>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.11.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 9. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jumper90 11

jumper90

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 2.18
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W swoich typach zawsze sugeruję się statystykami i tym razem nie będzie inaczej.
Denver Nuggets ostatnio gra w kratkę, na zmianę przegrywają i wygrywają. Ostatnie zwycięstwo w meczu z Boston Celtics powinno dodać im skrzydeł. Średnia punktów zdobytych przez nich w tym miesiącu wynosi aż 103.
Drużyna Memphis Grizzlies nie zaprezentowała się najlepiej w rozegranych spotkaniach. Przegrali 3 mecze pod rząd przy czym średnia zdobytych przez nich punktów w tym miesiącu wynosi 88.
Amerykańska koszykówka lubi zaskakiwać i myślę, że i tym razem bukmacherzy będą musieli uderzyć się w pierś faworyzując drużynę gospodarzy.
Powodzenia
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Raków
Typ: 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stal Stalowa Wola podejmie u siebie drugie w tabeli Raków. Gospodarze zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem 20 punktów i tracą do swoich najbliższych przeciwników, aż 11 punktów. Bezpośrednie spotkania między tymi ekipamia wypadają na korzyść drużyny ze Stalowej Woli, która na siedem takich meczów trzy wygrała, dwa przegrała i raz padał remis.
Raków w lidze w tym sezonie jeszcze nie przegrał, jednak w ostatnich pięciu potyczkach wygrał tylko raz czterokotnie remisując - mimo wszystko są jedyną drużyną w lidze bez porażki. Ale każda seria się kiedyś kończy i dlaczego nie miałoby się to stać teraz? Od 2000 roku rozegrali ze Stalą cztery spotkania na wyjeździe i nie zdołali wygrać ani jednego co pokazuje, że gra się im tam ciężko. Gości w piętnastu meczach zdobyli aż trzydzieści (tracąc przy tym trzynaście) goli co daje nam średnią 2 gola na spotkanie - to najwięcej w lidze.
Stal Stalowa Wola na swoim teenie są mocną ekipą - nie przegrali w żadnym z ostatnich pięciu spotkań, uważam, że są świetnymi kandydatami do nabicia pierwszej porażki Raków w tym sezonie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota Timberwolves
Kurs: 1,53
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przedsezonowe zapowiedzi włodarzy Timberwolves jak na razie nijak mają się do realiów. Mega utalentowana, zbudowana na latach tankowania drużyna zawodzi. Trzon zespołu stanowią: 5 numer tegorocznego draftu Kris Dunn, niesamowity atleta i świetny defensor, którego rozwój będę śledził z wielkim zaciekawieniem. Następnie mamy Zacha LaVine&#39;a czyli gościa umiejącego rzucać za trzy, dwukrotnego zwiecięzcę konkursu Slam Dunków, które to wygrywał w cuglach oczarowując nas wszystkich w mroźne lutowe noce. Kolejny to Andrew Wiggins - jedynka draftu 2014 roku i najlepszy pierwszoroczniak sprzed dwóch lat. Największą gwiazdą tej drużyny jest oczywiście także jedynka draftu, tym razem 2015 roku, najlepszy debiutant tegoż sezonu Karl Anthony Towns. Jest bardzo dojrzały jak na swój wiek, cechuje go duża pewność siebie, świetna technika i generalnie ofensywna wszechstronność. Uważam, że jego udział w All-Star Game to czysta formalność. Zaledwie jedna wygrana na pięć meczów Panie Thibodeau? To nie tak miało wyglądać. Bardzo duży wpływ na taki stan rzeczy mają przestoje w trzecich kwartach , kiedy to toczą wyrównane starcia i nagle zbierają jakieś chore runy 10-0+. Pozytywem jest ze potrafią z takich sytuacji doprowadzać nawet do close game, jednak mimo to wygraną zbierają ich rywale. Dzisiaj przyjeżdzają do totalnie niewalczącego (no może oprócz derbów NY) o nic Brooklynu. Cel na to spotkanie jest tylko jeden - pewna wygrana, bez zbednych zabaw jak to miało miejsce poprzednio. Jeżeli tego nie zrobią nie mają po co wracać do Minnesoty, ponieważ kibice tej gorzkiej pigułki mogą nie być w stanie przełknąć.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Meksyk
Godz: 03:00
Spotkanie Tampico Madero- Leones Negros
Typ; x
Kurs 3.07
Buk Oddsring
Analiza W dniu jutrzejszym odbędzie się kolejne spotkanie w Lidze Meksykańskiej ekipa Tampico Madero na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Leones Negros . Obie ekipy grają w kratkę i na chwilę obecna obie ekipy zajmują pozycję w strefie spadkowej w ligowej klasyfikacji , gospodarze są na ostatnim miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów na swoim koncie goście mają o 4 oczka więcej i znacznie lepszy bilans bramek, w ich spotkaniach wpada mnóstwo bramek, szczególnie gdy ekipa Lenes Negros gra na wyjeździe na przykład poprzednie 5 spotkań wyjazdowych to 9 bramek strzelonych oraz 10 straconych , średnia to ponad 3 bramki na spotkanie , gospodarze nie grają tak overowo,ale myślę że spokojnie jest ich stać aby w tym spotkaniu zdobyć bramkę i nie przegrać, myślę że zobaczymy w tym meczu kilka bramek , ogólnie na to spotkanie mam kilka typów po pierwsze bez ryzyka over 1.5 gola , drugi typ to BTS , myślę że spokojnie powinien wejść poza tym wygrana zespołu gospodarzy , którzy muszą szukać ligowych punktów, stawiam na co najmniej 3 bramki i dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , BCL ( Liga Mistrzów)
Godz: 19:00
Spotkanie: MZT Skopje- Gran Canaria
Typ: 2 [-11]
Kurs: 1.75
Buk: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie dawida z goliatem a więc pojedynek MZT Skopje z Gran Canarią.
Goście jak narazie w Eurocupie bez porażki - wysokie zwycięstwa z Lietkabelisem, NN oraz Cedevita.
MZT Skopje na przeciwległym biegunie - po 3 meczach 3 porażki, z Cedevita,NN oraz z Lietkabelisem.
Obie drużyny jeszcze nie mierzyły się ze soba.
Gran Canaria po słabym początku sezonu gdzie nie potrafili wygrać w lidze wkońcu &quot;odpalili&quot;.
Ostatnie 7 meczów tej drużyny to aż 6 zwycięstw.
Skopje natomiast poraz pierwszy startuje w lidze ABA z słabym skutkiem - wygrali ledwie 2 mecze na 8 rozegranych ( z Karposem oraz Union Olimpia).
Jeśli goście nie zlekceważą drużyny Skopje to uważam że powinni ich spokojnie pokonać różnicą minimum 11 punktową.
✅75
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOLUMBIA: Torneo Aguila - Grupa - Awans
Godzina: 01:00
Spotkanie: Deportes Quinido - Universitario Popayan
Typ: Deportes Quinido
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po raz kolejny zabieram was na spotkanie w Kolumbii, z tą różnicą że na mecz o jedną klasę rozgrywkową niżej. Walka toczy się o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, a zwycięstwo gospodarzy w tym meczu wydaje się bardzo pewne. Dlaczego? Ano dlatego że gospodarzą tego meczu bardzo zależy aby po 6 rozegranych meczach być na szczycie, i wydaje mi się że tylko sami mogą sobie przeszkodzić w wywalczeniu awansie na którym im tak zależy. Obecnie znajdują się na 3 miejscu, odnieśli 1 zwycięstwo oraz 1 remis, wygrywając w tym spotkaniu obejmują fotel lidera. Kadrowa drużyna gospodarzy wygląda zdecydowanie lepiej, i to oni zasługują na awans, jednak to nie wszystko ponieważ obie spotykające się drużyny mają jednego właściciela i ściśle współpracują ze sobą, a jeszcze zabawniejsze jest to że w kadrze gości znajduję się paru graczy gospodarzy którzy są na wypożyczeniu w Popayan. Szczerze mówiąc nie wierzę tu w fair play i uważam że w tym meczu zobaczymy spokojne zwycięstwo gospodarzy, którzy posiadają graczy lepszych jakościowo, a Ci gorsi są właśnie wypożyczani do ich dzisiejszego rywala. Jak już wspomniałem kluby posiadają jednego właściciela, a że bardziej wspiera on gospodarzy to wynik tego meczu wydaje mi się być formalnością. GL!
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B
Godz: 00:30
Spotkanie Joinville- Bragantino
Typ; under 2,5
Kurs 1,50
Buk: Sportingbet
Analiza:
Nie mam pomysłu na jutrzejsze mecze, więc zagram defensywnie. Dziś typuje mecz Joinville- Bragantino poniżej 2,5 goli w meczu.
Typ pokierowany jest podobną analizą jak ostatnio:
Joinville- aż 27/34 mecze poniżęj 2,5 goli w lidze Serie B.
Bragantino - 13/34 mecze poniżęj 2,5 goli w lidze Serie B.
Ta statystyka jasno mówi, że bardzo prawdopodobne jest under 2,5.
✅50
 
krzsfs 8

krzsfs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Raków
Typ: 1X
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Patrząc na mecze pomiędzy tymi drużynami aż dziwię się czemu tak wysoki kurs jest 1X. Gospodarzy na swoim terenie bardzo ciężko pokonać. Do tego Goście pomiędzy tymi drużynami rzadko wywieźli 3pkt. Dlatego pomijając różnicę miejsc w tabeli stawiam na remis z przewagą zwycięstwa gospodarzy!
⛔100 powtórzony typ
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Buducnost - Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 1,66

Bukmacher - bet365
Analiza:
Mam nadzieję , że ktoś skorzystał z mojego typu , który podałem kilka godzin wczesniej ponieważ kurs 3 wszedł bardzo łatwo . Na jutro wybrałem mecz w koszykarskim pucharze Eurocup pomiędzy Czarnogórskim Buducnost a Niemieckim Bayernem Monachium . Zacznijmy od gospodarzy , rozegrali w Eurocupie trzy mecze wszystkie przegrywając 5cioma pkt z Zenitem , dwudziestoma czterema z Unicają oraz dziewięcioma z Murcią , najbardziej z dotkliwych porażek zanotowali własnie na swoim parkiecie . Gościa - Bayern Monachium , swoją przygode w pucharach zaczeli od minimalnej porażki trzema pkt z Zenitem . Następne dwa mecze to już dwa pewne zwycięstwa osmioma punktami z Murcią oraz dwunastoma z Unicają (dodam , że był to własnie wyjazdowy mecz) .Porównując obydwa zespoły widać , że lepiej wypada Bayern na tle zespołów z którymi się mierzyli . Najbardziej przemawia do mnie fakt ze Unicaja potrafiła zwyciężyć Buducnost różnicą dwudziestu czterch punktów natomiast Bayern pokonał Unicaje w wyjazdowym meczu dwunastoma punktami . Tak , tak wiem mecz meczowi nie równy jednak w tym przypadku myślę , że ma to znaczenie dlatego własnie to przytoczyłem . Dodatkowo biorę pod uwage typując tutaj zwycięstwo Niemców fakt , że Niemiecka liga jest o wiele silniejszą ligą od tej w , której występuje drużyna Czarnogórska . Uważam również , że dotkliwa porażka jaką odniesli koszykarze BAYERNU w swoim ostatnim ligowym pojedynku zadziała na nich mobilizująco , będą chcieli zmyć plamę jaką zostawili w ostatnim meczu . Uważam , że Bayern podejdzie do tego spotkania zmobiliowany i wygra ten mecz umacniając swoją drugą lokate w pucharowej tabeli . POWODZENIA ! ????
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yakuzatcz 9

yakuzatcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - BRAZYLIA: Série B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Londrina - Atletico GO
Typ: BTS - Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przenosimy się do Brazyli na 35 kolejkę Serie B gdzie Londrina podejmuje na swoim stadionie lidera Atletico Go.Do końca sezonu pozostało już niewiele więc obie drużyny będą walczyły o punkty.
Londrina zajmuje 6 miejsce w tabeli jeśli chcą myślec o awansie muszą lapac punkty w kazdym meczu a do pozycji 4tej,ktora daje awans brakuje im tylko 2 oczek.
Na swoim stadionie na 10 ostanich meczy 8 razy strzelali bramke,jesli chodzi o gosci na 10 ostatnich meczy na wyjezdzie tylko 3 razy nie zdobyli gola wiec statystyki jak najbardziej przemawiaja za moim typem.Wedlug mnie druzyny podziela sie punktami,oby tylko nie zapomnieli strzelic po bramce ????
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:05
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
Typ: wygra Phoenix Suns (razem z ew. dogrywka)
Kurs: 4.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ja tam się wysokich kursów nie boję co nie raz już pokazałem w efekcie końcowym z pozytywnym rezultatem. Dziwią mnie gierki innych z forum w stronę Portland bo Lillard czy McCollum to oni muszą wygrać ! Ale to nie jest Sanantonio Spurs czy Cavs. Ci gracze w pojedynkę albo wygrają mecz albo go przegrają zła dyspozycja. Reszta składu w takim Portland to zenada. Wystarczy obejrzeć mecz i zobaczyć jak i co grają taki Crabe czy Aminu. To jedno wielkie G. A gra zespołowa ? To nie tam ! Bardziej grę zespołowa prezentuje Phoenix Suns. Oni niczym nie odstaja. Im Booker też gra super mecze a Bledsoe to dobry, skoksowany (nr 1 pod tym względem w NBA) rozgrywajacy. Reszta zawodników sypie to samo co w Portland a nawet lepiej. Szkoda że prawdopodobnie Chandler nie zagra (Info z ostatniej chwili) dziś w Suns. On rządzi w obronie ale nawet i bez niego Suns się postawi i powalczy. W Portland w ostatnim meczu uszkodzil (poobijal rękę) Lillard i ogólnie miał kilka mocnych upadków na parkiet. To napewno dziś nie pomoże a może go odsunął z gry w ostatniej chwili ? Jest to ciągle możliwe ! Ale nawet i z nim w składzie Portland może przegrać. Oni grali kilka dni temu na parkiecie Suns i było 115:114 dla Słońc po dogrywce. Próbujemy, nie zalujemy !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 49

pskcris

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia- Emperors Cup
Godzina: 11:00
Spotkanie: G-Osaka- Shimizu
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze to czwarta drużyna pierwszej Ligi. Tracą 1 pkt do wicelidera. Shimizu 3 drużyna drugiej ligi, która traci 3 pkt do lidera. Kieruję się w stronę gospodarzy, którzy zakończyli sezon w lidze 03.11.2016 i mogą skupić się całkowicie skupić na pucharze. Shimizu notuje w drugiej lidze wysokie pewne wygrane. Ostatnie mecz grali 03.11, 06.11, kolejny 12.11.2016 a między tym idzie im się zmierzyć z w pucharze Gambą.. Zostały dwa mecze do końca i muszą je wygrać aby mieć szanse na bezpośredni awans do pierwszej ligi. Myślę, że goście nie zagrają na 100% swoich umiejętności chcąc zostawic siły na awans w lidze. Mimo dobrych wyników Shimizu to Gamba jest w 1 lidze :] Nie biorę tego pod uwagę ale w 5 ostatnich pojedynkach, które odbyły się w 2014-2015 roku, górą 5-krotnie była Osaka
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga de Ascenso - Apertura
Godzina: 03:00
Spotkanie: Tampico Madero - Leones Negros
Typ: over 2,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Betano
Analiza:
Jutro o 3 rano polskiego czasu odbędzie się mecz w ramach 16 kolejki meksykańskiej Liga de Ascenco. Jest to mecz, który jest bardzo ważny dla gości, gdyż mają jeszcze szanse na pozostanie w lidze. Goście maja już zapewniony spadek do niższej ligi więc myślę, że możemy zobaczyć ofensywny mecz. Tampico walczy o honor i mam nadzieję, że będzie w ich graniu chęć pokazania się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, natomiast Leones jak pisałem wyżej w przypadku zwycięstwa wyjdą na bezpieczne miejsce w lidze. Oczywiście zawsze staram się podeprzeć statystykami:
Tampico u siebie:
Tam - Zac 1:0;
Tam - Ven 1:2;
Tam - Zac 0:1;
Tam - Ale 2:1;
Tam - Cim 1:2;
W ostatnich pięciu pojedynkach over padł trzykrotnie.
Leones na wyjeździe:
Caf - Leo 3:3;
Pue - Leo 3:2;
Cel - Leo 2:1;
Atl - Leo 2:1;
Cor - Leo 0:2;
W przypadku Leones wygląda to trochę lepiej niż u Tampico - czterokrotnie padł podany przeze mnie over. Ostatnie pięć pojedynkow to 19 goli co daje 3,8 gola na mecz.
Reasumując, uważam że prawdopodobny jest ofensywny pojedynek. Liczę w szczególności na bramki ze strony gości ponieważ jest to dla nich ważne spotkanie a i brak presji ze strony Tampico może da im większy luz w stwarzaniu akcji. Pozdrawiam

⛔100
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroCup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ulm - Hapoel Jerusalem
Typ: Under 173,5
Kurs: 1,52
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły grające ofensywną koszykówkę, zwłaszcza Ulm na własnym parkiecie z imponującą średnią w lidze ponad 92pkt na mecz. Jeśli weźmiemy jednak pod uwagę tylko Eurocup to w trzech meczach średnia punktów w całym spotkaniu obu drużyn wygląda następująco:
Hapoel 163,3
Ulm 153,6 (tu średnią zaniża fatalny bilans w Valencii gdzie rzucili ledwie 58 oczek)
Jednak w żadnym z dotychczasowych 3 spotkań łącznie nie padło ani razu 170pkt.
Dlatego też zagrałem w miarę bezpieczny under.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins-Edmonton Oilers
Typ: Sid Crosby strzeli gola-Tak
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak nie idzie to nie idzie,ani w piłce,ani NBA no ale to też zabawa tutaj więc kombinuje dalej.Strasznie się cieszę że wróciło NHL w TV,można pooglądać wreszcie hokej na poziomie światowym w dobrej jakości ???? Dziś co prawda tego nie puszczają(jedynie w sieci) ale gra jedna z moich ulubionych ekip a więc Pingwiny i trzeba coś pograć żeby było ciekawiej.Nafciarzy też śledzę choćby ze względu na świetnego McDavida który stoczy dziś bój z inną gwiazdą ligi tylko już trochę bardziej ugruntowaną czyli liderem strzelców Crosbym(wraz z 3 innych ale chyba najmniej meczów rozegrał).Sid odkąd wrócił po urazie z początku sezonu prezentuje wysoką formę i trzeba z tego korzystać.6 meczów-8 bramek,2 asysty,warto zaryzykować myślę...Pingwiny u siebie są bardzo silne,ogrywali już w tym sezonie Capitals,Sharks czy Panthers więc liczę na to że powalczą w tym meczu o komplet punktów a Crosby w takich ważnych meczach jak z czołówką raczej nie zawodzi,czy strzeli czy nie to już kwestia otwarta przy tylu świetnych partnerach ale okazje pewnie będą i wierzę tu w jego skuteczność.Próbujemy,powodzenia ????
⛔100
 
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers-Dallas Mavericks
Typ: Lakers -6.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lakers po słabym poczatku sezonu złapali forme. 3 zwyciestwa z rzedu z wyzej notowanymi druzynami. Swietna skutecznosc w ataku w ostatnich spotkaniach(119,117,123 punkty). Druzyna Dallas w 6 spotkaniach 5 porazek i bardzo słaba gra i skutecznosc. Tylko raz przekroczyli 100 punktow. Spodziewam sie wysokiego zwyciestwa gospodarzy.
Jesli pomoglem kliknij dzieki. Pozdrawiam
⛔100
 
jedrek1114 1

jedrek1114

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Boston Bruins
Typ: Montreal Canadiens -1.5
Kurs: 2.8
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:
Witam, mecz za niecałe 30 minutek, więc jedziemy krótko i na temat. Gospodarze po chyba dość &quot;śmiesznym&quot; wyniku kiedy to przegrali z kurtkami 10:0 myślałem, że maszyna Monrealu zacięła się. Nic z tych rzeczy co udowodnił ostatni ich mecz, z którego zareagowali pozytywnie po wpadce i wygrali 5:4. Co można dodać na ogromny + i co właściwie przekonało mnie na ten typ? Skuteczność!! Na 17 strzałów mamy 5 bramek super %. Uważam, że powinni utrzymać wysoką skuteczność i odprawić Bruins w 60&#39;. W tym roku 23.10 spotkały się już ze sobą te drużyny i Canadiens byli górą właśnie 2 bramkami - dokładnie 4:2, a co istotne zrobili to w Bostonie, więc czemu nie mieliby powtórzyć tego na własnej tafli? Coś mi podpowiada, że na kilka groszy po dobrym kursie warto spróbować, powodzenia! ????
⛔100
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
Typ: wynik do przerwy/suma goli - Stomil/over 1.5
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W zaległym meczu 1 ligi Stomil zagra dziś na swoim boisku z drużyną z Kluczborka. Ten mecz to dla ekipy z Olsztyna ogromna szansa na wydostanie się ze strefy spadkowej (zajmują 15 miejsce). Zwycięstwo gwarantuje im skok w górę o kilka pozycji, a wysokie zwycięstwo to awans aż na 7 pozycję. Środek tabeli jest tak bardzo spłaszczony, że taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Jednak tak jak pisałem trzeba przede wszystkim wygrać i to jak najwyżej. Okazja ku temu będzie, bo do Olsztyna przyjedzie MKS Kluczbork, zespół zajmujący ostatnia pozycję w tabeli. Goście jak do tej pory wygrali wygrali w lidze zaledwie jedno spotkanie i są typowym dostarczycielem punktów. Stomil po słabszej passie wygrał ostatnio z solidną Bytovią i na pewno jest tym mocno podbudowany, zresztą jak pisałem wyżej doskonale wiedzą o co graja w tym meczu. Warto dodać, że do rozgrywek przystąpili z -3 punktami i ich obecne niskie miejsce w tabeli, to też po części skutek tej kary. Podsumowując, spodziewam się w tym meczu zdecydowanej i agresywnej gry gospodarzy od pierwszej minuty, a co za tym idzie liczę na szybkie bramki, które pokryją mój typ.
⛔100
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea- KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Incheon - Seoul Knights
typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Niestety braklo wczoraj 2 pkt , aby moj typ okazal sie trafiony , typy dnia w tym miesiacu to 4/6 nie jest zle pasuje poprawić skutecznosc . Zostaje nadal w dzikiej Azji , a konkretnie w Korei gdzie swoj mecz w dniu dzisiejszym rozegraja sasiadujace druzyny w tabeli Incheon z Seoul Knights . Incheon po 6 meczach ma 3 wygrane oraz 3 porazki . Na wlasnym parkiecie bilans 2-0 wygrane 73-68 z Sonic Boom oraz 80-77 Dongbu . Druzyna Knights rozegrala w tym seoznie 5 spotkan wygrywajac 2 oraz przegrywajac 3. Ich bilans wyjazdowy to 1 zwyciestwo oraz 3 porazki . Mimo 3 porazek jakie odnotowali w meczach wyjazdowych warto zaznaczyc ze dwukrotnie przegrywali czterema pkt a raz piecia a wiec bardzo nieznacznie, zabraklo troche szczescia. Wedlug mnie jest to mecz 50/50 dlatego pobieram wyzszy kurs , mysle ze warty proby . Gospodarze wygrali poki co obydwa swoje mecze na wlasnym parkiecie jednak bardzo nieznacznie , licze na gorsza dyspozycje w dniu dzisoejszym Incheon oraz ze do Gosciu usmiechnie sie szczescia i uda im sie wygrac dzisiejsze spotkanie . W poprzednim sezonie dwukrotnie Seoul Knights byli w stanie wygrywac wyjazdy z Incheon wiec wierze ze dzisiaj powtorza swoj wyczyn a kurs 2,25 jaki oferuje nam bet jest do zaakceptowania. Sory za bledy pisane z tel w pracy :)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom