>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 9.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna Eredivisie
Godz: 12:30
Spotkanie: Cambuur-Ajax
Typ: ajax wygra i obie strzela
kurs: 3.25
Buk: expekt
Analiza:
Piłkarze Ajaxu w tygodniu pożegnali się z Liga Mistrzów i pozostała im walka o trzecie miejsce w grupie dające awans do Ligi Europejskiej. Na własnym podwórku tracą 4 pkt do liderujacego PSV. Frank de Boer musi zmobilizować odpowiednio piłkarzy gdyż Cambuur w tym sezonie to ekipa własnego boiska i ulegli tylko Feyenoordowi 0-1. Ciekawe, ze ten sam Feyenoord uległ u siebie wladnie Ajaxowi.
Mam nadzieje, ze dzis od początku trener gości postawi na Milika, który w meczu z Barcelona po wejściu z ławki wprowadzał lekkie zamieszanie w polu karnym przeciwników. Cambuur co prawda nie wygrał od trzech spotkań, lecz w tym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze i z dorobkiem 17 pkt zajmuje siodma pozycje w tabeli. Uważam, ze piłkarze ze stolicy odniosą trzecie z
wycięstwo z rzędu i 8 mecz z kolei bez porażki. Mój typ 1-2 dla przyjezdnych.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
19r20 0

19r20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:Wolfsburg - Hamburger SV
Typ: Wolfsburg handicap -1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Na dzisiejszą niedzielę wybrałem spotkanie niemieckiej Bundesligi Wolfsburg - Hamburger SV. Uważam, iż VFL wygrają różnicą przynajmniej dwóch bramek. Są on ostatnio w bardzo dobrej formie strzeleckiej ( 20 bramek w 5 meczach), przy czym nie tracą za wiele bramek. Piłkarze z Hamburga sa w odwrocie. Strzelają rzadko, a tracą sporo. Dodatkowo Wolfsburg posiada jeszcze atut własnego stadionu.

kiepska analiza
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Niemcy, Bundesliga
Godz: 17:30
Spotkanie: Dortmund – Moenchengladbach
Typ: handicap Dortmund -1
Kurs: 2,65
Bukmacher: expekt
Analiza:
Nie lubię podawac typów na przekór innym, już wcześniej napisanym analizom. Jednak ten mecz siedział mi w głowie od dłuższego czasu, chciałem stawiac na przełamanie Dortmundu i tak też robię, choc rywal zacny ???? .
Właśnie taka dobra forma Moenchengladbach i pozycje w tabeli jakie obie drużyny zajmują mogą byc tylko wodą na młyn dla gospodarzy. Dlaczego? oto argumenty:
-Dortmund to klasowa drużyna i przedstawiac jej nie muszę, potrafią wygrywac z każdym.
- Jürgen Klopp napewno potrafi zmotywowac swoich zawodników jak mało kto.
-Osiągneli już dno tabeli, więc gorzej byc nie może.To nie Widzew ???? , bez obrazy.
-Z mobilizacją na najważniejsze mecze nie mają problemu, patrz. występy w LM oraz niezły mecz z Bayernem.
-Drużyna gości nie przegrała jeszcze w tym sezonie, więc czas najwyższy.
- Dortmund napewno jest personalnie 3x lepszą ekipą( wartośc rynkowa).
- Gram handi bo uważam, że będzie to przełamanie z pompą.
Co do drużyny gości to naprawdę nie ujmuję im klasy, ale ile można tak dobrze grac.Idzie im zaskakująca dobrze zarówno na niemieckich boiskach, jak i na europejskiej arenie.
Typ swój opieram głównie przełamaniem Dortmundu, oraz zakończeniem świetnej passy Moenchengladbach.
1.65 to kurs na czystą &quot;jedynkę&quot;, też to jest jakaś myśl na dubelka. Handi to już delikatniejsze ryzyko, ale jak dla mnie bardzo prawdopodobne.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Hamburger SV
Typ: Remis lub Hamburg
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wolfsburg, wyśmienita forma, seria 9 spotkań beż porażki w tym 1 remis. Jednak dzisiejszego popołudnia nie będę stawiał na zielonych. Powód jest jeden, zmęczenie zawodników, musimy pamiętać, że Wolfsburg gra wszystko co jest możliwe, ( Lige, LE, POK )Nie oszukujmy się, zmniejszyc obroty chocby na jeden mecz trzeba, a drużyna z Hamburga jest bez wątpienia drużyną która może to wykorzystać i powalczyć tutaj nawet o 3 oczka, tym bardziej, że historia spotkań pomiędzy tymi drużynami jest nie najgorsza, i jak najbardziej może dawać nam więcej nadzieii w tym właśnie typie ( Remis lub Hamburg ). Oczywiście, wybierając ten typ, statystyki odgrywały tutaj najmniejszą rolę. Patrząc na gre graczy z Hamburga, jestem w stanie postawić na nich swoje pieniądzę, bo wiem, że typ jest jak najbardziej prawdopodobny.
Pozdrawiam i życze wysokich wygranych !
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Segunda Liga Portugalia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Freamunde-Olhanense
Typ: wygra Freamunde ( AH-1)
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Trener Olhanense z powodu kartek dwóch swoich podstawowych obrońców Luzardo (11/0) oraz Machado (13/0)musi po kombinować z ustawieniem obrony. Co nie może dobrze się skończyć w meczu z wiceliderem tabeli który realnie myśli o awansie o ligę wyżej. Dodatkowo zabraknie również lewego pomocnika Femi ( 13/0. Olhanense bije rekordy w lidze pod względem straconych bramek na wyjeździe 7 spotkań 20 bramek straconych. Szczególnie ostatnio wyjazdy to dla nich tragedia porażka 5-1 z Benifica B ( można wybaczyć bo z liderem) przegrana 3-2 z ekipą z 9 miejsca no i srogie lanie od FC Porto B ( 8 miejsce) aż 7-0 . Także wydaje mi się żę wicelider tabeli Freamunde powinien bez problemu &quot;łyknąć&quot; ekipę z 16 miejsca Olhanense.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Vysshaya Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Neman Grodno - FK Słuck
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnim meczu 30 kolejki Niższej grupy Ligi Białoruskiej Grodzieński Neman (Nioman) podejmie na własnym stadionie przyjezdnych ze wschodu kraju - FK Słuck.
W tym momencie oba zespoły dzieli 6 punktów, ale tylko jedno miejsce w tabeli. Gospodarze zajmują 3 miejsce z bilansem 8-9-12 i liczbą punktów równą 33, Goście natomiast plasują się pozycję wyżej z 39 oczkami na koncie. Oba zespoły w bieżącym sezonie miały zarówno lepsze jak i gorszę momenty - Był czas kiedy Żółto-Zieloni poważnie myśleli nad wskoczeniem do wyższej grupy, jednak fatalna seria tegorocznego uczestnika eliminacji do Ligi Europy sprawiła że wylądowali obecnie tu gdzie są. Co do piłkarzy ze Słucka to ich priorytetem było utrzymanie, o które wcale nie byli spokojni - od początku maja do połowy lipca przegrali wszystkie mecze wyjazdowe, jednak chwilowo przyszły lepsze czasy. Obu drużyną na pewno nie grozi już spadek - ostatnie miejsce jest zaklepane dla Dniepra Mogilew. Neman postara się w tym meczu przerwać fatalną serię meczów bez zwycięstwa na własnym stadionie - ostatni raz w lidze zdarzyło im się to 28 czerwca ! W meczu ze wspomnianym wyżej Dnieprem. Może wreszcie czas na zwycięstwo ?
✅ 140
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja - Superliga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Lokomotiw Novosibirsk - Zenit Kazan
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
8 kolejka Superligi na przeciw siebie stają drużyny które grają w tegorocznej Lidze Mistrzów.Novosibirsk to także przeciwnik Jartrzębskiego Węgla w grupie.Drużyna gospodarzy jak dotąd 3 miejsce z dorobkiem 18 punktów i tylko z jedną porażką.Goście znajdują się na 4 miejscu z 15 punkami i dwoma porażkami.
Novosibirsk jak narazie gra dobrze po wodzą Andreya Voronkova w składzie mają takich graczy jak Golubev , Volvich , Butko , Słowak Divis , Amerykanin David Lee , Kubańczyk Camejo , ale nie wątpliwą gwiazdą jest w ataku Pavel Moroz który dobrze grał w ataku na ostatnich Mistrzostwach Świata , tylko od tamtej pory ma kontuzję i jeszcze nie grał , w tym meczu też może go zabraknąć.
Zenit Kazan pięć razy z rzędu zdobyli mistrzostwo dopiero Bielgorod w tamtym sezonie przerwał ich passę ale i tak Zenit był na pudle zajmując trzecią lokatę.Gwiazd tam co nie miara Anderson , Mikhailyov , Spiridonov , Sivozhelec , Wilfred Leon , Salparov , Apalikov , Verbov , tych panów nie trzeba fanom siatkówki przedstawiać.
Dlaczego Zenit nie tylko składem się kieruję ale też tym jak grali przeciwko sobie w ubiegłych latach na 15 spotkań Zenit wygrał ich 11 !!! więc drużyna Novosibirska im leży.Spodziewam się wyniku w granicach 3:1 dla Zenitu.
POLECAM !!!
⛔ 100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:13:45
Spotkanie:West Brom-Newcastle
Typ:2
Kurs:3.40
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Po przyjsciu nowego trenera do West Bromu widoczna jest poprawa w grze. Gospodarze graja duzo atrakcyjniej dla oka i dobrze potrafia utrzymac sie przy pilce.Ostatni mecz z Leicester zdolali wygrac, ale nic ciekawego nie pograli. Zwyciestwo moga zawdzieczac nieporozumieniu w szeregach obronnych(tez przypadkowi) i samobojczym trafieniu tegorocznego benjaminka przez Estebana Cambiasso. W koncowce meczu gospodarze powinni grac w przewadze, poniewaz z boiska powinien wyleciec Wasilewski, ktory brutalnie zaatakowal Berahino uderzajac bo lokciem prosto w twarz. W Newcastle banery z napisami (lagodnie mowiac) &quot;out Pardew&quot; z dnia na dzien zamienily sie na &quot;Powrot Pardew do żywych&quot;. Goscie prezentuja obecnie na prawde super forme co dobitnie potwierdzaja ostatnie wyniki. 4 mecze, 4 zwyciestwa. I to z nie byle kim, poniewaz byl to Manchester City, Liverpool, Tottenham no i kiepski Leicester. Ostatnim meczu mierzyli sie z Liverpoolem, ktory co prawda w tym sezonie gra bardzo ponizej oczekiwan, ale jest to zespol ktory w kazdej chwili moze byc grozny. Nic takiego nie mialo w meczu z Newcastle, dlatego tez udalo im sie wygrac nie umniejszajac przy tym ich zaslug.Pojedynek zakonczyl sie wynikiem 1:0,ale smialo moglo byc 2 gdyby nie fatalny strzal Cabelli w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Byc moze spotkanie potoczyloby sie inaczej, gdyby na poczatku drugiej polowy Sissoko dostalby czerwona kartke za brutalny faul na Allenie. Kurs na gosci w tym spotkaniu bardzo mnie satysfakcjonuje i mam nadzieje, ze Newcastle wygra w tej kolejce juz 5 mecz z rzedu.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: FK Ufa - FK Rostov
Typ: 1/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj postanowiłem celować w ligę rosyjską i mecz Ufy z Rostovem. Wiem, że na pierwszy rzut oka typ może wydawać się szalony, dlatego postaram się go krótko wyjaśnić. Gospodarze na 11. miejscu z bilansem 3-3-6 zaczęli ostatnio grać naprawdę nieźle - remis u siebie z CSKA Moskwa czy nieznaczna przegrana na wyjeździe z Terekiem to naprawdę nie są złe wyniki. Może się wydawać, że u siebie nie wyglądają dobrze, jednak na rozkładzie mieli już m.in. Dynamo, Spartak i CSKA Moskwa. Rostov natomiast, mimo że wygrał ostatni mecz z Uralem, to w lidze zajmuje niskie, 14. miejsce. Co ważniejsze, na wyjazdach prezentują się słabiutko - bilans 0-2-5, remis z ostatnim Arsenałem Tułą i na początku rozgrywek z Kubaniem. Jedyna rzecz, która mnie martwi to brak środkowego obrońcy Ufy - Tumasyana, który pauzuje za czerwoną kartkę. Liczę jednak na to, że Ufa zagra u siebie na swoim poziomie i to pozwoli im wygrać z Rostovem. Powodzenia! ????
⛔ 100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Swansea-Arsenal

Dyscyplina : Piłka nożna, BPL
Godzina : 17:00
Typ : Over 2.5 + BTTS
Kurs : 2.25
Buk : Bet365
Jako fan Kanonierów, jak praktycznie co tydzień, nie omieszkam pograć czegoś w ich spotkaniu Co najlepsze większość typów związanych z Arsenalem wchodzi jak w masło, może to wynikać z faktu, iż w miarę możliwości oglądam każdy ich mecz i śledzę ich jak mogę.
W tym spotkaniu, ciężko mi dostrzec faworyta, wyraźnego nie ma, natomiast na moje Arsenal może ten mecz wygrać, ale w czysty win bym nie szedł, może delikatnie. Pierwsze co mi się nasunęło na myśl to to, że będzie to na pewno dobre spotkanie, zacięte i może być obfite w bramki. Arsenal w lidze jest na 4. miejscu - 2 pozycje wyżej od Łabędzi - z bilansem 4:5:1 i bramkami 18:11 (średnio 2,9/mecz), Swansea na pozycji 6. bilans 4:3:3 i bilans bramek 13:10 (2.3/mecz).
Oglądałem parę meczy podobpiecznych Garrego Monka, i naprawdę dobrze się w nich prezentowali, ofensywnie, z pomysłem na grę, dużo strzałów/sytuacji. Przyjemnie się ich ogląda. O ostatniej grze Arsenalu, można powiedzieć to samo, pomijając mecz z Anderlechtem gdzie mimo wszystko grali ładnie, ale sfrajerzyli się i zremisowali wygrany mecz... Mecze z Burnley czy z Sunderlandem, to spotkania w których Kanonierzy wyraźnie przeważali, mieli bardzo dużo sytuacji, i wyniki odpowiednio 3:0 czy 0:2 mogły równie dobrze wyglądąć 5:0 czy 0:3/4 bo dogodnych sytuacji mieli sporo.
Prócz rodzaju gry obu drużyn przemawiają również ich kadry. Obie ekipy posiadają w swoich szeregach zawodników kreatywnych, którzy dobrze czują się w ofensywie i przede wszystkim w formie. W drużynie z Walii to na pewno są Bony, Sigurdsson czy Jonjo Shelvey, a z drugiej strony Welbeck, Ramsey, czy Sanchez, który ostatnio jest w niebotycznej formie. Co mecz do bramka (czasem dwie) i/lub asysta. Ale ja trochę patrzę subiektywnie pod jego kontekstem bo jestem wielkim zwolennikiem jego talentu i gry. Podsumowując uważam, że over 2.5 jest bardzo realny w tym meczu, Arsenal będzie chciał się trochę odgryźć za mecz w ramach LM, Łabędzie na świeżości, więc mocno powalczą.
Najbardziej prawdopodobny wynik jak dla mnie to 2:1 dla którejś ze stron, bo wątpię tutaj w 3:0 dla jednej czy drugiej strony. Arsenal ma luki w obronie ale aż trójki nie dostaną do zera, podobnie w drugą stronę, The Gunners owszem stać na trzy bramki, ale wątpię aby zachowali przy tym czyste konto. Dodatkowo podam też fakt, iż na cztery wizyty Kanonierów w Walii aż trzy z nich pokrywały mój typ. Dla troszkę mniej odważnych można jednak zmniejszyć to &quot;ryzyko&quot; grając sam over 2.5 po 1.95.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:16:45
Spotkanie: Heracles - PSV
Typ: 0
Kurs:4,20
Bukmacher: Bet365

Witam, dzis krotko. Zarowno gospodarze jak i goscie nie zanotowali w tym sezonie remisu choc jest to juz 12 kolejka. PSV gralo w czwartek ciezki mecz w LE moga byc zmeczeni i dlatego dzis licze na 1 remis ????
Kiepska analiza
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division (Liga BBVA), Hiszpania
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Sevilla - Levante
Typ: Ile goli strzeli drużyna 1 pomiędzy 0 minutą a 15:00 minutą? - Więcej niż 0,5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gospodarze wyraźnie w formie. Na własnym boisku bardzo rzadko tracą punkty. Po drugiej stronie drużyna gości z tragicznie grającą defensywą. W 10 kolejkach stracili aż 24 bramki, co daje 2.4 gola na mecz, a rywali nie mieli z najwyższej półki. Sevilla w 10 kolejkach trafiła 17 goli, pokonując między innymi silny Villarreal CF. Liczę dzisiaj na dobre strzelanie Sevilli i to od pierwszego gwizdka. Myślę, że już po 15 minutach gospodarze będą na prowadzeniu, a do przerwy ze 3 bramki strzelą. Powodzenia.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Spotkanie: Cagliari - Genoa
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.72
Buk: Pinnacle
Godz. 12:30
Analiza:
Niedzielne zmagania na boiskach Włoskiej Seria A rozpoczniemy na Sardynii, gdzie miejscowa ekipa Cagliari będzie podejmowała Genoa.
Gospodarzy czeka zapewne walka w dolnych rejonach tabeli, przynajmniej dopóki nie poprawią gry na swoim terenie gdzie jeszcze nie wygrali. Chociaż remisy z AC Milan 1:1 czy Sampdorią 2:2 trzeba uznać za sukces. Jednak ta ekipa może się podobać z jednego powodu, otóż na ławce trenerskie ma świetnie znanego w środowisku włoskim i nie tylko Zdenka Zemane. Jest to trener który od początku swojej przygody trenerskiej nie grał defensywie, nie ważne jakim potencjałem dysponowały jego zespoły zawsze było nastawienie na atak. Nie inaczej jest i w tym zespole na ten moment 16 bramek strzelonych (tylko czołówka strzeliła trochę więcej chociaż taka Roma ma tyle samo) no i też spora liczna już straconych również 16. Jedno jest pewne dziś na pewno nie będzie żadnego zaskoczenie i gry defensywnej na 100% nie będziemy oglądać.
Rywal który przyjeżdża będzie jednak trudną przeszkodą, bo goście ostatnio w świetnej dyspozycji, nie przegrali od pięciu spotkań odnotowując cztery zwycięstwa w tym z mistrzem kraju Juve. Ostatnio także zaaplikowali Udinese cztery bramki i to na wyjeździe na pewno takie wynik robią wrażenie. Jeszcze lepiej jest na wyjeździe gdzie nie przegrali spotkania notując bardzo dobrą tendencję bramkową – średnia dwie bramki na mecz strzelone przy jednej traconej.
W niedzielę goście będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Fetfatzidisa, De Maio, Izzo i Rincona, podczas gdy miejscowi zagrają bez zawieszonych Crisetiga i Ibarbo oraz kontuzjowanego Erikssona.
Gospodarze to kopalnia overów dopóki na ławce będzie zasiadał Zdenek, dziś powalczą o pierwsze zwycięstwo u siebie ale Genoa z taką formą będzie rywalem który na pewno bramki tutaj strzeli przy takim sposobie gry.
⛔ 100
 
black-star 32,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primiera Division, Hiszpania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valencia - Athletic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Goście tego spotkania przełamali się ostatnio odnosząc dwa ligowe zwycięstwa. Po środowej porażce w Lidze Mistrzów będą mogli bardziej skupić się na lidze, co z pewnością wkrótce znajdzie przełożenie na wyniki. Jak do tej pory Athletic Bilbao wciąż nie odzyskał formy z poprzedniego sezonu, a czas ucieka. Ostatnie zwycięstwo na własnym stadionie z czwartą obecnie w tabeli Sevillą z pewnością nastraja optymistycznie. Valencia również nie prezentuje jeszcze ustabilizowanej formy w ostatnich 5 spotkaniach zdobywając 10 pkt. Athletic Bilbao zdobył ich w ostatnich 5 meczach 8, przegrywając tylko wyjazdowe spotkanie z Realem Madryt (5:0). Uważam więc, że goście mają szansę to wygrać.
⛔ 100
 
ama221 17

ama221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagielonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 2,80
Buk: Unibet
Godz. 15:30
Analiza:
Ruch Chorzów ostatnio bez formy, ostatni swój mecz w Ekstraklasie u siebie wygrał 11.05.2014r. natomiast Jagielonia pomimo potknięcia w GKS-em w którym przegrała 0-1 dalej jest w dobrej formie. Ruch zajmuje 15. miejsce w Ekstraklasie z 8 oczkami na koncie, natomiast Korona która zajmuje pozycje wyżej posiada ich 17, i jest w wyśmienitej formie, wygrywając 3 ostatnie mecze w Ekstraklasie, więc Ruch ma wątpliwe szanse na jej wyprzedzenie. Jagielonia natomiast po potknięciach Wisły ze Śląskiem (1-1) i Lecha z Podbeskidziem (1-1), zajmuje 3 pozycję z 26 oczkami. Jeżeli wygra, wychodzi na 2 lokatę, i zrównuje się punktami z Legią, (jeżeli ta oczywiście przegra dzisiaj w Szczecinie z Pogonią), więc Jaga ma o co walczyć. Smiało przy takim kursie stawiam na nią.
Powielony zakład ⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valencia - Bilbao
Typ: Valencia
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj gram spotkanie w Hiszpanii. Valencia bedzie podejmowac na wlasnym boisku klub Baskow czyli Bilbao. Valencia w formie, szczegolnie u siebie komplet zwyciestw, a wszystkie zwyciestwa minimum 2 bramkami. Druga pozycja w lidze tylko przed Realem Madryt. Kadra na ten mecz tez mocna z Negredo i Paco na czele. Bilbao w tym sezonie sa bez formy. W poprzednim roku swietna gra i 4 miejsce w lidze na koniec sezonu. Awans do Ligii Mistrzow ale gra w niej zenujaca 1 punkt na 4 mecze i kompromitujaca porazka z Bate Borysow na wyjezdzie. W lidze tez slabo, miejsce w srodkowej czesci i strata juz 12 punktow do czolowki. Na domiar zlego w zespole z Bilbao zabraknie byłego napastnika Valencii, Aritza Aduriza. Eliminuje go kontuzja. Wydaje mi sie, ze rozpedzony zespol Valencii odniesie kolejne zwyciestwo na wlasnym boisku, sa zdecydowanym faworytem, nie graja w europejskich pucharach wiec moga sie skupic na lidze i widze w tym zespole duzy potencjal, ktory jak wykorzystaja to na koniec sozonu moga byc w pierwszej trojce w lidze. Powodzenia!
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Slovacko vs Sparta Praga
Typ: Sparta over 1.5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Slovacko nie prezentuje ostatnio niczego specjalnego w lidze.
Na chwile obecna zajmuja 8 lokatez dorobkiem 18 punktow.
Ostatnie ich mecze to wysoka porazka 0:4 z Teplice,przegrana u siebie z Banikiem 1:2,remis wyjazdowy ze Slovanem 2:2,porazka z liderem Victoria 0:1 i skromna wyjazdowa wygrana z Brno.

Sparta z kolei plasuje sie na 3 miejscu i ma mecz rozegrany mniej niz drugi w tabeli Jablonec,w przypadku zwyciestwa dzisiaj zespol z Pragi wskoczy na drugie miejsce.
Obecny mistrz kraju miedzy czasie rozgrywa jeszcze mecze w LE,gdzie radza sobie naprawde bardzo dobrze,w grupie rywalizuja z Napoli,Young Boys i Slovanem i po 4 rozegranych kolejkach czeski zespol jest liderem grupy co jest niespodzianka,bo pierwsze miejsce od poczatku bylo przeznaczone dla wloskiego Napoli.

Podopieczni Vitezslava Lavicka po 7 meczach bez porazki polegli w ostatniej kolejce z Victoria 0:2 na wyjezdzie,zespol z Pilzna jest liderem tabeli.
Po tej porazce Sparta rozegrala mecz w ramach LE i po jednostronnym meczu pewnie pokonala przed wlasna publicznoscia Slovan 4:0.
Obecnie Sparta dysponuje zdecydowanie silniejsza kadra niz Slovacko,forma rowniez przemawia za nimi a dodatkowo,jesli spojrzymy na historie bezposrednich spotkan,to Sparta wygrala wszystkie ostatnie 13 pojedynki co jasno pokazuje,kto powinien dzis zgarnac 3 punkty.
Patrzac na forme Sparty to gol z ich strony to dzisiaj minimum.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chameau 19

chameau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Lyon - Guingamp
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Witam i zapraszam na mecz który już za nieco ponad godzinę. O tym meczu kilka słów napisał kolega wyżej, ale ja dodam od siebie kilka informacji. Po pierwsze gram bezpieczniejszy typ, bo kto wie czy nam się gospodarze nie rozstrzelają. Po pierwsze, co widać również po tabeli, ekipa Lyonu jest dużo mocniejsza od dzisiejszych rywali i będą chcieli na pewno wykorzystać ewentualne potknięcie Marsylii by zbliżyć się lidera. Niestety nie znalazłem wyjściowej 11-stki, wiadomo tylko że kontuzjowani są Yoann Gourcuff, Clement Grenier i Gueid Fofan. Przyznam że to duże osłabienia, lecz goście również nie przyjadą w optymalnym składzie. Brakować będzie Angoua, Samassa,Ladisla Dounima, Doriana Levequea i Julieca Carda. Dodatkowo goście grali 3 dni temu w Lidze Europejskiej (wygrali z Dynamo Mińskiem 2:0) co może przełożyć się na kondycję. Podsumowując uważam że 1,50 jest idealnym kursem do dubla, więc gorąco polecam.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tu raczej nie trzeba za wiele pisać. Gospodarze walczą o awans do Ekstraklasy, z której w tamtym sezonie spadli. Nie tak dawno temu, ta druzyna była jedną z najlepszych druzyn w Polsce (patrz: mistrzostwo itd.). W tej chwili są na 2. miejscu mając tyle samo punktów (31), co Termalica. Atut własnego boiska tylko sprzyja i na pewno pomoże w dzisiejszym meczu. Spotykają się bowiem &#39;&#39;Miedziowi&#39;&#39;, czyli Zagłębie z Miedzią Legnica. To na pewno będzie ciekawy mecz. Goście walczą o utrzymanie. W delegacji idzie im naprawdę słabo. Obecna forma też nie napawa optymizmem. Przeciwnie Zagłębie. Im zalezy na awansie. Chcą pokazać całej Polsce, że spadek do 1 ligi to tylko wypadek przy pracy. Gorąco polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: Atletico
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie lubię tutaj preferować betów o kursie poniżej 2,0, ale wydaje mi się, iż to będzie dosyć prawdopodobny wynik, czyt. zwycięstwo mistrzów Hiszpanii. Atletico miało lekki falstart na początku sezonu, ale już spośród ostatnich 9ciu spotkań wygrali aż osiem (w tym z Juve, czy Sevillą). Zgoła odmienną formę prezentują dzisiejsi gospodarze, którzy od siedmiu meczów nie potrafią wygrać (tylko 2 remisy, 5 porażek), co skutkuje przedostatnią pozycją w lidze. Diego Simeone był walczak jako piłkarz, a jako trener ma nieskończoną energię i powera i jest w czołówce szkoleniowców Europy. Jest ambitny jak cholera i zapewne myśli o obronie tytułu, dlatego będąc w formie zespół z Madrytu musi takie spotkania wygrać...i na to stawiam.
Kadra Atletico na mecz (dane z facebook&#39;a):
Moyá, Oblak, Godín, Siqueira, Ansaldi, Jesús Gámez, Juanfran Torres, Miranda, Giménez, Mario Suárez, Tiago, Koke, Raúl García, Arda Turan, Gabi, Saúl, Cristian Rodríguez, Cerci, Antoine Griezmann, Mandzukic y Raúl Jiménez.
Powodzenia!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom