>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gent - Zenit Petersburg
Typ: Gent Wygra Jedną Z Połów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Znalazłem ! Opcja którą mógłbym brać w ciemno bez głębszej analizy. Jednak Stawiając troszkę więcej sianka, wypada przynajmniej choć troszkę przemyśleć dany bet. Pierwsze co mi wpadło do głowy po rozpoczęciu &quot;myślenia&quot;, to odpuścić ze względu na masówkę, która leci w ich kierunku ( Gent ). Z reguły tak też robię, jednak dzisiaj zrobię wyjątek. Tkzw &quot; masówka &quot; to niby żaden argument, ale sami chyba przyznacie, że coś w tym jest. Wracając do typu, dzisiaj zgadzam się z większością, dla Ruskich dzisiejszy mecz jest rozpoczęciem wakacji. Dla gospodarzy zaś meczem o LM, co za tym idzie o większe pieniążki, aniżeli w LE. Nie chcę z góry zakładać, że gospodarze w dzisiejszym meczu zwyciężą, a przyjezdni tak po prostu odpuszczą ten mecz. Jednak jeśli naprawdę im zależy na LM, to muszą się o to starać z całych sił ! nawet jeśli mecz miałby zakończyć się remisem, to jedną połowę powinni ugrać, co oczywiście dałoby nam powód do radości. Dodatkowo warto wspomnieć, że Zenit do tego spotkania podejdzie w znacznym osłabieniu, największym według internautów jest Hulk. Jak to będzie, przekonamy się już dzisiejszego wieczoru ! A więc życzę wszystkim powodzenia !
JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ &quot;DZIĘKI&quot;
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Indiania Pacers - Golden State Warriors
Typ: Indiana Pacers - 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj GS pierwszy raz zazna porazki. Jak wiadomo zadna passa nie trwa wiecznie a Pacers stac na jej przerwanie. bardzo dobrze poukladany zespol z solidna obrona, na tyle solidna by odciac Currego od swobodnego penetrownia kosza. GS grali jak dotad z druzynami slabszymi w obronie dlatego tez mogli rozwijac w pelni skrzydla. Dzisiaj nie bedzie tak kolorowo , Kurs na Indiane to wedlug mnie volue i przeznaczam duzo srodkow na wygrana Indiany w Handicapie 2 punktow.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo - Maccabi
Typ: Handicap 0:2
Kurs: 2.3
Bukmacher: bwin
Analiza:
Co tu dużo pisać, Dynamo musi wygrać ten mecz, aby awansować dalej, są w genialnej formie strzeleckiej i przyjeżdża do nich Izrael który ewidentnie jest chłopcem do bicia, gram tragicznie i dla Dynamo będzie to spacerek, dodatkowo z taką formą jest w stanie spokojnie wygrać ten mecz min. 3-0 lub nawet więcej, może nie skończy się jak Real wczoraj, ale uważam że typ jak najbardziej prawdopodobny po ładnym kursie ;)
Polecam również:
Dynamo wygra do zera 1,65
BTS NIE 1,53
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:35
Spotkanie: Toronto - NJ Devils
Typ: Van Riemdsyk strzeli
Kurs: 4.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Toronto Maple Leafs z New Jersey Devils. Buki nie widzą tutaj wyraznego faworyta. Trzeba sie z nimi zgodzic poniewaz Toronto jest dzis troche nieobliczalne. Wszyscy pamietaja ze mieli bardzo slaby okres rok czasu, ale teraz potrafia wygrywac z solidnymi przeciwnikami (Blues), by za chwile przegrac do zera jakis mecz (Boston, Minnesota). Devils z kolei maja dobre statystyki z Toronto bo wygraliz nimi 4 pod rząd, ale sami tez nie są druzyną która ma na tyle jakosci by sie nie martwic o awans do play-off. Nawet bym stwierdzil ze nie awansują. Tak wiec dzis zwyciezcy nie typuje, a strzelca. Wiekszosc strzelcow jest podobnie wyceniana przez buki. Chcialem jeszcze Komarova rzucic za 4.70 ktory ma 10 bramek, ale wydaje mi sie ze to tylko kwestia przypadku, a on tak czesto strzelac juz nie bedzie. Riemdsyk ma goli 7, ale juz troche w Toronto gra, wiec mozna wiedziec co sie po nim spodziewac. Na pewno często asystuje, ale bramki tez czasem doklada. Kadri tez czesto strzela w waznych meczach, ale jest po kontuzji, takze wydaje mi sie ze najlepiej wybrac Jamesa.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stołowy - Challenger Series
Godzina: 09:50
Spotkanie: Josip Huzjak - Francisek Placek
Typ: F. Placek -2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: 365
Analiza:
Dzisiaj dzień 3 zmagań w challengerze. Josip Huzjak po rozegraniu 5ciu pojedynków legitymuje się wynikiem 5ciu porażek i bilansem setów : 6:15... no cóż jak już wczoraj wspominałem jego styl jest ograniczony i z lepszymi graczami nie ma najmniejszych szans. Urwać seta potrafi ale wygrać meczu już nie da rady.
Jego przeciwnikiem będzie czech Franek Placek który po 5ciu rozegranych pojedynkach ma tylko 1 porażkę i 4 wygrane. Bardzo podobała mi się jego gra z ostatniego pojedynku z Gaborem Geroldem. Ich wymiany zwłaszcza w 4tym i 5tym secie były niezwykle widowiskowe i pokazały, że Placek zajmie w tym challengerze wysokie miejsce.
Placek na 99,9% wygra ten pojedynek mimo, że ma zapewniony już awans do półfinałów. Niewiadomą jest tylko, czy odda tego seta czy nie. Typ wg mnie jest 50/50 dlatego tez wybieram opcję po wyższym kursie. Placek jest w stanie wygrać 3:0 i mam nadzieje, że nie będzie kalkulował i nie odpuści, a potraktuje ten pojedynek jako poważną rozgrzewkę przed półfinałami.
Z drugiej strony Huzjak już powinien pakować swoje rzeczy i wracać do domu, bo na półfinały nie ma szans. Jest opcja, że nie będzie sie spinał tylko szybko będzie chciał zakończyć udział w tym turnieju.
Podsumowując jest więcej plusów za Plackiem na 3:0 niż za Huzjakiem który może ale nie musi ugrać tego seta.
Wyznacznikiem jeszcze tego jak słaby jest Huzjak jest to, że przegrał z grubym kolesiem z afryki 3:2 a Placek odprawił go szybko 3:0.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos-Arsenal
Typ: 2:2
Kurs: 11.50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jestem kibicem Arsenalu od wielu, wielu lat, jeszcze za czasów gry Dennisa Bergkampa. Dzisia czeka Arsenal prawdziwe piekło na ziemi… I to nie będzie niestety wygrana Arsenalu dzisiaj…Nie patrzę na tabelę LM, wiadoma sytuacja… Trzeba wygrać …
Ogladam Arsenal w lidze, w LM, w pucharach highlines na YT skróty. Czytam informacje na stronie …
Sytuacja kadrowa Arsenalu jest fatalna! Arsene Wenger w ostatnim czasie zmaga się z prawdziwą plagą kontuzji i do Grecji zabrał można powiedzieć 2 skład. Do leczących urazy Rosicky&#39;ego, Welbecka i Wilshere&#39;a, w ostatnich tygodniach dołączyli Coquelin, Cazorla, Arteta i Sanchez. Niepokój siał również brak Ramseya i Özila na zdjęciach z treningu przed jutrzejszym meczem, jednak wszystko wskazuje na to, że obaj znaleźli się na pokładzie samolotu lecącego do Grecji.

Mistrzowie Grecji nie mają takiego problemu. W meczu z Arsenalem z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać jedynie Andreas Bouchalakis i Giannis Maniatis.
Ja mam tylko jedno pytanie, które zadaje sam do siebie: Skoro Olympiakos potrafi strzelić w Anglii 3 bramki Arsenalowi, to dlaczego ma dzisiaj nie wygrać dzisiaj u siebie? Grając można powiedzieć w przewadze, bo Arsenal bez Alexis Sáncheza, szybkiego Danny Welbecka i Santi Cazorlai to już 30% mniej Arsenalu, tego, który mógłby wygrać ten mecz.
Moje typy tutaj:
1x, BTS, czerwona kartka w meczu, oraz wynik 2:2.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn
Typ: 1
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj z rozgrywek Ligi Mistrzów opadł Manchester United, dziś ich los mogą podzielić inni przedstawiciele Premier League tj. Chelsea i Arsenal. Wydaje się, że większe szansę na podzielenie losy &quot;Czerwonych Diabłów&quot; mają &quot;Kanonierzy&quot;, którzy chcą myśleć o awansie muszą wygrać na Stadio Georgios Karaiskakisa w Pireusie i to różnicą przynajmniej dwóch bramek (u siebie bowiem Arsenal przegrał z Olympiakosem 2:3). Podopieczni Arsene Wengera będą musieli więc dziś nie tylko wspiąć się na wyżyny swoich możliwości ale też sporo ryzykować w swojej grze. Czy jednak uda im się wykonać tą misję, misję z gatunku niemożliwych?
Osobiście uważam, że Olympiakos nie powinien wypuścić z rąk tej szansy, typuje nawet ich zwycięstwo w tym meczu. Pamiętam z poprzednich sezonów, że rywalom Olympiakosu strasznie ciężko gra się na ich terenie, to tutaj Olympiakos potrafił notować naprawdę dobre wyniki i jedynie na wyjazdach bywało z tym gorzej. Zresztą o tym, że ciężko jest na tym obiekcie wie doskonale Arsene Wenger, który 3 razy gościł ze swoim klubem na tym obiekcie i 3 razy przegrywał. Pierwszy raz w 2009 r. (0-1), następnie w 2011 r. (1-3) i 2012 r. (1-2), co ciekawe i co może dodać smaczku dzisiejszej rywalizacji wszystkie te mecze miały miejsce w grudniu w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Warto też odnotować, że dziś Wenger nie będzie mógł skorzystać z usług wszystkich swoich najlepszych graczy. Na pewno sporym osłabieniem jest brak Alexisa Sancheza, ale oprócz niego poza składem są również Coquelin, Cazorla, Arteta, Rosicky, Welbeck i Wilshere. Nie wiadomo również co ze zdrowiem Ramseya i Özila, którzy opuścili ostatni trening ale mimo wszystko znaleźli się na pokładzie samolotu lecącego do Grecji. Takich kłopotów nie mają w Pireusie gdzie jedynie Andreas Bouchalakis i Giannis Maniatis są wykluczeni z dzisiejszego spotkania.
Podsumowując uważam, że Olympiakos jest na tyle doświadczoną i ograną w Lidze Mistrzów drużyną, że nie pozwoli sobie narzucić stylu gry rywala, rywala, który ma problemy kadrowe i który o czym nie pisałem ostatnio gra poniżej oczekiwań w rozgrywkach ligowych (traci głupio punkty). Myślę, że w końcówce gdy wynik będzie wisiał na włosku, Arsenal się otworzy co sprawi, że Olympiakos przypieczętuje swój awans jakąś bramką z kontrataku oraz tym samym zwycięstwem na &quot;Kanonierami&quot;.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Le Mont - Biel-Bienne
Typ:
1
Kurs:
2.44
Bukmacher:
Pinnacle

Analiza:
Wczorajszy remis 0:0 Ceseny to jakiś absurd, miażdżąca przewaga (11 strzałów celnych, 25 strzałów niecelnych!), no ale taki bywa sport ????
Dzisiaj też przejrzałem Serie B, ale mecze takie sobie, więc zaglądam do Szwajcarskiej II ligi:
Sytuacja w tabeli:

Gospodarze na 5. miejsce, goście na 9., różnica punktowa to jedynie 2 oczka. Ale gdy spojrzymy na mecze Le Mont u siebie: 8 gier, 5 zw. 2 remisy, 1 porażka, bramki 11-5. Z kolei Bienne na wyjazdach cieniutko: 2-1-5, bramki 11:15.
Seria Le Mont u siebie: WWWWD, zwycięstwa po kolei: 3:0 z Wohlen, 2:0 z Schaffhausen, 1:0 z Winterthur i 2:1 z Neuchtel Xamax.
Seria Biel-Bienne na wyjeździe: LLLLD, przegrane po kolei: 0:2 z Wohlen, 0:2 z Schaffhausen, 0:2 z FC Wil 1900 i 0:1 z Winterthur.
Jak na tak dobrze radzącą sobie u siebie ekipę gospodarzy i słabiutko na wyjazdach ekipę gości, kurs jest bardzo kuszący. Jeszcze bezpieczniejsze wydaje się Under 2,5 - po kursie 2.01 w Pinnacle. Ja stawiam jednak na zwycięstwo gospodarzy po wyższym kursie. Oby tym razem mnie nie zawiedli. Powodzonka! ????
⛔ 100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Lig Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakós – Arsenal
Typ: Olympiakós + over 2,5
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Koledzy powyżej napisali już niemal wszystko o tym spotkaniu. Mocno osłabiony Arsenal musi wygrać i to nie w najniższym możliwym wymiarze gdyż musi odrobić pierwszą porażkę z Olympiakósem 2-3. Arsène Wenger będzie musiał zaryzykować a to będzie woda na młyn dla dobrze dysponowanych gospodarzy.
W ostatnich 10 spotkaniach Olympiakós tylko raz nie zdobył co najmniej dwóch goli, a było to w spotkaniu poprzedniej kolejki LM przeciwko Bayernowi (0-4).
Warto przypomnieć ostatnie wizyty Arsenalu na boisku Olympiakósu:




04.12.2012 Olympiakós – Arsenal 2-1
06.12.2011 Olympiakós –Arsenal 3-1
09.12.2009 Olympiakós – Arsenal 1-0

Dla przypomnienia także dodam, że w ubiegłym sezonie Ligi Mistrzów bez punktów z boiska ,,Thrilos’’ wracali piłkarze: Atlético Madryt, Juventusu i Malmö.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leixoes-Oriental
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Obie ekipy to ścisły dół tabeli. Leixoes 22 miejsce i 17 pkt a Oriental miejsce 23 i 15 pkt. Jak widać jedni i drudzy walczą tylko i wyłącznie o utrzymanie . Z tym że moim zdaniem lepiej ta walka wychodzi gospodarzom którzy na ostatnie 7 meczy przegrali tylko 1 ale aż 5 zremisowali co jest główna przyczyną tak słabej pozycji w tabeli. Goście na ostatnie 7 meczy 5 porażek i 2 zwycięstwa. Leixoes na własnym terenie 3 Z 4 R i 2 P . Oriental na wyjazdach 2 Z 2 R i 6 P . Obu ekipom na pewno dzisiaj będzie zależeć na komplecie punktów dla tego wykluczam remis w tym meczu który nic nie daje żadnej z drużyn. Atutu własnego boiska i braki u gości powinny dać 3 pkt Leixoes . U gości nie zobaczymy w składzie Aguiar pomoc (11/0), Pedro obrona (14/0) Grilo kluczowy obrońca (18/0), Mota pomocnik (10/0), Cesar pomoc (11/0) wciąż również nie wystapi podstawowy bramkarz Veloso (7/0)
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Brazylia NBB
Godzina: 23:00
Spotkanie: Franca - Sao Jose
Typ: Franca(-3.5)
Kurs: 1,89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Franca dała się wystrzelać Rio Claro w ostatniej kolejce i poległa sromotnie.Dzisiaj wracaja na własne śmieci i jest okazja do rehabilitacji.Dwie wtopy z rzędu po dosyć fajnej serii zaliczyli ale dzisiaj może być tylko lepiej.Do składu wraca mózg zespołu, jeden z najbardziej doświadczonych graczy w całej NBB Welington Dos Santos(Nezinho).On jest kreatorem gry, to przy nim reszta graczy daje z siebie jeszcze więcej.
Sao Jose mocne, zbudowali na ten sezon naprawdę świetny team ale dzisiaj ponownie bez swojego najlepszego gracza.Jamal Smith cały czas w USA gdzie załatwia prywatne sprawy.Ten ubytek skłania mnie jak najbardziej do gry przeciwko Sao Jose.Ciężko się gra z Francą na jej terenie i wydaje mi się, że Sao Jose polegnie drugi raz z rzędu.
✅ 89
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo - Maccabi
Typ: 1 + zachowa czyste konto
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Dynamem i Maccabi w ostatniej kolejce fazy grupowej ligi mistrzów. Dzisiaj Dynamo stanie przed dużą szansą awansowania do fazy pucharowej rozgrywek, a żeby tak się stało muszą dzisiejsze spotkanie wygrać i jestem pewien, że nie zawiodą mając w perspektywie awans. Do zwycięstwa gospodarzy dokładam fakt, że zachowają czyste konto. W 5 dotychczasowych meczach 3- krotnie zachowali czyste konto w tym 2x z silnymi drużynami- Porto i Chelsea. Maccabi dodatkowo skutecznością nie grzeszy, w 5 meczach strzelili ledwie 1 gola, na własnym boisku w meczu z Porto (1-3). Nie sądzę, by powtórzyli tą sztukę w dzisiejszym meczu z wyjątkowo zmotywowanymi gospodarzami. Mam tylko nadzieję, że Dynamo zachowa koncentrację przy stałych fragmentach gry rywala i nie straci głupiej bramki. powodzenia
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Valencia - Lyon
Typ:
1st half- Valencia
Kurs:
1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dużo już było analiz na ten mecz i wszyscy typują zwycięstwo Nietoperzy, i nie ma się co dziwić faworyt jest jeden.Valencia nie ma co kalkulować musi zrobić swoje i liczyć ,że Zenit sobie nie odpuści.Myślę ,że nowy trener i ostatni mecz z Barceloną wpłyną pozytywnie na zespół gospodarzy i będą prowadzić już do przerwy.Co do Lyonu to ich ostatnia dyspozycja pozostawia wiele do życzenia dziś grają o nic w lidze czeka na nich PSG coś czuje ,że to mogą być bardzo nieprzyjemne dni dla Lyonu.
Inne ciekawe mecze to Olympiakos-Arsenal (mój typ to 1x) oraz
Chelsea - Porto x2 lub under 2,5 zastanawiałem się co podać do typów dnia padło na Valencie mama nadzieje, że słusznie.
⛔ 100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata - kobiety
Godzina: 16:15 CET
Spotkanie: Holandia - Kuba
Typ: Top Scorer - Poniżej 8.5
Kurs: 2,28
Bukmacher: betsafe
Analiza: Dzisiaj Holenderki będą miały luźniejszy dzień, przykro to mówić, ale z Kubankami męczyły się tylko Polki (27-22), Chinki dołożyły +9 goli, wczoraj Angolanki +15, biorąc pod uwagę, że wcześniej Holenderki zdemolowały Chinki +21, to dzisiaj można się spodziewać podobnej różnicy. Holenderkom bardzo przyda się luźniejszy dzień, bo są bezpośrednio po ciężkim i wyczerpującym meczu ze Szwedkami (28-28), tym bardziej, że wczoraj grały jako ostatnie, skończyły przed 23, dzisiaj z kolei grają jako pierwsze i czasu na regenerację będzie bardzo mało. W takiej sytuacji trenerzy muszą pogłębić rotację, bo liderki zespołu (Groot, Malestein) wczoraj właściwie nie schodziły z parkietu. Na ławce czekają na swoją szansę jeszcze 3-4 zawodniczki, które do tej pory grały ogony i dzisiaj idealna okazja żeby je sprawdzić, ze słabymi Kubankami żadna krzywda im się i tak nie może przytrafić. I właśnie mecz z Chinkami może być dobrym prognostykiem co dzisiaj może się wydarzyć, bo wtedy czas na parkiecie został równomiernie podzielony między wszystkie zawodniczki (od 17 do 36 min), co - mimo aż 42 goli - przełożyło się również na bardziej zbalansowany rozkład goli na wiele zawodniczek, głównie drugiego planu (Brooch 7, Abbingh 7, Polman 6), ale i liderki też swoje dołożyły (Groot 3, Malestein 3). Myślę, że dzisiaj scenariusz będzie podobny, a może nawet bardziej, bo mecz z Chinkami otwierał turniej, więc nie było mowy o zmęczeniu, a dzisiaj po ciężkim wczorajszym meczu i krótkiej regeneracji rotacja u Holenderek to wręcz obowiązek, dlatego taki kurs wydaje się mocno przesadzony.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKA RĘCZNA
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - FC Barcelona
Typ: Remis (X)
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dla Barcelony jest to mecz o pietruszkę. Jedyne co może ich w tym meczu interesować to kasa za zwycięstwo w tym meczu. Dziś zobaczymy na pewno drugi garniutr z najdroższymi wstawkami.. niby po jednej stronie Samper czy Sandro a po drugiej Messi czy Suarez to wątpię aby udało się dziś wygrać Blaugranie ten mecz, powód jest prosty - brak Neymar&#39;a który ciągnął ostatnio ten wózek najbardziej. Bayer do awansu potrzebuje zwycięstwa i remisu bądź porażki w spotkaniu Romy (co dla mnie jest mało prawdopodobne). W tej grupie jak dla mnie roztrzygnięcia będą wyglądać tak , zwycięstwo Romy i remis w Niemczech. Bayer wystawia pierwszy garnitur i dopóty na Olimpico będzie widniał remis tak długo będą napompowani w meczu Barcelony. Dla mnie remis.
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Angielska National League North
Godzina: 20:45
Spotkanie: United of Manchester vs Nuneaton
Typ: Nuneaton &amp; over 2,5
Kurs: 3.2
Bukmacher: W i l l i a m H i l l
Analiza:
Na dzisiaj z daleka od LM, zagladamy do ligi amatorow z UK. Spotkanie sredniaka ligi (19 miejsce na 22) z liderem. Po pierwsze obie ekipy sa raczej overowe ze srednia w swoich meczach odpowiednio 3,1 (United of Manchester) i 2,8 (Nuneaton). Obie ekipy odpowiednio w swoich 10 ostatnich domowych spotkaniach (gospodarze) i 10 wyjazdowych spotkaniach (goscie) strzelali bramke 9 razy na 10. Tak wiec dzisiaj licze na to, ze obie ekipy strzela bramke. Pytanie kto ten mecz wygra. Patrzac na forme tych zespolow rzuca sie w oczy, ze to goscie sa w lepszej dyspozycji. Z ostatnich 5 spotkan wygrali 3 i zremisowali 2, a w bramkach maja bilans 11:4. Gospodarze z Manchesteru ostatnie 5 spotkan to 1 wygrana, 1 remis i 3 porazki i w bramkach bilans 7:11. United to nie jest az tak tragiczna ekipa na jaka wyglada ale wyraznie zaliczyla ostatnio slabszy okres i dlatego znajduje sie tak nisko w tabeli. Ostatnie dwa mecze to male swiatelko w tunelu, i poprawa gry a co za tym idzie lepsze wyniki. Co ciekawe dwa spotkania temu oba zespoly spotkaly sie i zaliczyly remis 2:2. Pomimo nieco lepszej gry United, dzisiaj stawiam na zespol ktory ma ustablizowana forme i gra po prostu bardziej stabilnie. Goscie powinni wygrac ten mecz szczegolnie, ze na wyjazdach prezentuja sie bardzo dobrze. Nuneaton na 9 spotkan wyjazdowych w lidze wygrali 7, zremisowali 1 i przegrali 1 a bilans maja 20:8. Manchester jest z drugiej strony najslabsza ekipa domowa w lidze gdzie w 8 spotkaniach wygrali 2, zremisowali 2 i przegrali 4 a bilans maja 11:15. Dzisiaj stawiam na zwyciestwo gosci i over bramowy, a dla chetnych rowniez na BTS. Pozdro
⛔ 100
 
giqs 0

giqs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo - Bayern
Typ: Bayern (-2,5)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły grają o &#39;nic&#39; - znają już swoje miejsca w grupie. Bayern ma jednak coś do udowodnienia - to, że porażka z Borussią była wypadkiem przy pracy. Wysoka wygrana powinna stanowić zadośćuczynienie za poprzedni mecz.
Nikt sobie chyba nie wyobraża, że Bayern przez cały mecz będzie podawał piłkę między stoperami... Zespół gości przed najbliższym meczem z Dinamo trapi kilka poważnych urazów. Drobną kontuzję złapał ostatnio Manuel Neuer i jego występ jest wątpliwy. Nieobecny będzie również Douglas Costa oraz Arjen Robben. Do końca roku na boisku nie zobaczymy prawdopodobnie Mario Götze oraz Daniela Alaby i Juana Bernata.
Ponadto:
- zagrają inni zawodnicy, na pewno będą chcieli się pokazać
- Bayern w ostatnich 4 z 5 meczy zdobywał 3 bramki lub więcej
- CR7 uciekł Robertowi w klasyfikacji strzelców, a takie spotkanie to dobra okazja by to nadrobić
Moim zdaniem znacznie zawyżony kurs.
Powodzenia!
⛔ 100
 
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie B, Włochy
Godzina: 18.30
Spotkanie: Como - Crotone
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Zajmująca ostatnie miejsce w lidze drużyna Como podejmie u siebie lidera Crotone. Obie drużyny dzieli róznica aż 24 punktów po 16 meczach. Gospodarze w 5 ostatnich meczach nie odnieśli żadnej wygranej. Zremisowali 3 spotkania oraz 2 przegrali. Goście wręcz przeciwnie! W ostatnich 5 kolejkach nie przegrali ani razu, a 4 spotkania wygrali! Co prawda Como zremisowała w ostatniej kolejce z liderująca wtedy drużyną Cagliari, ale ich rywal od kilku tygodni zmagał się ze słabszą formą. Crotone jest drużyną, która inspiruje do awansu, więc myślę, że warto postawić na nich w tym spotkaniu, bo kurs jest naprawdę fajny.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Din. Zagrzeb-Bayern Monachium
Typ: Bayern over 3,5 bramki
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet365
Analiza: W tym meczu może być powtórka z wczorajszego meczu Realu. Oba zespoły już o nic nie grają i mogą zagrać na luzie i sobie postrzelać. Nikt chyba nie ma wątpliwości kto w tym meczu jest faworytem, Bayern mimo kilku braków powinien wygrać ten mecz i strzelić dość dużo bramek. W tym meczu może w końcu Lewy będzie miał więcej luzu na boisku i strzeli w końcu bramkę. Mi to się w tym meczu widzi że Bayern będzie chciał odkupić winy za ostatnią porażkę w lidze. Wiadomo także że Bayern gra lepiej u siebie, ale to i tak nie zmienia faktu że Dinamo nie jest jakąś wielką marką w Europie, we własnej lidze też im tam za dobrze nie idzie. Nie widzę w tym meczu innego wyniku niż pewne zwycięstwo Bayernu, a jeśli im mecz dobrze się ułoży to też nie powinno być problemów ze strzeleniem tych 4 bramek.
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
⚽ Portugalia 2 liga
Godzina - 19:00
- Varzim : Santa Clara
- over 2.5 gola
- 2.60 / Bet365
Oprócz elity grają jeszcze inne kluby i tak zaglądam do Portugalskiej 2 ligi i mecz drużyn które w tym sezonie walczą o być albo nie być i tak gospodarze czyli beniaminek który wszedł w tym sezonie do grona drugoligowców Varzim zajmuje 18 miejsce niby bezpieczne ale zaledwie mają 3 pkt przewagi nad zagrożonymi , z drugiej strony Santa Clara która ma tyle samo pkt co gospodarze jednie lepszy bilans br. tak więc poziomem obie nie odbiegają od siebie i liczę na otwarty pojedynek bo każda z drużyn powalczyć chce o komplet pkt bo remis praktycznie nic nikomu nie daje , Varzim praktycznie większość swoich pkt zdobył na swoim terenie 19 z 23 co do gości na wyjazdach to 3-1-6 natomiast H2H pokazuje iż 54% pojedynków między nimi tutaj na boisku Varzim to over 2.5 i pójdę za tą statystyką po ciekawym kursie !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom