>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy i analizy ATP&WTA [30.07.2007 - 5.08.2007]

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
no no gratz :) co natomiast powiesz złudna o pojedynku Isia vs Wozniacki? ????
1) Poczekam na kursy
2) Poczekam na kartkę z pamiętnika na oficjalnej WTA :p [tam Wozniacki pisze swój &#39;pamiętnik&#39; ze Sztokholmu, fajna inicjatywa]
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a więc zapytam sie znawczyni tenisa co sadzi o meczu Mayera z czuczo ? ja bym stawial jedne mayerowi wszytko wychodzi jest w niesamowitym gazie czuczu porzadny zawodnik ale chyba spakuje walizkki i splynie do domu ? Uwazam ze 1 dosyc pewne ale prosze o porade bo nie iem kogo dolozyc do Adreev - Simon 1 ( to dla mnie pewniak dnia ????
 
rudestus 0

rudestus

Użytkownik
Berrer Michael - Monfils Gael 1 2.28 (expekt)


Jaki jest Monfils każdy fan tenisa i typer wie. Kiedy mu idzie gra jak z nut, kiedy natomiast trzeba troszkę powalczyć to nie ma Monfilsa, a ściślej jest go aż za dużo tam gdzie być nie powinno :mrgreen: Kompromitujące porażki z Vankiem, Mello czy z Davidenką na Wimbledonie same w sobie może nie są tak porażające(jak lubi mawiać nasz kochany premier), a gorsze są okoliczności w jakich do nich doszło. Walka nie jest domeną popularnego Żela i dziś może być mu trudno wygrać gdyż po drugiej stronie siatki stanie niezły ostatnio Michael Berrer. W stolicy USA pokonał już bez straty seta Bastla i Fisha zaś Francuz uporał się z niemal anonimowym Klizanem. Myślę, że dziś można spokojnie stawiać na Niemca, który ostatnio prezentuje się po prostu lepiej.

R. Haase - Safin Marat 1 3.22 (expekt)


Myślę, że jeśli chodzi o Rosjanina powtarza się sytuacja turnieju w Los Angeles. Tam Safin męczył się z Guccione i Bastlem oba mecze wygrywając po trzecim secie by na końcu swej przygody z tym turniejem przegrać z Lee. Symptomem tego jest dla mnie ostatni mecz. Dla mnie jeśli ktoś męczy się w trzech setach z Hernychem z pewnością nie jest faworytem w meczu z Haase. Holender gra ostatnio bardzo dobrze. Trochę obawiałem się o jego pierwsze mecze, bo to wszak jego pierwszy turniej w Stanach, zmiana czasu itp. Ale on pokonał łatwo Bogdanovica i zwyciężył w wyrównanym(oprócz pierwszego seta łatwo przez Haase wygranego) spotkaniu z Llodrą. Holender jest w stanie powalczyć z Safinem, który nie gra ostatnio dobrze i wyraźnie się męczy. Kurs jest bardzo dobry.
 
N 0

navy

Użytkownik
Berrer Michael - Monfils Gael 1 2.28 ⛔

R. Haase - Safin Marat 1 3.22 ⛔

Ja postawilem dokladnie odwrotnie i udalo sie ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Mam pytanie czy wie ktos cos dokladniej o konuzji Mayera podobno ma cos z kostka , ma ja usztywnioną ale nie przeszkadza mu to w bieganiu czy ma kto inne dokladniejsze informacje ?
 
arkadia 0

arkadia

Użytkownik
Jesli chodzi o Sopot to na dzisiaj proponowalbym

Mayer F. - Acasuso J. 1 (1.95)

mysle ze mimo wszystko mecz ten powinien zakonczyc sie na korzysc niemca, szczegolnie po meczu z patience ktory chyba bardziej mozna uznac za &quot;oficjalny&quot; trening. Na przeszkodzie moze mu stanac chyba tylko zla pogoda albo kontuzja. Natomiast Acasuso jakos mnie nie przekonal w meczu z Roitmanem, gral tak jakby nie zalezalo mu do konca na wygranej. ale to tylko moja opinia

Robredo T. - Koubek St 1 (1.30)

Robredo mimo tego ze spisywalem go juz na straty, zaskoczyl mnie na plus w meczu z Darcisemn jako jeden z dwoch rozstawionych pozostalych w turnieju i nie zdziwe sie jesli zobacze go jeszcze w finale tego turnieju

Andreev I. - Simon G. 1 1,5

Jesli chodzi o ten typ to nie bede sie rozpisywal.Po prostu ładne uzupełnienie ;-)
 
rudestus 0

rudestus

Użytkownik
Z tego co czytałem opinie ludzi oglądających ten turniej na żywo w Sopocie to faktycznie Mayer ma usztywnioną kostkę, ale to nie przeszkadza mu zupełnie w bieganiu i grze. I chyba ten fakt sprawi, że jednak na niego dziś postawię.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
dziś Mayer nie poszalał... huhu

Wozniacki, C - Radwanska, Agnieszka - 2 - 1.34

Wczoraj młoda Caroline zgodnie z planem, Aga przegrała w deblu, więc pozostał jej tylko singiel, chociaż pewnie siostra zła, bo bezczynnie musi na nią czekać w Sztokholmie. Caroline w pamiętniku pisze, że z Agą się znają, ale nie miały okazji razem grać, ale za to pamięta ją z wyczynów juniorskich. Czyli odczuwa respekt. Pisze też, że &#39;It&#39;ll be tough but not impossible. I&#39;ll have to play my smartest to win. It should be a good match!&#39;. Sądzę jednak, że Aga po druzgocącej porażce z Szavay [która jest lepsza od Dunki, jeszcze...] wyciągnęła wnioski i przede wszystkim widzi, kto pozostał w drabince i widzi tą szansę dla siebie. Młoda będzie walczyć, to pewne, ale Aga odeprze ataki, bo przede wszystkim jest mocniejsza psychicznie. Gratki dla młodej za wygraną z Vesniną, życzenia powodzenia w kolejnych meczach, a teraz - byle przegrała z twarzą ;)

Pironkova, T - Cohen-Aloro, S - 1 - 1.6

Woooow, jaki cudowny, wysoki kurs. Cohen-Aloro troszkę się przyfuksiło, bo w pierwszej rundzie odprawiła mocno faworyzowaną rewelację z zeszłego tygodnia Meusberger, co było do przewidzenia, bo u zawodniczek tego typu, często występuje ten syndrom. Wczoraj ogrrrrrrrrrroooooooooomna męczarnia z Fedossovą, czyli nic ciekawego, statystyki serwisowe cieniutkie, a Pironkova w meczu z ALG nawet nie dopuściła do żadnego breaka. Francuzka prezentuje bardzo wysoki poziom, dosłownie, to chyba jakaś koleżanka Stephanie Foretz, bo styl mają dość podobny. Pironkova od paru sezonów chwalona jako super-talent, nie pokazuje tego jakoś specjalnie, ale cały czas gra na dobrym poziomie i tu póki co nastawia się na konfrontację z naszą Agą i pewnie odwet, ale to sprawa póki co odległa. Wbrew kursowi, mecz w miarę pewny.

Capdeville - Karlovic - 2 - 1.38

Capdeville pokonał faworyzowanego ToJo, co wielką sztuką raczej nie było, ale przy tym trochę się namęczył, bo i tak dwa razy został przełamany. Doktor Ivo wczoraj dał lekcję Spadei, podarował mu aż 9 piłek przy swoim podaniu, zapodał tylko 19 asów, no i jak miał szansę na przełamanie, to się nie bawił [75% skuteczności]. Capdevilla cenię sobie niżej od Vincenta, więc Karlovic powinien uporać się z nim tak samo szybko.
 
rudestus 0

rudestus

Użytkownik
Jose Acasuso- Albert Montanes 2:0 1.78 (expekt)


Jose Acasuso gra na tym turnieju bardzo dobrze i potwierdza, że powoli wraca do formy. A grał ostatnio koszmarnie do niedawna przecież licznik niewygrania seta z żadnym przeciwnikiem dobijał pomału do dwóch miesięcy. Wczoraj zaś pokonał faworyzowanego Niemca Mayera i dziś zagra w półfinale. Sam zresztą Chucho na konferencji prasowej po meczu powiedział, że popełniał jeszcze sporo błędów, a jego gra może być lepsza. Niemiec wczoraj jednak był jakiś nieswój. Nie miał za bardzo pierwszego podania, drugim nie robił Acasuso większej krzywdy i nawet jego firmowy BH z podskokiem go nie uratował :mrgreen:

Jeśli Acasuso grał jeszcze słabo to cóż można powiedzieć o Montanesie? Ledwo co wygrał on z Vassallo, a właściwie Vassallo przegrał z kontuzją prawego ramienia(stąd to nagłe załamanie formy od stanu 6:2, 4:1, a także dziwne kursy na live), w meczu zresztą, którego niestety nie oglądałem doszło do zabawnego wydarzenia mianowicie już po kontuzji Vassallo zdołał przełamać Montanesa. To jednak świadczy o totalnym zagubieniu tego tenisisty, który najzwyczajniej w świecie nie powinien grać już w tym turnieju. Pojedynek z Almagro rozstrzygnęły w dużej mierze błędy Nicolasa, potyczkę z Zabaletą wielu uznało za najbrzydszy pojedynek w tegorocznym Orange Prokom Open. Montanes zresztą przedtem też niczego wielkiego nie grał.

Na tegorocznym turnieju dużo mówi się o wałkach i niechęci tenisistów do grania tutaj(wiadomo Masters), ale też jeśli obiektywnie spojrzeć na listę zawodników, którzy jeszcze w tym turnieju pozostali to wypada stwierdzić, że są to już zawodnicy, którzy chcą powalczyć o tryumf. A wśród nich chyba na zwycięstwie najbardziej zależy Acasuso. Jego zła forma ostatnio powoli odchodzi w zapomnienie. Myślę, że Argentyńczyk ma sporą szansę na zwycięstwo tutaj. A z pewnością w dotarciu do finału nie powinien mu stanąć na drodze słabiutki Montanes.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Do Radwańskiej i Pironkovej można dorzucić taki dubelek:

Moim zdaniem w Sopocie nie ma co szukać dzisiaj niespodzianek.

A.Montanes-J.Acasuso ATP Sopot 2 1,29 04.08.2007 13:00
Grali ze sobą w turniejach trzy razy i trzy razy wygrał Acasuso, w tym dwa na cegle. Sukcesem dla Montanesa jest dojście aż do półfinału. Ogromną sensacją byłaby dla mnie porażka Jose.

G.Simon-T.Robredo ATP Sopot 2 1,53 04.08.2007 14:00
Grali ze sobą trzy razy i to dosyć niedawno, dwa razy w tym roku i raz w zeszłym. Dwa mecze na cegle wygrał Tommy, na hardzie Simon. W Sopocie grają na cegle więc wszystko wskazuje na to, że Robredo wygra.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
G.Simon-T.Robredo ATP Sopot 2 1,53 04.08.2007 14:00
Grali ze sobą trzy razy i to dosyć niedawno, dwa razy w tym roku i raz w zeszłym. Dwa mecze na cegle wygrał Tommy, na hardzie Simon. W Sopocie grają na cegle więc wszystko wskazuje na to, że Robredo wygra.
yyy... trochę jestem mocno zdziwiona Twoją analizą, przecież statystyki nie grają.
Moim zdaniem sprawa wygląda następująco: w tej fazie już wałków nie będzie, kto chciał odpaść - odpadł, więc zaczyna się gra, no i to Simon jest w wyższej formie. No bo z kim grał Robredo? Z Darcisem, który w tym turnieju grał dość kiepsko? [oj przepraszam, ale mocno mi utkwiła ta męczarnia z Massu]. Simon za to zachwyca wszystkich widzów swoją grą, coraz bardziej z meczu na mecz. Szykuje się ładne widowisko, no i dla mnie faworytem spotkania jest właśnie Francuz. Głównie poprzez wieści z Sopotu.
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Patty Schnyder - Elena Dementieva typ:1

Co tu jeszcze robi Dementieva?? Z jej aktualną grą to powinna już po pierwszej rundzie sobie bilety do domu rezerwować. Na tym turnieju raz widziałem jej mecz i muszę powiedzieć, że wygląda to katastrofalnie( jak na jej możliwości i to co prezentowała przed kontuzją). Szczególnie jej gemy serwisowe, to koszmar. Jak tak oglądałem jej występ, to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Drugi serwis to normalnie juniorki maja lepszy. Gdyby trafiła tu jakoś rywalkę pokroju Schnyder, już dawno by jej tu nie było. Bo umówmy się, że Bartoli, gdyby grała tak jak na Wimbledonie i w turniejach poprzedzających, to Demetieva mogłaby tylko stać i płakać na tym korcie. W ćwierćfinale trafiła na Kirilenko, która gra trochę tak jak jej wiatr powieje, bo umówmy się, że mecz z Jankovic, to była zupełnie inna bajka niż mecz z Eleną.
Według mnie to, że Elena zaszła tak daleko to splot nieszczęśliwych wypadków. Dzisiaj Schnyder pokaże jej miejsce w szeregu.
Jeśli o Szwajcarce mowa , to zdecydowanie należy ja pochwalić za ostatni okres. Na pewno wpływ na to ma fakt, że wreszcie przestała przestała słychać swojego niby trenera (którym notabene jest jej mąż). Facet to typ cwaniaczka, który zupełnie nic wie o tenisie, ale zawsze ma tysiące dobrych rad .Z tego co widziałem podczas Wimbledonu,to Patty odstawiała swojego &quot;trenera&quot; na ubocze co tylko wyszło na dobre jej grze.
Szwajcarka gra niezwykle pewnie i dokładnie co w zupełności wystarczy na Rosjankę. Wystarczy tylko trochę cierpliwości, ą Elena sama odda punkty.

P.S
Niezależnie od tego kto wygra w tym półfinale to w finale wygra Sharapova. Widziałem dzisiaj jej mecz i trzeba stwierdzić, że to nawierzchnia stworzona dla niej. Gra niesamowicie. Kontowe zagrania, drive-volley przy siatce, niesamowita armata w ręce. Ania Chakwetadze to dzisiaj mogła sobie pooglądać jak piłki fruwają po narożnikach. Maria tego zwycięstwa nie wypuści z rąk i jeżeli tylko kursy na 2-0 będą w granicach 1,80 to biorę w ciemno.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Sharapova Maria - Schnyder Patty
typ: 1 ✅
Kurs: 1.25
buk: Toto-mix

Jest to mecz finałowy w San Diego.Przed rokiem wygrała tu Sharapova pokonując Clijsters w 2 setach po 7-5.Uwazam ze dzisiaj rowniez Maria wygra ten turniej poniewaz jej rywalką jest Patty Schnyder z ktora spotkała sie 6-krotnie gdzie 5 razy była górą Maria. Turniej w San Diego odbywa sie na nawirzchni Hardcourt/Outdoors. Na tej nawierzchni 2 finalstki spotkały sie ze soba 3 razy i 3 razy górą była Maria ,2 razy wygrała 2-0 i raz 2-1.Maria w drodze do finału nie straciła jeszcze seta i pokonała takie wywalki jak: Chakvetadze, Mirza, Golovin, Tanasugarn. Natomiast Patty pokonała Dementieva, Petrova, Hingis, Kudryavtseva, Jackson. Patty Schnyder grała 1 mecz wiecej od swojej rywalki i w przciwienstwe do niej straciła 1 seta (z Hingis). Myśle ze Maria Sharapova bedzie chciała powtorzyc wyczyn zprzed roku i wygrac ten turniej bez straty seta.

wynik: 2-1 (6-2, 3-6, 6-0)
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Jose Acasuso - Tommy Robredo typ:2 kurs: 1,90 pinnacle stawka 4/10

Finał turnieju w Sopocie dobiega końca. Mam nadzieję, że zobaczymy fajny mecz na koniec. O dziwo telewizja publiczna postanowiła na jedynce transmitować mecz (a ja sie pytam sie co z fanami Klanu)? Chociaż ten kanał tvp sport tez ma dużą oglądalność.
Tommy wczoraj rozegrał najlepszy mecz turnieju z Simonem. Widać, że jak mu sie naprawdę chce to potrafi zagrać . Na pewno jego dzisiejszy tenis z Czuczo będzie pojedynkiem typowo defensywnym,co stawia w roli faworyta Robredo. Jego niekończące się wymiany może nie są zbyt efektowne ale Hiszpan lubi tą grę, jest bardzo cierpliwy, nie uderza na siłę, a co najważniejsze bardzo mało psuje.
Czuczo bez fajerwerków, solidnie ale bez błysku. Gra od tak sobie, od czasu do czasu przyśpieszy, ale o dziwo na spokoju wygrywa. W ćwierćfinale Czuczo pokonał mojego faworyta Mayera, ale ten wtedy miał fatalny dzień. Drabinka Czuczo tak na dobrą sprawę nie zmusiła go do jakiegokolwiek wysiłku (liczyłem ,że zrobi to Mayer).
Odwrócony forehand Hiszpana to kapitalne zagranie i jeżeli będzie miał czas, żeby obiegać backhand to myślę, że zaprezentuje parę fajnych, kończących forehandów.
 
H 0

hendrix

Użytkownik
Chyba jednak Acasuso
Myśle, że teoretycznie faworytem jest Robredo. Praktycznie zaś, każdy może wygrać. Aczkolwiek moj tenisowy instynkt mówi Acasuso.

Dlaczego?
Wiem, że gra jak jak totalny olewacz, ale prawda jest taka, że jest bardzo utalentowany i jak mu sie chce to na ziemii jest w stanie ograć prawie każdego. A tu mu się bedzie chciało ???? [/i]
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Maria Sharapova(-1,5seta) - Patty Schnyder typ:1 kurs 1,70 10bet stawka 10/10

Hit hit i jeszcze raz hit na dzisiaj (chociaż istnieje drobne ryzyko, że ten mecz może skończyć sie 2-1 dla Marii).
Trochę mi szkoda Patty, bo gra tu naprawdę dobrze ,ale co ona tu będzie mogła zrobić.
Wczorajszy mecz Marii z Chakwetadze pokazał co potrafi Sharapowa. A przecież należy pamiętać, że Ania była w &quot;gazie&quot; i do meczu z Marią była nie do zatrzymania ( a trzeba pamiętać, że w ćwierćfinale miała do czynienia z jedna z sióstr Williams, która była jedną z faworytek turnieju). Nie należy również zapominać, że większość zawodniczek rosyjskich (w tym Ania) serdecznie nie znosi Marii i zawsze jak z nią grają to chcą za wszelką cenę wygrać.
Maria w Usa gra u siebie, bo umówmy że rosyjski to ona ma tylko paszport. Dziewczyna dorastała w Stanach, gdzie szkoliła się na kortach twardych, które są jej ulubioną nawierzchnią. Stąd też jej sposób gry jest świetnie przystosowany do szybkich nawierzchni. Można sie spierać czy jej sposób gry , który umówmy się jest stosunkowo &quot;prymitywny&quot;, jest ładny dla oka czy nie, ale pewne jest, że jest niezwykle skuteczny. Taktyka byle mocniej sprawdza sie idealnie na szybkiej nawierzchni . Zresztą dziewczyna ma świetne warunki (nie o tym mówię chłopaki, chociaż ładna z niej dziewczyna). Jest wysoka, ostatnio przytyła ze dwa kilo, co tylko sprawia że ma jeszcze większa armatę w ręce, a jej serwis spokojnie może przełamać niejedną rakietę rywalki.
Forehand, backhand to dla Marysi bez różnicy. Ona gra by zabić. I możemy się tu spierać czy jej bezkompromisowość na korcie jest cechą która pomaga czy bardziej przeszkadza, ale na pewno ta upartość i zawziętość musi wzbudzać respekt w rywalce.
Maria przed rokiem tu wygrała i jak wielokrotnie podkreśla czuje się tu jak ryba w wodzie. Publiczność też jest za nią, bo po pierwsze Maria jest prawie jak Amerykanka (chociaż prawie robi wielka różnice), bo w Stanach sie wychowała, tam ma dom, a także nie ma co ukrywać także mentalność amerykańską (za co chyba nie lubią jej koleżanki Rosjanki), a po drugie i tu będę okrutny, ale ludzie będą kibicować dziewczynie bardziej urodziwej (to już kwestia psychologiczna i nie będę sie wdawał w szczegóły, ale co tu dużo mówić ładniejsi, a szczególnie ładniejsze zawsze maja lepiej). H2H to jak sie nie mylę 5-1 dla Rosjanki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom