>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.11.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 9. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Turcja 1 liga kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Beylikduzu - Eczacibasi
Typ: Eczacibasi -16,5 pkt handi
Kurs: 1,75

Bukmacher: forBet
Analiza:
Sposób w jaki zawodniczki Eczacibasi zaczęły sezon musi budzić niepokój u przeciwniczek. Najpierw zdobyły Superpuchar dość łatwo ogrywając Vakifbank. W lidze dwa przekonywujace zwycięstwa ze słabymi Halbankiem 3:0 , w małych punktach 75:39 i Nilufer 3:0, w małych punktach 75:38. DEMOLKA. Sklad opiera się głównie na Serbce Boskovic, Koreance Kim i amerykankach. Co prawda przed sezonem odeszła do Rosji główna rozgrywająca Ognjenovic ale na jej miejsce ściągnięto najlepszą turecką zawodniczke na tej pozycji - Gamze Alikaje z Galatasaray.
Gospodynie to zespół oparty na krajowych zawodniczkach, walczacy głównie o utrzymanie. Gre ciągną takie zawodniczki jak Kelly Hunter i Andrea Drews.....młode amerykanki bez większego doświadczenia. Sezon rozpoczęły niespodziewanym zwycięstwem z Halbankiem na wyjeździe, a trzy dni temu uległy u siebie 1:3 z Fenerbache podejnując jednak twardą walkę. W moim odczuciy ich jedyne atuty w walce z Eczacibasi to ambicja i własna hala.
W ubiegłym sezonie Eczacibasi łatwo wygrał z Beylikduzu po 3:0, w małych punktach 75:44 i 75:43
Powodzenia
:wait:
✅75
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Z - Śląsk W
Typ: CZERWONA KARTKA- TAK
Kurs:
4,00

Bukmacher: fortuna
Witam, długo myślałem nad typem na ten mecz, na początku oczywiście o remisie który jest bardzo realny w tym spotkaniu i raczej też go zagram. Do postawienia na czerwoną kartkę skłoniło mnie to jak zobaczyłem kto sędziuje ten piątkowy mecz. Sędzia główny tego meczu to pan Raczkowski, niemile widziany w Zabrzu, wiadomo z jakich powodów. Chociaż teraz Górnik nie jest jak w ostatnim sezonie w czubie tabeli to Raczkowski może aż tak nie namieszać jak wtedy, ale myślę że znowu się facet pogubi i posypią się kartki. Piłkarze Sląska dostali jakieś kary finansowe za poprzedni mecz więc też obok meczu nie przejdą raczej obojętnie, tym bardziej że ostatnio na wyjazdach bardzo dobrze sobie radzą, nawet lepiej niż u siebie. Górnik zaś w co raz cięższej sytuacji, okupuje 15 miejsce w tabeli, Loska w bardzo słabej formie, a to może też dlatego że brak mu odpowiedniego konkurenta. Ogólnie drużynie potrzeba w zimę wzmocnień i to nie małolatami, bo ich mamy najwięcej w lidze a jakimś, ajkimiś doświadczonymi zawodnikami. Oczywiście oprócz tej czerwonej kartki i remisu, zagram BTTS i 2,5 gola i może coś z żółtych kartek.
Typ CZERWONA KARTKA powinien już wejść na początku spotkania i powinni ją kibice pokazać Raczkowskiemu ;) .......powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Ottawa Senators - Vegas Golden Knights
Godzina: 01:30
Typ: Senators (razem z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,32
Bukmacher: Fortuna
Kompletnie nie rozumiem dlaczego kursy na gospodarzy są tak wysokie. Może hokeiści z Kanady znowu wyjawili jakieś ciekawe informacje w taksówce Ubera. Do rzeczy. Mimo ostatniego mini skandalu z udziałem zawodników Sens - zrehabilitowali się kibicom i trenerowi pewnie pokonując NJ Devils. Wcześniej po wyrównanym, dobrym meczu ulegli solidnej Tampie. Ogólnie gospodarze całkiem dobrze spisują się u siebie. Skazywani na niepowodzenia przed sezonem wygrali 5/7 ostatnich spotkań domowych. Doskonały wynik. Po drugiej stronie mamy zespół z Vegas. Rewelacja zeszłego sezonu. Obecny sezon mimo ciekawych wzmocnień w postaci Stastny&#39;ego i Pacioretty&#39;ego nie należy do udanych. Zespół słabo sobie radzi i ma tylko dwa punkty przewagi nad ostatnią drużyna w konferencji. Rycerze bardzo słabo spisują się w delegacji gdzie zwyciężyli tylko dwukrotnie strzelając przy tym jedynie trzy bramki. Dzisiaj w drużynie gości nie zagra Haula, jeden z ważnych ogniw zespołu. Myślę, że Sens ogarną punkty w Regular Time, ale dla bezpieczeństwa zabezpieczam się dogrywką.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska ekstraklasa
Spotkanie Pogoń-Legia
Godz: 20:30
Typ: 1
Kurs 2.78
Buk Fortuna
Analiza: 15 seria spotkań polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Szczecińska Pogoń na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Warszawskiej Legii, ci pierwsi po 14 rozegranych seriach spotkań zajmują 8 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 19 punktów na swoim koncie. Pogoń ten sezon zaczęła strasznie słabo, przegrywała mecz za meczem i po 7 rozegranych spotkaniach miała tylko 3 punkty ugrane po 3 zremisowanych spotkaniach. Sam nie wierzyłem że uda im się tak szybko wyjść z tego kryzysu i myślałem że znajdą się na zapleczu ligi w przyszłym sezonie. Jednak jak widać mocno się pomyliłem, od tamtej pory Pogoń poniosła zaledwie 1 porażkę , więc wszystko w drużynie Portowców idzie w dobrym kierunku, ekipa gra nieźle stwarza sobie sporo sytuacji a do tego punktuje co chyba jest najważniejsze. Niestety wypadł ze składu Frączczak i nie wiadomo czy w tym meczu go zobaczymy a na Legię by się przydał .Legia zajmuje w tej chwili 3 pozycję i ich ostatnia forma jest dosyć wysoka , nie ponieśli oni bowiem porażki od 10 spotkań ligowych jak i pucharowych więc wygląda to dobrze , tylko na po prostu czuję że Pogoń w dniu jutrzejszym może odpalić i może spokojnie z Legią wygrać tym bardziej iż powiem szczerze że gra Legii mnie nie przekonuje, wyniki jak najbardziej , ale w grze czegoś cały czas brakuje. Mój typ to dokładny wynik 2:1.
✅178
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rudes - Gorica
Typ: EH +1 Gorica
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Spieszę się z tym typem, bo kurs leci i na toto jest już po 1.9, a zaczynał się od 2.3. Zdziwię się mocno, jak to nie wejdzie. Najsłabszy klub z Zagrzebia, Rudes, zbiera niezłe baty. Bilans 0-2-8, u siebie 0-0-5 i tylko jeden mecz przegrany 1 bramką. Za to pozostałe - 3 mecze różnicą 3 bramek. A ostatni to nawet 0:4, i to nie z Dinamem Zagrzeb. Choć i tak w derbach - z Lokomotiwą.
Po drugiej stronie rewelacja rozgrywek - Nogometni Klub Gorica. 4. miejsce w lidze, bilans 7-2-4, na wyjazdach, uwaga 5-0-1, w tej chwili łapie się do eliminacji LE. Ja wiem, że to może być taka nasza Sandecja i na koniec sezonu możemy mowić o innej Goricy. Ale jak na razie wygrana z czerwoną latarnią ligi jest prawie pewna, a przewaga dwóch bramek bardzo prawdopodobna. Ale nie napiszę, że pewna na stówę. W końcu piłka nożna to bardzo nieprzewidywalny sport.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Florida - Edmonto
Godzina: 1:00
Typ: McDavid strzeli
Kurs: 2,25
Bukmacher: fortuna
Opis:
Kolejny strzelec na noc, Connor czyli filar drużyny świetny zawodnik 10 bramek w 15 meczach ostatnie spotkania były ciężkie dla Oilers wyjazdowe spotkania z Capitals czy z Tampą nie można zaliczyć do łatwych a teraz będą grali z Floridą Panthers czyli teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Goście wygrali 10 na 14 spotkań a w meczach padało dużo bramek czyli większa szansa dla Connora by doprowadzić zespół do zwycięstwa lub przynajmniej strzelić bramkę, gość ma mega talent w ostatnim meczu właśnie z Lightnings nie trafił do bramki więc tutaj dorzuci swoje 3grosze. Powodzenia.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma - Houston
Typ: Home Team 4.5 and Total Points 215.5 - Including Overtime Away and Under
Kurs: 3,70
Bukmacher: unibet
Opis:
Mecz b2b dla dzisiejszych gospodarzy. Wczoraj grali w Cleveland, a dzisiaj na własnym parkiecie podejmą Houston. Wczoraj pisałem, że Oklahoma wraca do formy i zapewnili nam fajny kurs pomimo braku swojego lidera. Ale pokazali jedno ... są fatalni w ataku. Dziś przyjeżdża Houston, czyli jeden z najlepszych ataków w lidze ... a nie sorry zawodzą od początku roku w tym aspekcie. Houston dopiero od 3 meczy zaczyna coś wygrywać i mam przeczucie, że dzisiaj odniosą 4 zwycięstwo z rzędu. Jest Paul, jest Harden więc raczej to wezmą. Niestety obaj nie błyszczą super formą w ofensywie dlatego myślę, że rzucą coś koło 110 pkt maksymalnie. Tym bardziej, że problemy z plecami ma Russel. Dziś ponownie go nie powinniśmy zobaczyć na parkiecie. Jest informacja że decyzja zostanie podjęta przed meczem, ale czy jest sens? Zespół wczoraj wygrał i dziś jest zmęczony, przyjeżdża Houston który lubi szybką koszykówkę oraz przed wszystkim plecy... to się lubi odnawiać. Według mnie dziś nie zagra Westbrook. Houston wzmocniło swoją obronę ostatnimi czasy, a Oklahoma gra w tym aspekcie tragicznie. Mam wrażenie, że gospodarze nie przebiją się dziś przez granice 95pkt i będą chcieli zwalniać mecz do maximum by się zbytnio nie przemęczyć. Może dojść także do szybkiej ucieczki gości, zobaczymy rezerwy i overu punktowego nie będzie. Pozdro ????
⛔100
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rudes - Gorica
Typ: Rudes win
Kurs: 8,50 unibet
Gospodarze formą nie grzeszą, na ekstraklasę są po prostu w tym sezonie za słabi. Dlaczego mieliby wygrać ten mecz? Ano dlatego, ze w 2017 roku w 31 kolejce zapewnili sobie awans do ekstraklasy, a w przedostatniej, 32 kolejce podłożyli się właśnie Goricy by Ci mieli większe szanse na drugie miejsce które dawało baraże o ekstraklasę. Baraże niestety przegrali i nic to nie dało, ale w końcu te drużyny mają szansę spotkać się w 1 lidze. Pierwszy mecz wygrała Gorica jako gospodarz - zauważmy że w meczach tych drużyn nigdy poza meczem o którym wspomniałem wyżej nie wygrywali goście. Drużyny podtrzymały w pierwszym meczu te tradycję, w drugim Rudes powinien zgarnąć punkty w formie zrewanżowania się za 2017 rok. Bezpieczniejsze opcje to 1DNB lub Rudes wygra połowę lub spotkanie, ja wybieram tą najbardziej ryzykowną.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: GSW vs Milwaukee
Typ: GSW -9,5
Kurs: 2,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja sobie tutaj trochę zaryzykuje i postawię na zdecydowane zwycięstwo Warriors. Co tu dużo pisać gospodarze to najlepsza ekipa w lidze i póki co bawią się z rywalami. Jeżeli chcą to odskakują w 4 kwarcie i jest pozamiatane. Generalnie grają wtedy kiedy potrzeba, a potem pełna kontrola nad meczem. Nie zagra Green, więc trochę nie będzie komu posyłać ciekawe asysty, ale tam cały zespół asystuje. Grają bardzo drużynowo a do tego skutecznie. W każdym meczu wyrasta nam nowy bohater. Brak Greena na pewno wpłynie na grę, ale moim zdaniem Bucks nie wyrobią z tempem grania z Warriors. Milwaukee bardzo dobry początek, niezła defensywa w połączeniu z zabójczym atakiem. Czołówka ligi jeżeli chodzi o rankingi. Giannisa nie będzie miał kto stopować, ale to raczej nie będzie istotne. Skład trochę zawężony, ale to pojedynek na szczycie. Warriors u siebie stanowią niesamowite zagrożenie i ja tutaj stawiam, że w 4 kwarcie gospodarze wszystko wyjaśnią. Nie wiem czy Bucks będzie w stanie odpowiedzieć. Z Portland ostatnio były problemy na wyjeździe i zdecydowana porażka. Powodzenia!
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby vs AGF Aarhus
Typ: gol Wilczka
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Brondby zalicza kolejną już w tym sezonie zaliczkę i podchodzi do tego meczu po 3 meczach bez zwycięstwa. Ich rywalem jest Aarhus, który w meczach z wyżej notowanymi rywalami spisuje się mizernie - szczególnie w meczach wyjazdowych, więc to spotkanie może być idealnym momentem na przełamanie złej passy zarówno wicemistrzów Danii, jak i Kamila Wilczka, który od 3 spotkań nie potrafi trafić do siatki, a dodatkowo najprawdopodobniej nie zagra w tym meczu jego partner z linii ataku - Uffe Bech, który nabawił się urazu w ostatnim meczu z Kopenhagą. Przewiduje mobilizację gospodarzy i ich zwycięstwo w tym meczu, oraz gola Kamila Wilczka. Przewidywany wynik 3-1 dla Brondby
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Suns vs Celtics
Typ: Devin Booker over 2,5 „trójek”
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po drobnej kontuzji Devina chyba już nie ma śladu o czym mogą świadczyć ostatnie minuty na parkiecie. Ostatnie 3 mecze to dwie trafione trójki ( 2/8, 2/8, 2/7) l. Dla mnie ważne jest to ze wciąż oddaje sporo tych rzutów, i lada moment się wstrzeli coś w stylu McColluma z PTB który tez miał krótka serie underow. Dla mnie Booker to świetny strzelec i nie odstrasza mnie dobra defensywa C’s, linie over 2,5 przy takim kursie i meczu u siebie na Bookera to rzadkość i ja tak próbuje.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik - Śląsk
Typ: remis i obie strzelą
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotkanie rozpoczynające 15 kolejkę naszej Lotto Ekstraklasy, do Zabrza przyjeżdża wrocławski Śląsk, pierwsza moja myśl na to spotkanie to over, ale po przeanalizowaniu bezpośrednich meczy pomiędzy nimi postanowiłem pójść w kierunku podziału punktów, na ostatnie 10 meczy pomiędzy nimi aż 6 razy zespoły dzieliły się punktami, dodatkowo w 5 z tych 6 meczy był to remis bramkowy, stąd mój typ, a patrząc na najświeższą historię ich pojedynków na 4 mecze 3 razy padł remis. Obie drużyny graja poniżej oczekiwań, gospodarze po letniej wyprzedaży dołują praktycznie od początku sezonu, aktualnie okupują 15 miejsce, natomiast goście grają w kratkę, po rozbiciu w Legnicy Miedzi 0:5, w następnej kolejce przegrywają 0:3 z Wisłą Płock grając przez większość meczu w przewadze jednego zawodnika, aktualnie zajmują 12 miejsce, ale mają tylko 3 punkty przewagi nad swoim rywalem, kolejnym aspektem, który skusił mnie do gry na remis jest długa seria gości bez takiego rezultatu, nie mieli oni remisu w 8 kolejnych meczach ligowych, gospodarze od 3 meczy bez remisu. Podsumowując, patrząc na formę obu drużyn, ich pozycję w tabeli oraz bezpośrednie H2H i brak wyraźnego faworyta proponuję typ na remis bramkowy, dla tych co wolą nie ryzykować proponuję czysty remis.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 3:00
Spotkanie: Phoenix Suns vs Boston Celtics
Typ: Phoenix under 104,5 pkt
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Spotkanie Dawida z Goliatem. Phoenix na dobre zadomowiło się w ogonie ligi. Legitymują się bilansem 2-8. Są drugą najslabszą ekipą w NBA. Ich dzisiejsi rywale to zespół świetnie zorganizowany. Boston właśnie z tego słynie. Mają bilans 6-4 i idealną okazję, aby go dziś polepszyć. Phoenix ma bardzo młody, nieograny skład. Boston w swoich szeregach ma niejedną gwiazdę, a najgłośniej świeci oczywiście Kyrie Irving. Boston wraz z Toronto powinni się bić o prymat na wschodzie. Mecze Celtów są często underowe, toczone w wolnym tempie. Trener Brad Stevens świetnie zdyscyplinował swoich podopiecznych w defensywie. Tylko w 3 z 10 meczów ich rywal rzucał co najmniej 105 punktów. Oczywiście były to zespoły o klasę lepsze od słońc. Z kolei słońca tylko w 3 meczach rzuciły więcej niż 104 punkty. Słabo to o nic świadczy, niedawno pisałem że jedna szansą na nawiązanie walki będzie odpalenie Devina Bookera, ale nawet z tym będzie ciężko choćby zbliżyć się do Celtów, którzy będą trzymać słońca na dystans.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LaLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Levante - Real Sociedad
Typ:
- 10,5 rzutów roznych
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak zwykle pod lupę biorę rzuty rożne ???? Dużo czasu nie mam więc na szybko co nie co napisze. Gospodarze na ostatnich 5 spotkań wykonywali średnio 2,8 rożnego więc słabo a Goście średnio 4 rożne - niby trochę lepiej ale też szału nie ma. Jak widzimy obie drużyny nie radzą sobie najlepiej w tych stałych fragmentach gry. Zobaczmy spotkania bezpośrednie na 3 ostatnie mecze tylko w 2016 roku padło więcej rożnych niż moja linia przewiduje. Sprawdziłem jeszcze jak wyglądał cały poprzedni sezon poz względem overu 10,5 rożnych: Gospodarze u siebie przekroczyli tą linię w 36,8% swoich meczy a na wyjeździe w 52,6% co daje nam średnią przekroczenia linii 10,5 rzutów rożnych w poprzednim sezonie 44,7%. Goście u siebie 47,4% na wyjeździe 47,4% co daje średnią 47,4%. Patrząc na liczby i na style gry obu zespołów uważam, że to prezent taki kurs na taką linię ???? Powodzenia !!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania / La Liga
Godzina : 21:00
Spotkanie : Lavante - Real Sociedad
Typ: Lavante
Kurs: 2.75
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

Spotkanie Lavante ( 7m / 17pkt) z Sociedad ( 13m / 13pkt) zapowiada się na bardzo wyrównany pojedynek. Obu rywali dzieli 4 pkt w tabeli , a gospodarze sa dla mnie póki co wielką niespodzianką in plus w rozgrywkach. Seria czterech zwycięstw pod rząd przerwana wyjazdowym remisem w ostatniej kolejce przeciw Villareal ( 1:1) robi wrażenie w, tym sensacyjna wygrana z Realem M na Santiago Bernabeu. Sposobność na następne 3 pkt. duża gdyż do Valencii przyjeżdża drużyna mająca ostatnio problem z wygraniem spotkania. Ostatnie zwycięstwo Sociedad zanotował nieco ponad miesiąc temu , później porażka i dwa remisy. Nie sądzę by dzisiejszy wyjazd stawiał gości w roli faworyta do wygranej.
Podsumowując , uważam że 3 pkt. po stronie gospodarzy sa jak najbardziej realne, ostatnie dwie domowe wygrane przeciw Leganes i Alaves potwierdzają że w rywalizacji z tej klasy drużynami ( Sociedad do takich zaliczam) atut własnego boiska może mieć znaczenie i tak też uważam.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: over 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zarówno jedni jak i drudzy ostatnimi czasy notują dobre wyniki. Bedzie to pojedynek dwóch najlepiej punktujących ekip ostatnich tygodni. Gospodarze wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań ulegając jedynie Jagiellonii Białystok 1-2 po bardzo dobrej grze. W czterech z tych pięciu spotkań padało więcej niż dwie bramki (Zagłębie Lubin 2-0, Wisła Płock 4-0, Lech Poznań 3-0, Arka Gdynia 3-2). Biorąc pod uwagę sześć ostatnich spotkań ligowych podopieczni Kosty Runjaica spisują się najlepiej. Wygrali trzy ostatnie domowe spotkania strzelając w nich aż dziewięć bramek, tracąc przy tym jedną. Goście ze stolicy notują jeszcze lepszą passe, nie przegrali od ośmiu kolejek, ostatnia porażka miała miejsce 26 sierpnia z Wisłą Płock 1-4. Kibice z Łazienkowskiej liczą zapewne na najlepszego strzelca zespołu Carlitosa który ma na swoim koncie już dziesięć trafień w tym cztery razy strzelał w pięciu ostatnich kolejkach. Dla porównania najlepszymi snajperami w szeregach Pogoni są dwaj Polacy Adam Buksa 6 goli i Kamil Drygas 5 bramek. Dwa ostatnie pojedynki tych ekip to zwycięstwa Legii Warszawa i wyniki overowe (3-0 i 3-1) natomiast ostatnie zwycięstwo Szczecinian miało miejsce w październiku 2016 roku, wówczas to padł wynik 3-2. Dzisiaj tez liczę na sporo bramek.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaDania, Superliga
Godzina:
19.00
Brondby IF (8) – AGF Aarhus (9)
Typ:
Brondby wygra
Kurs: @ 1.61
Bukmacher: Betclic
Wicemistrzowie Danii maja jak na razie bardzo nie wyraźny początek rozgrywek, bo inaczej nie można nazwać ich dorobku 5-3-7. Jeszcze gorzej wygląda to na własnym boisku gdzie mają zaledwie jedno zwycięstwo i jak ptaszki ćwierkają na wierzbie jeżeli dzisiaj nie zgarną trzech punktów to pozycja trenera Alexandra Zornigera będzie poważnie zagrożona. Dobrą informacja jest fakt, ze dzisiejsza ewentualna wygrana może zespół z Kopenhagi wywindować na czwarte miejsce. Dwa ostatnie mecze to dwie kolejne porażki tyle tylko, ze zagrali w tych meczach z FCK i FCM czyli dwoma najsilniejszymi ekipami ligi. Maja ciągle kontuzjowanych Kevin’a Mensah’a i Kasper’a Fisker’a, a w ostatnich derbach Kopenhagi kontuzji doznał Uffe Bech, ale moim zdaniem to jedynie może pomóc bo ostatnio grał on bardzo samolubnie.
De Hvide po dobrym początku ligi, bardzo szybko się rozpadł. Zespół Davida Jean Nielsena nie wygrał w ostatnich siedmiu meczach we wszystkich rozgrywkach, a co gorsza w ostatnich sześciu meczach zawsze tracili dwie bramki w meczu. Andre Riel, Niklas Backman i Roman Mysak są po za składem na to spotkanie.
Dla mnie nie ulega wątpliwości która drużyna jest lepszą ekipą, tym bardziej kiedy patrzę w historię meczy na 32 mecze miedzy tymi ekipami aż 24 razy wygrywało Brondby IF a tylko trzy razy AGF. Co może jednak najważniejsze to motywacja zdecydowanie po stronie gospodarzy.
✅61
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Wlochy / Serie A
Godzina : 20:30
Spotkanie ; Frosinone - Fiorentina
Typ ; Fiorentina
Kurs : 1,7
Bukmacher ; totolotek
Analiza :
12 kolejka wloskiej Serie A - gospodarz spotkania Frosinone zajmuje obecnie 19 pozycje z zaledwie 6 punktami
( 1-3-7 bramki 9:24 ),jest to przedostatnia lokata w tabeli.Ostatnie spotkanie u siebie zespol zremisowal 3:3 z Empoli.Jako gospodarz nie wygral jeszcze meczu ( 0-2-3 bramki 4:12 ).Zespol grajacy bardzo slabo zarowno
w ataku jak i w obronie,bedzie wiec walczyl o utrzymanie sie w Serie A na koniec sezonu.Natomiast druzyna
Fiorentiny zajmuje 8 pozycje w tabeli z 16 punktami ( 4-4-3 bramki 17:9 ) Jak na razie od Fiorentiny mnie stracil
bramek tylko Juventus i Inter. Jako gosc Fiorentina zdobyla tylko 2 punkty ( 0-2-3 bramki 3:6 ).Ostatnie spotkanie
wyjazdowe to remis 1:1 z Torino.bramka zdobyta juz w 2&#39; minucie meczu ( strzelcem Benassi ) i bramka stracona
dosc niefortunnie w 13&#39;minucie ( bramka samobujcza bramkarza Lafonta ).Ostatni mecz miedzy tymi zespolami mial miejsce 20.03.2016 i zakonczyl sie bezbramkowym remisem ( gospodarzem tak jak dzis byl zespol Frosinone ).Mysle wiec ze wieczorem bedziemy swiadkami zacietego meczu gdyz zawsze druzyny z dolu tabeli sa w stanie sprawic niespodzianke wyzej notowanym rywalom.Licze jednak na wygrana Fiorentiny.
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Górnik : Śląsk
Typ : Śląsk over 2.5 gola
Kurs : 4.60
Bukmacher : Unibet
Śląsk Wrocław u siebie a Śląsk na wyjazdach to dwie całkiem inne drużyny , dziś grają na wyjeżdzie i to z Górnikiem który niestety nie jest już taką drużyną jak w poprzednim sezonie , w tym sezonie to już pozostała tylko nazwa Górnik , Zabrzanie u siebie 1-4-2 i br na minus bo 8:10 , w ostatnim meczu z Legią 4:0 i chyba nic nie wskazuje na to że będzie lepiej , co prawda wygrali ostatni mecz u siebie z Sosnowcem 2:0 ale rywal do mocnych nie należy tak więc nie nazwał bym to jakimś sukcesem , patrząc na wyjazdy Śląska to 5:0 z Legnicą 4:0 z Jagą i tu zrobili na mnie wrażenie no i 3:3 na Sosnowcu tak więc skuteczność Śląska na wyjazdach może zachwycać , patrząc na H2H z Górnikiem to w poprzednim sezonie tutaj w Zabrzu 2:2 ale było też szalone spotkanie 3:3 tak więc sumując zaryzykuję że dziś Robak i spółka mogą trzy razy umieścić piłkę w bramce rywala !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom