>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eliminacje U 19
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kosovo - Litwa
Typ: I połowa over 0.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Mały kurs ale myślę że wejdzie. Nikomu bliżej nieznana reprezentacja Kosova u 19 ma szansę na dalszy awans. Dopiero 3 mecz oficjalny Kosova. Litwa słabo 2 przegrane i 0 bramek. Kosovo mininalna przegrania 0-1 z Austrią i wygrana 2-1 z Izraelem. Litwa nie ma już na nic a Kosovo najlepiej musi wygrać aby być pewnym awansu. Ja myślę, że na tym poziomie jest to możliwe chociaz kurs na 1xbet na Kosovo nie zachęca (1,66 na zwycięstwo) to jednak pobiorę mniejszy, na gola. A może to Litwa albo obie strzelą w I połowie? Nie wiadomo. na tym poziomie wszystko możliwe.Osobiście grałbym tutaj też over 2,5. Powodzenia.
✅ 40
 
D 0

damiksek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Walia - Irlandia
Typ: Rzuty Rożne over 12,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: STS
Analiza: Na dzisiaj ogarnąłem bardzo value typ, kurs jest mega, zmierzą się ze sobą 2 drużyny które walczą o awans i grają bardzo fizyczny futbol, myśle że over 12,5 rożnych to jest bardzo bezpieczny typ, według mnie można spróbować nawet więcej i powinno wejść bez problemów. Pierwsza potyczka tych drużyn zakończyła się z 13 rożnymi, teraz stawka jest o wiele większa i myśle że rożnych będzie o wiele więcej. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Liga ABA
Godzina: 18:00
Spotkanie: KK Mzt Skopje Aerodrom - KK Zadar
Typ:
Skopje -8,5
Kurs: 1,75

Bukmacher: forBet
Analiza:
Gościom zawsze trudno się grało w Skopje widać to po h2h, większość razy tam przegrywali nawet gdy mieli znacznie lepszy zespół. Dochodzi do tego długa podróż z Zadaru do Skopje też na pewno nie pomoże przyjezdnym. Goście to raczej drużyna własnego parkietu. Dziś w drużynie gości zabraknie Vladovica(PG) i Kraljevica(Center). Drużyna gospodarzy może nie ma silnej ławki, ale mają solidną piątkę Garcia-Stojanovski-Bailey-Trajkovski-Lalić, Jansen również wprowadza trochę jakości z ławki.
Może drużyna Skopje jest podobna do drużny z Zadaru i u siebie są zawsze groźne, ale na wyjazdach grają naprawdę słabo. Dlatego myślę że gospodarze dzisiaj wygrają i to zdecydowanie, są zespołem własnej hali i na pewno to wykorzystają.
⛔ 100
 
gokusan 15

gokusan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Eliminacje Mistrzostw Swiata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia - Liechtenstein
Typ: over 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wczoraj znowu szczescie mi dopisalo i typ wszedl. Na dzisiaj rowniez w miare bezpiecznie, a mianowicie mysle, ze padna przynajmniej 3 gole w meczu pomiedzy Macedonia a Liechtensteinem. Sytuacja w tabeli grupy G jest juz jasna - wychodzi Hiszapnia i Wlochy, a Macedonia i Liechtenstein graja o przyslowiowa pietruszke. Przyjezdni to tzw. chlopaki do bicia. Na 9 meczow do tej pory ich sytuacja bramkowa wyglada &quot;imponujaco&quot; 1:35 ;) Zatem srednio traca ok. 4 goli na mecz i nie strzelaja zadnej. Poprzedni meczy pomiedzy tymi ekipami Macedonia grala na wyjezdzie i wygrala pewnie 0:3. Tym razem graja u siebie, a zatem mozemy sie spodziewac podobnego wyniku (lub nawet wyzszego). Powodzenia.
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
joaqim84 13

joaqim84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina-Chorwacja
Typ: remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W meczu, w którym nie ma faworyta najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis.Decydujące starcie o drugie miejsce w grupie.Chyba nikt nie wierzy w zwycięstwo Kosowa na Islandii. Oba zespoły zdobyły do tej pory po 17 punktów-wygrały po 5 spotkań,2 zremisowały i 2 przegrały.Jednakże to Chorwaci mają lepszy stosunek bramek, a także wygrali pierwsze starcie tych drużyn 1-0.Chorwacja na Ukrainie jeszcze nie wygrała.Zanotowała 2 remisy i raz przegrała.Chorwatom remis gwarantuje awans do baraży.Ukraina musi to spotkanie wygrać.
Gdyby nie musiała mój typ byłby inny,ale przewiduję remis,który zadowoli Chorwatów. To zapewne będzie mecz walki-nikt tutaj nogi nie odstąpi.Może być sporo fauli i kartek.
* Jeżeli będzie remis to Chorwacja zajmie 2 miejsce w grupie, ale 9 jako drużyna wychodząca z drugiego miejsca i nie zagra w barażach. Także jedni i drudzy będą musieli atakować i się odsłaniać. Ja widzę w tym meczu tylko BTS. Pozdrawiam
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Irlandia
Typ: Obie drużyny strzelą gola: TAK
Kurs: 2.04
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Pomimo, że nie lubię grać reprezentacji ten kurs bardzo mnie zdziwił i zachęcił. W dzisiejszym meczu u siebie Walia podejmie drużynę Irlandii i jest to mecz kluczowy dla obu ekip. Walka toczy się nadal o pierwsze miejsce w tabeli, ale biorąc pod uwagę, iż Serbia u siebie zagra z Gruzją realne są baraże z pozycji drugiej. Bilans bramkowy obu zespołów jest przyzwoity. Walia: 13:5, Gruzja: 11:6 (gdzie najlepsza Serbia: 19/10). Wspomniałem, że ten kurs mnie zdziwił, ponieważ wystawiony jest chyba na podstawie dwóch ostatnich bezbramkowych spotkań pomiędzy obiema ekipami. Pierwszy z nich to poprzedni pojedynek w eliminacjach, a drugi odbył się w 2013 roku... Nie ma co nawet wspominać jeszcze wcześniejszego, który odbył się kolejne dwa lata wcześniej. Poza tym należy pamiętać, że remis tak naprawdę minimalnie premiuje Walię, Irlandii nie daje nic. Walka będzie więc z pewnością o pełną stawkę. Podsumowując nie mam wątpliwości, że obie ekipy zostawią zdrowie na murawie, a walka będzie do ostatniego gwizdka. Obie drużyny pokazały, że potrafią strzelać bramki. Liczę na pełne zaangażowanie i wiarę piłkarzy w dzisiejszym meczu i spodziewam się co najmniej po jednym trafieniu na każdym z kont.
Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 22:00
Spotkanie: Chicago Cubs - Washington Nationals (Jose Quintana i Max Scherzer)
Typ: Goście (Washington Nationals) wygrają i będzie ponad 7,5 runów w meczu
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mogło być na 2:0 dla Chicago Cubs, ale ósmy inning to był popis gospodarzy i w drugim meczu z 1:3 zrobiło się 6:3 dla Washington Nationals. Teraz pewne jest, że po tym meczu będzie 2:1 dla którejś z drużyn. Większe szanse daję gościom, czyli drużynie Washington Nationals. Washington Nationals mają w tym meczu tą przewagę, że dla nich rzucać będzie Max Scherzer, który to jest absolutną czołówką ligi. Jego rywalem będzie Jose Quintana, który jest po prostu ligowym średniakiem. Jeśli rzuca scherzer, to można mieć pewność, że drużynie przeciwnej będzie bardzo trudno o zdobywanie runów. Quintana to wielka niewiadoma, może zagrać do mecz, a może zawalić zupełnie. Coś mi mówi, że nastąpi to drugie i że Nationals bezlitośnie go wypunktują. Przewaga psychologiczna po stronie Washington Nationals, bo urwanie w końcówce właściwie już przegranego meczu musiało ich jeszcze bardziej zmobilizować. Widzę tu zwycięstwo gości i ponad 7,5 runów w meczu.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Mistrzostwa Swiata u17
Godzina: 16:30
Spotkanie : Paragwaj u17 vs Nowa Zelandia u17
Typ: Paragwaj -1,5 handi
Kurs: 1,9
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Niedawno skonczyl sie mecz Mali vs Turcja w tej grupie. Mali pokonalo Turkow 3-0. W pierwszym meczu Nowa Zelandia zremisowala z Turcją 1-1. Paragwaj pokonal 3-2 Mali.
Paragwaj to jedna z najlepszych druzyn z Ameryki Pld. Zagrali dobre spotkanie z Mali ,druzyna bardzo grozna .Obie druzyny stworzyly wiele sytuacji .Paragwaj umie strzelac bramki i baardzo rzadko zdobywa mniej niz 2 w meczu.
Jednak w tym meczu jest cos ,co zdecydowanie wskazuje na moja druzyne. Obejrzalem spory fragment meczu Mali vs Turcja i Turcja nie miala za wiele do powiedzenia z druzyna z Afryki. Mali moglo wygrac wyzej. Wynik 1-1 Turcji z Nowa Zelandią - porownanie wynikow i stylow gry. Nowa Zelandia nie jest tak dobra , ale Turcja jest slaba na tym turnieju ! Teraz najwazniejsza kwestia = w tym mecz nie zagra jeden z kluczowych gracz Nowej Zelandii , czyli Mata , bo dostal czerwona kartek w poprzednim meczu . Jest to wysoki , szybki zawodnik ,od ktorego duzo zalezalo w grze druzyny , a takze zdobyl bramke przeciwko Turcji.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Mistrzostwa U-17
Godzina: 16:30
Spotkanie: Indie-Kolumbia
Typ: Indie Lub Remis
Kurs: 6.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Komu nie pasuje mój styl gry niech mnie nie obserwuje ???? Liczę się z tym,że skuteczność będzie dużo niższa-nie walcze w konkursie. Tak jak wielokrotnie mowilem 1-2 typy w miesiacu zawsze beda mocne z kursami wysokimi-reszta to zabawa w typera ????
Dzis ponownie wybieram sie do Indii gdzie gospodarze turnieju podejmą Kolumbię.
Wydawać by się mogło,że idę w abstrakcyjny zakład. Taki na pewno jest na 1wszy rzut oka jednak oglądając 1wszy mecz Indii z USA widać było,że ta ekipa solidnie przygotowała się do domowego turnieju. Jest to dla nich wielkie wydarzenie. Być może dla większosci tych chłopców największe w karierach.
Nie słusznie ich osądziłem. Podczas 1wszego meczu z USA pokazali na prawdę niezłą grę obronną. Oczywiście wynik mógłby tam paść i 0:6 gdyby skutecznie swoje akcje kończyli Amerykanie,ale raz,że Indie mają na prawdę zwinnego bramkarza,a dwa,że turniej jest rozgrywany właśnie u Nich ???? A więc ściany ( i gwizdki ) powinny sprzyjać gospodarzom ????
Gdyby nie rzut karny w końcowce 1wszej połowy to kto wie jakby się tamten mecz zakończył.. Indie od czasu do czasu pokazywali się w kontratakach.
Kolumbia natomiast to bardzo nieskuteczny zespół-mieli na prawdę sporo okazji w 1wszym spotkaniu,które przegrali,aby zdobyc nie jedną bramkę,a co najmniej 2 bramki-żadnej z nich nie wykorzystali. Dzisiaj ciązy na Nich duża presja i zwyczajnie nie wiem czy Ci młodzi chłopcy tę presję udźwigną ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia- 2 liga
Godzina: 16.30

Spotkanie: Mioveni- Targu Mures
Typ: x
Kurs: 3.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam ,
podzielam zdanie kolegi ,który wcześniej opisał to spotkanie. Uważam ,że kurs na gospodarzy jest zdecydowanie za niski. Są to zbyt porównywalne zespoły aby Mioveni byli aż tak faworyzowani.
Myślę ,że skoro typ na 2 za 5.25 jest już w konkursie wykorzystany , równie prawdopodobny i okazyjny wydaję się remis....zwłaszcza biorąc pod uwagę ,że w ostatnich 5 spotkaniach między sobą 4 krotnie padał remis ;) Dwukrotnie 0-0 w 2012 oraz dwa razy 1-1 w 2013. A że historia lubi się powtarzać liczę ,że dziś tak się stanie ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Buenos Aires 2 (Argentyna), ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jozef Kovalik - Federico Coria
Typ: 2
Kurs: 3,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję z tenisa dziś tego spotkania 1 rundy na chellengerowym turnieju w Buenos Aires. Dla mnie tutaj faworytem jest zawodnik gospodarzy Coria. Zawodnik ten mieszka i trenuje właśnie w Buenos Aires a więc zna te korty doskonale i przed własną publiką będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony a więc woli walki mu z pewnością nie zabraknie. Na przeciwko niego stanie Słowak Kovalik, który raczej unika turniejów rozgrywanych w Ameryce Południowej a częściej co zrozumiałe występuje w Europie. Teraz jednak pojawia się w stolicy Argentyny ale dla mnie w tym spotkaniu faworytem nie jest. Według mnie jedyne co za nim przemawia to lepszy ranking ATP. Formą ostatnio obaj nie grzeszą ale Federico jak już wspomniałem gra u siebie na kortach, które zna doskonale i myślę, że to tutaj będzie dzisiaj miało kluczowe znaczenie. Kovalik jednak nie jest przyzwyczajony do gry na kortach Ameryki Południowej i ostatni raz wystąpił na tym kontynencie w lutym na turnieju w Brazyli w Sao Paulo i od tamtego momentu nie gościł już na tym kontynencie. Pod względem umiejętności obaj mają zbliżony potencjał, może Jozef jest trochę lepszym tenisistą ale znowu Coria gra u siebie i myślę, że to wyrównuje szanse Argentyńczyka. Myślę, że Federico da dzisiaj z siebie wszystko i jak najbardziej jest w stanie to spotkanie wygrać.
✅ 204
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Regionalliga Północ
Godzina 19:00
Spotkanie : Braunschweig II - Hildesheim
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.35
Bukmacher : Unibet
Hiszpania się nie powiodła ale też tak przewidywałem tak więc wracam do tych lig które przeważnie obstawiam , dziś zaglądam do regionalnej ligi w Niemczech a tu mamy pojedynek pomiędzy Braunschweig II a Hildesheim , u gospodarzy widać lekki wzrost formy , 3 ostatnie mecze to aż 7 pkt w tych 3 spotkaniach 7 goli , ostatni mecz u siebie to wygrana z Egestorf-Langreder 3:2 więc piękny over , a goście ? po fatalnym początku gdzie 5 meczy i 5 porażek ostatnio jednak widać też mały wzrost i 3 mecze 5 pkt a ostania wygrana z Altoną i to 3:0 na boisku rywala robi wrażenie i daje nadzieję w dzisiejszym meczu na bramkę z ich strony tym bardziej że pomiędzy nimi jest dosyć dziwnie bo przeważnie wygrywa drużyna przyjezdna stąd też liczę na mały worek bramek ( 4 ) zobaczymy co z tego wyjdzie !
⛔ 100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożnaEliminacje
Godzina 20:45
Spotkanie : Islandia - Kosowo
Typ : Kosowo +2.5
Kurs : 1,95
Bukmacher : Forbet
Analiza:
Mało kto sobie wyobraża by Islandia zaprzepaściła szansę awansu. Już cztery lata temu walczyli w barażu z Chorwacją. Wtedy sprawa awansu rozstrzygnęła się w rewanżu. Eliminacje do EURO zakończone na drugim miejscu i automatyczny awans. W turnieju finałowym ćwierćfinał co jest największym sukcesem tej reprezentacji. Pamiętamy jak sprawiali niespodzianki z wyżej notowanymi rywalami. Nigdy jeszcze nie zagrali na mundialu więc oczekiwania w obecnej sytuacji grupowej są niebywałe.
Kosowo to nie drużyna typu Malty, Andory, Liechtensteinu. Solidnie bronią i raczej prostym podaniem starają się uruchomić kontrę. Do tego możemy dodać stałe fragmenty gry. To nie będzie łatwa przeprawa tym bardziej, że Islandia nie potrafi grać piłką. Rozgrywanie jest dla nich bardzo męczące i doprowadza do nerwowości w drużynie. Wystarczy spojrzeć na statystyki posiadania piłki w tych eliminacjach na własnym stadionie:
Z Turcją - 49%
Z Chorwacją - 44%
Z Ukrainą - 39%,
a wszystkie mecze wygrane.
A teraz mecz z Finlandią (drużyną bliską umiejętnościami do Kosowa)
Z Finlandią - 59%,
wygrana w doliczonym czasie gry poprzez strzelenie goli w 90 i 95 minucie. Oba gole po dośrodkowaniu.
Ja dziś spodziewam się wygranej Islandii jednak nie liczę na wysoki wynik. Islandia będzie uciekać do stałych fragmentów gry, bo z akcji nie sądzę by dużo zdziałali.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Dania, 888ligaen (1.liga)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bjerringbro-Silkeborg - TM Tønder HB
Typ: 1 / handicap -8.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj znalazłem ciekawe spotkanie piłki ręcznej z najwyższej ligi w Danii. Kilka statystyk. Bjerringbro po rozegraniu pięciu spotkań ma na swoim koncie 8 punktów i zajmuje trzecie miejsce. Na tą zdobycz składają się cztery zwycięstwa i porażka. Natomiast goście to ostatnia ekipa w tabeli, która na koncie ma komplet porażek.
Kurs na gospodarzy jest bardzo niski, ale na handicap można już znaleźć ciekawą ofertę. Popatrzmy na dotychczasowe mecze obu drużyn w tym sezonie. Gospodarze u siebie komplet dwóch zwycięstw. Mecz z aktualnie dziesiątą ekipą z Kopenhagi zakończył się co prawda tylko trzy bramkowym zwycięstwem. Ale już spotkanie z aktualnie piątym zespołem Aab zakończyło się różnicą ośmiu goli.
Warto też zwrócić uwagę na mecze wyjazdowe gospodarzy z ekipami, które w tabeli są blisko dzisiejszego rywala. Jedno z tych spotkań to wygrana różnicą ośmiu trafień, a drugie dziewięciu.
Natomiast drużyna Tønder HB jeszcze na własnym boisku jako tako się spisuje i przegrywa różnicami czterech lub pięciu brameki. Jeśli chodzi o wyjazdy jest już gorzej. Porażka siedmioma bramkami z czwartym aktualnie Århus GF jeszcze wstydu nie przynosi. Ale już porażka różnicą aż dziesięciu trafień z rywalem który znajduje się aktualnie na przedostatnim miejscu to już jest tragedia.
Bezpośrednie mecze są na korzyść Bjerringbro (2-1).
Biorąc pod uwagę aktualną formę i wszystkie statystyki to oczywiście faworytem są gospodarze. Jeśli na 100% skoncentrowani podejdą do tego meczu to różnica bramek może być spora. Dlatego próbuję wysokie handi mimo, że tak naprawdę nie znam zbyt dobrze tej ligi. Oby prognozy się sprawdziły.

✅ 123
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie C - Group B
Godz: 20:30
Spotkanie: U.S. Triestina Calcio 1918 - Fermana F.C.
Typ: U.S. Triestina Calcio 1918
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 8 kolejkę ligowa włoskiej Serie C - Group B.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stadio Nereo Rocco zmierzą się ze sobą miejscowe Unione Sportiva Triestina Calcio 1918 a jako gość zagra zespół Fermana Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 6 meczach zdobyli 6 punktów co daje im 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 8 pozycji we włoskiej Serie C - Group B zdobywając 11 oczek w swoich 7 rozegranych spotkaniach.
U.S. Triestina Calcio 1918 w trym sezonie u siebie 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 2-3 zaś Fermana F.C. na wyjeździe wygrana, 2 remisy oraz porażka z bilansem bramek 7-4.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy nie najlepiej zaczęli sezon ligowy lecz pora wygrać mecz przed własną publicznością i moim zdaniem w tym meczu to nastąpi gdyż goście wcale takim dobrym zespołem nie są jak pokazuje tabela ligowa.
✅ 110
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia-Irlandia
Typ: 1/+2,5 (walia wygra i powyżej 2,5 gola)
Kurs: 4.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj coś bardziej ryzykownego. Mecz pomiędzy dwoma zespołami z wysp brytyjskich, które same zadecydują dzisiaj o swoich losach w MŚ. Nie widzę tutaj z pewnością wygranej Irlandii chociaż różnie może być. Walia jest niepokonana w eliminacjach, natomiast bardzo lubi remisować, nawet bardziej niż wygrywać. Tego można się trochę obawiać, ale myślę, że na taki mecz &quot;bale i spółka&quot; zmobilizuje się i pokaże, że jest lepsza i bardziej zasługuje na grę w mundialu. Dlaczego wybieram over 2.5. Otóż w takim meczu jak ten będzie niezwykle dużo walki, gdyż obie drużyny czują że są bardzo blisko gry w Rosji na mundialu. Najprawdopodobniej obie drużyny coś ukują, a biorąc pod uwagę to, że ekipa Walijczyków jest mocniejsza daje to dość sporo szanse powodzenia typu. Liczę na wynik typu 2:1 3:1 Zobaczymy jak wyjdzie. Powodzenia.
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata
Godzina: 20:45
Spotkanie: walia-irlandia
Typ: walia 2,5+kartki
Kurs: 2.07
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj dalem typ o ktorym musze szybko zapomniec-totalny niewypal.dzisiaj ide w pilke kopana i wybieram jeden z najciekawszych dzisiaj spotkan-walia podejmnie irlandie.w grupie prowadzi serbia,ktora ma punkt przewagi nad walia,a ta ma punkt przewagi nad irlandia.miejsce pierwsze jest zarezerwowne dla serbi bo gra u siebie z gruzja i powinna sobie poradzic,jednak sprawa drugiego miejsca,ktora da baraz jest sprawa otwarta.bedzie to walka o kazdy centymert boiska,a ze to sa zespoly wyspiarskie to nogi nieodstawia i kartek powinno byc duzo.postawilem tylko na walie bo jest faworytem,gra u siebie i presja kibicow bedzie duza.uwazam ze bedzie duzo kartek,a dla odwaznych mozna postawic czerwien bo gdy jeden z zespolow bedzie przegrywal to w koncowce nerwy moga komus puscic.pozdrawiam
⛔ 100
 
damage1337 0

damage1337

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie : Islandia - Kosovo
Typ:Islandia i Poniżej 3,5 w meczu
Kurs: 1.86
Bukmacher: LVBet
Wybrałem ten typ sugerując się czystymi statystykami. Wiec pozwole sobie je przytoczyć.
W ciągu 9 spotkań tych eliminacji Kosowo 2 razy zagrali mecz z overem 3,5 były to porażki z Turkami oraz Chorwacją. Natomiast Islandia tylko raz pokonała tą bariere w meczu z Finlandią gdzie wygrali 3:2. Oczywiście nie mam wątpliwości, że Islandia pokona outsidera tym bardziej, że przypieczętuje tym awans do Rosji. Oceniam, że mecz ten będzie spokojny bramka może dwie Islandii i spokojne granie do końcowego gwizdka. Powodzenia.
✅ 86
 
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia-Irlandia
Typ: Gość wygra przynajmniej jedną połowe
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Szczerze powiedziawszy jestem zdziwiony widząc ten &quot;gruby&quot; kurs. WSZYSCY dzis grają Walie i czuje że kupony dziś się ostro posypią. WALIA drużyna która ślizga się w tych eliminacjach, jak wiadomo bez Garetha który ciągnie tą drużyne. Oglądajac ich ostatni mecz z Gruzją . Prawie zasnąłem no i co?! Wymeczyli to spotkanie ledwo ledwo co chodz wiemy ze gruzińska ekipa do najlepszych nie należy. Przy naporach drużyny gopodarzy defensywa Walii ostro się &quot;motała&quot; i szczerze mówiac jestem zdziwony że Gruzja nic nie strzeliła. A Irlandia drużyna która się rozwija i ma wielkie checi na baraże a przy odrobinie szczęścia na bezpośredni awans. Sam Martin O&#39;Neill zapowiada zaciekła walke o 3pkt w dzisiejszym meczu mówiąc też o dodatkowej premii dla zawodników za zwyciestwo. Uważam że dwójka napastników Irlandii S. Long⚽ i D. Murphy⚽⚽ rozprawia sie z popełniająca rażące błedy walijską defensywą. Ten drugi jest w &quot;gazie&quot; i napewno powalczy o każdą piłke w tym meczu. Przypominam jeszcze że ekipa Irlandii może liczyć na fantastyczny doping swoich kibiców ktory pamietamy chodzby z Ojro z Polski. Ja w to zdarzenie
wjeżdzam śmiało i grubo oczywiście jako singiel ????

Wjeżdzasz ze mną zostaw  ????????????
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Irlandia
Typ: pierwsza bramka minuta - 28+
Kurs: 1,98
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Dzisiaj w Europie ostatnie mecze eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. W jednym z najciekawszych meczy Walia zmierzy się z Irlandią. Stawką meczu jest drugie miejsce w grupie D i udział w barażach. No teoretycznie Walia ma jeszcze szanse na pierwsze miejsce ale Serbia musiałaby zgubić punkty u siebie z Gruzją co jest bardzo mało prawdopodobne. W tej chwili Walia ma 17 punktów, Irlandia 16, Irlandia musi wygrać by mieć baraże, Walii wystarczy remis. Zapowiada się bardzo ciekawy i twardy mecz. Wyspiarze nie odpuszczą żadnej piłki. Dwa ostatnie mecze między tymi zespołami to remisy 0:0. Zarówno Walia jak i Irlandia nie strzelają za dużo w tych eliminacjach, Walia 13 bramek, Irlandia 11. Szału nie ma jak na dziewięć meczy. Dzisiaj coś na pewno wpadnie, Irlandia musi atakować od początku żeby myśleć o barażach ale myślę że początek meczu to będzie walka o każdą piłkę i za dużo sytuacji bramkowych nie zobaczymy. Mecz się otworzy po pół godzinie i liczę że pierwsza bramka padnie najwcześniej w 28 minucie.
✅ 98
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom