>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.11.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Iran Ekstraklasa
Godzina 13:00
Spotkanie : Tractor - Zob Ahan
Typ : Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs : 1.75
Bukmacher : forbet
Analiza: W lidze Iranu remisy są częstym zjawiskiem. Tractor na 3 miejscu, 5 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Zob Ahan na 9 miejscu, 2 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki. Zob Ahan zremisował swoje ostatnie trzy spotkania. W h2h Tractor nie przegrał u siebie z Zob Ahan od 2010 roku. Z pięciu ostatnich spotkań między tymi zespołami rozegranymi na boisku Tractor, trzy zakończyły się remisami. Dzisiaj też liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Iran - Persian Gulf Pro League
Godzina 12:30
Spotkanie : Nassaji Mazandaran - Esteghlal Khuzestan
Typ : Drużyna ze zdobyczą bramkową - żadna
Kurs : 6.00
Bukmacher : forBet
Analiza: Tak jak kolega wyżej wspomniał, ligę irańską cechują częste remisy. Dzisiaj wybrałem sobie na 0:0, beniaminek Nassaji oraz Esteghlal. Oba zespoły plasują się w ogonach tabeli, odpowiednio 13 i 14 miejsce. To co ich jeszcze charakteryzuje to mała liczba strzelonych bramek. Zespół Nassaji Mazandaran na ostatnie 3 spotkania u siebie dwa razy kończył wynikiem bezbramkowym, ich rywal natomiast w ostatnich pięciu meczach zdobył tylko dwa gole (w jednym meczu). Mimo, że zespoły ze sobą nigdy nie grały, przeczuwam, że dzisiaj podzielą się punktami, a kibice nie zobaczą żadnej bramki. Dobieram do tego spotkania USM Alger - JS Kabylie i cisnę dubla na 0:0. Powodzenia
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - Strasbourg
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza: Perfekcyjne u siebie Lille zagra mecz ze Strasburgiem, który w meczach wyjazdowych spisuje się całkiem solidnie.
Lille w tym sezonie kształtuje się na rewelacje - po ostatnich przeciętnych latach kibice mogą realnie wierzyć przynajmniej w europejskie puchary. Sporym problemem są dla nich wyjazdy, ale w meczach domowych zaliczyli komplet punktów 6 meczów = 6 wygranych i to z niezłymi ekipami, bo np. Marsylia, Rennes czy St. Etienne.
W meczu ze Strasburgiem także wydają się być faworytami, chociaż nie należy skreślać gości, bo ich ostatnia forma jest wysoka - ostatnia porażka miała miejsce prawie 2 miesiące temu (2-3 z Marsylią na wyjeździe), a ostatni mecz bez przynajmniej 1 gola z Lyonem blisko 3 miesiące temu (0-2).
Gol Lille wydaje się bardzo prawdopodobną opcją zważywszy na ich potencjał i siłę w meczach domowych - na ponad 20 potyczek domowych w ostatnim czasie - zaliczyli tylko 2 mecze bez zdobyczy bramkowej, co ciekawe tylko 4 mecze udawało im się wygrywać do zera, tak więc mimo dobrej ofensywy - mają też braki w defensywie.
Bukmacherzy mają problem by jednoznacznie określić ten mecz, ponieważ raz kursy spadają, a raz rosną - taki też może być ten mecz: wyrównany i nieprzewidywalny.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18;00
Spotkanie: De Minaur A. - Munar J.
Typ: 2
Kurs: 4.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Munar którego każdy skazywał na odstrzał w grupie na zajęcie ostatniego miejsca wyskoczył niespodziewanie do półfinału po świetnym spotkaniu z Tiafoe, a oglądałem wszystkie spotkania do tej pory i Minotaur nie przekonuje mnie kompletnie na tym turnieju. Odprawił Włocha który nie pokazywał nic cały sezon, odprawił kolejno ruska który szuka formy już od dłuższego czasu i nie może znaleźć i na koniec poszedł zawodnik z USA który przez porażkę z Rublevem już nie walczył o nic. Munar grał dwa razy przeciwko swojemu rywali i jego bilans wynosi 2:0 obie wygrane zaliczył w swoim kraju, ale tego nie biorę za wyznacznik. Dziś forma dnia będzie dużo mówiła o zawodniku, a jak dojdzie do TB w spotkaniu, to wydaje mi się, że Hiszpan lepiej do nich podchodzi.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Liga Siatkówki Kobiet
Spotkanie: Bialsko-Biała - Piła
Typ: Bielsko-Biała
Kurs:
2,26
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tutaj uważam, że buki nieco się pomyliły... Stawianie w roli faworyta zespół z Piły grająca na wyjeździe z Bielskiem, moim zdaniem to pomyłka.
Bielsko-Biała przegrały swój mecz inauguracyjny 2:3 na wyjeździe z MKS Kalisz natomiast Piła u siebie przegrała 1:3 z Budowlani Łódź.
W zespole gospodyń zostały m.in. atakująca K. Konieczna, E. Mucha i J. Nowicka i na tych zawodniczkach na pewno spoczywa sporo. Doszła P. Maj-Edwardt a ze znaczących zawodniczek odeszły A. Jagieło i M. Pleśniorowicz. Jeśli chodzi o zespół z Piły to doszły m.in. K. Kaczorowska i M. Azizowa.
Osobiście nie uważam zespół z Piły za faworytki dlatego idę w stronę gospodyń a kurs ponad 2 jeszcze bardziej mnie zachęca.
✅126
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Słowacja M
Spotkanie: Svidnik - Myjava
Typ: Myjava
Kurs:
4,75
Godz: 18:00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typ na Myjave na pierwszy rzut oka sugerujac sie kursami moze wydawac sie troche nieprawdopodobny, lecz w moim odzczuciu szanse wynosza 50/50.
A nawet ja bym tu bardziej faworyzowal Myjave patrzac na ich bezposrednie spotkania.
Miedzy soba grali wiele razy wiec pod lupe wezme ostatni sezon - na 6 meczy, 5 razy górą byla wlasnie Myjava.
W tym sezonie spisuja sie dosyc dobrze, czemu by nie sprobowac wyłapac taliego kursu.
Myjava - 6 miejsce 15:14, 12 pkt
Svidnik - 5 miejsce 16:10, 14 pkt(1 zaległy mecz)
Próbujemy :gift::gift::gift:
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Utd-Sheffield Wed.
Typ: więcej niż 12 rzutów rożnych
Kurs: 2,35
Bukmacher: etoto
Analiza: Ponad 55% meczy Sheffield Utd i prawie 40% meczy Sheffield Wed. kończyło się w tym sezonie przynajmniej 13 rzutami rożnymi co jest bardzo dobrym wynikiem. W poprzednim sezonie gdy te drużyny się spotykały padło 10 i 16 rzutów rożnych. Liczę na podobny overowy mecz pod względem rzutów rożnych.
Powodzenia
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, Super Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Proleter - Radnicki Nis
Typ: Proleter strzeli bramkę

Kurs: 1.71
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dziś mam mało czasu na pisanie długich analiz. Wiec krótko zwięźle i na temat. Dziś v-ce lider gra na wyjezdzie i jadą tam z dużymi brakami kadrowymi. Na mecz z Proleterem nie pojedzie 5 graczy z czego 4 są podstawowymi graczami. Trener chciał przełożyć mecz z tego powodu, niestety nie udało się. Uważam, ze trener może odpuścić ten mecz, ponieważ teraz ma przerwę reprezentacyjna a pozniej mecz z Crvena. Jeśli chodzi o gospodarzy, cieżko wyrokować zwycięstwo, moze padnie tutaj remis- kto wie? Ja dziś rozsądnie i stawiam, ze strzela gola. Dlaczego? Tak jak pisałem osłabienia które maja goście to m.in 2 podstawowych obrońców. To tak na szybko oby na +++ Powodzenia!
Tutaj jeszcze wypowiedź trenera Radnickiego.
http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/71997/lalatovic-bod-protiv-proletera-ce-biti-uspeh-voleo-bih-da-utakmica-bude-odlozena
✅71
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Francja, ligue one
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - Strasbourg
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,83
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trochę o meczu napisała juz Katherinna, a ponieważ doszedłem do podobnych wniosków, niewiele mogę dodać. Dobrze spisuje się u siebie Lille jest wg mnie minimalnym faworytem, dlatego zaryzykuję postawić na nich. Ostatnie mecze u siebie to same zwycięstwa, dzisiejsze byłoby 7 mym z rzedu. Passa ladna, ale spokojnie można ją wysrubowac. Dodam jesCze, że w styczniu tego roku Lille tez u siebie wygrało 2:1. Dzisiaj liczę na podobny wynik.
⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby vs AGF Aarhus
Typ: Aarhus over 1 bramki azjan
Kurs: 2.03
Bukmacher: LVBET

Analiza:
Sporo o tym meczu napisal kolega wyzej,1 zwyciestwo u siebie na druzyne ktora jeszcze kilka miesiecy temu walczyla o mistrza to rzeczywiscie troche slabo.Ja tradycyjnie ide w strone bramek i licze ze nawet jesli druzyna Wilczka wygra to straci 1-2 bramki jak to maja w zwyczaju w tym sezonie w roli gospodarza,poza tym w trzech ostatnich meczach w bezposrednich pojedynkach Brondby tracilo minimum 2 bramki wiec moze dzisiaj bedzie podobnie.
Jak to w Danii bywa czesto ogladamy sporo goli w meczu wiec polecam rowniez over 4.5 FT z kursem 4.3
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - Strasbourg
Typ: 2 drużyna strzeli gola +1.5 - tak
Kurs: 4,25
Bukmacher: Fortuna
Strasbourg radzi sobie całkiem nieźle w ostatnich meczach. W tym sezonie na kilkanaście meczów nie strzelił bramki tylko w jednym. Co prawda na wyjeździe nie jest kolorowo, ale jest potencjał. Bardzo ciekawym typem jest typ: Obie drużyny strzelą gola, ale koleżanka wyżej już mnie uprzedziła zatem pozwolę sobie zaryzykować mocniejszy typ, ale uważam, że całkiem realny... Fakt, że lille jest w tym sezonie bezbłędne i wg bukmacherów są faworytem wcale nie przekreśla szans przyjezdnych do strzelenia 2 goli. Gdybym miał typować dokładny wynik to widziałbym 2:2
Powodzenia!
⛔100
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2018
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Shaun Murphy - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Total Centuries Over 2.5
Kurs: 2,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W ostatnich 12 miesiącach Murphy z O’Sullivanem grają ze sobą tylko w finałach, kolejno finał CoC, finał UKC i finał Players Championship. Bilans 2-1 dla Ronniego, ale to właśnie Murphy broni tytułu tutaj po pokonaniu Ronniego w finale rok temu. Więc Szon nie musi mieć kompleksów przed Rakietą, zresztą to nie ten typ mentalny żeby trząść portkami. Obiektywnie O’Sullivan powinien to wygrać, bo jest lepszym graczem, ale on jest lepszym od każdego a jednak wszystkich meczów nie wygrywa. Dlatego ja tu widzę mały znak zapytania nad winem Ronniego i przy takim kursie wolę pójść w setki, bo te potrafi wbijać nawet będąc w kiepskiej formie. Po prostu pewniejsze mi się to wydaje a i kursy wyższe. W pierwszym meczu 2 setki, w drugim 4, teraz taki sam dystans meczu, więc 2 setki nie powinny stanowić problemu dla faworyta. Stoły jak zauważyli komentatorzy dość dużo wybaczają na wbiciach, zwłaszcza dolne rogi. I to się przełożyło że jeszcze przed półfinałami pobito rekord setek historii turnieju. Myślę, że dzisiaj wieczorem można się spodziewać śrubowanie tego rekordu zwłaszcza że i Murphy setki wbijać potrafi jak mało kto.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅134
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante - Real Sociedad
Typ: 1X
Kurs:
1.49
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 12 kolejce Primiera Divison pomiędzy zespołami Levante i Realu Sociedad . Gospodarze zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 17 punktów, natomiast goście z dorobkiem 13 punktów plasują się na 13 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła cztery zwycięstwa i jeden remis, natomiast goście wygrali jeden mecz, dwa mecze zremisowali i dwa przegrali. Goście prezentują ostatnio nie najlepszą formę i ciężko będzie im szukać pozytywnego rezultatu w starciu z świetnie grającym Levante . Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą chcieli wykorzystać przewagę własnego stadionu. Zwycięstwo znacznie przybliżyło by ich do walki o europejskie puchary. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:0 po bardzo ciekawym spotkaniu. Dla odważnych polecam czystą 1, jednak ja podpieram się remisem.
Powtórzony typ
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: powyżej 9,5 rożnych
Kurs: 1.7
Bukmacher: forBet
Analiza:
Trudne spotkanie do typowania. Pogoń po 4 zwycięstwach w 5 spotkaniach wskoczyła na 8 miejsce i zrobi wszystko aby pozostać w tej górnej połówce tabeli. Legia może nie wygrywa seryjnie ale też nie przegrywa ostatnio spotkań i ma tylko 2 pkt straty do lidera Lechii Gdańsk.
Jedynie co wymyśliłem na ten mecz to rzuty rożne. Gospodarze w tym sezonie nabijają sporo rożnych i plasują się na pierwszym miejscu razem z ekipą z Gliwic mając na koncie 87 (śr 6,2) rożnych. Legia też nie najgorzej bo 70 (śr 5,0). Mecz powinien być prowadzony w szybkim tempie, akcje powinny przenosić się z pod jednej bramki pod drugą stąd rożne powinny się pojawić.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 21:25
Spotkanie: Tsitsipas-Rublev
Typ: Rublev wiecej asów
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Walka zaczyna sie juz na powaznie.Obaj zawodnicy walcza o final turnieju Next Gen Finals.Bukmacherzy w roli faworyta stawiaja Greka ale ja tutaj gram w strone Rubleva ze dobedzie wiecej asów od swojego rywala.Z Caruana poslal ich 9 z De Minaurem tylko 3 i z Fritzem 10.Patrzac na Tsitsipasa to 6 z Hurkaczem,6 z Tiafoe i 5 z Munarem.Tsitsipas na chwile obecna w 3 starciach stracil tylko jednego seta.Czuje ze dzisiaj w waznych momentach bedzie siedzial dla Ruska serwis i nabije dzisiaj troche tych asow.Obaj zawodnicy maja bardzo mocny serwis ale jednak bardziej przemawia za mna Rusek.Grek pokazal na tym turnieju ze jest w znakomitej formie ale to na chwile obecna po tych 3 meczach wiecej asow poslal Rublev i czuje ze dzisiaj powiekszy swoja przewage.Powodzenia!
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS:GO)
Godzina: 23:35
Spotkanie: Astralis - mousesports
Typ: Astralis handicap (-1,5) w mapach
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po tym meczu poznamy ostatniego półfinalistę IEM Chicago 2018. Faworytem oczywiście jest druzyna Astralis, na którą z resztą stawiam, że wygrają 2:0.
W meczu z Faze złapali okres nieco gorszej gry. Dzisiaj natomiast rywal nieco słabszy od ekipy karrigana. Bowiem mousesports ostanio przechodzili zmianę w składzie najpierw zamiast Styko grał Snax , jednak po słabej grze Polaka - myszy wróciły do poprzedniego wariantu ze Słowakiem w składzie.
Uważam, że Astralis w końcu musieli przegrac i zrobili to w meczu o awans z pierwszego miejsca. Dzisiaj jednak przegrany odpada więc mobilizacja będzie niesamowita. Duńczycy udowodnią
że są top 1 na świecie bo mają kompletny zespół. Na ostatnie 10 map z mousesports przegrali tylko raz, i to po dogrywce.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia 2
Godzina: 23:30
Spotkanie: Boa vs Brasil de Pelotas
Typ: Boa = handi 0
Kurs: 2,13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz zespołów, które znajdują się w dolnej części tabeli.
Boa jest już zdegradowanym zespołem.
Brasil walczy jeszcze o uniknięcie spadku.
Boa ostatnio grał bardzo źle . Dodatkowo kilku graczy, którzy grali w pierwszej jedenastce odeszło.
Brasil de Pelotas jest bardzo zdeterminowany, by wygrać dziś.
Też bym tak myślał, ale jest coś o czym niewiele osób wie
Dziś dostanien swoją szansę kilku zawodników młodszych.
Dodatkowo na widowni obserwować ma ich kilkunastu wysłannikow dobrych klubów z Brazylii i Argentyny.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom