>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.11.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Lausanne Sport - Neuchatel Xamax
Typ: połowa/koniec spotkania - X/1
Kurs: 5.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Lider zaplecza szwajcarskiej ekstraklasy podejmuje przedostatnią drużynę - niby oczywisty typ, ale można pokusić się o pewną kombinację. 4 z 5 ostatnich meczów drużyny gospodarzy kończyło się remisem w pierwszej połowie. Z kolei dzisiejsi goście, pomimo swojej pozycji w tabeli, chłopcami do bicia nie są i często potrafią wyrównać stan meczu w pierwszej połowie, a nawet zdaża im się strzelić jako pierwszym. Moim zdaniem typ warty uwagi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

kuberto10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St Pauli - Fortuna Dusseldorf
Typ: Rzuty rożne, handicup europejski; St Pauli -1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego dnia o godzinie 20:15 na Millerntor-Stadion w Hanburgu zostanie rozegrany ostatni mecz 14. kolejki 2 Bundesligi. Gospodarze zajmujący aktualnie trzecią lokatę prezentujący ostatnio formę zwyżkową z pewnością będą chcieli narzucić swój styl gry podejmując na swoim boisku plasującą się dopiero na 16 pozycji Fortunę. Zerkając w statystyki można zauważyć, że gospodarze w każdym z ostatnich 3 spotkań mieli przewagę w rzutach rożnych, sytuacjach bramkowych czy posiadaniu piłki. Goście w meczach wyjazdowych prezentują się fatalnie. Z ostatnich trzech spotkań wyjazdowych nie przywieźli nawet punktu, tracąc przy tym aż dziesięć bramek a strzelając tylko dwie. Dodatkowym atutem motywującym gospodarzy jest fakt, że w przypadku zwycięstwa doskoczą do czołówki równając się z nimi liczbą oczek w tabeli (miejsca 1-3 po 26 pkt). Kurs jest na tyle wysoki, że z pewnością zachęca do gry, a statystyki nie kłamią ;)
Powodzenia! ????
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 18.30
Spotkanie: Panetolikos - Giannina
Typ: over 2,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trudno coś znaleźć w ofercie w poniedziałek. Znalazłem taką ciekawostkę , jeśli uwzględniać statystyki i dotychczasowe wyniki tych drużyn to w 9 spotkaniach obie drużyny zanotowały 6 over 2,5 a 3 spotkania poniżej.
Gospodarze ostatnie 5 spotkań same overy , goście w 5 spotkaniach 3 overowo, skąd taki kurs ? Po pierwsze liga grecka do &quot;bramkowych&quot; nie należy , zresztą pamiętają co niektórzy styl Greków jaki zdobyli Mistrzostwo Europy - defensywa to podstawa.
I np w lidze mamy drużynę która na 10 spotkan zaliczyła 2 overy (Veria) a ilość bramek 8:11 ! Ale dzisiejsze zespoły to dziurawe obrony - gospodarze stracili 20 bramek średnia 2, a goście 17 - niewiele do 2... do tego jeśli analizując wyższą linie 3,5 to oba te zespoły są w czołówce goście aż 5 takich spotkań , gospodarze 4...Fakt oba mecze z ubiegłego sezonu 0-0 i to też pewnie ma wpływ na kurs, ale dlaczego znów nie zagrać przeciwko ....
Mamy dwie drużyny które muszą walczyć o punkty bo są w zespołach które raczej muszą walczyć o utrzymanie niż o inne cele, motywacja jest tym większa że gospodarze 1 remis w ostatnich 5 spotkaniach , trzeba wreszcie coś zagrać, a biorąc pod uwagę ilość straconych z ich udziałem goli powinno być ok. Na minus czy linia w ofensywie strzeli coś , bo co z okazji jak ich nikt nie wykorzysta ? I to jest największy mankament mojego typu , dlatego jak to w poniedziałek biorę z umiarkowanym stawkowaniem...
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - 2 Bundesliga
Data: 09.11

Godzina: 20:15
Spotkanie: St. Pauli - Dusseldorf
Typ: over 4,5 kartek (azjan)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Florian Meyer, Niemiec pokazuje sporo kartek, jego średnia w 2 Bundeslidze w tym sezonie to 3,5 kartek/mecz, w poprzednim sezonie śr. 5,3 kartek/mecz, jego ogólna średnia to 4,4 kartek/mecz


  • zapowiada się ciekawe spotkanie, obie drużyny ostatnio w podobnej formie choć na dwóch różnych krańcach tabeli, gospodarze na swoim stadionie tylko raz w tym sezonie nie zdobyli punktów, choć mają wyśmienite statystyki u siebie nie przyszło im to łatwo, włożyli sporo walki w każde z tych spotkań, jest to zespół który może bardzo dużo nie fauluje ale gdyż już to robi często otrzymuje kartki, goście jeżeli chodzi o wyjazdy w tym sezonie nie błyszczą na 21 możliwych punktów zdobyli ledwo 3 punkty, moim zdaniem powinni powalczyć dziś z gospodarzami o chociaż jeden punkt, w spotkaniu powinniśmy zobaczyć sporą ilość fauli,


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to sprawdziłem 6 ostatnich meczy między tymi zespołami, tylko w jednym meczu nie został pokryty over 4,5, St. Pauli w tym sezonie u siebie ma śr. 3,4 kartki/mecz, natomiast Dusseldorf na wyjeździe śr. 2,7 kartki/mecz, jeżeli chodzi o faule to St. Pauli u siebie ma śr. 13,2 fauli/mecz, natomiast Dusseldorf na wyjeździe ma śr. 17,4 fauli/mecz



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - CYPR: Pierwsza Dywizja
Godzina: 18.00
Spotkanie: Omonis - APOEL
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj dość uboga oferta meczowa, nie tylko jeśli chodzi o piłkę nożną. Dlatego też przyznam szczerze, że trochę się dziwię, że nikt do tej pory nie dodał tego typubo wydaje się być betem dnia, przynajmniej w moim odczuciu. Krótko o meczu, APOEL w 9 meczach obecnego sezonu strzelił aż 41 goli tracąc przy tym 5. Daje to średnią meczową na poziomie 5.1 gola w meczu z udziałem tej drużyny. Pokryli tą linię 8 razy na 9 meczy, zazwyczaj wysoko pokryta linia. Wyniki APOEL-u w tym sezonie: dom: 6-2, 4-0, 6-0, i 3-0. Z kolei na wyjazdach: 1-5, 2-2, 0-1, 0-5, 0-9! Co prawda dzisiejszy rywal APOEL-u nie jest zbytnio overowym zespołem, jednak ich bilans meczowy również pokrywa naszą linie, bo wynosi on 2.7 gola na mecz. Omonia nie traci co prawda zbyt wielu goli ale w straciu z najlepszą ofensywą ligi na pewno stracą jakieś gole. Myślę, że APOEL jest w stanie sam poryć tę linię. Niezależnie od tego myślę, że obie drużyny dziś strzelą a APOEL strzeli przynajmniej 2-3 gole. Myślę, że warto spróbować wyższy over. powodzenia
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
barni87 242

barni87

Użytkownik
Piłka Nożna, Rumunia 1 liga
Spotkanie: Petrolul-Concordia
Godz: 19:30
Typ: over 1,5
Kurs: 1,6
Buk: Oddsring
Analiza: Przy dzisiejszej skromnej ofercie i tak mało mi znanych ligach postanowiłem pokusić się na typ oparty tylko i wyłącznie statami. Ligi rumuńskiej nie oglądam i nie znam. 1,6 jak na over 1,5 gola to dość sporo. Grają ze sobą przeciętne drużyny i w sumie w tym sezonie nie mają na koncie dużej ilości overów2,5, ale 1,5 już trochę było zwłaszcza u Concordii jest to 11 meczy na 16. U Petrolul jest to dokładnie 50% meczy. Jednakże nie to przykuło moją uwagę ,a ich bezpośrednie spotkania. na 15 ich spotkań tylko 3 kończyły się under 1,5. Ostatnie ich 3 mecze to grad goli ,których było aż 13. Patrząc na ich formy to w minimalnej lepszej formie jest Concordia i myślę że to ona dziś wygra minimalnie 1-2.
✅ 60
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna 1 liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Temperley - Argentinos
Typ: REMIS !
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sts
Analiza:Witam serdecznie powiem krótko i na temat . Dziś rano kurs jeszcze na remis 3,25 teraz juz 2,10 spadek o 47,7 % coś jest na rzeczy . Zachęcam do zagrania typu sam gram go dziś za grubą stawkę i zobaczymy ???? . Powodzenia
Nieregulaminowy bukmacher
kiepska analiza

⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: Omonia Nikozja - Apoel Nikozja
Typ: 1x
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Strasznie niski kurs na wygraną Apoelu 1.67. Dlaczego, skoro Apoel wygrał na boisku Omonii 8 bezpośrednich spotkań temu. W poprzednich 7 spotkaniach aż 4 bezbramkowe remisy, 2 mecze po jednej strzelonej bramce i jedna wygrana gospodarzy 3-0. Nawet u siebie ostatnio Apoel wygrał tylko 3-2, więc widać, że te derby nie będą dla niego łatwe. OK, Apoel jest liderem, na 9 ostatnich spotkań tylko jedno zremisował, resztę wygrał. Ale Omonia ma tylko 2 przegrane. Co prawda 3 remisy i 4 wygrane, ale my tu nie typujemy ich wygranej,tylko, że nie przegrają.A na to papiery mają Omonia ostatnio z Paphos 6-0, wcześniej z Apolonem 0-0 (3) i Anothosis 0-0 (4). Hej, a może by tak zagrać 0-0? Takie mecze nie wchodzą, ale tutaj dane mówią,że jak już to ten mecz by się nadawał. Ja wolę bezpieczniej, stawiam na to, że i tym razem Apoel nie pokona Omonii. Omonia grała ostatni mecz 1 listopada, Apoel 5-go. Liczę, że w tym meczu gospodarzowi nie zabraknie sił na tą &quot;nieprzegraną&quot;. Na ostatnich 5 typów trafiłem 4. Mam nadzieję,że ten też wejdzie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: Omonia Nikozja - Apoel Nikozja
Typ: (1:0) 2
Kurs: 2.9
Bukmacher: Unibet
Bardzo wysoki kurs na ten mecz w którym zdecydowanie wygra Apoel. Miażdżą rywali w lidze po 6:0, 5:0 czy nawet 9:0. Drużyna z innej ligi. 1 miejsce w tabeli. 8 wygranych 1 remis. Bramki 45:5!!! W 9 meczach warto zaznaczyc. Szokujące statystyki. Omonia 6 pozycja. 4 wygrane, 3 remisy, 2 porażki. Bramki 16:8. Na korzyść tez ze ostatnio w na Omoni padały remisy gdy graly te ekipy, wiec dzis Apoel zechce pokazać pazur i wygra przekonywająco. Wygrana więcej niż 1 golem przez Apoel wydaje się pewna. Zdziwię się jak bedzie inaczej. Zobaczymy. Ciężko coś więcej napisać. Statystyki mówią same za siebie.
⛔ 100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St.Pauli- Dusseldorf
Typ: 1 DNB (pk)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle
Choć hamburczycy są faworytem, to ich chimeryczna gra sprawia, że nie będę stawiał czystej 1. Szczególnie, że przegrali ostatni mecz u siebie z Sandhausen. Ogólnie w meczach domowych bilans 4-1-1. Przeciwnicy to spore rozczarowanie początkowej fazy sezonu, szczególnie w meczach wyjazdowych, gdzie są bez zwycięstwa (0-3-3). Z drugiej jednak strony potrafili zremisować z Bochum czy Karlsruher. Fortuna ma w swoim składzie wielu graczy z przeszłością w Bundeslidze, choćby D. Ya Konan. Dlatego nie zdziwię się szczególnie, jeżeli uda im się wywieźć punkt z Millerntorn. Tym bardziej, że w ostatnich bezpośrednich pojedynkach bilans jest korzystny dla dusseldorfczyków (3-2-1)
Do składu St. Pauli wracają Alushi i Kalla, co może stanowić spore wzmocnienie.
✅ 67
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / 2 Bundesliga /
Godzina 20:15
St.Pauli : Dusseldorf
- obie strzelą w pierwszej połowie
- 5.00 / Unibet
Trochę analiz na temat tego pojedynku tutaj zostało napisanych i jedno nie ulega wątpliwości że gospodarze czyli St.Pauli pomimo iż w tabeli są wysoko bo na miejscu 3 a przy ewentualnym zwycięstwie dzisiaj nad Dusseldorfem zrównać się moga z liderem i wiceliderem to jednak ich wyniki ostatnio nie napawają optymizmem i na 5 ostatnich meczy zaledwie jedna wygrana i tak też pod wielkim znakiem zapytania jest jak zagrają dziś , goście co prawda zajmują odległe 16 miejsce czyli barazowe ale wiadomo do końca sezonu jest jeszcze sporo czasu i każdy ich mecz ma ogromne znaczenie i dziś uważam że mogą wykorzystać słabość gospodarzy i przynajmniej na gola z ich strony liczę i liczę że nastąpi to już w pierwszej połowie , co do gospodarzy to ci w ostatnim meczu który rozegrali a był to mecz wyjazdowy z Bochum już w 10 min gry zdołali pokonać bramkarza i prowadzili 1:0 tak wiec zapowiada się ciekawie dlatego liczę na bramki z obu stron i uważam że może to już być w pierwszej połowie !
To mój drugi typ dziś ale ten pierwszy &quot; Silkeborg : Vestsjaelland&quot; został odwołany dlatego też w odpowiednim dziale poproszę o jego usunięcie !
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Piłka Nożna, Rumunia 1 liga
Spotkanie: Petrolul-Concordia
Godz: 19:30
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.25
Buk: Oddsring
Analiza: Na dziś wybralem typ z 1 ligi rumunskiej i starcie drużyn z dołu tabeli ,a dokladniej Petrolul z Concordią . Gospodarze z dorobkiem 4 punktów są na ostatnim miejscu a ich dzisiejsi rywale również nie pokazują się z dobrej strony bo z dorobkiem 13pkt są na 11 miejscu w tabeli ligowej. W tym meczu proponuję postawić na to , że obie drużny strzela bramkę . Uważam że jest to wielce prawdopodobne bo oba kluby muszą zaczać wygrywać i na pewno od samego początku ujrzymy sporo walki co zaskutkuje wieloma bramkami . Warto wspomiec ze w tym roku druzyny te graly ze soba dwa razy i w kazdym tym meczu oba klubu strzelały co najmniej po dwie bramki i i widzieliśmy bardzo emocjonujące widowisko . Dla mnie w tym meczu faworyta nie ma i wole postawić , że obie strzelą bo uważam , że jest to bardzo prawdopodobne . Życzę powodzenia.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St Pauli - Fortuna Dusseldorf
Typ: St. Pauli wygra co najmniej 2 bramkami (HA -1.5)
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w 2 Bundeslidze zagrają ze sobą ekipy St. Pauli i Fortuny Dusseldorf. Faworytem tego spotkania jest ekipa z Hamburga i trochę dziwią mnie tak wysokie kursy na jej wygraną. Zespół ten po rozegranych 13 kolejkach zajmuje 3 miejsce ze stratą zaledwie 3 oczek do lidera. Dzisiaj drużyna Waldka Soboty ma więc okazję doskoczyć do czołowych zespołów, które pogubiły swoje punkty w tej kolejce. St. Pauli na własnym boisku rozegrało 6 spotkań w których ma dobry bilans 4-1-1. Drużyna Fortuny jest dużym rozczarowaniem tych rozgrywek. Zespół z Dusseldorfu ma na swoim koncie jedynie 12 oczek, które dają im dopiero 16 miejsce w tabeli. W delegacji ekipa ta rozegrała 7 spotkań w których ma bilans 0-3-4. W ostatnich meczach w delegacji goście nie wyglądali najlepiej i stracili sporo goli. W tym meczu ja uważam, że drużyna St. Pauli od początku zdominuje to starcie i wygra dość pewnie. W ostatnich latach z tym rywalem na własnym boisku radziła sobie dość dobrze więc liczę, że będzie podobnie.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: St Pauli - Nancy - Dijon
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 5,10
Bukmacher:*Unibet
Analiza:
Dziś zapraszam na spotkanie Ligue 2 pomiędzy Nancy (2) a Dijon (3).Rzekłbym mecz na szczycie tabeli, a te są zwykle bardzo zacięte i tym razem według mnie nie będzie inaczej. Gospodarze z bilansem 6-5-2 i stosunkiem bramek 17:8, na własnym boisku 3-2-1 z bilansem bramek 10:3. Goście nieco lepszy bilans 8-2-3 ze stosunkiem bramek 23:11, na wyjazdach 2-2-2 z bilansem bramek 6:5. Dijon punkty zdobywa głównie występując jako gospodarz a na wyjezdzie nie jest juz tak wesoło. Dwie ostatnie wyjazdowe wygrane są z druzynami z miejsc 15 , 17. Ostatnie dwa spotkania w roli gości to remis z ostatnim Nimes oraz porażka z 14 Tours. Zakładałem remis w tym meczu jednak po przemyśleniach skłaniam sie ku zwycięstwu gospodarzy po wyrównanej i remisowej pierwszej połowie.
Czy tak się stanie dowiemy się już niebawem....
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Austria AVL
Godzina: 20:20
Spotkanie: Niederosterreich - Waldviertel
typ: Waldviertel(-1,5seta)
kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Pojedynek 3 i 4 drużyny tamtego sezonu w lidze austriackiej. W obecnym sezonie lepiej radzą sobie goście, którzy w 4 kolejkach nie stracili seta i razem z ekipą eksportową Austrii Tirolem przewodzą tabeli. Gospodarze radzą sobie zdecydowanie gorzej jak na wyniki tego zespołu w poprzednim sezonie. W 4 kolejkach zdołali wygrać zaledwie jedno spotkanie i przegrać aż trzy z między innymi gorzej notowanymi zespołami. Biorąc pod uwagę, ze drużyny grające w Austrii takie jak Tirol i Posojilnica występujące w europejskich pucharach raczej są poza zasięgiem innych drużyn to może być to spotkanie o bycie 3 siłą w AVL. Jak na razie początek sezonu zdecydowanie po stronie gości i to w ich stronę idzie dzisiaj mój typ.
✅ 79
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka noża – Francja Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nancy - Dijon
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1.52
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek dokańczający 14 kolejkę Francuskiej Ligue 2 w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 3 pozycję w tabeli drużyna Nancy z 2 FC Dijon. Gospodarze tego pojedynku mają aktualnie za sobą 6 spotkań rozegranych na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 10 bramek a stracili 3. Goście natomiast aktualnie mają za sobą 6 pojedynków wyjazdowych w których to zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 2x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili 5. Obydwie w/w drużyny preferują bardzo ofensywny styl gry co widać zresztą po ilości zdobytych bramek przez gospodarzy jak i gości. Przed takimi jednak pojedynkami bardzo trudno wskazać faworyta i chodź bukmacherzy większe szanse dają tutaj gospodarzą to jednak w mojej ocenie nie będzie to dla nich łatwa przeprawa. Osobiście nie chciałem pobierać tutaj żadnego typu lecz ostatecznie postanowiłem pobrać over 0,5 bramki już po I połowie spotkania z racji tego, że jak już w/w obydwie strony prezentują bardzo ofensywny styl gry stąd mój typ to I połowa over 0,5.
✅ 52
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom