobre osiągnięcie.Jego mocną stroną jest gra w przewadze gdzie zawsze grozi atomowym strzałem spod niebieskiej.Gra w pierwszej linii zespołu Canadiens z m.in. Paciorettym,Gallagherem czy Droinem czyli w sumie w najmocniejszym zestawieniu którym dysponują obecnie popularni Habs.Jest to zakład wysokiego ryzyka bo jednak trudno wytypować strzelca gola gdzie gra ok 20 kolesi w drużynie ale gracze Montrealu wiedzą co potrafi przyłożyć doświadczony Weber i często wystawiają mu gumę na uderzenie a on to potrafi zamienić na gola jak mało który.Ogólnie jest to mecz b2b dla obu drużyn,Canadiens dostali bęcki od Capitals 6-1 natomiast Rangers nie dali rady świetnemu Toronto i przegrali 8-5.Jak widać narazie ani Henrik Lundquist ani Price nie są w najwyższej formie jeśli chodzi obronę bramki więc liczę tutaj na to że trochę sobie dziś postrzelają.Jeśli ktoś nie chce tak bardzo ryzykować można spróbować zagrać np na punkt Webera po kursie 2,12.Zobaczymy jak to się skończy,powodzenia ????
⛔ 100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Włochy
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza: Już jutro zakończenie rywalizacji w grupie G, wszystko wyjaśniło się w przedostatniej kolejce, po niespodziewanym remisie Włoch z Macedonią stracili oni szansę na bezpośredni awans i zagrają tylko w barażach, więc jutrzejszy mecz będzie z gatunku tych o &quot;przysłowiową pietruszkę&quot;, ja jednak liczę, że Włosi będą chcieli się zrehabilitować za piątkowy blamaż i wygrają na zakończenie eliminacji z drużyną Albani i że padną w tym meczu minimum 2 bramki, innymi ciekawymi typami na ten mecz są:
Włochy wygrają do 0 @2,33 Fortuna
Włochy i poniżej 3,5 gola @2,06 Fortuna
Włochy i poniżej 2,5 gola @3,15 Fortuna
Ogólnie uważam, że będą to piłkarskie szachy w wykonaniu Włoch i że po profesorsku wypunktują Albanię, najbardziej prawdopodobny wynik jaki widzę w tym meczu to 0:2 dla gości.
Przewidywane składy na ten mecz prezentują się następującą:

Liczę na profesjonalne podejście gości do tego meczu i chęć zmazania plamy po ostatnim remisie. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Gruzja

Typ: ilość bramek - 3,5 / w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki / TAK
Kurs: 1,6

Bukmacher: - Fortuna
Cześć, vivat, vivat, vivat - jedziemy do Rosji, tak jak mówiłem Montenegro rozbite, emocje były, kac będzie rano. Zagrajmy coś na wystudzenie emocji, taki kwasik z ogórków. Smaczny ale słony. Serbia - Gruzja. Serbia musi wygrać ale po co ma wygrywać wysoko? Czyżby nie wystarczyło jeden albo dwa do zera? Oczywiście wystarczy ale cisnąć trzeba. Gruzja raczej nie wygrywa, jeżeli już to remisuje. Dla Serbii powinien być to spacerek jednak kontrolowany, taka wisienka na torcie. Kompocik śliwkowy do obiadu. Albo brandy przy kawie z sernikiem. Może Mitrović z Newcastle coś trafi? Gramy? Nie napinajmy się Panowie. Luzik. Zabawa lepsza od pieniędzy. Do usłyszenia.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Serbia-Gruzja
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.76
Buk fortuna
Analiza : Serbia w ostatnim spotkaniu na swoim stadionie oraz w tych kwalifikacjach podejmowała będzie ekipę Gruzji naturalnie to ekipę gospodarzy upatruję się w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów , wystarczy że gospodarze wygrają w tym meczu i jadą na mundial więc wszystko jest tylko i wyłącznie w ich nogach, goście na wyjeździe potrafili do tej pory ugrać 3 punkty, gospodarze natomiast na swoim stadionie zanotowali 2 wygrane i dwa remisy co daje im pozycję lidera w tej grupie , Serbowie nie popisali się w poprzednim spotkaniu z Austrią gdzie ponieśli porażkę w ostatnich minutach rywalizacji na pewno trenera nie może cieszyć fakt iż stracili oni aż 3 bramki w tamtym spotkaniu, tu na pewno to gospodarze są zespołem znacznie mocniejszym pod każdym możliwym względem i to oni powinni zaatakować od pierwszych minut spotkania, goście pewnie ograniczać się będą do gry z kontry, ja postanowiłem zagrać tutaj an wygraną Serbów minimum dwiema bramkami i myślę że to typ jak najbardziej realny, bowiem stawiam na wynik 1:0 do przerwy oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, Myślę że Gruzini, którzy na wyjazdach grywają średnio nie będą w stanie w konfrontacji z zespołem Serbii strzelić chociażby bramki honorowej.
⛔ 100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Chorwacja
Typ: Chorwacja i Poniżej 3,5 bramki
Kurs: 3.05
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Nie zgadzam się z przedmówcą typującym ten mecz. Zwycięstwo dla Chorwacji w tym meczu jest równie ważne, jak dla Ukrainy, ponieważ faktycznie pozostaną na drugim miejscu ale z najgorszym dorobkiem punktów/bramek ze wszystkim grup, czyli - NIE ZAKWALIFIKUJĄ SIĘ DO BARAŻY. Każdy możliwy scenariusz w przypadku ich remisu daje im bezproduktywne drugie miejsce bez szans na awans do mistrzostw świata.
Co do formy obu ekip Ukraina regularnie osiąga dobre wyniki, natomiast ekipa Chorwacka zalicza kolejne wpadki. Na chwile obecną bilans Ukrainy w meczach, w których byli gospodarzami wynosi 3-1-0 z remisem 1:1 z Islandią, która jest liderem grupy. Chorwacja natomiast w ostatnich spotkaniach zalicza ogromne wtopy- remis u siebie z Finlandią 1:1, porażka w Turcji 1:0, wymęczone zwycięstwo z najsłabszym Kosowem 1:0. Skąd więc mój typ na ich zwycięstwo? Chorwacja dobrze zaczęła ten turniej ogrywając, czy Islandię, czy też Ukrainę u siebie jednak wpadła w dołek i to najwyższy moment, żeby z niego wyjść. Nie ma chyba większej mobilizacji dla piłkarzy niż świadomość, że od wyniku tego spotkania zależy ich uczestnictwo w Mistrzostwach Świata. Jeśli zespół zalicza porażki w końcu musi wygrać i to moim zdaniem jest ten mecz! Chorwacja posiada mnóstwo indywidualności (Mandzukic, Modric, Rakitic, Rog), którzy przy dobrym spotkaniu sami mogą pociągnąć ten zespół do góry.
Under bramkowy z uwagi na bardzo niski bilans obu ekip, gdzie po 4 meczach u siebie Ukraina uzyskała 7:1, natomiast po 4 wyjazdowych spotkaniach Chorwacja 7:2. Uważam też, że w meczu o wszystko oba zespoły nie otworzą się od początku i na boisku będzie wiele walki nie tylko sportowej ale i fizycznej, która zmniejszy nam możliwość oglądania wielu trafień. Powodzenia ⚽⚽⚽!
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: NY Rangers-Montreal Canadiens
Typ: NY Rangers
Kurs: 2,30
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Dzisiejsze nocy szykuje sie dosc ciekawe spotkanie pomiedzy Rangers a montrealem.
Stawiam tu na zespol gospodarzy ktorzy poczatek maja niezbyt udany poniewaz przegrali dwa pierwsze mecze jeden po dogrywce ale przegrany. Mysle jednak ze dzis jednak pokonaja Montreal ktory tez niezby dobrze zaczeli i Rangersi beda mieli okazje przypieczetowac pierwsze punkty dzis.
Jakby ktos chial to moze tez sprobowac zagrac takie zdarzenie
M. Zuccarello - strzeli gola @ 3,20
✅ 130
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: tenis mężczyzn, challenger - Ortisei Włochy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fucsovics - Napolitano
Typ: wygra Napolitano
Kurs:
3.42
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj na widelec tenis. Trochę odpoczynku od piłki nożnej nie zaszkodzi. Jutro zaczyna się turniej w Ortisei w Włoszech w hali na twardej nawierzchni. Zdecydowanym faworytem jest Węgier Fucsovics... lecz Napolitano to Włoch a wiadomo Włosi na swojej ziemi zawsze do turniejów się wyjątkowo przykładają. Mimo , że Napolitano nie jest specjalistą od kortów twardych to ja zwróciłem uwagę na to , że obydwaj panowie spotykali się dwa razy na nawierzchni ziemnej i co ciekawe młodszy Włoch był dwa razy w tych pojedynkach górą. Tutaj jednak nawierzchnia twarda - ja jednak bym tego totalnie nie brał pod uwagę. Głównie skupiam się tutaj na sile fizycznej zawodników moim zdaniem o wiele silniejszy jest Włoch.. Zresztą to pierwsze runda turnieju a jak wiemy od tej rundy faworyci dość często są chimeryczni. Myślę , że Włoch będzie o wiele bardziej zmotywowany jak Węgier. Kurs palce lizać... nie wiem czemu jest taki wysoki, gdyż to dwa równorzędni zawodnicy.. dla takiego kursy warto ryzykować!! Wejdzie?? Daj reputkę!!!
1 miejsce - typy dnia sierpień ????


✅ 242
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
I 0

inright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Chorwacja
Typ: Ukraina
Kurs: 2,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zauważyłem, że idą &quot;masówki&quot; na chorwatów podparte czasem remisem. W obecnej formie Ukraina prezentuje się znacznie lepszą formą i razem z Szewczenko są bardziej głodni sukcesu wykazując się większą walką na boisku. Tym bardziej w obecnej sytuacji. Grają u siebie co bardzo im sprzyja. Oglądałem wszystkie ich mecze, przytaczanie wyników nie ma sensu. Wszystko wyżej jest napisane ja dodam od siebie, że Mandzukic jest znakiem zapytania. Może nie wystąpić w meczu.
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia- 2 liga
Godzina: 16.30

Spotkanie: Mioveni- Targu Mures
Typ: 2
Kurs: 5.25

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj spotkają się niemal sąsiedzi w tabeli: 7 Mioveni i 5 Targu Mures.
Bukmacher jak widać po kursach mocno faworyzuje gospodarzy. Ja zagram 2, gdyż lubię wyszukiwać wysokie i wartościowe kursy.
Do rzeczy:
Aktualna forma obu zespołów jest podobna: 3-0-2 bilans ostatnich meczy gospodarzy, 2-2-1 gości.
H2H lekko na korzyść Targu Mures.
Głównym czynnikiem, dlaczego gram na Targu jest fakt, że Mioveni w połowie września przegrało z Forestą Sucava (słabiutką) 2:0, z kolei Targu z tym samym zespołem wygrało w połowie sierpnia aż 6:0 !
Miovenii pod koniec sierpnia zaliczyło też wpadkę na własnym boisku z niżej notowaną drużyną z Pandurii: 0:4. Jak widać gospodarze, będący aktualnie w czołówce w tabeli miewają słabsze dni. Targu Mures jest wstanie to wykorzystać, gdyż nie raz już sprawiało niespodzianki, psując humory faworytom.
Mając na uwadze wysoki kurs, gram na gości. Mecz ten może oscylować wokół remisu, zatem mniej odważną wersją bd X2, ew. DNB 2.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Chorwacja
Typ: Gospodarz/ilość goli w meczu-Ukraina/-2,5
Kurs: 5,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Całkowicie zgadzam się z tym co napisał InRight.Ukraina ma u siebie dobre statystyki(wygrane z Turcją,Finlandią,remis z Islandią a także zwycięstwo w meczu towarzyskim z...Serbią,która taktycznie i mentalnie gra najbardziej zbliżoną&quot;piłkę&quot;do drużyny Chorwackiej).Chorwaci z kolei,dwa ostatnie wyjazdy to porażki(po 1:0 z Turcją i Islandią).Dodatkowo w głowach mogą mieć jeszcze 90 minutę ostatniego meczu i bramkę Finów na 1:1.Dlatego uważam że Ukraina wykorzysta atut własnego boiska i po meczu&quot;szachów&quot;wygra to spotkanie 1 lub 2 bramkami.Do konkursu proponuję w/w zdarzenie.Sam zaś gram Ukraina/ilość goli w meczu-under 3,5 po kursie 3,45,z jeszcze pewniejszą linią(gdyby Chorwatom udało się strzelić gola).
⛔ 100
 
philip91 0

philip91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Chorwacja
Typ: Both Teams to Score (BTTS)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, jest to moja pierwsza analiza na forum więc proszę o wyrozumiałość. Dzisiaj przyszedł czas o walkę o występy w MŚ w następnych grupach. Upatrzyłem sobie mecz Ukraina - Chorwacja. Dlaczego? Podchodzę do typów matematycznie. Jak spojrzymy na tabelę ze strony meczy u siebie to widzimy, że Ukraina jest niepokonana. Strzeliła 7 bramek tracąc przy tym tylko 1!

Teraz spójrzmy na Chorwację. Na meczach wyjazdowych rozczarowują. Dwa zwycięstwa z czego jedno z Kosowem i umęczone z Finlandią 0:1.
Dnia dzisiejszego myślę, że Ukraina będzie chciała za wszelką cenę wygrać i awansować na MŚ przy czym z kolei będzie musiała się otworzyć. Uważam, że Ukraina dzisiaj wygra 2:1, a tym samym zostanie spełniony mój warunek dotyczący zakładu.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka VTB Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie VEF Riga- Khimki Moscow Handicap [13,5-0]
Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Rozpoczyna gre VTB Ligai jest to premierowa kolejka.Gospodarze tego spotkania koszykarze VEF Riga w poprzednim sezonie zajęli 7 miejsce w sezonie zasadniczym z 11 zwycięstwami i przegrali 13 pojedynków.Następnie w cwiercfiale przegrali gładko 3-0 z Zenit Petersburg.Teraz napewno czeka ich bardzo ciężkie zadanie ponieważ ich rywalem jest dioskonały zespol Khimki Moscow.Oni w poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej zajmowali 3 miejsce z 19 zwycięstwami i przegrali 5 pojedynków.W cwiercfinale pokonali Enisey 3-0,następnie w półfinale 3-2 Zenit Petersburg by przegrac w finale z CSKA 3-0.Napewno zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespoł gości,jednak jak pokazują wcześniejsze spotkania pomiędzy tymi zespołami to VEF Riga zawsze stawiała zacięty opór na swoim parkiecie.Myśle ze handicap 13,5 punkta wystarczy żeby to oni wygrali ten mecz.
29/01/17 ULRz
BK VEF Ryga - BC Chimki Moskwa 90:104
08/10/16 ULRz
BC Chimki Moskwa - BK VEF Ryga 73:76
03/04/16 ULRz
BK VEF Ryga - BC Chimki Moskwa 79:89
14/12/15 ULRz
BC Chimki Moskwa - BK VEF Ryga 104:93
22/03/15 ULRz
BK VEF Ryga - BC Chimki Moskwa 77:84
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Jarosław

Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz ligi KHL pomiędzy drużyną armii czerwonej , a kolejarzami . Stawiam oczywiście na faworyta , czyli CSKA , która w 9 rozegranych meczach na własnym lodowisku nie poniosła ani jednej porażki. Mało też tracą bramek bo zaledwie osiem, strzelając przy tym 30 goli. Ich przeciwnicy z 8 rozegranych meczy w delegacji przegrali 5 i mają bilans bramkowy 14-25. Drużyna CSKA jest jednym z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa ( no może poza St,Petersburgiem) i na własnym lodowisku są piekielnie mocni, z rzadka przytrafiają się im wpadki ( w zeszłym sezonie na 30 meczy zaledwie 6)
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Spartak Moskwa - SKA St. Petersburg
Typ: SKA St. Petersburg / + 5.5 gola w meczu
Kurs: 2.17

Bukmacher: fortuna
Analiza:

To ja z kolei przyjrzę się innemu meczowi w tej samej lidze co kolega powyżej. O ile w meczu CSKA z Lokomotivem spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy (podobnie jak Betshop ????) to w drugim pojedynku w Moskwie uważam, że gospodarze zejdą z tafli w dużo gorszych humorach.
Spartak jest świeżo po przegranych derbach i choć pewnie będą chcieli się w oczach swoich kibiców zrehabilitować to czeka ich piekielnie trudne zadanie, kto wie czy nie trudniejsze niż mecz derbowy. Na Arenę Luzhniki przyjeżdża bowiem lider KHL, będący do tego w nieprawdopodobnej formie. Wystarczy tylko powiedzieć, że w dotychczasowych 19 spotkaniach drużyna gości NIE PRZEGRAŁA ani razu. Zaledwie w 3 meczach potrzebowała do rozstrzygnięcia spotkania na swoją korzyść więcej niż regulamionwe 60 minut. Jej snajperzy są w czołówce strzelców całej ligi, a sama SKA może pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym w całej lidze .
Jako uzupełnienie dodam tylko, że w rozegranym ponad miesiąc temu ostatnim starciu w Moskwie Spartak nie był w stanie nie tylko dotrzymać kroku zdobywcy Pucharu Gagarina, lecz nawet nie potrafił strzelić honorowej bramki. Dziś mam nadzieję, że Spartak zaprezentuje nieco lepszą formę i pomoże w przekroczeniu linii 5.5 bramki, ale nie mam wątpliwości, że po raz kolejny zejdzie z lodu pokonany.
Kiedyś ktoś przerwie tę świetną serię SKA, ale mam nadzieję, że nie dziś
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia - Lichtenstein
Typ: handicap 0-2 i wygrana Macedonii
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Wcześniej bukmacher nie doceniał Estonii, natomiast dzisiaj pora na Macedonię, której potencjał kadrowy (a szczególnie ofensywny) spokojnie daje im szanse na ogranie niżej notowanego przeciwnika na poziomie San Marino, Gibraltaru czy Luksemburgu.
Ostatnia rywalizacja skończyła się wynikiem 3-0 dla Macedonii, ale trafiały się także mecze w których goście potrafili strzelać bramkę, za co także jest ciekawy kurs i polecam jako ewentualną alternatywę (na ten moment 2.89). Ja skupiam się głównie na zaproponowanym na początku typie i przewiduje 3-0 lub w przypadku ewentualnego straconego gola 4-1, 4-0.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna : Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael-Hiszpania
Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,40

Bukmacher: ForBet
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem ciekawe spotkanie drużyn Izraela z drużyną Hiszpanii . Dlaczego akurat to ? Bo znalazłem tu ciekawy kurs godny uwagi i dość realny . Ale zacznijmy od drużyny Izraela . Drużyna ta ma na koncie 10 bramek w tych eliminacjach czyli strzelać też potrafią , strzelili bramkę Włochom i strzelili też Hiszpanom grając na wyjeździe a nie jest to łatwa rzecz strzelić takim drużynom gola. Dzisiaj grają u siebie i prawdopodobnie przegrają ten mecz chociaż nie stawiam tutaj kto wygra bo w piłce wszystko jest możliwe ale myślę ,że są w stanie strzelić bramkę . Hiszpanie mają już awans zapewniony i do tego meczu podejdą bardziej spokojni i zrelaksowani , myślę ,że nie będą tu grać o wszystko chociaż napewno będą chcieli pokazać swą siłę , są mistrzami świata i europy , mają wielkie nazwiska w swojej drużynie i zabójczy atak , bilans w tych kwalifikacjach to 35 strzelonych i tylko 3 stracone także jest się kogo obawiać . Być może dzisiaj trener da odpocząć niektórym swoim zawodnikom mając awans zapewniony ale zobaczymy czy tak się stanie jeśli tak to widzę tutaj sporą szansę na zdobycie bramki dla Izraelczyków . Podsumowując to posawiłbym na to że Hiszpania wygra i obie strzelą . Powodzenia !!! ⚽⚽⚽
⛔ 100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie : Walia-Irlandia
Typ: Czerwona kartka w meczu- TAK
Kurs: 3.00
Bukmacher: Totolotek
Dziś mamy 2 mecze które powinny dostarczyć nam wielu emocji. Pierwszy z nich to Ukraina-Chorwacja, natomiast drugi Wali z Irlandią. Ekipy te zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce w swojej grupie. Szansy na awans z pierwszego miejsca raczej nie mają, gdyż Serbia gra u siebie z Gruzją i najprawdopodobniej zgarnie komplet punktów. Stawką tego spotkania jest udział w barażach. Wiadomo, że obie reprezentacje bardzo chciałyby pojechać na Mistrzostwa Świata. Będzie to mecz walki, nikt nogi nie będzie odstawiał. Są to wyspiarskie ekipy, słyną z grania twardej piłki. Pierwszy pojedynek tych ekip skończył się wynikiem 0:0 i była czerwonka kartka . Myślę, że teraz szanse na to są jeszcze większe. Od początku będzie nerwowo . Obie drużyny od początku powinny ruszyć do ataku, stawka jest bardzo wysoka, a remis nikomu nic nie daje. W momencie gdy któraś z drużyn wyjdzie na prowadzenie, myślę, że gra zaostrzy nam się jeszcze bardziej. Uważam że będzie dużo fauli i dużo kartek, w tym chociaż jedna czerwona.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom