>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP i WTA 18.06-24.06

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Place: &#39;s-Hertogenbosch, The Netherlands
Date: June 18-24, 2007
Draw Size: 32
Surface: Grass
Prize Money: €353,450
Tournament Director: Marcel Hunze
Ticket Hotline:
TBA
Website: http://www.ordina-open.nl
Singles Final:
(3)M Ancic (CRO) d J Hernych (CZE) 60 57 75
Doubles Final:
(1)Damm/Paes d Clement/Haggard 61 76

Place: Nottingham, England
Date: June 18-24, 2007
Draw Size: 32
Surface: Grass
Prize Money: €353,450
Tournament Director: Patrick Hughesman
Ticket Hotline:
+44 870 909 3015
Website: nottingham.lta.org.uk
Singles Final:
R Gasquet (FRA) d J Bjorkman (SWE) 64 63
Doubles Final:
(1)Erlich/Ram d Kunitsyn/Tursunov 63 62


Eastbourne, England
June 16-23, 2007
Tier II
Prize Money: $600,000
Draw: 28M/32Q/16D
Surface: Grass/Outdoors
Tournament Director: Gavin Fletcher
Official Web Site:
http://eastbourne.lta.org.uk/
2006 Singles Final
(3) Justine Henin-Hardenne (BEL) d. (5) Anastasia Myskina (RUS) 46 61 76(5)
2006 Doubles Final
Kuznetsova/Mauresmo (RUS/FRA) d. (4) Huber/Navratilova (RSA/USA) 62 64

&#39;s-Hertogenbosch, Netherlands
June 18-24, 2007
Tier III
Prize Money: $175,000
Draw: 30M/16Q/16D
Surface: Grass/Outdoors
Tournament Director: Marcel Hunze
Official Web Site:
http://www.ordina-open.nl
2006 Singles Final
Michaella Krajicek (NED) d. (2) Dinara Safina (RUS) 63 64
2006 Doubles Final
(1) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. Ivanovic/Kirilenko (SCG/RUS) 36 62 62
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Monfils, G - Ljubicić, I &lt;2&gt; 1,73 ✅

Dzisiaj startuje turniej na trawiastych kortach w holenderskim Hertogenbosch w pierwszej rundzie spotkaja sie Francuz Monfils i Chorwat Ljubicic. W ubiegłym tygodniu obaj grali na trawiastym turnieju w Londynie, gdzie rozegrali po 2 spotkania i odpadli. Francuz wygral z Andreevem i nieco zaskakujaco przegral z Mirnym, natomiast Ljubicic wygral z Udumchoke i przegral z rewelacyjnym Mahutem. Jak dla mnie Chorwat aktualnie jest w wyzszej formie i dzisiaj nalezy w nim upatrywac zwyciezcy. Pozatym dysponuje lepszym i bardziej regularnym serwisem od Francuza, ktory jest tak wazny na tej nawierzhni. Monfils to zawodnik specyficzny czesto nie wytrzymuje psychicznie i przegrywa prawie wygrane spotkania. Jesli chodzi o spotkania H2H przemawiaja za Ljuba 3-1 i sadze, ze dzisiaj spokojnie ogra Francuza.
Stosur, S - Vaidisova, N &lt;2&gt; 1,30 ✅

Dzisiaj rowniez startuje turniej w angielskim Eastbourn, gdzie spotkaja sie Australijka Stosur i Czeszka Vaidisova. Obie zawodniczki wracaja do walki turniejowej po Fench Open, w ktorym spotkaly sie w 3 rundzie i bez wiekszych problemow wygrala Czeszka. Dzisiaj powinno byc podobnie młoda Vaidisova to duzy talent ma zaledwie 18 lat, a juz drugi sezon zaliczona jest do faworytow najwiekszych turniejow i gra bardzo dobrze. Stosur jak dotychczas najwieksze sukcesy odnosila w grze deblowej w singlu nie moze sie przebic.Jesli chodzi o miejsca w rankingu WTA to odpowiedno Stosur 28, a Vaidisova 14. Nastepnie spotkania H2H przemawiaja za Czeszka 4-0 i sadze, ze bez wiekszych problemow dzisiaj wygra poraz piaty.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tursunov D. - Kendrick R. 1.40

Amerykanin ma b. dobry serwis i wie jak gra sie na trawie, akcje serwen volej ma opanowane. Dzieki temu grał jak równy z równym z 4 rakieta świata- Djokovicem. Jednak dużo wieksze wrazenie zrobił na mnie Rosjanin, który ograł Gonzaleza. Dmitry jest naprawde w świetnej formie i nie powinien przegrać z 88 w rabkingu zawodnikiem. Na pewno gra bedzie wyrownana bo panowie beda utrzymywac swoje podanie ale w najwazniejszym momencie Rosjajnin bedzie lepszy. Jest niezwykle mocny psychicznie, dzieki temu ograł Gonzo który nie wytrzymał, połamał rakiete przegrał dwa podania z rzedu On to spokojnie wykorzystał :mrgreen:

Clement A. - Johansson T. 1.50

Kurs naprawde niezły, spotkanie dla mnie to absolutny pewniak! Szwed to juz cień samego siebie. Nie potrafi poruszać sie na grassie popełnia pełno błedów...Clement był dla mnie najwiekszym zaskoczeniem turnieju w Londynie, bez wiekszych problemów ogrywał takich dryblasów jak Chris Guccione czy Ivo Karlovic! Widocznie gra mu sie na trawie b. dobrze i ze słabm Johanssonem poradzi sobie bez wiekszych problemów.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Witam Was Szanaowni Forumowicze ????

Spróbuję coś wyskrobać.....

???? Kohlschreiber P. - Roitman S. Dokładny wynik - 2-0 @ 1.3


Oj cieniutko, cieniutko Sergio w tym roku...Jeśli coś ujdaje mu się ugrać, to w turniejach z bardzo niksiej rangi, i tylko na clayu, tylko i wyłącznie. Roitman to &quot;ziemniak&quot; a i tak bardzo kiepski, w tym roku rozegral jeden mecz na trawie, który i tak przegrał z Dancevicem.
Co do Kohliego, to w tamtym tygodniu, na trawie doszedł aż do półfinału w Halle , w turnieju pokonał niezłego J.Blak&#39;a, pozatym całkiem niezły serwis, i forma po stronie Niemca, nie widzę tutaj innego rozwiązania niż wygrana Philipa po 2 setach...
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Jeszcze cosik na dziś... ;-)


Mirnyi M. - Lee H.-T. - 1 @ 1.3

Zacznę od tego że Panowie już raz spotkali się na grassie, co prawda było to już jakiś czas temu bo jakieś 2 lata, ale wygrał wtedy Max. Dużym handicapem dla Białorusina są napewno jego warunki fizyczne, jest on zdecydowanie wyższy od Koreańczyka, z oficjalnych żródeł wynika że jakieś 15 cm. co za tym idzie ma zdecydowanie lepszy serwis od Lee, kolejną rzeczą przemawiającą za Mirnyjen jest to że rozegrał niezły turniej na trawie w Londynie w tamtym tyg. pokonując tam Franuzów Verdasco i Monfilsa, Koreańczyk natomiast odpadł już w pierwszej rundzie tego samego turnieju z Alexem Bogdanovicem.Reeasumując, nie daję tutaj większych szans słabiutkiemu na każdą nawierzchnie Lee, a Myrnij potentatem tenisowym również nie jest, ale sądzę że jego niezły serwis wystarczy na Koreańczyka, bo z kolei Lee niczym postraszyć nie może na dzień dzisiejszy Białorusina. ⛔ ⛔



Karlovic I. - Wawrinka S - 1 @ 1.3 Oj ten Gość ma bombe w rękach a raczej w rakiecie ;-) Mowa oczywiście o Panu rodem z Zagrzebia.Atomowy serwis....to jego największa broń, a wiadomo jak bardzo ważne jest to na nawierzni na której przyjdzie im grać czyli na trawie.W tamtym roku na Wimledonie obaj panowie spotkali się, jednak z meczu zwycięsko wyszedł Szwajcar.Dziś jednak przyszedł czas na rewanż.Dużym argumentem przemawiającym za Ivo jest to że rozegrał on już dwa turnieje na trawie w tym sezonie a Stasiu tylko jeden mecz, przegrywając z Korolevem.Karlovic jest już przyzwyczajony do kortów trawiastych a Wawrinka nie specjalnie...
Ne powinno być tutaj problemów, a faworyta widzę tylko jedego.
✅ ✅
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Na dzisiaj mecz na który jak najbardziej można zaryzykować....


Dupuis A. - Roitman S. - 2 @ 3.2

Roitman pokazał w meczu z Niemcem Kohlshreiberem, że jest w formie...a Dupuis również wygrał pierwszą rundę, ale ze słabiutkim De Bakkerem.Ciekawostką jest to że jest to pierwszy turniej wysokiej rangi Dupuisa w tym roku, tak to grywał w chalangerach i futurach...Dupuis ma już 34 lata, i na tak szybkiej nawierzni widzę go jako przegranego w tym pojedynku.Warunki fizyczne obaj Panowie mają bardzo podobne, lecz ten wiek napewno nie przemawia na korzyśc gracza z Francji. Umiejętności Roitmana wystarczają na graczy typu Dupuisa, choć Hiszpan napewno do najlepszych graczy na trawie nie jest zaliczany.Nie wiem dlaczego buki upatrują go jako faworyta tego meczu, ja stawiam na Hiszpana po pięknym kursie ;-)


Roitman oczywiście jest Argeńtyńczykiem....sorki.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Tursunov - Henman &lt;1&gt; 1,40 ✅

Dzisiaj na kortach trawistych w angielskim Nottingham dojdzie do ciekawego spotkania 2 rundy pomiedzy Rosjaninem Tursunovem a Anglikiem Henmanem. Zaczne do Rosjanina, ktory ostatnio prezentuje wysoka forme. W niedawno zakonczonym turnieju w Londynie dotarł do 1/2 i pokazał bardzo dobra gre. Widzialem jego kilka spotkan, w ktorych jego duzym atutem był serwis i ogolnie duza skutecznosc w grze. Jesli chodzi o Anglika ostatnio bardzo zawodzi niedawno odpadl juz w 1 rundzie .turnieju w Londynie. Pozatym latka płyna u Henmana i jakos nie moze wrocic do formy z przed lat. To co razi w jego spotkaniach to duza wlasnych niewymuszonych błedow. Dzisiaj w spotkaniu z Rosjaninem nie sadze, zeby ugral nawet seta. Konczac w spotkaniach H2H jest 4-1 dla Tursunova.


Del Potro J.M. - Kunitsyn &lt;1&gt; 1,25 ✅

W 2 rundzie turnieju w Nottingham zmierza sie młody Argentynczyk Del Potro i Rosjanin Kunitsyn. Zaczne od Del Potro, ktory ostatnio gra bardzo dobrze ma zaledwie 18 lat i widac jak z turnieju na turniej rosna jego umiejetnosci. Posiada niezły serwis potrafi grac przy siatce i zaprzecza uklepanej juz teorii, ze Argentynczycy nie potrafia grac na trawie. Jego przeciwnik to slabo grajacy w tym sezonie Kunitsyn, ktory ostatnio regularnie odpada w 1 rundach turnieji. Porownujac statystyki serwisu obu graczy w przeciagu całego sezonu przemawiaja wyraznie za Del Potro np, ilosc asow 118-35, a wiadoma jaka siła na trawie jest serwis. Nastepnie spotkania H2H 1-0 dla Argentynczyka, ktory gładko na poczatku pokonał Rosjanina w Australi 2-0(6:2 6:0). Mysle, ze dzisiaj moze byc podobnie.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Spotkanie: Richard Gasquet - Arnaud Clement
Typ: Gasquet
Kurs: 1,35
Bukmacher: Unibet
Analiza: W trzeciej rundzie turnieju rozgrywanego na trawiastych kortach w Nottingham dojdzie do bratobójczego pojedynku pomiędzy &quot;starym wyjadaczem&quot; Arnaudem Clementem i &quot;młodym wilczkiem&quot; Richardem Gasquetem. Do tej pory zawodnicy Ci spotkali się 3 razy. Dwa razy wygrywał Clement, raz lepszy był Gasquet. Jednak żadne z tych spotkań nie odbyło się na nawierzchni trawiastej. W ostatniej rundzie Clement po drobnych przygodach wygrał w 3 setach z Rosjaninem Gabashvilim, natomiast Richard gładko ograł Czecha...Vacka. Jeśli chodzi o warunki fizyczne to tu przewagę ma młodszy z tej pary. Jest wyższy o ponad 10cm co na tej nawierzchni ma duże znaczenie. Warto dodać że już za 3 dni rozpoczyna się Wimbledon. Niektórzy zawodnicy na pewno będą chcieli odpocząć, ale myślę że Gasquet który wygrał ten turniej w &#39;05 i &#39;06 teraz też chce dojść do finału i wygrać. Przemawia za tym jego obecna forma, umotywowanie i warunki fizyczne.

Pozdrawiam i proszę o komentarz, bo to moja pierwsza analiza tenisowa.

⛔ ⛔ ⛔

No cóż, doświadczenie jednak zaowocowało.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Becker - Dupuis - 1 @ 1.44 Unibet

???? Konsekwentnie, przeciw Dupuisowi w tym turnieju, mimo iż kurs już na jego przegraną jest mały.Ale do rzeczy...
Zacznę od rankingu, mimo że oczywiscie one nie grają, a zawodnicy i liczy się ich aktualna forma, to rankingowo jest między nimi przepaśc, mianowicie Niemiec jest 44 a Dupuis 345 Jeśli chodzi o warunki fizyczne, to troszke lepsze posiada Francuz, szczególnie na tą nawierznie, ponieważ jest wyższy od rywala i serwis ma bardzo dobry o czym przekonał wczoraj Rotmana wygrywając z nim, co i tak było dla mnie niespodzianką.Dotarcie do tej fazy turnieju jest dla Francuza wielką sprawą, ponieważ w tym roku jeszcze nie grał w dużych turniejach, jedynie w chalengerach i futurach.Jeśli chodzi o Benjamina to może wynikami nie zachwyca, ale w turniejach z cyklu ATP grywa, a pozatym rozegrał już turniej na tawie w tym roku, w przeciwieństwie do Dupuisa, następną rzeczą przemawiającą za Niemcem, jest wiek Dupuisa który ma już 34 lata, i napewno fizycznie jest już zmęczony w tej fazie turnieju.Dla mnie Benji da radę
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Benneteau v Ljubicic &lt;2&gt; 1,25 ✅

Dzisiaj na trawiastych kortach Hertogenbosch dojdzie do spotkania 1/2 pomiedzy Francuzem Benneteau a Chorwatem Ljubicicem. Zaczne od rozstawionego w tym turnieju z dwojka Ljubicica, ktory jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Ostatnio Ivan miał nieco słabszy okres, ale w tym turnieju spisuje sie bardzo dobrze i widac, ze forma rosnie przed Wimbledonem. Głownym atutem rosłego Chorwata jest serwis i gra przy siatce i dzisiaj w starciu z Francuzem to bedzie jego głowna bronia. Kilka słow o Benneteau, ktory jak dla mnie jest dosyc przecietnym tenista dotychczas bez wiekszych sukcesow w swojej karierze wygrał jeden turniej w Andrezieux we Francji. Jesli chodzi o jego droge do 1/2 w Hertogenbosch dosyc szczesliwie w 1/4 wygral z Niemcem Berrerem, ktory przełamywał serwis Francuza w poczatkach setow, ale pozniej poprzez wlasne błedy przegrwywal setyw koncowkach Nastepnie jesli chodzi o spotkania H2H prowadzi Ljubicic 2-1 i mysle, ze dzisiaj spokojnie wygra.


Petrova v Mauresmo &lt;2&gt; 1,25 ✅

Turniej na trawistych kortach w angielskim Eastbourne wkracza w decydujaca faze dzisiaj w 1/2 spotkaja sie Rosjanka Petrova i Francuzka Mouresmo. Zaczne od wyzej rozstawionej Mouremo, ktora jak dla mnie jest zdecydowana faworyka tego pojedynku. Ameli jest zawodniczka kompletna potrafica grac wspaniale przy siatce jak i z glebi kortu.Ostatnio borykała sie kontuzja, ale po powrocie do gry w Angli gra na duzej swiezosci i widac, ze forma jest wysoka. W drodze do 1/2 bez wiekszych problemow pokonala Włoszke Santangelo i tenistke z Izraela Peer bez straty seta. Jesli chodzi o Petrova jest to zawodniczka bardzo impulsywna i himeryczna czesto nie wytrzymuje obciazenia psychicznego i odpuszcza spotkania chocby niedawno w 1 rundzie French Open odpadła z mało znana Czeszka Peschke. W turnieju w Eastbourne trzeba przyznac, ze gra dobrze wygrała kolejno z Dechy i po zacietym boju z Bammer w trzech setach. Musze przyznac, ze sledzilem jej wczorajszy mecz z Bammer i nie zachwycała gra, kilkakrotnie nerwy jej puszczaly i popelniala sporo błedow.. Konczac.w dzisiejszym spotkaniu widze tylko jednego zwyciezce Mouresmo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Henin vs Mauersmo

Jak dla mnie ten mecz nie moze miec innego wyniki jak wygrana Belgijki, któta od kilku miesiecy jest absolutnie najlepsza teniestą na świecie cos w stylu Federera ale w spudnicy. Henin gra rownie dobrze na grassie co pokauzje w tym turnieju poprostu niszcząc swoje przeciwniczki! Tutaj broni tytułu z przed roku Mauresmo gra dobrze ale nawet w najwyzej formie przegrywała z Henin... Teraz Francuzka wg. mnie nie gra tak dobrze jak jeszcze w zeszłym sezonie.

J. Jankovic vs A. Chakvetadze

Jelena w zeszłym tygodniu wygrała turniej na angielskiej trawie gdzie pokonała samą Sharapova po trzech setach tuz przed Wimbledonem nie zwalnia tempa i ma szamse na kolejne zwyciestwo. Rosjanka pokonała łatwo Hantuchovą do 3 i 4. Serba przeszła dzisiaj istne piekło z Safią wygrywając dopiero w tiebraku trzeciega seta! Te zwyciestwo na pewno b. ją podbudowało i do finałowego spotkania przystąpi ze swietnym strojem. Chakvetadze na pewno stać na ogranie najlepszych tenistek świata, ale to Jankovic jest objawieniem tego sezonu, to Jankovic ma szanse na wygranie kolejnego turnieju w tym sezonie i to Ona na trawie czuje sie lepiej. Przed Wimbledonem obie zawodniczki moga miec odemnienne podejście do tego meczu. Jezeli jedne mecz nie ułozyc sie zbyt dobrze to moze odpuści miejac na uwadze taka wielką impreze. Ale na pewno obu tak samo zalezy na wygranej tutaj, szanse naprawde obie maja niemal takie same ale ja stawiam na Serbke, która mnie i nie tylko mnie zaskuje w tym sezonie...Moze pokusi sie o wygranie trzech turnieju na grassie ;-)
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Karlovic - Clement &lt;2&gt; 1,95

Turniej na trawiastych kortach w Nottingham dobiega juz powoli do konca dzisiaj w finałowym boju zmierza sie Chorwat Karlovic i Francuz Clement. Patrzac na posture obu zawodnikow mozna to spotkanie spokojnie okreslic mianem walki Dawid z Goliatem, gdzie Karlovic mierzacy 208 cm wzrostu zmierzy sie z Clementem 172 cm spora roznica, ale wzrost to nie wszystko osobiscie licze na Francuza i wlasnie zaczne od niego. Widac, ze bardzo dobrze czuje sie w tym sezonie na nawierzchni trawistej udowodnił to w zeszłym tygodniu docierajac do 1/2 turnieju w Londynie, gdzie przegrał z rewelacja tamtego turnieju Mahutem. W Nottingham w drodze do półfinału wyeliminował zeszłorocznego zwyciezce tego turnieju swojego rodaka Gasqueta, nastepnie uwazanego za specjaliste od gry na trawie doswiadczonego Szweda Bjorkmana gładko w 2 setach. Podsumowujac widac, ze Clement trafił z forma idealnie juz w poniedzialek startuje Wimbledon, w ktorym moze okazac sie czarnym koniem. Teraz kilka słow o rosłym Chorwacie, ktory ma niezwykle udany tegoroczny sezon na trawie. To jest jego trzeci kolejny turniej, w ktorym gra bardzo dobrze w Surbiton grał w finale z Tsonga, gdzie przegral 0:2(3:6 6:7). Nastepnie w Londynie odpadł w 1/4 z dzisiejszym rywalem Clementem 0:2(5:7 4:6) i wreszcie w Nottingham gra w finale. Głownymi atutami w grze Karlovicia jest atomowy serwis( dotychczas w sezonie zaserwował 461 asow) i gra przy siatce.To obrazuje jak niezwykle ciezko jest przełamac jego serwis, a jednak mozna udownił to Clement niedawno w Londynie. Porownujac game zagran obu zawodnikow zdecydowanie wieksza posiada Francuz, bo jednak wspaniały serwis to nie wszystko. Konczac spotkania H2H przemawiaja za Francuzem 2-1, w tym dwukrotnie zwyciezał na trawie i mysle, ze dzisiaj bedzie podobnie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
J.Jankovic-A.Chakvetadze 1,27 3,34

Co ja tu będę pisał o statystykach. Jets co prawda 4-2 dla Rosjanki ale Serbka od jakiegoś roku gra na każdej nawierzchni jak z nut. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie, ze na trawie gra najgorzej. Kurs moim zdaniem zawyrzony co mnie cieszy bo gram na Anę. Dlaczego? Takie przeczucie po prostu.

J.Henin-A.Mauresmo 1,27 3,34
Dla mnie Justyna to po prostu fenomen damskiego tenisa. Wygrywa wszystko i wszędzie, a babochłop moze ją jedynie swoją gebą przestraszyć.

edit: kurde tak się nie ogarnąłem, że nie zagrałem Any, nie zdażyłem, na razie prowadzi ale pada i przerwali...
 
drago 108

drago

Użytkownik
J.Jankovic-A.Chakvetadze 1,27 3,34

Co ja tu będę pisał o statystykach. Jets co prawda 4-2 dla Rosjanki ale Serbka od jakiegoś roku gra na każdej nawierzchni jak z nut. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie, ze na trawie gra najgorzej. Kurs moim zdaniem zawyrzony co mnie cieszy bo gram na Anę. Dlaczego? Takie przeczucie po prostu.

J.Henin-A.Mauresmo 1,27 3,34
Dla mnie Justyna to po prostu fenomen damskiego tenisa. Wygrywa wszystko i wszędzie, a babochłop moze ją jedynie swoją gebą przestraszyć.

edit: kurde tak się nie ogarnąłem, że nie zagrałem Any, nie zdażyłem, na razie prowadzi ale pada i przerwali...
U mnie to samo i tak myślałem za ile puścić tego dubla że się spóźniłem i nie puściłem :/ pech :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom