>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Liga Mistrzów
20 45
Gent - Zenit
Gent i bts
4.50
B365
Witam ostatni dzień zmagań grupowych Ligi mistrzow w tym roku. Napewno wiele typów wczoraj zawiodło wam jak i mnie. Kilka kuponów poszło się jeb... i po wczorajszych spotkaniach zacząłem kombinować jak rozegrać dzisiejszą strategie odnośnie tych ostatnich spotkań, i wkońcu siedząc i zastanawiając się jak to zrobić dopatrzyłem się jednego. Na początek zaczne od wczorajszych spotkań i porównam je z 2 kolejką tych samych drużyn rozgrywaną we wrześniu.A więc
Real malmo 8-0 , malmo real 0-2 faworyt do zera zgadza sie owszem zgadza
Psg shaktar 2-0 , shaktar psg 0-3 ta sama sytuacja faworyt do zera
wolfsburg man utd 3-2 , man utd 2-1 wynik w bts jest w obu meczach
benfica ath madryt 1-2 , ath madryt benfica 1-2 odwrót sytuacji bts jest w obu
sevilla juve 1-0 , juve sevilla 2-0 też odwrót ale bts nie ma
city borussia 4-2 , borussia city 1-2 faworyt w bts zgadza się
psv cska 2-1 cska psv 3-2 odwrót i bts jest w obu
galatasaray astana 1-1 , astana galatasaray 2-2 w obu remis i bts jest
zobaczcie ze najbardziej zgadzają się tu gole bts czy nie bts o odwroty wyników.Coś w tym jest dlatego dzisiaj porównując mecze z września października i listopada dzisiejszych grup jest bardzo podobnie z wyjątkiem kilku spotkań.Dlatego dziś swoje typy przeanalizowałem patrząc na ostatnie spotkania tych samych druzyn z wrzesnia. No ale regulamin mowi ze typ jeden ma byc podanyi daje gent i obie strzelą bo tu będzie zwrot akcji gdyz zenit wygral u siebie 2-1 a dzis prawdopodobnie gent wygra 2-1.Mam nadzieje że moja kombinacja na dziś się sprawdzi i wkońcu wyciągnie jakiś konkretny piniądz ???? . Na tej metodzie opracowałem kupon z kursem ponad 1100 zł. nie stawiałem konkretnie na wygrane wszystkich tylko niektórych.
Arsenal olympiakos 2-3 dziś nie typuje konkretnie wygraną arsenalu i bts ale over2.5 i bts z całą pewnością wejdzie
barcelona leverkusen 2-1 dziś stawiam na over 2.5 i bts
bate roma 3-2 , dziś tu bedzie zwrot i roma wygra i obie strzelą
porto chelsea 2-1 , dziś mozę być identycznie tylko 2-1 dla chelsea. chelsea i bts
lyon valencia 0-1 . dziś przewiduje under 2.5 i obie nie strzelą
m tel aviv d kijów 0-2 , dziś napewno kijów puknie do zera
bayern din zagrzeb 5-0 , dziś stawiam na obie druzyny nie strzelą
Mam nadzieje że ta kombinacja się sprawdzi i jeżeli tak będzie to liczę na zajebiście dużego plusa! zycze wysokich wygranych. powodzenia
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 0

canody

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia - Lyon
Typ: gole: under 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher:
Analiza: W tym roku liga mistrzów dla Valenci i Lyona jest nie lada wyzwaniem. Obie drużyny nie zachwycają ani grą ani wynikami. Od takich drużyn na skale światową dużo się oczekuje ale w tym roku nie mamy raczej na nic co liczyć. Ostatni mecz tych drużyn skończył się wynikiem 0-1 dla Valenci, obie drużyny mało strzelają oraz ich skuteczność jest znikoma tutaj jak i zarówno w ligach. Według mnie ten typ jest bardzo prawdopodobny a kurs na niego zachęcający ;).
brak bukmachera ⛔ 100
 
black-star 38,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo - Maccabi Tel Aviv
Typ: X2
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bet365
Wiem, że praktycznie wszyscy obstawiają dziś zwycięstwo Dynama, ale jednak pozwolę odpowiedzieć sobie dzisiaj na pytanie: co by było gdyby. Przede wszystkim jest to ostatnia kolejka tegorocznej fazy grupowej ligi mistrzów i przydarzyć się mogą tutaj naprawdę bardzo różne cuda. Maccabi w ostatnich meczach ligowych nie grali źle i mają tam całkiem niezłą serię rozegranych meczów bez porażki. Dynamo może być dzisiaj pod bardzo dużą presją i ostateczne sprawy mogą się potoczyć naprawdę bardzo różnie. Wiem, że Dynamo jest teraz w bardzo dobrej formie, ale zbyt duża presja na awans może dzisiaj zrobić swoje.
⛔ 100
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn
Typ: 1X
Kurs: 1,86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz ostatniej kolejki Ligi Mistrzów bezpośrednio decydujący o awansie do fazy pucharowej LM. Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli gr F z 9 punktami, natomiast arsenal jest trzeci i ma 6 punktów. Tylko i wyłącznie wygrana arsenalu w stosunku co najmniej 2 bramkami kwalifikuje ich do awansu. Arsenal spisuje sie w tym sezonie słabiutko nie liczac wygranej z Bayernem u siebie i raczej oczywistego zwycięstwa nad zagrzebiem pozostalem mecze to porazki, zwracają uwagę zwłaszcza mecze na wyjezdzie - dwa mecze przegrane i bilans 2-7 w bramkach .
W pierwszym meczu tych ekip Olympiakos wygrał na wyjeździe 2-3 tak wiec przed arsenalem bardzo trudne zadanie. Zważywszy na fakt ze arsenal do tego spotkania przystąpi osłabiony - zabraknie m in. Alexis Sanchez, Santi Cazorla, Jack Wilshere, Danny Welbeck, Tomas Rosicky, Mikel Arteta oraz Francis Coquelin można spokojnie przyjąć ze waleczni grecy nie będą mieć żadnych problemów z osiągnięciem sukcesu którym będzie chociażby remis.
⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy- Serie B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Como - Crotone
Typ: Crotone -1 AH
Kurs: 4,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No jak dla mnie to jest tutaj spory prezent od bukmacherów. Gospodarz ostatnia drużyna ligi Como które zgromadziło dotychczas 10 pkt. 1/7/8 zagra z liderem Serie B Crotone, które dotychczas zgromadziło 34 pkt. 10/4/2. Faworytem tego mecz powinna być drużyna gości ja wiem że u nas też ostatnio ostatnie miejsce pokonało u siebie lidera tabeli i podobnie jak w tamtej sytuacji ostatnie miejsce nie przegrywa jakoś dużo ponieważ masę meczy remisuje, ale Como u siebie jeszcze nie zwyciężyło zdobywając u siebie 4pkt. 0/4/4. Crotone zremisowało już wyjazdowe spotkanie z słabo spisującym się i zajmującym przedostanie miejsce Lanciano, które jednak u siebie meczu jeszcze nie przegrało. Według mnie jak goście podejdą skoncentrowani to powinni spokojnie to spotkanie wygrać i to więcej niż jedną bramką.
zwrot
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Chelsea - Porto
Typ : Porto + under 2,5
Kurs : 6,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Porto musi ten mecz wygrać, żeby awansować, tzn jeśli w drugim meczu Dynamo przegra, to i mogą przegrać, ale raczej tak się nie stanie i najbardziej realny scenariusz zakłada, że to właśnie na Stamford Bridge odbędzie się mecz o awans, drużynie z Londynu wystarczy remis, ale każdy chyba widzi w jakiej formie są gospodarze, kiedy już widziałem opinie na forum, że wracają do formy bum kolejna porażka w lidze, a Porto wręcz odwrotnie w lidze w czołówce, na drugim miejscu, więc bilans 9-3-0, dwa punkty straty do Sportingu i 6 punktów przewagi nad Benficką(jeden mecz zaległy), w LM świetna gra również, ostatnio tylko wpadka z Dynamo u siebie, i gdyby nie to mogli by już się cieszyć z awansu, a tak trzeba walczyć w ostatnim meczu o zwycięstwo. Wiadomo ciężko porównywać poziom ligi angielskiej do portugalskiej.
Typ bardziej przeciwko Chelsea, która nie może wrócić do formy prezentowanej sprzed roku. Porto oprócz ostatniej porażki z Dynamo, bardzo dobrze sobie radzi w LM i wolałbym ich zobaczyć w następnej rundzie niż nudne, bez formy Chelsea. Plus nie wydaje mi się żebyśmy zobaczyli w tym meczu dużo bramek
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel
Typ: over 138,5 pkt
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień z siatkarskim emocjami w naszej lidze. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze, 1.05 za Zakse to jakaś kpina. W tym sezonie liga jest niezwykle wyrównana, zwłaszcza czołówka tabeli. Jastrzębie w obecnym sezonie wydaje się być nieco słabsze kadrowo niż w ubiegłych latach, co nie znaczy że nie stać ich na przyzwoite wyniki. Goście w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu 0:3, a i taki wynik przy założeniu że jeden z setów będzie grany na przewagi daje spore szanse powodzenia mojemu typowi. Jastrzębie wcale nie grało z byle kim, bo gościli oni już w Bełchatowie (przegrali 3:1) i Rzeszowie (wygrali 3:2), a także mają za sobą mecz na własnej hali z Gdańskiem (przegrali 2:3). Jak łatwo można zauważyć to rywale ze ścisłego topu PlusLigi o bardzo zbliżonym poziomie umiejętności do Kędzierzynian. Zaksa ostatnio grała bardzo ciężkie mecze, pięciosetówki ze Skrą i Lotosem. Zwłaszcza w Bełchatowie od około trzeciego seta widać było zmęczenie siatkarzy. Tillie czy Konarski oddychali rękawami. Jastrzębie z kolei dwa ostatnie mecze to wygrane po 3:0. Może nie były to jakieś pogromy rywali, jednak zostawili oni znacznie mniej zdrowia na boisku niż Kędzierzyn. Myślę, że warto dziś pograć coś w stronę gości.
⛔ 100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiacos - Arsenal
Typ: over 10 rzutow roznych
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie bede powtarzal juz tego ,co napisali inni koledzy forumowicze bo praktycznie kazdy element analizy zostal pokryty. Ja tylko napisze jak wedlug mnie moze przebiegac to spotkanie i dlaczego warto zagrac moj typ.
Mianowicie stawka ogromna ,podobna sytuacja jak wczoraj podczas meczu Wolfsburga z United ,z ta roznica ,ze United mogli wyjsc z grupy remisujac swoj mecz pod warunkiem ,ze PSV nie wygra z CSKA ,jak to sie zakonczylo doskonale wszyscy wiemy ,dzis Arsenal ,ma o wiele trudniejsze zadanie gdyz jedyna przepustka do kolejnej fazy jest zwyciestwo w Pireusie.
Olympiacos to naprawde silna druzyna ktora nie ma sobie rownych w rodzimej lidze ,a dzis stoi przed okazja upokorzenia Kanonierow i awansowania do kolejnej fazy rozgrywek. Srednio ,liczba rzutow roznych ekipy z Grecji oscyluje w graniach 6-7 roznych na mecz ,z Bayernem u siebie ugrali 4 cornery tyle samo udalo im sie ugrac na Emirates z Arsenalem.
Reasumujac ,uwazam ze bedzie to otwarty mecz od pierwszego gwizdka ,z pewnoscia Arsenal ruszy do ataku ,a ekipa Olympiacosu raczej nastawi sie na gre z kontrataku tak jak to wygladalo w meczu w Londynie. Licze tutaj na wiele akcji ofensywnych z obu stron ,duzo bramek i rowniez na conajmniej 11 rzutow roznych w tym meczu. Powodzenia!
PS. Prosze o usuniecie mojego wpisu powyzej ,dzieki.
✅ 100
 
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Porto
Typ: Porto handi azjan - 0.5
Kurs: 3.2
Bet365
Po przegranym meczu z Dynamem Portugalczycy trochę sobie pokomplikowali sytuację bo teraz jeśli chcą wyjść z grupy to ten mecz trzeba wygrać chyba, że stanie się coś praktycznie niemożliwego i Dynamo straci dzisiaj pkt. Forma The Blues już miała iść do góry, już było widać lepszą grę, a tutaj znowu weekendowa wpadka i lepszej gry nie widać za to Smoki są w bardzo dobrej formie wygrane w lidze są, bramki są chyba tylko Benfica ma więcej strzelonych i patrząć tutaj pod kątem ogólnego bilansu zespołów i formy to nic nie przekonuje mnie w stronę Chelsea chociaż bardzo lubię ten klub i im kibicuje. Wczoraj pożegnaliśmy Czerwony Diabły i myślę, że dzisiaj czas pożegnać kolejny Angielski klub. Zastanawiałem się jeszcze tutaj na pograniem tego meczu tak samo jak typowałem przy ich pierwszym spotkaniu w grupie BTS i Porto teraz mamy na ten bet @ 7.0 więc kurs bardzo sympatyczny jednak nie jestem pewien tego czy Londyńczycy są obecnie w stanie strzelić cokolwiek Portugalskiemu klubowi. Jest jeszcze opcja, że Chelsea postawi w tym meczu bunkier z czego są dość znani, wtedy droga do ich bramki może być ciężka lecz przy obecnie dziurawej obronie kto wie. Ogólnie mecz ciężki do obstawienia nie ma jakiś 100% argumentów za jednym czy drugim teamem jednak jak pisałem wyżej patrząć na obecną dyzposycję tych dwóch klubów idę w stronę Porto.
⛔ 100
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna , Francja D1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tremblay - Nimes
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam wszystkich! Na wstępie pragnę przekazać przekazać wiadomość tym którzy pisali do mnie na priv , będę dalej wrzucał tu swoje typy , może nie codziennie ale w każdym razie często. Po banie zrobiłem sobie kilka dni przerwy ale jestem dalej tutaj i dzięki za miłe słowa ???? .
Dobra a teraz przejdzmy do dzisiejszego typu. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy analizując to spotkanie to h2h obu zespołów. Między sobą grali 5 razy z czego 4 razy wygrywało Nimes i 1 padł remis . Można z tego wywnioskować że Nimes czuje sie dobrze w meczach z Tremblay i wychodzi z nich często zwycięsko. Druga rzecz to pozycja w tabeli i obecna forma. Tutaj miażdząca przewaga po stronie gości dzisiejszego spotkania , obecnie zajmują 4 miejsce podczas gdy gospodarze 13. Może forma wyjazdowa Nimes nie powala to jeżeli przegrywają to max 4 bramkami więc nie możemy tu mówić o jakiś masakrycznych porażkach. Co do Tremblay - ta drużyna wygrała w tym sezonie 2 spotkania ostatnio na wyjezdzie z Chartres bilans domowy cieniutki : 1 zwycięstwo nad przeciętną Dunkierką oraz 4 porażki.
Dziś faworyt jak dla mnie jest tylko jeden. Myślę ze nie będzie tutaj niespodzianki i Nimes wygra pewnie swój mecz. Kurs zachęcający więc polecam zagrać ????
Powodzenia! ????
Zagrałeś i weszło ? -----&gt; like ????
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - BATE
Typ: over 3.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Sytuację w grupie E przed ostatnią kolejką grupową w Lidze Mistrzów można określić słowem &quot;nuda&quot; tylko w przypadku Barcelony. Pozostałe 3 drużyny: Roma, BATE, Leverkusen, wciąż mają realną szansę na awans do dalszej fazy LM.
Wybrałem typ over 3,5 w meczu AS Roma - BATE, ponieważ te dwie drużyny grają o wszystko. Poza tym wystarczy spojrzeć na wyniki uzyskiwane przez te dwa kluby we wcześniejszych 5 kolejkach i bezpośrednim pojedynku:
Roma:
AS Roma 1-1 Barcelona
BATE 3-2 Roma
Leverkusen 4-4 Roma
Roma 3-2 Leverkusen
Barcelona 6-1 Roma
BATE:
Leverkusen 4-1 BATE
BATE 3-2 Roma
BATE 0-2 Barcelona
Barcelona 3-0 BATE
BATE 1-1 Leverkusen
Trzeba przyznać, że zwłaszcza AS Roma strzela i traci tych bramek na potęgę, a typ over 3,5 jest jak najbardziej prawdopodobny.
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
⛔ 100
 
I 0

ice

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gent - Zenit
Typ: Zenit
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wiele juz zostalo napisane . Valencia nie sadze zeby miala problem z dawca pkt jakim jest Lyon w zwiazku z czym wielka presja jest na zwodnikach Gent. prawdopodobnie bedziemy mieli meczy gdzie Gent bedzie walil glowa w mur co da szanse Zenitowi do nie jedenej kontry zamienionej na gol. Czynnik tzw maja juz awans nie biore jako argument zeby Zenit odpuscil. Gent wydaje mi sie ze zadowoli gra w LE gdzie wg mnie ma wieksze szanse cos ugrac niz w dalszej fazie LM. Zenit dodatkowo gra ostatni mecz przed przerwa , nastepny mecz w lidze rosyjskiej dopiero 1 marca wiec na pewno beda chcieli pozytywnie zakonczyc sezon 2015
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroCup
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ratiopharm Ulm - CAI Zaragoza
Typ: CAI Zaragoza -3
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na 9 kolejkę spotkań EuroCup. Pod lupę biorę spotkanie Ratiopharm Ulm i CAI Zaragoza. Niemiecka drużyna z bilansem 3-5 zajmuje 4 miejsce w grupie C i są na dobrej drodze aby awansować do kolejnej rundy EuroCup tym bardziej że wczoraj swoje spotkanie przegrali ich najgroźniejsi rywale w grupie - Spirou Charleroi. W hiszpańskiej drużynie sytuacja bardziej komfortowa. Z bilansem 5-3 zajmują 2 miejsce w tabeli i są już raczej pewni awansu do kolejnej fazy pucharu. W pierwszym spotkaniu tych drużyny górą byli goście którzy wygrali 69-59. CAI Zaragoza na pewno będzie chciała utrzymać 10 punktową zaliczkę. Jendakże nie wydaje mi się żeby podopieczni Casadevalla podeszli to tego meczu minimalistyczne. Mają komfortową sytuację bo porażka nic im nie zrobi tak więc podchodzą do meczu bez presji a jak wiadomo w takiej sytuacji lepiej gra się o pełną pulę. Z kolei Ratiopharm Ulm już w tak dobrej sytuacji nie są. Wiadomo że od początku będą chcieli rzucić się w pogoń aby jak najszybciej odrobić 10 punktową stratę z Hiszpanii. Moim zdaniem to ich właśnie zgubi - nie wejdzie im parę rzutów i będą już zagotowani. Ogólnie obie drużyny prezentują podobny poziom. Lekko przewagę można dostrzec na atakowanej tablicy gdzie więcej piłek zbierają gracze hiszpańskiej drużyny. Gracze z Hiszpanii na pewno muszą odcinań od podań Morgana i zdobywania jego punktów z &#39;pomalowanego&#39;. Mecz za normalna stawkę bo mecz zaliczam do tych z 50/50 a że value na gości to trzeba spróbować.
zwrot
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos-Arsenal
Typ: obie strzelą gola, a wygra 1
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj trafny typ na brak bramek z obydwóch stron, to dzisiaj dla odmiany liczę na bramki zarówno Olympiakosu, jak i Arsenalu, przy czym podwyższam poprzeczkę, typuję, że zwyciężą gospodarze.
Grecy są na swoim terenie niesamowicie silni, na 20 ostatnich spotkań wygrali 17,
przegrali tylko z Bayernem (Baya, to Baya, są z innej planety), poza tym 2 remisy w pucharze grecji. W tym meczu, przed swoją gorącą publicznością, przeciw tak klasowemu zespołowi motywacji im nie zabraknie.
Dodatkowym ich atutem jest doświadczenie w europejskich pucharach.
Arsenal w listopadzie na wyjazdach kiepsko, zremisował z Norwich 1-1, przegał z West Brom 1-2, baty z Bayernem 1-5, ale jednak udawało im się w tych meczach strzelić bramkę.
Grecy wygrali z Arsenalem nawet na jego boisku 3-2, w tym spotkaniu również nie powinno zabraknąć goli.
H2H dla Olympiakosu, ostatnie 2 mecze wygrane 2-1 i 3-1.
Liczę na podobny wynik w dzisiejszym spotkaniu.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ Kobiet
Godzina: 18:30
Spotkanie: Angola vs Polska
Typ: under 50,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polki są w czołówce najlepszych drużyn świata, Angola za to to jedna z najlepszych zespołów na kontynencie Afrykańskim.
Polki zajmują 3 miejsce, i nie ma co się oszukiwać nie zachwycają, mają na koncie 2 zwycięstwa i 1 porażkę,
Porażka ze Szwedkami 1 golem po fajnym meczu, słaby mecz z Kubą i zaledwie 5 pkt. przewaga wczoraj w wygranym meczu z Chinkami.
Angola natomiast ma na koncie 1 wygrana w meczu z Kubą i 2 porażki z Holandią i Szwecja.
Polki rozczarowują swoją grą, ale nie ma wątpliwości że, bd. faworytkami w tym meczu, ja myślę że, nie powinny narzucić szybkiego tempa chyba że, chcą się pogubić i w jakiś głupi sposób doprowadzić do prowadzenia rywalek.
To kolejny mecz w przeciągu doby, więc na pewno będą trochę zmęczone.
Ogólnie też można powiedzieć że, obie drużyny nie grają szybkiej piłki.
Warto dodać że, to jest jeden z ostatnich meczy więc ciężar, tego meczu jest dość spory.
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia-Lyon
Typ: Valencia i under 2,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Tak jak ktoś wcześniej napisał uważam, że w tym meczu nie padnie dużo bramek ale dokładam do tego zwycięstwo Valencii. Lyon kompletnie bez formy w lidze przegrywa mecz za meczem. Ostatnie 5 meczów Lyonu to 1 remis i 4 porażki m.in. z Angers 0:2 i Nice 3:0. Dodatkowo drużyna francuska gra o tzw. pietruszkę. Nie mają szans nawet na Ligę Europy, więc myślę, że jakoś specjalnie nie będą zdeterminowani do zwycięstwa w tym meczu. Valencia ciągle liczy się w walce o awans, ale musi wygrać i liczyć na potknięcie Gentu z Zenitem. Myślę że ostatni remis z Barceloną w lidze i przyjście nowego trenera tchną nową siłę w ten zespół i zdołają pokonać Lyon. Valencia osłabiona brakiem paru zawodników dlatego uważam, że wygrają skromnie 1:0 lub 2:0. Powodzenia
⛔ 100
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer - Barcelona
Typ: kto więcej rożnych? Bayer
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam. Dziś ostatnia kolejka Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie staną Bayer Leverkusen z FC Barceloną. Hiszpanie awans mają już zapewniony czego nie można powiedzieć o Leverkusen. Zajmują trzecią lokatę i wygrana zapewnia im awans. Barcelona zagra w osłabieniu: w tym meczu nie zagra Neymar oraz obrona Barcy może być trochę dziurawa bo zabraknie Pique. Niemcy grają u siebie. To ważny atut. Będą starali się atakować a co za tym idzie nabijać dużo rzutów rożnych. U siebie na ostatnie 15 spotkań tylko trzy przegrali (w tym jedno spotkanie po serii rzutów karnych). Barcelona na wyjeździe gra dobrze ale te braki w kadrze i pewny awans mogą spowodować, że Katalończycy podejdą do tego meczu dość luźno co może wykorzystać Leverkusen.
Na koniec jeszcze zapodam garść statystyk rzutów rożnych obu zespołów:
Bayer Leverkusen (ilość rożnych Bayer - Goście):
9-5; 6-9; 5-3; 4-6; 9-1; 11-3; 3-3; 10-4; 9-4; 13-5;
Jak widać Bayer na ostatnie 10 meczy u siebie aż 7 razy miał więcej rzutów rożnych niż rywale, raz padł remis w rożnych i dwa razy to goście mieli więcej korneli. Uważam, że ten typ do dobre value. Powodzenia!
✅ 137
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium
Typ: Strzelec bramki: Robert Lewandowski 2 lub więcej
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bayern wyjdzie dziś w bardzo odmienionym składzie, bez Douglasa Costy, czy Robbena, którzy często (szczególnie ten drugi) biorą całą grę na siebie. Moim zdaniem wszystko będzie grane na dwójkę napastników: Mullera i Lewandowskiego. Długo zastanawiałem się, którego z nich wybrać do tego typu, ale serce i rozum podpowiedziało, żeby był to nasz rodak. Robert w fazie grupowej strzelił już 5 bramek, co daje mu przeciętnie 1 bramkę na mecz. Ponadto, w meczu przeciwko Dinamo na boisku w Monachium zdobył hat-tricka. Liczę, na gładkie zwycięstwo Bayernu i 2 bramki Robercika ???? alternatywą może być typ na 2 lub więcej goli Mullera po kursie 5.50. Polecam, naprawdę realny typ ;)
✅ 220
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - FC Porto
Typ: Strzeli gola tylko: FC Porto
Kurs: 5,75
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
ostatnie kolejka Ligi Mistrzów w grupie G o awans walczą jeszcze dzisiejsi rywale czyli Chelsea (10pkt) oraz FC Porto (10pkt), a także ukraińskie Dynamo (8pkt), które gra z Maccabi. Dynamo musi wygrać by mieć awans w kieszeni natomiast w najgorszej sytuacji jest Porto, ponieważ przy remisie z Chelsea cała trójka będzie posiadała 11 pkt oczywiście po wygranej Dynama. Mała tabelka pomiędzy tą trójką wyglądała by tak:
1. Dynamo 5 pkt bramki 5-4
2. Chelsea 5 pkt bramki 3-3
3 .Porto 5 pkt bramki 4-5
remis bramkowy czy też 0-0 nic nie zmienia dlatego Porto jeśli chce awansować musi dziś wygrać. Ja stawiam że bramkę(i) strzeli dziś tylko Porto dlatego że Chelsea jest w totalnej rozsypce. Co prawda zdarza się lepsze spotkanie ale ostatnie spotkanie z beniaminkiem tylko to potwierdza. Porto z ostatnich 5 spotkań bramkę straciło tylko w jednym dziś myślę że to się nie zmieni
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium
Typ: Bayern wygra do zera
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja na dziś wybrałem spotkanie Bayernu z Dinamem. Chyba nikomu nie muszę przedstawiać tych drużyn. Bayern poza jednym potknięciem w LM, porażka z Arsenalem(2:0) notują bardzo dobre wyniki. Ogólnie w tej edycji LM stracili tylko 3 bramki, wszystkie zaplikowali im Kanonierzy. W rewanżu Bayern wygrał 5:1. W pozostałych spotkaniach nie stracili bramki i legitymują się bilansem 17:3. W lidze idzie im równie dobrze, chociaż ostatni mecz może trochę niepokoić, ale Borusia to nie ta półka co Zagrzeb. Dinamo na przeciwnym biegunie. Strzelili w LM tylko 3 bramki, stracili 12. W poprzednim meczu tych dryżyn był wynik 5:0 dla gospodarzy, Dinami oddało tylko 2 celne strzały na bramkę. Piłkarze z Monachium to jakość sama w sobie i myśle że dzisiejszy mecz będzie podobny do poprzedniego i Bayern pewnie wygra do zera.
✅ 105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom