>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
P 5

porucznik

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sassuolo-Genk
Typ: X/X (HT/FT)
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami mecz, który można postrzegać w kategorii towarzyskich. Otóż drużyna Sassuolo odpadła już z ligi europejskiej i może już tylko i wyłącznie skupić się na ligowych rozgrywkach. Goście z Genk awans mają w kieszeni. Mogą jedynie powalczyć o to, aby wyjść z grupy jako lider i teoretycznie trafić na słabszego rywala w następnej rundzie rozgrywek. Pytanie tylko czy to ma sens - czy rywal z drugiego miejsca rzeczywiście byłby słabszy. Myślę, że trenerzy obu zespołów dadzą dzisiaj odpocząć swoim kluczowym zawodnikom. Dochodzi tutaj oczywiście ryzyko kontuzji, wykartkowania w przypadku gości, więc myślę, że będzie to spokojny, nudny mecz, którego szkoda czasu nawet oglądać.
⛔100
 
R 8

rafal107

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Typ: Lechia Gdańsk -1,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Lechia nie odpuści i będzie walczyć o mistrzostwo, jest na dobrej pozycji aby tego dokonać. Na pewno chciała by za rok zbierać takie laury jak teraz Legia. aby tego dokonać potrzebne im 1 miejsce w tabeli. Bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Śląska Wrocław, ale wydaje mi się, iż własny stadion i obecna pozycja obydwu drużyn mocno przemawia za klubem z Gdańska. Lechia ostatnio na wyjeździe przegrała z Wisła Kraków ale była to kolejka wpadek nie tylko Lechii. Jestem gotowy zaryzykować że Lechia się zepnie i wygra ze Śląskiem bo musi, skromne 1:0 to minimum ale na pewno stać ten klub na więcej tym bardziej, że jak Śląsk przegrywa to przegrywa pożądnie.
✅160
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lokeren - Waregem
Typ: btts/Waregem
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś lider belgijskiej ekstraklasy zmierzy się z 11 drużyną w tabeli, czyli zespołem Lokeren. Zespół gości dobrze radzi sobie na wyjazdach, mają najwięcej zdobytych punktów na wyjazdach spośród wszystkich drużyn z ligi. Na 8 spotkań wygrali 5, przegrali 3. Nie mieli na wyjeździe remisu jeszcze, więc widać, że na obcym terenie interesuje ich &quot;wszystko albo nic&quot;. Goście wygrywając na wyjazdach, często tracili przynajmniej jedną bramkę. Obecnie są liderem w tabeli, więc dziś powinni zrobić wszystko, aby zgarnąć szósty raz komplet punktów na wyjeździe, ponieważ przewaga nad drugim Club Brugge to tylko 1 punkt. Bilans bramkowy Waregem to 29:18, dużo strzelają, ale także sporo tracą, wychodzi ponad bramka na mecz średnio.
Dziś rywal wymagający, Lokeren, który w poprzedniej kolejce sprawił niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Genk 1:2. Odwrócili losy tego spotkania do przerwy przegrywając 1:0. Dziw bierze, że udało im się wyjść zwycięsko, bo Genk był drużyną zdecydowanie przeważającą, ale rażąco nieskuteczną, natomiast goście kontrowali. Myślę, że sztab Waregem dokładnie przeanalizował ostatnie spotkanie gospodarzy i dziś już nie będzie miała miejsce &quot;wpadka&quot;. Lokeren na 8 spotkań u siebie 4 wygrali, 1 zremisowali i 3 przegrali. Bilans bramek po 17 kolejkach - 15:22. Wnioski nasuwają się same. Na 17 spotkań Lokeren uzbierało tylko 18 punktów.
Ostatnie pięć spotkań tych drużyn (na przestrzeni 3 lat) na korzyść gospodarzy - 3x wygrali, 1 remis i jedna porażka 2-4. Dziś myślę, że Waregem będzie gryźć trawę na Daknamstadion, żeby utrzymać fotel lidera oraz poprawić nieco bilans zwycięstw nad Lokeren, ale po kontrataku padnie również gol dla Lokeren, który jak pisałem wyżej wygrał na wyjeździe z Genkiem, 1:2, dwa razy celnie uderzając na bramkę gospodarzy. Dziś typuje wynik 1:3 dla gości, będą chcieli kontrolować ten mecz, bo wiedzą i nie raz się przekonali na co stać Lokeren.
Powodzenia! Jeśli zagrałem i weszło po takim fajnym kursie daj dzięki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Oss - Fortuna Sittard
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie w piękny, piątkowy poranek. 18 kolejka drugiej holenderskiej. Oss 15, Sittard 17 miejsce. 5 punktów różnicy, ale.... Gospodarze zanotowali 4 wygrane z rzędu, więc mam podstawy twierdzić, że forma jest. Goście to najgorzej &quot;punktujący&quot; zespół na wyjeździe w lidze. Po remisie w pierwszym wyjazdowym meczu(2 kolejka), przegrali 7 kolejnych z imponującym bilansem bramkowym 3-21. H2H na korzyść zespołu z Oss. Sam spróbuje -1 po bardzo przyzwoitym 3,05, ale na do konkursu podaje czyste zwycięstwo gospodarzy(lepiej +80, niż -100);).
Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę.
✅80
 
S 4

szybki3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń szczecin - zaglebie lubin
Typ: obie strzela
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pogoń Szczecin potrafi strzelać dużo goli, ale z ich obroną najlepiej nie jest. Niedawno stracili aż cztery gole z Koroną Kielce. U siebie Pogoń Szczecin strzela dużo , ale również tracą bramki. Patrząc wstecz na 5 ostatnich spotkan w każdym meczu tracili gole i w każdym strzelali.
Bezpośrednie pojedynki tez pokazują ze będą bramki po obu stronach. Typ bezpieczny przy dobrym kursie.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Czechy, Extraliga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Pardubice – Sparta Praga
Typ: over 6.5
Kurs: 3.19
Bukmacher: Pinnacle
Analiza;
Kolejna historia ze Spartą i ich godzeniem gry w Lidze Mistrzów która dla nich bardzo ważna. Zacznijmy jednak od stylu gry tej ekipy która bazuje na szybkim, ofensywnym hokeju. Nie są tak widowiskowi co prawda jak w ubiegłych latach stąd nisko w tabeli ale wydaje mi się że dla nich teraz priorytet nazywa się Liga Mistrzów. Jest jednak świetna wiadomość dotycząca delegacji w takich starciach oglądamy ta najlepszą wersję ekipy potrafiąco zarówno mnóstwo strzelać i tracić – bilans 44:45 w 15 spotkaniach. Wróćmy teraz do tego ważnego aspektu dwa dni temu grali z Szwajcarskim Bern i zremisowali 1:1 i to był jeszcze raz wspomnę mecz w którym było zaangażowaniem 100% w każdy aspekt czego dziś powinno zabraknąć tak jak to miało miejsce w wcześniejszych starciach po lub przed LM – otóż w ostatniej kolejce porażka z Viktami 3:4 czyli najsłabszym zespołem w ofensywie tracą cztery bramki, poprzednie starcia po 6:5 Chomutov, Plzen 0:5, Kometa 6:2, Mlada 9:0 – tak więc ten luz i luźniejsze podejście albo dawał mnóstwo bramek w ofensywie, albo kończyło się tym samym po stronie strat. Dziś dodatkowo rywal zajmujący przedostatnie miejsce ale grający ofensywnie bilans bramek zdobytych maja dobry lepszy od kilku ekip i fakt zmęczenia rywala będą się starali wykorzystać a taki mecz i wygrana na pewno poprawiły by nastroje. Problemem jest gra u siebie najgorsza ekipa w lidze która jak pisałem jednak potrafi strzelać w 13 spotkaniach ten bilans wynosi 36 jednak tyle samo jest po drugiej stronie czyli strat. Reasumując Sparta na luzie z takim rywalem powinna być mocna w ofensywie i skuteczna, błędów w defensywie bo to wyjazd się nie ustrzegą. Dwa razy w tym sezonie grali oba mecze na underach ale to powinno się zmienić dzięki tym okolicznością a potrafią grać ofensywny hokej bo wcześniejsze spotkania w tamtym roku to min. 4:6 tutaj.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 5

refresh95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (ZEA Premier League)
Godzina: 13:50
Spotkanie: Al Jazira SC - Hatta Dubai
Typ: 1/over 2.5
Kurs: 1(1.33)/ over 2.5 (1.50)
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Spotkanie warte uwagi. Al Jazzira - druga drużyna w tabeli zmierzy się dziś z 8 w tabeli Hatta. Ostatnie 5 meczy gospodarzy: 4 wygrane i jeden remis. Przyjezdni mają 2 wygrane, 2 remisy i wysoką porażkę z Al Ahli. Hatta u siebie gra albo na remis albo na wygraną jedno bramkową, liczy na szczęście. Dorobek punktowy Al Jazziry: 27:6, Hatta: 9:15. Jest to liga, w której pada dużo, ale to bardzo dużo goli, smiało można postawić taki typ. Priorytetem jest tutaj wygrana Al Jazziry, muszą pokonać dziś przyjezdnych jeśli chcą być na fotelu lidera.
⛔100 1 typ na mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Typ: 1/1
Kurs: 2,63
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Lechia po srogich batach od Wisły Kraków straciła fotel lidera ekstraklasy ale szybko będzie chciała na niego wrócić. pierwsza okazja już dzis wieczorem. Lechia u siebie mierzy się ze Śląskiem Wrocław. Murowanym faworytem tego spotkania są gospodarze którzy u siebie wygrali 7 na 9 meczów. Śląsk na 11 pozycji czyli w strefie spadkowej. Ostatnio sporo się mówiło że są inwestorzy z Niemiec czy Chin którzy chcieliby zainwestować w Śląsk ale to dopiero po zakończeniu fazy zasadniczej ekstraklasy. Wg mnie takie doniesienia nie służą dobrze klubowi i wprowadzają zamęt. Lechia w tym sezonie jest na fali i myślę że ten mecz będzie przebiegał podobnie jak mecz Lechii z Górnikiem Łęczna.. Objęcie prowadzenia w 1 połowie żeby grało się spokojnie a potem kontynuowanie taktyki i zwycięstwo po 90 minutach.
✅163
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Panathinaikos - Galatasaray
Typ: 1 (-8,5 AH)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wczoraj minimalnie nie wszedł under o 2 punkty. Dzisiaj powinno to wyglądać lepiej, gramy Euroligę. Grecy są tutaj zdecydowanymi faworytami. W Eurolidze są na 6. miejscu z bilansem 5-5. Galata jest na miejscu przedostatnim z bilansem 3-7. Widać, że Panathinaikos będzie walczyć o play offy. A Galata ma przed sobą jeszcze długi sezon w trudniejszej lidze tureckiej. Panathinaikos w ostatnich 10 meczach wygrali 7 razy. Wśród tych wygranych była np. z Darssafaką 86-80 i Maccabi 83-75. Powalczyli nawet z Realem przegrywając 84-87. W lidze w tym czasie 5 wygranych i to same różnicą 15+, ale to żadne zaskoczenie. Galata w ostatnim czasie również 7 wygranych w 10 meczach. Widać, że podciągnęli się wyraźnie w Europie bo wygrali z Olympiacosem, Barceloną i Darussafaką. Wyniki niezłe choć Panatathinaikos imo lepsze niż Barca i Darrusafaka. Teraz główny argument czyli nieobecności u Turków. Nie zagrają: A. Daye (9ppg, 3rpg, 0.8apg), J. Dentmon (15,7ppg, 2,9rps, 3,7apg). Pod znakiem zapytania występy: T. Pleiss (6,6ppg, 5rbg, 0,4apg) i A. Tyus (7,6ppg, 5rpg, 0,5apg). Widać zatem, że wyrwane zostało serce zespoły. Ja tu widzę gładkie zwycięstwo Greków.
✅90
 
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja - 2.HNL
Godzina: 13.00
Spotkanie: Dragovoljac - Gorica
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Raczej w ciemno można wejść z większą stawką w ten mecz jako singla. Gorica koniecznie musi to spotkanie wygrać, jeśli chce czynnie brać udział w walce o awans, bo różnice w TOP6 są naprawdę niewielkie. Zwycięstwa co prawda potrzeba również drużynie gospodarzy, jeśli chcą pozostać na zapleczu ligi chorwackiej - jednak ostatnie 5 meczy pokazało, że drużyna z Zagrzebia nie jest w topowej formie, bo wszystkie z ostatnich 5 meczy zakończyły się porażką.
Jest to ostatni mecz w tym roku na 2 ligowych boiskach w Chorwacji. Zapewne obie druzyżyny bardzo będą chciały wygrać, ale goście zdecydowanie lepiej wyglądają nie tylko na papierze, ale i w praktyce.
Za niską stawką można stawiać wynik 0:2, ale wygraną gości proponuję grać w singlu troszkę grubiej ;)
⛔100
 
czoker 97,4K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka PLK
Godzina: 19
Spotkanie : Asseco Gdynia - Stal Ostrów
Typ: Ostrów -1
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle

Pojedynek dwóch jakże różnych ekip. Asseco w tym sezonie postawiło na rozwój młodzieży i tylko polską rotację w składzie. Ekipa zbudowana po kosztach, super trafili z transferem Szubargi, który znowu jest jednym z najlepszych rozgrywających w lidze.
Po drugiej stronie Ostrów, spore pieniądze zainwestowane w zespół, fatalny start sezonu, ostatecznie ściągnięcie do drużyny kolejnych amerykanów, a także zmiana trenera.
Asseco, za wyjątkiem Szczotki i Szubargi, to jeszcze bardzo młoda ekipa, wiadomo że takim drużynom ciężko jest utrzymać dobrą formę, a te lepsze spotkania zdarza im się przeplatać takimi, które kompletnie nie wychodzą. Po stronie gdynian ostatnie same lepsze występy, więc myślę że to już czas na lekkie obniżenie lotów. Sam Frasunkiewicz przyznał, że ekipy które bardzo mocno przepracują okres przygotowawczy (a tego w przypadku swojej drużyny akurat nie ukrywa że tak było) trafiają najczęściej kryzys i zadyszkę fizyczną w grudniu/styczniu i pewnie z tym będziemy mieli tutaj niedługo do czynienia. Wystarczy, że ktoś z trójki Szubarga, Matczak, Żołnierewicz zagra słabszy mecz i zaczną się problemy Asseco.
Po drugiej stronie lekko przebudowana Stal. Największa przewaga na pewno pod koszem - King, Szewczyk, Nikołow czy Tomaszek powinni sobie bez problemu poradzić z Szymańskim, Witlińskim czy Szczotką.
Trochę czasu z drużyną spędził już również trener Rajković - Stal powinna grać coraz lepiej.
Na obwodzenie parę ciekawych pojedynków, chociażby Johnson vs Szubarga. Liczę na to, że w końcu wsparcie da również któryś z obwodowych Polaków...
W trakcie pisania analizy kurs na Stal poleciał na Pinku z 2,2 na 2,02. Dlatego wchodzę w minimalny handicap -1.
Powodzenia!
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
20:15
Olsztyn - Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: unibet
Jak dla mnie to Olsztyn jest faworytem tego meczu. Buki widać mają spory problem z odniesieniem się do tego meczu. W tygodniu najpierw dawali 1,60 na Olsztyn by następnego dnia odwrócić na 1,60 na Gdańsk i dziś jak patrzę na zestawienie kursów bukmacherów to znów wrócili do faworyzowania Olsztyna w okolicach 1,60. Jedynie na unibecie jest 50/50. Ja od początku wiedziałem że w ten weekend będę stawiał na Olsztyn. Gra u siebie i ma przewagę znaczną na skrzydłach. Mika w Gdańsku gra słabo, ma problemy z utrzymaniem w miarę dobrej dyspozycji przez cały mecz. Nie widziałem jeszcze Miki w tym sezonie żeby od pierwszej do ostatniej piłki w meczu grał na poziomie choćby z MŚ. W Olsztynie Włodarczyk z Śliwką na siatce są znacznie mocniejsi od Miki i Hebda/Pietruczuk. Gdańsk ostatnio same porażki, a 0-3 u siebie z Katowicami jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że w Olsztynie nie wygrają.
✅85
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, Pro B
Godzina: 20:00
Spotkanie: AS Denain Voltaire - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj typem dnia dla mnie jest to spotkanie koszykarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Tabela wygląda następująco:

Ostatnie 5 spotkań między tymi zespołami to 5 zwycięstw dzisiejszych gości ale dziś jest idealna okazja na to aby Denain Voltaire się przełamali i odnieśli zwycięstwo z tym przeciwnikiem. Na własnym parkiecie gospodarze w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze i póki co mają komplet 4 wygranych. Goście na wyjazdach do tej pory zanotowali 1 zwycięstwo i 3 porażki i uważam, że dzisiaj tego bilansu nie poprawią i kolejną porażkę dopiszą do swego konta. Oba zespoły są typowymi zespołami własnego boiska. U siebie wygrywają i punktują natomiast na wyjazdach jest już dużo gorzej. Liczę na tę zależność również w tym spotkaniu i wygraną gospodarzy, którzy zagrają dzisiaj w swoim najmocniejszym zestawieniu, natomiast goście nie dość, że na wyjazdach zawodzą to dzisiaj zagrają bez swojego najlepszego gracza amerykanina Peacocka. Gracz ten ma kontuzję kostki a ile znaczy dla swego zespołu świadczy to, że bez niego w składzie zespół JL Bourg przegrał ostatnio mecz ligowy na własnym parkiecie z ostatnim w tabeli Rouen 70-80. Pokazuje to jak ważnym graczem w zespole jest Peacock i bez niego nie byli w stanie wygrać nawet u siebie z ostatnim zespołem tabeli. Gospodarze u siebie to mocny zespół i powinni to spotkanie wygrać bez większych problemów. Dla mnie jest to typ dnia i polecam go grać ????
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie : Guangzhou - Zhejiang Chouzhou Bank
Typ: poniżej 199,5 pkt
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 20 i 15 drużyny w tabeli....wiadomo walka o honor, na parkiecie krew i pot;-). Obydwie drużyny grają żenująco w ataku....średnie gospodarzy ok. 93 pkt na mecz, goście nieco lepsi w tym aspekcie ok. 102 pkt. Drużyna gospodarzy na 14 meczów zakładanego pułapu nie przekroczyła w 10, drużyna gości na 14 meczów miała takich spotkań 7. Do tego w zespole gości kolejne zawirowania transferowe...zatrudnili nowego grajka z USA - Lorenzo Browna (żaden gwiazdor...zwykły wyrobnik z poziomu D-League)...po pierwsze nie wiadomo jednak czy dziś zagra, a po drugie oznaczałoby to że ktoś z duetu Warren - Lallane może nie zagrać w tym meczu.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Oss - Fortuna Sittard
Typ: Oss -2HA
Kurs: 4,10
Bukmacher: bet365
analiza:
Drużyna Oss zachwyca w ostatnich spotkania. Rozgrywają mecz takie jakich kibice oczekują. W ich ostatnich 3 meczach padło 20 goli. Najpierw ograli młodzież Utrechtu 4-2, następnie pokonali w delegacji Jong PSV także 4-2, a tydzień temu wygrali na stadionie Graafschap 3-5. A wszystko zaczęło się od wygranej z Achilles 2-1, która przerwała serię 7 meczów bez wygranej (6 porażek). Dziś na ich stadion przyjeżdża drużyna Sittard, która na wyjazdach gra kompletną klapę - 8 meczów i tylko jeden punkt, bilans bramkowy 3-21. Obecnie mają serię 7 meczów bez wygranej, a w tym 6 porażek.
Liczę, że dobra seria drużyny Oss nie zakończy się dzisiaj i znów strzelą o 2-3 gole więcej od rywali. Na kupon polecam granie czystej 1 po fajnych kursach.
zwrot
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Dominikana
Godzina: 16:00
Spotkanie: Mina - Galarza
Typ: DW 1-2
Kurs:7.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dawno nie pisałem analiz w typie dnia. Już tłumaczę czemu. Sezon tenisowy zapadł w sen zimowy. Oczywiście na ITF grają i nędzny tenisiści. Gianni Mina kiedyś miał być drugim Monfilsem. Jednak to &quot;kiedyś&quot; chyba nie nadeszło i nie nadejdzie. Jedyne co go łączy z Monfilsem oprócz ciemnej skóry i narodowości to podatność na kontuzje. Ile meczy on wtopił prowadząc w setach 1-0 to jeden Pan Bóg wie. Gracz słaby. Tutaj w Dominikanie mamy kort ceglany. Jednak wiele on wspólnego z kortem ziemnym nie ma. Jest to gray clay czyli bardzo szybki kort &quot;ziemny&quot;. To nie są warunki typowe na korcie ziemnym. Mina niby na fali wznoszącej wygrał jakieś ITF jednak najtrudniejszy rywal z jakim grał to chyba Nakagawa a Santanna słaby go ograł właśnie w stosunku 2-1 co ciekawe pierwszy set wygrał Mina 6-1 a w kolejnych baty. Przypadek nie mi to oceniać. Galarza to też nie światowy poziom. Słaby poziom jednak liczę, że Mina zrobi to co zwykle. Dobrze wejdzie w mecz a potem mu jak zwykle braknie sił. Nie ma zdrowia do tenisa. Galarza tutaj w Dominikanie do tej pory półfinał w zeszłym tygodniu teraz powtórzył ten wynik myślę, że wystąpi w finale. Mój scenariusz na ten mecz szybki set Miny prowadzi 1-0 a potem zjazd do bazy i 1-2. Polecam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:45
Spotkanie : Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na 19 kolejkę, w której Lechia Gdańsk podejmie Śląsk Wrocław. Gospodarze zgodnie z zapowiedziami zajmują czołowe miejsce, na tą chwilę 2 z dorobkiem 36 oczek po 11 zwyciestwach, 3 remisach i 4 porazkach. Śląsk zaś nie prezentuje sie najlepiej co pokazuje 11 lokata z zaledwie 22 punktami po 18 meczach. Trener Piotr Nowak, chce żeby jego zawodnicy cieszyli się grą, dlatego w ofensywie naprawdę Lechia gra bardzo dobrze. U siebie nie mają problemów ze strzelaniem bo parcie na ofensywie jest jeszcze większe– ten wynik mówi wszystko 9 spotkań i 20 po stronie strzelonych. Goście wygrali jak dotąd 5 meczów przy 7 remisach i 7 porazkach. Oczywiscie warto postawic na druzyne gospodarzy, ktorzy stali sie glownym faworytem do wygrania ligi. Lechia na przestrzeni 5 ostatnich meczow u siebie wygrala az 4 (2-1 z Ruchem, 3-2 z Piastem Gliwice, 2-1 z Wisłą Płock i 3-0 z Górnikiem Łęczna) i raz zremisowala 1-1 z Pogonią Szczecin. Śląsk zaś nie potrafi wygrac juz od 3 meczow , w ktorych najpierw przegral w Poznaniu z Lechem 0-3 by u siebie przegrac az 0-4 z Warszawska Legią. Ostatni zas mecz w wykonaniu pilkarzy z Wrocławia to remis u siebie 1-1 z Pogonią Szczecin. Warto wiec postawic na faworytow spotkania, a o emocje mozemy byc spokojni. Moj typ to wygrana gospodarzy.
⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna
Godzina : 18:30
Spotkanie : Czarnogóra - Węgry
Typ : Czarnogóra
kurs : 2.95
bukmacher : Unibet
Nie ma co dłużej czekać. Kurs fantastyczny. Trzeba to pobrać. Najpierw o Węgierkach, cień drużyny, po tylu osłabieniach, które wynikły na parę dni przed turniejem. Grają eksperymentalnym składem, zdecydowanie im to nie wychodzi. Kompromitacja z Czeszkami i zdecydowana porażka z Dunkami.
Czarnogórki po meczu o wielkiej dramaturgii pokonały Czeszki. Mecz kontrolowały praktycznie od początku, jednakże wielokrotne rozluźnienia doprowadzały do wyniku stykowego. Mecz z wielkim faworytem, czyli Dunkami przegrały, jednakże po walce i stracie bramkowej wynoszącej jedynie 1 bramkę.
Fenomenlne Mehmedović i Raicevic robią niebywałą różnicę. Do tego młoda Jaukovic fenomenalny występ przeciwko Czeszkom. Świetny trener Czarnogórzanek odmłodził skład, te dziewczyny skoczą za nim w ogień. Słuchają każdej rady, wpatrzone w niego niczym w bóstwo. To się uda.
⛔100
 
B 39

basior93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Maroko, Botola PRO
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Olympique Safi-Olympique Khouribga
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher:
BWIN
Zapraszam was na piątkowy wieczór do Maroka na mecz Safi z Khouribag w tabeli gospodarze zajmują 10 miejsce z dorobkiem 12 pkt a goście przed ostanie miejsce 15 z dorobkiem 8 punktów. Obydwa zespoły nie porywają swoją formą w ostatnich 5 meczach gospodarze wygrali zaledwie dwa razy i to skromnie jednym golem zdobytym po rzucie karnym pozostałe trzy mecze to remisy. Goście natomiast w ostatnich pięciu meczach wygrali jeden zdobyli dwa remisy i dwa razy oddali punkt. Na pierwszy rzut oka można stawiać na remis w dzisiejszym meczu ale ja stawiam na wygraną gospodarzy. W pięciu meczach u siebie Az w czterech Safi strzeliło bramkę natomiast Khouribag ciężko idzie strzelanie goli na wyjeździe. Wiec uważam że w dzisiejszym meczu gospodarze wygrają skromnie 1-0

Analiza:
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
Typ: Oba zespoły strzelą gole - TAK
Kurs: 1.62
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Dzisiaj wybrałem spotkanie Niemieckiej Bundesligi pomiędzy drużynami Eintracht Frankfurt a Hoffenheim. Obie ekipy zajmują odpowiednio 4 i 5 miejsce. Jest to oczywiście wielkie zaskoczenie w porównaniu z tym co prezentowali w poprzednich latach. Gospodarze nie przegrali jeszcze żadnego spotkania przed własną publicznością nawet Bayern nie był wstanie ich pokonać. Goście w ogóle nie odnieśli porażki w tym sezonie w rozgrywkach ligowych. Eintracht zdobywał gola w każdym meczu rozgrywanym na swoim stadionie w tym sezonie zaś Hoffenheim zdobywało gola w każdym wyjazdowym spotkaniu w tym sezonie. Obie ekipy prezentują bardzo ofensywny futbol dlatego sądzę, że duża ilość goli w tym spotkaniu jest pewna jak śmierć czy podatki. Obie ekipy bez poważnych osłabień kadrowych więc szykuję się widowiskowy mecz w którym oba zespoły będą dążyć do zgarnięcia kompletu punktów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom