>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP&WTA [4.02-10.02.08]

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Petrova N. - Bondarenko K.
Spotkanie w turnieju WTA Paris między Rosjanką Petrovą i Ukrainką Bondarenko. Rosjanka jest silną tenisistką, w Australian Open przegrała z naszą Agą w IV rundzie 61 57 06, natomiast Katerina Bondarenko jest dość dziwną zawodniczką... potrafi wygrać z Aną Ivanović w Porsche Tennis Grand Prix, w Sztutgarcie, by później przegrać z mało znaną Lapushchenkovą czy Wickmayer... myślę jednak, że specjalnej niespodzianki tutaj nie będzie i Ukrainka pożegna się z turniejem w Paryżu już w I rundzie. Kurs na Petrovą 1.25, więc jak na realia tenisa... zadowalający. Planowany początek spotkania o godz. 12:00
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Agnieszka Radwanska - Vania King
typ: King (pierwszy set) 4.08


Jak zwykle kursy przeszacowane w takich ukladach kiedy faworytka gra pierwszy mecz turnieju. Nowy kraj, nowa strefa czasowa, nowe warunki. W Tajlandii nie gra sie latwo, inna wilgotnosc. Specyficzne powietrze a turniej jest outdoors. Pierwszy set bedzie loteria, w tych warunkach lepiej na pewno czuje sie Vania King, nie tylko dlatego ze z pochodzenia jest Azjatka, ona zna lepiej realia tego turnieju, moze w czyms zaskoczyc ryuwalke w pierwszym secie, bardzo czesto murowane faworytki wlasnie pierwszy set pierwszego meczu na nowym turnieju przegryaja, nie ma w tym nic zlego ani dziwnego. Wedlug mnie tak mocne faowryzowanie Agi jest bez sensu, Radwanska ma mnostow wpadek z zawodniczkami nie lepszymi niz King. Przeciez w 2007 roku Agnieszka przegrala np. z Pironkova, Kremer, Bardina, Santangela, Likhovtseva, Garbin, Azarenka, Molik czy ugrywala 4 gemy ze Zvonarreva albo 3 gemy z Szavay. Mysle, ze dalej Aga bedzie miala takie wpadki, nie ma sily fizycznej, nie ma serwisu, jej ojciec nie dba o to aby Aga rozwijala sie w tym kierunku, to bardzo duzy blad stad coraz czesciej slyszy sie o tym, ze Radwanska powinna miec innego trenera lub chociaz kogos do pomocy. Nie widze przeciwskazan aby Vania King wygrala pierwszego seta, kurs byl juz 4.0 w bah spadl do 3.60 nie dziwie sie, ze ludzie to ryzykuja.
 
michauowi 0

michauowi

Użytkownik
Piszesz że nowa strefa czasowa ,nowe warunki dlaczego stawiasz na King ? Myślisz że Aga nie wygra pierwszego seta? Przecież ona już dziś grała mecze i w dodatku go wygrała. Myśle że przyzwyczaiła sie do warunków i klimatu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To ciekawe bo kiedy ja bylam w tajlandii to dochodzilam tydzien do siebie a nie musialam biegac na korcie. Moze wygra moze przegra, zobaczymy kurs wysoki to ryzykuje, warunki sa tutaj akurat mniej wazne. Maly dodatkowy plusik.
 
J 0

jakubsk

Użytkownik
Ale Isia dopiero co skończyła Australian Open :p Do Tajlandii wcale stamtąd niedaleko, wiec strefa czasowa może nie mieć tu dużego znaczenia. Myśle że Aga pokona Amerykankę gładko do zera. Tak jak pisze Michauowi, Agnieszka już grała i wygrała mecz w tym turnieju
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Oj rox przeliczyłas sie z tym typem nie ma on wiekszych szans. Siostry maja swoj mecz juz za soba i go wygrały w drugim secie tracac podaj jednego góra dwa gemy. Wiec juz znaja realnia tego turnieju dlatego radze grac na Ule kurs ładny 1.50 1.55... zalezy od buka ???? gra z zawodniczka która przegrywa mecz za mecze... rok temu odpadła tutaj rowniez w pierwszej rundzie wiec teraz tez tak bedzie... jezeli Ula zagra tylko na swoim normalnym poziomie...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niestety zwykly pech, King z 5-3 na 5-7 marnujac 3 setowe, nikt mi nie wmowi ze kurs 4.08 byl tu dobrze oszacowany bo szanse w meczu okazaly sie rowne a nawet wieksze zdecydowanie miala Vania King.

Ja zaryzykuje Razzano, na takiej nawierzchni powinna sie czuc dobrze, Alona zle zaczela ten sezon, mam na mysli mecze singlowe (debel bardzo udany). Bardzo slaby wystep Ukrainek w Fed Cupie a Katya wczoraj ograla Nadie, dla mnie to jest niezrozumiale ale juz pisalam jakis czas temu, ze wedlug mnie mozliwosci tenisowe mlodsza siostra ma duze i wcale nie musi byc slabsza niz Alona.

Razzano 1.80

edycja: Jeszcze Garbin prawie 3.0 z Agnes Savay, rowniez przeszacowany Wegierka zaczela sezon od dwoch porazek i wcale nie byla az tak lepsza od wczorajszej rywalki jak to wskazuje wynik, Garbin swietnie biega, wszystko odgrywa i bedzie liczyc na bledy Agnes.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
A jednak typ mój typ przeciwko Alonie sie sprawdzil, potwierdzając po raz kolejny że to juz nie ta sama zawodniczka co dawniej, obecnie calkowicie nie w formie... nareszcie wszedl mi kuponik wyłącznie &quot;tenisowy&quot; ???? z Dechy i Razzano na czele, miło było pooglądac te spotkania na żywo hehe
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Może mi ktoś podać linka do video z tych turniei ?
Chętnie pograłbym live ale nie mam jak.szukałem przez gogle ale nic nie znalazłem,jedynie na eurosporcie francuskim będzie ale dopiero od 19.30.
Sopcasta mam zainstalowanego także do niego też może być.
Z góry dzięki za pomoc.Pozdrawiam ????
 
eric 0

eric

Użytkownik
M.Bartoli - V.Razzano
Typ:2 Razzano
Kurs: 2.400
Buk: pinnacle

W Paryżu trwa w tym tygodniu turniej WTA Open Gaz de France. Turniej doszedł do fazy ćwierćfinałów . Na godzinę 16.30 dziś przewidziane jest spotkanie singla kobiet , w którym spotkają sie dwie zawodniczki gospodarzy Marion Bartoli (ranking WTA 9) z Virginią Razzano (ranking WTA 26) . Na początku 2008 roku lepszą formę prezentuje Razzano ponieważ w 10 rozegranych meczach 6 spotkań wygrała i poniosła 4 porażki (1/16 WTA Gold Coast 0:2 z Cibulkovą, 1/8 WTA Sydney 1:2 z Ivanovic ,1/16 AOpen 1:2 z późniejszą półfinalistką AO Janković , 1/4 Fed Cup 1:2 z Shuai Peng -Chiny). W pokonanym polu zostawiła takie zawodniczki jak Penetta, Harkleroad, Pratt, Li Na , oraz w tym turnieju w 1/16 A.Bondarenko 2:1 i w 1/8 koleżankę z reprezentacji Francji Alize Cornet 2:0 . Bartoli rozegrała w tym roku tylko 4 mecze :2 wygrane ( 2:0 z Knapp w 1/16 WTA Sydney i w 1/8 obecnego turnieju 2:0 z Cibulkovą) oraz 2 przegrane ( w 1/8 AOpen z Schiavone 1:2 i w 1/64 AOpen 1:2 z Arvidsson !!!) . Razzano już raz pokonała Bartoli w 1999 na nawierzchni ziemnej (glina) 2:0 . Pomimo tak dużej różnicy rankingów Razzano pokona Bartoli i awansuje do półfinału WTA Open Gaz de France ponieważ nawierzchnia dywanowa jej bardzo odpowiada . ????


W temacie TENIS warty jest też warty rozpatrzenia mecz A.Klepac(pokonała w 1/16 U.Radwańską 2:0) z Amerykanką Craybas. Po pokonaniu w 1/8 rozstawionej z nr.2 Australijki Delaqua Słowenka jest wg.mnie faworytką tego spotkania. Buki widzą to odwrotnie może sugerują się większym doświadczeniem Craybas 34 lata a Klepac 22 lat . Kurs u buków ponad 2 na Andreję jest warty uwagi.
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
A.Amanmuradova-Y.J.Chan @ 1 1.60 Betgun

Amanmuradova to mierząca 190cm wieża z Uzbekistanu, grająca na twardych azjatyckich kortach bardzo dorze. Nie zawodzi jej serwis, wbija w meczu po 8-9 asów, dużo biega do siatki, co na tych kortach bardzo skraca wymiany nie dając szans rywalkom. Chan co prawda jest solidną zawodniczką, ale to nie wystarczy. Chinka popełnia zbyt wiele błędów serwisoych, co kończy się jej przełamywaniem. Amanmuradova pokazałą, że potrafi to wykorzystywać, bo w weekend w Fed Cup wygrała gładko z Chan 6-2 6-0. Tym razem będzie podobnie.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
D.Hantuchova-A.Szavay &lt;1&gt; 1,55
W 1/4 francuskiego turnieju dojdzie do ciekawego spotkania dwoch utalentowanych tenistek Slowaczki Hantuchovej i Wegierki Szavay. Faworytka jest Daniela Hantuchova, ktora blysneła forma na niedawno zakonczonym turnieju Wielkiego Szlema Australian Open, gdzie dotarla do polfinalu i po zacietej trzy setowej walce odpadla z Serbka Ivanovic. Natomiast Szavay sprawila ogromny zawod swoim kibica odpadajac sensacyjnie juz w 1 rundzie AO z malo znana Makarova. Przechodzac do meritum stawiam na zwyciestwo Danieli, za ktora przemawia duza wieksze doswiadczenie i przede wszystkim forma, ktora widac, ze jest naprawde wysoko. Musze przyznac, ze ogladalem wczorajszy mecz 2 rundy Slowaczki ze Slowenka Srebotnik, w ktorym pierwszy set to wspaniala gra Hantuchove pelna kontrola meczu bardzo dobry serwis i skuteczna gra z glebi kortu. Potem chwila dekoncentracji 2 przelamania i doszlo do 3 seta, w ktorym Hantuchova pokazala swoja wyzszosc i dosyc pewnie wygrala. Dzisiejsze spotkanie wydaje mi sie, ze bedzie juz latwiejsze dla Danieli to wczorajsze rozprezenie w 2 secie moglo wynikac poprosto z 2 tygodniowej przerwy ktora miala po AO i musiala poprostu wejsc w gre w turnieju w Paryzu. Jesli chodzi o wystepy paryskie Szavay w 2 rundzie strasznie meczyla sie z Wloszka Garbin i dosyc szczesliwie wygrala po 3 setowej walce. Agnes to duzy talent ma dopiero 20 lat i sadze, ze duza przyszlosc przed nia, ale dzisiaj postawie na bardziej doswadczona i znajdujaca sie naprawde w wysokiej formie Hantuchova.
 
djskorp 0

djskorp

Użytkownik
Kurs na Hantuchova spada z minuty na minute, jeszcze przed chwila był 1.50 teraz już jest 1.40.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jesli ktos nie widzial meczu to wazne info, Daniela jest kontuzjowana, powinna skreczowac ale tego nie uczynila wiec jak ktos zobaczy sam wynik to nie wie. Kontuzje reki, nie mze mocno serwowac ani odgrywac, jesli nie zrobi sobie przerwy to ja bede grac przeciw.

Na dzis jeszcze ruszam leciutko Mauresmo z Anna Chakvetadze, Rosjanka prezentuje sie coraz slabiej, od koncowki poprzedniego sezonu, wlasnie turnieje halowe. Luxemburg bardzo slaby i dalej juz bez sukcesow, podobnie AO, Mauresmo szansa na powrot do czolowki i przelamanie sie. Kurs 1.74
 
eric 0

eric

Użytkownik
A.Seppi - J.Benneteau /tenis /
Typ: zakład na sety 2:1 dla Benneteau
Kurs: 4.00
Buk: bwin

W Bergamo we Włoszech jet rozgrywany turniej tenisa halowego mężczyzn na nawierzchni twardej . W dniu dzisiejszym rozegrany zostanie o godzinie 16.30 finał gry singlowej , w której spotkają się zawodnik gospodarzy Andrea Seppi i Franuz Julien Benneteau . Droga do finału Włocha wiodła przez wygranie w 1 rundzie z Hiszpanem Navarro 7:5 6:1, w 2giej Rosjaninem Gabashvilim 7:6 6:4 ,w cwierćfinale Francuzem Ascione 6:2 6:4 i w półfinale Francuzem Santoro 6:2 6;3 . Benneteau w 1 rundzie pokonał Duńczyka Plessa 6:4 6:2 ,w 2 giej Austrtralijczyka Smeetsa 7:6 6:1, w ćwierćfinale swojego rodaka Chardego 6:4 6:4 i w półfinale drugiego Francuza Mahuta 5:7 6:4 7:6. Stawiam na zwycięstwo Francuza , ponieważ pokonał już raz Włocha na tej nawierzchni 2:0 , a że jest to finał to będzie walka i widowisko dla kibiców włoskich. Włoch ugra jednak jednego seta i mecz zakończy się wynikiem 2:1 dla Juliena Benneteau .

Nie zabija się kury ,która znosi złote jaja ,tak mówi Rosjanin do Niemca o jednym ze swoich sąsiadów .:-D
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
A.Seppi - J.Benneteau /tenis /
Typ: zakład na sety 2:1 dla Benneteau
Kurs: 4.00
Buk: bwin
Nie rozumiem po co te zakłady na sety typu 2-1.Przeciez taki zakład to typowa loteria co najwyzej nadajaca sie do typów dnia &quot;a może wejdzie&quot;.
Z dzisiejszych pojedynków pań mysle że warto obstawić Karin Knapp po kursie powyżej 2.Odpadała ona co prawda ostatnio w 1 rundach,ale Dechy w swoim rodzinnych Paryżu zaprezentowała się bardzo blado.Anna C. zmiotla ja z kortu a pojedynek z Peng wymęczyła w boleściach.Intuicja podpowiada mi że włoszka dzisiaj sie przelamie bo ma do tego dobrą rywalke a jak bedzie to zobaczymy na ekranie badz livescorze.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom